صدای معلم

" پاسخ به معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ، علی اللهیار ترکمن ؛ معلمی که با " حس تبعیض " و " له شدگی در سیستم " سر کلاس حضور پیدا کند چه تحولی می خواهد در سیستم و نظام آموزشی ایجاد کند ؟ "

آقای وزیر ! معلمان از احکام افزایش 50 درصدی ناراحت و عصبانی هستند ؛ تحول واقعی را که می گفتید همین بود ؟!

علی پورسلیمان/ مدیر صدای معلم

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

نگارش احکام جدید و صدور آن ها بسیاری از معلمان را از این گونه محاسبات به شدت عصبانی و آزرده خاطر ساخته است . در کجای دنیا اموال و دارایی های آموزش و پرورش را می فروشند و از طریق آن مطالبات و معوقات معلمان را پرداخت می کنند ؟

از سوی دیگر بازنشستگان ، نیروهای خدماتی و ذی نفعانی که هر یک به گونه ای در فرآیند " آموزش " مشارکت دارند ، در مدارس از این مساله ناراحتند که در این وانفسای مسابقه " تبعیض " سرشان بدون کلاه مانده است و البته حق هم دارند .

هنوز هیج مقام و مرجعی به دو گزارش صدای معلم در این مورد پاسخی نداده است . ( این جا ) و ( این جا )

محسن حاجی میرزایی ، وزیر آموزش و پرورش پس از رای اعتماد نمایندگان مجلس در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: امیدوارم تحول واقعی را در راستای اجرای برنامه‌های خود رقم بزنم. ( این جا )

حاجی میرزایی همان موقع به جد از معلمان خواست که انحرافات سیستم را به او گوشزد کنند .

شیوه نامه ی رتبه بندی معلمان و مهم تر از آن چگونگی اجرای آزمون برای کسب رتبه ها صدای خیلی از معلمان را نسبت به آن بلند کرد . مگر می شود پذیرفت معلم که وزنه اساسی و سنگین تعلیم و تربیت بر دوش اوست بسیار پایین تر از فرد و یا مقامی حقوق بگیرد که فلسفه وجودی اش برای اوست ؟

صدور احکام به ظاهر افزایش 50 درصدی افزایش حقوق معلمان این بار بسیاری از معلمان را خشمگین نسبت به آن ساخت هر چند گویی در این مملکت و بر اساس اصل " خودمداری غالب در ایرانیان " گویا هر کسی که منفعت شخصی اش تامین شود دیگر کاری به بقیه ندارد .

به قول قدیمی ها که بخش مهمی از سیه روزی و بدبختی این جامعه ناشی از افکار و عادت های غلط و بی پشتوانه علمی آن هاست :

" هر کسی می خواهد باید که گلیم خود را از آب بیرون بکشد "

" آسه برو ، آسه بیا که گربه شاخت نزنه ! "

و کاری به بقیه ندارد .

واقعا در این جامعه می توان به دموکراسی و مشارکت در تحقق آن امیدوار بود ؟

آقایان تازه یادشان افتاده است پس از تاخیری 3 ساله از اجرای یک بخشنامه قانونی که مفاد آن همان زمان برای سایر کارمندان و دستگاه ها اجرا شده و از مزایای آن بهره مند و منتفع گردیده اند این بخشنامه را مطابق سلیقه و تفسیر خودشان از باب " رفع تکلیف " انجام دهند . آن هم در شرایط و اوضاعی که فعلا " کرونا " سر تیتر اخبار و تحولات روز است و دوستان ستادی تصور کرده اند که می توانند در این اوضاع آشفته و در حالی کمه مدارس تعطیل هستند هر کاری دل شان خواست انجام دهند ....

اخیرا از جناب اللهیار ترکمن در برخی گروه ها و کانال های تلگرامی فایل صوتی توزیع شده است که ایشان و در غیاب پرسش گران و خبرنگاران واقعی و تنها بر اساس مشاهدات به برخی پرسش ها و نگرانی های همکاران پاسخ می دهد .

چرا معاون برنامه ریزی و توسعه منابع با خبرنگاران نشست رسانه ای نمی گذارد ؟

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

ممکن است بهانه " کرونا " بیاورند .

اما نگاهی ساده و سطحی به اخبار و گزارش های پرتال وزارت آموزش و پرورش نشان می دهد که نشست های معمول همچنان برقرار است مگر آن که رسانه ها را ناقل و مظنون به کرونا تصور کنند .

در کدام عرف رسانه و روزنامه نگاری یک مقام مسئول این گونه با افکار عمومی ارتباط برقرار می کند ؟

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع به همراه مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش وقتی برای پاسخ به تلفن های روزنامه نگاران ندارند اما به برخی خبرنگاران پاستوریزه شده پاسخ می دهند !

کماکان همان پرسش های پیشین به قوت خود باقی است .

" در ابلاغ رئیس سازمان برنامه و بودجه آمده است :

منابع مورد نیاز برای اجرای این بخشنامه در سال ۱۳۹۹ از محل اعتبارات هزینه‌ای مصوب دستگاه‌های اجرایی، با تأکید بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و درآمدهای حاصل از فروش اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول مازاد، با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و هم‌چنین سایر موارد پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی با تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور تأمین می‌شود. " در سیستمی که ناکارآمد است و بازده کاری افراد عموما پایین است و دریافتی ها نه بر اساس ارزیابی واقعی عملکرد و ارزش افزوده اجتماعی و سیستمی که بر اساس جایگاه افراد ، رانت و میزان نزدیکی و سرسپردگی به منابع قدرت محاسبه می شود ؛ این همه فاصله و شکاف چه معنایی می تواند داشته باشد ؟

نخستین پرسش « صدای معلم » که در گزارش پیشین نیز به آن اشاره شد و موکدا به آن اشاره می گردد آن است که :

"  با توجه به آن که اکثریت بودجه آموزش و پرورش صرف هزینه های پرسنلی می شود ؛ قرار است در کدام هزینه ها صرفه جویی شود ؟

کدام اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول آموزش و پرورش در رده " مازاد " جای می گیرند ؟ "

در حالی که حق التدریس معلمان و بسیاری از معوقات و مطالبات  قانونی معلمان و علی رغم گذشت ماه ها پرداخت نشده است صدور این احکام جدید بر کدام مبنای قانونی و حتی عقلانی صورت می پذیرد ؟ "

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

آیا قرار است برای اجرای قانون و نیز به قول این مسئولان ، " رفع تبعیض " چوب حراج بر ته مانده اموال و سرمایه آموزش و پرورش زده شود ؟

در کجای دنیا اموال و دارایی های آموزش و پرورش را می فروشند و از طریق آن مطالبات و معوقات معلمان را پرداخت می کنند ؟

آیا قرار است همچنان بر شیپور " برون سپاری " و سقوط کیفیت آموزش همچنان نواخته شود ؟

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به جای ارسال بخشنامه های تکراری و ایجاد امیدهای واهی در میان معلمان به این پرسش پاسخ دهد که آیا 2 هزار و 800 میلیارد  تومان  اقساط باقیمانده از بدهی اردوگاه شهید باهنر را پرداخته است ؟

اگر قرار است موادی از قانون مدیریت خدمات کشوری که تاکنون برای معلمان اجرا نشده است جامه عمل بپوشد بهتر است این اعداد و ارقام به صورت شفاف و قابل حصول بدون آن که آبروی آموزش و پرورش و معلمان گرو گذاشته شوند و یا معلمان را سرکار بگذارند ؛ از منابع پایدار و قبل تحصیل و در هنگام بودجه نویسی دیده شوند . آقای اللهیار ترکمن که 23 سال دپارتمان آموزش را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر عهده داشت ؛ آیا در مورد این حرکت خلاف قانون دولت " مهرورز " حتی چند سطر مطلبی نوشت ؟

آقای اللهیار ترکمن به هیچ عنوان وارد چنین موضوعات و مباحثی نمی شود .

پرسش این جاست اگر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش منابع مشخص و پایداری برای اجرای بخشنامه افزایش 50 درصدی داشته چرا پیش از اجرای شیوه نامه رتبه بندی معلمان آن را اجرا نکرده است ؟

نکته همین جاست .

تنها اعتبار قانونی که برای آقای اللهیار و مجموعه ایشان قابل تصور است همان 2000 میلیارد تومانی است که صرفا برای هزینه کرد در سرفصل " رتبه بندی معلمان " در اختیار آنان قرار گرفته است .

حال پرسش این است که به لحاظ قانونی این مقامات می توانند آن را در جای دیگر و با عنوان جداگانه هزینه کنند ؟

آقای اللهیار که در قایل صوتی دائما دم از " قانون " و " مقید بودن به قانون " می زند بگوید که آیا این کار قانونی بوده است .جالب است زمانی که در سال 1385  ، دولت احمدی نژاد اقدام به استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری کرد این معلمان بودند که شجاعانه و با آگاهی در برابر این اقدام خلاف قانون ایستادند و البته هزینه های سنگینی هم پرداخت کردند .

آیا می شود به لحاظ قانونی بودجه تخصیص یافته در یک مورد مشخص را مصرف کرد - در حالی که هیچ گزارش مستند و کارشناسی تاکنون از نحوه و یا باقیمانده آن بودجه به اطلاع افکار عمومی نرسیده است – و سپس آن را با توجیه قانونی به ماده قانونی دیگر که هیچ ارتباطی با آن ندارد پیوند زد؟

معاون وزیر آموزش و پرورش بگوید که آیا برای این کار مجوز هیات وزیران را که بودجه رتبه بندی و شیوه نامه را تصویب کرده است دارد ؟

کسی که قادر نیست همین قانون را با همه نواقص اش صحیح و کامل برای معلمان اجرا کند ؛ چگونه می تواند سخن از تدوین " قانون خاص " بزند و در هر نشستی آن را تکرار کند ! ایشان مطابق کدام ماده قانونی که دائما به آن استناد می کند مبادرت به چنین اقدامی کرده است ؟

چرا این مقام وزارت آموزش و پرورش در مورد منابع بودجه ای برای تامین اعتبار اجرای این قانون " شفاف سازی " نمی کند ؟

مگر نه آن که تلازم اجرای قانون شفاف سازی ، مسئولیت پذیری و پاسخ گویی است .

ایشان ذکر می کند که در قانون چیزی به نام " حق شغل حرفه ای " وجود ندارد .

پرسش این است که ایشان چرا از ابتدا این کار را انجام داده است ؟

آیا ایشان از اصطکاک آن با سایر موارد قانونی اطلاعی نداشته است ؟

در راهکار 2 – 10 – سند تحول بنیادین صراحتا به اجرای " رتبه بندی معلمان " اشاره گردیده است .

در این راهکار چنین آمده است :

" استقرار نظام سنجش صلاحیت های عمومی ، تخصصی و حرفه ای ، تعیین ملاک های ارزیابی و ارتقای مرتبه ( نظام رتبه بندی ) علمی و تربیتی معلمان و تقویت انگیزه ارتقای شغلی در آنان بر اساس نظام معیار اسلامی . "

آیا واقعا برای رتبه بندی چنین مراحلی طی شد ؟

کدام نهاد ارزیاب این کار را انجام داد ؟

آقای اللهیار خطاب به معلمان تاکید می کند که رتبه بندی در احکام حذف نشده است .

آیا ایشان به حرف هایی که می زند توجه می کند ؟

جالب این است که ایشان در فایل صوتی دائما معلمان را به عدم اطلاع از قوانین و ناآگاهی متهم می کند .

آیا این نوع ادبیات نوعی تحقیر  و تصعید معترضان و منتقدان نیست ؟

کسی که بر اساس اظهار نظر خودش کارشناسی ارشد در رشته  روان شناسی عمومی از دانشگاه آزاد واحد رود هن دارد و پرتال وزارت آموزش و پرورش هم رسما پس از گزارش صدای معلم اصل مدرک تحصیلی ایشان را منتشر کرد اما در نشست های رسمی و رسانه ای در برابر خطاب قرار گرفتن با عنوان " دکتر " حتی یک بار هم نه اعتراضی کرده و نه توضیحی داده است می توان به قانون مند بودن ، شفافیت و صداقت وی در برخورد با معلمان اعتماد کرد ؟

افزایش 50 درصدی حقوق معلمان

آیا افرادی در این سطح و درجه می توانند صلاحیت معلمان را مورد سنجش و پایش قرار دهند ؟

آقای اللهیار به مواد قانونی مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری استناد می کند .

اگر چنین است ؛ چرا کمک های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم مطابق با موافقت نامه متبادله و برای بانک ها، بیمه ها و شرکت های دولتی در سقف پیش بینی شده در بودجه مصوب و براساس ضوابطی که به تأیید کارگروهی مرکب از رئیس سازمان، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر نیرو می رسد، برای معلمان قابل پرداخت نیست ؟

پرداخت کمک های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم به کارکنان قرارداد کارمعین (مشخص) و ساعتی و موارد موضوع ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری از محل اعتبارات مصوب پرداخت شده خزانه و با رعایت مفاد موافقت نامه، مجاز است.

آیا معلمان کارمند دولت هستند یا خیر ؟

اگر مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند چرا نباید همانند سایر کارمندان از مواد قانونی آنان بهره مند شوند ؟

جالب است زمانی که در سال 1385  ، دولت احمدی نژاد اقدام به استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری کرد این معلمان بودند که شجاعانه و با آگاهی در برابر این اقدام خلاف قانون ایستادند و البته هزینه های سنگینی هم پرداخت کردند .

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

کارمندان و مقاماتی که در حال حاضر از مزایای ماده 71 مربوط به فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در نهایت تنعم برخوردار هستند آن زمان کجا بودند ؟

دریغ از یک همدلی ساده !

23 اسفند ماه سال 1385 که در یک روز بیش از 1000 معلم یک جا بازداشت شدند ، دادگاه های قضایی و اداری در وزارت آموزش و پرورش در پوشش هیات های تخلفات اداری برای فعالان صنفی و معلمی تشکیل شد ؛ این آقایان آن زمان کجا بودند ؟

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

اکر قاتون زیر پا گذاشته می شود همه افراد و اقشار صرف نظر از مقام و موقعیت باید که در برابر قانون شکنی و دور زدن قانون بایستند و از ساحت " قانون " دفاع کنند ؟ پرسش این جاست اگر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش منابع مشخص و پایداری برای اجرای بخشنامه افزایش 50 درصدی داشته چرا پیش از اجرای شیوه نامه رتبه بندی معلمان آن را اجرا نکرده است ؟

آقای اللهیار ترکمن در فایل صوتی خود که البته جهت تنویر افکار عمومی در صدای معلم بارگذاری شده است این حرکت خود را " حرکتی جسورانه و بزرگ " نامیده است . ( 1 )

آقای اللهیار ترکمن که 23 سال دپارتمان آموزش را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر عهده داشت ؛ آیا در مورد این حرکت خلاف قانون دولت " مهرورز " حتی چند سطر مطلبی نوشت ؟

این چند سطر را از باب یادآوری تاریخ و نیز مرور کنش های صنفی معلمان نه از موضع یک " کنش گر " صنفی بلکه شهروندی پرسش گر و مطالبه گر نگاشتم تا این آقایان و مقامات و به ویژه آن " جوانک تازه به دوران رسیده و جویای نام " که دچار توهم در سخنگویی و نمایندگی مطالبات معلمان شده است دریابند و هر کسی حد و حدود و ثغور خویش را بداند و بشناسد ...

کسی که قادر نیست همین قانون را با همه نواقص اش صحیح و کامل برای معلمان اجرا کند ؛ چگونه می تواند سخن از تدوین " قانون خاص " بزند و در هر نشستی آن را هم تکرار کند ؟

آیا آن " قانون خاص " هم سرنوشتی بهتر و یا برتر از" شیوه ی نامه رتبه بندی معلمان " خواهد داشت ؟

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

آیا معاون برنامه ریزی و توسعه منابع به این موارد اشراف دارد و مطابق مر قانون عمل می کند ؟

ممکن است فیش های حقوقی کارمندانی که در سایر دستگاه ها مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند با کارکنان آموزش و پرورش و مشخصا " معلمان " تقریبا برابر باشد ؛ اما آیا واقعا دریافتی ها یکسان هستند ؟

آیا حتی در نمونه های ساده و در داخل وزارت آموزش و پرورش نحوه پرداخت پاداش پایان خدمت برای معلمان و نیروهای ستادی یکسان است ؟

این همه تبعیض و نابرابری برای چیست ؟

در سیستمی که ناکارآمد است و بازده کاری افراد عموما پایین است و دریافتی ها نه بر اساس ارزیابی واقعی عملکرد و ارزش افزوده اجتماعی و سیستمی که بر اساس جایگاه افراد ، رانت و میزان نزدیکی و سرسپردگی به منابع قدرت محاسبه می شود ؛ این همه فاصله و شکاف چه معنایی می تواند داشته باشد ؟ صدور احکام به ظاهر افزایش 50 درصدی افزایش حقوق معلمان این بار بسیاری از معلمان را خشمگین نسبت به آن ساخت هر چند گویی در این مملکت و بر اساس اصل " خودمداری غالب در ایرانیان " گویا هر کسی که منفعت شخصی اش تامین شود دیگر کاری به بقیه ندارد .

تمام تشکیلات اداری ، ستادی و فنی وزارت آموزش و پرورش برای خدمت به دو رکن مهم شکل گرفته است :

" دانش آموز و معلم "

مگر می شود پذیرفت معلم که وزنه اساسی و سنگین تعلیم و تربیت بر دوش اوست بسیار پایین تر از فرد و یا مقامی حقوق بگیرد که فلسفه وجودی اش برای اوست ؟

کجای دنیا چنین معادلات و معدلاتی ساری و جاری است ؟

اگر دانش آموز و معلم نباشند این همه تشکیلات اساسا به چه دردی می خورند ؟

آیا نباید رضایت شغلی معلمان فراهم شود ؟

معلمی که با " حس تبعیض " و " له شدگی در سیستم " سر کلاس حضور پیدا کند چه تحولی می خواهد در سیستم و نظام آموزشی ایجاد کند ؟

مسئولانی که یک دم عبارت " سند تحول بنیادین " از دهانشان نمی افتد ؟!

آن تحولی که وزیر آموزش و پرورش در ابتدای کار از آن سخن می گفت ؛ آیا قرار است توسط افرادی مانند ایشان و شورای معاونین وی به منصه اجرا و شکوفایی برسد ؟

و سخن آخر آن که مسئولان وزارت آموزش و پرورش و به ویژه آقای اللهیار ترکمن ضمن پذیرش اشتباه خویش ، آدرس های غلط ندهند و بدون پشتوانه کارشناسی معلمان را به آینده ای مبهم  حواله ندهند .

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

احکام افزایش 50 درصدی حقوق معلمان و اتتقاد از رتبه بندی معلمان

( 1 ) کلیپ صوتی علی اللهیار ترکمن :

دوشنبه, 12 اسفند 1398 15:14 خوانده شده: 4327 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +30 -1 --
فرهنگیان استان قم 1398/12/12 - 16:46
روزی خواهد رسید که تمام این پست و عناوین را از شما خواهند گرفت و شما می مانید با هزاران هزار کینه و خصومت و دشمنی که با معلمان ایران داشتید. دفاع غیرقانونی ونابحق شما از حقوق دولت در برابر حقوق قانونی فرهنگیان چه بسا چیزی به جیب شما اضافه ننماید. اما ما فرهنگیان هنوز در حیرت هستیم اینهمه عداوت و خصومت یک فرد با معلمان از کجا نشات گرفته است ؟؟؟ شاید از زمانی این حلاوت خصومت شما با معلمان شعله ور تر شد که ردای پوشالی "آقای دکتر" را با رسوایی هرچه تمام از دوش شما به زیر کشیدند و شما هیچ راه گریزی برای دفاع از خود پیدا نکردید.
بدانید رسوایی بسیار بزرگتر از رسوایی قبلی در انتظار شماست ، و دیگر فرصتی برای انتقام از معلمان پیدا نخواهید کرد. شما مصداق این آیه هستید : قَد بَدَتِ البَغضاءُ مِن أَفواهِهِم وَ ما تُخفی صُدورُهُم أَکبَرُ
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان‌ 1398/12/13 - 08:46
دمت گرم برادر پور سلیمان ای دلسوز معیشت و منزلت معلمان و دبیران و...
واقعا کی عدالت راستین در آ.پ و سیستم حقوقی دولت برقرار میسه و نظام هماهنگ پر اخت یا مدیریت خدمات کشوری یا رتبه بندی یا سازمان نطام معلمی عملیاتی شود؟!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 08:49
این اعتدالیون در دولت و مجلس اکثرا با نام و اعتبار اصلاحات روی کار امدند و با کم کاری و خدمت نادرست ضمن نابودی اعتبار اصلاحات و...در مجلس که کارشان تمام شد و در دولت هم احتمالا ۱۴۰۰ کارشون تموم میشه
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان 1398/12/13 - 08:50
به امید فردایی بهتر برای هر ایرانی!
جناب پور سلیمان از قلم زیبایتان تشکر دارم
پاسخ + 0 0 --
امیر 1398/12/16 - 21:57
درود برشما
پاسخ + +26 0 --
علی 1398/12/12 - 17:02
همکاران گرامی همه افزایش ناشی از رتبه بندی اول مهر حذف شده و هم حق شغل حرفه ای اینکه الهیار ترکمن میگه مبلغ یا امتیاز ان بع بندهای دیگر اضافه شده دروغ رسانه ایه .برخی به اشتباه فقط به یک مورد اشاره می کنند،در حالیکه هم مبلغ رتبه بندی و مبلغ حق حرفه ای از فیش حذف شده کلاه بزرگی بر سر معلمان رفته ، علاوه بر این بند 1 و بند ی و مبلغ تفاوت تطبیق و مبلغ سایر مشمول هیچ افزایشی نشده و مدام تبلیغ می شود که حقوق فرهنگیان 50 درصد افزایش یافته ، در حالی که تمام دستگاهها بی سر و صدا به طور واقعی 50 درصد به حقوق کارکنان خود اضافه کردند که شامل تمام بندهای حقوقی آنها می شود.
پاسخ + +22 0 --
ناشناس 1398/12/12 - 17:04
این کوتوله ، کوته فکر معلم نیست از کجا امده معاون شده ؟؟ ....تو که اینقدر شعور نداری که دو مقوله جدا از هم نبایو با هم تلفیق شوند چرا امدی معاون شدی ؟؟ من بخاطر داشتن قسط زباد متاسفانه خودم رو ۳۰ ساعته کردم ای کاش یلم پام قطع میشد و نمیشدم و ۱۰ ساعت اضافه گرفتم با فوق لیسانس که در ماه حدو ۴۰ ساعت میشه که اگه در همون ۳۵ هزار تومان ضرب کنید حدود یک میلیون چهارصصد تومان میشه ولی دولت ۷۰۰ هزار تومان اضافه کرده و لا کسر مالیات و بازتشستگی ۵۰۰ هزار در ماه به من میده و در سال حدود ۶ میلیون میشه ولی اگه میخواست حق التدریس رو برای ۸ ماه بده ۱۲ میلیون باید میداد ؟؟ افای ترکمن خدا ازت نگذره با این ظلم که میکنی
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/12/12 - 20:46
چقدر نوشتیم و فریاد زدیم که همکاران متحد شوید و زیر بار ذلت ۳۰ ساعت نروید...حالذ ابراز پشیمانی می کنید روزی که بتونیم منافع بلندمدت را فدای منافع کوتاه مدت شخصی نکنیم جدی گرفته خواهیم شد همکار محترم
پاسخ + +22 -2 --
الف 1398/12/12 - 17:07
درود جناب پورسلیمان. ما منتظر برگزاری نشست خبری آزاد با رسانه‌های فرهنگی هستیم.
پاسخ + +31 0 --
دبیر مفت 1398/12/12 - 17:20
به این ترکمن بی سواد بگید: آره فقط تو راست میگی ما همه توهمیم.
با این حرف زدنش یه دانش آموزم نمیتونه قانع کنه.
حق شغل حرفه ای اگر تو قانون نبود با چه مجوزی برای ما اجرا کردید؟ شما قانون میاد تصویب نمیکنید اونوقت سر ما منت میذارید که قانون نبود ما اجراش کردیم؟؟؟؟!!!! چه دلسوز!
چرا وقتی رتبه بندی رو شروع کردید پلکانی عمل کردید؟ مگه رتبه بندی همین ماده 10 خدمات کشوری نبود؟ پس چرا برای یکی 20 درصد زدید برای یکی 35 و برای یکی دیگه 50؟ مجوز این ناعدالتی رو از کی گرفتید؟
اگر رتبه بندی همین قانون 50 درصده چرا براش آزمون گذاشتید؟ چرا براش شرط ضمن خدمت و هزار کوفت و زهرمار گذاشتید و اعصاب ما رو خورد کردید؟
مگه ما مسخره شما هستیم؟ مگه ما مثل خودتون احمقیم؟
اگر بودجه نیست چرا برای خودتون و اداری ها بود؟ چی فروختید که تونستید حقوقای خودتونو چند میلیون بالا ببرید؟
پاسخ + +27 0 --
ناشناس 1398/12/12 - 18:09
از چهره ی ترکمن دروغ و مکر و فریب می باره.. دقیقا کپی نوبخت هست... انشاالله به درد لاعلاج دچار بشن این .....آمیییییییییییییییییییییییییین
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 06:58
آمین
پاسخ + +28 0 --
ناشناس 1398/12/12 - 18:11
کمپین نه به فریب در آموزش پرورش .... نه به دروغ .. نه به تزویر.. نه به شیادی.. نه به اجحاف. امسال نکبت ترین سال برای معلم ها بود.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/12/15 - 08:20
لهی آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییییییییین
پاسخ + +22 0 --
همکار فرهنگی 1398/12/12 - 18:25
این اقا که عنوان تقلبی دکتر بودنش را همین سایت صدای معلم برملا کرد از کجا به آموزش وپرورش تحمیل شد همون لابی برنامه وبودجه نوبخت ایشون به اموزش پرورش تحمیل کرد که خدا ازشون نگذره دستگاه اموزش پرورش محل تاخت وتاز سیاسی خود قرار داداه هرچند وقت یکباره افاضاتی در مورد حق وحقوق معلمان میکنه وفکر میکنه با دسته کورها طرفه
ایشون باید بدونه سالها جلوتر از این تشکیلات معاونت مالی توسط خو اموزش پرورشی ها اداره میشد و معلمان از حق وحقوق ومسایل اداری مالی برخلاف گفته ایشون اطلاعات خوبی دارند
ایشون چون از هزار جا حق الزحمه از تمام بخش های کلیه معاونت ها واریزی به حساب دارند خیلی از درد ودل معلمها خلر نداره برای همین همه این حرفهای بامزه را میزنه
به نظر من سایت صدای معلم با دعوت از کارشناسان سابق امو
اداری باید جواب این افاضات این اقا را بده تا ایشون یاد بگیره که بجای جانبداری از سازمان برنامه وبدجه ودولت از حق وحقوق
همکاران خودش دفاع کند
پاسخ + +17 0 --
فیودال خزانه دار 1398/12/12 - 18:37
همینه که هس. هر کی دوس نره از ایران ما بره. هررررری. اگه هم دوس داری بمونی بایستی عین یه بره در خدمت ما که به مسلخگاه میبریمتون باشید. - هم طوری که دکتر س.م.ح.ح. رو بردیم.
پاسخ + +19 0 --
محسن 1398/12/12 - 20:06
ترکمن از خودش هیچ اختیاری نداره، از طرز حرف زدن و توجیهاتش معلومه که اون یه آدم بیچاره و بدبختی است که از همه کاره دولت یعنی نوبخت مثل داگ میترسه و به اون وفاداره.
پاسخ + +12 0 --
محسن 1398/12/12 - 20:12
کرونای جدیدی بر سر راه است
واکسنش در دست معلمان است
پاسخ + +14 -1 --
معلم 1398/12/12 - 20:43
درود بر شما جناب پورسلیمان؛ حضور افرادی چون اقای ترکمن و امثالهم ضربه بزرگی بر پیکر آموزش و پرورش است دولت روحانی با اینکه بزرگترین حمایت را از معلمان گرفت بزرگترین جفا را بر معلمان روا داشت
پاسخ + +11 -1 --
ناشناس 1398/12/12 - 20:51
من فقط در حیرتم سال 94 که رتبه بندی برای معلمان اجرا شد چرا برای کادر اداری هم اجرا شد در دیماه 98 که قرار بود فاز دوم رتبه بندی اجرا بشه چرا با وجودیکه کادر اداری اموزشی نبودند بازهم این بند رتبه بندی برای افراد اداری اجرا گردید ودر اجرای خدمات کشوری یا همان فصل ده در اسفند ماه جاری برای اینکه رتبه بندی کادر اداری حذف نشود انرا به فوق العاده ویزه اضافه نمودند هر چند این بند برای افراد اداری حذف نشد بلکه افزایش 50 در صدی هم داشت وبرای افراد اموزشی حذف گردید که باعث اختلاف یک ونیم میلیون به بالا با افراد اموزشی گردید
پاسخ + +14 -1 --
ناشناس 1398/12/12 - 20:55
تقدیر و تشکر میکنم از جناب پور سلیمان.
اگر امکان دارد با وزیر و الهیار ترکمن مناظره نمایید .
یقینا الهیار ترکمن با این نوع رفتارش و حمکهای عجیب و غریبش به معلمان توهین کرده است من همکاری در ارومیه دارم با ۲۵ سال سابقه و کارشناس ارشد افزایش او فقط و ففط ۱۹۸۷ ریال هست و به دویست تومان ساده هم نرسیده است.
مورد دیگری که میخوام بیان نمایم اینه که وکلای صادق و معلمان علیه الهیار ترکمن شکایت کرده و تعقیب قضایی شود و دادستان به عنوان مدعی العموم به کارهای ایشون ورود نماید
پاسخ + +14 0 --
حسین 1398/12/12 - 20:57
برای خودم ومعلمان عزیز متاسفم کسی معاون پشتیبانی را بر عهده دارد که کوچکترین سابقه خدمتی در اموزش وپرورش ندارد وبرای خودم ودیگر همکاران محترم بسیار متاسفم موقع انتخابات شب وروز برای روحانی تلاش کردیم که رئیس جمهور شود وفرد نا لایقی مانند ترکمن برایمان تصمیم بگیرد اگر اقای تر کمن شرف دارد حکم خودش را در بوته نقد قرار دهد که ببینیم چقدر بهش اضافه شده است
پاسخ + +16 -1 --
حسین 1398/12/12 - 21:01
همکاران عزیز من خودم بسیار متعجبم بنده نوعی که سی سال خدمت نمودم 170000هزار تومان به حقوقم اضافه میشه انوقت کسی که دومین سال خدمتش میباشه بالای یک میلیون به بهانه اینکه رتبه 1 میباشد خوب ما هم بدمان نمی اید اگر اضافه کردید نباید موقع ترفیع به رتبه بالاتر دوباره برایش محاسبه شود در این مملکت هرکسی که از صبح تا ظهر سر کلاس دوندگی می کند باید حقوش از خدمتگذار وکاردان اداره کمتر باشد کسی که سی سال خدمت نموده باید حقوقش از با افراد مبتدی یکی باشد
پاسخ + +17 0 --
همکار 1398/12/12 - 21:06
همکاران گرامی
در این فرصت کرونایی و تعطیلی مدارس اجازه ندهید نامردان روزگار ما را تعطیل فرض کنند و قبل از ورود به سال جدید آنچه لایق خودشان است را برای ما ببرند و بدوزند.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/12/15 - 08:24
دوست عزیز به من هم با 27 سال سابقه فقط 26 هزار تومن اضافه شده
پاسخ + +13 0 --
ناشناس 1398/12/12 - 21:12
واقعا فکر میکنید ترکمن عددی به حساب میاد؟ بیچاره .....نوبخت است. باید نوبخت را خطاب قرار داد. او با حیله گری خودش را پشت ترکمن پنهان کرده. نوبخت را دریابید.
پاسخ + +17 0 --
فرهنگی 1398/12/12 - 21:26
از ایشان باید پرسید جنابعالی با چه مجوزی ،قانون رتبه بندی معلمان که به تایید و امضائ رئیس جمهور رسید و ابلاغ و اجرا شد را لغو کردید. شما باید در داد گاه اداری پاسخگوی نقض دستور رئیس جمهوری باشید.
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1398/12/12 - 21:35
ترکمن اگر یه کمی به گفته خودش جسارت داشت و به نفع معلمان عمل میکرد اجازه میداد فعلا ۵۰ درصد را اعمال کنند ولی رتبه بندی را به مجلس آینده و سال بعد موکول میکرد. اینها در ....
پاسخ + +15 0 --
معلم 1398/12/12 - 21:38
افزایش حقوق که شامل سایر کارمندان شده پدیده شومیه سال اینده تورم خیلی زیاد میشه و ما زیر بار تورم له خواهیم شد
الهیار حق دارد با حقوق۳۰ میلیونی و مزایا نمی تواند شرایط معلم با حقوق ۳میلیونی را درک کند اینها خدا را هم بنده نیستن
این هم نتیجه دو سال زیر نویس در صدا سیما و مصاحبه با کانالهای مختلف ، معلوم بود رتبه بندی را حذ ف خواهند کرد و موقت بود
پاسخ + +15 -3 --
ناشناس 1398/12/12 - 21:42
انگیزه ای برای معلم نمانده باید همه دنبال شغل باشیم گور بابای آموزش پرورش
پاسخ + +3 -4 --
معلم 1398/12/12 - 21:50
همکارایی که حکم تمام وقت دارید اوضاع شما چه تغییری کرده به نفعتان بوده یا متضرر شدید اگه کسی بود لطفا جواب بده شاید خواستم 30 ساعته بشم
پاسخ + +16 -2 --
حمید حسین زاده 1398/12/12 - 22:02
سه چهار شب پیش،گزارشگر اخبار بیست و سی با یکی از پرستاران مصاحبه می کرد و ضمن تشکر از خدمات ایشان ،پرسید حقوق ماهیانه شما چقدر است؟ پرستار گفت: من با 18 سال سابقه چهار و دویست می گیرم و ... . با فرض این که ایشان مبلغ دریافتی خود را نگفته باشد و به درستی مبلغ ته حکم را گفته باشد ، سوای کارانه ای هم که می گیرند اختلاف فاحشی بین پرداختی های آ.پ با سایر ادارات قابل مشاهده است.
پاسخ + +15 0 --
مهدی 1398/12/12 - 22:12
اول اومدند رتبه بندی رو مطرح کردند= نارضایتی عمیق کادر اداری
سپس اومدند رتبه بندی رو حذف کردند= نارضایتی معلم + خوشحالی کادر اداری
نتیجه: تفرقه بنداز و طرح های مزورانه ات را راحت اجرا کن....درحال حاضر تمام مسئولین رده های مختلف اداری در آموزش و کارگزینی و رفاه و حسابداری و رده های دیگه پشت معلم را خالی کرده اند چون حقوقشان درست شد و معلم ها تنها ماند.
به این میگن مدیریت کثیف.....
پاسخ + 0 0 --
حسین 1398/12/13 - 09:11
با سلام اتفاقا رتبه بندی که برای کادر آموزشی در دو مرحله مهر 98 ومهر 94 داشتیم هر دو برای کادر اداری هم اضافه شد ودر فصل دهم خدمات کشوری برای کادر آموزش حذف وبا ضریب 50 در صدبرای کادر اداری به قسمت فوق العاده ویزه اضافه گردید
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/12/13 - 13:05
کادر اداری هیچ گاه از معلمها نبوده اند همیشه به فکر حفظ پست و چاپلوسی برای بالادستی ها و منافع خودشون بودن حتی اگر به قیمت اجحاف در حق معلم باشد رفتارشون رو ببینید چقدر گستاخانه با معلم حرف میزنن ،بارها شاهد بوده ام کاری که در عرض یک دقیقه می توانستند انجام دهند را به بهانه های واهی و با ظاهر قانون مدارانه به تعویق انداخته اند و معلم را چندین بار به اداره کشانده اند ،از هر معلمی می پرسی میگوید از اداره و کارمندانش متنفرم سعی میکنم غیر از مواقع ضروری مراجعه نکنم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 22:53
فوق العاده ویژه ۲۸ درصد حق شغل شاغل مدیریت سختی کار و فوق العاده شغل است که قبلا هم بود، حالاچون اینها افزایش پیدا کرده مبلغش بیشتر نشان میده.
پاسخ + +9 0 --
محمد باقر شیبانی 1398/12/12 - 23:32
سلام با 28 سال و 4ماه و 12 روز خدمت و فوق لیسانس اموزگار پایه چهارم ابتدایی در طبس در کل سر جمع رتبه بندی و افزایش 50 درصدی تقریبا 848000تومان اضافه شد.یعنی رتبه بندی 628000وافزایش 50 درصدی حدود220000شد.یعنی نه رتبه بندی درست و نه افزایش 50 درصد درست اجرا شده است.سخنان اقای ترکمن را دیده ام و اصلا با حکم من هیچ همخوانی ندارد.
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/12/12 - 23:53
با حکم من هم همخوانی ندارد در مجموع رتبه بندی با ۵۰ درصد ۷۲۰ اضافه شده ،ولی بعد از رتبه بندی کسوراتم خیلی زیاد شده بود مالیات تقریبا دوبرابر شد ،صندوق بازنشستگی و حق بیمه هم زیاد شده در کل ۱۰۰تومن دوباره کم شده بود
خیلی ظلمه همیشه ذهنمون درگیره یه قرون دوهزاره بجای اینکه به تدریس و کارمون فکر کنیم چقدر وقت مفید از دست میدیم
پاسخ + 0 0 --
مینا زنجانی 1398/12/13 - 07:16
میشه بپرسم کل حقوقتون چقدر هست؟ من خودم فوق زمین شناسی دارم با ۲۷ سال سابقه کل حقوقم ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان شده! افتضاحه واقعا. شرم اوره.
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/12/13 - 10:40
حقوق من با دکترا تخصصی و 25 سال سابقه 3.400.000 تومان هست! - هیچکس هم پاسخگو نیست!

بعد میگن چرا بلا از زمین و آسمان بر سرشون می باره؟! حمله ملخ ها و ویروس ها و آمریکایی ها و نارضایتی های گسترده در سطح ملی و بین المللی و شورش های داخلی و انزوای بین المللی و ....

امیدوارم مسیولان دلسوز اسلام زودتر به خودشون بیان و به درگاه خداوند "توبه" کنند و بابت تمام ناکارآمدی ها و ستم هاشون و ... از مردم هم عذر خواهی کنند و تن به "رفراندوم" دهند و بیش از این اسلام عزیز رو قربانی نظام و حکومت شون نکنند. حضرت علی ع 25 سال بطرف حکومت نرفت چون مردم - به هر دلیلی - نمی خواستندش.
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/12/13 - 12:05
2 دقیقه بعد از اینکه این کامنت را گذاشتم یه اس ام اس از دیوان عدالت اداری برام اومد که 17 ماه بود که منتظرش بودم! بهشون از آموزش پرورش مشهد شکایت داده بودم که در مرداد 1388 با دستکاری یکی از بندهای حکم من حدود 120 ملیون از من دزدیده بودند که خودشان هم پذیرفتند و حکمم رو اصلاح کردند و گفتند طلب من میره "دیون"!؟ من از دادگاه دیوان عدالت اداری خواستم که این پول من به دیون نرود و آن را با خسارت بر مبنای تورم به من برگردانند. دادگاه همین الان جواب داده که "خسارت به من تعلق نمی گیرد"!؟ - راجع به درخواست اصلی من برای واریز نکردن این پول من به دیون هم "هیچ پاسخی نداده اند"!!!؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/12/13 - 12:12
چند روز قبل هم پاسخ یکی دیگر از شکایت هایم را "دادگاه انقلاب مشهد" داد! ویدیوی دزدی کردن دزدی را که حدود 7 ملیون لباسها و کفشهای من را که برای عیدم خریده بودم به پلیس شفای مشهد تحویل دادم و افسر هم بعد از کلی درخواست و رفت و برگشت من و ... شماره تلفن همراه و آدرس منزل و ویدیوی دزدی آقا دزده رو که ... بود به قاضی شعبه 65 دادگاه انقلاب مشهد ارجاع داد و ...بعد از 13 ماه دوندگی و رفت و آمد من به دادگاه، قاضی پاسخ داد که

چون "ممکن است" دزد "نیت دزدی" نداشته قرار منع تعقیب برای ایشان صادر شد!!!!!؟؟؟؟؟ من گفتم وسایل من که برد و ... چی؟! پاسخی ندادند.....
پاسخ + 0 0 --
سینا 1398/12/13 - 12:36
قطعا حضرت اقا و یا مشاوران و یا سربازان گمنامش این سنمهایی رت که به شما روا میدارند شاهد هستند و بزودی این مافیا را که معتقدند

النصر و بالستم و الرعب

مجازات می کنند چرا که حضرت اقا جای همان امیرالمومنانی نشسته که به یهودی هم پناه و اجازه زندگی می داد در حکومت خودش
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/12/13 - 12:41
هیچ معلمی ۷۸۰۰نمیگیره ،۷۸۰۰رو تو خواب هم نمیبینیم من با فوق لیسانس ۴۲۰۰میگیرم سابقه ام ۲۲ساله
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/13 - 12:41
سرکارخانم مینا حکم شما 7800000تومان است یا معوقات شما با حقوق لطفا بفرمایید
حکم من با 28سال کار4200000تومان است
پاسخ + 0 0 --
محمد باقر شیبانی 1398/12/13 - 12:41
در پاسخ به خانم زنچانی :سلام
کل حکم من با رتبه بندی (رتبه 5)و افزایش 50 درصدی مبلغ 5445000 تومان است.حالا نمی دانم چگونه از شما اون مبلغ شده است.
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/12/13 - 12:44
البته این زیر حکم جدیده ، با افزایش مالیات و صندوق ودر کل کسورات عادی که ازش کم میشه احتمالا ۳۴۰۰تا ۳۵۰۰دریافتیم باشه
پاسخ + +8 0 --
قاسم 1398/12/13 - 00:41
من غصه حقوق ندارم.ازاین ناراحتم که بچه های من وقتی شنیدند که یک بهورز با دیپلم حقوقش از من لیسانس با۲۸ سال سابقه بیشتر است تعجب کردند و واقعا غصه خوردند.وگفتند تو هم بی خیالی طی کن تا خدمتت تمام شود. کاش می توانستم به حرف بچه هام لااقل گوش کنم
پاسخ + +5 0 --
مزگان 1398/12/13 - 03:14
با حکم هیچکس هم خوانی ندارد
پاسخ + +5 0 --
مافیا تمامیت خواه 1398/12/13 - 05:57
.... بره های رام و مطیع و سر بزیر ما. ..... ببینید ما داریم باهاتون چکار می کنیم - ....
پاسخ + +9 0 --
خانم فرهنگی 1398/12/13 - 07:18
بعداز انتخابات وراهپیمایی ۲۲ بهمن، این حقیر منتظر فاجعه انسانی در کل کشور بودم مانند گران شدن بنزین اما تصور نمیکردم تیر خلاص هیات حاکمه فقط دامن ما فرهنگیان را بگیرد. کتاب قعله حیوانات مصداق روزگار ماست .
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 08:16
اقای ترکمن بی سواد رتبه بندی با ۵۰ درصد جدا هستند چرا نمی فهمی دولت روحانی به معلما ظلم می کند
پاسخ + +9 0 --
محمد 1398/12/13 - 08:55
سلام همکاران عزیز. بزرگترین سلاح ما در مقابل دولت تزویر و ریا وآقای نوبخت عزیزان دانش آموز هستند. قدرت تاثیر گذاری سخن من و شما میتونه یکبار برای همیشه این تفکر زشت رو از ریشه در بیارد. وقتی میرید سر کلاس بجای مطالب بدرد نخور به بچه هامون تفکر و درست انتخاب کردن و صد البته تاریخ یاد بدهید. تاریخ بهترین و بزرگترین معلم بشر است. کافیه یک نسل را با تاریخ درست و بی جانبداری صد سال اخیر کشورمان آشنا کنید. اونوقت تاثیرش را خواهید دید. وگرنه فعلا و با این شرایط اش همینه کاسه هم همینه!!!!!
پاسخ + +3 0 --
ابر چوپان خون اشام 1398/12/13 - 09:44
دلبرانم- دوستون داریم به والله- راحت بچرید که چند وق دیگه مهمونی داریم!
پاسخ + +5 0 --
صدای معلم 1398/12/13 - 09:57
درود بر قلم طلای معلمان

قلمت مانا.
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 10:17
جالبه، ورق رتبه بندی تا قبل از انتخابات اعتبار داشت. حالا که ...شان از پل گذشته ورق برگشت و زرورق ۵۰ درصد را رو میکنند. ورق باز حرفه ای هستند آقایان الف. ت. و میم نون.
پاسخ + +4 0 --
داود 1398/12/13 - 10:37
باید از طریق نماینده ها فشار بیاوریم تا وفتشه وکمپینهای مجازی هم راه بیندازیم.گفتگوی رودر روی مسوولان با رسانه ها وبخصوص صدای معلم.الته اگر ریگی در کفش نداشته باشند که:انکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است.پس اقای الهیار لطفا با صدای معلم مصاحبه کنید ومعلمان راطبق مواد قانونی قانع کنید یا اگر نه که باید پاسخگوی قانون شکنی خود باشید.
پاسخ + +1 0 --
داود 1398/12/13 - 10:44
ماده 90 ق.م.خ.ک:کارمندان دستگاه هایاجرایی موظف می باشند که وظایف خود را با رقت سرعت صداقت امانت گشاده رویی انصاف وتبعیت از قوانین ومقررات عمومی واختصاصی دستگاه مربوطه انجام دهند ودر مقابل عموم مراجعین به طور یکسان ودستگاه ذی ربط پاسخگو باشند.امید وارم اقای الهیار ترکمن افکار عمومی معلمان را با توضیحات مستدل ومستد قانع کنند .که در غیر این صورت "با گرانان به از گرانی نیست"
پاسخ + +5 0 --
شهاب 1398/12/13 - 11:09
درودبرجناب آقای پورسلیمان

پیگیری معوقات این قانون از سال 95 وهمچنین اجرای کامل مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری لازم وضروری است
نام رتبه بندی مایه ی تعجب است وقتی قرار است رتبه ی 4،3و5 به یک میزان افزایش حقوق یا در برخی موارد رتبه های پایین تر مبلغ بیشتری دریافت کنند
جالب تر اینجاست افرادی که رتبه ی یکسان دارند ولی اختلاف حقوق آن ها بسیار بالا یا به هرترتیب اختلاف حقوق دارند چراوقتی رتبه یکسان است باز اختلاف حقوق وجود دارد ؟ جز نام ظلم یا مودبانه تر بگویم واژه ی بی عدالتی را براین کار نمی توان نهاد

درمورد همکارانی که برای دریافت رتبه مجبور به دادن آزمون هستند هم بسیار اجحاف شده است یا آزمون برای همه باشد یا برای هیچ کس
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/12/13 - 12:47
اصلا نقل این حرفها نیست همه اینها برای اینه که مشغول باشیم با همین کارای بی فایده سرگرم باشیم و در حد بخور نمیر یه حقوقی بندازن جلومون
پاسخ + +3 0 --
داود 1398/12/13 - 11:19
لطفا به مفاد ماده 71ق.م.خ.ک. که به قول اقای پور سلیمانمعلمان برای اجرای آن هزینه های زیادی دادند نگاهی بنیندازید وقدر ناشناسی متمتعین بخصوص اقای الهیار ترکمن را از این قانون وببنینید.1-بهرمندی از امتیاز شغلی !!!!!14000 2-بهرمندی از فوقالعاده های شغل موضوع ماده 68 همان قانون 3-بهرمندی از تفاوت تطبیق تا80درصد ومحاسبه آن در حقوق بازنشستگی .این همه خود خواهی ومناع الخیر بودن تا کجا؟!!
پاسخ + +9 0 --
دبیر 1398/12/13 - 12:56
الهیار که فوق لیسانس دانشگاه ازاد رودهن است اکثر معلمها فوق لیسانس و دکتری دارند می بایست حکم یا فیش حقوقی شان منتشر میشد تا بدانیم این فرد چقدر میتواند درک درستی از شرایط معلم داشته باشد چند برابر یک معلم حقوق میگیرد ؟ اینکه بخاطر پستش درصدی حقوق بیشتر داشته باشد قابل قبول است ولی اگر چند برابر یک معلم هم سابقه و هم مدرکش باشد حق ندارد این ظلم را توجیه کند
پاسخ + +6 0 --
جهان آرا 1398/12/13 - 13:17
رتبه بندی ۹۴ و رتبه بندی ۹۸ رو بعنوان ۵۰ درصد امتیازات فصل دهم ،در حکم جا دادن
و عملا این دو تا رتبه بندی پرید،
فقط تبلیغات بود مثل همیشه
اینها الان باید بیان این دو تا رتبه بندی رو بعنوان یک رتبه بندی و یک عنوان جدا در فیش قرار بدن و اون ۵۰ درصد رو اجرا کنن و سال بعد،مبلغ این دو رتبه بندی رو به صورت امتیاز در حکم قرار بدن
فعلا این سریع ترین راه حلی هست که تا قبل از پایان سال و بسته شدن حقوق اسفند،باید انجام بشه،تا حقمون ضایع نشود
#عدالت نوشته میشود
تبعیض خوانده میشود
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 14:10
اعتراض به نحوه اجرای افزایش ۵۰ درصدی قانون مدیریت خدمات کشوری برای فرهنگیان به این کمپین بپیوندید
https://www.karzar.net/teachers-discrimination/
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 15:29
ترکمن خدا ازت نگذره بالاخره روزی جواب این همه ظلم که در حق معلمان کردی را میبینی به امید آن روز.
پاسخ + +5 0 --
دبیر مفت 1398/12/13 - 18:31
با توأم «الهیار ترکمن»!
با معلم ها جفاکاری نکن

آنچه در شأن معلم نیست را
بی محابا بر زبان جاری نکن

غره ی پست و مقام خود نباش
اینقدر احساس سالاری نکن

وعده های پوچ و توخالی نده
باصداقت باش و مکاری نکن

پیرو حق و حقیقت نیستی
بس کن از باطل طرفداری نکن

از عدالت هم اگر بی بهره ای
لااقل تبعیض را یاری نکن
****
ای معلم، بی خیالی تا به کی؟!
خدمت بی اجر و اجباری نکن

شمع باش امّا نه شمع روی قبر
در پی حق باش و بیگاری نکن.
***
شعر از : حسین گلچین
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/14 - 09:04
عالی بود
حلال مشکلات است
پاسخ + +5 0 --
ترکی 1398/12/13 - 19:50
ترکمن گفته بود ما باید تصمیم میگرفتیم که باید چکار کنیم که یک بار برای همیشه معلمان از افزایش امتیازات سود ببرن برای سالهای بعد
اولا شما به فکر خودتون بودید نه معلمان اگر شما واقعا به فکر معلمان بودید،اون دو تا رتبه بندی رو فعلا در فیش قرار میدادین و و اون امتیازات ۵۰ درصد رو اعمال میکردین برای همه و در سال بعد زور میزدین تا اون دو رتبه بندی رو به صورت امتیاز وارد احکام میکردین ولی ترکمن به خیال خودش خیلی فکر کرده و یه تصمیم بزرگ گرفته،برو خودتو رنگ کن آقای زرنگ
بگو میخام خودشیرینی کنم برا نوبخت که اومدی این تصمیم کم خرج رو اجرا کردی
پاسخ + +3 0 --
آموزگار 1398/12/13 - 20:12
ما باید زودتر کاری انجام دهیم با این غفلت ها از همه ی ارگان ها عقب افتادیم.
پاسخ + +2 0 --
شوقی 1398/12/13 - 21:28
از کرونا در جهت اعمال بی عدالتی معلمان در فرصت خانه نشینی شان استفاده کردند و دو کیلو مرغ شب عید را اضاف و خود خزانه را به تاراج بردند.
پاسخ + +3 0 --
حسینی 1398/12/13 - 22:23
همکاران عزیز وگرامی این را میدانم وشما هم بدانید بعد از 28 سال تدریس گوش شنوایی برای خواسته های معلمان وجود ندارد همه به دنبال منافع و مطامع خود هستند از نماینده شروع کنید تا... پس کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1398/12/13 - 23:30
40 تا گوسفند بخرید بدهید یک کارگر آنها را پرورش دهد از آموزش و پرورش بیشتر پول در می آورید.

این را عرض کردم بدانید که کار و فعالیت و زحمات و دلسوزی شما پشیزی برای ترکمن و نوبخت ارزش ندارد.

وقتی فلافل فروش درآمد بیشتر از معلم دارد دیگر چه امیدی به سیستم پشتیبانی نوبخت از آموزش و این مملکت دارید؟؟

معلم عزیز
برادر بزرگوار
خواهر گرامی
نمی خواهند شما را با چه زبانی بگویند؟؟
کسی که تورا نمی خواهد تو هم او را حساب نکن.

همین.
پاسخ + 0 0 --
دبیر پیشکوت 1398/12/14 - 00:44
مگر بحث خواستن یا نخواستن یه مشت آدم از خدا بیخبره؟
ما عمر و جوونیمون را پای این مملکت گذاشتیم.
اونی که عرضه نداره باید بره. اونی که دروغ میگه باید بره.
پاسخ + +3 0 --
حسن 1398/12/14 - 08:10
آقای وزیر و معاون مالی ایشان دیدن چند ماه بیشتر در این پست نیستند آمدن و حقوق ستادی ها را 50 درصد اضافه کردند که رفتند حقوق خودشان اضافه شده باشد
پاسخ + +2 0 --
شهاب 1398/12/14 - 09:00
به سایت (کارزار)مراجعه کنید وبه کمپین بپیوندید سایرهمکاران را مطلع کنید شاید موثرافتاد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 09:41
باید حق ۵۰ درصدی درست اجرا بشه... درین روزهای کرونایی وزارت آموزش پرورش داره چکار میکنه؟؟؟ بجز اعلام خبر تعطیلی مدارس. یکی نیست بگه آخه آدم های ناحساب، کدوم اداره ای بازه که شما هر روز توی رسانه ها از تعطیلی مدرسه خبر میدین؟؟؟؟؟ الهی کرونا بگیرین
پاسخ + +2 0 --
محسن 1398/12/14 - 12:07
با سلام
اینها میخواهند کادر اداری رابه زور اداری کنند.مگر میشود کسی تجربه مدرسه را ندیده باشد بعدا بیاید طرح آموزشی برای معلمان بدهد مگر اساتید دانشگا هم اداریوهم آموزشی هستند. لطفا بیانیه بدهید. این کار عمدی دارد.
طرح پیشنهادی مجلس
ممنوعیت تبدیل آموزشی به اداری وافزایش 50 درصد
پاسخ + +5 0 --
حسین 1398/12/14 - 14:52
یک پیام را با این مضمون به آی دی الهیار ترکمن ارسال کردم بچهها انقدر بی تربیت وجوابی نداشت بلکم کرداقای ترکمن چرا جواب نمیدی اگر اجرای همزمان رتبه بندی وفصل دهم خدمات کشوری امکان پذیر نیست چرا رتبه بندی کادر اداری را به فوق العاده ویزه اضافه نمودید ولی مال کادر اموزشی را حذف گردیده است اقای ترکمن حکم بنده قبل از رتبه بندی 4900 بوده با مدرک ارشد وحق مدیریت ولی مال همکار اداری با مدرک کارشناسی 4700 بوده الان حکم همکار اداری بالای 7 میلیون ولی مال بنده به شش میلیون هم نمیرسه جنابعای بعنوان مقام بالا دستی باید بنده وامثال بنده را در این مورد قانع کنی
پاسخ + +2 0 --
حسین 1398/12/14 - 14:55
دوستان این ای دی ترکمن براش پیام بگذاریدای دی الهیارترکمن
ای دی الهیارترکمن
@Ali-Artor
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/15 - 08:32
شماره موبایلش رابفرست
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 16:16
خبر جدید و تکراری با دروغهای شاخدار
الهیار ترکمن گفت: با احتساب اعمال رتبه بندی و افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق معلمان افزایش ۱/۵ تا ۲ میلیون تومانی دارند.
الهیار ترکمن گفت: مطابق آیین‌نامه رتبه بندی سه آیتم حق شغل، حق شاغل و فوق‌العاده شغل از فصل دهم قانون مدیریت را افزایش داده بودیم هم اکنون تمام آیتم‌های فصل دهم افزایش پیدا می‌کند و به آن سه مورد مابه التفاوت تعلق می‌گیرد یعنی هرچقدر افزایش پیدا کرده مابه‌التفاوت آن تا 50 درصد افزایش پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: بین 1.5 تا دو میلیون تومان به طور متوسط به ازای هردو مورد رتبه بندی و امتیازات قانون مدیریت خدمات کشوری به حقوق فرهنگیان اضافه می‌شود که این به سابقه، امتیازاتی که قبلا داشتند و مواردی هچون ایثارگری مربوط می‌شود.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 16:17
رتبه‌بندی تغییراتی نداشته است

الهیار ترکمن درباره تغییرات در رتبه بندی متذکر شد: رتبه بندی تغییراتی نداشته است و پایه این کار براساس رتبه بندی بود ولی افزایش‌ها آمده و برای همه 50 درصد را اعمال کرده است.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 16:24
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: علاوه بر امتیازات رتبه بندی یک میلیون تومان به احکام اضافه می‌شود و این موضوع تثبیت خوبی در حقوق فرهنگیان ایجاد می‌کند و دریافتی‌ها بهتر می‌شود تا بهبود معیشت فرهنگیان کمک کند.

الهیار ترکمن با احتساب رتبه بندی و افزایش ۵۰ درصدی تاکید کرد: بین ۱/۵ تا ۲ میلیون تومان افزایش حقوق برای معلمان خواهیم داشت که رتبه بندی فرهنگیان از اول مهر ماه و احکام افزایش ۵۰ درصدی از اول اسفند ماه در احکام آمده است.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 17:13
افزايش دو ميليون توماني به حقوق فرهنگيان

سایت قطره
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1398/12/14 - 22:58
همه ی ملت میگن توی بلبشوی کرونا خوب به شما معلم ها دو میلیون تومان یهویی اضافه شد.
پاسخ + +4 0 --
همکار 1398/12/14 - 17:37
سلام یه سوال داشتم خدمتون اگه زحمتی نیست جواب بدین؟ الان فرق مابین رتبه اول با رتبه 5 دقیقناچی هست؟ همه که شامل 50 درصد افزایش شده اند؟با این تفاسیر ضرر زیاد شامل رتبه 5 میشه؟ اگر بعد عید بودجه به رتبه بندی بدن رتبه 5 هم شامل افزایش میشه یا نه؟ با تشکر
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 20:04
پور سلیمان به عنوان معلم با تعدادی از معلمها برو دفتر الهیار طبیعتا حکم خودتم موجوده حکمت رو نشون بده ازش بپرس اون افزایش یک و نیم میلیونی رو نشون بده
پاسخ + +7 0 --
معلم 1398/12/14 - 21:24
ترکمن در خبرشبکه 2 گفت بین 1.5 تا 2 میلیون تومان به حقوق معلما از ماه اسفند اضافه شده پس چرا به حکم بنده فقط 25 هزار تومان اضافه شده اگه قراره رتبه 4و5 حقوق یکسان حتی رتبه 4 بیشتر باشه پس ازمون وضمن خدمت وسابقه و... چه معنا داره
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 21:59
توی شبکه های تلویزیون از افزیش ۱/۵ تا دو میلیون افزایش خبر میدن. هی هاوااااااااااااااااار تو رو خدا یکی بیاد مقابل اینها وایسه، جواب ترکمن رو بده.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 21:59
آقای پورسلیمان یه کاری بکن.
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/12/14 - 22:09
آقای ترکمن، آنچه اضافه شده افزایش بین 1.5 تا 2 میلیون ریاله نه تومان.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/15 - 08:29
همین هم نیست به حکم من با رتبه ی 5هفتادهزارتومان اضافه شده
ننگ براین دغل کاران
پاسخ + 0 0 --
طاها 1398/12/17 - 16:38
به من هم 25هزار تومن.
پاسخ + +4 0 --
علمدار 1398/12/14 - 22:11
داخلمون خودمونا کشته بیرونمون مردمه،همه اشنایان ومردم میگن خوب بهتون ۲تومن اضافه شده بخورید ،نمیدونن دروغه محضه،سر جمع افزایش حکم بنده با ارشد فیزیک و۲۳سال سابقه از سال ۹۴تا الان با افزایش سالیانه و رتبه بتذی و ۵۰درصد دو تومن نمیشه ،ترکمن لطفا فرمول و معادله محاسباتیش را اعلام کنه تا ما هم بفهمیم ،به خدا تن همه ریاضی دانها توی قبر از فرمول حضرات داره میلرزه ،افزایش ۸۰۰هزارتومانی رتبه بندی از اول تا الان را ۲تومن اعلام میکنن ،از طرفی وقتی دوست من با شرابط یکسان با من در داخل اداره حکمش ۶۵۰۰شده ومن ۵تومن چطور بخشنامه درست اجرا شده بعد کار ما کجا و کارشناسان اداره اپ کجا که از بیکاری تا ۲بعد ظهر نمیدونن چ کار کنن
پاسخ + +9 0 --
زارعی 1398/12/14 - 22:49
جناب آقای پورسلیمان این اختلاف فاحش حقوق که بین کادراداری ومعلمان به وجودآمده به خداباعث دلسردی ودلزدگی همکاران می شود.اخه به چه دلیل آنها بایدحدود1.5تا2میلیون از معلم بیشتربگیرند؟تا وضعیت آموزشی ازاین بدترنشده لطفاپیگیری کنیدتاروحیه ی معلمان تضعیف نشده وخدای نکرده روی عملکردشان بابت نگاه های دوگانه وتبعیض آمیزتاثیرمنفی نگذارد.خلاصه لطفاهرکاری ازدست شمابرمی ایدمحبت بفرمایید.همه دعاگویتان خواهندبود.
پاسخ + +7 0 --
مهدی 1398/12/14 - 22:56
باکمال وقاحت، تلویزیون امشب اعلام کرد که در این ماه اسفند به حقوق معلمان حدود دومیلیون تومان اضافه شده.
صدای معلم عزیز خواهشا یه پست مقتدرانه و حق خواهانه با همکاری افراد خبره و کارشناس بذارین تا جواب قطعی باشه به این اجرای ناقص و ظلم ماندگار.... منتظریم با تشکر صمیمانه
پاسخ + +9 0 --
صادقی 1398/12/14 - 23:02
اقای پورسلیمان عزیزشماکه آن بالا ودرمرکز هستید خواهشمنداست به هرنحوی که می شودوصلاح می دانیدچه شکایت به دیوان یامکاتبه بانمایندگان ویاهم صحبت بامسئولین دیگر جلوی این بی عدالتی محض ونابودکننده رابگیرید.حق همه ی معلمان باسابقه ورتبه بالاراتباه کردند وآن وقت اعلام می کنند 2000000تومان به معلمان اضافه شد.اخه احکام که موجوداست ببینندبه چه کسی ازقشرمعلم این مقدارافزوده شده؟پس بی زحمت پیگیری فرمایید.ممنون
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1398/12/15 - 00:31
درود بر پیشنهاد شما
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/15 - 20:55
آقای پور سلیمان اقدام کنند ولی فرهنگیان دست از سر اضافه کار معلم تمام وقت وغیره برندارند هیچکس به تنهایی کاری ازدستش ساخته نیست بدون اتحادچیزی درست نمی شود
پاسخ + +8 0 --
ترکما 1398/12/15 - 00:15
همه معلمان باید درخواست انتقال ب اداره بدهند ،همه می خواهیم کارشناس اداری بشیم هم اعصابمون سر جاش میاد چون دیگه با دانش اموزان عزیز و همه چی تموم این دوره سر وکله نمیزنیم و هم حقوقمون ۲تومن بیشتر میشه،همه معلمان بیدارشید ودرخواست پر کنید برای اداری شدن
پاسخ + +7 0 --
نعمت اله کاوسی 1398/12/15 - 13:12
سلام . بنده لیسانس و با 30 خدمت حدودا 909هزار. اضافه شده در صوتی که در وزارت بهداشت با لیسانس و 15 سال سابقه 1700 هزار اضافه شده واقعااآینه عدالت. خانواده ما چه گناهی کردن که ما معلم شدیم آقای پور سلیمان خواهشمندیم پیگیری کنید
پاسخ + 0 0 --
حسین 1398/12/15 - 18:59
عزیزم بهداشت را ول کن در کادر اداری از این بیشتر اضافه شده
پاسخ + 0 0 --
حسین 1398/12/15 - 19:01
امروز دوباره ترذکمن غلط کرد منظورم کل اموزش وپرورش بود امده افزایش اداریها را برای معلمها حساب کرده
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/16 - 12:33
برای شما خوب اضافه شده برای من با حدود29سال سابقه رتبه بندی وفصل ده570هزارتومان اضافه شده دربین فرهنگیان هم میزان افزایش ها بی حساب وکتاب است
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 15:10
همه همکاران در یک کارزار عمومی خواستار عزل ترکمن شوند.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 20:43
نامه سرگشاده مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به وزیر آموزش و پرورش
آقای وزیر!
....
حقیقتا، چگونه اجازه می‌دهید فردی معلوم الحال، به عنوان معاون شما اینقدر با آبروی معلمین بازی کند و عزت ایشان را با دروغ‌های متعدد مثل افزایش ۵/۱ تا ۲ میلیون تومان به حقوق معلمان، به مسلخ ببرد؟
چگونه اجازه می‌دهید جناب ترکمن، معاون وزارتخانه، به عنوان یکی از عناصر پیاده سازی سند ننگین آموزش ۲۰۳۰، همچنان در آن پست بماند و امروز اینگونه تیغ به اعتماد سرمایه اجتماعی این کشور بکشد؟
چگونه اجازه می‌دهید این فرد نامعلم در این جایگاه برای معلمین تصمیم بگیرد؟ روزی به اسم معلم تمام وقت، نیاز معلم را اسباب بیگاری کشیدن بکند و روزی دیگر با طرح ننگین خرید خدمات آموزشی برای به اجرا درآوردن سند ۲۰۳۰، ستون فقرات هویت نظام تعلیم و تربیت را نشانه رود؟
آقای وزیر! جنابعالی مانند بقیه مسئولین در نظام اسلامی، شأنی جز نوکری این مردم شریف ندارید!...
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1398/12/15 - 21:05
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به
وزیر محترم آموزش و پرورش
سلام علیک
...
اما پس از گذشتن چندین ماه، این روز‌ها در مسئولیت شما، یکی از تلخ‌ترین و تحقیرآمیزترین روز‌های معلمان عزیز و شریف این مرز و بوم می‌گذرد. روز‌هایی که در آن یک مسئول، مستقیم در چشم معلمان نگاه می‌کند و با شرمی دروغ می‌گوید و رسانه به اصطلاح ملی نیز موظف به پخش دروغ‌های آن می‌شود.
آقای حاجی میرزایی!
بنظر می‌رسد که جنابعالی حتی توان گرداندن امور وزارتخانه آموزش و پرورش را ندارید و کسان دیگری برای شما و مجموعه وزارتخانه مظلوم آموزش و پرورش تصمیم می‌گیرند. به یاد داشته باشید که شما احتمالا آخرین وزیر آموزش و پرورش دولتی هستید که با بی تدبیری، این حجم از نا امیدی را به دل زخم خورده معلمین پمپاژ می‌کنید.
آیا افزایش ۵۰ درصد فوق العاده شغل برای همه کارکنان دولت را به اسم رتبه بندی به معلمین عزیز صدقه می‌دهید؟
حیا نکردید که شرف و آبروی معلمین را با بار‌ها و بار‌ها رسانه‌ای کردن حداقل حق شان، لگدمال کنید؟
پاسخ + +2 0 --
فرهاد 1398/12/16 - 10:38
این آدرس شکایت به دیوان عدالت اداری در مورد این ظلم بزرگ
https://divan-edalat.ir/documents
پاسخ + +2 0 --
بازنشسته 1398/12/17 - 13:00
وقتی کامنت ها را می خوانم به یاد دوران خدمت خودم می افتم. ما هم زمانی که تدریس می کردیم چون فوق لیسانس بودیم 80 درضد حقوق هیئت علمی را در احکاممان می نوشتند و بعد از دو سه سال با تمام حیله و نیرنگ این 80 درصذ را به حساب اینکه قانون خدمات کشوری می خواهد اجرا شود حذف کردند. این زمانی بود که حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاهها یکباره به شدت بالا رفت. و سر معلمانی که مدرک فوق لیسانس و دکتری داشتند به شدت کلاه رفت. تجمعات ما هم در آن زمان جلو مجلس به جایی نرسید .
پاسخ + +2 0 --
.... 1398/12/18 - 02:49
همه باهم شکایت به دیوان، ،وبمباران اعتراضات به شبکه های خبری،،،چطور شرم نمی کنندوازادانه دروغ می گویند واعصاب معلمان رابه هم می زنند حتی دربین خود معلمان هم بی عدالتی اجرا کردند تاتفرقه بیندازند وحکومت کنند ،،آمدند رتبه های پایین رابالا بردند تا رتبه عالی را تحقیر کنند ،،چرادریافتی رتبه ۴ باید از رتبه ۵ بیشتر باشد ،،این یا بی تدبیریه یابی عدالتی محض!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/12/18 - 11:51
احکام جدیدی رو دیروز زدند. به فیشها نگاه کنید
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1398/12/18 - 14:58
منم از همین ناراحتم قرار شد تبعیض بین کارکنان دیگه با آموزش وپرورش برداشته بشه نه اینکه همکار هجده سال سابقه با رتبه خبره از من با سابقه 26 بارتبه عالی پیشی بگیره اینجوری میگفتن به سابقه بالاها نگاه ویژه میشه پس تجربه وسنوات کجا ارزش داره قرار بود من با هجده سال سابقه یکی باشم چرا دارم اصلا ادامه میدم والان پشیمونم چرا رفتم فوق لیسانس گرفتم تازه یکسال اگه این عدالت آقای ترکمن وزیر محترم اون چه نگارشی که رتبه خبره باید همسان شاید بیشتر از رتبه عالی حکم بگیره
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/18 - 18:06
سلام همکاران، مشکل از ترکمن نیست، چرا که ایشون و بزرگتر از او بله قربان گوی بزرگترها(!!!) هستند. مطمئن باشید اگر بخواهند از حقوق ما دفاع کنند ظرف یک هفته اخراجند. اصلا واضحتر بگویم مشکل از سیستم است نه فرد. سیستم موجود با معلمان مشکل دارد و لاغیر.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/12/19 - 11:43
اقای ترکمن دولت یه بودجه ای به اموزش و پرورش داده زدن حکم افزایش بندها و.. با شما بوده. دولت و مجلس نمی ایندتو جزییات دخالت کنند. شما چون خودت در حوزه ستادی و اداری کار می کنی، احکام اداری ها را بیشتر زدی چون ذینفع هستی.خاک بر سر وزیر که هنوز شما را تو وزارتخونه نگه داشته،خود وزیر هم گماشته نوبخت است، باید مطیع و کاسه لیس باشد.
پاسخ + 0 0 --
علي 1398/12/20 - 10:01
دیروز در کانال بخشنامه حکمی قرار داده بودند که معاون پشتیبانی ادره بود و دو میلیون و ششصد اضافه شده بود، نتیجه این میشه که این بخشنامه به نام معلمان بوده و به کام کادر اداری بوده، من که با مدرک کارشناسی ارشد و بیست و هشت سال سابقه فقط یکصد هزار تومان اضافه شده، خانم ها هم که چون عائله مندی و حق اولاد ندارند از بیست و شش هزار تومان تا یکصد و بیست هزار تومان اضافه شده.
پاسخ + +1 0 --
ایمان 1398/12/22 - 13:46
به نظر من آقای ترکمن یا معلم نیست یا از معلمی بویی نبرده است . اگر این آقا راست می گوید یک هفته در هنرستان برای تدریس برود تا مزه معلمی را بچشد؟××××÷
پاسخ + 0 0 --
عبدالله 1398/12/23 - 22:30
همکارا درمصاحبه ای که اخیرا ترکمان الهیار داشته چنین برمیاد این حق خواهی معلمان درمورد حذف رتبه بندی و..... به ذائقه نوبخت )بدبخت) برخورده وخوش نه اومده حتی بیچاره وزیر را تهدید کرده اصلا میخوای حقوق اسفند ۹۸ را ندم یعنی این نوبخت اون اندازه .......شده که معلمان ووزیررا حتی تهدید میکنه آخرش وزیر بقولی جند جلسه با نوبخت داشته با التماس دلش را بدست آورده نوبخت میگفته این ۵۰درصد هم شامل آموزش پرورش نمیشه همکاران محترم شمارا به جان بچه هاتون عزیزانتون یه بالا غیرتی جمع بشیم این نمایندگان جد
یدرا تحت فشارقراربدیم نوبخت را ازطریق روحانی برکنارش کنه والا درسته کرونا به نوبخت والهیار فرصت نخواهد داد ایندچندروز درمنصب بودن هم برای اینادبخدا زیاده زیاده زیاده اگه فرصت بدیم ایندنوبخت ( هزارچهره) احتمالش دردولت بعدی هم تومقام ومنصبی باشه دورازانتظارنیست یا علی .....
پاسخ + 0 0 --
حسن فرج نژاد 1398/12/29 - 00:14
سلام من در اخر دی 98 بازنشسته شدم و این قانون مربوط به سال 96 میباشد بنابراین باید شامل ما هم بشود ولی تبعیض قایل شدند و به ما بازنشستگان وزارت بهداشت ظلم کردند در قیامت باید جواب دهند

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور