صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

روحانی عذر خواهی کند در مورد این که گفته است : " اگر حقوقتان کم است بروید دنبال کار دیگری "

طه رجبی | آذربایجان غربی

سخنان روحانی در مورد افزایش حقوق کارمندان دولت

رئیس جمهور که نامش روحانی است به کارمندان و معلمان توهین کرده و لازم است عدر خواهی کند. اگر حقوق بعضی از کارکنان دولت و همه معلمان کم است این دلیلش تبعیضی است که دولت روا داشته و مشکل شخص کارمند یا معلم نیست. رئیس جمهور نباید به خود حق دهد به کارمندان یا فرهنگیان بگوید اگر حقوقتان کم است بروید دنبال کار دیگری . روحانی خود را ولی نعمت می داند درحالی که معلمی که حقوقش اندک است ولی نعمت است و حق دارد درخواست برابری حقوق بکند. ای روحانی اگر قادر نیستی عدالت را در پرداخت بین کارکنان دولت برقرار کنی توپ را میان اقشار کارکنان و فرهنگیان نیاندازید و خیلی راحت اگر پیرو عدل علی هستی در برابر تبعیض و تحمیل فقر به فرهنگیان مسئول هستی و اگر جبران نکنی و یا توانش را نداشته باشی استعفا کن.


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم
گروه تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

خوانده شده: 2415 دفعه چهارشنبه, 15 شهریور 1396 17:07

نظرات بینندگان  

پاسخ + +15 0 --
هدایت 1396/06/16 - 16:15
در ایران تخصص لازم نیست . با یک دکترای قلابی نمی دانند چگونه مملکت را اداره کنند. اگر یک نفر بیسواد رئیس جمهور شود شاید بهتر از این روسای جمهور ایران باشد . اتفاقا یک نفر بیسواد کاندید ریاست جمهوری شد از او پرسیدند تو که سواد نداری چرا کاندید شدی گفت: مگر ....... تو مملکت سواد می خواهد؟
پاسخ + +13 -1 --
معلم 1396/06/16 - 16:51
فقط تاسف
پاسخ + +13 0 --
disgruntled 1396/06/19 - 11:47
جناب روحانی بنده بیست سال قبل استخدام این وزارت شدم و با تکیه بر حقوق و مزایای دریافتی تشکیل خانواده دادم در حال حاضر کمتر از 170000 تومن زیر حکم منه و با این حقوق قادر به اداره یک خانواده 3 نفری نیستم ، آقای احمدی نژاد می گفت هر کسی گوجه ارزان قیمت میخواد بیاد از محله ما بخره روحانی هم میگه هر کی از حقوق کارمندی خوشش نمیاد بره پی کارش ، حالا ما از دست این رئیس جمهوری های دلسوز کجا برویم؟
متاسفم که به ایشون رای دادم و حالا حق دارم داد بزنم : رای منو پس بدید
پاسخ + +3 0 --
Ali 1396/08/23 - 16:47
لعنت خدا بر شما باد که با این همه نفت و گاز و سرمایه مردم مفت کار کنند ، و شما با افزایش قیمت نان و مرغ و ... بودجه را از جیب مردم می گیرید از جیب مردمی که به همین یک تکه نان محتاج است.
از کجا تامینش کند، کار و شغل نیست کار باشد درآمد مناسب نیست پس همینه که به دزدی و راهزنی و ... دست می زنند که که امنیت دیگر مردم در خطر می شود. که در روستاها و شهر های مرزی کلانتری ها نفس کشیدن نمی کنند. چه برسد به دیگر مردم. دوباره ضرر به مردم فقیر و محتاج می رسد.
اگر مردم فقیر نفس بکشند کنار کلانتری و ... بدون هیچ قضاوتی اعدام و مرگ.
آیا این است حق ملت ایران

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

مدیریت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور