صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

« برخی از همکاران که بعضا به حق فکر می‌کردند که دولت تدبیر و امید در حقشان جفا و کوتاهی کرده است، با حضور مؤثر در ستادهای متکثر آقای رییسی ، دل در شعارهای عدالت‌طلبانه و مبارزه با فساد وی بسته بودند. ولی متأسفانه به نظر می‌رسد با توجه به اوضاع و احوال دولت، بودجه انقباضی و شواهد و قرائن موجود، آموزش و پرورش در دولت سیزدهم در حاشیه قرار خواهد داشت »

تاملی در جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم

رضا قاسم پور/ خبرنگار صدای معلم

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

"در دوران تصدی وی به‌عنوان وزیر نفت، تصفیه مدیران ارشد صنعت نفت ایران انجام گردید، که طی مدت کمتر از ۱ سال، بیش از ۲۵۰ مدیر ارشد و کارشناس نفتی خانه‌نشین شدند. میرکاظمی در جایگاه وزیر نفت، به دلیل عدم تجربه، تخصص و آگاهی لازم، زنجیره‌ای از اشتباهات ریز و درشت را مرتکب شد، که در نهایت به برکناری وی از وزارت نفت انجامید.

تصمیمات نادرست میرکاظمی، در حوزه‌هایی چون توقف سوآپ نفت، کاهش تولید نفت، تولید بنزین آلوده، برکناری مدیران عملیاتی، توقف پروژه‌های توسعه میدان‌ها و کاهش تولید گاز ، ضررهای جبران‌ناپذیری را بر صنایع نفت و گاز و اقتصاد ایران وارد نمود."

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

( مسعود میرکاظمی - رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت ابراهیم رئیسی )

 

این بخشی از رزومه کسی است که امروز در مصدر معاونت رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه دولت سیزدهم پرداخت چندرغاز فوق‌العاده ویژه فرهنگیان را خلاف قانون خوانده و مانع پرداخت آن در مرداد ماه شد.

و اما جوابیه دکتر نوبخت به اظهارات دکتر میرکاظمی در خصوص فوق العاده شعل ویژه را باهم مرور می کنیم.

جوابیه دکتر نوبخت در مورد فوق العاده ویژه :

با سلام و احترام ،

« همان طور كه معلمان محترم استحضار دارند ؛
طبق مصوبه اسفند سال ٩٥ هيات وزيران همه دستگاه هاي اجرايي كه از افزايش تا ٥٠ درصدي امتيازات مواد ٦٥ ، ٦٦ و ٦٨ فصل دهم قانون مديريت خدمات كشوري استفاده نكرده بودند مي توانستند نهايتا با مجوز سازمان برنامه و بودجه از اين افزايش استفاده نمايند و اين سازمان در اسفند ٩٨ مجوز لازم را صادر نمود و همه دستگاه ها از اين افزايش به ويژه ٥٠ درصد بند ١٠ ماده ٦٨ برخوردار شدند .

اما آموزش و پرورش آن را با كسر افزايش هاي اعمال شده رتبه بندي به طور ناقص اجرا نمود كه با مجوز سازمان يك بار آن را در سال ٩٩ ترميم نمود و چون ظرفيت قانوني هنوز وجود داشت مقرر شد مجددا تا سقف ٢١ و ٢٧ درصد آن را تكميل نمايند و با استفاده از ظرفيت بند ط ماده ٢٨ قانون الحاق تامين اعتبار آن تكميل گردد. لذا اين اقدام نه صرفا در روزهاي پاياني دولت دوازدهم مطرح شد بلكه از اواخر سال ٩٨ كه مورد مطالبه معلمان محترم بوده و يكبار در سال ٩٩ ترميم و تكميل ان در سال ١٤٠٠ انجام يافت.

لذا نه تنها معلمان محترم شايسته چنين افزايشي بوده بلكه از نظر قانوني هم مجوز لازم براي اجرای آن وجود دارد. »

به گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان اينجانب به اراده دولت محترم سيزدهم در خدمت به كارمندان محترم به ويژه فرهنگيان شريف و استيفاي قانوني آنها اعتماد دارم و برداشتم اين است كه سوء ظني پيش آمده است لذا توصيه مي نمايم به طور منطقي و با استدلال در جلساتي با مسئولين ذيربط اين مطالبه مورد مداقه و مشكل حل شود .

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

فرهنگیان ستون ستادهای ابراهیم رییسی:

برخی از همکاران که بعضا به حق فکر می‌کردند که دولت تدبیر و امید در حقشان جفا و کوتاهی کرده است، با حضور مؤثر در ستادهای متکثر آقای رییسی ، دل در شعارهای عدالت‌طلبانه و مبارزه با فساد وی بسته بودند. ولی متأسفانه به نظر می‌رسد با توجه به اوضاع و احوال دولت، بودجه انقباضی و شواهد و قرائن موجود، آموزش و پرورش در دولت سیزدهم در حاشیه قرار خواهد داشت.

اولین نشانه در اثبات این مدعا معرفی جوانی بی‌تجربه و سرخوش از بستگان رییس‌جمهور برای ابر وزارتخانه آموزش و پرورش می‌باشد. گویا باغگلی جوان با مبنا قرار دادن چند مدرسه شسته و رفته وابسته به آستان قدس، قصد آن داشت تا وارد گودی شود که هیچ قرابت یا سنخیتی با تصورات خام یا نمونه مطالعاتی او نداشت.

مشابهین باغگلی به سختی می‌توانند مدیریت یک مدرسه دولتی در آموزش و پرورش را عهده‌دار شوند. ابعاد شخصیتی باغگلی دقیقا نشانگر حجم بی‌توجهی دولت جدید به جامعه فرهنگیان می‌باشد.

این در حالیست که آقای رییسی سه روز مانده به انتخابات در جمع فرهنگیان می‌گفت دولت مردمی برای بالا رفتن سطح آموزش در کشور طرح رتبه‌بندی معلمان را به سرعت عملیاتی می‌کند و...

آقای آموزگار نسب از فعالان حوزه آموزش و پرورش در یادداشتی می‌گوید: هنوز پای رتبه‌بندی تمام و کمال به وسط نیامده، آموزش و پرورش در پرداخت همان اندک فوق‌العاده ویژه به معلمان نیز عاجز مانده است.

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

درحالی که به استناد "بند (10) ماده 68 قانون م.خ.ک. براساس ترتیبات مندرج در جزء (5) بند الف تبصره (12) قانون بودجه سال 1400"پرداخت آن امری اجتناب‌ناپذیر و غیر قابل اغماض است.

شتاب گرفتن خروج سالیانه بیش از 70 تا 90 هزار معلم بر اثر بازنشستگی همزمان با روند رو به رشد جمعیت دانش‌آموزی در دوره ابتدایی در کنار تحمیل استخدام‌های برف انباری یا همان فله‌ای از سوی مجلس با زیر پا گذاشتن ابتدایی‌ترین نشانگر های تاثیرگذار مانند جنسیت، زیست‌بوم افراد، دانش تخصصی و بایستگی‌های حرفه‌ای، کمینه یا بیشینه سنوات تجربی آنان، تعادل و توازن نیروی انسانی شاغل در آموزش و پرورش را چنان دچار نابه سامانی کرده است که بیشتر مدعیان کار کشته مدیریت بر منابع انسانی را در آمپاس و تنگنا گذاشته و آچمز کرده است.

"بدیهی است با استقرار دولت سیزدهم، ابر بدهکاری مانند آموزش و پرورش که با چالش چهل ساله کسری 25 درصدی بودجه، در کنار دیگر معوقات و مطالبات بر زمین مانده معلمان از جمله پاداش و مرخصی ذخیره بازنشستگان، هزینه فوت و ازدواج، حق‌الزحمه‌های متعدد و دیگر بدهی‌های اجتناب‌ناپذیر دست و پنجه نرم می‌کند. برخی از این کاستی‌ها بر اثر توأم شدن با مشکلاتی مانند کمبود 300 هزار معلم، تکرار دوگانه حضوری یا مجازی بودن آموزش در مدارس بر اثر همه‌گیری بیماری کرونا، اوج گرفتن گرانی‌ها و تورم، تبعیض بین معلمان با دیگر کارکنان دولت در پرداخت‌ها، انتقادها بر شیوه‌نامه ساماندهی، نقل و انتقال نیروی انسانی، کم و کیف اجرای رتبه‌بندی و... برجسته تر گردیده است .

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

سخن آخر:

با توجه با مطالب مذکور به نظر شما جایگاه آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم دقیقا کجاست؟

فرهنگیان علی‌الخصوص فعالان ستادهای انتخاباتی از چه مسیرهایی باید مطالبات منزلتی و معیشتی خود را بدون ایجاد حواشی غیرضرور پیگیری نمایند؟

اینها بخشی از سؤالاتی هستند که این روزها ذهن فرهنگیان را به خود معطوف و مشغول کرده است .

البته هدف از مرور مشکلات ایجاد یأس و نامیدی در جامعه بزرگ فرهنگیان نیست و در این مدت کوتاه از عمر دولت کارنامه دولت سیزدهم را نمی‌توان و نباید در بوته نقد و انتقاد قرار داد، ولی چیزی که بدیهی‌ست اینست که باید فاصله واقعیت و حقیقت را زیاد فراخ نگیریم و مطالباتمان را با واقعیت‌های کف جامعه تنظیم کرده و البته با تمام قوا مطالبات انباشته را از مجاری قانونی پیگیری نماییم.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جایگاه واقعی آموزش و پرورش و معلمان در دولت سیزدهم کجاست

سه شنبه, 09 شهریور 1400 16:32 خوانده شده: 1175 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +13 -1 --
معلم ناامید 1400/06/09 - 17:31
از رتبه بندی عادلانه منصفانه چه خبر
قضیه اصلاحیه فوق العاده شغل رو در اول مسولیت این دولت اصولگرا و جناب میرکاظمی دیدیم
به مرگ گرفتند که به تب راضی باشیم
حالا دیگه هیچ خبر و امیدی به توجه جدی به معیشت و منزلت معلم لااقل تا سال آینده نیست
پاسخ + 0 0 --
رضا قاسم پور 1400/06/09 - 22:36
سلام بر همکار امیدوار
ممنون از خوانش مطلب و توضیحات شما
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1400/06/10 - 06:09
آقای میر کاظمی و آقای میر غضب آن را درست خواهند کرد غصه نخورید همکاران فرهنگی
پاسخ + +13 -1 --
معلم ناامید 1400/06/09 - 17:32
واقعا زمزمه یاس و ناامیدی از توجه جدی دولت مردمی و اصولگرا به معیشت و منزلت معلمان میاد
تا ۱۴۰۴ اگه زنده باشم بازنشست شده و به ناامیدی مطلق ...
پاسخ + +11 0 --
معلم 1400/06/09 - 19:37
آقای میرکاضمی از نظر شخصیتی و روانشناختی برای این پست نامناسب هستند. تصمیم گیری در سطح کلان تجربه، درایت و دانش میخواهد.به نظر سوتی باغگلی اینبار به سوتی میرکاظمی تبدیل شده و حتما گاف های دیگری از راه خواهند رسید.ضمن تشکر از جناب قاسم پور در تحلیل خوبشان تمام فرهنگیان و تشکل های فرهنگی واقعا مصرانه و باقاطعیت و مسالمت آمیز باید با همفکری بدنبال راه حل برای تحقق مطالبات خود باشند و به وعده و وعید انتخاباتی دلخوش نکنند معلمان در شروع این سال تحصیلی زیر بار فشارهای غیر قانونی برای آموزش مجازی نروند و کمپین ها و بیانات درخواست ها ادامه دار باشد و واقعا خواهان عمل مسؤلان باشند رتبه بندی مطالبه مهم فرهنگیان است انقباض بودجه باید در جاهای دیگری اتفاق بیفتدبه ویژه در خارج ....که همه نسبت به آن آگاهی دارند چرا باید از سفر ه معلم و کارگر وقشر ضعیف جامعه زده شود ؟؟؟ ما یکبار زندگی میکنیم پس کی قرار است رفاه داشته باشیم ؟مبلغ اندک فوق العاده ویژه،فرهنگبان را گول نزند باید بدنبال رتبه بندی باشیم و......حتما این حرکت باید حمایت و رهبری شود که تلاش همه نخبگان عزیز فرهنگی و رسانه را می طلبد.
پاسخ + 0 0 --
رضا قاسم پور 1400/06/09 - 22:37
ارادت قربان
امیدواریم تحرکات جسته گریخته و حق طلبانه همکاران به یک جنبش پایدار حق طلبی و عدالت خواهی از مجاری قانونی منتهی گردد
پاسخ + +11 -2 --
ناشناس 1400/06/09 - 21:08
در انتخابات گفته شد که جناب آقای رئیسی نظر کرده امام زمان(عج) است؛ کسی که مورد نظر واقع شده است آیا نمی تواند به عقلانیت یا حیلتی نظر شدگان را تشخیص دهد؟
آیا معیار نظر شدگی، معلم بودن یا سن و سال یا داشتن سابقه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان است؟
....

رئیس جمهور ذی علم خوب کسی است که وزیر خوب را تشخیص و تعیین کند و وزیر آموزش و پرورش خوب کسی است که معلم خوب را تشخیص دهد!

سلام بر مهدی(عج) که به هر تعقّلی منتسب و از هر توهّمی مبراست، سلام بر او که شرط حضور در دولتش سن و سال نیست!
پاسخ + +11 -1 --
ناشناس 1400/06/10 - 05:32
العاده شغل و ناچیز برای معلمان آب و نان نمیشود چند را از که اینهمه کاظمی خود را به در و دیوار میزند که ندهد خانم مرکل صدراعظم آلمان بیشتر میفهمد یا کاظمی یا نوبخت یا نمایندگان دولت که وقتی سخن از حق و حقوق خودشان است جیبشان هرگز پر نمیشود و همه متخصص این شده اند که باید تورم را پایین آورد آن هم با پایین نگه داشتن حقوق حقه معلمان چه مادی و چه معنوی از نظر خانم مرکل معلمان این کاظمی و نمایندگان را آموزش داده اند تا به این جایگاه برسند پس باید دستبوس معلمان باشند و از پایین به معلمان بالای سر خود نگاه کنند هرچه حقوق معلمان بیشتر شود به خودشان و فرهنگ خودشان و شخصیت خودشان اهمیت داده اند
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1400/06/12 - 03:52
جاهلان مستحق اینند که گره در کارشان بیفتد
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1400/06/12 - 06:49
نوبخت اگر دنبال اجرای فوق العاده ویژه بود چرا آن را به طور کامل از سال ۹۳اجرایی نکرد وآن را به اواخر دولت قبل محول کرد چرا رتبه بندی را زمان خودش اجرایی نکرد چرا این همه معوقات درست کرد مهم این نیست چه کسی رییس سازمان برنامه یا وزیر باشد مهم ایت است کارکنان یک سازمان درک بالا واتحادبرای احقاق حقشان را داشته باشند مانند شرکت نفتی ها که موفق سقف افزایش حقوق را بردارند مانند رانندگان که چند سال پیش موفق شدند کرایه حمل باررا بیست درصد افزایش دهند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1400/06/12 - 12:15
فریبکار تر از نوبخت وجود ندارد انشالله که قوه قضاییه به ایشان هم نظری بیندازد
پاسخ + +1 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/18 - 00:51
سلام؛ مامعلمان بازنشسته گویاسی وچندسال اصلا دراموزش وپروش کارنکردیم ان همه محرومیت هارانکشیدیم باحقوق کم نساختیم ودرپیش خانواده خودشرمنده نبودیم عمروجوانی خودمان رادراموزش وپرورش نپوساندیم .اکنون دردوران پیری باداشتن هزاران مشکل نه بیمه(بیمه درمان وتکمیلی به پشیزی نمی ارزد) ونه حقوق(این حقوق برای دونفرهم کفاف نمی کند) حتی درحدنسبی هم نداراریم.ای علمادینی ای مجتهدین ای دولت ای نظام جمهوری اسلامی ای کسانی که حقوق های نجومی می گیریدای کسانی که بعنوان مدیران ارشداین نظام هستیدای نویسند گان ای سخن گویان به دادمابرسیداگرخدای مهربان ازماحمایت نمی کردما بی چاره بودیم صدای ماراخدامی شنودوانتقام ماراازشما خواهدگرفت روزی که خواهیدمردچه هاخواهیدکشیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/23 - 01:51
سلام علیکم؛معلم بازنشسته الگویی برای معلم شاغل محسوب می شودچراکه معلمان شاغل ،عاقبت فعالیت های خودرادرمعلمان بازنشسته درمی یابند.هرمقداروضع معیشتی وابهت ومعنوی معلمان بازنشسته کیفیت خوبی داشته باشد.دراین صورت عشق وعلاقه معلمان شاغل نسبت به شغل خودافزون ترمی گرددوکیفیت کاری انهاروبه فزونی می یابدزیرابه اینده خودامیدوارترشده واطمینان می کندکه پس از گذشت زمان؛ اینده ی بهتری خواهندداشت وانگیزه فعالیت برایش ایجادمی شوداماوقتی معلم شاغل معلمان بازنشسته راافسرده وپریشان حال ازهرنظرمشاهده کنندوببینندکه معلمان بازنشسته پس ازطی سال ها عمرجوانی وفعالیت های اموزشی ؛روزگارش ازهرنظر به تلخی می گذرد.دراین شرایط معلمان شاغل نسبت به اینده خودقطع امیدمی کنندوبرای خودمشاغل جانبی پیداکرده وبیشترین انرژی خودرادران شغل های
دوم مصرف می کندتابرای اینده خودرفاه بهتری فراهم کنددرنتیجه به درون ساختاراموزش وپرورش ضربات مهلکی واردمی شودواموزش وپرورش ازدرون می پوسدلذاهرادم عاقلی واردتشکیلات اموزش وپرورش نمی شود.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/24 - 01:00
سلام علیکم؛اگر مدیران ارشداموزش و پرورش ازمیان متخصصان دینی وعلمی (علم جهت دارودین پایدارتوام باداشتن عواطف انسانی واخلاق مدارکه میراث پیامبران الهی هستند)انتخاب شوند؛دیدگاه علمی وانسانی واسلامی وعدالت محوری نسبت به معلمان بازنشسته پیدامی کنندودرمی یابند که معلمان بازنشسته انسانهای زایدوپیش پاافتاده نیستندبلکه کوهی ازتجربه دردرون اینهاوجوددارد که وزنه سنگین علمی برای اموزش وپرورش محسوب می شوند.معلمان شاغل هرچه بیشترتوجه دولت رابه وضع مادی ومعنوی معلمان بازنشسته رااحساس کنندومشاهده نماینددلگرمی انهابه اینده خودبیشترشده وکیفیت پیشرفت اموزش وپرورش بهتروبهترخواهدشدواگرغیرازان عمل شودکیفیت کاری اموزش وپرورش به طرف ایستا ونه پویاپیش می رودو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/25 - 00:56
سلام علیکم؛دین اسلام به مااموخته که هر انسانی ازاداست وتنها بنده بودن در مقابل خداوند براوتکلیف شده است.بنابراین معلم مسلمان بازنشسته حق دارد مطالبات خودراازحاکمان مسلمان خوددرخواست کند و دراین خواستن ازهیچ کس باکی نداشته باشد.ازادی ،حقوق کافی برای رفع نیازهای اولیه وثانویه ،امنیت،داشتن اقتصادهدفمندوفراهم شدن رشدفرهنگ عمومی و...حق مسلم فردفردایرانیان است .ماانقلاب کردیم تادگرگونی های اساسی وحقیقی پیش بیایدنه برعکس ان که عمل شده است.مسئولان حکومت حق ندارندبرده داری نوین رادرمیان ملت ایران ترویج کنند.اسلام اجازه نمی دهداین مردم ثروتمندایران فقیرانه زندگی کنند،رهبرکشورایران یک مسلمان انقلابی واقعی هستندشمازمامداران حق نداریدازان سواستفاده کنیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/27 - 00:49
سلام علیکم؛دوتااز نوشته این حقیر؛توسط مدیریت منتشرنشد.چرا؟نمی دانم وامابعد؛ معلمان بازنشسته خدمات گران بابهای ارزان به کشورایران ارائه کرده اند.چشم به دوردست هادوختندتابلکه فرجی برای انان حاصل شود.در طول چهل ودوسال نقش معلمان که اکنون بازنشسته هستنددردوام وپایداری انقلاب؛ فراوان بودودراین راه بهای سنگینی راپرداخته است.باحقوق اندک کاربهینه ای رابرای کشورارائه داده است اکنون انصاف نیست که درموقع خوشه چینیی این قشرزحمتکش کنارگذاشته شودوبعضی ازمدیران ارشداحمق بگوینداینان دیگرمصرف کننده هستند مصرف کننده اصلی همان مدیران زایدی هستندکه ازثروت ملی برای خودکاخ هادرست کردندو...
..
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/29 - 00:45
سلام علیکم؛انسجام امت اسلام؛ ان وقت حاصل می شودکه امت مسلمان ؛عدالت وانصاف وخدامحوری وتکیه به اصول دین ودادن حق هرذی حقی توسط نظام حاکم درعمل دیده شود.عیوب حکومت اگریکی یادوتا وحتی چندتابودازان چشم پوشی می کردیم .هم رهبریت نظام هم خودحاکمان هم دولت سیزدهم به طوردقیق مشکلات رامی دانندخداکندزمامداران فعلی درعمرابدی خودکه بعدازمرگ اغازمی شود.ازان دسته نباشندکه زبانشان تانافشان اویزان شودوبه درازگوشانی بدل شوندکه دربیابان بی اب وعلف له له بزنند.حال بگوییدهردولبه ی شمشیرتان می برد.منتظربمانیدمن هم باشمادرمنتظرهستم.دیدن شما دران روزتماشایی است و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/07/30 - 01:46
سلام علیکم؛چه شمامنتشرکنید یا نکنیدمن حرف های خودراخواهم نوشت.کاراین زمامدران نظام حاکم مانند ان کشاورزانی هستندکه زمین حاصل خیزی رادارنداماروش کشاورزی رابلد نیستندوان قدر متکبرند که حتی نمی خواهند یادبگیرند.کشورداری علم می خواهد.بادعاوصلوات نمی توان کشوررااداره کرد؛نمونه ان همسان سازی حقوق معلمان باز نشسته است. پرداخت 90درصد حقوق همترازان معلمان شاغل به معلمان بازنشسته بدون توجه به علم ان وعواقب بعدی ان ؛ازروی احساسات لایحه کردندو دادند به مجلس ان هم دادبه شورای نگهبان ؛نفهمیدن که گردن کلفت هاکه حقوق های نجومی می گیرند.برده دوستندنه انسان دوست؛ اینها اسلام رابهانه کردند تانسلشان رابارورسازندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/06 - 03:04
سلام؛ زمامداران نظام بر سربه دست اوردن قدرت تسلط برحکومت بایکدیگردرگیرهستندهر یک ازمدیران ارشداین نظام تلاش می کنندکه خودشان رابیشتر به رهبری نظام بچسانندتا کرسی تسلط بیشتری درامورات راداشته باشندتاازاین طریق قبیله خودراقوی ترکرده ودر چپاول ثروت ملی کشوربیشتر سهیم باشند.درچنین وضعیت عصب انگیزقشر متوسط وقشرضعیف جامعه زیرپامی مانند.دین وصلوات ونمازخواندن های سوری وریاکارانه و پینه ساختن درپیشانی وریش گذاشتن ولباس مخصوص نظام را پوشیدن ود ست اموزشدن برای نظام شانس خوشبختی رابلامی برد.ما ستمدیدگان در زیرفقرزندگی کنیم وزمامداران هم دنیاوهم اخرت رابرای خودشان بهشت کنندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/07 - 02:25
سلام علیکم؛عدالت برپایه انصاف استواراست.صفت انصاف دروجدان هرکس به صورت بالقوه وجودداردزیرااین صفت هدیه ی خدایی است که باروح انسان امیخته شده است.زمامداران هرامت می توانند بااجرای عدالت ؛صفت انصاف رادرتک تک ان امت به حالت بالفعل دربیاورند.نظام فعلی ایران بااجرای قوانین بی عدالتی ؛صفت انصاف رادرتک تک ایرانیان کشته اند وکشورایران ومردمان ان ؛به بی نظمی وهرج و مرج توسط حکومت کشیده شده انداجرای قوانین ویاتدوین ان به صورت ناقص ودراکثرمواقع تصویب وتنظیم قوانینه غلط؛ باعث نابسامانی درتمامی امورات شده است.شمارابه خداتوبه کنیدشایدکه خداوندازگناهانتان درگذردو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/07 - 20:05
سلام علیکم؛اگرجامعه رابه درخت تشبیه کنیم ؛اموزش وپرورش تنه ی این درخت است که این تنه توسط معلمان ؛تنومند شده است واموزش وپرورش منهای معلمان تهی می شودولی متاسفانه کمترین بودجه ثروت ملی رابه معلمان اختصاص داده شده است.دراین میان معلمان بازنشسته به طورکلی کنارگذاشته می شوددرحالی که این انسانهای تضعیف شده؛ زمانی ستون های اصلی اموزش وپرورش بودندوخدمات قابل توجه برای باروری اموزش وپرورش ارائه داده اند.اینک به معلمان بازنشسته ظلمی روامی گرددکه تاکنون هیچ نظامی به این حدبه این قشرروانکرده است.دولت سیزدهم حداقل کاری که برای جبران این ستم می تواندانجام دهند؛همسان سازی ناقص راکه برای معلمان بازنشسته درنظرداشتندتکمیل نمایند.سوگندبه خداونداگرهمسان سازی برای معلمان بازنشسته درست اجرانشودبه خدارجوع خواهیم کردو...
پاسخ + 0 -1 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/09 - 01:06
سلام علیکم؛بازهم نوشته مرامنتشرنکردید. سوال این است که چراائمه اطهاروتمام پیامبران در میان مردم عادی بودندو باانهانشست وبرخاست می کردندوبدون ترس ازجانشان هرگزازمردم فاصله نمی گرفتندولی شما زمامداران که به ظاهرپیروانان هستیداین قدرازمردم میترسید که حتی نمی توانیدبدون محافظ یک دقیقه هم درمیان مردم ظاهرشوید.چراازمردم می ترسیدحتماریگی درکفشتان هست. بامردم باشیدوباعدالت درمیان مردم بمانید.خداوندبامردم ستمدیده همراه است.اگرباستمدیدگان همراه شویددرواقع باخداهمراه می شوید.ای علمای دینی ؛ای زمامداران نظام ؛ای پیروان راه حق ؛ای الم داران اسلام؛ازخداوندروی نگردانیدوخدایان دروغین راپرستش نکنید.من به شمانصیحت می کنم؛متکبر نشویدوخدای واحدراپرستش کنیدوازخدابترسیدوبه روزهای بعدازمرگ فکرکنیدو...
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1400/08/09 - 16:19
آقای فرجی کیا

سلام

چند بار است که همین جمله را تکرار می کنید .

کدام نوشته شما منتشر نشده است ؟

نگاهی به نظرات بالا بیندازید .

بیشتر آن ها متعلق به شما هستند .

آیا عادت کرده اید که دائم دیگران را متهم کنید ؟!

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/11 - 00:55
سلام علیکم؛بنده حقیرباکسی خصومت شخصی ندارم وضدنظام فعلی هم نیستم،امابدانیدوزمامداران هم گوش فرادهند؛هر حکومتی که ازمردم خودجداشود یابه مردم خوددروغ بگویدیابخواهدافکارمردم رافریب دهدیاثروت ملی راعادلانه بین مردم تقسیم نکند یاباعث شودکه فاصله طبقاتی دربین مردم ایجادشودویادین ومذهب راوسیله پایداری خودقراردهدوباعث شودکه ضعفا؛ضعیف ترواغنیا؛غنی ترشود و یاارزش های انسانی رانابودکندوبه جای تکیه به خداومردمش ؛به سلاح های دفاعی ویابه نیروی نظامی خودو یابه ارتش ویاسپاه تکیه کنددران صورت بسیج وانسجام مردم راازدست می دهدوباخواری وذلت حکومتش منقرض خواهدشد و به زباله دان تاریخ سپرده می شودو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/14 - 01:55
سلام علیکم؛ماایرانی هاخودمان راباختیم ؛عمرمان رابه تاراج بردیم؛دلهایمان راسوزاندیم ؛ایمانمان راازدست دادیم ؛مساجیدمان به کاخ هایی بدل شدامادریغ ازاینکه فردی یاافرادی پاک دل، پابه ان مکانها بگذاردوباخدای پاک خود،رازونیازی کند.چرااین چنین شد؟ایازمامداران دروغ گفتند؟یااینکه رهبران نظام اسلامی کاریزمایی خودشان راازدست دادند؟یااینکه احترام علمای دینی دردل مردم مرد؟یابی عدالتی هارافراوان یافتند؟بشکنداین قلمی که مارابه این روزبرانداختندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/15 - 01:31
سلام علیکم؛مظلوم کیست ؟ظالم کیست ؟شمامی گوییدجمعیت جوان رادرایران بیشترکنید.ازدواج کنید.فرزندان زیادبیاورید.باکدام منطق ترویج این افکارهستید.من یک بازنشسته اموزش وپروش هستم همین علان دوپسر24و23سلاله مجرددارم دوتادخترم راباپول قالی بافی به خانه بخت فرستاده ام منزل شخصیم راباپول قالی بافی خریده ام حقوقی که دولت به من می دادومی دهدکفاف خوردوخوراک ساده ام می شوم .نه بیمه درست وحسابی داریم ؛نه شغل پردرامدی داریم ؛شماازکره ی دیگری امده ایدووضع تورم ایران رانمی بینید؟البته که نمی بینیدوقتی حقوق های نجومی دریافت می کنیدیاثروتی باداورده به چنگ اورده اید.دراین صورت کدام مشکل این ملت رامتوجه می شوید؟و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/16 - 01:37
سلام علیکم ؛جمعیتی زیادی دورحضرت عیسی جمع شده بودند.حضرت عیسی فرمودند: خوشابه حال دلسوزان که بایک اه که ازته دل براورند،ستمگران رانابودمی کنند،شکویه اینان دودمان ظالمان رادرهم می پیچند، قدرتی که اینان دارند،می توانند هرحکومت ستمگری رانابودسازند.بدانیدهرکس بتواند شتری راازسوراخ سوزن عبوردهندان وقت یقین کندکه سه طایفه به بهشت راه می یابند ؛حاکمان جوروبی مسئولیت،ثروتمندانی که ان ثروت رااز راه نامشروع به دست اورده است ،مردمان بی تفاوتی که ستمگران رادرجامعه نظاره کنندوسکوت اختیارکنندوبانفهمی عمرخودرابه پایان برسانندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/17 - 02:08
سلام علیکم؛روزی حضرت عیسی درمیان جمعیتی ایستاده بود.خطاب به جمعیت فرمودند:مراقب زبانتان باشید؛چیزی راوعده ندهیدکه درتوانتان نیست.اگرچنین کنیدخسرالدنیاوالاخرمی شوید.تنها گناهی که خداوند نخواهدبخشیدحق الناس است.زمامداران فعلی ازروی لجبازی در مرتکب شدن به این گناه ازیکدیگرسبقت می گیرندولج مردم رالبریزمی کنندوصبرمردم هم اندازه ای داردوقتی پرشددران صورت جلوانفجاران را؛هیچ قدرتی نمی تواندبگیرد به دولت سیزدهم توصیه ونصیحت می کنم اگربخواهیدمی توانیدتحولی ایجادکنیدباسردرگم کردن خودنمی توان زودبه هدف رسیداینکاریعنی کشتن زمان است.کارگزاران رامرتب کنیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/18 - 01:57
سلام علیکم؛دولت سیزدهم درانتخاب وزیراموزش وپرورش بازهم اشتباه کرد.اگرمجلس رای اعتمادبه این وزیراموزش وپرورش بدهد.اموزش وپرورش بازهم دچاررکود خواهدشداین اقادلسوزبرای معلمان نیست.اگردولت سیزدهم اقای حاجی بابایی رابه عنوان وزیراموزش وپرورش انتخاب می کرداموزش وپرورش از این رکود وایستانجات می یافت وتحولی عظیمی دراموزش وپرورش ایجادمی شد.اقای حاجی بابایی هم تخصص دارندهم تجربه وهم تعهدچرامی خواهیداموزش وپروش را فلج کنیددرحالی که بایک اقدام درست می توانستیدانرانجات بدهیددست شیطان درکاراست که می خواهدبه انقلاب ضربه واردکندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/19 - 02:20
سلام علیکم؛مهم ترین معجزه حضرت عیسی ؛بیرون کردن ارواح ناپاک ازوجوددیوانگان بود.امروزبه یک حضرت عیسی دیگری نیازداریم که بیایندارواح ناپاک این زمامداران راازوجودشان خارج کندتاما ازشرشرارت های انان راحت شویم .اقاتورم به بالاترین حدخودرسیده.بیکاری میلیونی شرارت نیست؟ازدواج به سن چهل سال رسیده شرارت نیست؟درمدت دوسال، میزان قدرت خریدمردم به کمترین حد خودرسیده است این هم شرارت نیست ؟این همه واسطه ودست به دست کردن کالاوهرکدام مبلغی بران افزودن شرارت نیست؟چراکالای تولیدشده مستقیم به دست مصرف کننده نمی رسدپس این سه قوه چه کارمهمی راانجام می دهند.این همه مشاغل کاذب برای چیست؟و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/19 - 23:27
سلام علیکم؛می گویندشکم سیرهاازگرسنگان خبرندارد.دراموزش وپرورش ؛بین کارکنان خانواده های هستندکه درامدماهانه انان ازصندوق همین دولت بالای 40میلیون تومان است ودرمقابل خانواده های هستنددرامدماهانه انان ازصندوق همین دولت درحدود7میلیون تومان است.مدیران ارشدوزیردستان انان هرماه 120ساعت اضافه کاردریافت می کنند.بایک حساب سرانگشتی حدود9میلیون تومان اضافه کاری وحق مامورت وحق شرکت درجلسات وغیره ؛قریب به 15میلیون تومان ازاین طریق وحداقل 15میلیون تومان حقوق ثابتشان ؛پس 30میلیون تومان ماهانه دریافتی دارند همسران اینان اغلب شاغل هستنددرامدماهانه این هابه 50میلیون می رسداین درامدهابرای انان به شکل طبیعی به نظرشان می رسد.این بی عدالتی شرارت نیست؟و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/21 - 02:19
سلام علیکم؛چراکشورایران به شکل قبیله ای اداره می شود؟.این همان روش جاهلیت قبل ظهوراسلام است.چرادین اسلام رابه مردم وارونه نشان می دهید؟بدعت دردین حرام است.ومحاربه باخداونداست.چرامنافع جمع رافدای منافع شخصی خودتان می کنید.ان وقت سنگ انقلابی بودن رابرسینه می زنید؟چراحق حقوق واقعی معلمان شاغل ومعلمان بازنشسته داده نمی شود؟ شمابامعمان شاغل وبازنشسته چه خصومتی دارید؟چراهمسان سازی حقوق معلمان بازنشسته رادائمی نمی کنید؟ودرصددلغوان هستید؟عده ی خدانشناسان تلاش می کنندهمسان سازی معلمان بازنشستگان رابه طورکلی لغوکنندوبه این جنایت خودافتخارهم می کنندمشکلی نیست علان دولبه شمشیرشماتیزاست ومی برد؛ببرید.خداوندشاهداعمال شماهاهست یک روزعکس العمل انراخواهیددیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/22 - 01:12
سلام علیکم؛معنی ومفهوم بازنشسته یعنی خسته ازکار،یعنی ازنظرسنی نیازبه استراحت دارد.استراحت تنهامربوط به جسم نیست.بایدمعلم بازنشسته حقوق مناسب دریافت کندمیزان مبالغی که درصندوق سازمان بازنشسته موجوداست.اگرتنهاسودان به بازنشسته تعلق گیردمعلمان بازنشسته به حدکافی می تواندحقوق دریافت کنند.مامعلمان باز نشسته درحدیک سوم حقوق سایرهمترازانی که درادارجات دیگر بازنشسته شده اندحقوق دریافت می کنیم.این تورم لامذهب که درکشورایجات شده است بااین حقوق ناچیزکه معلمان بازنشسته دریافت می کنندکمرماراشکسته وهزاران دردوبلا برسرمافرودامده است.و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/23 - 01:57
سلام علیکم؛این حقیربه عنوان یک ایرانی باصراحت می گویم اقای رئیسی تنهادولتی است که واقعادلسوزمردم هستندهمه ی ان دوازده دولت قبلی دغلهای داشتندوخراب کاری های فراوان کردندوبسیاری ازنمایندگان قوه مقننه ادم های خوبی نبودندونیستندومتاسفانه مامردم ایران هم حق شناس نیستیم ونیروی فرقانی نداریم همین که یک شخصیت پیدامی شودومی خواهدکارهای کشوردابه شکل زیربنایی درست کندفورابه دست وپای ایشان می پیچیم وبه زیرپاهایش صابون می اندازیم تابه زمین بخورد.کارهای کشوررا که به شکل روبنایی کردن که هنرنیست.خودپیامبران اشتباه داشتندچون ازطرف خداوندمحافظت می شدندزودبه وسیله خداوندتذکرداده میشدانهاخودشان راجمع جورمی کردند.قوه مقننه وقوه قضائیه درطول 42سال همیشه تمام اشتباهای خودشان رابه گردن دولت هاانداخته اندتاخودشان راتبره کنند.زمانی که قدرت میدان داری قوه ی مجریه توسط قوای دیگرمحدودمی شودواین قوه به عنوان ماشین امضابدل می شود.چه انتظاری بایدازدولت داشته باشیم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/24 - 01:50
سلام علیکم؛من به جناب رئیس جمهورعرض کردم که مناسب ترین شخص برای وزیرشدن دراموزش وپرورش تنهاوتنهاوتنهاجناب اقای حاجی بابایی هستند.ایشان به نوشته های وگفته های مردم توجه نمی کنند.ایشان دراداره کشوردلهره واضطراب داردبه نظرمی رسدایشان از جهات مختلف تهدیدشده اند. اینکه نواوری نیست این خراب کردن فرهنگ واقتصادو..وبی نظم کردن جامعه وخراب کردن سیستم نظاب است.مثلا درواردات؛ مابه داروم نیاز داریم ازهندستان برنج واردمی شوولی دارو که امروزنیازبسیاراساسی ملت ایران است واردنمی شود.علان از کلمه دوشمن که مدام تکرارمی شود؛دشمنان ماچنین کردندوچنان می کنند؛این دشمنی هارادرشرایط فعلی رهاکنید. ملت به صلح دوستی نیازداردو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/26 - 01:14
سلام علیکم؛نشانه های ضعف حکومت در یک کشور:دران کشوربیمارستان هاشلوغ،مطب های دکترهاپرازمریض، قبرستان هاابادوگسترده می شود،مکانهای عبادت خالی از مردم می شود،اکثرمردم ان کشورفقیرواغنیا دراقلیت وکسب وکارازرونق می افتد،زمامداران سست وبی خردمی شوندونسبت به یکدیگرمشکوک وسیستم نظام به نفع حاکمان رقم می خورد،اقلیت براکثریت حکومت می کندودرنظام رای عموم مطرح نیست ومنافع جمع فدای منافع اشخاص می گردد.درسیستم حکومت یک نوع ایدئولوژی حاکم است.عقایدملت دران کشورتوسط حکومت زیرپاگذاشته می شود.حکومت رای عموم راباحیله ونیرنگ به نفع خودتعویض می کند،واحکام خداوندودین توسط حکومت بازیچه می شودوازانهاباملعبه به سودخودتبین می کندوتفسیرهای دین تماما به نفع حکومت صورت می گیردو...مشخص نیست کدام کشورهامدنظراست.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/28 - 01:55
سلام علیکم؛حکومت ایران نه ضعیف است ونه قوی ؛قوی نیست چون هنوزنتوانسته قوانین پیش پاافتاده کشورداری رایادبگیرد.این کشوربیشترباتخیلات وسلایق شخصی افرادرده بالای حکومت اداره می شوداصلا سلامتی وارامش ملت ایران برای حکومت مطرح نیست وتمام نسل موجودفعلی ملت ایران اگرفدای اهداف نامشخص وتخیلاتی حکومت بشوند؛برای این حکومت اصلامهم نیست.حکومت ایران ضعیف نیست؛چون درمقابل قدرت های بزرگ غربی زانونمی زندوتسلیم نمی شودکه البته سیلی سختی رادرطول 42سال خورده است وهنوزهم می خوردتاوان این ندانم کاریهای حکومت راملت ایران می دهدنه زمامداران حکومت؛صاحبان حکومت هم درامدهای خوبی دارندهم انحصارهای خوبی دارندوموقعیت های اجتماعی بهترواقتصادبهتروپیشرفت های مادی بهتربه دست اورده اندکه اینهامتعلق به حکومت است نه متعلق به ملت ایران ؛ملت ایران دربدترین شرایط اقتصادی واجتماعی وفرهنگی و...به سرمی برندوخداداندکه عاقبت ماچه خواهدشد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/28 - 23:07
سلام علیکم؛محبت وصلح ودوستی بهترین هدیه خداونداست که به انسانهای صالح ویگانه پرستان ومتواضعان وافتادگان ودوستداران همنوعان ومخلوقات خداوندوازخودگذشتگان به نفع جمع اهدانموده است.خصومت ودشمنی هارابه کافران ومشرکان وازخدابی خبران وخداناشناسان وتفرقه افکنان وبندگان شیاطین وظالمان وستمگران جهت افزودن گناهانشان مرحمت نموده است تابندگان صالح عدالت خداوندراباتمام وجودشان لمس کنند.و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/08/30 - 04:21
سلام علیکم؛


؛ همان اخوندهای کاه نشین امروز ویلاهای برای خودشان درست کردندکه نگو ونپرس ؛چنان حقوق های نجومی می گیرندکه نگو ونپرس؛دکترهامریض هارامی چاپند.کارخانه داران کارگران رامثل برده های زمان فرعون شیره ی جانشان رامی مکندتابه صاحبان حکومت مالیات بدهندو9درصد ارزش افزوده راازحلقوم مردم دربیاوندوبه صاحبان حکومت بپردازنداکنون چشم امیدماستمدیدگان 42 ساله؛ اول به خدادوم به کارکردهای اقای رئیسی دولت سیزدهم دوخته ایم این حقیربه نظرم می رسدامیرکبیر دوباره زنده شده است ونامی همچون امیرکبیرازخودبه یادگارخواهدگذاشت اگربخواهدمی تواندوماستمدیدگان پشتیبانش هستیم .قویه مقننه وقوه قضایه وشورای نگهبان ومصلحت نظام وشورای فقه های رهبری واین همه مجهدین به ظاهراعلم ؛هیچکام دلسوز برای ملت ایران نبودندونیستندوبدبختانه بیشترین قدرت حکومت هم دست اینهاست ودرمیان اینهاجناب اقای سیدابراهیم رئیسی وکابینه دولتش که تنها20 درصدامکانات کشوردردست این قوه هست نمی دانم چه خواهدکردو...فقط یاری خداوندومعجزه ی عیسی ابن مریم واعصای موسی می تواندراه گشاباشد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/01 - 02:24
سلام علیکم؛درگذشته هازن ومرداولادزیادی به دنیامی اوردندتادرزمان پیری اعصای دستشان باشند.اماامروزه والدین تااخرعمراعصای دست فرزندان می شوند.وضع اقتصادبیمارکشوراین قضیه رابه وجوداورده است.وای به روزی که پدرمعلم بازنشسته باشد.مادرهم شاغل نباشد.بی چاره پدراعصای می شودکه درمقابل فشارهای اولاداین اعصاخردمی شود.دیوانه است ان والدینی که بیش ازیک فرزندبه دنیابیاورندکه درغیراین صورت عمروالدین برباداست.انان که ازافزایش جمعیت دم می زنندوان راتبلیغ می کننددیوانه هستند.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/02 - 01:38
سلام علیکم؛انچه می گویم عین حقیقت است.روزی به این زودی خواهدرسیدکه به ان روزیوم الحشرنامیده شده است.دران روز گروهی رامی بینم که سربه زیردرمقابل خداوندیکتازانوزده والتماس می کنندکه مارادوباره به دنیابرگردان وگذشته خودمان رااصلاح کنیم اینهاکسانی هستندکه حتی یک نوبت نمازشان قضانشده وتمام فریضه های واجب راانجام داده وازمحرمات دوری جسته انداماحق الناس برگردنشان هست وخداوندچنان برانان غضب می کندوانهارا به پشه های زیرپامانده بدل می کندانان تاابددرهمان وضع خواهندماند.خداوند همه ی گناهان انسانهارامی بخشدبه جزحق الناس واین گناه غیرقابل بخشش است.این که می گویم عین حقیقت است.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/03 - 01:27
سلام علیکم؛معلم بازنشسته بعداز32سال خدمت صادقانه وایثارگرانه وباحقوق اندک وکارزیادودرموقعیت امکانات کم وباجان فشانی وباارائه ی کاربااکیفیت درجمعیت زیاددانش اموزان ودرمدرسه مخروبه؛این معلم بازنشسته حقوقی دریافت می کندکه حتی نصف تورم رابر اوردنمی کند.من به خوبی می دانم که حرف های مامعلمان بازنشسته به گوش حکومت نمی رسدامامن به تکلیف خودعمل می کنم که دریوم الحشربه من نگویندچراازحق خوددفاع نکردی وامکان هجرت هم برای من ممکن نیست.ماستمدیده واقع شدیم وشماستمگرو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/05 - 02:40
سلام علیکم؛کشورمادرشرایط فعلی بابدترین شیوه کشورداری اداره می شودبه طوری که اقتصادمابراساس قمربازی است عده ای شب می خوابندصبح میلیادرمی شوندوعده ی دیگرکه درقماربازی حرفه ای ندارندباوضعیت ضعف اقتصادی به سرمی برند.این نوع اقتصادوکشورداری درهیچ یک ازکشورهای دنیا وجودنداردوکاملا بی نظیراست درامدعده ای مثل باران سیل اسااززمین واسمان برسرانهامی ریزدودرامدعده ی کثیردیگربه صورت قطره چکانی است.انهای که پدران انان چهل سال پیش ازوضع امروزاگاه بودندامروزبهترین زندگی را دارندوماکه پدرانمان دران زمان مستضعف بودندامروزکه فرزندان انان ماهستیم مستضعف ترازانان هستیم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/05 - 15:50
سلام علیکم؛درموردامکانات سلامتی جسمی وروانی؛ ملت ایران دربدترین وضعیت قراردارند به طوری که بسیاری ازمردم ایران یااز نظرجسمی ویاازنظرروانی درشرایط عادی نیستند.تمام مطب هاوبیمارستان هاپرازبیماران جسمی هستندودکترهاهرروزبیش از100بیمارراویزیت می کنندوبه علت شلوغی مطب هاوبیمارستانهادکترهاداروهارااشتباهی نسخه می کنندبی چاره بیمارهاموش های ازمایشگاهی شده اندوببمارهابااعصاب داغون سرگردان هستندبیمه هابی هویت است واکثردکترها قراردادی بابیمه ندارندوبیمارهابامبالغ کلان پول ویزیت هارامی پردازند و مشکلات روانی مردم دیگرناگفتنی است.خداوند به داداین مردم برسدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/08 - 02:35
سلام علیکم؛صدباربدی کردی ودیدی ثمرش را. نیکی چه بدی داشت که یک بارنکردی وامابعد؛تحریم بهانه است برای فریب مردم .کشورایران به اندازه کافی منبع غنی داردوبه اندازه کافی نیروهای انسانی هوشمندوبالیاقت داردوبه اندازه کافی ثروت غنی دارد.کشورایران به هیچ یک ازکشورهای دیگرجهان احتیاجی ندارد اگرزمامداران ازادم های متخصص بودندومدیران ارشدکشورایران ازانسانهای بالیاقتی بودندوفرعون صفت نبودندکه هستندوواقعا کشورایران به صورت راستی مردم ساری اداره میشد.دراین صورت مردم ایران هیچ مشکلی نداشت حتی جنگ هشت ساله هم اتفاق نمی افتادو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/08 - 23:15
سلام علیکم؛درذات طبیعت هرعملی عکس العملی درپی داردچراپیامبران وائمه اطهارواولیای صالح خداوندهیچگاه خاطره ی بدی درتاریخ ازخودبه جا نگذاشتند؟چون عملکردانهابانیت خیرهمراه بود.پس عکس العمل اینگونه عملکردهاخیروبرکت نیزبه دنبال داشت.چراعالمان ماکه خودشان رامجتهداعلم می نماندپیروان راستین این بزرگواران نسیتند.ان بزرگواران گاهی تمام دارای شخصی خودشان رابه تهیدستان می بخشیدند.درحالی که شماازثروت ملی مامیلیاردها برای اهداف وعقایدشخصی خودتان برمی داریدانگاه پس مانده ی ثروت ملی رابه بهانه نداشتن بودجه کافی به رخ ملت می کشیدبه تصوراینکه مردم رافریب می دهیم وانهانمی فهمندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/10 - 02:26
سلام علیکم؛شماتصورمی کنیدمالک اشترراجاسوسان معاویه به شهادت رساندند!نه ثروتمندان اهالی مصراورابه شهادت رساندند چون ازمحتوای فرمان حضرت علی باخبرشده بودند.درنهج البلاغه جمله ای ازحضرت علی (ع)وجودداردکه این جمله خطاب به زمامداران وحاکمان هرعصراست .انجناب می فرماید:خداوندفرمود:من نعمتم رابه همه ی انسان به طورمساوی بخشیدم اگری کسی یازمامداری یاحاکمی مانع رسیدن این نعمت هابه انسانها شونددوزخ رابرای انهاحلال نموده ام .ای علما،ای مدیران ارشدحکومت اسلامی ایران ای رهبران نظام جمهوری اسلامی ایران ؛این فرمان خطاب به شماست و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/12 - 02:13
سلام علیکم؛دبستان ودبیرستان ودبیر؛هرسه دراصل به ترتیب ،ادبستان وادبیرستان وادبیربودندودرهرسه کلمه ادب وبه اضافه ستان که کلمه ترکیبی شده وبرای راحتی تلفظ الف ان برداشته شده است.هرانسان هوشمندمی داندکه باادب می توان همه چیزراخریدوبابی ادبی می توان همه چیزراازدست داد.معلمان به دانش اموزان خودسرمایه ای می بخشندکه هرچه ازان خرج کنندبیشترمی شودودرعوض نظام جمهوری اسلامی ایران ؛هستی معلمان رامی گیردومعلمان بعدازسی وچندسال باحقوق یک چهارم تورم بازنشسته می شوند.چرا این قشرشریف جامعه موردظلم وستم توسط نظام جمهوری اسلامی ایران واقع می گردندمعلمان به جرمی مرتکب شده اندکه دراشدمجازات قرارگرفته اندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/15 - 01:53
سلام علیکم؛متاسفانه افکارعموم مردم نسبت به ایین اسلام سست شده ومردم به احکام دین اسلام دهن کجی می کنند.مسجدهاقبل ازکرونا؛به طورکلی خالی شده وبه تعطیلی نیمه حضوری تبدیل شده بودوکرونابه داددین اسلام رسیدوابروی انراحفظ نمودوبهانه خالی شدن مساجدهارا؛وجودکرونامطرح کردنددرحالی که به جزرسوم قبل ازانقلاب که قرن هادرایران رواج داشت بقیه رسم های ساخته شده ی بعدازانقلام یکی پس ازدیگری تعطیل شد.مساجد قبل ازکروناتنهاحضورفیزیکی بدون جماعت به یک مراکزتشریفاتی تبدیل شده بود.خدامی داندبرسردین اسلام چه خواهدامدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/17 - 00:46
سلام علیکم؛صرف بودجه کلان برای تبلیغ دین اسلام بی فایده است.تازمانی که عاملان به احکام این دین دروغگوودوزدوقماربازوفریبکاروهزاران رذیله اخلاقی دارنددین اسلام نه تنهارونق نمی یابدبلکه روزبه روزازارزش ان کاسته خواهدشد.همان طورکه بعدازوفات پیامبراسلام؛ فریب کاران روی کارامدندوبه غارت وچپاول اموال مردم دنیاپرداختند،بعدازوفات امام خمینی درانقلاب اسلامی ایران همان اتفاق افتادالبته دراواخرعمرامام خمینی یک عده ادم های حقه بازکه به چشم امام به ظاهرانقلابی بودندبرای خودشان جابازکردندوانقلابیون حقیقی راازچشم امام انداختندتابه ریشه دین اسلام تیشه ی کاری بزنندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/18 - 02:16
سلام علیکم؛شیطان به سبب تکبرش ازدرگاه خداوندرانده شد.ای مسلمانان افراطی چراعبرت نگرفته اید؟گروهی ازشماسرانسانهارامی بریدوگروهی ازشماحکومت تشکیل می دهیدامابابی نظمی مطلق وبابی عدالتی مطلق وبادیکتاتوری مطلق وباستمگری مطلق وگروهی ازشمابه هیچ محوری متکی نیستیدومذهب مشخصی ندارید.همه ی مسلمانان یادرتفریط مطلق ویادرافراط مطلق ویادربی تفاوتی مطلق به سرمی برندومن درطول63 عمرخودم ،یک مسلمان متعادل ندیده ام وحسرت به دل ماندم که درطول عمرم یک مسلمان واقعی رامشاهده کنم واین ارزورابه گورخواهم بردو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/19 - 03:05
سلام علیکم؛وضع حکومت ونظام فعلی درایران سه مطب رابرای مردم ایران شفاف سازی می کند.مطب اول؛ یک طبقه خاص تمام زمام حکومت رابه دست گرفته اندوتمام فرمان ها ودستورات ازان طبقه صادرمی شود.مطلب دوم ؛این طبقه خاص راثروتمندان جامعه ایران تعیین می کنند.مطلب سوم ؛هیچ کس ازطبقه عام حق ورودبه ان طبقه خواص ندارند.این همان خودی وغیرخودی است وخط قرمزرا سال هاپیش شخص مافوق ان طبقه خاص تعیین نموده است.و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/19 - 16:33
سلام علیکم؛ایه 135سوره النسائ وقران کریم پرازاین ایه هاست که به تمام مسلمانان تاکیدمی کندازاجرای عدالت وقسط بین مردم چراکه عدم وجودعدالت درجامعه منجربه ایجادگناهان زیادی (ازکبیره وصغره)درمیان مسلمانان وغیره مسلمانان می شودوعاملان ان صاحبان حکومت هاهستندوتمام گناهان مردم برگردن حاکمان خواهدبوددرشرایطی که عدالت درجامعه نباشداحمق است کسی که واردتشکیلات حکومتی شودوخسرالدنیا والاخره شودزیراحق الناس برگردن صاحبان حکومت می افتدکه این گناه غیرقابل بخشش است و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/22 - 01:04
سلام علیکم؛هیچ یک ازائمه اطهارپس شهادت امام حسین درهیچ یک ازتشکیلات حکومتی واردنشدند.این جنابان خوب می دانستندواردشدن درحکومتی که پرازجوروستم است جفایی بزرگ برای دین اسلام است ودرضمن هرحکومتی که ریشه ان باخون مظلومان اغشته شده باشدمحکوم به فناست وبه زباله دان تاریخ سپرده خواهدشدوصاحبان این نوع حکومت هانه تنهاابروی دین واسلام رامی برندبه عدالت خداوندنیزتوهین می کنندبه نظرمن مبلغان دین اسلام تاکاررابیش ازاین خراب نکرده اندازصحنه حکومت بیرون برونداین هم به صلاح دین است وهم به صلاح مردم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/25 - 03:11
سلام علیکم؛مگرخودکارشناسان اظهارنمی کنندکه مسئله رتبه بندی معلمان درطول ده سال به تعویق انداخته شده است.ازیک طرف بسیاری ازمعلمان درمدت این ده سال پس از چشم دوخت به مسئله رتبه بندی عاقبت به علل گوناگون بازنشسته شده اند.ازطرف دیگردرسال 1396 یک گروه ازبابت رتبه بندی معلمان به عنوان خدمات کشوری دریافت نمودند.پس برای بازنشستگان رتبه بندی انجام نگرفته است واین گروه جهت جبران تورم به معلمان که دران زمان شاغل بودندتعلق گرفت .پس رتبه بندی برای معلمان بازنشستگان صورت نگرفته است وهمسان سازی نیزبرای این بازنشستگان به صورت ناقص اجراگردیددرنتیجه اجرای رتبه بندی برای معلمان بازنشسته نیزمی بایست لازم اجراباشددرغیر این صورت اگررتبه بندی ویااجرای همسان سازی به شکل کامل درحق این معلمان بازنشسته اجرانشودمانیزمجبورخواهیم بودکه اعتراضات قانونی خودمان راانجام دهیم.و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/26 - 02:10
به محضر عالی مقام رهبرانقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران؛ سلام گرم وپدرانه عرض می نمایم ؛بایداذعان کنم که شمایک رهبرعلی (ع)وارهستیدکه شمامفهوم انقلاب رابهترازهرکس مستحضریدومثبوق هستید.انقلاب مابااین شعار(حکومت عدل علی ؛امام اول مااغازشد)امامتاسفانه پس مدتی سیاست انگلیس راکه تفرقه افکن حکومت کن مبدل شد.گروهی کثیری ازایرانیان به برده واقعی تبدیل شدوعده ی قلیلی به خانان دوره ی قاجاریه تغییرثبات پیداکردندواین وضع برای پیروان حقیقی ان جناب شگفت اورشدوان جناب این وضع بهرانی رادرانتخابات دوره ی سیزدهم ریاست جمهوری به عینه مشاهده فرمودیدواین انتخابات ازنظراکثریت ملت ایران به منزله ی انقلابی بودن جزانحرافی بیش نبودونمایشی بودن ان کاملا لمس العین بودونشانه ان برهمگان به شکل مبین اشکاراست.من بعنوان یک ایرانی ،این روندوادامه انرااعلام خطرمی کنم وان پیشرفت های که شما مدعی ان هستیدبرای اکثریت ملت ایران قابل لمس نیست وجزفریب، بویی ازان استشمام نمی شودواین حقیر به عینه بی عدالتی مطلق رامشاهده و لمس می کنم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/28 - 01:06
سلام علیکم؛برای معلمان بازنشسته ،بیمه درمانی وبیمه تکمیلی وبیمه عمرفقط به منزله کسرازحقوق راداردوهیچ گونه ارائه خدمات بهینه نمی دهددرخصوص کمک مالی مربوط به دندان اصلا خدمات دهی نداردتاکنون این حقیردرطول یک سال بیش از8000000میلیون تومان برای دندانهای خودخرج کرده ام نه ازبابت زیبایی بلکه برای خوردن غذاوخوراکی احداقل معده ام خالی نماندازبیمه اتیه سازان که سازمان بیمه مامعلمان هست ریالی دریافت نکرده ام درحالی که ماهانه 250000تومان ازبابت بیمه نامبرده از حقوق بنده کسرمی کنند.اقای .... به جای گوش دادن به اشعارشاعران مسخره اگرحال داری ومریض نیستی به فکرحداقل رفاه این ملت فلک زده باش ؛بااین تمسخربازی هاداریدخون این ملت بریده هرچیزرابه جوش می اورید.ماملت ایران ولی نعمت شمابودیم ایاجواب خوبی هابدی هست شایددردین وایین شما اینگونه است.چراخودتان راخسرالدنیا والاخره می کنید.کسانی قبل ازشما خیلی قدرتمندترازشما بودندکه این خاک انهارابلعیدشما وداردسته تان روزی بلعیده خواهیدشد.توبه کنیدوازخدابترسیدقبل ازاینکه گرفتاربلای اسمانی شوید.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/09/30 - 01:16
سلام علیکم؛معجزه شاخ ودم نداردوبلای اسمانی نیزهمین طور،دنیاگرفتارکفرشده است وبدرفتارهایی که انسانهابایکدیگرمی کنندودولتهاکه با ملت های خودبابی عدالتی رفتارمی کنند،رسوم غلط دربین مردم دنیارواج یافته ومردم دنیایاافراطی مطلق هستندیادرتفریط مطلق یابه بی تفاوتیهای مزمن گرفتارامده اند.مردم دنیادرشرایط فعلی نیازبه یک منجی تمام عیاردارند.مردم گرفتارخرافات شده اندویادربی بندباری اسیرگرده اند.درعالم بشریت حقوق واقعی زن ومردداده نمی شودمثلا زن تازمانی که ازصحت جمال وزیبایی اندام موردپسندمردان واقع می شودمورداحترام واقع مشوند...خلاصه اصول انسانی فراموش شده است .قدرت طلبی مال دوستی وثروت اندوزی باهرشکل ممکن روش انسانهای این زمانه شده است.به نظرمن عصرجاهلیت دوباره زنده شده ومردم دنیادردام شیاطین اسیرگردیده اند.بایدازاین وضعیت نجات یافت وتنها راهش پناه بردن به دامن پروردگارتواناست که خالق یکتای اوست.هرکس به ریسمان خداوندچنگ بزندوتنهاراه نجات راازاوبجویدسعادتمندخواهدشد.ای مردم راه گریزازدام شیاطین رابامتکی شدن به خالقتان پیداکنیدوگرنه هردودنیایتان به بادفناخواهدرفت.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/05 - 01:05
سلام علیکم؛این حقیرکه یک معلم بازنشسته هستم درطول خدمتم تمام توان خودراجهت تعلیم تربیت فرزندان کشورم تلاش های لازم راانجام دادم این خدمات راباداشتن کمترین امکانات وکمترین حقوق ومزایاباشوروشوق به عمل می اوردم وده سال اخرخدمت چشم دوختم که رتبه بندی شامل حال ما باشدکه متاسفانه به علت مشکلات جسمی بعداز32سال دیگرنتوانستم ادامه فعالیت کنم حالاکه بنده بارتبه عالی و باتشویقات جشم گیربازنشسته شدم اینک برای شاغلین رتبه بندی می شوند.پس ان همه زحمات ماچه می شودایااین دورازانصاف نیست که ماازاین نعمت محروم شویم ؟ایاضایع کردن ان همه زحمات مامعلمان بازنشسته نادیده گرفته شود.من ازرهبرمعظم انقلاب درخواست عاجزانه می کنم که به شورای نگهبان دستورفرمایندهمسازان سازی خدمات کشوری معلمان بازنشسته راتائیدکنندواین خاطرات خوشی درقلب های ماباقی بماند.حضرت ایت الله خامنه ای لطف نموده ودستورات موردمرحمت خودمبذ ول فرمایندمانیزدعاگوی این مرحمت ایشان باشیم.اجرکم عندالله
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/05 - 01:12
سلام علیکم؛این حقیرازمدیریت انتشاردهنده تشکرمی کنم که درموردیکی ازنوشته های بنده که صلاحدیدان جناب نبودمنتشرنفرمودنداین بزرگ ترین خدمتی بودکه به اینجانب مرحمت فرمودندباتشکراززحمات ان مقام عالی و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/09 - 01:03
سلام علیکم؛مامعلمان بازنشسته نظام فعلی رادوست داریم وباتمام توان ازحفظ ان دفاع خواهیم کردامادلیل نمی شودکه از مطالبات قانونی خوددست برداریم.مامقصراین کوتاهی ها را مدیران ارشدوزارت اموزش وپروش تلقی می کنیم این مدیران ارشداموزش وپرورش اصلا ازحق وحقوق معلمان بازنشسته دفاع نمی کنندو تعجب من دراین است.این مسئولان چه گونه به ظاهربندگی خداوندراانجام می دهنددرحالی که حق الناس درگردن دارندوخودشان می دانندکه تمام اعمال عبادی انان باطل است وخداوندبه این عبادت های انان پشیزی پاداش نخواهدداد.خال خوددانندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/14 - 00:39
سلام علیکم؛مامعلمان بازنشسته، ازچندسوموردحمله قرارگرفته ایم ازسوی خانواده ؛ماراموردسرزنش قرارداده اند.خانواده ی ماحق دارنداعتراض کنندچراکه سی وچندسال باوضع کمبوددرامدماساختندازهمه ی نعمت های خدادادی محروم ماندندزیرامعلم مجبوربودبرای رفع نیازهای اولیه دوشیفتی کارکندواینگارزن همسرنداشت ویافرزندان پدرنداشتند.شمامدیران ارشداموزش وپرورش که بیش ازده برابریک معلم درامدداشتیدچه می فهمیدکه من چه می گویم اقای رئیسی ونمایندگان مجلس واعضای شورای نگهبان ومصلحت نظام وشورای فقه های رهبری وامثالهم افتخارنکنیدکه دران مقام هستیدشمابعدازمرگ متوجه خواهیدشدکه من چه می گویم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/15 - 01:16
سلام علیکم؛هرحکومتی چه دینی وچه غیردینی اگرتصورکندکه بافراهم اوردن نیروی نظامی بتوانددرمقابل دشمنان داخلی وخارجی؛ خودراحفظ کندیک تفهم بیش نیست ویابخواهدمردم خودراباروش های فریبنده سرگرم کندتامردم ؛تخلفات حکومت رادرک نکنندسپس حکومت اموال مردم راچپاول کندعاقبت خوشی نخواهدداشت.حکومتی که ازطریق انقلاب مردمی بوجودامده است؛اگربخواهدپایداربماند.بایدبه فکررفاه مردم خودباشدواگرچنین نباشد.همان مردم باانقلاب دیگرریشه ان حکومت راازبیخ برمی کند.بیدارشوید.من خیروصلاح شمارامی خواهم .گرگهادرکمین هستندومن خطرانقراض شمارامی بینم روشتان راعوض کنیدوبه فکررفاه مردم ایران باشیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/17 - 02:27
سلام علیکم؛مانبایدکاری انجام دهیم که درمقابل ان موردسوال وجواب واقع شویم.حضرت علی (ع)می فرماید:پنج دقیقه تفکرعاقلانه بهترازهفتادسال عبادت جاهلانه است.وفرمانی که به مالک اشترصادرمی فرماید:تواکنون نقش پدرانه درمصرخواهی داشت ومردم مصردرهردینی وعقیده ای هستندثروت مصرمتعلق به همه ی انهاست.مباداعده ای به سبب نزدیک بودن به توسهم بیشتری ازثروت ملی نسبت به دیگران داشته باشند.سعی کن دوردستان به شمانزدیک شوندان وقت مدعی عادل بودن راخواهی داشت.مالک اشتراگرپایش به مصرمی رسیدوان فرامین حضرت علی(ع)رابه اجرامی گذاشت وامثال همچون معاویه حتمارخت خلافت راازتن می کندومن به همه می گویم؛اگرسنگ اندازیهازیرپای اقای رئیسی(دولت سیزدهم)نباشدواگرقوای چندگانه نظام جمهوری اسلامی ونیزرهبریت نظام ازایشان پشتیبانی مجدانه کنندمطمئن باشیدکه دردوره دوم انتخابات ریاست جمهوری بالای چهل میلیون رای مثبت خواهندداشت(دولت چهاردهم)ایشان همان مالک اشترزمان ماهستندومطمئن باشیدرهبرنظام ادم مثبتی هستندومصلح کامل می باشندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/17 - 02:54
سلام علیکم؛رهبرنظام جمهوری اسلامی ایران؛ امام وپیشوای حقیقی ملت ایران هستند.درانتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری ؛رهبر بایک فکرحکیمانه درمقابل تمام کسانی که شمشیرهای خودراتیزکرده بودندومی خواستنداشوبی درایران به پاکنندکه جمع کردن ان غیرممکن بود.ان وقتی که اشوبگران درمقابل خانه احمدی نژادجمع شده بودندوحتی چندین شب وروز درهمان جاساکن شدنداینان همان کسانی بودندکه لباس میش برتن داشتندولی پنجه ها ی گرگهاخودرا؛درزیرهمان لباسها مخفی کرده بودندوبه دنبال فرصتی بودندکه ضربه ی نهایی رابرپیکرانقلاب واردکننداگرتیزهوشی رهبرنبود.ایران به جنگ های خیابانی کشیده میشدوفاتحه امنیت رابایدمی خواندیم.خداوندایشان راحفظ کنندومن امیدوارم رفاه مردم ایران فراهم شودودران صورت خودمردم درمقابل دشمنان انقلاب خوهندایستادو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/21 - 01:41
سلام علیکم؛معلم چه شاغل وچه بازنشسته باشد.درشرایط فعلی حقوق ومزایای خیلی پایینی دارندکه باتورم افسارگسیخته امروزاصلا سازگاری نیست وباتوجه به جوجامعه که هیچ چیزسرجای خودش نیست وکاملانابه سامان است.هیچ کس نیست به این وضع رسیدگی کند.خداونداین همه مخلوقات افریده ی خودراباچنان نظمی اداره می کندکه هرانسان اگاه راشگفت زده کرده است.ماهمه معتقدیم که قران ازسوی خداوندبه پیامبراسلام وحی شده پس دراحکام قران بی نظمی وجودنداردحال چطورشده ؛جامعه ای که بااحکام قران اداره می شود،اینقدربی نظم وبه حال خودرهاشده اداره می شودایادراین خصوص نیزامریکادخالت داردمگرمی شودامریکابه کارهای خداوندخللی ایجادکند.پس امریکایک بهانه است تابه ناکارامدی های خودمان صحه بگذاریم.هیچ قدرتی نمی تواندباقدرت خداوندمقابله کندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/21 - 02:09
سلام علیکم؛ایاامریکابه شمادستورمی دهدکه به عده ی کثیرفرصت بدهیدکه روزبه روزوضع جامعه راازهرنظربه رکودونزول فروببریدوحکومت هم درمقابل اینها سکوت کندوتوان مقابله بااین اخلال گران اقتصادواجتماع رانداشته باشد.انهای که حقوق های نجومی می گیرنداین حقوق هاراازبیت المال مسلمین امریکامی دهدیاحکومت می دهد؟ایاامریکابه شمادستورمی دهدکه عده ی کثیری ازمردم ایران را برده ی عده ی قلیلی از همان مردم ایران قراردهید؟ایاامریکامانع تقسیم عادلانه ثروت ملی ایران دربین مردم کشورشده است؟یاناکارامدی وعدم توانای امورات کشورتوسط حکومت انجام می گیرد؟ اگرثروت نداریدپس این حقوق های نجومی واختلاس هاازصندوق خالی کشورچگونه ربوده می شود؟این فاصله طبقاتی جامعه ایران واین ناامنی اقتصادی ایران راامریکاایجادنموده است؟یاحکومت توانای اداره کشوررانداردو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/23 - 01:38
سلام علیکم؛مامعلمان بازنشسته وشاغل خصومتی با انقلاب جمهوری اسلامی ایران نداریم.ما نظام فعلی راخودمان تعیین کردیم.امانارضایتی مافقط ازحیث بی عدالتی ونابسامانی فعلی کشوراست.اللخصوص ما معلمان بازنشسته بامشکلاتی وافروکمرشکن روبروهستیم.حقوقی که دریافت می کنیم کفاف دونفررادرحدنسبی براوردنمی کند.قیدهمه نوع تفریح وسیاحت وزیارت رازده ایم حتی به سلامتی جسمی وروحی خودمان هم نمی رسیم.بیمه تکمیلی ودرمانی درست وحسابی نداریم دندانهای ماپوسیده ومجبورمی شویم همه دندانهای خودمان راازدست بدهیم. چراکه پول اضافی نداریم وبیمه هم هزینه انرانمی پردازدانوع مشکلات جسمی برای مارخ می دهدکه که قادربه درمان ان نیستیم چرا که هزینه داروهارابیمه نمی دهدحقوق کم وبدون مزایاوهمین وضع مشکلات زمان شاغل بودن روی هم انباشته شده و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/26 - 01:15
سلام علیکم؛در23دی ماه 1400مامعلمان شاغل ومعلمان بازنشسته جلواداره کل اموزش وپرورش تبریز جهت مطالبه قونونی خودتجمع کرده بودیم ابتدانیروی انتظامی تمام تلاششان براین بودکه این مراسم اجرانشوداخرسرچون نتوانستند مانع شوندعده ی زیادی ازنیروی انتظامی بالباس های جنگی درمقابل ماصف ارایی کرده بودند حنی یک بلندگوهم به ماندادندو سخنرانان باشیوی دوران شاه همانندسال های 1356باصدای معمولی خودشان خواسته های قانونی معلمان راقرائت کردند.چراحاکمان سعی می کنندمعلمان رابه لجبازی بکشانند.من بارهاگفته ام بازهم می گویم نظام حاکم چون قادربه پاسگونیستند می خواهندمردم راهمچون گوسفندانی اداره کنند.هریک ازمدیران ارشدکه توان اداره کشورراندارند.خودشان باشجاعت کناربروندوجایشان رابه شایستگان بدهندکه هم خودشان راحت شوندوهم ملت ازشروشرارت انهاراحت شوندچرابضعی ازمدیران ارشدحکومت بخاطرمنافع مادی خودشان می خواهنددرکشورایران نظم وامنیت مردم به خطر اندازنداین گونه منافع مادی شماغیرشرعی است ویک روزازگلویتان بیرون کشیده خواهدشدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/10/26 - 01:33
سلام وعلیکم؛اولین تجمع معلمان شاغل وبانشسته کمتراز20 بوددردومین تجمع به بالای صدنفررسیددرسومین تجمع به بالای 200گردیددرچهارمین تجمع بابالای 500نفررسیدودرپنجمین تجمع به بالای1000رسیدمدیران برگزارکنندگان تجمع اعلام کرده انداگربه خواسته های معلمان شاغل وبازنشسته رسیدگی نشودومطالبات ماازروی قانون داده نشود کاربه جاهای باریک کشیده خواهدشدمن به زمامداران توصیه می کنم به سرعت این مشکل را حل وفصل کنندونگزارنددرکشورانهم دراین مقطع حساس که فرصت طلب های داخلی وخارجی براین تجمعات مسالمت امیز رخنه کنندوامنیت کشوررا بامخاطره ی جبران ناپذیرروبه روکنندهراتفاق وعواقب بعدی که درایران رخ دهد مسبب ان نظام جمهوری اسلامی است و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/05 - 00:28
سلام علیکم؛درخصوص افزایش حقوق کارکنان اموزش وپرورش چه شاغل وچه بازنشسته نه دولت ونه مجلس ونه هیچ یک ازمدیران ارشداین وزارت خانه برای سال 1401به طوردقیق وروشن وشفاف سخن نمی گویند.شفافیت گفتاران است که دران ابهام نباشدوبرای هرشنونده قابل فهم باشد.من معلم درطول 32سال برای دانش اموزانم تدریس دروس راچنان باشفافیت وقابل فهم انجام می دادم که برای اکثردانش اموازنم قابل فهم بود.من درمقطع ابتدایی تدریس داشتم اکنون همان دانش اموزانم مردشده اندومراهرجاببینندباشوق به استقبالم می اینداغلب معلمان این چنین هستندماکه باهمه ی کبودهاساختیم چراشمازمامداران این حکومت باماچنین رفتارابهام دارانجام می دهید؟
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/06 - 01:54
سلام علیکم؛شمامجتهدین ومبلغان اسلام درسالهای 56و57 مرتبابه گوش این ملت ایران خواندیدکه درحکومت اسلام که برگرفته ازقران است عدالت مطلق وجودخواهدداشت اماپس ازپیروزی انقلام اسلامی درست برعکس ان مشاهده شد.انهای که درزمان شاه ؛خان بودندوازمردم عوام بهره کشی می کردندوازاین طریق برای خودشان ثروت اندوختندوماملت عوام ازدوطریق موردبهره کشی قرارگرفتیم ازیک طرف روحانیون مارافریب دادندوازطرف دیگرازطریق روشهای غلط شاه ماعوام مورداستعمارواقع شدیم دراین میان عده ی هوشیارازاین فرصت به دست امده کمال استفاده راکردندطوری شدکه حکومت به دست این دوفرقه افتادومامردم عوام درطول 42سال بازهم مورداستعمارقرارگرفته ایم خدابه فریادمابرسدوامیدوارم مسببین این ماجراتوسط خداوندمحاکمه ومجازات شوندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/15 - 16:32
سلام علیکم؛اقای رئیس جمهورواقای ریاست قوه قضایه واقای قالیباف ورهبرعزیز ؛ بیش ازشصت میلیون نفرایرانی زیرفقرملطق قرارگرفته اندوبیش ازبیست میلیون نفرایرانی دررفاه مطلق هستنداین نابرابری مطلق وعمیق؛ دین اسلام را؛زیرسوال برده است.اگروضع کشوربااین شرایط بماندوادامه یابدمن باالهم گیری ازخداوندبه شمامی گویم،دیریازود دین اسلام درایران ازبین خواهدرفت وهرایرانی شرم خواهدکردکه بگویدمن مسلمان هستم به شماهوشدارمی دهم به خوداییدوجلواین شرم ساری رابگیریدوبدانید
که بازوراسلحه وتجهیزات نظامی ؛دین اسلام رانمی توان نگه داشت شمابایددرقلب هاحکومت کنید.حال خوددانید.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/24 - 02:27
سلام علیکم؛جدول افزایش حقوق سال 1401درگروههاقرارداده شده که این جدول باهیچ منطق عقلی جوردرنمی ایدایادولت ونظام جمهوری اسلامی واقعا دربودجه سال 1401 لایحه کرده اگرچنین جدولی حقیقت داشته باشدمعلمان شورش همه جانبه خواهندکردکارمندی که سی میلیون تومان حقوق می گیردافزایش حقوق اودرسال1401سه میلیون وپانصدهزارتومان خواهدشدوکارمندی که هفت میلیون تومان حقوق داردافزایش حقوق اودرسال1401یک میلیون تومان خواهدبودایااین باکدام منطق جوردرمی ایدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/24 - 02:36
سلام علیکم؛درجدول منتشرشده بیست ودوبهمن ماه که درگروهاگذاشته اندحقوق پایه پنج میلیون وششصدهزازتومان است وتاچهارردیف حدودشصت درصدوتاسی وپنج درصدبوده وازردیف پنج به بعدتااخرده درصدافزایش دارداین نوع افزایش چه جورپلکانی است این جدول کاملاازروی غرض ورزی تنظیم شده است و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/24 - 02:48
سلام علیکم؛ایادولت دربودجه سال 1401لایحه کرده اگردولت چنین جدولی راارائه کرده است واقعاسواداقتصادی وسیاسی ایشان درحدصفراست ؛ریاست جمهورعقب مانده ترین کشورهاچنین بودجه بندی هزینه دخل وخرج کشورلایحه نمی کندمگرخوددولت وامارکشوری حداقل تورم کشوررانسبت به سال1400بیش ازسی درصداعلام نکرده اندحال این لایحه ده درصداین تورم راجبران می کندوبیست درصدباقی مانده تورم این کارمندچگونه ازکجابه دست بیاوردو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/11/30 - 00:20
سلام علیکم؛من به شمامی گویم وشماچه باورکنیدچه نکنید.خداوندراشاهدوداورقرارمی دهم،اگربه قشرزحمت کش وزجردیده جامعه وستم کش جامعه ،مانندمعلمان بازنشسته ،توسط حکومت وزمامداران ان جامعه، ظلمی رواشود.صاحبان حکومت بدانندکه ان نظام ستمگروتک وتک افرادی که دست بدست یکدیگرداده اندوان ستمگران بران ستمدیدگان ظلم رافزون می کنند.هیچ یک از ان ظالمان ازمجازات خداوندرهانخواهندشدوخداونددرکمین این ستمگران است وبه شماهشدارمی دهم که به زودی تمام این تشکیلات ستگریتان هلاک خواهدشدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/02 - 00:55
سلام علیکم؛معلمان بازنشسته،سی وچندسال باتمام خلوص نیت وباکمبودامکانات تلاش می کرد مثل امروزی نبودکه سوالات امتحانی را ازانترنت
استخراح کنندیاگوشی دردست معلم باشدهروقت مطلب را ازیادبرده باشداز گوشی موبایل خودتقلب کند.موقع که ماتدریس می کردیم دانش اموزان چهارچشمی مراقب بودندکه این اقا یاخانم معلم سوادشان چقدراست.وقتی معلم موقع تدریس یاموقع استخراج سوال تقلب کندمشخص است که دانش اموزنیزمتقلب به بارمی ایندمامعلمان بازنشسته تمام اصول تدریس رارعایت می کریم ماهم تعلیم می دادیم وهم تربیت ماباعلم جهت داراموزش می دایم ماخودمان تقلب رابلد نبودیم پس دانش اموزان متفلب نیز پرورش نمی دادیم .حال انصاف است مامعلمان بازنشسته درمقابل ان همه زحمات به اندازه یامثلا دومیلیون تومان بیشتراز حقوق پایه یک معلم تازه به کارمشغول شده حقوق دریافت کنیم و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/02 - 01:16
سلام علیکم؛شمامتخصصان برویدوپرونده های معلمان بازنشسته رابررسی کنیدودانش اموزانی که چندین سال قبل فارغ التحصیل شده اندبررسی کنیدوایمان واعتقادات انان رابررسی کنید.خودتان قضاوت کنیدچه کسی راست می گویدوچه کسی دروغگوست.درصورتی که هسان سازی به طور کامل ودرست وقابل رضایت معلمان بازنشسته درسال1401 اجرانشودمن شخصابانظام، بامسلحانه به مبارزه برخواهم خواست وازهیچ کس هم نمی ترسم ومرگ رابهترازاین زندگی نکبت بارمی دانم وشرم است برشماکه نمازشب می خوانیدودرفرداماه رمضان روزه می گیریداری شماروزه بگیریدتاشکم پرازکثافاتتان اب شودوگوشت وخون مردارتان شایدکه پاک شودو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/03 - 01:16
سلام علیکم؛ساختن انسان پرازعواطف وشرف، که هم دیندارباشدوهم وطن پرست؛انسانی رابایدساخت که ارزشهای انسانی برایش قابل پرستش باشد.تربیت انسانی باارزش؛ بایددرکلاس ومدرسه صورت گیرد.ایادرودیوارمدرسه وکلاس چنین انسانهای وطن دوست وانسان دوست ودیندار راتربیت می کند.این کارهای بزرگ توسط معلمان باغیرت سی وچندسال پیش صورت گرفته ؛اینک ،کدام شرف انسانی به شماصاحبان حکومت اجازه داده که این معلمان بازنشسته راازهمه چیزمحروم سازید.این هاپیرشده اندولی اگراراده کنندتمام هستی حکومت راازریشه برمی کنند،شیر؛پیرشم شیراست وبترسید ازروزی که درحق معلمان بازنشسته ودردادن حق وحقوق واقعی انها کوتاهی کنید.ان وقت خواهید دیدکه چه خواهدشدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/04 - 01:07
سلام علیکم؛اینک زمان موعودفرارسید.اقای قالیباف واقای رئیسی واقای اژه ای واقای خامنه ای ؛دیگرحریم شکسته شدواحترامات ازبین رفت وجدای ملت وحکومت سررسید.ده سال است که ما معلمان شاغل وبازنشسته که یتیمان مطلق بودیم وهستیم.اکنون دیگریتیم نیستیم وشجاعانه درمقابل بی تفاوتی های شماایستاده ایم .حقمان راازگلویتان بیرون خواهیم کشید.هرچه عبادت کنیدوتظاهربه دینداری کنیدوازپیشرفت های غیرملموس گلوپاره کنید.ماجزدروغ ازشما چیزی نشنیده ایم وهشدارهای مادرشمااثری نگذاشت.اماده رودرروباشیدتاببنیدچه کسی پیروزمیدان خواهدشدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/06 - 14:23
سلام علیکم؛من می دانم که حکومت به حرف های معلمان شاغل وبازنشسته توجه نمی کنندواصلا حرف های مابه گوش حکومت نمی رسدبه طوریقین اندیشه وافکارمابرحکومت اثرنمی کندزیراصاحبان حکومت ونظام چنان متکبرندومغرورهستند.انچه که خودحکومت تصمیم می گیرندعمل خواهندکرد.حکومت؛فلاکت وفقرماندن ملت رادوست دارندزیرااین وضعیت ملت؛ به نفع حکومت است.نظام می خواهندملت درگیرمسائل ومشکلات شخصی خودباشندتاافکارعموم؛ فرصت پیدانکنندبه سیاست های حکومت توجه کنند.صاحبان حکومت ازگذشته عبرت گرفته اندکه اگرفکرملت خالی ازدغدغه اقتصادی باشندان وقت نظام نمی توانندبه راحتی اموال ملت راچپاول کنندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/08 - 00:56
سلام علیکم؛البته حسین ابن علی می دانست که شهیدخواهدشد.مردان خداجزاین سرنوشت دیگری ندارند.دراین دنیاتمام حق گویان دچارچنین سرنوشت خواهندشدزیرادنیامال کسانی است که پرازرذایل اخلاقی هستنداگرغیرازاین می شددنیاپرستان جهنمی نمی شدندوجهنم؛ ساخته شده برای افرادرذایل وخودخواه ومتکبر.بدانیددرک اول جهنم مال متکبران است.حال شمااقای قالیباف واقای رئیسی واقای اژه ای و..... تامی توانیدروزه بگیریدوتامی توانیدنمازشب بخوانیدوتامی توانیدسجده های طولانی انجام دهیدوتامی توانیدتظاهربه دینداری کنیدوتامی توانیدتزویروزور زربکارببریدوتامی توانیدمردم راوعوام الناس رافریب بدهید.بدانید.....
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/08 - 01:14
سلام علیکم؛زمامداران حکومت اسلامی تامی توانیدباکفاروستمگران هم دست شویدتاخون این ملت رابه شیشه بگیرید.هیچ رحم نکنیداین معلمان شاغل وبازنشسته رادردلهره ودراضطراب نگه داریدتامی توانیدباپنبه سرببریدتامی توانیداین معلمان بازنشسته راپیش خانواده خودسرافکنده کنیدتامی توانی به این معلمان بازنشسته ستم کنید.شما شرم وحیارابایک من عسل نوش جان کردیدوشماذخایروثروت ملی ملت ایران رابه مفدخورهاهدیه بدهیدبرویدبینوایان راببیند ان وقت متوجه می شوید؛چه جهنمی را برای خودتان اماده کرده ایدتا می توانید ازمساجدتان اذان پخش کنیدتامی توانیدقران های جعلی چاب کنیدتامی توانید برای رواج دادن دین جعلی هزینه صرف کنیدامابدانیدکه حجاج ابن یوسف سقفی درراه است انتقام مارااز شما خواهد.گرفت و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/26 - 02:10
سلام خالی ازلطف ؛ملت قهرمان ایران هنوزاگاهندومعلمان بازنشسته درخواب نیستندکه شماصاحبان حکومت ونظام فعلی؛ باشرف وابروی انان بازی کنیدوخیال می کنیدکه امروزروزگاربروفق.مرادشماست.روزی را می بینم که بدپشیمان خواهیدشدولی بدانیدان روزدیگربرگشتی وجودندارد.من به صلاح شمامی گویم به خوداییدواین قدرباابروی معلمان بازنشسته بازی نکنیداگرهمسان سازی هست باشفافیت ومبین روشن کنیدولی وای به روزگارتان که دل این معلمان بازنشسته مظلومان رابشکنیدودرپیش خانواده یشان انهاراشرمنده کنید.خداوندروزگارتان راسیاه خواهدکرد.دیگرخوددانید.یک معلم مظلوم وستمدیده ازنظام به اصطلاح عدالت محورومثلا مردمی و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1400/12/29 - 02:11
سلام علیکم؛مامعلمان بازنشسته ازدولت سیزدهم وقویه مقننه وقوه قضایه جزاین انتظاری نداریم که مارادرشرایط سخت اقتصادی نگه دارندوقتی ما؛زجر می کشیم وپیش خانواده ی خودسرافکنده می شویم ؛وقتی صاحبان حکومت می بینندکه ماان شخصیت سرپرستی خودمان رابه خاطرعدم توجه دولت به حق وحقوق قانونی درنزدخانواده ی خودازدست می دهیم ودرپیش خانواده خودخردوخمیرمی شویم.مخصوصادولت سیزدهم لذت می برد.حال دلیل این موضوع چی هست،نمی دانم.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/10 - 01:49
سلام علیکم؛چرادولت سیزده درمیان معلمان بازنشسته وشاغل اضطراب ونگرانی ایجادمی کند.ماانسانهای عقده ای بسیاردیده بودیم.ولی درصدعقده ای این دولت درحد اوج خودرسیده اینکه دولت سیزدهم دوست داردمعلمان بازنشسته وشاغل رادرحال اضطراب ونگرانی نگه داردنوبرش بوده است ادمی بااین کینه توزی وبی وتفاوت به عواطف انسانی والله تاکنون ندیده بودم حال چراچنین می کنددلیلش جزعقده ای بودن چیزی دیگری نمی تواندباشدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/10 - 02:01
دنبال مطلب؛شایددستانی درکاراست دستانی شیطانی که می خواهدباابروی دولت سیزده بازی کندوباسنگ اندازی پیش پای دولت سیزدهم می خواهنداعتباردولت سیزدهم رادرمیان مردم بکاهندوگرنه میزان اعتباربودجه درلایحه توسط مجلس وشورای نگهبان مشخص شده اینکه تاریخ اجرای ان رابه تعویق می اندازندمسئله ای هست .خوددولت سیزدهم می دانندمعلمان بازنشسته درگذشته به حدکافی زجرکشیده اندانصاف نیست درزمان پیری زجرمضاعف بران بیافزایندوالله گناه داردوازخدابترسیدقبل ازانکه پشیمان شویدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/12 - 01:18
سلام علیکم؛اقای ریئس جمهورامروزمورخ 1401/11/1درمشهدمطلبی فرمودندکه شایسته موقعیت ایشان نبود.ایشان به خوبی می دانندکه تورم درسال1401 60درصدنسبت به سال1400است درچنین شرایطی باافزایش حقوق محرومین مخالفت می کنند.ایااین تفکرازعقل سلیم حاصل می شود؟مگرانقدرعقده ای باشد.برداری وبرده پری را دوست دارد.چرافقرازجامعه ایران ریشه کن نمی شود.من شنیده بودم که اخوندهاطرفدار ثرتمندان هستند.اینک دراین مدت 43سال این موضوع کاملا برای من قابل لمس شد.یک معلم بازنشسته ازهرنوع امتیازمحروم بودوهست حالا روزی ما افتاده به دست ملک کورکه به گروهی میلیارها تومان پول رابه عنوان پول توی جیبی تصورکندودولت ازانان حمایت می کندوگروهی کثیری ازنیازهای اولیه کاملا محروم هستندبه نظرمن صاحبان حکومت دیوانگان بیش نیستندوکسانی که اینان راتاییدمی کننددیوانه ترازانهاهستندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/17 - 00:52
سلام علیکم؛ اقایان دولت سیزدهم ؛شماتامی توانیدبااحساسات معلمان بازنشسته بازی کنیدبایدبدانیدکه مااحمق نیستیم اگرشماافتخارتان این است که به سرعت واکسن زدن کروناراانجام دادیدوکروناازبین رفت این واکسن هایک سال پیش خریده شده بود،شماوهمدستانتان سنگ اندازی می کردیدوچوب لای چرخ کارهای دولت دوازدهم می گذاشتیدتابه اهداف خودبرسیدحداقل هفتادهزارنفرکشته شده کرونابه علت قدرت طلبی شمابوده وهزاران مشکل دیگربه وجوداوردیدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/19 - 01:48
سلام علیکم؛رسیدن به قدرت خلیلی اسان است.امانگه داشتن ان بسیارمشکل ترازبه دست ان حکومت یاان قدرت،جکومت کردن به ملت بیسوادایران هنرنیست.سامان دادن به امورات مردم رابایدیادگرفت.بسیاری ازاین صاحبان حکومت،دکترای علوم سیاسی دارندامامتاسفانه حتی الف سیاست رانمی دانند.اگرمثقالی عقل سیاسی داشتندان وقت متوجه این میشدندکه ایران یک کشورباستانی است ومردمان ان ازقوم های متفاوت هستنددرطول این مدت مدیدسابقه حکومت درایران سامان نداشته ،هرحکومتی که روی کارامدندبی لیاقت ترازحکومت قبلی بوده من نمی دانم که شماصاحبان حکومت فعلی باچه روی خودتان راسیاستمدارمی پنداریدکه حتی هنوزدرشناخت مردم شناسی وتارخ شناسی کشورایران پشیزی علم نداریدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/01/26 - 01:45
سلام علیکم؛می دانم که این نوشته هاخوانده نمی شود.روایت است که یکی ازمجازات گناهکاران درروزبعدازمرگ درانتظارگذاشتن انهاست.صاحبان حکومت ایران ،همین بلارابرسرمعلمان بازنشسته دردنیای شهودی می اورند.ازسال 1390تاامروزمسئله رتبه بندی معلمان مطرح است مامعلمان درانتظارماندیم تاازکارافتاده وبعدازسی وچندسال بازنشسته شدیم.سی وچندسال باجان ودل وباکمبودامکانات تدریس کردیم. تمام ضمن خدمت هاراگذراندیم وهمه تلاش های خودرابکاربستیم وباداشتن وجدان کارفعالیت های لازم تدریس راانجام دادیم.فعالیت های که معلمان شاغل فعلی به اندازه انگشت کوچک ماهم نمی رسنداینک بعدازان همه فداکارانه ؛معلمان بازنشسته شدهیچ؛ این حقیربارتبه عالی وبدون کم وکاستی درسال 1398بازنشسته شده ام .ای صاحبان حکومت وای برحالتان اگرحق ماراضایع کنیدوحقوق واقعی معلمان بازنشسته رانپردازید.خدامی داندکه چه خواهدشد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/07 - 00:45
بازهم سلام علیکم؛ایه ای درسوره بقره قران دین اسلام هست که مفهوم ان این است که نادان راکور ولال وکرو معرفی
می فرمایدکه مابه قلب انان مهرزده ایم مرض انان راافزایش می دهیم گویااین این ایه شامل حال صاحبان حکومت فعلی ایران است.این حقیر مطالب بسیاری دراین سایت نوشتم ولی هیچ جوابی نشنیدم گویااین صاحبان حکومت فعلی جزاوهام وحرف های عوام هیچ صدایی رانمی شنوندبه من ازطرف دولت سیزدهم هیچ پاسخی داده نشد.این مظلوم تاریخ مقطع فعلی ایران سی ودوسال برای تربیت فرزندان این کشورثروتمندایران دراموزش وپرورش فعالیت های مجدانه داشتم واکنون بازنشسته شده باهزاران کمبودمادی روبروهستم ایااین جواب خوبی های من است. شماصاحبان حکومت همه ی شرف انسانی وارزشهای انرا رازیرچکمه های خون الوده خودلگدمال کردیدوماجز به درگاه خدوانددادرس به هیچ جای دیگرپناهنده نخواهیم شدو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/08 - 21:24
سلام علیکم؛معلم بازنشسته پیرشده تمام جوانی خودرادرراه تربیت فرزندان ایران صرف کرده انهم باحقوق کم وامکانات کم؛ایااین مظلوم تراست یافلسطینی یاعراقی یاافغانی و...شمامردم باانهاکاری نداشته باشیدواتش بیایی معرکه نشوید.فقط یک سال این روزقدس ؛من دراورده راتعطیل کنیدوکاری به کارکشورهای همسایه نداشته باشیدودرامورات انهادخالت نکنید.ان وقت نتیجه راخواهیددیدوبه جای ان به ملت ایران فکرکنیدوثروت مردم ایران رابه کشورهای همسایه نبخشیدشماصاحبان حکومت جمهوری اسلامی ایران حق نداریدثروت ملت ایران رادرجاهایی که به این ملت مربوط نیست صرف کنید.وضع اقتصادکشورایران خراب است وخراب است وخراب است.ملت ایران خیلی بدبختراست.شماجرئت داریدبه وضع کشورخودبیندیشید.جوانان ایران بی چاره شده اند،افسردگی گرفته اندوالله بالله تالله شمااشتباه می کنیدبه خوداییدای صاحبان حکومت ایران و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/12 - 00:40
سلام علیکم؛چراهمسان سازی معلمان بازنشسته ورتبه بندی معلمان شاغل رابه تاخیرانداختین واین وعده راامروزوفردامی کنید؟البته ذات شماپرازعقده است وبااین کارتان می خواهیدمعلمان بازنشسته وشاغل رازجرکش کنید.تبعیضی به این روشنی بین سایرادارجات وسازمانهاواموزش وپرورش برای همگان اشکاراست.کسی که بامدرک پنجم ابتدای درسال 1378با25سال سابقه ازسازمان صداوسیمابازنشسته شده ودرطول خدمت خودهمه ی امتیازات رادریافت نموده اکنون حدودنه میلیون تومان ماهانه دریافتی دارد.
وعلاوه بران امتیازات دیگرنیزدریافت می کندمن معلم بامدرک لیسانس و31سال سابقه کارمفیددرسال1398بازنشسته شده ام 7میلیون تومان ماهانه دریافتی دارم وهیچ متیازدیگری ندارم نه بیمه درست حسابی دارم .این تبعیض اشکارنیست؟
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/19 - 02:12
سلام علیکم؛امروزهرایرانی دیندارووطن دوست اگرسکوت کندوحرفی ازبی لیاقتی صاحبان حکومت سخنی نگویدوالله دین ندارد.خوب اگردین نداریدحداقل ازادمردوازادزن باشیدوماجرای سال 61هجری رادوباره بوجودنیاورید وحسین کشی نکنیدوبعداتوبه کرده وخودراتوابین بنامید.اقانمی توانیدکشوررااداره کنید. کشورایران درخاورمیانه ثروتمندترین کشورمحسوب می شودودرچنین کشورکه، ثروت ان قادراست ده تاکشوردیگررااداره کنددرچنین شرایطی 70 درصدملت کشورایران زیرفقرزندگی می کند.ای مجتهدین ،ای روشنفکران ،ای ازادی خواهان ؛به داداین ملت برسیددرسال1361وقتی بنی صدرمی خواست جنگ هشت ساله راتمام کندتنها دوسال ازحمله عراق گذشته بودچرادوباره اتش جنگ راشعله ورساختند.صاحبان حکومت خودشان می دانندچرا؟بلافاصله بنی صدررابی کفایت خواندیدبازهم خودشان می دانندچرا؟و...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/22 - 01:10
سلام علیکم؛اقای قالیباف واقای اژه ای واقای رئیسی واقای فلانی بدانید واگاه باشیدکه اینگونه یارانه دادن واسایش بخشیدن به ملت ایران جزهدردادن ثروت ملی چیزی حاصل نخواهدشداین کارشماازعدل وانصاف به دوراست شمادهک هارادرست شناسایی نکردیدان سه دهک اول ودوم وسوم گیرم که درست باشدولی ازدهک چهارم تانهم می بایستی یارانه رابه صورت پلکانی می دادید.کسی که ماهانه پنجاه میلیون درامدداردباکسی که هفت میلیون ماهانه درامدداردیکسان درنظرگرفتیدشماطرفدارفقراومتوسط وبه پایین نیستیدبلکه همه ی صاحبان حکومت ازسرمایه داران می ترسند. اگرنصف این ترس راازخداداشتیدوضع کشوربه این خرابی کشیده نمی شد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/22 - 01:30
سلام؛خانواده هایی که ماهانه بالای هفتادمیلیون تومان درامددارندوخانواده هایی که ماهانه کمترازده میلیون درامددارندرایکسان درنظرگرفتیدواین کارعادلانه وخداپسندانه نیست مثلا خانواده ی من درامدم فعلا هشت میلیون تومان ماهانه است خانواده بنده رادربین دهک های چهارونهم قراردادیدایاتورمی که فعلاهست واین تورم بعدازاین چندین برابرخواهدشدحال برای خانواده های که بالای پنجاه میلیون ماهانه درمددارندباخانواده یی که هشت میلیون ماهانه درامدداریم درمقابله باتورم یکسان هستیم 42سال است که ماملت ایران این بی عدالتی های شماصاحبان حکومت راتحمل کردیم ملت ایران راموش های ازمایشگاه بی خردانه ی خودکردیدبس نیست شمابه خداوندچه جوابی خواهیددادو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/22 - 01:53
ادامه مطلب اول دررابطه با یارانه های دهکی ها؛درستی کاراین بودکه شماصاحبان حکومت این دهک هارابه شکل خوشه ای درنظرمی گرفتید. خانواده هاراسه به سه تقسیم می کردیدمثلادهک های اول تاسوم دریک خوشه ودهک های چهارم تا ششم رادرخوشه دیگرودهک های هفتم تانهم رادرخوشه سوم قرارمی دادیدوسپس باتوجه به درامدهای انان یارانه رابه صورت پلکانی ارائه می کردید.چراکه تورم هرچه باشدبرای همه اقشارجامعه یکسان خواهدبودخانواده های که درامدبیشتردارندویارانه رانیزهمترازباخانواده های که درمدتقریبا متوسط وبه پایین دارنددرهمان جامعه که تورم یکسان است زندگی می کنندبنابراین فشارتورم برای خانواده یی که درامدمتوسط وبه پایین دارند بیشترخواهدبودواین عمل شما فاصله طبقاتی راروزبه روزبیشترمی کندو...
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1401/02/23 - 00:42
سلام؛ای صاحبان حکومت؛شماقبول کنیدکه کشورداری را بلدنیستیدونمی توانیدباثروت کلان ایران ملت شریف ایران رابه درستی اداره کنید.اشوب جدیدبه وجوداوردیدواین گندکاریهای شمارا نمی توان جمع کردوملت ایران راورشکسته نمودیدواعتمادملت ایران نسبت به شماهرروزکمتروکمترمی شود.اگاه باشیدکه این خطای شماغیرقابل بخشش است وتوان انراروزی پس خواهیددادومن روزی رامی بینم که این ایران وملت ان بی چاره خواهدشدومسبب ان شماهستیدو...

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

به نظر شما ؛ عامل اصلی نارضایتی معلمان کدام است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور