صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

«هنوز در این جامعه مرز میان « تعامل » و « دخالت » شفاف سازی نشده و بین آن چه در تریبون های رسمی بیان می شود و آن چه در عمل و واقعیت مشاهده می گردد تفاوت معنادار و زیادی وجود دارد»

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران چه ایده و طرحی برای تعدیل « نارضایتی فراگیر معلمان » در حوزه اختیارات خویش دارد ؟

صدای معلم گزارش می کند ؛

گروه گزارش/

پرسش صدای معلم از مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد داشتن طرح و برنامه برای تعدیل نارضایتی فراگیر معلمان

پرتال اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران خبر از برگزاری « نشست صمیمانه » با مجمع نمایندگان معلم استان تهران و چنین می نویسد : ( این جا )

« نشست صمیمانه مسئولین آموزش و پرورش با نمایندگان مردم شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات سردار سلیمانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد. در این نشست صمیمانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مدیرکل شهرستان‌های استان تهران که به مناسبت گرامیداشت ایام بزرگداشت مقام معلم برگزار شد، نمایندگان با بیان نکات و  نقطه نظرات خود  بر تعامل بیشتر نظام تعلیم و تربیت با مجمع نمایندگان استان تاکید کردند. »

در صحبت هایی که برخی از نمایندگان ایراد کرده و در این پرتال منتشر شده است روی واژه « تعامل » تاکید بسیار شده است . آیا برگزاری همین نشست های صمیمانه با نمایندگان مجلس برای ارتقای سطح آموزش و میزان مطالبه گری و تقویت جایگاه « تفکر انتقادی » کفایت می کند ؟

« رسولی نژاد در ادامه از تعاملی که بین نمایندگان محترم استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان وجود دارد ابراز خرسندی کرد و بر افزایش سطح آن تاکید داشت » .

« یزدی خواه در ادامه با اشاره به اینکه باید درخواست ها و ظرفیت نمایندگان ویژه مورد بررسی قرار گیرد از تعاملی که بین آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و مجمع نمایندگان وجود دارد تشکر کرد. »

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در این نشست می گوید : « در انتخاب افراد باید تدین انقلابی گری و روحیه جهادی اولویت داشته باشد ، همچنین باید از به کارگیری افراد شبهه دار یا مخالف جریان انقلابی اجتناب شود چرا که افراد نالایق ممکن است با تصمیمات خطای خود ضربه نظام تعلیم و تربیت بزنند. »

حسین حق وردی نماینده مردم شهریار شهر قدس و ملارد می گوید : « تعامل با نمایندگان مجلس به دلیل اشراف بیشتری که نسبت به شهرهای خود دارند باعث می شود تحلیل جامع تری در جهت رفع مشکلات داشته باشیم » .

پرسش صدای معلم از مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد داشتن طرح و برنامه برای تعدیل نارضایتی فراگیر معلمان

البته حسین نوش‌آبادی نماینده مردم شریف ورامین، پیشوا و قرچک گفته است : « همان گونه که نمایندگان نباید در امور جاری نظام تعلیم و تربیت دخالت داشته باشند ولی باید به وظیفه نظارتی خود هم به خوبی عمل کنند. »

« صدای معلم » در گزارش های متعدد و اخباری که تاکنون منتشر کرده است بارها از دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در عزل و نصب مدیران آموزش و پرورش انتقاد کرده است . هنوز در این جامعه مرز میان « تعامل » و « دخالت » شفاف سازی نشده و بین آن چه در تریبون های رسمی بیان می شود و آن چه در عمل و واقعیت مشاهده می گردد تفاوت معنادار و زیادی وجود دارد .

فراتر از این نشست اما پرسشی که مطرح می شود آن است که چرا مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچون « محمد صیدلو » مدیر کل پیشین این استان ، از ایده « تریبون سکوت » برای شنیدن صداهای مختلف استقبال نمی کند هر چند در زمان مدیر کلی آقای صیدلو تریبونی که برای مجموعه عوامل اداری و مدیریتی تدارک دیده شد اکثرا یک سری مسائل و موضوعات کلیشه ای ، دست چندم و فاقد اهمیت مطرح گردید و تا جایی که می دانیم هیچ گاه این تریبون برای شنیدن « صدای معلمان » فراهم نشد .


پرسش صدای معلم از مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد داشتن طرح و برنامه برای تعدیل نارضایتی فراگیر معلمان

شنبه بیست و سوم مرداد 1400 ، صیدلو در نشستی که به مناسبت « روز خبرنگار » با رسانه ها برگزار کرد چنین گفت : ( این جا )

« زاویه ای که خبرنگار در آن جا می ایستد و به رویدادها می نگرد باعث می شود که به جامعه " تحلیل " هم بدهد .

رسانه و خبرنگار می تواند دنیای امروز را قشنگ تر کند .

برای من به عنوان " مسئول " مهم بود که رسانه ها چه بازخوردی از عملکرد ما ارائه می کنند .

حواسمان بود که رسانه ها در مورد ما چه می گویند . آن چه که رسانه ها می گویند در کارکرد ما موثر بوده است » .

پرسش « صدای معلم » از مدیر کل فعلی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران این است که او چه نگاه و تحلیلی در مورد رسانه و کارکردش دارد ؟

آیا برگزاری همین نشست های صمیمانه با نمایندگان مجلس برای ارتقای سطح آموزش و میزان مطالبه گری و تقویت جایگاه « تفکر انتقادی » کفایت می کند ؟

مسعود بهرامی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران چه طرح و ایده ای برای تعدیل « نارضایتی فراگیر معلمان » در حوزه اختیارات خویش دارد ؟

پایان گزارش/


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پرسش صدای معلم از مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد داشتن طرح و برنامه برای تعدیل نارضایتی فراگیر معلمان

یکشنبه, 08 خرداد 1401 16:07 خوانده شده: 609 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
سحر جوشیز 1401/03/08 - 21:20
باسلام و تشکر بابت حسن توجه صدای معلم به این موضوع مهم،واقعا جای تاسفه که مقصود از تعامل فقط توزیع غنایم و مناصب میان نمایندگان مجلسه،در همان اواخر دوران آقای صیدلو همانند عهدنامه ترکمن چای و گلستان ری۱و ری۲به جناب یزدیخواه پیشکش شد الان هم اومده اند برای توزیع سایر مناطق باقی مانده و معاونت های اداره کل و انقلابی بودن هم که اینا دم میزنند یعنی با ما هماهنگ باشید،صیدلو و بهرامی هم هر دو در اختیار نماینده ها بوده اند و هستند!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:03
دقیقا صیدلو از زمانی که مدیرکل شد شروع کرد به چوب حراج زدن مناصب شهرستان های استان تهران و در راس همه نواحی ری1 و 2رو در طبق اخلاص گذاشت وکمرئی و فولادوند و صیدلو بزرگترین ظلم ها را در حق همکاران شهرری رو داشتند...و نمیتوانیم بابت این خوش خدمتی های آنها آقای بهرامی را مورد ملامت قرار دهیم!!
پاسخ + +4 0 --
رئیسی 1401/03/09 - 00:24
درزمان آقای فولاوند،مدیری که تخلفات عدیده داشت وبه عنوان متخلف معرفی به هیات شد قبل ااز صدور رای با نامه ای که ازمجلس گرفت ازشهرری انتقالی گرفت به تهران،بخاطر ترس اازدست دادن مقام مسئولین اداره کل سکوت کردن،فولادوند رفت تهران وصیدلو جانشین فولادوندشد،قسمت عمده تخلفات مدیر بررسی نشد،هیچوقت حلالشون نمیکنم وخوشحالم که این جایگاهها انقدرسست هست که مرتب تغییرمیکند،منتقم حقیقی خداهست،درسته مدیربا پیگیریهای زیادبنده برکنارشد ولی اگر تمام تخلفاتش بررسی میشدعواقب سختی داشت براش که مسئولین اداره کل چشم پوشی کردن،باتشکراز سایت خوب صدای معلم وجناب پورسلیمان
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:10
فولادوند بعنوان یک تشکل مدنی معلملان باید پاسخگوی کارنامه فعالیت خودش در دوران مدیرکلی شهرستان های تهران باشه و ظلم و جفایی که محمد رزاقی در حق برخی از همکاران شهرستان های تهران در دوره فولادوند انجام داد نابخشودنی است و .... که بسیاری اشون تاوان پس دادند قطعا از جرایم و تخلفات مسوول حراست دوره فولادون نمی گذریم حتی اگر بازنشسته شده باشه و حتی اگر محل جغرافیایی سکونتش را هر جای کشور برده باشه مگر اینکه از کشور خارج بشه!!هرظلمی تاوانی داره نمیشه با یه حلال کنید همه چی رو فراموش کرد !!اون خون دلی که به یک همکار و زن و بچه اش وارد کرده اید را میتوانید با یک حلالم کنید تمامش کنید!!
پاسخ + +4 0 --
میثم موحدی فرد 1401/03/09 - 01:25
انتصاب آقای نیک فکر یک حسن انتصاب در شهرستان های تهران است،و انشاالله با تغییر مدیریت بخش امور اداری و حضور نیروهای جهادی مفاسد اداری ایجاد شده و رکود و رخوت و تبعیض و رانت ازین بخش هم جمع بشود،انشاالله.
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:14
دوست عزیز انشاالله و ماشاالله لازمه اما هر تغییر و تحولی آگاهی و همت می طلبد و عزم جدی باید در مقابله با فساد و تبعیض و رانت وجود داشته باشه!!به نظرم هرکس که در دوره قبل معاون مدیرکل رئیس و معاون منطقه و رئیس اداره بوده باید پاسخگوی کارنامه و عملکرد خودش باشه و حضور در نمازجماعت و خودنمایی و مظلوم نمایی چیزی رو عوض نمیکنه!!
پاسخ + +5 0 --
زینب فخاری 1401/03/09 - 07:49
تنها کاری که در آموزش و پرورش مدیران کل و نمایندگان روی آن تمرکز دارند و می پردازند فقط عزل و انتصابه!!همکاران توجه داشته باشید وقتی رئیس اداره یک منطقه و معاون مدیرکل یک ماشین و منشی از هزینه بیت المال در اختیار داره و حتی سرویس بهداشتی اش داخل اتاقش تعبیه شده که مبادا به سرویس بهداشتی همکاران مراجعه کنه و از رانت استخدام بستگان و دهها امتیاز دیگه از جمله کارت هدیه و حق الزحمه و ...و...برخورداره همین فساد ایجاد میکنه...یه مدیرکل شهامت داشته باشه فقط همین ماشین در اختیار رو بگیره و مسوول دفتر و منشی بازی رو تمومش کنه و امکان فساد رو در سیستم اداری کم کنه کلی جلو رفته ایم تو سیستم آموزش و پرورش!!!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:14
احسنت احسنت احسنت دقیقا همین موارد باید جمع بشه
پاسخ + +2 0 --
داوود سیدعباسی 1401/03/09 - 09:20
https://sedayemoallem.ir/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA/item/22361-%D9%85%D9%86-%DA%A9%D9%87-%D9%84%D9%88%D8%AD-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%85
پاسخ + +4 0 --
داوود سیدعباسی 1401/03/09 - 09:21
پیشنهاد میکنم مسوولین محترم اداره کل شهرستان های تهران حتما این مطلب خانم تقی زاده تحت عنوان من که لوح ساده ام را حتما بخوانند!!چرا حتی ما به منویات رهبری که دائم در سخنرانی هایمان اشاره می کنیم عمل نمی کنیم؟!!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:16
متاسفانه شعار بسیار و عمل اندک است در سیستم اداری و حضرت آقا بارها و بارها توصیه های مهمی به سیستم آموزش و پرورش داشته اند اما گوش شنوا و همت عاجل کمتر جهت تحقق نقطه نظرات ایشان بوده است...
پاسخ + +5 0 --
نسرین شمس 1401/03/09 - 11:10
آقای بهرامی برادر بزرگوار ملاک تشخیص شایسته ها و شایستگی ها نه نماینده های مجلس هستند و نه افراد شومن همواره در مقابل چشم و نه سفارشی ها!!اگر بدنبال شایستگی و شایسته سالاری هستید به بها اهمیت دهید نه به بهانه!!انصافا برخی از شایسته ترین نیروهای استان در بدنه میانی اداره کل در هیچ دولتی دیده نشدند و مجال رشد پیدا نکردند همواره با تعویض دولت ها عده ای بعنوان معاون مدیرکل و رئیس اداره و رئیس و معاون منطقه یا جابجا و دست به دست شدند یا از بیرون به این اداره کل و مناطق تحمیل شدند!!به نظرم همان معیارهای جهادی و بسیجی و مدرک تحصیلی و تشکل ها و....که در منشور خود اشاره نموده اید را حداقل در میان بدنه کارکنان اداره کل خودتان رصد کنید و در مناطق هم لطفا به افراد آزمون پس داده ی دولت گذشته در حوزه ریاست منطقه یا معاونت منطقه فرصت و مجال مجدد ندهید چون آزموده را آزمون خطاست!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:20
متاسفانه آفت سیستم اداری همین رابطه سالاری ها و سفارش ها و توصیه هاست
پاسخ + +5 0 --
مکی نیان 1401/03/09 - 14:04
کاش اگر مدیرکل محترم هم فرصت ندارند که صدای همکاران را در مطالب صدای معلم بشنوند،حداقل روابط عمومی مطالب و نقدها و پیام های همکاران را جمع آوری در قالب یک بولتن در اختیار همکاران قرار بده،به نظر مسوولین محترم چگونه قرار است صدای مخاطب و گروه هدف شنیده بشود؟!از طریق صندوق های ارتباطی حراست و بازرسی و تخلفات اداری و...که زیر دوربین های مدار بسته قرار گرفته که نمیشه و فضای اینستا و گروه های مجازی مدیرکل و مسوولین هم شده فضایی جهت وزوز مگسان دور شیرینی پس کجا باید نقدها رو گفت؟!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:21
واقعا همین طوره من همکار چه جوری میتونم حرفم را به مدیرکل و مسوولین انتقال بدهم مگر همه ی ما در برابر هم مطابق قانون جهت امر معروف و هی از منکر وظیفه نداریم؟
پاسخ + +5 0 --
فاطمه قنبری 1401/03/09 - 14:31
در دیدار اخیر رهبری با معلمان در 22اردیبهشت ماه نکات خیلی مهمی مطرح شدکه حقیر بعنوان خواهر کوچکتر همه ی مسوولین اداره کل شهرستان های تهران اعم از مدیرکل و شورای معاونین و روسای مناطق را راجاع میدهم و تاکید میکنم که بیانات رهبری را بارها و بارها گوش کنند البته در مطلب جامع خانم پروانه تقی زاده هم که در صدای معلم با عنوان من که لوح ساده ام هر نقش را آماده ام منعکس شده نکات مهمی اشاره شده است که به نوعی واکاوی و آسیب شناسی همان مطالب مورد تاکید رهبری است!!مسوولان آموزش و پرورش شهرستان های تهران چه نمره ای در یان زمینه به خود می دهند؟!اینها که دیگر منویات شخصی من یا دیگری نیست!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:23
گوش کردن کافی نیست باید به یکایک فرمایشات رهبری عمل شود و به نظر بنده هم توصیه های رهبری میتواند چراغ راه اقدام و عمل مسوولین قرار بگیرد
پاسخ + +5 -1 --
فاطمه قنبری 1401/03/09 - 14:39
به نظرم مسوولین محترم اداره کل شهرستان ها بویژه مدیرکل و شورای معاونین باید بررسی کنند و ببینند تا چه میزان در زمینه ی آسیب های اجتماعی و یا موضوعات دیگری همچون شناخت مفاخری همچون امام راحل(ره)و یا موضوعات دیگری که رهبری اشاره نموده اند موفق بوده اند؟!در سالروز ارتحال امام خمینی(ره)اداره کل شهرستان های استان تهران جز تجدید بیعت و امور نمایشی که هرسال تاکنون برگزار شده است و به عکس و گزارش و اهدای تاج گل و ...ختم میشود برنامه ایی جهت تعمیق و نهادینه نمودن موضوع شناخت اندیشه های امام خمینی(ره) و رهبری معظم در نگرش مدیران ارشد و در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها دارند؟!گاهی اساسا فراموش میکنیم که شیوه های مدیریت و رهبری ما رد این دستگاه فرهنگساز باید معطوف به اندیشه های امام و رهبری باشد و نه شیوه های مدیریت غربی!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:25
آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان های استان تهران بیداد میکنه و شرایط کرونا و دوری از مدرسه از جهت تربیتی لطمات جبران ناپذیری به دانش آموزان وارد نموده است و بویژه در حوزه فرهنگ عفاف و حجاب و گفتار و نوشتار و حضور در فضای مجازی باید امورتربیتی آموزش و پرورش برنامه های عملیاتی داشته باشه کل کار امور تربیتی در دوره گذشته فقط صدرو بخش نامه و گزارش عملکرد بازی و نمودار بازی و تقدیر و تشکر بازی بوده است
پاسخ + +4 0 --
فاطمه قنبری 1401/03/09 - 14:42
جشنواره کن را ببینید جشنواره ای کاملاً سیاسی!!تصمیمات فیفا و یوفا را ببینید کاملاً سیاسی!! ما به اتفاقات اخیر در صحنه ورزش و جشنواره کن رخ داده کاملا گویای این است که به دانش مدیریت برگرفته از رشته های غربی هم نمیتوان اعتماد کرد و آموزش و پرورش بعنوان دستگاه فرهنگ ساز باید مدیرانی با دانش و نگرش متاثر از اندیشه های امام و رهبری تربیت کند و لغلغه زبان شدن اندیشه های امام راحل و منویات رهبری در سخنرانی ها دیگر بس است!!وقت عمل است و اقدام!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:25
عملم آرزوست...
پاسخ + +4 0 --
فاطمه قنبری 1401/03/09 - 14:44
آقای بهرامی لطفا بعنوان مدیرکل انقلابی برنامه ارائه کنید جهت ترویج و شناخت اندیشه های امام خمینی(ره) و تحقق منویات رهبری!!به تاکیدات مقام رهبری در دیدار با معلمان22اردیبهشت ماه بعنوان مدیرکل شهرستان های تهران که مرقد امام هم در قلمرو مدیریتی شما واقع شده لبیک بگویید!!باور کنید تحقق منویات رهبری و شناخت اندیشه های امام خمینی(ره)و تاکیدات این دو بزرگوار بر مردمی نمودن امور بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش را برطرف می کند!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:27
نقشه راه بارها و بارها ترسیم شده اقدام و عمل همت میخواد کارجهادی میخواد
پاسخ + +5 0 --
فاطمه قنبری 1401/03/09 - 14:46
آقای بهرامی در زمینه آسیب های اجتماعی حال شهرستان های استان تهران خوب نیست!!این آمار و آماربازی ها و سخنرانی و همایش را بگذارید کنار!!آسیب های اجتماعی جهاد میطلبد اما آموزش و پرورش در مناطق و در سطح استان نه تنها جهادی نمی کند بلکه همانند سرعت گیر مانع از فعالیت گروه های مردم نهاد و جهادی هم میشود!!این موانع را برطرف کنید!!
پاسخ + 0 0 --
جهان تیغ 1401/03/11 - 15:28
امان از این سرعت گیرها و تنگ نظری ها و محافظه کاری ها و مانع تراشی ها و اداری دیدن و بوروکراسی نفسگیر اداری
پاسخ + +5 0 --
مهدی مالمیر 1401/03/09 - 18:50
دم صدای معلم گرم که به اوضاع و احوال اداره کل شهرستان های تهران توجه کرد،همکاران عزیز،اولیاء بزرگوار و دانش آموزان ارزشمند و صاحبفکر و اندیشه شهرستان های تهران این درد مشترک هرگز جداجدا درمان نمیشود،این فرصت را قدر بدانید و ضمن سپاس و تشکر از این رسانه ی مردمی مشکلات و نقدهای سازنده ودپیشنهادات خودتون رو در ارتباط با آموزش و‌پرورش شهرستان های تهران ارائه کنید.
پاسخ + +4 -1 --
فرح ناز ارباب 1401/03/09 - 20:40
فعالیت و مشروعیت داشتن در تشکل های معلمان بعنوان یکی از محورهای شایسته گزینی مدیرکل محترم مطرح شده بود ولی علی رغم اینکه شهرستان های تهران همکاران توانمند و شاخصی را در عرصه ی تشکل های قانونی معلمان دارد که همواره تاثیرگذار بوده اند اما در شایسته سالاری های آموزش و پرورش هیچ گاه محلی از اعراب نداشته اند و واقعا جای تاسف دارد که مدیران کل قبلی نسبت به این توانمندی ها توجه نکرده اند!!البته تنگ نظران و بدگویان هم در این زمینه همواره تاثیر منفی داشته اند!!
پاسخ + +5 0 --
مرتضی اسفندقه 1401/03/10 - 08:14
مگه نارضایتی معلمان مهم هم هست که حالا فراگیر بشه تاثیری بر حال و احوال مدیران داشته باشه؟!همون صیدلو هم زمین تا آسمون قبل و بعد مدیرکلی اش فرق می کرد و در عمل کار خاصی انجام نداد و فقط حرف بود و حرف بود و حرف!!کمرئی و فولادوند هم بدتر از صیدلو فقط درمورد هاشمی باید منصفانه تر صحبت کرد چون انصافا مدیر لایقی بود و بسیار آگاه و دانا و با شخصیت
پاسخ + +4 0 --
مرتضی اسفندقه 1401/03/10 - 08:21
در دوره قبل از آقای روستایی در حراست برای همین مطالبی که برخی همکاران صاحب نظر و صاحب قلم شهرستان های استان تهران در نقد و آسیب شناسی وضعیت آموزش و پرورش منعکس می نمودند پرونده سازی های بسیار شد و حتی برخی افراد خودسر و فاقد شرف پرونده سازی های انجام شده را برای نهادهای خارج از آموزش و پرورش فرستادند تا وجهه همکاران را در جاهای دیگر هم تخریب کنند و از الان باید نگران دوران بعد از آقای روستایی بود که دوباره چه جفایی در حق همکاران بابت حتی همین پیام ها که نشود!!آقای بهرامی شما را به خون شهدا قسم با اینکه میدانیم تمام تمرکز مسوولین آموزش و پرورش بر عزل و نصب هاست حداقل نیروهای ارزشی و انقلابی واقعی همچون آقای روستایی را تغییر ندهید چرا که دوران سیاه آقای رزاقی در اداره کل شهرستان ها دوباره تکرار می شود و ظلم و ستم و تنگ نظری ها و ظن و تهمت و بازجویی در حراست از سرگرفته می شود!!
پاسخ + 0 0 --
بروجردی 1401/03/14 - 18:28
اداره کل شهرستان ها فقط زورش به خدمتگزارا نمیرسه،یعنی جابجایی و تغییر محل خدمت یه خدمتگزار از یک اداره در اداره کل به یک اداره دیگه سخت تر از جابجایی مسوولینه میدونید چرا چون واسه خدمتگزار هیچی مهم نیست و اول و آخر چیزی رو از دست نمیده بنابراین به اینا اهمیتی نمیده و کسی هم جرات جابجا کردنشون رو نداره
پاسخ + 0 -5 --
ناشناس 1401/03/10 - 14:36
کامنت ها ، بوی نامطبوعی میده. تاسف برای این همه حسادت درین اجتماع
پاسخ + +5 0 --
حمیده حیدری 1401/03/10 - 22:29
برای آقای مدیرکل بهترین ها را در ارائه خدمات آرزو دارم،اما به نظرم به جای حرکات نمایشی توخالی همچون تریبون سکوت به همین نقد و نظرهای مطرح شده از سوی صدای معلم و عزیزان دغدغه مند حتما توجه کنند،متاسفانه یکی از مشکلات اصلی در سیستم آموزش و پرورش همین نگاه های عمودی. مسوولین به گروه همکاران و دانش آموزان و اولیائه.
پاسخ + +5 0 --
دبیر 1401/03/10 - 23:52
الهه حسن‌پور که‌برداشت سینه چاک روحانی بود
افتخار میکرد که‌تو ستاد مرکزیش هست
الان چطور رفت وزارت؟
بسیج‌فرهنگیان‌کجاس!؟!!
پاسخ + 0 0 --
ناعمه 1401/03/11 - 10:27
یک عده ای در هر صورت خودشون رو در بخش ستادی جا می کنند و راهش رو بلدند و یک عده هم در همه دوره ها مغضوبند!!جالبه دقت کنید یک عده دوره یزدیخواه و رحیم زمانی و صیدلو وفولادوند و هاشمی و همین دوره هستند و حتی ارتقاء هم گرفته اند و افرادی هم هستند که علی رغم شایستگی های غیرقابل انکار در هردوره ای بدلیل اینکه ژن ادا و اطوار و نمایش دادن و چاپلوسی و تملق را ندارند و یا وابسته به مافیای قدرت نیستند و سفارشی نبوده و نیستند هیچ گاه فرصت و مجالی نداشته اند و حتی مورد آسیب افراد بیمار و فاقد تعادل روحی و روانی در بخش هایی از اداره کل هم قرار گرفته اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +5 0 --
مصطفی هدایی 1401/03/11 - 08:18
نگاه و بازخورد در مورد رسانه از سوی مدیران کارآمد بسیار مورد توجه قرار می گیرد و صدای معلم پرسش درست و مطالبه ی بجایی را مطرح کرده و انشاالله که ایشان و تیم منصوبین اشان بویژه در حوزه روابط عمومی به موضوع رسانه و اهمیت تعامل و ارتباط و پاسخگویی و شفافیت و بهره گیری از نظرات درست و متقن مطرح شده توجه داشته باشند با آرزوی موفقیت تمام خدمتگزاران در این نظام
پاسخ + +5 0 --
داوود نخکوب نیاسر 1401/03/11 - 11:21
اداره فرهنگی و هنری اداره کل شهرستان های تهران در ایام ارتحال امام میتواند مبدع شب شعر مرتبط با ارتحال حضرت امام(ره)در سالن ولایت با فراخوان قبلی و با حضور و مشارکت دانش آموزان/اولیاء شاعر دانش آموزان و معلمان و فرهنگیان شاعر باشد یا بخش منابع انسانی میتواند کارگاه آشنایی با اندیشه های امام خمینی(ره)برگزار کند و کارهای خلاقانه ی دیگری که میتواند در مناطق و مدارس در زمینه ی شناخت امام و سایر مفاخر پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار22اردیبهشت انجام شود،یکی از تاکیدات مداوم حضرت امام واگذاری و مشارکت دادن امور به مردم بوداما جایگاه مردم جز کمک مادی گرفتن از اولیاء و خیرین در آموزش و پرورش تعریف دیگری ندارد و این موضوعات باید آسیب شناسی بشود و مورد واکاوی قرار بگیرد که چرا عده ای در برابر تحقق اندیشه های امام و رهبری در آموزش و پرورش این قدر مقاومت دارند؟!چرا در عمل از ظرفیت هایی مثل کانون های فرهنگی تربیتی مثل حیاط خلوت استفاده میشود؟!
پاسخ + +5 -1 --
داوود نخکوب نیاسر 1401/03/11 - 11:27
چرا آموزش و پرورش از ظرفیت های بی بدیل بسیج هنرمندان سپاه سیدالشهدا(ع)جهت فعال نمودن کانون های فرهنگی و تربیتی در سراسر شهرستان های تهران استفاده نمی کند؟!!پیشنهاد حقیر اینه که آقای دهنوی با آقای نادری بسیج هنرمندان سپاه سیدالشهدا(ع)یک تفاهم نامه همکاری تنظیم کنند و در زمینه مسابقات فرهنگی و هنری و جشنواره های هنری و ادبی و فعال شدن کانون های فرهنگی تربیتی اقدامات موثری در این دولت انجام بشود.
پاسخ + +5 -2 --
کلهر 1401/03/11 - 13:59
پیشنهاد بنده اینه که مدیرکل محترم یک مجمع مشورتی متشکل از نمایندگان تشکل های دارای مجوز و قانونی معلمان در سطح استان تهران تشکیل بدهند و نمایندگان این تشکل ها که شتید بیشتر از 5تشکل معتبر هم در سطح استان بیشتر نباشند در شورای شایسته گزین شهرستان های استان تهران هم حضور داشته باشند چون افرادی که در تشکل های مدنی معلمان در استان مورد اقبال معلمان استان قرار می گیرند مشروعیت مدنی دارند و میتوانند منعکس کننده مطالبات و خواسته های مشروع معلمان باشند.
پاسخ + +4 0 --
افسانه شفیعی 1401/03/12 - 01:43
اینکه آقای بشیری گفته اند از بکارگیری افراد شبهه دار خودداری شود،منظورشون از شبهه چیه دقیقا؟!مدیرکل قبل از آقای بهرامی الان مدیرکل بازرسی وزارتخونه هستند و همه ی این نیروها تحت نظر ایشون فعالیت می کرده اند،پس قاعدتا نباید شبهه دار باشند،ضمن اینکه شبهه اصلی به رانت و تبعیض و سوءاستفاده از مقام و موقعیت اداری برمی گردد.
پاسخ + +3 0 --
جواد زنگنه 1401/03/13 - 01:37
به نظرم نقد هر مدیری باید بر اساس برنامه هاش انجام بشود که ابتکار صدای معلم در پیگیری موضوع نشست نماینده ها با مدیرکل تحسین برانگیزه و جا داشت به منشور مطرح شده از سوی آقای بهرامی و شورای شایسته گزین و چگونگی تشکیل شورای شایسته گزین و دلیل عدم ارتباط این مشاوران و اعضای شورا با رسانه ها هم پرداخته می شد.
پاسخ + +3 -1 --
اکرم طالبی 1401/03/13 - 11:10
آقای بهرامی یک انسان متواضع و افتاده حال و مردمدار هستند و اصلا خودشون رو نمیگیرند و کلاس نمیذارن،هرهمکاری هم که شماره تماسش روبخواد میده و انصافا پاسخ میده به پیام های همکاران،حتما به انتقادات هم توجه میکنند و یکی از جوانان جهادی و انقلابی هستند که باید کمکشون کنیم و همه بهشون مشورت بدیم بهرحال همه چیز رو همگان دانند.
پاسخ + +3 -1 --
اکرم طالبی 1401/03/13 - 11:14
به نظرم هم صدای معلم موضوع جالبی رو مطرح کرده که فشار نمایندگان بر مدیرکل رو به تصویر کشیده هم همکاران و مخاطبان مطلب صدای معلم به نکات مهمی اشاره کرده اند که حتما مورد توجه مدیرکل و مشاوران ایشان قرار خواهد گرفت و به نظرم سایر همکاران هم هر نقطه نظری دارند به مدیرکل محترم ارائه کنند.
پاسخ
نسیم صباغی 1401/03/14 - 16:23
جای آن داشت که روابط عمومی اداره کل شهرستان های تهران به استقبال این مطلب صدای معلم می آمد و از حسن توجه این رسانه تخصصی به یک موضوع مربوط به این استان و نقطه نظرات همکاران استان که انصافا به نکات قابل تامل و مهمی اشاره نموده اند بهره برداری می کرد،کار روابط عمومی نباید به انتشار تصاویر و اقوال مدیرکل و معاونین مدیرکل و تهیه آلبوم عکس خلاصه شود هرچند مسوولین خیلی عکس دوست دارند اما روابط عمومی باید نماینده و مدعی العموم باشد در برابر مسوولین و از این طریق وکیل مدافع سازمان خودباشد.
پاسخ + +3 0 --
نسیم صباغی 1401/03/14 - 16:23
جای آن داشت که روابط عمومی اداره کل شهرستان های تهران به استقبال این مطلب صدای معلم می آمد و از حسن توجه این رسانه تخصصی به یک موضوع مربوط به این استان و نقطه نظرات همکاران استان که انصافا به نکات قابل تامل و مهمی اشاره نموده اند بهره برداری می کرد،کار روابط عمومی نباید به انتشار تصاویر و اقوال مدیرکل و معاونین مدیرکل و تهیه آلبوم عکس خلاصه شود هرچند مسوولین خیلی عکس دوست دارند اما روابط عمومی باید نماینده و مدعی العموم باشد در برابر مسوولین و از این طریق وکیل مدافع سازمان خودباشد.
پاسخ + +4 0 --
با همت 1401/03/21 - 07:45
آقای بهرامی توجه داشته باشند که رفتن آقای روستایی از شهرستنان های استان تهران فقدان بزرگیست ایشان یک ویرانه را از رزاقی تحویل گرفت و با حذف دو نیروی فاسد و مهار یک نیروی خودسر و بیمار اوضاع حراست شهرستان ها را بهبود بخشید و الان احتمال عود مجدد مشکلات دوره رزاقی بالا گرفته،در انتخاب نیروی پارسا و مقتدر برای حراست خیلی باید دقت کنند وگرنه همان نیروهای بیمار و خودسر آسیب های بزرگی به مجموعه وارد خواهند آورد.
پاسخ + +5 0 --
گیتی بیات 1401/03/22 - 12:32
گویا داماد یکی از ائمه جمعه در شهرستان های استان تهران قرار است در یکی از مسوولیت های مهم اداره کل منصوب شود که آرزوی توفیق برای ایشان و پدرهمسرشان و همه ی علمای عزیز داریم .فقط کاش به افراد شایسته ی دیگر که ازاینگونه ارتباطات محروم هستند هم مجال و فرصت ارائه خدمت داده شود.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

با توجه به رتبه بندی پیشین معلمان به « پایه، ارشد، خبره و عالی حرفه ای » ؛ آیا در فراخوان جدید وزارت آموزش و پرورش برای رتبه بندی شرکت می کنید ؟

بلی - 28.7%
خیر - 71.3%

مجموع آرا: 230

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

Ghalamchi

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور