صدای معلم

" جایگاه اصل 57 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران کجاست ؟ داستان دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب های آموزش و پرورش تا کی ادامه خواهد داشت ؟ "

اظهارات "جبار کوچکی نژاد " در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و چند پرسش ؟!

صدای معلم گزارش می کند ؛

گروه گزارش/

دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

خبر تغییر و یا به عبارتی برکناری رئیس دانشگاه فرهنگیان در صدای معلم منتشر گردید . ( این جا )

هر چند 2 ساعت پیش از انتشار  توسط صدای معلم این خبر توسط مرکز بسیج دانشجویی که منتشر شده بود حذف گردید .

آیا حذف اخبار بدون توضیح و یا شفاف سازی می تواند امری حرفه ای در حوزه رسانه باشد ؟

دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

آیا به این ترتیب دیگر مخاطبان به آن رسانه می توانند " اعتماد " کنند ؟

هنوز و پس از گذشت یک سال " جبار کوچکی نژاد " به گزارش صدای معلم پاسخی ارائه نکرده است . ( این جا )

بازار اظهار نظر در مورد صلاحیت و یا عدم صلاحیت گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش داغ است .

از سوی دیگر با نزدیک شدن به انتخابات مجلس در اسفند ماه نمایندگان مجلس سعی می کنند تا می توانند  " صدای معلمان " باشند و حتی بر تنور مطالبات آنان بدمند .

جبار کوچکی‌نژاد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  در یک برنامه تلویزیونی درباره چالش‌های پیش‌ روی وزیر جدید آموزش و پرورش اظهار کرده است .

دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

او گفته است :

" در چند ماه آینده انتخابات مجلس را داریم و دولت به شدت نسبت به آموزش و پرورش طمع دارد و آن را به عنوان نهادی که بین فرهنگیان و خانواده‌ها دارای نفوذ بسیار است در جهت تامین امیال احزاب فعال در دولت و احزاب خارج از دولت مهم می‌داند درحالی که دولت باید آموزش و پرورش را در جهت خواسته‌های برحق مردم و در جهت اسناد بالادستی هدایت کند و همین نگاه‌ها باعث می‌شود که تحولات سریع در آموزش و پرورش رخ دهد و با تغییر یک وزیر حتی مدیران مدارس هم تغییر می‌کنند که این آسیب‌های جدی به همراه دارد."

« صدای معلم » پیش تر در گزارشی نوشت : ( این جا )

" پس از کنار گذاشتن « نجات بهرامی » معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش  ؛« مرتضی نظری » رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در مورد دخالت نمایندگان مجلس در توئیتی نوشت : ( این جا )

"  دخالت برخی نمایندگان مجلس در امور داخلی استان ها و شهرستان ها به حد غیرقابل تحمل رسیده . مدیران تحول گرای آموزش و پرورش تحت فشار انتصابات قومی و قبیله ای هستند .آموزش و پرورش سازمان رای کسی نیست . "

این موضوع واکنش تند « جبار کوچکی نژاد » نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را در پی داشت که خواهان عزل مرتضی نظری توسط وزیر آموزش و پرورش گردیده بود .

دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

سرانجام این درخواست نماینده مجلس اجابت گردید و در قالب ادغام دوایر سازمانی و کوچک سازی ساختار ، نظری کنار گذاشته شد .

حکایت دخالت ها و حتی درخواست های غیرمعقول و شخصی نمایندگان مجلس که  قانونا باید حافظ منافع عموم و مصالح کشور باشند به یک معضل بزرگ تبدیل شده است و جایگاه نمایندگان و نمایندگی مجلس را به ابتذال کشانده است .

مطابق  توصیه نامه زیر جبار كوچكي نژاد درخواست انتقال " اعظم كوچكي نژاد " را به دانشگاه فرهنگيان كرده است. ( این جا )

« صدای معلم » پیش تر نیز نشست تشکل های فرهنگیان را با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد تشکیل سازمان نظام معلمی مورد نقد قرار داد . ( این جا )

به این نمایندگان پیشنهاد می شود گزارش صدای معلم را در مورد جعبه سیاه انتصاب مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان مورد پی گیری قرار داده و به افکار عمومی گزارش دهند . ( این جا )

این رسانه با نزدیک شدن انتخابات رفتار نمایندگان مجلس را در 4 سال گذشته در بوته نقد و نظر کارشناسی قرار خواهد داد . نمایندگان مجلس مطابق قانون حق اظهار نظر در مورد همه امور را دارند اما آیا مرز میان " انتقاد " و " دخالت " تفکیک شده است ؟

از همه فرهنگیان دعوت می کنیم در این مطالبه گری همراه ما باشند . "

امروز خبرگزاری میزان گفت و گویی با این نماینده مجلس داشته است .

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با میزان از برکناری حسین خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان خبر داده و می گوید:  مجلس باید در مقابل این نوع تصمیم‌گیری‌ها مقاومت کند.

با توجه به تاکیدات، نه تنها در این سال‌ها توجهی به این دانشگاه نشد که در نهایت با حذف آقای خنیفر فصل جدیدی در آن شروع شده که این فصل به بی اثر کردن دانشگاه می‌انجامد.

اقدام صورت گرفته از سوی مجلس بی پاسخ نخواهد ماند و مجلس سریعاً به موضوع رسیدگی خواهد کرد.

قطعاً در این زمینه سؤال از وزیر آموزش و پرورش مطرح خواهد شد و مجلس به این مسئله ورود خواهد کرد.

کوچکی‌نژاد با اشاره به نقش عواملی که در حذف خنیفر مؤثر بودند، ادامه می دهد : عواملی که دنبال حذف خنیفر بودند در داخل دانشگاه و در بسیاری از معاونت‌ها نفوذ داشته و تقریبا قدرت آقای خنیفر را خنثی کردند آنچنان که آقای خنیفر در زمان تصدی خود بر این دانشگاه همواره مظلومانه برای این دانشگاه تلاش می‌کرد.

دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

تیمی که به دنبال برکناری خنیفر بود پیشتر در دانشگاه فرهنگیان فعال بود و انحرافاتی داشت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه خنیفر یک نیروی انقلابی و متدین بود که می‌توانست دانشگاه فرهنگیان را دچار تحول کند، گفت: جریان و عوامل برکناری خنیفر در دانشگاه فرهنگیان یک جریان مخوف است. این جریان، همان جریانی است که زمانی این دانشگاه را منحل کرده و به بدنه آموزش و پرورش کشور آسیب رساند. "

پرسش « صدای معلم » آن است که این گونه اظهار نظرها که بوی دخالت در امور آموزش و پرورش را می دهد تا کی و کجا باید ادامه یابد ؟

اصل 57 از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصریح می کند :

" قواي حاكم در جمهوري اسلامي ايران عبارتند از: قوه مقننه، قوه مجريه و قوه قضاييه كه زيرنظر ولايت مطلقه امر و امامت امت بر طبق اصول آينده اين قانون اعمال مي‏گردند. اين قوا مستقل از يكديگرند . "

« مرتضی تمجیدی » مدیر کل پیشین استان زنجان در این مورد می گوید : ( این جا )

متأسفانه در این بین باید به این موضوع اشاره کرد که در این شرایط مسئولان وزارتی و استانی هم دچار انفعال و استیصال هستند و گاهاً مسئولان استانی تشویق می‌شوند تن به خواسته‌های غیرقانونی برخی از نمایندگان بدهند.  این موضوع به یک فرهنگ تبدیل شده است و برخی نمایندگان در تمامی انتصاب‌ها از آبدارچی گرفته تا مدیر و معاون و مدیرکل دخالت می‌کنند و از اهرم استیضاح بهره لازم را می‌برند در حالی که استیضاح وسیله‌ای است برای حذف وزیران ناکارآمد نه وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و به جایی رساندن اقوام و اطرافیان و آن‌هایی که در ستادهای انتخاباتی بودند.  به گفته این مدیر بازنشسته جای خالی مدیران شجاع و مستقل و کسانی که تسلیم این خواسته‌ها نشوند در بین مدیران استانی و وزارتی خالی است و این مسئله باعث شده در عزل و نصب‌ها همیشه ردپایی از نفوذ و دخالت کسانی دیده شود که مسئولیتی ندارند. از طرفی دیگر در نتیجه این دخالت‌ها کسانی انتخاب می شوند که در درجات چهارم و پنجم مدیریتی قرار دارند. همه نمایندگان اعلام می کنند که دخالتی ندارند اما همه می‌دانند و دلایل و شواهدی وجود دارد که ثابت می‌کند از ابتدا در همه مسائل دخالت دارند.  وی ادامه می‌دهد: «جای گلایه وجود دارد که چرا آموزش‌ و پرورش باید تسلیم این هیاهوها شود. اگر دخالت‌های بی‌جای برخی نمایندگان یک روی سکه باشد روی دیگر آن ضعف برخی مدیران ستادی است که تسلیم این فضا می‌شوند. زمانی که در استان قبول مسئولیت کردم دوره قبلی مجلس بود. نمایندگان استان در دوره قبل تعامل بهتری با آموزش‌ و پرورش داشتند و دخالت‌های بسیار کم‌تری دیده می‌شد. وقتی مدیر کل شدم وزیر وقت دکتر فانی بود که کم‌تر اجازه دخالت به نمایندگان می‌داد. بعد از فانی، دکتر آشتیانی هم به استقلال آموزش‌ و پرورش بها می‌داد اما در یکی دو سال اخیر میزان دخالت‌ها بیش‌تر شده است.»  تمجیدی با ذکر این نکته که «امیدواریم حاکمیت قانونی را تصویب کند که مدیران بر اساس شایستگی انتخاب شوند و ثبات مدیریتی داشته باشند»، درباره علل بروز این رفتار از سوی نمایندگان می‌گوید: «شاید نیاز به آسیب‌شناسی داشته باشد و یک مطالعه فرهنگی بطلبد تا بتوان برای این دخالت‌ها پاسخی علمی و قانع‌کننده داد. اما متأسفانه این وضعیت در سال‌های اخیر رو به رشد بوده و عده‌ای با زدوبند بر سر کار آمده‌اند و می‌خواهند هم‌چنان جایگاه خود را داشته باشند و فکر می‌کنند اگر افرادی را که از اطرافیان خود هستند در مدیریت بگمارند دوره مسئولیت‌شان ادامه می یابد.»

" «مسئله مهم این است که انتخاب و انتصاب مسئولان ذی‌ربط حق ذاتی و قانونی فرد مسئول محسوب می‌شود و فرقی نمی‌کند این انتصاب در چه سطح مدیریتی باشد. آن مدیر باید پاسخگو باشد و به همین خاطر باید استقلال در انتخاب و عمل را هم داشته باشد.

متأسفانه در سال‌های اخیر نهادها، افراد و عوامل خارج از آموزش‌ و پرورش سعی می‌کنند در فرآیند قانونی انتخاب مسئولان دخالت کنند و به جای تفکر به منافع ملی و استانی و حل مسائل جامعه به دنبال مسائل شخصی هستند و دنبال اینکه برای اطرافیان خود پست و جایگاهی کسب کنند.»

تمجیدی می‌گوید: «فشار می‌آورند و سعی می‌کنند خواسته‌های شخصی‌شان را اعمال کنند و متأسفانه در این بین برخی از نمایندگان مجلس بدون توجه به اصل تفکیک قوا که اصلی قانونی است سعی می‌کنند نظرات و افکار غیرمنطقی خودشان را با فشار و زور و روش‌های خاص اعمال کنند.

متأسفانه در این بین باید به این موضوع اشاره کرد که در این شرایط مسئولان وزارتی و استانی هم دچار انفعال و استیصال هستند و گاهاً مسئولان استانی تشویق می‌شوند تن به خواسته‌های غیرقانونی برخی از نمایندگان بدهند.

این موضوع به یک فرهنگ تبدیل شده است و برخی نمایندگان در تمامی انتصاب‌ها از آبدارچی گرفته تا مدیر و معاون و مدیرکل دخالت می‌کنند و از اهرم استیضاح بهره لازم را می‌برند در حالی که استیضاح وسیله‌ای است برای حذف وزیران ناکارآمد نه وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و به جایی رساندن اقوام و اطرافیان و آن‌هایی که در ستادهای انتخاباتی بودند.

به گفته این مدیر بازنشسته جای خالی مدیران شجاع و مستقل و کسانی که تسلیم این خواسته‌ها نشوند در بین مدیران استانی و وزارتی خالی است و این مسئله باعث شده در عزل و نصب‌ها همیشه ردپایی از نفوذ و دخالت کسانی دیده شود که مسئولیتی ندارند. از طرفی دیگر در نتیجه این دخالت‌ها کسانی انتخاب می شوند که در درجات چهارم و پنجم مدیریتی قرار دارند. همه نمایندگان اعلام می کنند که دخالتی ندارند اما همه می‌دانند و دلایل و شواهدی وجود دارد که ثابت می‌کند از ابتدا در همه مسائل دخالت دارند.

متأسفانه در این بین باید به این موضوع اشاره کرد که در این شرایط مسئولان وزارتی و استانی هم دچار انفعال و استیصال هستند و گاهاً مسئولان استانی تشویق می‌شوند تن به خواسته‌های غیرقانونی برخی از نمایندگان بدهند.  این موضوع به یک فرهنگ تبدیل شده است و برخی نمایندگان در تمامی انتصاب‌ها از آبدارچی گرفته تا مدیر و معاون و مدیرکل دخالت می‌کنند و از اهرم استیضاح بهره لازم را می‌برند در حالی که استیضاح وسیله‌ای است برای حذف وزیران ناکارآمد نه وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و به جایی رساندن اقوام و اطرافیان و آن‌هایی که در ستادهای انتخاباتی بودند.  به گفته این مدیر بازنشسته جای خالی مدیران شجاع و مستقل و کسانی که تسلیم این خواسته‌ها نشوند در بین مدیران استانی و وزارتی خالی است و این مسئله باعث شده در عزل و نصب‌ها همیشه ردپایی از نفوذ و دخالت کسانی دیده شود که مسئولیتی ندارند. از طرفی دیگر در نتیجه این دخالت‌ها کسانی انتخاب می شوند که در درجات چهارم و پنجم مدیریتی قرار دارند. همه نمایندگان اعلام می کنند که دخالتی ندارند اما همه می‌دانند و دلایل و شواهدی وجود دارد که ثابت می‌کند از ابتدا در همه مسائل دخالت دارند.  وی ادامه می‌دهد: «جای گلایه وجود دارد که چرا آموزش‌ و پرورش باید تسلیم این هیاهوها شود. اگر دخالت‌های بی‌جای برخی نمایندگان یک روی سکه باشد روی دیگر آن ضعف برخی مدیران ستادی است که تسلیم این فضا می‌شوند. زمانی که در استان قبول مسئولیت کردم دوره قبلی مجلس بود. نمایندگان استان در دوره قبل تعامل بهتری با آموزش‌ و پرورش داشتند و دخالت‌های بسیار کم‌تری دیده می‌شد. وقتی مدیر کل شدم وزیر وقت دکتر فانی بود که کم‌تر اجازه دخالت به نمایندگان می‌داد. بعد از فانی، دکتر آشتیانی هم به استقلال آموزش‌ و پرورش بها می‌داد اما در یکی دو سال اخیر میزان دخالت‌ها بیش‌تر شده است.»  تمجیدی با ذکر این نکته که «امیدواریم حاکمیت قانونی را تصویب کند که مدیران بر اساس شایستگی انتخاب شوند و ثبات مدیریتی داشته باشند»، درباره علل بروز این رفتار از سوی نمایندگان می‌گوید: «شاید نیاز به آسیب‌شناسی داشته باشد و یک مطالعه فرهنگی بطلبد تا بتوان برای این دخالت‌ها پاسخی علمی و قانع‌کننده داد. اما متأسفانه این وضعیت در سال‌های اخیر رو به رشد بوده و عده‌ای با زدوبند بر سر کار آمده‌اند و می‌خواهند هم‌چنان جایگاه خود را داشته باشند و فکر می‌کنند اگر افرادی را که از اطرافیان خود هستند در مدیریت بگمارند دوره مسئولیت‌شان ادامه می یابد.»

وی ادامه می‌دهد: «جای گلایه وجود دارد که چرا آموزش‌ و پرورش باید تسلیم این هیاهوها شود. اگر دخالت‌های بی‌جای برخی نمایندگان یک روی سکه باشد روی دیگر آن ضعف برخی مدیران ستادی است که تسلیم این فضا می‌شوند. زمانی که در استان قبول مسئولیت کردم دوره قبلی مجلس بود. نمایندگان استان در دوره قبل تعامل بهتری با آموزش‌ و پرورش داشتند و دخالت‌های بسیار کم‌تری دیده می‌شد. وقتی مدیر کل شدم وزیر وقت دکتر فانی بود که کم‌تر اجازه دخالت به نمایندگان می‌داد. بعد از فانی، دکتر آشتیانی هم به استقلال آموزش‌ و پرورش بها می‌داد اما در یکی دو سال اخیر میزان دخالت‌ها بیش‌تر شده است.»

تمجیدی با ذکر این نکته که «امیدواریم حاکمیت قانونی را تصویب کند که مدیران بر اساس شایستگی انتخاب شوند و ثبات مدیریتی داشته باشند»، درباره علل بروز این رفتار از سوی نمایندگان می‌گوید: «شاید نیاز به آسیب‌شناسی داشته باشد و یک مطالعه فرهنگی بطلبد تا بتوان برای این دخالت‌ها پاسخی علمی و قانع‌کننده داد. اما متأسفانه این وضعیت در سال‌های اخیر رو به رشد بوده و عده‌ای با زدوبند بر سر کار آمده‌اند و می‌خواهند هم‌چنان جایگاه خود را داشته باشند و فکر می‌کنند اگر افرادی را که از اطرافیان خود هستند در مدیریت بگمارند دوره مسئولیت‌شان ادامه می یابد.» "

* نمایندگان مجلس مطابق قانون حق اظهار نظر در مورد همه امور را دارند اما آیا مرز میان " انتقاد " و " دخالت " تفکیک شده است ؟

آیا وزیر آموزش و پرورش حق عزل و نصب مدیران خود را ندارد ؟

در غیر این صورت ؛ پاسخ گویی چه شان و جایگاهی خواهد داشت ؟

داستان دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب های آموزش و پرورش تا کی ادامه خواهد داشت ؟

پایان گزارش/


دخالت نمایندگان مجلس در مورد تغییر رئیس دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش و پرسش های صدای معلم

شنبه, 24 خرداد 1399 14:45 خوانده شده: 1859 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/03/24 - 15:22
سلام
چند ماه قبل نامه درخواست انتقال خواهر گرامیشان رسانه ای شده بود!!!
خوب بود نهاد های نظارتی که این افراد را تایید می کنند الان پاسخگو باشند؟؟؟
آدم ناراحت میشه میبینه یک عده با نام مردم شروع میکنند و به اقوام و زادگاهشان ختم می کنند.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/03/24 - 15:28
به مدیر کل فعلی آموزش و پرورش گیلان نمره قابل قبول نمی دهم اما وقتی می بینم یک عده که تازه به مجلس راه پیدا کردند در نصب مدیران دخالت می کنند نگران و مایوس میشم.
تغییر مدیرکل و گماشتن افراد مورد نظر نمایندگان، قصه پر درد این روزهای ما
عاقبت کشور و ملت و جوانان چه میشود؟؟؟
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/03/24 - 16:30
اقای نماینده در مجلس انقلابی حضور دارید
مبارزه با فساد شعارتان است.

دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها نوعی فساد است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/24 - 16:32
نمایندگان سوگند می کنند که پاسدار قانون اساسی باشند
دخالت در امور اجرایی و عزل و نصب ها نقض سوگند نیست؟!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/26 - 02:55
هرگز! اتفاقا نمایندگان مجلس وظیفه دارند هر جا لازم باشد ورود کنند و حتی تا پای استیضاح و عزل وزیر و رئیس جمهور هم پیش بروند. و این ربطی به دخالت ندارد بلکه باید از دولت توضیح خواست. نه مانند مجلس قبلی که خوردند و خوابیدند و سفر اروپا رفتند و چشمان خود را بر کار دولت بستند تا کشور را به فساد کشاندند و ملت را عاصی تر کردند. و آبروی مجلس و کشور را در انظار بین المللی به حراج گذاشتند.
انصاف است حالا که نمایندگان به وظیفه خود عمل می کنند و شفاف سازی می کنند به جای حمایت، چوب لای چرخ شان بگذاریم .
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1399/03/24 - 16:33
فسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را
دخالت در امور اجرایی و نپرداختن به وظیفه قانونی "ام الفساد" است
پاسخ + +1 -2 --
معلم دانشگاه 1399/03/24 - 17:38
به نمایندگی همکارانم برای حفظ دانشگاه و اصلاح مسیر نوای همدلی می سرایم، چون این دانشگاه متعلق به ماست و هیچ صاحب خانه ای خانه اش را ویران نمی سازد. برای حفظ دانشگاه از گفتگو نمی هراسم، دشمن نمی بینم: چون تشنه دانشگاه و ارزشهای آن هستم. برای حفظ دانشگاه خردورانه استدلال کنیم که تخلف و بی قانونی به صلاح نیست.
شرف، ایمان و آزادگی جوهر آدمی است، استبداد به هر شکل نکوهیده است خواه با روشنفکری باشد یا مظلومیت خواهی و ...،
کاش میشد یک دادگاه صالح برگزار کرد و تخلفات اقایان در جذب هیات علمی را رسانه های نمود. ....شاید هم پشتش به آقایان نماینده گرم است. ایشان مرز نیروی اداری و آموزشی در این دانشگاه حاکمیتی و مهم را به هم ریخته است. آیا این است انقلابی گری؟
ایشان نه تنها پا را فراتر از قانون گذاشته: بلکه مسایل شرعی و دینی را هم زیر پا گذاشته: چه کسی پاسخگو است؟
اقای معاون؟ «أَیْنَ تَذْهَبُونَ؟»: کجا می‌روید؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/25 - 00:13
عالی فرمودی
پاسخ + 0 0 --
یاسین 1399/03/26 - 02:15
شما که ادعای استدلال خردورزانه داری! اگر ذره ای شرف داشتید برای خود دادگاهی تشکیل می دادید و محاسبه نفس می کردید تا فردا در دادگاه عدل الهی شرمنده نباشید.
چگونه به خود اجازه می دهید بدون دلیل و سند به کسی، آن هم به رئیس خانه که آن را متعلق به خود می دانید تهمت و افترا ببندید. آن هم زیر پا گذاشتن مسائل شرعی و دینی؟!
اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید.
پاسخ + +1 -2 --
کارمند دانشگاه 1399/03/25 - 13:03
می شود از خنیفر بپرسید جریان امضا برای حمایتش چیه ؟ او که اینکارها را قبول نداشت
پاسخ + 0 0 --
بصیر 1399/03/26 - 02:02
دلیل نمی شود هر کس در هر گوشه ای موافق ما عمل کند یعنی آن را قبول داریم و با مجوز ماست. لذا نمی شود این موارد را به دکتر نسبت داد.
بهتر است در قضاوت کمی انصاف و شعور به خرج دهیم.
پاسخ + +1 -1 --
کارمند دانشگاه 1399/03/25 - 13:06
جریان طومار برای حمایت از خنفر چیه ؟ این کارها چه معنایی دارد‌
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/25 - 14:25
برای زر و زور قبول داره ایشون
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/26 - 02:38
چه راحت به دیگران افترا می بندید؟! کمی تعقل!!
پاسخ + 0 0 --
خادم 1399/03/25 - 13:07
اجرای رتبه بندی بر اساس سند تحول
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/27 - 08:37
اجرای رتبه بندی بر اساس سند تخیل
پاسخ + +3 0 --
زهره قیاسوند 1399/03/25 - 16:32
جالبه شما اینجا درباره برکناریش بحث میکنین، اون مشغول مصاحبه و ادامه کارشه و تو سایت دانشگاه هم هیچ تغییری اتفاق نیفتاده.
معلوم نیست چیو باید باور کنیم!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/25 - 19:40
رفتنی است
بالاخره عزل هست
قدرت دوست داشتنی هست اما خودش میدونه برکنار هست و ابلاغ سرپرست جدید سه شنبه گذشاخ ثادر شد
پاسخ + 0 0 --
مهدوی 1399/03/26 - 02:29
عزیز من اینها خیلی وقت هست دنبال همچین فرصتی می گشتند و جز تخریب شخصیتی هدفی ندارند. از همان اول که دکتر خنیفر به این دانشگاه آمده بودند ساز مخالف می زدند ، وقتی هم موفقیتها و نتایج درخشان آن را دیدند نتوانستند حرص خود را مخفی نگه دارند. (عضوا علیکم الانامل من الغیظ)
من خودم با دکتر خنیفر کار کرده ام ، ایشان هرگز دنبال پست و مقام نبوده اند و اگر کلی اصرار نمی کردند هیچ وقت این مسئولیت را قبول نمی کردند. و هیچ کدام از این وصله ها به دکتر نمی چسبد. بیهوده خود را خسته نکنید. (قل موتوا بغیظکم)
پاسخ + 0 -2 --
کارمند 1399/03/26 - 13:44
اگر دنبال پست نیستند پس طومار جمع کردن چه معنی می دهد؟
حرف تا عمل؟!!!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/26 - 21:44
دست به دامن آدم و عالم شد برای ماندن بر کرسی دنیایی ریاست
د
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/28 - 02:37
طومار جمع کردن چه ربطی به دکتر دارد
آخه .... تا چه حد؟
کو سندت؟
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1399/03/27 - 21:05
سلام
دکتر خنیفر خیلی تلاش کرد تا دانشگاه فرهنگیان که توسط دکتر مهر محمدی ویران شده بود احیا شود.
بهر حال ایاشن اشتباهاتی هم دارند مانند هر انسان دیگری.
یکی از اشتباهات دکتر فضا دادن بیش از به خانم.... است که عاقبت ابروی ایشان را خواهد برد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/27 - 22:27
ویرانه ترش کرد
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1399/03/28 - 18:09
خنیفر برای ابقای خودش دانشگاه فرهنگیان را نابود کرد
دنبال نمایندگان و سیاسیون رفتن و وعده دروغ دادن
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/03/29 - 07:52
جای تاسف داره برای خنیفر
به افرادی مثل محمدی معاون فرهنگی مجوز هیئت علمی نداده که با ۳۴ سال سابقه واجد شرایط نبوده و شایستگی علمی و اخلاقی اش را نیز ندارد. صادقانه بگم خنیفر برایت هم جای تاسف داره و هم مصیبت که شان علم و دانش را نزول دادی با اطرافیانت
صاد
پاسخ + +1 0 --
دلسوز دانشگاه 1399/03/29 - 08:46
خنیفر به جای اینکه بوق تبلیغاتی استخدام های آموزش و پرورش باشد به کیفیت برنامه های دانشگاه اعم از آموزش.فرهنگ .مشکلات معیشتی دانشجومعلمان ، اساتید و پرسنل دانشگاه توجه نماید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/29 - 09:26
مگه دانشجومعلمان هم در قاموس خنیفر و اعوان و انصارش جایگاهی دارند؟
پاسخ + 0 0 --
مهران 1399/04/20 - 13:06
وزارت آموزش پرورش فقط داره از بیت المال به دانشجو معلم ۴ سال حقوق استخدامی پرداخت میکنه و این کار در شرایط فعلی تحریم اصلا منطقی نیست . تربیت معلم باید تحت نظارت مدیر کل آموزش و پرورش استان باشه نه تحت نظر استاندار بعنوان رئیس هیات امنا !!!!!! این ساختار بیمار را نجات دهید
پاسخ + 0 0 --
علی 1399/04/20 - 13:11
آخه شرایط تحریمی کشور و این همه فارغ التحصیل متعهد و رنج کشیده از مشکلات اقتصادی تحصیل رو با گزینش استخدام کنین . واقعا تو این شرایط تحریم شما ۵۰۰۰۰ دانشجو معلم رو ۴ سال حقوق میدین که چه ضرورتی ؟؟؟؟؟پس وقتی اشتغال رو اینجوری کردین درب دانشگاههای دیگه در حوزه آموزشی رو ببندید !!!!آخه چطور ممکنه وزارت آ.پ فقط حقوق بده و جرات یه بازدید از دانشگاه رو نداشته باشن ؟؟؟ وزیر کجایی چرا صدات در نمیاد ؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
علی 1399/04/20 - 14:22
این همه فارغ التحصیل دانشگاه با مدارک ارشد و دکتری بیکارند چه ضرورتی به جذب دانشجو معلم با ۴ سال معطل کردن دانش آموزان و چرا ؟ چرا گزینش و جذب از میان فارغ التحصیلان در این شرایط تحریم ظالمانه دشمن صورت نمیگیره ؟ چرا وزارت آ.پ هیچ اختیاری در حضور و نظارت بر این دانشگاه نداره و فقط حقوق پرداخت میکنه ؟؟؟

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، کدام یک از دولت های ذیل توانستند حداقل انتظارات جامعه تعلیم و تربیت را فراهم کنند ؟

دولت حسن روحانی - 3.1%
دولت محمود احمدی نژاد - 21.3%
دولت محمد خاتمی - 27.2%
هیچ کدام - 48.4%

مجموع آرا: 1947

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور