صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

بدعت در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ؟!

نیلوفر محمدی | تهران

بدعت در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

بدعت شوم در آموزش و پرورش

به تازگی آقای مسعود بهرامی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با طراحی فرایند عجیبی برای انتصاب رؤسای آموزش و پرورش ، بدعت شومی را در آموزش و پرورش پایتخت بنا نهاده که می تواند لطمه سنگینی به اعتبار حرفه ای این نهاد مقدس وارد نماید .

بر اساس این خلاقیت مضحک ، معرفی افراد برای تصدی ریاست آموزش و پرورش توسط ۱۰ مرجع منطقه ای که شامل شهردار و بخشدار و فرماندار و گروه های جهادی و ائمه جمعه و جماعات و تشکل های فرهنگیان و تشکل های دانش آموزی و بسیج فرهنگیان و برخی نمایندگان می شود ، انجام می گیرد .

باید پرسید برای انتخاب کدام یک از این مراجع ده گانه نظر رییس آموزش و پرورش منطقه که از فرهیخته ترین افراد آن منطقه است گرفته می شود که در قبال آن باید این گونه حیثیت این نهاد مقدس به سخره گرفته شود ؟

به نظر می رسد حتی بعضی از این مراجع ده گانه خود نیز باور ندارند که تا این اندازه می توانند در تعیین رییس آموزش و پرورش منطقه شان مداخله کنند .

به راستی آیا این سرپرست جوان انقلابی سی و چند ساله که در سابقه خویش حتی برای یک روز مدیریت مدرسه را تجربه نکرده و در عرض چند ماه گذشته سابقه های مدیریتی متعدد چند هفته ای برای توجیه جایگاه فعلی به او ایجاد کرده اند از شأن حرفه ای معلمی چیزی شنیده و درک صحیحی نسبت به آن دارد ؟

به نظر می رسد تعریف جوان انقلابی نیازمند تبیین جدی تری است . نمی توان باور کرد که وزیر محترم آموزش و پرورش قصد صدور حکم مدیر کلی برای چنین اعجوبه مدیریتی که هم اکنون سرپرست است داشته باشد در حالی که می توان ده ها جوان انقلابی با تجربه و عاقلی که هیجانی نبوده و همراه دولت جناب رییسی هستند را از بین چند هزار مدیر شاغل در مدارس این استان غنی از نیروی انسانی پیدا کرد .

خوب است وزیر محترم به این نکته مهم عنایت داشته باشند که علم مدیریت بر مبانی تجربه شده ای استوار است که عقلانیت حکم می کند در هنگام انتصاب مدیر کل آموزش و پرورش که از حساس ترین پست های مدیریتی استان است به مبانی انتصاب بر اساس این علم توجه نموده و احتمال هر گونه آزمون و خطایی را در چنین انتصابی به صفر نزدیک کند . این روش انتصاب رییس آموزش و پرورش ، علاوه بر آسیب جبران ناپذیر به جایگاه آموزش و پرورش استان و کشور ، حکایت از بی تجربگی مدیریتی و عدم آمادگی برای قبول مسئولیت تصمیم و فرار از چاله دخالت نمایندگان به چاه ده مرجع ناموه دیگر منطقه ای است .

پیش بینی این که در آینده نیز تصمیمات مدیریتی کسی که به اندازه جایگاهش بزرگ نشده و هنوز واجد مهارتهای مهم سه گانه فنی و انسانی و ادراکی کافی نگردیده است چندان دشوار نیست .

جناب وزیر !

پیش از آنکه خسارت‌های مدیریتی دیگری به کشور و نظام وارد شود فکری کنید .


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


بدعت در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

خوانده شده: 2087 دفعه چهارشنبه, 17 فروردين 1401 17:32

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1401/01/31 - 14:10
وقتی این آقای سرپرست را با آن تسبیحش می بینم ناخودآگاه یاد شعر حافظ می افتم که
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/04 - 02:00
چرا زود قضاوت میکنید!!ایشان همین الان هم تحت فشار مافیای قدرت طلبی هستند که از سوی نمایندگان اعمال فشار میکند،جوان سالمی است و باید فرصت به او داد،توصیه ی حقیر بعنوان برادر بزرگتر به ایشان حفظ یوسف بهارلو و رضا روستایی بعنوان دو بال ارزشمند در استان است که قطعا به ایشان کمک خواهند کردو اقدام جهت شناسایی نیروهای نخبه ای است که در اداره کل بدلیل تنگ نظری های برخی افراد بی تقوا درو فاقد تعادل روحی و روانی در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته اند است.
پاسخ + +5 -1 --
امل مقدم 1401/01/31 - 15:44
تسلیت به شهرستان‌های استان تهران
افسوس که سرنوشت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان‌ تهران با وجود مرد بزرگی چون سیدمجتبی هاشمی، به دست استاندار و دوستانش افتاد.
جناب وزیر دقیقا کجایی؟
پاسخ + 0 0 --
مجید علی پور 1401/02/04 - 16:43
آقای بهرامی برنامه ی شما خیلی هم عالیست به نظرم گروه های جهادی فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه آموزش و پرورش را هم از ستاد امر به معروف و نهی از منکر استعلام کنید یا فراخوان بزنید و شفافیت را سرلوحه کارتان قرار دهید و صد البته با صدای معلم هم بعنوان رسانه مستقل و فارغ از وابستگی و جهت های مغرضانه سیاسی ارتباط داشته باشید و مطالب این سایت را هم که عمدتا همان امربهمعروف و نهی از منکر نوشتاری هستند دنبال کنید و از انتقاد نهراسید خداوند هم کمک خواهد کرد.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1401/01/31 - 20:14
دقیقا با این انتصاب و برداشتن آقای هاشمی چه تغییر مثبتی رخ داد در روند آموزش و پرورش شهرستانهای تهران؟؟؟واقعا سیدمجتبی هاشمی مرد اخلاق و منش نیکو هیچ جایگزینی نخواهد داشت... افسوس
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/04 - 02:06
بله جناب هاشمی انصافا از اسلاف خود (کمرئی،فولادوند و صیدلو)شایسته تر بودند و اخلاق مدار اما اینک که بهردلیل جوانی همانند آقای بهرامی آم ه که وابسته به جریانات نمایندگان نیست باید کمکش کرد تا گزینه های فاقد تقوا جانشین وی نشوند!! بازم تاکید میکنم ابقا و نگهداشت آقایان بهارلو و روستایی بسیار مهم است و البته به افراد شایسته و کمتر دیده شده در بخش های مختلف باید میدان داد...
پاسخ + +3 -3 --
عباسی 1401/01/31 - 20:18
به حال آموزش و پرورش باید تاسف خورد
یاد آقای مجتبی هاشمی مرد اخلاق مدار وبزرگی بود ...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1401/01/31 - 21:45
متاسفانه شهرستانهای استان تهران از حضور ایشان متضرر شد
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/04 - 02:10
یاد جناب هاشمی به خیر اما بهرحال ایشان که بر نمی گردند حداقل شرایط بدتر نشود،باید به این جوان بی شائبه کمک کرد،به نظرم آقای بهارلو باید ابقاءشوند البته تغییر در راس اداره امور اداری یکی از انتظارات طبیعی از آقای بهرامی و آقای بهارلوست و آقای روستایی که آرامش و امنیت را به استان برگرداندند باید بمانند و نگذارند جایگاه حراست بدست نااهلان بیافتد.
پاسخ + +3 0 --
ایوب ناصری 1401/01/31 - 21:19
با سلام
وقتی وزیر به جای انتصاب مدیران کل از استانداران لیست می گیره این هم میشه نتیجه اش
واقعا جای تاسف داره
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/05 - 09:35
از استاندار نگیره از نماینده مجلس میگیره چی فکر کردی برادر وزیر آموزش و پرورش جز انتصاب و عزل چه کار دیگه ای از دستش برمیاد ؟!وزیر آموزش و پرورش فقط مسوول تامین سهمیه لابی های قدرته و در عمل هیچ کاره است برای تاثیرگذاری در سیستم آموزش و پرورش و میانگین زمان حضور وزیر آموزش و پرورش هم دوسال دوسال و نیمه و بعد میره و خدماتچی بعدی میاد که سرویس جدید بده به لابی های قدرت.
پاسخ + +4 0 --
الفاتحه 1401/01/31 - 21:31
اعضای شورای شهر اگر قرار بود کاری کنند یه خط درمیان پشت میله های زندان نبودن، شهرداری چی های هم دست کمی از شوراها ندارند. گروه های جهادی در زمان اصلاحات کدوم گوری بودن وقتی پایین تا بالای همه چیز ... رفت. نمایندگان مجلسی که وامدار استاندار باشند یا به سمت یزدی خواه غش کنند وضعیت استان بهتر از این نمیشه
شنیدم گفته هیچ کسی بالای بیست سال تو ادارات نباید باشند
شنیده شده ایمه جمعه با این طرح احمقانه به دشت مخالفت کردن
شنیده شده دوستان مدیر کل یکی پس از دیگری ایشون ترک میکنند
تبریک به استاندار و یزدی خواه
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/05 - 10:07
در مورد اعضای شورای شهر کاملا درست می فرمایید،این نقد وارده کاملا اما در ارتباط با گروه های جهادی لازمه که یه توضیح بدهم گروه های جهادی دو دسته هستند گروه هایی که مجوزشان را از بسیج سازندگی سپاه می گیرند که قاعدتا نمی توانند نقشی رد حوزه ستادی و مدیریتی آموزش و پرورش ایفاء کنند و میشود از ظرفیت آنها جهت مدرسه سازی و تجهیز مدارس مناطق محروم شهرستان ها استفاده کرد و برگزاری کلاس های تقویتی و حتی پوشش کلاس های بدون آموزگار و هیچ اشکالی هم نداره ودسته دوم گروه هیا جهادی گروه های جهادی امر به معروف و نهی از منکر هستند که مجوز خودشون را از ستاد امربه معروف و نهی از منکر می گیرند و اتفاقا میتوانند همانند رسانه معلم چشم ناظر مدیرکل جهت کاهش مفاسد اداری و ارتقاء سلامت اداری باشند و حتی از وجود آنها میتوان بعنوان مشاور مدیرکل و مشاور مناطق و بخش های مختلف استفاده کرد و موضوع امر به معروف و نهی از منکر محدود به حجاب نمی شود.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/05 - 10:10
باید امر به معروف و نهی از منکر اداری در این اداره کل نهادینه شود تا برخی پشت سنگر بسیج فرهنگیان و یا جایگاه هایی مشابه آنها اقدام به فساد اداری نکنند و از مقام و موقعیت خود سوء استفاده نکنند!!باید بر وضعیت استخدامی ها و امور اداری و تنگ نظری های گزینش و و برخی افراد خودسری که فراتر از چارچوب مشخص شده از سوی مسوول متقی حراست شهرستان ها با نهادهای اطلاعاتی ارتباط دارند و متاسفانه از این ارتباط برای صدمه زدن به منتقدین خودشون استفاده می کنند رسیدگی شود.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1401/01/31 - 21:52
کاش این روزا وزیر و استاندار سری به ادارات آموزش و پرورش شهرستانهای تهران میزدن تا عمق فاجعه رو درک میکردن.... نه انگیزه‌ای، نه شوری، نه حسی، همه چیز به هم ریخته...
لعنت به کسانی که در مهمترین وزارت تربیتی چنین سیاسی‌بازیهایی میکنن
پاسخ + 0 0 --
زینب فخاری 1401/02/07 - 11:08
کاش جناب بهرامی با شناسایی ظرفیت های همکاران اداره کل بویژه کارشناسان و کارشناس مسوولان که بار اصلی اداره کل بر دوش آنهاست همکارانی که در گروه های جهادی امر به معروف و نهی فعال هستند و بسیجیان فعال در سایر اقشار بسیج در سطح استان تهران و همکاران فارغ التحصیل رشته های انقلابی و آشنا به اندیشه های امام و رهبری و همکارانی که عمر و انرژی خود را مصروف کارهای داوطلبانه و جهادی نموده اند اما در سیستم اداری دولت گذشته با تنگ نظری و حقد روبرو شده اند را به جایگاه اصلی و شایسته خود بر می گرداندند!!
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1401/01/31 - 22:04
کاش این آقای سرپرست فرایند انتصاب خودش را توضیح دهد ؟
اگر به جای او بودم و ادعاهایم در مورد انقلابی بودن صادقانه بود و متوجه می شدم که مقبولیتی ندارم و به زور در این پست چپانده شدم ، حتما کناره گیری می کردم .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/04 - 07:47
دوست عزیز من نه نسبتی با آقای بهرامی دارم و نه انتفاعی از ایشون به من رسیده و یا میرسه و نه منو میشناسه!!حتی پیام تبریک سال نو را هم که حسب ادب براش ارسال کرده ام الان بیش از یک ماهه که در واتس اپ حتی سین هم نکرده اما با همه این ها به نظرم باید بهش فرصت داد و با کسانی که منافعشان در زدن ایشون و آوردن گزینه های وابسته به خودشون است نباید همراهی کرد!!فقط پیشنهاد من به ایشون اینه که ضمن اینکه نیک میدانم که تنها کاری که مدیران کلان آموزش و پرورش میتونند انجام بدهند همین عزل و نصب هاست و در هیچ چیز دیگری نمی توانند تاثیرگذار باشند اما برادرانه و دلسوزانه به ایشان توصیه میکنم که آقایان بهارلو و روستایی را حفظ و ابقاء کنند چون وجدانا این دو نفر بعد از سالها آزمون و خطا در جای درست خود قرار دارند و تغییر این دو نفر قطعا آسیب هاش برای ایشون بیشتر خواهد بود و وجدانا هیچ کدام از این دو نفر حق خود منو آنگونه که شایستگی اش را داشته ام ادا نکرده اند که بخواهم دفاع کنم و دغدغه ام منافع کل استانه.
پاسخ + +2 0 --
ناهید اورنگ 1401/01/31 - 22:43
جناب بهرامی از ششم فروردین ۱۴۰۱، ۲۹۰ نفر را مصاحبه کردین که افراد باید مورد تایید بخشدار، فرماندار، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و افراد مورد امین حضرتعالی باشند.
مدیر کل جوان و متعهد و انقلابی عزیز، چگونه ممکن است فردی از تمام فیلترهای هییت شایسته گزینه شما بسلامت بیرون بیاید و دهه هفتادی باشد؟؟؟؟؟؟
اولین نفر شخص حضرتعالی باید از این فیلترها عبور کنی که ببینی به بند چندم میرسی؟
براستی کجای این ده بند انتخاب اصلحتون اشاره کردی که مصاحبه شونده بینوا، علم معلمی داشته باشد، در رشته تدریس تخصص داشته باشد و ...
آموزش و پرورش ما به خود میبالد که با وجود امثال شما عزیز گرانقدر، به دوران کواترنری
رفتیم.
استاندار و بخشدار و فرماندار و ائمه جماعت در مکتب من و تو در منصب فعلی مشغولن پسرجان.
یا راه نمی‌دانی یا نامه نمی‌خوانی….
پاسخ + 0 0 --
مسعود محمدحسینی 1401/02/04 - 07:22
اتفاقا بنده هم نقد دارم به برخی از این محورها اما به نظرم از فرصت ایجاد شده برای انتقال نقطه نظرات باید استفاده کرد نه اینکه فقط کلنگ تخریب را برداشت به ریشه زد!!پیشنهاد من اینه که اتفاقا در کنار ملاک قرار دادن فارغ التحصیلان رشته های مدیریت و روان شناسی در انتصابات به فارغ التحصیلان رشته های انقلابی همچون شناخت اندیشه های امام خمینی(ره) و فرهنگیانی که با همه ی گوشه و کنایه ها چنین رشته هایی را در سطح استان در مقطع تحصیلات عالی انتخاب نموده اند و تحصیل کرده اند و فارغ التحصیل شده اند باید توجه کرد!!وقتی یک فرهنگی برای آشنایی با شیوه های مدیریت و رهبری چنین رشته ای را انتخاب کرده و حرف و حدیث ها و نیش و کنایه ها و هزینه ها را به جان خریده چرا نباید محصول دانش خود در شناخت اندیشه های بنیانگذار این نظام و انقلاب و مقام معظم رهبری را در حوزه های ستادی آموزش و پرورش بعنوان مدیر عرضه کند و همچنان بازار لابی و رایزنی و معرفی و اعمال فشار فلان نماینده و فلان قدرت تاثیرگذار تر باشد؟!!
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1401/02/01 - 00:07
اصلا بعضی آقایون انقلابی زمان جنگ و انقلاب که خیلی ها جان و مالشان و جوونهاشون رو فدای کشور کردند بچه بودند و قائدتا نقشی در این ماجراها نداشتند ، بعد که بزرگتر شدند دیدند عجب سفره ای پهن شده فقط کافیه اسمت بشه انقلابی اونوقت می تونی سر بالاترین جای این سفره بنشینی
وگرنه صداقت ، درستی و تقوا رنگ و بویی داره که نیاز به تظاهر و تسبیح گردانی و جانماز آب کشیدن نداره ، اگر واقعا باشی حس می کنن و اگر منافق و ریاکار و متظاهر هم باشی باز هم مردم متوجه میشن ، همه را برای همیشه نمیشه فریب داد
سلام بر استاندار ، سلام بر سرپرست اداره کل آموزش و پرورش
پاسخ + +3 0 --
م حسینی 1401/02/01 - 00:37
آقای پور سلیمان از شما که همیشه حقایق را منعکس می کنید تشکر می کنم که به این موضوع پرداختید .بعنوان معلم یک درخواست دارم که شما با ایشان مصاحبه کنید تا ببینید توان و اطلاعات و مدیریتی ایشان چقدر سطحی است.
ءقای نوری شما را بذای این انتصاب حلال نمی کنیم.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1401/02/01 - 08:04
درود

سپاس .

شما پرسش های مهم و راهبردی خود را در این حوزه برای صدای معلم ارسال نمایید تا گزارشی منتشر شود .

پایدار باشید .
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1401/02/01 - 19:43
از اینکه صدای معلم به چنین موضوعی پرداخته و در مورد انحراف مدیریتی و غیر حرفه ای شدن آموزش و پرورش سکوت نمی کند ، به عنوان یک معلم از آقای پور سلیمان متشکرم
پاسخ + 0 0 --
محمد مهدی حسینی 1401/02/02 - 01:19
آقای پورسلیمان لطفا مثل همیشه با شجاعت گزارش تهیه کنید اوضاع شهرستانهای تهران واقعا مساعد نیست
۱. شاخص یا شاخص های انتخاب بهرامی توسط وزیر محترم چیست؟
۲.محور برنامه ها و فعالیت‌های بهرامی برای اداره استان کدامند(لطفا کلی گویی و مفاهیم ذهنی مطرح نکنند)
۳.سوابق اجرایی و مدیریتی ایشان چیست؟ (رفاقت با استاندار جز سوابق نمی باشد)
پاسخ + 0 0 --
محمد مهدی حسینی 1401/02/02 - 01:20
۴.چرا باید وزیر محترم انتخاب مهمترین رکن ا پ در استان را به استانداران محول کند که نگاه صرفا سیاسی دارند تا علمی و تربیتی
۵.چرا فردی که تجربه و تخصص اداره حتی یک مدرسه را ندارد توسط وزیر باید بعنوان مدیر کل معرفی شود.
۶.چرا در مدت اندک مدیریتی ایشان تمام ارکان مهم آپ از سطح صف تا ستاد بشدت در برابر رفتار ریاکارانه و آمرانه و نگاه بالا به پایین مدیر کل جبهه گرفته اند؟
۷.چرا وزیر و اطرافیان مزور ایشان به نام گام دوم انقلاب نیروهای ارزشی و متدین همچون سید مجتبی هاشمی را حذف کردند؟
۸.چرا مدیر کل به ما مدیران مدارس با لسان تهدید و ارعاب صحبت می کند؟
۹.وزیر محترم صادقانه پاسخ دهند چه کسی در پشت پرده زمام امور آ پ را در دست دارد آیا این گفته بهرامی درست است که وی گماشته خانم ع می باشند
پاسخ + +3 0 --
معلمی از پاکدشت 1401/02/01 - 22:36
اقا چه خبره تو استان
هیشکی واقعا نیست به درد استان رسیدگی کنه
مدیر کلی که تو جلسه مجازی من مدیر مدرسه رو تهدید به هیات تخلفات کنه با اون ادبیات بالا به پایینش معلومه بهتر از این نمیشه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1401/02/01 - 23:26
وقتی مدیر کل از یه مدرسه تاریخی بدون دانش‌آموز و بدون هیچ تجربه قبلی به یه استان با جمعیت دانش آموزی و آمار فرهنگیان بالا میاد، معلومه بهتره از این نمیشه
ای کاش از شیوه امیرکبیر بهره میگرفت در کار و نه منتظر دیکته استاندار باشه، تاسف، تاسف، تاسف
پاسخ + +3 0 --
عافیت طلب 1401/02/01 - 22:42
جناب سرپرست اداره کل چرا منطقه مارا بهم زدی مگر رباط کریم صاحب ندارد ک شما آ.ا ضعیف وناکارآمد را برای مدیریت رباط کریم پیشنهاد داده اید ؟!!!با چ کسی مشورت میکنید ؟؟؟ما بچه های انقلابی اجازه نخواهیم داد اینگونه با سرنوشت معلمان بازی کنید .امیدواریم آقای نوروزی نماینده ارزشی ما از ما معلمین در برابر رفیق بازی شما دفاع کند .وزیرمحترمخواهشا به استان ما توجه کنید
پاسخ + 0 0 --
تک فلاح 1401/02/01 - 22:57
نماینده ها از استاندار میترسند ک مبادا تهمت دخالت به آنها بزند ..فقط نمیدانم چرا پذیرفتند ک نماینده مردم باشند وقتی ک دردمردم را نمیتوانند پیگیری کنند
پاسخ + +1 0 --
محمدی راد 1401/02/01 - 22:46
شهرستان کهریزک هم داغونه و ....
پاسخ + +1 0 --
کاکو شیرازی 1401/02/01 - 23:22
افتضاح حضور اصلاح طلب ها داخل استان فراتر از حد تصور هست مدیر کل به جای زیر آب زنی انقلابی ها قید عوامل فاسد و پرونده دار اصلاح طلب را بزنه از طرفی نیروهای خوب هر دو جناح را حفظ کنه نه حذف
مدیرکلی که با تسبیح میاد با تسبیح می‌ره

شک نکنید آقای پور سلیمان لطفا یه مصاحبه با مدیر کل داشته باشید
پاسخ + 0 0 --
تقی سبزرواری 1401/02/04 - 07:26
به نظرم حضور در تشکل های معلمان و ایفای نقش در تشکل های معلمان بعنوان یک جایگاه مشروع مدنی باید در انتصابات مورد توجه مدیرکل محترم قرار بگیرد و حتما نشست هایی با مسوولین تشکل های استانی داشته باشند و از افرادی که در هرم مدیریتی تشکل های استانی فارغ از گرایش ها ایفای نقش نموده اند در جایگاه های تصمیمی سازی و تصمیم گیری استفاده کنند جناب بهرامی و این پیشنهادها را جدی بگیرند چون حمایت تشکل ها را لازم دارند.
پاسخ + +1 0 --
هم شناس 1401/02/01 - 23:34
با سلام لازم نیست تک تک اسم مناطق و ببریم
کل استان با انتخاب یک جوان کم سابقه و مدرسه ندیده داره رو به نابود میره.
کجای نماینده من دقیقا کجای؟
کجای وزیر مردمی و انقلابی دقیقا کجای؟
یک میلیون دانش اموز و ۴۸ هزار نیرو واقعا حقشون این نیست.
پاسخ + +3 0 --
حق شناس 1401/02/01 - 23:36
مدیر کل جوان و انقلابی عزیز
سرپرست اسلامشهر از اون مواردی که برای انتخاب اصلح اشاره کردی نمرش چند شد که گذاشتی اونجا؟
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1401/02/01 - 23:47
آقای سرپرست اگر بین چهار هزار مدیر مدرسه شهرستانهای تهران به جهت فهم و درک مدیریتی و شایستگی های حرفه ای قرار می گرفتی ، جایگاهت حتما بین سه هزار نفر اول نبود . خدا می دونه که بدون اغراق گفتم .
اما از بعضی جهات نفر اول بودی با اختلاف زیاد نسبت به نفر دوم
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1401/02/01 - 23:50
آقای سرپرست
لطفا تسبیحت را در خانه بگذار و وقت خلوت و تنهایی را به ذکر بپرداز ، ذکر کارمند در وقت اداری درست کار کردن است
یاد استاندار خوزستان بخیر
پاسخ + 0 0 --
انقلابی 1401/02/02 - 13:14
احسنت
پاسخ + +2 0 --
کارشناس اداری 1401/02/01 - 23:55
متاسفانه از وقتی این آقای جوان با تفکرات تند و روابط عمومی پایین در بین کارکنان اداره کل حضور پیدا کرده اند با همنشینی با چاپلوسانی که معلوم نیست به کدام حذب و گروه وابسته اند و در هر حالی رنگشون عوض میشه ، بدون داشتن ذره ای علم مدیریتی و عدم وجود تجربه حتی مدیریت مدرسه ، اداره کل را به میدان جنگ قدرت تبدیل کرده اند . شرایطی که رقم خورده باعث بهم ریختگی در تمامی امور اجرایی در استان شده است ، این آقا و مشاورانش اجازه انجام کار را به هیچ کسی نمی دهند و حتی در انجام امور مهمی که در حال حاضر و در بازه زمانی فعلی از اولویت های مهم آموزشی است که در سرنوشت دانش آموزان این استان غنی و نخبه پرور تاثیر بسزایی دارد بی اهمیت رد می شوند و به قول خودشان سرگرم شایسته گزینی هستند .
پاسخ + +2 0 --
کارشناس اداری۱ 1401/02/01 - 23:56
جالب است تیم مدیریتی فعلی اینقدر بی تجربه و کارنابلد هستند که برای یادگیری امور دست به دامن کارشناسان ادارات شده و از ایشان اطلاع جمع می‌کنند . با وجود وضع فعلی اتفاقا من برای وزیرمان متاسفم که به جای انتصاب مدیری توانمند در عرصه مدیریتی استان از بین هزاران مدیر مدرسه فعلی ،مدیرانی انقلابی صفت با مقبولیت بالا بین فرهنگیان و نخبگان استان ؛ دهن کجی بزرگی به فرهنگیان عظیم شهرستان های استان تهران کردند که این موضوع خسارات جبران ناپذیری را به تعلیم و تربیت این استان خواهد زد .
پاسخ + +1 0 --
کارشناس تربیت بدنی 1401/02/01 - 23:57
جناب سلیمانزاده کاش به عنوان یک کارشناس در اداره کل حضور پیداکنید و ببینید چقدر نیروهای اداره کل سرخورده هستند از اینکه حس ناامیدی و بی اعتمادی ونامحرم بودن از طرف این سرپرست در اداره کل ایجاد شده
پاسخ + +1 0 --
زینب ده حقی 1401/02/02 - 00:04
تورا به خدا به داد آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران برسید .نماینده های انقلابی کجایید؟؟!!!جناب وزیرچه میکنید وچه بلایی سر ما میاورید ؟!!آقای یزدیخواه شما خود مدیر کل این استان بوده اید چرا وضعیت اسفناک این اداره کل برای شکا مهم نیست !!!؟مگر نیروهای انقلابی کم داریم در استان همین دکترایمانی خودمان !!!چرا نباید به جوانان انقلابی کارآمد توجه نکنیم ؟؟!!!
پاسخ + +1 0 --
زینب ده حقی 1401/02/02 - 00:05
چرا واقعااا نماینده های این استان سکوت کرده اند که استان اینگونه دچار بهم ریختگی بشود !!!!؟؟؟؟؟
پاسخ + +1 0 --
دلسوز 1401/02/02 - 00:06
آقای سرپرست به جای اینکه هر روز در دفتر دوست صاحب منصب خود در استان تهران تکیه بزنید و تسبیح خود را به دست بگیرید و خود را به اصطلاح انقلابی جلوه دهید ، لازم است با مشورت گرفتن از نخبگان استانی و مسئولان خیرخواه در عرصه تعلیم و تربیت در وزارت آموزش وپرورش راه درست را انتخاب کنید.
پاسخ + 0 0 --
لمسایی 1401/02/04 - 07:14
لطفا نخبه را تعریف کنید!!به نظرم به جای غلط گرفتن از دیکته ای که هنوز نوشته نشده بیاییم ملاک و معیارهای نخبگی را تعریف کنیم!!از نظر حقیر نخبه یعنی نیرویی که در عرصه های خارج از آموزش و پرورش و در حوزه های جهادی و بسیج و هلال احمر و تشکل های معلمان و فعالیت های مدنی و فعالیت های اجتماعی رزومه و سوابق قابل استناد داره اما چون بدلیل عامل بودن به فریضه امر به معروف و نهی از منکر نوشتاری در صدای معلم همواره مورد تنگ نظری و حقد بداندیشان و بدخواهان قرار گرفته در جای خودش قرار نگرفته است و نه هرکسی که ضمن خدمت بیشتری داره یا مورد سفارش فلان نماینده و فلان مسوول است.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1401/02/02 - 00:11
جناب بهرامی عزیز چرا وقتی مشاوران و دوستان مجرد با سن کم و عدم سابقه مدیریتی به وزارت جهت تصدی پست های اصلی استان معرفی می‌کنید و عزیزان وزارت پی به بی کفایتی این عزیزان می‌برند ولی شما سعی در انتصاب ایشان دارید ، مگر شهرستان های استان تهران مدیر توانمند انقلابی کم دارد که شما دست به دامان استان های دیگر شده اید .
پاسخ + +1 0 --
بی باک 1401/02/02 - 01:39
آقای بهرامی با افراد چاپلوس و ریا کار .....چگونه می خواهید در استان تحول ایجاد کنید مراقب اطرافیان خود باشید.
پاسخ + +1 0 --
انقلابی 1401/02/02 - 13:12
شهید بهشتی می فرماید : آفت این انقلاب اسلامی این است که دچار بازیگرانی شده که اسلام و انقلاب و هر چیزی را دکان می‌کنند،  دکان قدرت ، دکان ثروت ، دکان شهرت و دکان ریاست ؛ باید سخت مراقب باشیم این خطری که همیشه این انقلاب را تهدید کرد و ضربه زد را جلویش را بگیریم .
در حال حاضر هم استان ما مصداق همین فرمایش شهید بهشتی است .
این آقا و همراهانش بدانند تا ما زنده ایم نمی‌گذاریم با اسم انقلاب بازی کنند .
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی جوان 1401/02/02 - 14:30
تنها دستاورد سرپرست بی سابقه و بی تجربه بر هم زدن نظم، آرامش و انگیزه فرهنگیان شهرستان های استان تهران‌بوده که این هم ناشی از سو مدیریت و عدم‌ شماخت و تعلق خاطر ایشون به این استان است.
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی جوان 1401/02/02 - 14:34
طبق فرمایش رهبر انقلاب تبیین از وظایف هر مسئولی است امیدوارم آقای بهرامی خیلی زود واژه جوان مومن انقلابی و تببین کنند چون انتصاب ها و افراد مدنظر ایشون از هر سه واژه جوان مومن انقلابی دور هستند.
انشالله بعد از دوران سرپرستی ایشون به جایگاه اصلی خود بر‌گردند و فرد با تجربه، با سواد و‌آشنا به مختصات شهرستان های استان تهران به پست منصوب‌شود.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1401/02/02 - 17:19
من شناختی از بهرامی ندارم ولی میبینم از وقتی اومده همه چیز به هم ریخته.
هاشمی عالی بود.
حیف شد که رفت
پاسخ + +2 0 --
ش. د 1401/02/03 - 15:11
آقای پورسلیمان عزیز
چرا در زمان امثال فولادوند مسائل را با حساسیت پیگیری می کنید ولی الان بی تفاوت هستید نکند شما نا امید شده اید ؟
شما آخرین امید ما هستید چرا به داد ما نمی رسید و صدای ما را به وزیر نمی رسانید؟
بخدا اگر می دانستم در دولت آیت الله رئیسی این افراد قرار است بر ما مدیریت کنند ولله به رئیسی رای نمی دادم.
پاسخ + +2 -3 --
شاکی 1401/02/03 - 15:12
آقای نوری چرا آموزش و پرورش برای شما مهم نیست؟ چرا سرنوشت معلم و مدرسه برای شما اهمیت ندارد؟
آقای نوری چرا فقط به فکر صدارت خودت هستی؟
....
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/04 - 02:16
آقای نوری وزیر محترم هرچند سیدمجتبی هاشمی گل بود،اما مسعودبهرامی هم جوان سالمی است فقط باید دو بال اصلی خود آقایان بهارلو و روستایی را دریابد باقی بقایت....
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1401/02/03 - 22:05
ضمن تشکر از آقای پورسلیمان عزیز برای درج مطلب شهرستان‌های استان تهران
جناب آقای بهرامی از اواخر اسفندماه به استان تشریف آوردین، جز شعار کار دیگه انجام دادین؟ قرار بود از بین فرهنگیان دهه‌ی هفتادی‌( زهی خیال باطل)، جوانان مومن، متعهد و انقلابی و … انتصابهای شما انجام شوند! که البته با نگاهی به وضعیت اداره کل و شهرستان‌ها متوجه می‌شویم که غالب افراد مورد تایید شما از شخصیت‌های خمیری و بازنشسته و منصوبین دولت قبل بوده‌اند. احتمالا عزیزان مشخصات سجلی خود را تغییر داده‌اند و دهه هفتادی شدن!! دقیقا مثل خود شما که لغت دکتر را در کنار اسمت یدک می‌کشی!!!
رمز موفقیت هر فرد در کار صداقت می‌باشد که جنابعالی از آن بی‌بهره‌ای!!!
پاسخ + +1 0 --
لمسایی 1401/02/04 - 07:09
اتفاقا یکی از معیارهای خوبی که آقای بهرامی قرار داده اند بسیجی بودنه و این ارزشه البته نباید محدود به بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی بشه که همواره در انحصار یک عده ای خاص بوده بلکه سوابق مدیریت جهادی در سطح اقشار بسیج باید ملاک و مدنظر قرار بگیره،شخصا حداقل دو نفر از کارمندان اداره کل شهرستان ها را می شناسم که کاملا جهادی و بدون چشمداشت حداقل ده سال است در سطح یکی از اقشار بسیج بدون هیاهو در سطح استان خدمت کرده اند و کاری هم با بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی نداشته اند بدلیل فضای غالب در اداره کل بنابراین برخی معیارها معیارهای خوبی هستند که ایشان مشخص نموده است فقط باید بصورت جامع و با مستندات بانک اطلاعاتی تشکیل شود!!واقعا چرا نیرویی که در سطح استانی بسیج بیش از یک دهه سوابق مدیریت جهادی و داوطلبانه داره چرا باید در اداره کل شهرستان ها در حد کارشناس باشه چون برخی افراد فاقد تعادل روحی و روانی که اتفاقا خودشان رابه بسیج فرهنگیان اداره کل هم همواره چسبانده اند!!همواره عادت به پرونده سازی و تخریب و تخطئه آنها داشته اند؟!باور کنید نیروهای انقلابی هنوز هم در محاق هستند!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1401/02/04 - 21:45
بسیجی باید در بسیج خدمت کنه و متخصص تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش
پاسخ + 0 0 --
لمسایی 1401/02/05 - 09:52
عزیز ناشناس بسیجی به معنایی که شما مدنظرتونه بله باید در بسیج خدمت کنه و البته خود بنده هم مخالف انحصارطلبی برخی بسیجی نماهاهستم که با نفوذ در بدنه بسیج فرهنگیان و حرکات نمایشی و صف اول نماز جماعت ایستادن فقط و فقط برای صدمه زدن و پرونده سازی علیه همکاران استفاده می کنند از این جایگاه!!مقصودم از بسیجی افرادی هست که واقعا کارجهادی بی منت انجام می دهند و داریم در سطح همین اداره کل شهرستان ها که بدلیل این که در سیستم ستادی آموزش و پرورش همواره تنگ نظران فاقد سلامت روح و روان و سرشار از عقده های روحی و روانی در جایگاه هایی مانع از رشد و ارتقاء آنها شده اند اما د راقشار بسیج استان خوش در خشیده اند و بعنوان مدیر و راهبر در جبهه تهاجم فرهنگی و فعالیت های هنری و ادبی بسیج استان تهران بدون حاشیه خدمتگزای نموده اند بدون اینکه ریالی پول یا امتیازی از بسیج گرفته باشند...
پاسخ + 0 0 --
لمسایی 1401/02/05 - 09:53
و جا داره مدیرکل محترم بسیجی های واقعی که بدنبال ظاهرسازی و سوء استفاده از این جایگاه برای لطمه زدن به همکاران هستند را ببینند بعنوان بسیجی و جهادگر و نه آنه که در بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی و ...رخنه کرده اند تا تظاهر کنند و به همکاران آسیب برسانند.
پاسخ + +1 0 --
محمود صفدری 1401/02/04 - 07:34
آقای بهرامی عزیز چرا باید برخی از همکاران فرهنگی ما که از ظرفیت های شناخته شده در سطح استان تهران هستند،صرفا و صرفا بدلیل نوشتن مطالب انتقادی و نقد سیستم اداری اداره در دولت گذشته با ارسال گزارش مستقیم برخی افراد فاقد تعادل روحی و روانی به شورای نگهبان در انتخابات میان دوره ای مجلس رد صلاحیت شوند؟!همان غده های سرطانی شروع کرده اند به زدن خود شما لطفا به شکایات از افراد پرونده ساز رسیدگی کنید و گول ظواهر امر را نخورید!!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی ناشناس 1401/02/04 - 09:08
ضمن تشکر از آقای پورسلیمان عزیز برای درج مطلب شهرستان‌های استان تهران
جناب آقای بهرامی از اواخر اسفندماه به استان تشریف آوردین، جز شعار کار دیگه انجام دادین؟ قرار بود از بین فرهنگیان دهه‌ی هفتادی‌( زهی خیال باطل)، جوانان مومن، متعهد و انقلابی و … انتصابهای شما انجام شوند! که البته با نگاهی به وضعیت اداره کل و شهرستان‌ها متوجه می‌شویم که غالب افراد مورد تایید شما از شخصیت‌های خمیری و بازنشسته و منصوبین دولت قبل بوده‌اند. احتمالا عزیزان مشخصات سجلی خود را تغییر داده‌اند و دهه هفتادی شدن!! دقیقا مثل خود شما که لغت دکتر را در کنار اسمت یدک می‌کشی!!!
رمز موفقیت هر فرد در کار صداقت می‌باشد که جنابعالی از آن بی‌بهره‌ای!!!
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1401/02/05 - 09:59
جالبه که تمام دغدغه برخی همکاران ما فقط انتصابه و این صحه میذاره بر این مدعا که در سیستم آموزش و پرورش تنها کار وزیر و مدیر کل و مدیران ارشد عزل و نصبه...جوانان مومن و انقلابی دهه هفتادی اگر دنبال خدمت جهادی هستند مناطق محروم شهرستان های استان تهران و خط مقدم مدرسه بهترین فرصت جهت خدمتگزاریه...در ارتباط با شخصیت های خمیری هم با شماکاملا موافقم باید فرصت ایفای نقش به آنها که تاکنون بدلیل منتقد بودن به سیستم مورد تنگ نظری قرار گرفته اند فراهم شود...در مورد دکتر هم شما مطمئن باش اتفاقا دکترهای واقعی بدلیل تنگ نظری ها هیچ گاه در جای واقعی خود در اداره کل قرار نگرفته اند!!
پاسخ + +1 0 --
حمیدکلیانی 1401/02/21 - 14:50
به نظرم مدیرکل محترم شهرستان ها درخواست یک مصاحبه با صدای معلم را بدهد و سوالات و انتقادات همکاران برای صدای معلم ارسال شود و ایشان شفاف پاسخ بدهند چرا که حتی دو سه محور از محورهای همین منشوری که ارائه کرده اند هم که قابل قبول بود یا اجرا نشد و یا مورد اعمال سلایق قرار گرفته است.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

به نظر شما ؛ عامل اصلی نارضایتی معلمان کدام است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور