صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

سخنی با وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران

همکار فرهنگی | تهران

 سخنی با وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران

سلام

آقای کریمیان

تصور اینکه با تغییر مدیران مناطق وضعیت نابه سامان مناطق و مدارس بهتر خواهد شد زهی خیال باطل است چون تمام کارمندان مناطق تحت فرمان مستقیم همکاران شما در اداره کل شهر تهران و در راستای رضایت و خرسندی آنان فعالیت می کنند.چنانچه آنها راضی باشند ابقاء و اگر ناراضی باشند به بهانه های مختلف عزل خواهند شد.علی الخصوص همکاران در منطقه 2 آموزش و پرورش.

آقای کریمیان

منطقه 2 یکی از متخلف ترین ادارات آموزش و پرورش در کشور می باشد اما چگونه می شود که یک مدیری با حجمی از پرونده در هیات تخلفات نه تنها برکنار نمی شود بلکه محبوب دلهای کارکنان اداره منطقه 2 و نیز کارکنان شما در اداره کل می باشد؟

سطح تخلفات و شرایط بد این منطقه هرسال نسبت به پارسال اوضاع ان وخیم تر شده و در منجلاب بیشتر فر می رود. چون منفعت همکاران شما در اداره کل چنین شرایطی را در این منطقه می طلبد.معاون آموزشی این اداره که قبلا در سمت معاون پرورشی بوده اند کسی نمی داند راست دست است یا چپ دست چون مشاهده نشده که حتی قلمی در دست بگیرند اما آقای طالبی علاوه بر معاونت اداره ایشان را در سمت کارشناس مسئول مدارس غیر انتفاعی و موسسات آزاد نیز به این فرد سمت داده اند!!!!

معاون فن آوری در کل کشور حذف شده اما در این اداره در سمت کارشناس فن آوری اما با عنوان معاونت هنوز فضایی را اشغال کرده است و ایشان چه شرح وظایفی دارند ؟ الله اعلم و همین طوری و بدون هیچ گونه فعالیتی روزگار می گذرانند !!!

کارشناسان حراست بعد از 35 سال تمایلی به ترک میز و منصب ندارند. چرا یک منطقه پر از تنش که می بایست مسئولین حراست ان زبده و هوشیار و نیروی جوان جهت بررسی مشکلات و رفع مصیبتها داشته باشد این چنین وضعیتی را داشته باشد؟

مسئول بهداشت که فردی است با مدرک فوق دیپلم بهداشت اکنون علاوه بر مسئولیت بهداشت ، مسیولیت ارزیابی و شکایات را هم عهده دار شده اند که صد البته این فرد در بهداشت هیچ گونه کار و خاصی انجام ندادند .

آیا اداره کل با پیشنهاد و موافقت رییس اداره با حضور این فرد غیر متبحر و نا متخصص در سمت ارزیابی و رسیدگی به شکایات چه هدفی خاصی را دارند؟ این انتصاب مطمئنا در راستای بر طرف کردن مشکلات منطقه نیست و گذاردن افراد غیر متخصص در چنین سمت های حساسی که تجربه و تخصص مربوطه را می طلبد بر خلاف قانون و قاعده می باشد ؛ از این انتصاب خارج از قاعده و قانون در این منطقه به شدت مسئله دار چه کسانی سود می برند؟

پس ببینید!

آقایان نوری و کریمیان همکاران شما در وزارتخانه و اداره کل منطقه 2 را این گونه می پسندند.تمام پستهای کلیدی و حساسی که می بایست از افراد زبده و کار آزموده جهت رفع مشکلات عدیده این منطقه استفاده بشود را دقیقا برخلاف قاعده و قانون عمل کرده اید و افرادی را گماردید که کاملا غیر متخصص و غیر متبحر هستند.

آقای نوری و کریمیان تا در این منطقه از افرادی که می بایست بازنشسته بشوند اما همچنان پشت میز نشسته و سنگر را حفظ کرده اند و یا استفاده از افراد کاملا غیر متخصص و بی اطلاع در حوزه های حساس کاری اعم از معاونین ، کارشناس مسئولانی که مورد تأیید گزینش و حراست نبوده اما سمت گرفته اند .

ارزیابی عملکرد و کارشناسان حراستی که می بایست سالیان پیش بازنشست می شدند اما همچنان پشت میز هستند و برخی مدیران متخلفی که با حجم انبوهی از تخلفات در هیات تخلفات و دیوان همچنان لبخند زنان در سرکار هستند و به ریش قانون و قاضی و سایرین می خندند ..... این منطقه اصلاح نخواهد شد.

آقایان نوری و کریمیان

اصلاحات را از زیر مجموعه خودتان آغاز کنید چون مناطق کاملا فرمایشی و تحت کنترل و نظارت مستقیم همکاران شما و در جهت جلب رضایت آنان عمل می کنند.آب از بالا گل آلود است و عروسک گردانان همکاران شما هستند .

آقای کریمیان تا شما سرتان به ظواهر و تغییر مدیران گرم است همین آش و همین کاسه است.تغییرات را از بطن آغاز کنید ؛ ظواهر خودش تغییر می کنند.

سرچشمه گل آلود می بایست اصلاح و تمیز گردد تا رودخانه خود به خود پاکیزه و شفاف و زلال گردد.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


سخنی با وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران

خوانده شده: 224 دفعه جمعه, 13 خرداد 1401 11:21

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
علی تفکری 1401/03/13 - 17:29
اگر وضعیت اصلاح نشود به همراه جمعی از مدیران شکایت میکنیم.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

با توجه به رتبه بندی پیشین معلمان به « پایه، ارشد، خبره و عالی حرفه ای » ؛ آیا در فراخوان جدید وزارت آموزش و پرورش برای رتبه بندی شرکت می کنید ؟

بلی - 28.7%
خیر - 71.3%

مجموع آرا: 230

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

Ghalamchi

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور