صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

« استاندار البرز برای پاسداشت روز معلم ، به جز شعار و پیام خشک و خالی دقیقا چه برنامه ای در آستین داشته و کارگروه بزرگداشت روز معلم دقیقا چه روزی و با حضور چه کسانی تشکیل خواهد شد؟»

روز کارگر و روز معلم در استان البرز ؟!

رضا قاسم پور/ خبرنگار صدای معلم

روز کارگر و روز معلم در استان البرز و پرسش از استاندار البرز

در خبرها داشتیم که استاندار البرز در حرکتی پسندیده کارگروهی برای بزرگداشت روز جهانی کارگر (۱۱ اردیبهشت) تشکیل داده و مراسم و برنامه های خود و دستگاه‌های تحت امرش را اینگونه تشریح کرده است.

« کار گروه هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته کارگر استان البرز به ریاست استاندار، و با حضورمعاونین ایشان و فرمانداران شهرستان ها و مدیران کل نهادها و دستگاههای اجرایی استان البرز عصر یکشنبه برگزار شد.

دکتر عبداللهی استاندار البرز با تاکید بر ضرورت پاسداشت مقام کارگر در این هفته گفت: همه ظرفیت های دستگاه های اجرایی به ویژه فضاسازی و رسانه های استان برای تجلیل از کارگران نمونه واحدهای نمونه کارگری به ویژه معرفی آنها در محلات، شهرها و شهرستان های استان با همکاری مجموعه مدیریت شهری ، فرمانداری ها و سایر دستگاه های اجرایی به کار گرفته شود » .

« استاندار البرز از تمامی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همچنین شهرداران و فرمانداران خواست تا با برنامه‌ریزی‌های لازم شرایط خدمات دهی به کارگران عزیز به خانواده های آنها با استفاده از فضاهای ورزشی، تفریحی و سایر خدمات در خور شان را برنامه ریزی کنند.

روز کارگر و روز معلم در استان البرز و پرسش از استاندار البرز

در این جلسه عبدالله دارایی سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز نیز متذکر شد: ثبت نام رایگان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای توسط فنی‌وحرفه ای البرز، رزمایش کمک مومنانه و توزیع سبد کالا از سوی سپاه البرز بین کارگران فصلی و ساختمانی، دیدار استاندار البرز از کارگران خط تولید در کارخانه‌ها، دیدار از خانواده شهدای کارگری استان و… از جمله برنامه‌های دیگر در هفته کارگر خواهد بود.

عبدالله دارایی تصریح کرد: دهها برنامه تجلیل از کارگران، گروه های کارگری و واحدهای تولیدی نمونه و همچنین ارائه خدمات درمانی رایگان در راستای پاسداشت از مقام کارگران در استان البرز در هفته کارگر برگزار خواهد شد » .

با توجه به اینکه ۱۲ اردیبهشت نیز روز معلم بوده و دو صنف کارگر و معلم هر دو از اقشار محروم و مظلوم جامعه بوده و هر دو صنف از زحمتکشان و حامیان نظام پر و پا قرص نظام هستند با این اوصاف به عنوان یک معلم خبرنگار دوست دارم بدانم استاندار البرز برای پاسداشت روز معلم ، به جز شعار و پیام خشک و خالی  دقیقا چه برنامه ای در آستین داشته و کارگروه بزرگداشت روز معلم دقیقا چه روزی و با حضور چه کسانی تشکیل خواهد شد؟

روز کارگر و روز معلم در استان البرز و پرسش از استاندار البرز


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

روز کارگر و روز معلم در استان البرز و پرسش از استاندار البرز

سه شنبه, 06 ارديبهشت 1401 16:57 خوانده شده: 481 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 -1 --
زهره 1401/02/06 - 20:12
چو داني و پرسي سوالت خطاست ....!
جواب : هيچ .....
پاسخ + 0 0 --
همکار 1401/02/07 - 12:22
سیستم حاکم ضدمعلم،ضدکارگر،ضدقشرضعیف وزحمتکش جامعه ودرمقابل طرفدارسرمایه داروسرمایه داری می باشدعلیرغم حرفهایی که دربدوشروع به کاراین سیستم درحمایت ازمستضعفان ومحرومان زده شدهمه چیزکاملادروغ ازآب درآمدوکاملابرعکس حرفهای گفته شده عمل شد.گرامیداشت شخصیت معلم وکارگربازی عبث باکلمات است ونامگذاریهای پرطمطراق روز معلم وروزکارگردرکشورمانوعی دلخوشی بیهوده است ولاغیر.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

به نظر شما ؛ عامل اصلی نارضایتی معلمان کدام است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور