صدای معلم

مشاور وزیر آموزش و پرورش به گزارش صدای معلم پاسخ داد ؛

" دیکتاتور نیستیم ! معلمان و دانش آموزان برای عضو شدن در شبکه شاد هیچ اجباری ندارند " !

گروه رسانه/

امروز یکشنبه 7 اردیبهشت 99 ؛ « صدای معلم » در گزارشی با عنوان : "  پرسش از عبدالرسول عمادی مشاور وزیر آموزش و پرورش در مورد " قانون " و " دیکتاتوری " ؟! " از رفتار آمرانه و خلاف قانون وزارت آموزش و پرورش در زمینه " شبکه شاد " انتقاد کرد . ( این جا )

در این گزارش آمده بود :

" پرسش « صدای معلم » از آقای عمادی و نیز وزیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان این وزارتخانه که در باب سند تحول بنیادین و رویکردهای و زیرنظام ها و راهکارها و البته توجه به " مدرسه محوری " سخنرانی های فراوان کرده و نشست های مختلف و متعدد برگزار می کنند آن است که چرا پس از شیوع ویروس کرونا ، با نادیده گرفتن نقش مدرسه و ارکان آن و برنامه ریزی های آن سعی کردند تا سلیقه و دستورات خود را در حوزه " آموزش مجازی " به آن دیکته کنند ؟

« مدیر صدای معلم » در نشست نقد شبکه شاد در استان البرز ؛ راهکار 2 / 17 سند تحول بنیادین گفت : ( این جا )

تولید و به کارگیری محتوای الکترونیکی متناسب با نیاز دانش‌آموزان و مدارس با مشارکت بخش دولتی و غیردولتی و الکترونیکی کردن محتوای کتاب‌های درسی براساس برنامه درسی ملی (با تاکید بر استفاده از ظرفیت چند رسانه‌ای) تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور. اما قرار بوده است تا پایان برنامه پنجم توسعه این کار صورت گیرد در حالی که اکنون در پایان برنامه ششم توسعه هستیم !

چه کسانی و کدام مدیران ناکارآمد و بی برنامه باید پاسخ گوی این وضعیت باشند ؟ کاری که باید قبلا و با برنامه انجام می شده است الان با فشار و شتاب زدگی دارند پیش می برند .

وزارت آموزش و پرورش با دیکته کردن یک سویه و اجباری شبکه شاد و زیر پاگذاشتن هویت و بلوغ مدرسه ، شعور مدارس و معلمان و ذی نفعان آموزش را به سخره گرفته است ! "

حال پرسش این رسانه از آقای عمادی و سایر برنامه ریزان و تصمیم گیرندگان آن است که آیا " دیکتاتوری " فقط منحصر به " اون " است ؟!

آیا این مسئولان و مقامات نگاهی به خود و کارنامه خویش هم دارند ؟ و یا عادت کرده اند عیب ها و نواقص دیگران را " ببینند " و آن را زیر " ذره بین " قرار دهند ؟

آیا این مسئولان تاکنون به نقدهای کارشناسی منتقدان و رسانه های مستقل در مورد سیاست ها و برنامه های خود پاسخ گو بوده اند ؟

آیا این افراد در عمل به آن چه " قانون " گفته و تجویز کرده است واقعا پای بند هستند ؟

آیا واقعا به تفویض اختیار و تمرکززدایی باوری وجود دارد ؟

از قدیم گفته اند :

" یک سوزن خود و یک جوالدوز به دیگران ( مردم ) ! "

« عبدالرسول عمادی مشاور وزیر آموزش و پرورش در یادداشتی در کانال تلگرامی خود به این گزارش پاسخ داده است .

 

آیا عضویت معلمان و دانش آموزان در شیکه شاد اجباری و الزامی است

دیکتاتورهای آموزش و پرورش!
"صدای معلم" سایت خبری تحلیلی معلمان ایران با استناد به نوشته های من در کانال "هفت جوش" در دو پست قبلی در مورد دیکتاتور کره شمالی و این که من او را دیکتاتوری فوق قانون دانسته ام این موضوع را با الزام‌ مدارس به عضویت در شبکه  آموزشی دانش اموزان (شاد) مقایسه کرده و به من یادآوری کرده است که این فقط کیم جونگ اون نیست که دیکتاتوری فوق قانون است بلکه همین امثال عبدالرسول عمادی هم دیکتاتورهایی فوق قانون اند که کاری خلاف قانون یعنی عضویت در شبکه آموزشی شاد را به مدارس دیکته کرده اند و چیزی از کیم‌ جونگ اون کم‌ ندارند.
از عنایت دوستان به نوشته های این‌ حقیر تشکر می کنم و اما من در اینجا به حول و قوه الهی اثبات می کنم که اینجانب و هم قطارانم در وزارت آموزش و پرورش دیکتاتورهایی فوق قانون نیستیم و حداکثر این است که دیکتاتورهایی هستیم تحت قانون و بلکه هم توانستم ثابت کنم که از اساس همچین دیکتاتوری هم نیستیم!
با تعطیلی مدارس در اثر شیوع ویروس کرونا که نود درصد از دانش آموزان جهان را از رفتن به مدرسه بازداشت طبیعی بود که نظامات آموزشی جهان به فکر پیدا کردن راه حل هایی برای آموزش غیر حضوری بگردند و راه های بدیلی را به جای حضور در کلاس درس جست و جو کنند. " اگر مدیران مدارس ملزم به حضور در این شبکه شده باشند به این دلیل است که آنان در مدرسه از امکان استفاده از تجهیزات لازم موجود در مدرسه برخوردارند و مدیران به عنوان مجریان سیاست ها و برنامه های نظام تعلیم و تربیت ایفای نقش و انجام وظیفه می کنند و مدیران مافوق با درخواست از مدیران مدارس به هیچ وجه به دیکتاتورهایی فوق قانون بدل نمی شوند زیرا آنها آنچه را الزام اداری است دیکته می کنند و شایسته نیست که آنان دیکتاتور نامیده شوند. "
آموزش و پرورش ایران نیز با عکس العملی فوری ابتدا با همت معلمان کشور آموزش های تلویزیونی را آغاز کرد. این کار در شبکه های ملی سیمای جمهوری اسلامی و برخی شبکه های استانی آغاز شد و به فاصله یکی دو روز از تعطیلی غیر مترقبه و ناخواسته مدارس آغاز گردید.
همزمان با آموزش های تلویزیونی معلمان و دانش آموزان در سراسر کشور از طریق گروه ها و کانال هایی که در اپلیکیشن های فضای مجازی داشتند به افزایش تعاملات آموزشی پرداختند . معلمان از طریق گوشی های تلفن همراه در خانه های خود فایل های آموزشی تولید کردند و به اشتراک دانش آموزان خود گذاشتند و معلمی که وایت برد در منزل نداشت از بدنه یخچال خانه به جای تابلو استفاده کرد و اجازه تعطیل شدن آموزش را نداد.
وزارت آموزش و پرورش برای روش مند کردن آموزش مجازی از همان روزهای اول تلاش گسترده ای را با برگزاری جلسات فشرده با حضور وزیر و معاونان وزارت ارتباطات و دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی و مدیران اپلیکیشن های داخلی و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرد و به جست و جوی بستری امن برای ساماندهی تعاملات آموزشی و پرورشی مدارس در فضای مجازی بر آمد که حاصل این تعاملات و گفت و گوهای مفصل و بهره گیری از همه دانش فنی موجود در کشور و استفاده از ظرفیتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای این امر فراهم‌کرد محیطی امن و اختصاصی تحت عنوان شبکه آموزشی دانش اموزان یا همان "شاد" ایجاد کرد که با توجه به ضریب بالای نفوذ اینترنت در اقصا نقاط کشور امکان بهره گیری از آن در همه مناطق کشور وجود دارد.

آیا عضویت معلمان و دانش آموزان در شیکه شاد اجباری و الزامی است

این شبکه آموزش مجازی که در اولین روزهای ایجاد و راه اندازی آن میلیون ها کاربر از مدیران معلمان و دانش آموزان را پوشش داده است یکی از بزرگترین پروژه های فن آوری اطلاعات در کشور است که امکانات فراوانی را برای آموزش و پرورش مجازی در کشور فراهم آورده است و می تواند گام بلندی در جهت توسعه آموزش و پرورش نوین در کشور باشد. این فضای مجازی اختصاصی که در آن همه تعاملات تحت مدیریت آموزشی مدرسه به انجام می رسد محمل بسیار ارزشمندی برای انتقال محتوای آموزشی و‌پرورشی و مدیریت اوقات خارج از مدرسه و زمان فراغت دانش آموزان و به ویژه تداوم بخشیدن به آموزش در ماههای تعطیلی مدارس در تابستان است.
اقدامی ضروری که ابتلای کشور در ماجرای کرونا به انجام و استقرار آن سرعت بخشید و اراده جدی وزارت آموزش و پرورش و بهره گیری از ظرفیت های الکترونیکی موجود در کشور انجام آن را ممکن ساخت.
هم اکنون قوی ترین تیم های فنی متشکل از جوانان متخصص و فناوران اطلاعات کشور در کار مدیریت و بهینه سازی فرآیندهای این شبکه و متناسب سازی آن با ساختار محیط های آموزشی و پرورشی و اقتضائات آموزش، پرورش و ورزش دانش آموزان مشغولند و هر روز امکان جدید و توان مندی تازه تری در این شبکه ایجاد می شود و این شبکه را به یکی از افتخارات حوزه فناوری اطلاعات و تعلیم و تربیت نوین بدل می سازد.
به نظرم تا اینجای این‌کار که تمهید زمینه های تکنولوژیک برای توسعه آموزش و پرورش در کشور است نشانی از دیکتاتوری ندارد و نویسنده محترم هم متعرض این بحث نیستند.
آن‌جایی این بحث به ماجرای دیکتاتوری و کیم جونگ اون ارتباط پیدا می کند که نویسنده محترم تصور می کنند که آموزش و پرورش همه دانش آموزان و معلمان را ملزم به عضویت در این شبکه کرده است و برای کسانی که از این عضویت استنکاف کنند مجازات در نظر گرفته است.

اگر نویسنده محترم چنین ادعایی دارند باید بفرمایند چنین اجباری برای حضور معلمان و دانش آموزان را از کجا آورده اند؟

آیا عضویت معلمان و دانش آموزان در شیکه شاد اجباری و الزامی است

اگر مدیران مدارس ملزم به حضور در این شبکه شده باشند به این دلیل است که آنان در مدرسه از امکان استفاده از تجهیزات لازم موجود در مدرسه برخوردارند و مدیران به عنوان مجریان سیاست ها و برنامه های نظام تعلیم و تربیت ایفای نقش و انجام وظیفه می کنند و مدیران مافوق با درخواست از مدیران مدارس به هیچ وجه به دیکتاتورهایی فوق قانون بدل نمی شوند زیرا آنها آنچه را الزام اداری است دیکته می کنند و شایسته نیست که آنان دیکتاتور نامیده شوند.

معلمان و دانش آموزان برای عضو شدن در شبکه شاد هیچ اجباری ندارند و آموزش و پرورش استفاده از این شبکه آموزشی را یکی از راههای تداوم آموزش می داند و در صورتی که معلمان و یا دانش آموزان امکان بهره گیری از این شبکه را نداشته باشند می توانند از آموزش های تلویزیونی استفاده کنند و در صورت عدم امکان بهره گیری از آموزش های تلویزیونی بسته های آموزشی برای آنان تهیه می شود و به آنها تحویل داده می شود و در مناطقی از کشور که وضعیت ابتلای آنها به ویروس کرونا سفید است حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند کلاس ها را به صورت حضوری نیز تشکیل بدهند. " اگر نویسنده محترم چنین ادعایی دارند باید بفرمایند چنین اجباری برای حضور معلمان و دانش آموزان را از کجا آورده اند؟ "

علاوه بر همه این‌ تمهیدات که نشان می دهد استفاده از شبکه شاد هیچ اجبار و الزامی ندارد، می دانیم که به جز امتحانات نهایی پایه دوازدهم که به صورت ملی طراحی و به صورت نیمه متمرکز تصحیح می شود، در همه پایه های تحصیلی ارزشیابی از آموخته های دانش آموزان صرفا بر عهده شخص معلم و دبیر است و بر مبنای اعتماد به شخصیت معلم به انجام می رسد و معلمان متناسب با هر حدی از آموزش که امکان تحقق آن بوده  باشد از دانش آموزان امتحان می گیرند و نمره نهایی شاگردان را بر مبنای سطح و عمق آموزش انجام شده منظور می کنند.
در مورد پایه دوازدهم نیز در خرداد ماه امسال تمهیدی اندیشیده شده است تا حتی اگر دانش آموزان پایه دوازدهم بیست درصد باقی مانده از محتوای آموزشی را از هیچ یک از طرق گفته شده نیاموخته باشند نیز متضرر نشوند و امتحان بر پایه همان حد از آموخته های حضوری دانش آموزان به عمل آید.
من واقعا نمی دانم شبکه آموزشی شاد چگونه حاکی از دیکتاتور مآبی مدیران آموزش و پرورش کشور است؟
گام بلند و ارزشمندی که می تواند به تحکیم بنیان های تعلیم و تربیت در کشور عزیز ما ایران کمک کند و به استحکام نظام اجتماعی و جامعه پذیری فرزندان عزیز ما خدمات شایان توجهی عرضه کند.


آیا عضویت معلمان و دانش آموزان در شیکه شاد اجباری و الزامی است

یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399 21:51 خوانده شده: 1193 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 -2 --
رضا 1399/02/07 - 22:34
عمادی ....
لطفا منتشر کنید
پاسخ + +13 -1 --
دبیر 1399/02/07 - 23:18
اکثر کارمندان اداری در مورد نحوه برخورد با معلمها آموزش ندیده اند دوره ضمن خدمت رفتار و گفتار محترمانه و در شان معلم برای این گروه لازم است در اکثر مواقع دیدگاه ارباب رعیتی دارند و با لحن آمرانه و گستاخانه معلمان را مورد خطاب قرار می دهند و حس قدرت و جاه طلبی و گاهی عقده های حقارت خود را ارضا می کنند
پیشنهاد می شود در آستانه هفته معلم نظرسنجی برگزارکنید تا میزان رضایت معلمان از رفتار کارمندان اداری سنجیده شده تا پی به وخامت اوضاع ببرید خیلی از مواقع با کاغذ بازی و جوابهای سربالا و راهنمایی های اشتباه حق معلمان را ضایع می کنند و هیچ گاه مورد مواخذه قرار نمی گیرند
پاسخ + +16 0 --
معلو 1399/02/07 - 23:32
چرا دروغ میگی . خود وزیر در سیمای ملی از لفظ باید استفاده کرد ، بخشنامه های موجود استانها و مناطق همه از اجبار و ضروری و پر از خط و نشان برای مدیران و معلمان هست ‌
پاسخ + 0 0 --
محمد 1399/02/08 - 10:10
بعضیا مثل اون شخصیت غرغروی کارتون گالیور هستن و فقط نتونستن و نقاط ضعف و عیوب رو می بینن.
طرح آموزش مجازی چه شاد و چه ابتکاراتی که مدارس قبل از شاد انجام دادن قابل تقدیره.
اگر نقدی داریم ضمن بیان نکات مثبت بیاییم منصفانه بیان کنیم.
من مدیر یک مدرسه روستایی هستم و کانال تلگرامی داشتیم برای بچه ها و اولیاء قبل از بحث کرونا و آموزش مجازی به این شکل و تقریبا همه بچه ها عضو بودند تو گروه و داوطلبانه (بجز دو سه نفر) و این یعنی ضریب نفوذ استفاده دانش آموزان از گوشی هوشمند بالاست. حالا بیاییم با پوشش این درصد و ادامه آموزش انها راهکار بدین برای درصدی که دسترسی ندارن، نه اینکه اینها رو هم مانع بشین.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1399/02/08 - 14:07
جناب محمد چه می گویی من امروز با اجبار به مدرسه رفتم تا تدریس مجازی انجام بدهم یک دانش آموز هم عضوشادنشده بود
پاسخ + +9 0 --
دبیر مفت 1399/02/08 - 00:52
عجب مشاوران بی اطلاعی:

در شیوه نامه آموزش مجازی شبکه شاد معاونت آموزش متوسطه شماره 3787 که در تاریخ 99/1/10 در صفحه 6 چنین آمده است:
دانش آموزان ((موظف)) به حضور در همه کلاسها... می باشند.
دانش آموزان ((باید ))مشابه مدرسه حقیقی ... مشارکت فعال داشته باشند.
حضور دانش آموزان... ((ضروری)) بوده و ترک کلاس ... غیبت محسوب میشود.

در صفحه 5 شیوه نامه مذکور چنین آمده:
((لازم)) است والدین محترم علت تاخیر عدم حضور و غیبت فرزندان خود را به مدرسه اصلاع دهند.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/12 - 13:35
لعنت الله علی القوم الشادین و الشمشادین
پاسخ + +4 -2 --
داود 1399/02/08 - 08:33
هر آن کس که با تو نگوید درست/یقین دان که او دشمن جان توست. خانم رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آوپ.: ضمن قدر دانی از زفعالیت های مجازی معلمان تنها شبکه شاد برای آموزش وپرورش رسمیت دارد.آقای عمادی لطفا به شعور معلمان احترام بگذارید.
پاسخ + +2 -1 --
داود 1399/02/08 - 08:54
منبع خبر:روز نامه قدس مورخه99/2/8
پاسخ + +7 0 --
مهدی 1399/02/08 - 10:35
آقای عمادی تعریف دیکتاتوری را خیلی نرم تغییر دادند فرمودند چون مدیران مجری سیاست های مافوق خود هستند باید نصب کنند ، یعنی مدیران بدون چون و چرا و بدون توجه به عواقب اجرایی این تصمیم باید حرف مافوق را اجرا کنند وقتی یک ماه قبل از فرمایش شما معلم ها اموزش مجازی را شروع کردند بجای قدردانی باعث سردرگمی و بهم ریختن اوضاع شدین با شاد
بفرمایید جناب عمادی آیا گوشی مدیر و معلم هم در استخدام ا کپ هستند کدام مصوبه قانونی به شما اجازه می دهد آنان را مجبور به نصب نرم افزاری خاص در وسیله شخصی شان نمایید، اگر این دیکتاتوری نسیت پس چیست؟
البته معلمان با شروع اموزش مجازی به خودشان کم لطفی کردند چون با ایثار و از خود گذشتگی کار اضافه برای خود درست کردند و فرصت را برای استثمار بیشتر خود از سوی وزارت خانه فراهم کردند.
پاسخ + 0 0 --
داود 1399/02/08 - 14:29
درود برشما آقای مهدی شوربختانه ای باور "مامورم ومعذور"مستمسکی شده تا از خود رفع مسوولیت کنیم ومسوولیت کار مان را به مافوق حواله دهیم.همان سندرم ایشمن همان سخن آقای هویدا در دادگاه که من ناچار بودم وسیستم از من می خواست.اما جه خوش گفت مولای متقیان به مالک اشتر :در اعمال خشم مشتاب ومگو که من مامورم ومعذور.امر می کنم و باید اطاعت کنید.پس نقش اراده واختیاروکنش گری چه می شود.اما نه.انگار سیستم وساختار اراده ها را مرعوب خودش می کند.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1399/02/08 - 16:40
فرمایش شما متین است جناب آقای مهدی
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/12 - 13:37
ولی عذاب الهی هم مأمور است و معذور

کرونا جان تو هم مأموری و معذور
پاسخ + +5 -1 --
شهاب 1399/02/08 - 13:59
کاررا به اجباررسانده اید هرفردی که گوشی ندارد مجبوراست به مدرسه برود واز تجهیزات مدرسه استفاده کند آیا کارکردن معلم درفضای آلوده مدرسه درست است

چرا در کشورما جان انسان ها بسیاربی ارزش است؟

آیا شخص وزیر حاضر است به محیط آلوده مدرسه بیاید وتدریس مجازی انجام بدهد امیدوارم مسئولانی که چنین فشارها وکارهای غیر عقلانی انجام می دهند هرچه زودتر کرونا بگیرند تا ازدست آن ها وتصمیمات نابخردانه ی آن ها راحت شویم
پاسخ + +4 -1 --
شهاب 1399/02/08 - 13:59
کاررا به اجباررسانده اید هرفردی که گوشی ندارد مجبوراست به مدرسه برود واز تجهیزات مدرسه استفاده کند آیا کارکردن معلم درفضای آلوده مدرسه درست است

چرا در کشورما جان انسان ها بسیاربی ارزش است؟

آیا شخص وزیر حاضر است به محیط آلوده مدرسه بیاید وتدریس مجازی انجام بدهد امیدوارم مسئولانی که چنین فشارها وکارهای غیر عقلانی انجام می دهند هرچه زودتر کرونا بگیرند تا ازدست آن ها وتصمیمات نابخردانه ی آن ها راحت شویم
پاسخ + 0 0 --
دبیر مفت 1399/02/08 - 21:43
اگر اجبار کردند به مدرسه بروید تنها نروید باید مدیر و معاون هم حضور داشته باشند زیرا مسئولیت مدرسه با آنهاست.
در ضمن باید نامه برایتان بزنند تا دلیل حضورتان را در مدرسه توجیه کنند. البته به پیوست بخشنامه ی مربوطه. که چرا شما ملزم به حضور در مدرسه هستید؟

تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
پاسخ + +2 -2 --
ناشناس 1399/02/08 - 15:07
دوستان در هر صورت یک راهی باید باشه واسه آموزش به بچه ها در عصر اینترنت و تکنولوژی یا خیر؟ حالا به جای ایراد گرفتن به نرم افزاری خاص بهتر است به هر طریق ممکن حق بچه ها رو لدا کنیم. چرا وقتمون رو روی انتقاد های مداوم هدربدیم؟
پاسخ + 0 0 --
. 1399/02/08 - 15:35
موضوع را نگرفتی داری بیخودی دفاع میکنی معلمان پیش از شاد آموزش را شروع کرده بود با هر روشی که برای دانش آموزان و خودشان راحتتر و در دسترس تر بود آموزش را انجام می دادند
پیامهای تهدیدآمیز مدیران مدارس که برای حفظ سمت فراتر از قانون پیش می روند و کاسه داغ تر از آش می شوند مورد بحث است .این ادبیات و شیوه برخورد با معلم باید اصلاح شود
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1399/02/08 - 16:39
آیا حق معلم ادا شده است که بخواهد حق دانش آموزرا ادا کند اگر معلم بخواهد نمی تواندکاری انجام بدهد خبرداری قیمت گوشی تبلت کامپیوتر ودیگر وسایل چقدر بالاست بعدآیابایک گوشی ویک پیام رسان می توان آموزش داد معلم دینی برگردن ندارد که بخواهد ادا کند این کاررا باید افرادی بکنند که درزمینه ارتقای زندگی معلم وآ.پ کشور کوتاهی بسیاری کرده اند ومی خواهند با کارهای بیهود تمام کم کاری های خود را پنهان کنند
فقط مدارس هوشمند می تواند آموزش مجازی را محقق کند
پاسخ + +2 -1 --
تسلا 1399/02/08 - 19:41
سلام
من هم برای اینکه با این ها درگیر نشوم همان روز اول عضو شاد شدم با تمام بی میلی چون میدانستم کارهای ایرانی ها چه خواهد بود.
عضو شدم و مدیر گفت گروه تلگرام را تعطیل کن تا بیایند شاد. من هم کار زیادی نمی کردم در حد معمول چت در آن کار میکردم. اما دانش آموزان به میل خود نمی خواستند یا نمی شد عضو شوند و نصف کلاس مشکلات نداشتن گوشی و .. داشتن.
خلاصه بعد از دو روز مدیر رفته بود پیش رئیس ابتدایی گفته بود فلانی همکاری نمیکند. و اون هم زنگ زد به من گفت بچه ها را عضو کن گفتم من که معجزه نمیتونم یکی یکی عضو میشوند.
و او هم رفته بود حراست گفته بود. و حراست هم زنگ زد بهم.
در حالی که یک هفته قبل از تعطیلی مدارس من خودم آموزش مجازی و پیگیری شروع کرده بودم.
ولی وقتی این وضع را دیدم فهمیدم در سیستمی کار میکنم هیچ چیز به جز آمار مهم نیست
هیچ کس به حرفم گوش نمی کرد فقط می گفتند چرا آمار گروه شاد کلاس شما کم هست.
حالا همکاری نمی کردم باز یه چیز
واقعا خیلی بد هست یک سیستم آموزش اینقدر نفهم باشد
پاسخ + +5 0 --
نوشین 1399/02/08 - 23:12
مدیر مدرسه ای هستم قانونمند و ازاینکه این برنامه روی گوشی و سیستم اداری و لب تابم نصب نشده فردا راهی مواخذه شدن هستم اداره بنده راخواسته که اگر نصب نشود ابلاغتان لغو میگردد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/12 - 13:43
آموزش و پرورش با سیستمهای داغونش و ناقصش
پاسخ + +4 0 --
نوشین 1399/02/08 - 23:13
اگر این برنامه اجباری نیست ماهم گوشی هایمان ورژن قدیمی دارد ایا اجبار صحیح است
پاسخ + +3 0 --
نوشین 1399/02/08 - 23:24
اگر ماتمام برنامه ها را ازگوشی حذف کردیم و مثل خانمهای دهه چهل زنبیل به دست و هراسان به دنبال بالارفتن امار آموزش وپرورش دویدیم به هرسو واقعا ناشادیم و احساس خرسندی نداریم واقعا از این گونه فشار بر مدیران و معلمان به دلیل یک ماه تعطیلیست یا فریاد بالاترین استاندارد های جهانی و یا شاید این برنامه وابسته به مافیای اموزش و پرورش است
پاسخ + +4 0 --
دبیر مدرسه 1399/02/09 - 02:38
جناب اقای عمادی چندین سال است شعار مدرسه محوری رامی دهیم شبکه شاد یعنی وزارتخانه ووزیر محوری قبل ازشاد فعالیتهای اموزشی توسط معلمان بهتر انجام می شد این خمه هزینه چه فایده ای دارد واتساپ همین کاررا می کرد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با برگزاری سالانه مراسم بزرگداشت " مقام معلم " موافقید؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور