صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

اعمال دیدگاه مالی و اقتصادی صرف در تاسیس و راه اندازی پیش دبستانی های ضمیمه دولتی منطقه ۴ تهران

مربی موسس | تهران

اعمال دیدگاه مالی و اقتصادی صرف در تاسیس و راه اندازی پیش دبستانی های ضمیمه دولتی منطقه ۴ تهران

با سلام

بنده یک مربی موسس هستم که سالها در منطقه ۴ در پیش دبستانی ضمیمه دولتی منطقه ۴ خدمت نمودم . تزلزل ، هرج و مرج و عدم امنیت شغلی از زمان شیوع بیماری کرونا در این دوره بیش از پیش مشهود است . بی درایتی هایی که به واسطه برگزاری مزایده با دیدگاه صرفا اقتصادی و عدم توجه به صلاحیت علمی شرکت کنندگان و سوابق مرتبط اجرایی و آموزشی در این مقطع ، پیش دبستانی در این منطقه را به لحاظ کیفی و کمی دچار ضعف نموده است. تقلب در مزایده و انتصابات سلیقه ای در پشت درهای بسته بدون حضور شرکت کنندگان هم خود جای تامل دارد .

منطقه ۴ با هدف حذف تدریجی نیروهای مجرب و باسابقه پیش دبستان فقط با انگیزه مالی دنبال چیست؟

چرا نسبت به بخشنامه های صادر شده توسط اداره کل سلیقه ای عمل می کند؟

چرا بخشنامه هایی که در آن اندک منافعی برای موسسین وجود دارد مسکوت یا تحریف می شود؟

از زمان شیوع کرونا تا به امروز شاهد تغییر و انتصاب ۳ مدیر ؛ جناب آقای دکتر ناصری، جناب آقای دکتر لونی و جناب آقای زمانی نژاد بودیم و درست از زمان انتصاب آقای لونی تا همین لحظه شرایط فعالیت پیش دبستان بد و بدتر شده و بی درایتی ها ادامه داشته.

منطقه ۴ یکی از پرتنش ترین و پرشاکی ترین مناطق تهران است که متاسفانه هنوز فکر اساسی برای آن نشده و با تغییر در پست های بالا و حساس منطقه هم فقط شاهد ادامه روال غلط قبل می باشیم .

امیدواریم با مساعدت سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک متولی جدید پیش دبستانی و مهدهای کودک بی عدالتی و خودکامگی در این حوزه تمام شود و دیدگاه تربیتی - آموزشی جایگزین دیدگاه اقتصادی شود.

ریاست محترم اداره کل جناب آقای کریمیان ،جناب آقای همتی فر ریاست محترم سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک

عاجزانه درخواست می کنم به داد پیش دبستانی منطقه ۴ برسید و از بیکاری موسسین و مربیانی که خالصانه در دوران سخت و نفس گیر کرونا خدمت کردند ممانعت به عمل آورید.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


اعمال دیدگاه مالی و اقتصادی صرف در تاسیس و راه اندازی پیش دبستانی های ضمیمه دولتی منطقه ۴ تهران

خوانده شده: 159 دفعه یکشنبه, 22 خرداد 1401 18:40

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
موسس منطقه ۴ 1401/03/29 - 13:49
سلام
واقعا شرایط بدی هست و همه موسسا دچار استرس شدند در ۲ سال دوره کرونا همه مشاغل آسیب دیدند ای کاش حمایت کنند و اجازه ندهند در این شرایط سخت اقتصادی موسسین و مربیان بیکار شوند تعداد زیادی از مربیان پیش دبستانی طی این ۲ سال خانه نشین شدند و پیش دبستانی ها نوآموزان کمی داشتند با سهولت در شیوه کار هم می شود از موسسین حمایت کرد هم مربیان مجدد فعال شوند .
پاسخ + 0 0 --
موسس 1401/03/29 - 14:37
ظلم بزرگی هست تو این شرایط بد اقتصادی جای بیکار کردن نیروهای پیش دبستانی چه سودی داره؟ مزایده باشهریه های مشخص ویکسان پایین چطور امکانپذیر هست؟از یک طرف شهریه مبلغ خیلی کمی هست مثل سال گذشته که ۲۱۰۰ شهریه سالیانه تعیین کردن و از طرف دیگه هرکس اجاره بالاتری پیشنهاد داد برنده مزایده شد ! از موسسین اجاره های بالای ۳ میلیون برای کلاس کوچک و اغلب زیر زمین می پذیرند اما شهریه سالیانه ۲۱۰۰ اعلام می کنند واقعا چه منطقی و چه استدلالی دارند؟
پاسخ + 0 0 --
مینا 1401/03/29 - 16:32
اجاره کامل فضا گرفته شد در صورتیکه ما یک ماه ونیم آخر سال فقط حضوری بودیم ،این تخلف نیست ولی قرارداد ما تمدید بشه تخلفه،حداقل یک مدرسه برای هر موسس در نظر می گرفتن بقیه مدارسو مزایده میزاشتن این همه موسسی که تو دوران کرونا با شهریه های کم، وتعداد کم نوآموز به سختی کار کردن و به زحمت پیش دبستانیاشونو سرپا نگه داشتن فقط یک عدد برای منطقه هستن !تحقیرآمیز تر از این نگاه در آموزش وپرورش وجود داره؟

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

با توجه به رتبه بندی پیشین معلمان به « پایه، ارشد، خبره و عالی حرفه ای » ؛ آیا در فراخوان جدید وزارت آموزش و پرورش برای رتبه بندی شرکت می کنید ؟

بلی - 28.7%
خیر - 71.3%

مجموع آرا: 230

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

Ghalamchi

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور