صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

سخنی با مسعود بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

علی پارسا نژاد | تهران

سخنی با مسعود بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

جناب آقای بهرامی مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران توجه بفرمایید

حداقل به همان منشوری که جهت انتصابات ارائه نموده بودید توجه فرمایید !

این چه شورای شایسته گزینی است که ثمره مشورت دادنش به شما انتخاب افراد امنیتی به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش است؟!

با این فرمان و شیب تند انتصابات شما که چندان با همان منشور شایسته گزینی ارائه شده از سوی خود شما هم همخوانی ندارد، نتایج مطلوبی پیش بینی نمی شود!! تنها ملاک و معیاری که از این انتصابات استنباط می شود،فقط و فقط سفارشی های نمایندگان مجلس است!! کاش همان طور که خودتان در ارتباط با منشور شایسته گزینی اشاره نموده بودید به برخی معیارهای خوبی که اشاره نموده بودید و برخی از حامیان جهادی شما در مدح و ثنای آن نامه به صدای معلم نوشتند پای بند بمانید!!

کاش ارتباط خود را با رسانه های تخصصی آموزش و پرورش همچون صدای معلم برقرار می نمودید و در ارتباط با همین انتصابات انجام شده دلایل شفاف خود را ارائه می کردید!! به عنوان مثال شاخص های رئیس جدید آموزش و پرورش ملارد رو در صورت امکان تبیین فرمایید تا همکاران ملارد با معیار شایستگی از منظر شما آشنا شوند!!

واقعا به راستی همین سوابق گزینشی و حراستی که در مواردی اسباب مزاحمت برای همکاران هم ایجاد نموده است برای انتصاب رئیس اداره آموزش و پرورش یک منطقه کافیست؟!

آقای بهرامی

کاش فرمایشات مقام معظم رهبری را در روز 22 اردیبهشت به صورت کامل گوش می کردید و نکته برداری می کردید و به نیروهایی که توانایی اجرا و تحقق برنامه های مدنظر رهبری در مناطق و در سطح اداره کل را داشته اند و دارند و اتفاقا اهل نمایش دادن و خودنمایی نیستند مجال و فرصت می دادید ...

کاش ملاک و معیار شما و شورای شایسته گزین شما فقط چشمی و افرادی که می شناسید و یا خودشان را به هر طریقی به شما می شناسانند نبود!!

کاش شورای شایسته گزین شما با فانوس به دنبال شایسته ها می گشت و این فرصت را جهت خدمت برای آنها فراهم می نمود!!

آقای بهرامی

بخش هایی همچون امور اداری استان نه تنها نیاز به تغییر دارند بلکه باید پاسخگوی حق تضییع شده همکاران و گروه هدفی باشند که از تبعیض و فساد اداری لطمه خورده اند!!

آقای بهرامی انجمن های علمی استان کی قرار است فعال شوند؟!

بخش آسیب های اجتماعی اداره کل چه میزان در زمینه ی پیشگیری زا آسیب ها موفق عمل کرده؟!

آقای بهرامی

مدیران سالم و پرهیزکار خود را حفظ کنید و به همکاران غیر وابسته و مستقل و توانمند و صاحب فکر مجال و فرصت ارائه خدمت بدهید.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


سخنی با مسعود بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

خوانده شده: 476 دفعه چهارشنبه, 04 خرداد 1401 18:29

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 0 --
حمیدعزیزی 1401/03/05 - 06:37
با این نوع انتصابات که هیچ گونه قرابتی با شایسته گزینی ندارد و فقط باج دادن به مافیای قدرت است دیر یا زود خود جناب بهرامی هم جای خود را به یکی از گزینه های یزدیخواه خواهد داد،تردید نداشته باشید،و همکاران دنبال کننده وضعیت اداره کل شهرستان ها این پیام را در خاطر داشته باشند!!!
پاسخ + +4 0 --
کلیانی 1401/03/05 - 12:41
آقای نیک فر لطفا یک نیروی جهادی و سالم از جهت اداری را بعنوان مسوول امور اداری نمایید،عملکرد رابطه سالار و سلیقه ای و سرشار از تبعیض رئیس اداره امور اداری اداره کل حق بسیاری را تضییع نمود و مصداق بارزش استخدام خریدخدمتی های سال پیش بود که اکثریت آنها رابطه ای و سفارشی های اداره کلی ها بودند لطفا بررسی فرمایید و مسوول این تخلفات آشکار را برکنار و به هیات تخلفات معرفی کنید.
پاسخ + +4 0 --
زنجیربان 1401/03/06 - 00:37
آقای بهرامی در معاونت متوسطه اداره کل افراد جهادی و انقلابی و بسبجی بودند که شایستگی معاونت متوسطه را داشته باشند اما ترجیح دادید که از خارج از اداره کل نیرو وارد کنید حداقل برای تغییر امور اداری از بچه های جهادی و انقلابی استفاده کنید.
پاسخ + +4 0 --
جوشیز 1401/03/08 - 13:03
آقای بهرامی آقای نیک فر تنها نقاط ضعف کارنامه آاقی بهارلو بودجه و امور اداری بودند که متاسفانه بیشترین سرسپردگی و فساد هم در همین دو بخش بوده طی سالهای گذشته لطفا به وضعیت امور اداری اداره کل هم رسیدگی کنید
پاسخ + +4 0 --
پریا بارانی 1401/03/09 - 08:00
کاش فقط مشکل امور اداری بود زمزمه هایی از حضور نیروهایی در راس هرم سازمان دانش آموزی شنیده میشه که هم ورود خودشون به آموزش و پرورش بر اساس سفارش و رانت در دوره دوم خرداد بوده و هم بواسطه رانت حضور در بخش ستادی چندین نفر از نزدیکان خودشون رو به عنوان نیروهای شرکتی به استخدام آموزش و پرورش در؟آورده اند و در دولت قبل هم با فشار دوستان آقای فولادوند به پست در اداره منطقه رسیده اند!!!!!
پاسخ + +4 0 --
عمران میری 1401/03/09 - 15:34
حفاظت از پرسنل در ساختار حراست آموزش و پرورش یعنی چی دقیقا؟!حفاظت از پرسنل یعنی فرستادن گزارش خلاف واقع و خودسرانه به نهادهای خارج از سیستم آموزش و پرورش جهت تخریب یک همکار انقلابی و جهادی و بسیجی؟!در دوره دولت قبل خبرهای خوبی از آموزش و پرورش شهرستان های تهران نشنیدیم البته وجود نیروهای بسیجی و جهادی همچون آقای روستایی دلگرم کننده است اما کافی نیست باید نظارت بیشتری شود و از آمران به معروف و هی ازمنکر که با قلم خود مشکلات سیستم آموزش و پرروش را به نقد می کشند حفاظت و صیانت شود و نه اینکه برای آنها پرونده سازی شود!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

با توجه به رتبه بندی پیشین معلمان به « پایه، ارشد، خبره و عالی حرفه ای » ؛ آیا در فراخوان جدید وزارت آموزش و پرورش برای رتبه بندی شرکت می کنید ؟

بلی - 28.7%
خیر - 71.3%

مجموع آرا: 230

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

Ghalamchi

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور