صدای معلم

فراخوان صدای معلم ؛

معلمان موارد اجبار ، الزام و تهدید مبنی بر عضویت در " شبکه شاد " را گزارش کنند

گروه گزارش/

فراخوان صدای معلم برای گزارش معلمان در مورد اجبار و تهدید معلمان به عضویت در شبکه شاد

همان گونه که در گزارش صدای معلم آمد ( این جا ) ؛ « عبدالرسول عمادی » مشاور وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش های صدای معلم عنوان کرده است که معلمان و دانش آموزان برای عضو شدن در شبکه شاد هیچ اجباری ندارند .

ایشان در جای دیگری تاکید می کند استفاده از شبکه شاد هیچ اجبار و الزامی ندارد .

همچنین در جوابیه ای که وزارت آموزش و پرورش به تاریخ یکشنبه 7 اردیبهشت 99 برای خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است ؛ چنین آمده است : ( این جا )

" با عنایت به اسناد بالادستی از جمله راهکار 2-17 و 4 -17 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی را از تکالیف مهم وزارت آموزش و پرورش دانسته است.

نظر به شرایط و نیاز اجتماعی امروز، تعطیلی مدارس، طولانی شدن آن و  جلوگیری از ایجاد وقفه در امر آموزش دانش‌آموزان، اجرای این برنامه تکلیفی را جهت کاهش دغدغه‌های اجتماعی، بیش از پیش ضروری ساخته است.

در این راستا، وزارت آموزش و پرورش با لحاظ کردن حفظ امنیت و اطلاعات دانش‌آموزان و کارکنان آموزش و پرورش شبکه اجتماعی دانش‌آموزان ( شاد) را راه‌اندازی و طی شیوه‌نامه مورخ 10 فروردین 99 معاونت آموزش ابتدایی و شیوه‌نامه معاونت آموزش متوسطه جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ کرد و در آن مدیران مدارس را الزام به راهنمایی، ترغیب و تشویق معلمان و نظارت بر فرایند آن کرده است (بند3-1 وظایف عوامل مدرسه در شیوه نامه معاونت متوسطه).

فراخوان صدای معلم برای گزارش معلمان در مورد اجبار و تهدید معلمان به عضویت در شبکه شاد

لیکن هیچ اشاره‌ای به تهدید و معرفی به هیئت رسیدگی به تخلفات نشده است همچنین تاکنون شکایتی مبنی بر تهدید معلمان و یا معرفی آنان به هیئت تخلفات به اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات واصل نشده است.

شایان ذکر است چنانچه شکوائیه‌ای به صورت مصداقی و با درج مشخصات مدیر منطقه یا واحد آموزشی ذکر شود در اسرع وقت از سوی این اداره کل مورد بررسی و پیگیری  قانونی قرار خواهد گرفت. "

در این راستا ؛ « صدای معلم » ضمن تاکید بر مواضع پیشین خود مبنی بر اجرای اصل " مدرسه محوری " و احترام به هویت و جایگاه مدرسه و ارکان آن که در سند تحول بنیادین نیز مورد تاکید و تصریح قرار گرفته است از همه معلمان دعوت می کند چنان چه موردی دال بر اجبار ، الزام و تهدید آنان از سوی مدیران در هر سطحی را  مشاهده کردند به صورت مستند و مکتوب برای این رسانه ارسال نمایند .

در گزارش ها و اخبار ارسالی حتما نام مدرسه ، منطقه و اداره کل همراه با بخشنامه و دستور العمل ذکر شود .

ضمنا اگر این پیام ها در شبکه های مجازی مبادله گردیده است ؛ تصویری از آن ( اسکرین شات ) برای صدای معلم ارسال گردد .

این رسانه به مدارس پیشنهاد می کند با بهره گیری از " خرد جمعی " و " خلاقیت و نوآوری "  و در نظر گرفتن " منافع و مصالح آموزش " ؛ جریان و فرآیند تربیت را استمرار و استغنا بخشند .

پایان گزارش/

ای میل :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


فراخوان صدای معلم برای گزارش معلمان در مورد اجبار و تهدید معلمان به عضویت در شبکه شاد

دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 09:47 خوانده شده: 2423 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +12 -1 --
عزیز 1399/02/08 - 10:05
اجبار که لازم نیست حتما مستقیم و با تهدید و جبر باشی . وقتی ارزیابی عملکرد مدارس غیر دولتی را برمبنای شاد تعریف می کنی این یک اجبار هست. حساب کنید من مدیر غیر انتفاعی از اولین روز تعطیلات برنامه منظم کلاس آنلاین (مثل دانشگاه مجازی) داشته ام و کلی هزینه و وقت صرف کرده ام و الان باید همه اونها را رها کنم دانش آموزان و معلمانم را به دردسر شاد وارد کنم از کیفیت تحصیلی خود بکاهم چون بخش زیادی از ارزیابی عملکرد مدرسه و احتمالا تعیین شهریه منوط به استفاده از شاد هست.
پاسخ + +17 -1 --
شهروند 1399/02/08 - 10:25
درود در خوزستان با فشارمدیر کل
مدیران شهرستانها مسابقه برای اجبار به معلم و نصب
شاد برگزار کرده اند که هرکس نصب نکردووو
خلاصه خیلی از همکاران واولیا با عرض معذرت روانی شده اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/09/16 - 13:22
کی برسه اون روز که برکنار بشه؟خدایا هرچه زودتر مقدمات برکناریش را فراهم کن.آمین.
پاسخ + +12 -1 --
مهدی 1399/02/08 - 10:40
برای اینکه من اجبار نکردم که اولیا و دانش آموزان شاد را نصب کنند و استقبال کمی از برنامه شاد شده ، معاون ابتدایی به من زنگ زده و اصرار داره که اکثر مدارس انجام دادن شما هم باید انجام بدهید میگه نمیشه با برنامه های اینچنینی همراهی نکنید
پاسخ + +13 -1 --
شهاب 1399/02/08 - 13:45
من تجهیزات اتصال به اینترنت را نداشتم مدیرازمن خواست به مدرسه بروم وبا کامپیوترمدرسه درشبکه شادفعالیت کنم من هم به مدرسه مراجعه کردم واکنون هراز چندگاهی سرفه می کنم امیدوارم به کرونامبتلا نشده باشم
پاسخ + 0 0 --
عجب 1399/02/08 - 14:20
مگه با کامپیوتر هم میشه؟ اگه میشه سراغی از 280 شاگردم بگیرم
من از جایی با کامپیوتر خواستم برم تو شبکه شاد دیدم شماره همراه می خواد چون از هیچ شماره همراهی استفاده نمی کنم بی خیال همه چی شدم
در حالی که در دو دانشگاه برای اخذ چندمین مدرک بدون شماره همراه مشغول تحصیلم دانشگاه اصلی و مهمان
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1399/02/08 - 16:24
جناب عجب
من مدرسه رفتم مدیر مدرسه تلاش کردشادرا نصب کند آخروقت گفت شادرا نصب کردم ولی دانش آموزی عضو نشده است باید تماس بگیرم تا دانش آموزان عضو شادشوند شما را روزهای آینده خبرمی کنم همین
البته این کارهارا باکامپیوترمدرسه انجام داد
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1399/02/10 - 04:32
پا شو جمع کن بابا مردم خودشان از کرونا بد ترند
پاسخ + +13 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 13:46
هفته پیش، مدیر مدرسه به من زنگ زد و گفت که بخشنامه اومده که باید حتماً برنامه شاد را نصب کنی! من هم گفتم گوشی من مدل پایینه و امکان نصب برنامه شاد نیست! گفت اشکالی نداره! برو توی سایت Shadweb.iranlms.ir و اونجا شماره موبایلتو وارد کن تا ثبت نام کرده باشی وگرنه اسمتو میفرستم به واحد ارشیابی عملکرد! من هم گفتم هر کاری میخوای بکن!
پاسخ + 0 0 --
عجب 1399/02/08 - 14:46
وارد سایتتون شدم دیدم شماره موبایل می خواد پس دیدم نمی تونم وارد بشم البته این مشکل من نیست بلکه مشکل آموزش و پرورش هست
خیلی دوست داشتم که از راه حلال پس از سیر کردن شکمم برای یکبار پس از بیست سال و تعمیر دندانهایم و ... می تونستم یک سیم کارت مفت از مخابرات دروغگو و یک گوشی عاریه از آموزش و پرورش گدا دریافت کنم
من حق التدریس بی قرارداد چهل و چند ساله که از راه حلال مثل آزمون استخدامی که بارها نمره علمی آورده‌ام و سابقه رتبه 1 آزمون استخدامی در دستگاه اجرایی دیگری را داشتم مسلم است که با وجود غاصبین مشاغل مکلف نبوده ام به چند صد نفری که خواستگاری کرده اند پاسخی مثبت دهم که چگونه درآمدی که برای سیری شکم خود نمی پسندم برای سیری شکم همسرم بپسندم حال بروم موبایل بخرم ؟
از درآمد شغلی که در اختیار غاصبین شغلم هست؟
پاسخ + +13 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 16:26
سلام
وقتی تاکید می شود معلمی که در سامانه شاد فعالیت نداشته باشه غیبت می خورد این یعنی چی؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/09 - 18:22
دقیقا مدبر مدرسه ی ماهم گفت هرکس فعالیت نکنه غیبت می خوره. و من متاسفم که والدین و معلمین بلاجبار مجبور به استفاده از شاد شدن.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/10 - 09:22
هیچ اجباری نیست دنیا محل اختیار است من هنوزه وارد ارتباط مجازی نشدم چون هیچ موبایلی ندارم و آموزش و پرورش بسیار زور گو و پر توقع است
پاسخ + 0 0 --
محمد 1399/07/16 - 01:49
معلمی که به همین راحتی این حرفها میپذیرد ،
هر نوع ظلمی لر او.رواست،
معلمی کخ دفتر حضور وغیاب معلمان را امضا می‌کنند
و میتواند ساعت ورود و خروجش را بنویسد
و.امضا کند، اما کاربرد این دفتر را نمی داند،
معلم نیست رباط است،
پاسخ + +11 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 16:34
سلام این برنامه شاد بغیر از اعصاب خورد کردن معلم کاری دیگه نمی کنه یه عده ای عضوند یه عده ای نه از طرف دیگه مدیر و معاونان عضوند و ارد زیادی می دند گوشیامونا که مالک خودتون کردید واقعا متاسفم براتون که همش با زور وقلدری با معلم این مملکت رفتار می کنید دردو بلای دیگر کشورها بخورد تو سرتون که اصلا هیچ انسانیت ندارید رندگیمونا ازمون گرفتید کاش شعور داشتید
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 16:35
من فرهنگی شاغل در منطقه 18 تهران هستم، امروز معاون مون زنگ زدند و گفتند که اداره گفته هر کی شاد رو نصب نکرده دلیلش رو بپرسین، منم گفتم تو گوشی من نقب نمیشه ،گوشیم هم تازه دادم درستش کردند، تازه من که از اسفند گروه های دانش آموزان رو تشکیل دادم و دارم فعالیت میکنم خودتون هم تو گروه هام هستین، گفتند در این شکی نبست شاهد فعالیت شما هستیم، ولی اداره گفته اگه نصب نکنین رتبه بندی هم خبری نیست،

منم گفتم هر سازمان و اداره ای بود، کلی تشویقی و پاداش هم میداد، اونوقت شما تهدید به محرومیت از رتبه بندی هم می کنین؟

لطفا در این مورد پیگیری بفرمایید که میتونن چنین کاری بکنن یا نه؟
تکلیف ما چیست؟
پاسخ + 0 0 --
معمار 1399/02/08 - 21:50
خشت کج به مقصد نمی رسد
پاسخ + +9 -1 --
صادق 1399/02/08 - 16:48
آموزش وپرورش شهرستان بابل متاسفانه به مدیران فشارمیاورد ومدیران هم بدتر به معلمان فشارمیاورد؟
پاسخ + +10 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 17:11
سلام
بله ما اجباری وارد شاد شدیم
پاسخ + +10 -3 --
تسلا 1399/02/08 - 19:41
سلام
من هم برای اینکه با این ها درگیر نشوم همان روز اول عضو شاد شدم با تمام بی میلی چون میدانستم کارهای ایرانی ها چه خواهد بود.
عضو شدم و مدیر گفت گروه تلگرام را تعطیل کن تا بیایند شاد. من هم کار زیادی نمی کردم در حد معمول چت در آن کار میکردم. اما دانش آموزان به میل خود نمی خواستند یا نمی شد عضو شوند و نصف کلاس مشکلات نداشتن گوشی و .. داشتن.
خلاصه بعد از دو روز مدیر رفته بود پیش رئیس ابتدایی گفته بود فلانی همکاری نمیکند. و اون هم زنگ زد به من گفت بچه ها را عضو کن گفتم من که معجزه نمیتونم یکی یکی عضو میشوند.
و او هم رفته بود حراست گفته بود. و حراست هم زنگ زد بهم.
در حالی که یک هفته قبل از تعطیلی مدارس من خودم آموزش مجازی و پیگیری شروع کرده بودم.
ولی وقتی این وضع را دیدم فهمیدم در سیستمی کار میکنم هیچ چیز به جز آمار مهم نیست
هیچ کس به حرفم گوش نمی کرد فقط می گفتند چرا آمار گروه شاد کلاس شما کم هست.
حالا همکاری نمی کردم باز یه چیز
واقعا خیلی بد هست یک سیستم آموزش اینقدر نفهم باشد
پاسخ + 0 0 --
یک معلم 1399/02/08 - 22:13
این چی چی ها نوچه هاشون رو فرستادند که شماره بدهم گفتم تلفنم پیام دریافت نمی کند و صفحه اش تیره است
وقتی از یک تلفن همراه صفحه تیره در حد تلفن استفاده می کنم چه خرده فرمایشاتی دارند حقوق فروردینم را تا کنون 8 اردیبهشت نداده اند
البته گور بابای حقوق ، روی اعصابمان راه نروند خدا جای حق نشسته است
پاسخ + +13 -1 --
علی زاده 1399/02/08 - 20:59
در شهرستان مراغه، همه رو مجبور کردند که برنامه شاد نصب کنند و هرکسی هم نصب نکنه اعلان می کنند که فلانی گدا شده پول جمع کنید تا براش اینترنت یا گوشی بخریم.
پاسخ + 0 0 --
یک معلم 1399/02/08 - 22:17
گدای اصلی آموزش و پرورش و افکار گدا صفتانه و مریض آنهاست
معلمی را می شناسم که مطب دارد و موبایل ندارد و معلمی را می شناسم که دارای خدمات اجتماعی و خیری فراوانی از جمله در شهر مراغه است ولی از موبایل استفاده نمی کند
پاسخ + +10 -1 --
ناشناس 1399/02/08 - 21:06
امروز برخی همکاران برای نوشتن لیست نمرات مستمر پایه دوازدهم رفته بودن مدرسه، متاسفانه مدیر همکاران رو برای نصب اپلیکیشن شاد تهدید به کاهش نمره ارزشیابی کردن!
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1399/02/10 - 23:45
خبرآموزش میگه اسکرین شات از تعداد اعضای کلاسات بفرست هی زنگ میزنه کمه آمار بعد اجبار نیست
پاسخ + +11 -1 --
تسلا 1399/02/08 - 22:12
نکته دیگری را میخواستم بگویم
و آن اینکه این همه تهدید و اجبار و سر و صدا برای چی؟!
به چه قیمتی؟!
همه این ها برای برنامه ای که مفت هم نمی ارزد.

برنامه ای که نه امکانات درست دارد و نه به روزرسانی اش درست کار میکند و بیشتر مواقع درست کار نمیکند و کند کار میکند.

حتی 10 درصد تلگرام کیفیت و امکانات ندارد

به چه رویی چنین کارهایی می کنند
خاک بر سرشان
پاسخ + +9 -1 --
معلم 1399/02/08 - 22:35
سلام... احتراما باتوجه به اطلاعیه ای که شده(( حقوق اردیبهشت منوط به احراز هویت در برنامه شاد می باشد....))) لذا همکاران محترم نسبت به نصب برنامه شاد و احراز هویت خود در برنامه شاد اقدام نمایند.... خانمهایی که با احراز هویت مشکل دارند هرچه سریعتر اطلاع دهند.... تا اسامی آنها به اداره جهت عدم احراز هویت و رفع مشکل ارسال شود.... عزیزان مخصوصا هنراموزان می‌توانند تدریس را در گروههای واتساپ و تلگرامی ادامه دهند ...ولی احراز هویت شما در شاد اجباریست... سپاس...هنرستان منطقه 11 تهران
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/09 - 16:19
بی خیال حقوق
پاسخ + 0 0 --
معلمین 1399/02/10 - 18:24
چون پیش از این اسیر حرص حقوق شدیم از آزادگی دور شدیم تا مشت به دهن یاوه گویان زنیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/11 - 19:55
شبکه شاد ابتدا شماره موبایل می خواهد من که ندارم موبایل
هویت ما ....
چه بخیل است این جامعه
پاسخ + +9 -1 --
ناشناس 1399/02/09 - 05:20
توی منطقه ما گفته که هر کی نمیخاد شاد باشه بیاد مدرسه بشینه غمگین بشه
پاسخ + +9 -1 --
ناشناس 1399/02/09 - 09:30
هیچ جای دنیا چنین سیستم هایی جهت آموزش اجباری وجود نداره.
پاسخ + +9 -1 --
جمشید احمدی 1399/02/09 - 10:54
سلام
بر هیچ کس پوشیده نیست که معلمان بر اساس وجدان کاری خود ، به اندازه کافی دغدغه تدریس رو دارند اما اینکه با تهدید معلمان را مجبور به نصب برنامه شاد می کنند امر پسندیده ای نیست . بنده به هیچ عنوان رضایت ندارم چون از طرق دیگری با دانش آموزانم در ارتباط بودم و راحت تر بودم . چه نیازی به تهدید بود .
پاسخ + +9 -1 --
جمشید احمدی 1399/02/09 - 10:58
تهدید در کار دبیران کاری از نیست . دبیران گرامی نیازی به این کار ندارند .
لطفا بستر این کار را فراهم کنید و اینترنت رایگان در اختیار دبیران قرار دهید .
چرا تهدید ؟
وقتی به دبیر اطلاع می دهند که عواقب ناشی از عدم نصب ترم افزار شاد برعهده خود شماست ،،،،،، فقط و فقط میشه تهدید ....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/09 - 16:21
فقط اینترنت آمو؟
تکلیف سیم کارت و موبایل چی میشه؟
پاسخ + +9 -1 --
جمشید احمدی 1399/02/09 - 10:59
جناب مدیر لطف کنید پیام دبیران را ارسال کنید .
چندان نیازی به بررسی نیست .
نگران نباشید لطفا چون واقعیت نوشته می شود و بس
پاسخ + +9 -1 --
جعفر 1399/02/09 - 14:33
سلام آقای الهیار اگر خودت معلم بودی امروز خبر نگار صدای معلم دعوت میکردی راست می گی ۵۰درصد جیب تو یکی پر کرده بقیه معلمان شریف باد هوا کی شما معاون اونم مالی کرد
پاسخ + +8 -1 --
داود 1399/02/09 - 16:47
داستان گرفتن پول از اپلیکیشن شاد بابت هر دانش اموز وکلا طی کردن فرایند قانونی وشفاف دردادن امتیاز شاد به یک پیام رسان داخلی را اگر اموزش وپرورش شفاف سازی کندشاید علت اصرار ا.وپ. را در عضویت معلمان ودانش اموزان رادر این اپلیکیشن بهتر بفهمیم. گردر همه شهر یک سر نیشتر است/در پای کسی رود که درویش ترست/با این همه راستی که میزان دارد/میلش طرفی بود که آن "بیشتر "است.
پاسخ + 0 0 --
امیر حسین 1399/02/11 - 20:04
هیهات
پاسخ + +8 -1 --
دبیر مفت 1399/02/09 - 23:26
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: باقی مانده محتوای کتب درسی ((باید)) از طریق شبکه شاد تدریس شود.

https://www.medu.ir/fa/news/item/1164688/

پارادوکس جدید آموزش و پرورش: عضویت در شاد اجباری نیست ولی تدریس در شاد اجباریست!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/11 - 19:58
این که نوشتی عضویت در شاد الزامی نیست سند مکتوب یا گفتاری دارد؟ چون عضو نشده ام چون اصلا موبایل ندارم که شماره داشته باشم
پاسخ + 0 0 --
دبیر مفت 1399/02/12 - 05:03
در بخشنامه شاد کلمه اجبار و باید برای معلمان نوشته نشده.
فقط مدیر و دانش آموز و والدین.

اینم بخونید:
http://sedayemoallem.ir/یادداشت/item/18637
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/12 - 13:28
باریکلا به نکته سنجی دبیر مفت، سایت بالا را دیدم
مارمولکها یک روده راست در شکمتان نیست
دروغ گو ها
کمی غیرت داشته باشید و اینقدر دروغ نگویید
پاسخ + 0 0 --
دبیر مفت 1399/02/12 - 20:31
سپاسگزارم. قابلی نداشت.

وزیر: ما برای کمک آمدیم نه برای اذیت کردن مردم و اجبار به کسانی که امکان تهیه گوشی هوشمند ندارند. گفتیم هرکسی می‌تواند به شبکه متصل شود.

https://www.isna.ir/news/99021208590/
پاسخ + 0 0 --
دبیر مفت 1399/02/12 - 20:43
تکلیف چیست جناب وزیر؟ باید یا اجباری نیست.
احتمالا ((باید)) = ((اجباری نیست))

در شیوه نامه آموزش مجازی شبکه شاد معاونت آموزش متوسطه شماره 3787 که در تاریخ 99/1/10 در صفحه 6 چنین آمده است:
دانش آموزان ((موظف)) به حضور در همه کلاسها... می باشند.
دانش آموزان ((باید ))مشابه مدرسه حقیقی ... مشارکت فعال داشته باشند.
حضور دانش آموزان... ((ضروری)) بوده و ترک کلاس ... غیبت محسوب میشود.

در صفحه 5 شیوه نامه مذکور چنین آمده:
((لازم)) است والدین محترم علت تاخیر عدم حضور و غیبت فرزندان خود را به مدرسه اصلاع دهند.
پاسخ + +2 -12 --
نا شناس 1399/02/10 - 06:46
انصاف هم چيز خوبي است ! در روزهايي كه پزشكان و پرستاران و كادر درماني بيمارستانها جان خود را بركف گرفته و براي حفظ جان مردم تلاش خستگي ناپذير دارند براي ما جامعه فرهنگي زشت است كه عده اي معلم نما با اسم هاي مستعار و غير واقعي مطالب اين گونه مطرح كنند كمي به وجدان خود مراجعه كنيم و سعي كنيم در اين شرايط بحراني ، مرهمي بر زخم باشيم نه چوب لاي چرخ ! معلم با شرف كسي است كه از روي تخت بيمارستان هم تدريس را ادامه مي دهد نه آنهايي كه در برابر هر تغيير فقط نق مي زنند و ساز ناسازگاري مي نوازند .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/10 - 09:30
عقل هم خوب چیزیست بی انصاف! و نادان! و کج فهم!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/10 - 14:05
تدریس روی تخت بیمارستان شرافت نیست. بی فکری محض است. کار بقیه رو خراب میکند و توقعات را بالا میبرد.

معلمی در درجه اول طبق قانون شغل ماست. منبع درآمد ماست. اگر از اول در چهارچوب قانون پیش رفته بودیم الان مجبور نبودیم به هر مرد و نامردی رو بندازیم که از ما حمایت کنه تا بتونیم حقمون رو بگیریم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/10 - 14:37
یعنی اونایی که مریض نمیشن یا اگر مریض شدن استعلاجی میگیرن بی شرفن؟!
پاسخ + +15 -1 --
حاج خانم قمی 1399/02/10 - 15:57
چرا "تتلو" 5 ملیون فالور غالبا دانش آموز و جوان دارد؟!

ما دو نوع آموزش و پرورش داریم: آموزش و پرورش عام و آموزش و پرورش خاص. حتی پرده‌ای که در اتاق فرد نصب شده به او آموزش می‌دهد. آموزش و پرورش بیمار فرزندان بیمار به وجود می‌آورد. جوانان را از درون تهی کردید حالا معترضید که چرا لایک می‌کنند؟»

https://news.gooya.com/2020/04/post-37934.php
پاسخ + 0 0 --
معلم غایب 1399/02/10 - 19:09
در روز امتحان چه سخت است عمل کردن

جناب ریاست محترم قوه قضائیه آقای رئیسی! به فلانی که از شما سیدتر است با داشتن دهها افتخار آشکار و پنهان در سال 96 به جرم عبور از 40 سالگی با وجود کسب نمره علمی، حق و اجازه حضور در مصاحبه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندادند؛
تتلو چه ارزشمند است که شما با او مصاحبه کردید ولی به فلانی اجازه مصاحبه در آزمون استخدامی داده نشد!! این عدالت است؟
کاش او نیز مثل تتلو ولنگاری می کرد نه اینکه یکی از ارزشهای فلانی این باشد که در سنوات ریاست مرجوم شاهرودی به طور افتخاری در فکر آزاد سازی زندانیان می بود! چه زود به 40 سالگی رسید! آنکس که غیر ارزشی‌تر، ارزشمندتر!

کجا پناهگاه شیعه است؟ آنجایی که کرونا نرفته؟ قانون افیون جامعه گشته؟

حاج خانم قمی! اهل قمی؟ کیست و کجاست جدای قمی!؟ او را چند نفر دیدند؟ خواص تیزبین بودند که عوام تیزبین باشند؟! چه نکته سنج ترند عوام!

مدیر ناآگاه و سیستم ناآگاه چه جفاها که نمی‌کند! سخنان تتلو از اشعار شاعران شایسته و قرآن و حدیث برتر گشته! به خدا چه ناشادیم! به چه شادیم؟!
پاسخ + +6 -1 --
مهدی 1399/02/10 - 23:43
البته که اجباره. من مدیر مدرسه هستم هر دوز آموزش از ما میخواد آمار رو ببریم بالا اگر اجبار نیست پس چیه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/11 - 15:46
با وجود اینکه از مدیر مدرسمون چند مدرک دانشگاهی بیشتر دارم ولی از مدیریت فرار کردم برای همین چیزا و فرمایشات جاهلانه بالادستی ها
پاسخ + +1 -7 --
نریمان 1399/02/11 - 11:53
هفته ی معلم فرا رسیدن اما ار اجرای رتبه بندی جدید خبری استدعا دارم پیگیری کنید چرا اجکام صادر نمیشه
پاسخ + +10 -1 --
ناشناس 1399/02/11 - 14:37
سلام
آقا اینا اجبار میکنن وخوب هم اجبار میکنن.
شهرستان سمنان هر روز راهبرای آموزشیش زنگ میزنن وتهدید میکنن که گزارشتون میره اداره کل تا برخورد لازم انجام بشه باهاتون.هیچ جوره هم منطق سرشون نمیشه.میگن هرجوری شده گوشی یا کامپیوتر تهیه کن ودرکنارش تلگرام وواتس اپ هم بعنوان زاپاس داشته باش.آقا راه قانونی شکایت ازاینا چیه؟؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/11 - 16:10
ید الله فوق ایدیهم پس روزی در دستان خداست و نه اینان
الان ماه رمضان هست و به سبب تعطیلی فرصتی خوب که الا بذکر الله تطمئن القلوب پس دلت را قرص و محکم گیر که تهدید برای چنان دلی جایگاهی ندارد
نگران برخورد لازم نیز نباش که اگر معلمی شایسته باشی که با مراتب شایسته سالاری سرکاری پس اگر یکی بزنند چند تا بخورند چه از جانب خودت و چه از جانب خداوندت؛ چه خوب است که برخورد کنند که هزاران حرف نزده را بزنی.
منطق اگر سرشون می شد که ....
تهیه گوشی یا کامپیوتر بر عهده آنان است و نه شما.
قوه قضائیه بی مشکل نیست، سامانه ثنا برای بعضی ها یک تکلیف ما لا یطاق است؛ آیا تکلیف ما لا یطاق شرعیست؟ از مظلومیتت مترس.
قال رسول الله: "روزگاری فرا می‌رسد که بین بی‌عرضگی و نادرستی یکی را باید انتخاب کرد پس شما بی‌عرضگی را انتخاب کنید"
ابتدا قناعت کن که قناعت بزرگترین ثروت است اگر نتوانستی شکایت پیش خدا کن و اگر صاحب حقانیت و پایه های درآمد حلالی قدرت دستانت را کم مبین که استجابت دعا به تعداد دعا کننده نیست بلکه به حقانیت و مظلومیت دعا کننده است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/12 - 03:48
جناب ناشناس سلام
پیامتان بسیار دلگرم کننده بود،خوشحالم که چنین همکارانی در کنارم دارم
پاسخ + 0 -11 --
محمود 1399/02/12 - 18:18
سلام: من هم یک معلمم / استفاده میکنم / در حد خود ش خوبه...
پاسخ + 0 0 --
مدرس آزاد 1399/02/13 - 06:15
سلام
معلم بودن هم یک افتخار است و هم یک غیر افتخار، بستگی دارد به اینکه معلم بودن شما غصبی است یا غیرغصبی؛ و درآمد حاصله از آن و استفاده از هر چیز پس از آن و ورود به هر محدوده و اظهار نظر کردن پس از آن.

او نیز یک نماز گزار است اما بر چه زمینی و در چه خانه ای و با چه وسایلی و با چه زیر اندازی و با چه خاکی و با چه مهری و با چه دکمه ای و با چه نخی؛ تیمم با خاک حلال بهتر ز وضو با آب غصبی.

او نیز عرفاً و قانوناً یک خلیفه یا یک معلم نیست
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/02/14 - 10:54
متن بخشنامه ارسالی از سوی آموزش و پرورش شهرستان ... / ناحیه ...
باسلام و عرض ادب و احترام
مقتضی است مدیران محترم هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش از عضویت کلیه دانش آموزان و همکاران در برنامه شاد مطمئن شده و درصورت بروز هرگونه مشکل پیگیری لازم را از طریق واحد فن آوری و آمار ناحیه به صورت مراجعه حضوری مبذول فرمایند.
همچنین در صورت عدم ارتباط کامل با برنامه شاد به صورت موازی در اپلیکیشن های دیگر مانند تلگرام و واتس آپ آموزش ادامه پیدا کرده و قطع نشود.
آموزش دروس عمومی و تکمیل مهارتی به اندازه دورس مهارتی و تخصصی اهمیت دارد.
با گزارش گیری از هنرآموزان و دبیران از روند آموزش در فضای مجازی مطلع و درصورت عدم همکاری و فعالیت همکاران آموزشی در فضای مجازی گزارش کتبی به کارشناسی آموزش ارسال گردد.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1399/07/16 - 02:16
استفاده ار شاد یک امر سذاسری و وزارتی
است و بخش نامه وزارتی لارم دارد ، ریس بک
ناحیه با منطقه و حتی مدیرکل استان نمی نواند
همچون بخشنامه ای صادر کند
پاسخ + +3 0 --
دبیر مفت 1399/02/14 - 16:52
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد, شبکه شاد برای چند روز یا چند هفته آماده نشده است، نگرانیم کرونا ادامه داشته باشد و سال تحصیلی آینده نیز با این موضوع درگیر باشیم بنابراین باید شبکه شاد را به رسمیت بشناسیم که کار ماندگاری است. از طریق وزارت ارتباطات مشکلات را به تدریج حل می‌کنیم و افرادی که گوشی هوشمند ندارند شناسایی خواهند شد و نمایندگان مجلس تاکید داشتند اجبار به شاد به صلاح نیست و باید اختیار داده شود و معلمان و مدیران مدارس تهدید نشوند و قول دادن الزام و اجبار نباشد و مشکلات مدارس و معلمان را برطرف کنند حالا باید ببینیم چقدر عملیاتی خواهد شد.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/16 - 18:07
کاش اطلاع رسانیهایتان هرچند که قابل جستجو هست ولیکن مرجع هم همراهش می بود
البته همین هم بسیار خوب است
پاسخ + +5 0 --
ص 1399/02/18 - 15:26
وقتی می توانند معلم را مجبور کنند که امکانات در اختیار معلم گذاشته باشند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/20 - 19:49
لا یکلفونه ما لا یطیق
پاسخ + +10 -1 --
م .ا 1399/02/19 - 11:06
بخشنامه ای از سوی یکی از مناطق صادر شده مبنی بر ارسال غیبت برای معلمینی که در شاد فعالیت نکنند؟ این اگر مصداق تهدید نیست پس چیه؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/22 - 21:27
زیاد نگران غیبت نباش، امام زمان(عج) نیز غایب است.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1399/07/16 - 02:10
هیچ اجباری در نصب شاد و استفاده از آن برای
معلم و دانش آموزان نیست
اما مناسغم برای ان دسته از معلمانی که نه حق وحقوق
خود را میدتنند و نه قوانین را میخوانند
ملزم کردن معلم به هر کاری با ارسال بخشنامه
همراه است نه تحدبد و ارعاب شفاهی

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رتبه بندی معلمان با آزمون ؛ خلاف ضوابط علمی است و به بی عدالتی منجر خواهد شد ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور