صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

به وضعیت پیش دبستانی های ضمیمه مدارس دولتی آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران رسیدگی کنید

آیتی | تهران

به وضعیت پیش دبستانی های ضمیمه مدارس دولتی آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران رسیدگی کنید

ضمن عرض سلام

در خصوص وضعیت پیش دبستانی های مستقر در مدارس دولتی منطقه ۴ که هرساله با پایان اردیبهشت ماه به جای اینکه منطقه به فکر ارتقاء سطح علمی مراکز باشد و به تعلیم نیروها اعم از موسسین و مربی ها بپردازد و از موسس و مربی ها حمایت نماید متاسفانه با بدترین برخورد و بی ثبات ترین برنامه وضعیت پیش دبستانی ها را تا شهریورماه و گاها تا مهرماه به صورت معلق نگه می دارند طوری که آمار ثبت نامی های متقاضی تا ۸۰ درصد ریزش دارد .

اولیا هر سال از خرداد ماه به دنبال ثبت نام نوآموزانشان هستند در حالی که مراکز منطقه معلق و بدون برنامه مانده اند که منطقه به دنبال برگزاری مزایده و کسب بیشتر درآمد از کلاس های کثیف و ویرانه مدارس خود است .

در دو سال گذشته ما موسسان با ریزش شدید نوآموز مواجه بودیم و از منطقه انتظار مساعدت در ایام پساکرونا را داشتیم که لااقل این دو سال جبران شود اما متاسفانه رییس جدید بدون در نظرگرفتن زحمات ما و چشم پوشی از این همه تلاش و همکاری در سالهای اخیر دستور مزایده و به دنبال آن بیکارشدن تعداد زیادی از ما این گونه از زحمات ما تقدیر می فرمایند !

بعد از چند سال مربی گری و چندسال موسسی بدون هیچ گونه حمایت و احترامی از جانب منطقه می خواهند ما را خانه نشین کنند و پیشنهاد مبالغ اجاره بالا می دهند تا کلاس را به ما بسپارند پس اینجا مسئله آموزش مهم نیست و آنچه که برای منطقه ۴ اولویت دارد تجارت و کسب درآمد است و آموزش جزو آخرین گزینه هاست .

انتظار ما موسسین از حضور جناب مدیرکل و وزیر محترم حمایت از موسسین این منطقه است چرا که تمامی مناطق مدارس خودرا برای اختصاص به پیش دبستانی واگذار می کنند ولی در هیچ منطقه ای همانند منطقه ۴ عمل نمی شود و تمام منطقه ها به موسسین به دید همکار نگاه می کنند و حمایتشان می کنند اما منطقه۴ تنها نگاهی که ندارد نگاه حمایتی و همکاری ست .

خواهشا رسیدگی و بذل عنایت بفرمایید تا هم ما خانه نشین نشویم و هم مراکز بتوانند جذب نوآموزشان را از اول تابستان با همان موسسین انجام دهند .

ما دنبال کلاس رایگان نیستیم ؛ کارشناس قیمت به روز تعیین کند ولی مراکز را به کسانی که در دو سال کرونا و با حداقل نوآموز مدیریت کردند و حتی ضرردادند واگذار نماید .


انشالله خدا خیرتان بدهد .


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


به وضعیت پیش دبستانی های ضمیمه مدارس دولتی آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران رسیدگی کنید

خوانده شده: 301 دفعه شنبه, 11 تیر 1401 10:56

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

مدیریت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور