صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

مزایده مراکز پیش دبستانی ضمیمه مراکز دولتی ؛ چه کسی پاسخ گوست ؟

سارا | تهران

مزایده مراکز پیش دبستانی ضمیمه مراکز دولتی

با سلام

لطفا به نام آموزش و برای آموزش صدای ما باشید.

پیش تر در خصوص مزایده مراکز پیش دبستانی گله مند بودیم و ایرادات اساسی به این شیوه فعالیت پیش دبستانی داشتیم  . در دو سال اخیر با برگزاری مزایده علاوه بر اینکه تعداد مراکز فعال و تعداد نوآموزان ثبت نام شده به خاطر روند طولانی مزایده و سر در گمی والدین اتفاق افتاد از سوی دبگر ورود افراد بدون تخصص و تجربه در سمت موسس و بیکاری تعدادی از موسسین باسابقه و باتجربه نیز به تضعیف عملکرد مراکز دامن زد.

نگاه تجاری به فضای آموزشی کاملا متغایر با اهداف پیش دبستانی و تاکید بر اهمیت دوره پیش از دبستان می باشد. نگاهی به دور از کارشناسی دقیق برای این دوره حساس. هرچه جلوتر می رویم شاهد ورود پر رنگ تر عزیزان بازنشسته و حذف تدریجی نیروهای پیش دبستان می باشیم ؛ باچنین رویکردی چگونه انتظار شکوفایی و تحقق اهداف این دوره را داریم؟!

جای تامل دارد وقتی مهدهای کودک و پیش دبستانی ها به خاطر اهمیت دوره مذکور جهت رشد و بالندگی نونهالان تحت پوشش سازمانی جدید با همان رویه قبلی قرار گرفتند.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


مزایده مراکز پیش دبستانی ضمیمه مراکز دولتی

خوانده شده: 432 دفعه یکشنبه, 22 خرداد 1401 18:31

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
سارا 1401/03/23 - 15:35
اصلاح می کنم
در دوسال اخیر با برگزاری مزایده علاوه براینکه کاهش تعداد مراکز فعال و کاهش تعداد نوآموز ثبت نام شده بخاطر روند طولانی مزایده وسردرگمی والدین اتفاق افتاد.(کاهش ) جا افتاده بود.
پاسخ + 0 0 --
مربی موسس 1401/04/10 - 10:39
تابستان بهترین زمان برای به روز کردن معلومات وبرنامه ریزی های مهارتی وآموزشی برای سال جدید است اما متاسفانه تمام این فصل با اضطراب ودلهره به دلیل بلاتکلیفی وعدم امنیت شغلی سپری می شود.
پاسخ + 0 0 --
مریم 1401/04/10 - 11:10
اگر پیش دبستان مهم بود که جز پایه قرار میدانش با تغییر اسم پیش دبستان به کودکستان قراره چه اتفاقی بیفته؟شیوه کار تغییر می کنه؟دوره و مربیان وموسسانی که در این دوره فعالیت می کنن اهمیت پیدا می کنن وجایگاه شغلیشون امنیت پیدا می کنه؟
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

مدیریت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور