صدای معلم

" به نظر می رسد گوش شنوایی برای شنیدن انحرافات در این سیستم ناکارآمد با مدیرانی ضعیف و غیرعلمی که نگاه شان به مسائل تعلیم و تربیت صرفا " اداری " است وجود ندارد . این مدیران غیرپاسخ گو با تصمیمات نسنجیده و غیرکارشناسی ، هزینه هایی را بر سیستم آموزشی تحمیل می کنند که به نظر می رسد جبران آن بسیار دشوار و حتی ناممکن خواهند بود . احاله همه امور از صفر تا 100 رتبه بندی معلمان و احراز صلاحیت های حرفه ای معلمان به سامانه ای غیراستاندارد و غیرشفاف که روایی و اعتبار آزمون های آن از هر جهت مورد پرسش و ابهام است ، با کدام عقل سلیم و منطق کارشناسی و آموزه های مدیریت علمی مطابقت دارد ؟ علی رغم تعریف و تمجید دائم مسئولان وزارت آموزش و پرورش در سطوح مختلف جالب است بدانیم که در این ساختار هیچ جایگاهی برای " گروه های آموزشی " تعریف نشده است ! « صدای معلم » برای چندمین بار تاکید و تصریح می کند بدون تاسیس و تعریف " سازمان نظام معلمی " با رویکرد استقلال هر گونه تصمیم گیری و برنامه ریزی در این موارد به نتیجه ای نخواهد رسید "

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان ؛ با صلاحیت های حرفه ای معلمان و آینده نظام آموزش حرفه ای آنان بازی نکنید !

صدای معلم گزارش می کند ؛

گروه گزارش/

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

سرانجام و پس از کش و قوس فراوان ، «شیوه‌نامه اجرایی نظام رتبه‌بندی معلمان » ابلاغ شد .

پانا می نویسد :

" محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش «شیوه‌نامه اجرایی نظام رتبه‌بندی معلمان» را به همه ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ کرد .

برای تحقق جزء 2 بند الف ماده 63 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برای استقرار نظام پرداخت‌ها براساس تخصص و عملکرد رقابتی و در اجرای تبصره ذیل بند ۳ ماده ۵ مصوبه 17.9.1398 هیئت وزیران، وزیر آموزش و پرورش شیوه‌نامه اجرایی نظام رتبه‌بندی معلمان را به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور ابلاغ و تاکید کرد «مدیران آموزش و پرورش استان‌ها موظفند به نحو مقتضی مفاد این شیوه‌نامه را به اطلاع همه واجدان شرایط در وزارت آموزش و پرورش، نیروهای مامور به سایر دستگاه‌ها، نیروهای مامور به تحصیل و ... برسانند . »

طبق شیوه‌نامه ابلاغی مشمولان طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور شامل آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی، مشاور واحد آموزشی، مراقبت سلامت، مدیر و معاون واحدهای آموزشی و تربیتی هستند. این افراد در صورت اشتغال تمام‌وقت در واحدهای آموزشی در صورت کسب شایستگی معلمی از مزایای رتبه‌بندی بهره‌مند می‌شوند . "

آخرین گزارش « صدای معلم » در انتقاد از طرح رتبه بندی معلمان  6 آذر 1398 مننتشر گردید . ( این جا )

در این گزارش آمده بود : صلاحیت های حرفه ای رفتارها و کنش هایی است که باید در فعالیت های آموزشی معلمان مشاهده و از طریق یک " ارزیاب " حرفه ای باید مورد سنجش و آزمون قرار گیرد  و این فرآیند باید دائمی بوده و به روز باشد .

" « محمدمهدی زاهدی » رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز گفته است :

" طبق بند الف ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه لایحه رتبه بندی فرهنگیان باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد تا بتوان آن را در بودجه سالانه قرار داد .

 استنباط ما این است که دولت نمی خواهد لایحه رتبه بندی فرهنگیان را به مجلس ارائه کند .

 در این راستا بنده نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی تهیه و ارائه کردم مبنی بر اینکه هیئت تطبیق قوانین این مصوبه دولت را با آنچه در قانون مندرج است، مقایسه کند و ضرورت ارائه این لایحه به مجلس را به دولت اعلام کنند . "

در واقع اگر قرار است این اعتبار در بودجه سال 99 آموزش و پرورش در موضوع " رتبه بندی معلمان " دیده شود ؛ رتبه بندی معلمان باید به تصویب مجلس برسد .

چنان چه به دلایلی این امر صورت نگیرد معنای آن این خواهد بود که این افزایش حقوق برای مشمولین فقط مختص به این 6 ماه خواهد بود .

آیا مسئولان وزارت آموزش و پرورش و دولت فکری برای این موضوع کرده اند ؟

آیا دولت قادر است این میزان اعتبار را در کنار کسری بودجه مزمن در بودجه آموزش و پرورش 99 ببیند ؟

لازم به ذکر است ؛ « علی اصغر فانی » وزیر پیشین آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان اردستان در 20 فروردین 1394 طرح رتبه بندی معلمان در هیات دولت به تصویب رسیده و برای اجرای آن نیاز به مصوبه مجلس شورای اسلامی نیست.

اما پرسش اصلی و راهبردی در این مورد همان است که به کرات « صدای معلم »  تاکنون مطرح اما هیچ مرجعی به آن پاسخی ارائه نکرده است .

قرار است کدام شاخص ها و معیارها توسط کدام مرجع علمی صلاحیت دار مورد ارزیابی و سنجش و در نهایت " رتبه بندی " قرار گیرند ؟

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در کنار این دلسوزی های در پایان عمر خویش ؛ تکلیف " سازمان نظام معلمی " را که سال ها از طرح آن می گذرد مشخص کند .

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

پیش از آن باز « صدای معلم » در گزارشی نوشت : ( این جا )

" « صدای معلم » در آخرین مطلب در مورد اظهارات علی اللهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش نوشت :

" در زمان وزارت آقای مرتضی حاجی طرح " مسیرارتقای شغلی معلمان  " طراحی و اجرا شد .

در این طرح معلمان بر اساس امتیازات کسب شده در سه رتبه " ارشد ، خبره و عالی " طبقه بندی می شدند .

هدف از اجرای این طرح مطابق تصويب نامه شماره 2552/ت29933هـ مورخ 26 / 1/ 1383   هيأت وزيران ؛  ايجاد انگيزه ، كارايي معلمان و ارتقاء سطح كيفي خدمات آموزشي بود که ،  دستورالعمل مسير ارتقاي شغلي معلمان در جلسات مورخ 28 / 2 / 1383   ، 4 / 3 / 1383 ، و 9 / 3 / 1383   تصويب شده و شوراي امور اداري و استخدامي كشور آن را ابلاغ نمود .

در این طرح بر حفظ و ارتقاي توانمندسازي فردي ، توانايي هاي عملكردي و بهره وري تاکید شده بود .

تاکنون میزان موفقیت این طرح در مورد پارامترهای ذکر شده مورد ارزیابی و قضاوت قرار نگرفته است اما با مشاهده وضعیت فعلی نظام آموزشی و نیز میزان رضایت مندی کارکنان می توان ادعا نمود که طرح مسیر ارتقای شغلی معلمان به اهداف مورد نظر نرسیده است . "

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به این پرسش اساسی پاسخ دهد که چه تفاوتی است میان آن طرح " مسیر ارتقای شغلی معلمان " و " رتبه بندی معلمان " ؟ مشخص نیست این گروه های آموزشی در جغرافیای آموزش چه کاره اند و حتی سرگروه این کلنی ها توان ، شهامت و جرات دفاع از جایگاه و هویت خویش را هم ندارند و هیچ انتقادی به سیستم هم نمی کنند !

مگر نه این است که معلمان در طرح رتبه بندی معلمان قرار است بر اساس یک سری شاخص و معیارهای تعریف شده ارتقاء پیدا کنند ؟

در زمان وزارت مرتضی حاجی نیز علی رغم تذکرات و هشدارهایی که نوشته و ارائه کردم و لزوم تاسیس سازمان نظام معلمی را مطرح کردم باز از تاسیس " هیات های ممیزه ، کارگروه ها و... " گفته شد .

آقای اللهیار بد نیست در این زمینه یک پژوهش میدانی داشته و تحقیق کنند که این هیات های ممیزه در آن زمان چه عملکردی داشته و الان به چه صورتی درآمده اند ؟

واقعا این پرسش جدی مطرح است که چرا مسئولان این جامعه در سطوح مختلف به جای اصلاح روندها ، فرآیندها و نهادها دائما می خواهند که نهاد جدیدی تاسیس کنند ؟ !

( درست مانند مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که  با وجود تعریف و استقرار نهادهای  قانونی و تقنینی افزایش بنزین را رقم زد و این همه هزینه را بر کشور تحمیل کرد

اگر یک نهاد درست کار نمی کند و یا ناکارآمد است باید آن را اصلاح کرد و یا گردش کار و مدیریت های آن را بازتعریف کرد نه آن که دائما نهادهای مختلف تاسیس کنیم و این همه هزینه و اتلاف منابع و بودجه بر سیستم تحمیل کنیم ! )

برای عملکرد معلمان در طول یک سال تحصیلی ، " فرم ارزیابی عملکرد " تعریف شده است .

اگر نتایج این گونه ارزیابی ها دقیق و شفاف نیست آن را اصلاح کنیم .

مدیران را آموزش دهیم و درجه تعهد سازمانی کارکنان را ارتقا دهیم .

گروه های آموزشی که در حال حاضر به یک رکن و عضو زاید و بوروکراتیک تبدیل شده اند را فعال و در کنار ارزیابی درونی در حوزه مدرسه و توسط ارکان مدرسه سعی کنیم تا ارزیابی تلفیقی از کار معلم حاصل شود .

سازمان نظام معلمی که به نظر می رسد برخی و شاید بسیاری از مسئولان و مدیران ناکارآمد را به وحشت انداخته ضمن شفاف سازی در رویکردها و عملکردها ؛ آن را در سیستم تعریف کرده و " معلم حرفه ای " را پایه گذاری کنیم .

بدون تردید حضور و استقرار " معلمان حرفه ای " در نظام آموزشی ایران برای نخستین بار ، صفحه تازه ای را در مناسبات " صف " و "ستاد " خواهد گشود و البته این با آموزش و پرورش ایدئولوژیک سازگار نخواهند بود . "

به نظر می رسد گوش شنوایی برای شنیدن انحرافات در این سیستم ناکارآمد با مدیرانی ضعیف و غیرعلمی که نگاه شان به مسائل تعلیم و تربیت صرفا " اداری " است وجود ندارد .

این مدیران غیرپاسخ گو با تصمیمات نسنجیده و غیرکارشناسی ، هزینه هایی را بر سیستم آموزشی تحمیل می کنند که به نظر می رسد جبران آن بسیار دشوار و حتی ناممکن خواهند بود .

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

در«  شیوه نامه اجرایی نظام رتبه بندی معلمان » معلمان در 5 رتبه طبقه بندی شده و برای هریک شرایطی ذکر شده است  .

در این شیوه نامه ، برای معلمان دو گونه صلاحیت یعنی عمومی و تخصصی تعریف شده است .

در صلاحیت عمومی چنین آمده است :

" شرایط عمومی استخدام در دستگاه (9 بند ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره ۴ مذکور در حوزه گزینش) که هر مولفه ۱۰ امتیاز داشته و مجموعه امتیازات در این بخش 100 امتیاز خواهد بود که در سامانه ltms توسط مشمولان و با تایید مدیر واحد آموزشی یا مقام مسئول پس از هماهنگی با کارگروه لحاظ خواهد شد .

صلاحیت‌های تخصصی عبارتند از مدرک تحصیلی، صلاحیت و تخصص شغلی، ارتباط مدرک تحصیلی با رشته تدریس یا شغل مورد تصدی که برای هر یک از عوامل امتیازاتی به شرح زیر در نظر گرفته شده است .

امتیازات مدرک تحصیلی: دکترا 40 امتیاز، فوق لیسانس ۳۶ امتیاز، لیسانس ۳۴ امتیاز و فوق دیپلم و پایین‌تر ۳۲ امتیاز .

برای 10 معیار از شایستگی‌های تخصصی تعریف شده در بستر سامانه ltms در مرحله اول توسط مشمول و سپس توسط مقام مافوق (مدیر مدرسه و ...) از 1 تا 3 امتیاز لحاظ خواهد شد. در نهایت میانگین امتیازات خودارزیابی و نظر مقام مافوق به ترتیب با وزن 40 و 60 درصد در سقف حداکثر ۳۰ امتیاز منظور می‌شود .

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

ارتباط رشته تحصیلی و رشته تدریس دارای ۳۰ امتیاز به شرح زیر است :

1- در صورت ارتباط رشته تحصیلی فرد با رشته تدریس ۳۰ امتیاز به مشمول تعلق می‌گیرد .

2- در صورت عدم ارتباط رشته تحصیلی و تدریس در صورت تایید سامانه LTMS مبنی بر گذراندن ۱۲۰ ساعت دوره تخصصی رشته شغلی در سه سال اخیر ۲۵ امتیاز به مشمول تعلق می‌گیرد .

3- در صورت عدم ارتباط رشته تحصیلی و تدریس و عدم گذراندن دوره تخصصی در رشته شغلی، سامانه LTMS اجازه انتخاب و گذراندن دوره‌های تخصصی مرتبط را به فرد متقاضی خواهد داد و امتیاز حاصل از گذراندن دوره بر مبنای ۲۵ امتیاز مبنای عمل خواهد بود . « صدای معلم » ضمن دعوت از وزیر آموزش و پرورش به بازاندیشی و تجدید نظر در مورد این تصمیم پیشنهاد می کند به جای آن که افکار عمومی و جامعه را نسبت به نظام رتبه بندی معلمان ، صلاحیت های حرفه ای و معلم حرفه ای بیش از پیش بدبین کنند ؛ مبلغ مصوب شده را تحت عنوان " ظرفیت های اجرا نشده قانون مدیریت خدمات کشوری " برای همه معلمان اجرا کنند .

اما بخش قابل توجه و در عین حال تاسف برانگیز این شیوه نامه در مورد " صلاحیت های حرفه ای " است .

این شیوه نامه گفته است :

" برای سنجش این صلاحیت‌ها آزمونی به صورت الکترونیکی که شامل اخلاق حرفه‌ای، توانمندی‌های آموزشی، پرورشی و پژوهشی است برگزار می‌شود. محتوای آزمون و بودجه‌بندی مربوط به آن در سامانه ltms بارگذاری می‌شود. مجموع امتیازات این صلاحیت نیز ۱۰۰ است . "

پرسش « صدای معلم » از تدوین کنندگان و نهایی کنندگان این طرح به ویژه علی اللهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و نیز هاشم مسعودی مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آن است که در کدام کشور در مجموعه کشورهای OECD و نیز جوامع دارای نظام های آموزشی موفق ، « صلاحیت های حرفه ای " معلمان را به این صورت احراز و رتبه بندی می کنند ؟

صلاحیت های حرفه ای رفتارها و کنش هایی است که باید در فعالیت های آموزشی معلمان مشاهده و از طریق یک " ارزیاب " حرفه ای باید مورد سنجش و آزمون قرار گیرد  و این فرآیند باید دائمی بوده و به روز باشد .

قبلا در گزارش صدای معلم ازمیزگرد تخصصی " زمان آموزش " در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش این موضوع مورد تاکید قرار گرفت که آموزش ضمن خدمت در کشورهای OECD در تابستان بوده و همه آن ها رایگان هستند .

آیا مسئولان وزارت آموزش و پرورش فکری برای کیفیت بخشی آموزش و اجرای درست و منطقی آموزش ضمن خدمت معلمان مطابق عرف جهانی کرده اند

احاله همه امور از صفر تا 100 رتبه بندی معلمان و احراز صلاحیت های حرفه ای معلمان به سامانه ای غیراستاندارد و غیرشفاف که روایی و اعتبار آزمون های آن از هر جهت مورد پرسش و ابهام است ، با کدام عقل سلیم و منطق کارشناسی و آموزه های مدیریت علمی  مطابقت دارد ؟

در شیوه نامه ی مذکور برای اجرای رتبه بندی مورد نظر مسئولان ساختاری تعریف شده است که عبارتند از :

1- هیات ممیز مرکزی

2- هیات ممیر استانی

3- کارگروه شهرستان / منطقه / ناحیه

علی رغم تعریف و تمجید دائم مسئولان وزارت آموزش و پرورش در سطوح مختلف جالب است بدانیم که در این ساختار هیچ جایگاهی برای " گروه های آموزشی " تعریف نشده است !

مشخص نیست این گروه های آموزشی در جغرافیای آموزش چه کاره اند و حتی سرگروه این کلنی ها توان ، شهامت و جرات دفاع از جایگاه و هویت خویش را هم ندارند و هیچ انتقادی به سیستم هم نمی کنند !

« صدای معلم » برای چندمین بار تاکید و تصریح می کند بدون تاسیس و تعریف " سازمان نظام معلمی " با رویکرد استقلال هر گونه تصمیم گیری و برنامه ریزی در این موارد به نتیجه ای نخواهد رسید .

در زمان وزارت علی اصغر فانی نخستین ضربه به مفهوم " معلم حرفه ای " و " صلاحیت های حرفه ای " وارد شد .

هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

به نظر می رسد این بار مسئولان ناکارآمد و کوتاه اندیش وزارت آموزش و پرورش که به افکار عمومی پاسخ گو نیستند عزم خود را جزم کرده اند تا آخرین ضربه را بر پیکر ناقص الخلقه " معلم حرفه ای " وارد کنند .

در حال حاضر بسیاری از معلمان بر این باورند که به تعویق انداختن متوالی اجرای نظام رتبه بندی معلمان تا این موعد نوعی زمینه سازی برای موضوع " انتخابات " در اسفندماه می باشد .

« صدای معلم » ضمن دعوت از وزیر آموزش و پرورش به بازاندیشی و تجدید نظر در مورد این تصمیم پیشنهاد می کند به جای آن که افکار عمومی و جامعه را نسبت به نظام رتبه بندی معلمان ، صلاحیت های حرفه ای و معلم حرفه ای بیش از پیش بدبین کنند ؛ مبلغ مصوب شده را تحت عنوان " ظرفیت های اجرا نشده قانون مدیریت خدمات کشوری " برای همه معلمان اجرا کنند .

پایان گزارش/


هشدار صدای معلم به وزارت آموزش و پرورش در مورد اجرای رتبه بندی معلمان و حذف معلم حرفه ای

جمعه, 06 دی 1398 21:49 خوانده شده: 3501 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +8 -3 --
دانش آموز دکتر حسینی 1398/10/07 - 00:51
حاچ آقا مدیر مدرسه کار و دانش ما - در مشهد - که لیسانس جغرافی هم دارد ارزشیابی دکتر سید محمد حسن حسینی رو از 100 داده بود 82 ؟!!!!!! جوری ارزشیابی کرده بود که انگار دکتر "هیچ" چیز نمی داند و روش تدریس هم بلد نیست و ....

اداره هم گفت با این حساب دکتر نمی تواند از گروه خبره به عالی ارتقا پیدا کند و .... نهایتا حاچ آقا 85 داد تا این مشکل حل بشه - حاچ آقا لفط کرد.....
پاسخ + 0 0 --
معلم تهرانی 1398/10/07 - 09:20
مرده شور مملکتی رو ببرن که یه لیسانس جغرافی از دانشگاه پیام نور روش تدریس یه دکترای تخصصی اموزش و روش تدریس از یه دانشگاه بین المللی رو که ۲۰۰ کتاب و مقاله و کنفرانس و تیوری و روش تدریس در سطح بین المللی ارایه داده ارزشیابی و مردود اعلام می کند. بمانید تا صبح دولتتان بدمد.
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان‌ 1398/10/07 - 18:30
کوه رتبه بندی موش زایید!!
اول قراربود استادمعلم و....حالا شده ۱ تا ۵
اول قرار بود بعد از استاد دانشگاه باشم
حالا شده معلم تمام وقت و..‌‌...
خدایا فریادرس ما باش
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان‌ 1398/10/07 - 18:44
من معلم هم که هیچکاره ستم موافقم اول باید سازمان نطام معلمسی لازم است بعد نطام رتبه بندی و...
اما چرا مثال وزیر و ترکمتن و..‌توجهی ندارن؟؟؟!!
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان‌ 1398/10/09 - 19:41
چه اصرار به دمیدن شیپور از سر گشادش؟؟!!
اول تصویب سازمان نطام معلمی
پاسخ + 0 0 --
حارس صندوق ذخیره فره 1398/10/12 - 06:49
ارزشیابی از ۱۲۰ بوده نه از ۱۰۰. !!! به دکتر ۸۲ داده!؟؟؟؟!!! از ۱۲۰
پاسخ + 0 0 --
معلمم 1398/10/18 - 12:51
سلام
البته که بنده چون در جریان ریز مسائل نیستم اما اینطوری هم نمیشه قضاوت کرد از روی القاب و مدرک و بین الملل و ......
که هر کی که مدرک دکتری داره مثلا حتما بشه گفت واقعا معلم خوبیه و خودش به دانسته های خودش واقعا سر کلاس عمل می کنه.
و اینکه هر کی لیسانس جغرافی پیام نور داره، شایستی مدیریت نداره
ضمن اینکه من خودم هم معلمم و هم تو دانشگاه تدریس می کنم و خوب می دونم نگارش مقاله و کتاب دلیل غیرقابل انکاری برای شایستگی افراد به هیچ عنوان نیست.
این گونه قضاوت ها رو به نظرم درست نیست که منتشر بشه بصورت عمومی اونم تو یه سایت پربازدید.
پاسخ + +7 -1 --
افق 1398/10/07 - 10:13
یوهان ولفگانگ فون گوته :

" اجرای عهد به سواد و زور و ثروت نیست، به ذات و سرشت است."
پاسخ + 0 0 --
رییس کمیسیون ..مجلس 1398/10/07 - 12:56
جمله بسیار اثر گذار و فیلسوفانه ایست. ما خودمان در اوایل انقلاب عهد بستیم جمهوری و استقلال و آزادی داشته باشیم و پول نفت را به سفره های مستضعفان و مردم ی که با خون شهدایشان ما را بر مسند قدرت رساندند بیاوریم و .... متاسفانه تا حدود کمی موفق نبودیم و کمی کاستی در وفای به عهد داشتیم که امیدواریم مردم محترم به ذات و سرشت ما بدبین نشوند. انشالله این دور به من رای دهید مجلس بروم با تمام قوا جبران کنم.
پاسخ + +6 -1 --
افق 1398/10/07 - 10:20
فرانسیس بیکن :

"در جهان هیچ عیبی آدمی را شرمگین تر از آن نمی کند که دیگران دروغش را کشف کنند."
پاسخ + +8 -1 --
ناشناس 1398/10/07 - 23:39
اجرای رتبه بندی در حد اعضای هیات علمی، تنها در صورت ادغام وزارتین آ.پ و علوم امکان پذیر خواهد شد و در شرایط فعلی تداوم همان رتبه های قبلی با افزایش قابل توجه حق شغل حرفه ای بهترین شیوه است و نیازی به اتلاف وقت و هزینه نیست.
پاسخ + +9 0 --
شهاب 1398/10/08 - 05:43
امکان اجرای رتبه بندی واقعی براساس ایجادرقابت بین فرهنگیان وجود ندارد چون امکانات وشرایط یکسان وجود ندارد چون دانش آموزان همه ی مناطق یکسان نیستند
وبسیاری از چون های دیگر
بنابراین بایددغدغه ی معیشتی معلم برطرف شود تا معلم بتواند با تمرکز برکار خود دانش آموزان را ارتقا دهد
پاسخ + +8 -2 --
ناشناس 1398/10/08 - 23:54
وقتی اللهیار ترکمن معاون وزیران بصورت موروثی ادامه فعالیت دارد برادران خودتان را ناراحت نکنید.حکایت اموزش و پرورش همان حکایت شیخ بهایی است که با شاگرد خود در مسیر مهمان اسیابانی میشوند.که منجم و موذن ان .....بودند.
پاسخ + +8 -2 --
ناشناس 1398/10/09 - 13:31
رتبه بندی با آن همه تبلیغات و هیاهو برای معلمان فقط یک لیوان خالی است و بس. سر در گم کردن معلمان برای یک افزایش ناچیز
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/10/09 - 18:31
با سلام.واقعا موندم چرا مسؤولین آموزش وپرورش این همه دروغ میگن اون هم به معلم که باید فرهنگ سازی کنه زی کنه که محصلش دروغ نگه.اگه میخوان اضافه نکنن چرا آبروی معلم را تو رسانه میبرن.مسوولین دروغگو معلم به خاطر حرف شما قسط بر میداره.چه کسی باید اون را پرداخت کنه. تو را به خدا دست از این دروغتون بر دارید.برای یکبار هم که شده خدا را در نظر بگیرید. خدا لعنت کنه کسی را که عمدا به معلم ظلم میکنه.واقعا که دیگه خسته شدیم.
پاسخ + +5 0 --
معلم 1398/10/12 - 12:28
ندادن حق التدریسهای معوق بیمه ومسکن و... تو بوق وکرنا کردن تا کی؟
پاسخ + +4 0 --
عباسی 1398/10/12 - 19:22
باسلام بجز رتبه عالی بقیه از یک روز تا سه سال یک رتبه در جا دارند وعالی که در مناطق محروم با حدود 12 سال خدمت گرفته اگر معلم ابتدایی باشد 1800 امتیاز تا آخر خدمت از همقطار خود بیشتر می شود یعنی حدود یک ششم حقوق آم زمان
بعد از شکاف طبقاتی کارمندان آهسته آهسته این شکاف بین معلمیتن نیز سرایت می کند با تشکر از مسءولین
پاسخ + +8 -1 --
دکترای معلم 1398/10/12 - 23:19
وزیر مجترم اموزش و پرورش جناب اقای جاجی میرزایی جناب اقای الهیار ترکمن معاونت محترم توسغه نمایندکان محترم مجلس شورای اسلامی بویزه دکتر جاج بابایی از اینکه زحمات شما به بار نشست و رتبه بندی اجراگردید کمال تشکر را دارم و ارزوی مزید توفبق را دارم انشاالله
پاسخ + +4 -1 --
معلم متفکر 1398/10/17 - 00:12
اینا که بازی نیست... یه مشت حرف مفته که چند ماه ...
به نظرتون ....
.... بین مسئولین!
پیشنهاد میدم دولت بعد....برای وزارت آموزش و پرورش معرفی کنه که لااقل ....
پاسخ + +28 0 --
صادق 1398/10/18 - 22:21
معلم از نظر دولت ما حکم انگشت ششم دست رو داره . نه دوست داره نگهمون داره و نه میتونه قطعمون کنه . از نظر اینا معلم وبال گردنه. به فکر شغل دیگه باشین . ارادتمند همه معلمان زحمت کش و عزیز وطن.⚘⚘⚘
پاسخ + 0 0 --
سیف 1398/10/20 - 10:42
دقیقا و تحقیقا.
شغل دومی دارم که برای حدود 10 ساعت کار ماهانه حدود 2 میلیون می گیرم. آ.پ برایمان خفت و خواری آورد در بین فانیل و دوست و آشنا
پاسخ + +8 0 --
مدرس آزاد 1398/10/19 - 19:17
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
پاسخ + +4 0 --
مریم 1398/10/21 - 15:00
ما که رتبه بندی نشدیم. قرار بود در آذر ماه 500 تومن برای عالی به حقوقم اضافه بشه . اما به لطف رتبه بندی از دستم رفت. بی عدالتی و تبعیض تا کی وزیر محترم؟
پاسخ + +3 -2 --
مدیر پژوهش سرا 1398/10/21 - 15:47
باسلام
متاسفانه رتبه بندی برای مدیران پژوهش سرا ها اعمال نشده است.
پاسخ + +2 0 --
مدیر پژوهش سرا 1398/10/21 - 15:50
باسلام
متاسفانه طرح رتبه بندی برای مدیران پژوهش سرا اعمال نشده است
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/10/21 - 18:56
جنگ داخلی اعلام نشده بین فرهنگیان... مدام به حکم هم سرک می کشند و میرن کارگزینی اعتراض و توی شبکه ها.طرف میره اسم میبره از همکارش و میگه چرا فلانی فلان فلان شده از من 4 هزارتومن بیشتر بگییییییره؟؟؟؟؟؟؟؟ ........عجب مخمصه ای گیر کرده ایم. خوب بازی مون میدن
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/10/25 - 15:27
این چه رتبه بندی هست که با اعصاب وروان عده ایی از معلمان بازی می کند معلمی که باید با ارامش خاطر وارد کلاس شود به لطف حاجی میرزایی باید با اعصاب خراب وارد کلاس بشه این اموزش وپرورش ما هست من نوعی که تا یک ماه دیگه بابد رتبه عالی بگیرم حقم تصییع کردند ودادند به معلمینی که قبلا رتبه عالیشونو گرفتن واقعاچه جوری می خوان جواب خدا رو بدن مگراموزش وپرورش یک بام ودو هوا می شود الان در مدارس دوگانگی بین همکارا بوجود امده که سرانجام خوبی نداره خواهش می کنم بگدارید بندگان خدا به حقشون برسند
پاسخ + +3 0 --
سلیمانی 1398/10/26 - 09:58
تورخدا این همه بی عدالتی رو متوقف کنید
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/10/28 - 20:36
واقعا حق عده زیادی ضایع شده سریعتررسیدگی کنید آقایان مسئولین چرامعلمی که تغییررتبه بعدازمهرداشته باطرح رتبه بندی بایدتقلیل رتبه بگیره مگه قانون عطف بماسبق میشه شماموظفیدقانون قبل روکه برای همه همکاران عزیزم پیاده کردید برای بقیه هم که استحقاق دارند پیاده کنیدطرح رتبه بندی هم براساس قانون اعمال بشه مثلایکی که درشهریوررتبه عال گرفته هم عال شاملش میشه هم رتبه بندی ولی بنده خدایی که تومهررتبه عالی شده وسایرماههابعدازمهربایددوباره برگرده خبره وعملاخیلی درحقوقش تاثیری نداشته فقط هرروز توصداوسیماوخونواده وبقال سرکوچه پرکردیدکه برای معلم ال کردیم وبل کردیم درضمن فقط ماکارکنان دولتیم این همه به شرکت نفت ومپنا وبانک وسایرارگانها.....امتیازدادیدومیدید ازحق مسکن ومسافرت وغذاوایاب وذهاب و.... آب به آب تکون نمیخره اونوقت دوزاربه معلم مظلوم اضافه میکنین پنج زارکم شر م آوره واقعا تاکی بی عدالتی
پاسخ + +3 -1 --
عدالتخواهی 1398/10/29 - 01:36
لطفا دوباره رتبه بندی معلمان بازنگری شود فردی که اول مهر عالی شده هم رتبه گرفته هم عالی شده وحدود ۹۰۰هزار اضافه شده ولی ماکه۲سال پیش عالی شدیم با ضریب کمترحساب شده حالا همکار کم سابقه دریافتیش بالا تر ه ودر حق کسانی که قبلا عالی شده ظلم شده
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/10/29 - 19:53
خیلی ظلم شده توی مدرسه ما هم همینطور حقوقش از مدیر هم بیشتر شده جالبه ۱۷ سال سابقه داره
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/10/29 - 19:51
یکی ازهمکاران بنده از اول مهر هم عالی گرفته و هم رتبه بندی شامل حالش شده حدود ۱ میلیون بهش اضافه شده معلم ابتدایی فلاورجان هست جالبه سابقه او حدود ۱۶ تا ۱۷ سال هست حکم او از همه بیشتر هست حتی از مدیر
پاسخ + +1 0 --
معلم 1398/10/30 - 12:56
با سلام
من نمیدونم همکاران من چرا از رتبه بندی اینقد شاکی هستند و اعتراض دارن. برادر من ، خواهر من کدوم طرحی تو آموزش و پرورش اومده که به نفع معلم بوده که این دومیش باشه. بیشتر ناراحتی شما همکاران به خاطر اینه که خیال میکردید با رتبیه بندی اتفاقی میفته و حالا که نیفتاده نارحت شدید. من ناراحت نشدم چون از اول هم واضح و مبرهن بود که ایم طرح به نفع معلم تمام نخواهد شد. من علم غیب نداشتم ، اما تجربه بیست ساله به من آموخته که مسئولین آموزش و پرورش در تمامی سطوح فقط و فقط و فقط یک ماموریت دارن و اون راضی نگه داشتن معلمها با دروغ و ردوغ و دورغ . حالا این که شما هر بار با یه دروغ تازه دوباره الکی امیدوار میشید تقصیر خودتونه عزیزان .
مطلب آخر هم که دوم اسفند فراموش نکنید که به عنوان عوامل اجرایی حضور داشته باشید . چند ماه دیگه ش صد یا شایدم هم 200 بدن. علی برکت ا...
پاسخ + +1 0 --
معلم 1398/10/30 - 13:05
تا وقتی تصمیم گیران کلا آموزش و پرورش نگاه مصرفی به این ارگان مهم دارند ، هیچ اتفاق خاصی در این سیستم نخواهد افتاد. به رزومه وزاری قبلی و فعلی و معاونین و ... نگاهی بندازید میبینید که هیچکدوم معلم نبودن . همه شون آدم خای سیاسی هستن و تنها و تنها برای حفظ پست خودشون تلاش میکنن. آموزش و پرورش براشون اولویت و دغدغه نیست. لذا فقط به دنبال طرح هایی هستن که خودشیرینی کنن و از سر و ته بدجه بزنن تا به مزاق بالادستیشون خوش بیاد. لذا تا این نگاه هست منتظر هیچ کونه تغییری نباشید. نگاهی به بودجه سال 98 و سال 99 و قیاس اون با سایر ارگان ها و نهادها خیلی چیزها رو براتون روشن میکنه.
از همکاران عزیزم خواهش میکنم به جای چرتکه اندختن و رقم حکم و قیاس کردن اندکی تفکر تفکر تفکر و تفکر
پاسخ + +1 0 --
محمود 1398/10/30 - 19:25
تکلیف رتبه بندی مدیران پژوهشسرا چی شد
پاسخ + +1 0 --
رضا 1398/11/01 - 09:00
ما نیروهای خدماتی قرارداد کار معین در طول سال یک شب کارمند هستیم نه معلوم است کارمندیم حقوق کارمندی به ما بدهند نه معلوم کار گر هستیم حقوق کارگری به ما بدهند ما دفترچه تامین اجتماعی داریم ولی نه مثل کارگران حقوق ومزایا به ما می دهند ونه معلوم است که کارمندیم مثل کارمندان حقوق ومزایا به ما بدهند خواهشن این را به گوش مسعولان برسانید از طریقه صداو سیما ورسانه ها تا مطلع شوند ومشکل ما را حل کنند وضعیت ما نا مشخص است لطفا وضعیت ما را مشخص کنید با تشکر از صدای معلم
پاسخ + +4 0 --
معلم 1398/11/01 - 15:41
من3مهررتبه عالی گرفتم رتبه بندی شامل حالم نشده ولی کسی که 1مهرگرفته شامل حالش شده وحقوقش زیادشده واقعا که دیگه این چه قانونیه؟
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/11/06 - 14:58
از همون سال اول خدمت درنظر بگیرند.دوسال دیگه چه صیغه ای هست؟!وقتی رتبه یک هست و مقدماتی.از ایمش کاملا مشخصه .پس دوسال یا بیشتر فرقی نداره.چون ذتبش مقدماتی هست افزایش حقوق حداقل ولی از همون سال اول خدمت.چون بالاخره اینا هم یه رتبه ای دارن.منتها سنوات ندارن هنوز.به همون میزان رتبه یک افزایش حقوق داشته باشن.نه اینکه هیچی.اینا توی این تورم زندگی نمیکنن؟؟!
یا رتبه بندی
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1398/11/06 - 15:00
همون افزایش حقوق همزمان با افزایش سنوات که ازین وضعیت بهتر بود .لااقل همه میدونست حقوق معلمان پایی هست نه الان که همه ملت فک میکنن فرهنگیان در ر اه کامل هستن
پاسخ + +1 0 --
محغوظ 1398/11/18 - 21:43
همون افزایش حقوق همزمان با افزایش همترازی ارشد بهتر بود که متاسفانه متوقف گردید
پاسخ + 0 -1 --
مملی 1398/11/20 - 14:42
دوستان اگه به عدالت حتی مقدار کمی به معلمان اضافه میشد حرفی نبود حرف از بی عدالتی هاست که معلمان کم سابقه دریافتیشون از پیشکسوتان بیشتر شده، ،،یعنی مثلا چی شده که اینجوری شده ؟؟؟!!!!!! اداره که می گه نگارش از بالا، ایراد داره،چون رتبه های قبلی با ضریب کمتر حساب شده اما رتبه های جدید با ضریب بالاتر حساب شده ،،خوب یعنی مطلب به این سادگی را نمی تونستند بفهمن
پاسخ + +1 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/11/21 - 09:41
اقای محسن میرزایی وزیراموزش وپرورشسلام علیکم من یک بزنشسته معلم تبریزی هستم که بعداز 31سال خدمت صادقانه درشغل معلمی درتاریخ اول مهرماه 98 حکم بازنشستگی به من داده شدمن یک سال اضافه ماندم تا رتبه بندی برایم تعلق گیردچون مبلغ زیرحکم من خیلی پایین است چون هیچگونه مزایای از قبیل گروه تشویقی یامدیریت یا معاونت که خودتان می دانیدکه اینهابه چه کسانب تعلق می گیردبه هرحال می خواستم باگرفتن مزایای رتبه بندی حداقل اندکی مبلغ زیرحکم بالا برودکخ تین هماز شانس بدمن نشداگرلطف کنیدبازنشستگان نیمه اول سال98راهم مشمول رتبه بندی بنماییدحق بزرگی برگردن ما خواهیدداشت این کار شما درنزدخداپاداش هزاران حج رادارداراتمندیک معلم خالص متشکرم
پاسخ + +1 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/11/21 - 20:29
البته امثال من که دربدوضعیت موقعیت زمانی رتبه بندی شدن واجرای ان که بعداز سه سال انتظارواقع شدیم به ما حق بدهیدکه درست درفاصله چند روزی بین بازنشسته شدن ماواجرای رتبه بندی انجام گردیدمایوس وافسرده گردیم مثلا دراخرمهرماه97 سی سال
من تمام می شداگردران سال رتبه بندی انجام می گرفت برای من تعلق می یافت حال یک سال اضافه ماندم تا ازاین شانس برخوردارشوم متاسفانه شانس بامن یارنبودالبته 31سال خدمت خالصانه هیچ وقت شانس نداشتم گویاچندین باربه خاطر همین خلوص نیتم همیشه بازنده شدم واین اخرین باخت من در پایان خدمتم بوداما این باخت خیلی دردناک بودچون عکس وعده خداوندبرمن واقع گردیدامامن از خداوندناامیدنیستم سوزش من دراین است که چرامخلصان در این وزارت اموزش وپرورش همیشه دچارعذاب می شوند.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/11/22 - 10:19
جناب وزیراینکه به علت نبودمنبع مالی تاریخ اجرای رتبه بندی به نیمه دوم کشیده شد واجرای از اول مهر 98گردیدحال این معلمانی که درنیمه اول همان سال فعالیت داشتندودرهمان نیمه اول سال بازنشسته شدندانصاف بدهیدحقشان ضایع نشدایااین ازنظررعایت حقوق بشری اشکال ندارد9 ما خودمان باعملکردهای غلط برای دشمن تعمه وبهانه ی مداخله به دستشان می دهیم چرابایدحقوق به حقه ی معلمان به صورت تصادفی وبردوباخت متحقق گیردوبه شکل اتفاقی عده ای صاحب حق شوندوعده ای دیگربه صورت شانسی از ان محروم گردد. مشکل ازکجاست به علت ضعف مدیریت است چرااین افرادباسرنوشت انسانهای همچون معلمان بازی می کنندیک معلم بازنشسته درطول خدمت سی وچند ساله خودازهمه مزایای رفاهی محروم بوده ولی باوجود همه مصائبی که داشته عشقانه کار کرده وبه فرزندان این ملت اموزش داده ایا انصاف است در ا اخرخدمتش این حق ناچیز را هم از او بگیریم واورا شرمنده وسرافکنده ای پیش دوست ودشمن خود سازیم یعظکم الله ان تعودولمثله ابدا ان کنتم مومنین ایه ای ازسوره ی نوربه ما اندرز می دهدکه اشتباهات گذشته خودرا دیگرتکرار نکنیم اگرمومن هستیم .
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/11/22 - 18:50
جناب وزیراموزش وپرورش ظاهرامرنشان میدهدکه بازنشسته اموزش وپرورش پس مانده حساب می شودنه پیشکسوت البته شرایط پایین بودن حقوق بازنشسته به نفع دولت است زیرااینهامجبورمی شونددوباره تدریس کنندانهم بامزایای بسیارپایین زیراحقوق دریافتی ازدولت کفاف خرج ومخرج رانمی دهندبه اینهادوجورظلم می شوداول اینکه درشرایط خستگی به خودشان زورمی اورندوازعمرشان می کاهنددوم اینکه به علت بی حوصلگی به دانش اموزان ظلم میشودبااین وضعیت حداقل یک دهم ازکلاس هابوسیله بازنشستگان اداره میشوداگردولت حقوق عادلانه به اینهامی دادجلوی این دوظلم گرفته می شدالبته ان کسانی که برای ماتصمیم می گیرندخودشان حقوق خوبی دریافت می کنندبه همین خاطراست که دردمارامتوجه نمی شوندماهم چاره ای جز این ندارم انهای که این اشفته بازاری را که درست کرده اندتا ازاین طریق بر ای خودشان نان ونوای درست کنندنفرین کنیم تا خداوندانتقام مارا از انان بگیردبتریسد ازغضب خداوندکه از ان گریزگاهی نیست.
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1398/11/22 - 19:25
سلام نورا بخدا ان کسی که این طرح رتبه بندی روطراحی کرده برای یک لحظه هم که شده خودش بگذارد جای معلمی که برا گرفتن رتبه عالی به دورترین روستا که حدود ۷۰ کیلومت با محل سکونتش فاصله داشت رفته تا از رتبه ومزایای ان زودتر بر خوردار شود حالا چون تاریخ اخذ این رتبه افتاده بعد از اول مهر باید این همه به حقش ظلم بشه با کلی دردسر واسترس وارد سایت شدیم اما هنوز موفق به ثبت نام وگرفتن محتوا نشدیم از طرفی هم در بخش نامه امده است که این ازمون تکرار نداره تو را به خدا با همان شرایط قبل رتبه ما را بدهید ما چه گناهی کردهایم که اینهمه به حقمان ظلم وبی عدالتی می شودد من این سوال را از وزیر ومعاونان ودست انرکاران اموزش وپروش دارم خدای اگ خودتا جای ما معلمان بودید چه میکردید ایا این بی عدالتی را تحمل میکردید ودم نمیزدید تو رابه خدا یک کم فکر کنید
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/11/29 - 09:56
جناب وزیر اموزش وپرورش طبیعت باخشونت هاسازش داردبنابراین کسانی که به دیگران مخصوصا به مظلومان ستم می کننددستشان باز است تابه این ستمگریهاادامه دهندوکسانی که جلوی ستم های انهارامی گیرندادم های خالصی هستنداینهاخوشایندطبیعت نیستندومدام ازار می بیننداین جنگ وگریزبین ابن دوقشرمتضادهمیشه بوده وخوهدبودزیرا ازفرزندان ادم پیامبربه ماارث رسیده ودوزخی وبهشتی هم همین نکته تعیین می کندکه بهشت رابه بهادهندنه به بهانه جناب وزیررتبه بندی حق مسلم بازنشستگان نیمه اول 98 است ولی قشرستمگراین حق را ازماگرفتنداگرشمابتوانیداین حق رابه مابرگردانیدوجلوی ظلم ستمگران رادراین وزارتخانه سدکنیدتانتوانندبخاطرزیاده روی های خودشان حق مظلومان راضایع کننداینهاضدانقلاب هستندومی خواهنداز این طریق به انقلاب صدمه بزنندمتشکرم
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1398/12/01 - 11:57
به خدا به این همه ظلم کردنها پایان دهید
پاسخ + +1 0 --
علی اکبر 1398/12/02 - 10:55
وزیر آموزش وپرورش استعفا استعفا
ترکمن.... استعفا استعفا
پاسخ + +1 0 --
علی اکبر 1398/12/02 - 10:55
نه به آزمون رتبه بندی
نه به آزمون
نه به ازمون
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/04 - 21:35
جناب وزیراموزش وپرورش حقیقت تلخ است هرگوشی قادر به شنوای ان نیست.این نظام بانام ائمه اطهاروقوانین عدالت اسلامی به کرسی ریاست جلوس کردسپس لذت ریاست ولذات زودگذردنیاانهارافریب داد ازراه انقلاب اسلامی واقعی که طرف دار ضعفاوپابرهنگان بودمنحرف گردید.همان کسانی که می گفتند حق بایدبه حق دار داده شوداینک حقوق های نجومی انهاراچناب فریب دادکه دیگرقوانین وایین نامه ها ودستورالعمل هاو لوایح همه وهمه به صورت احساساتی ولجبازی وبه ضررنفع جمع وبه نفع گروهی که پرازنواقص است تصویب واجرا می کنندنمونه ان اجرای رتبه بندی معلمان بودکه اخیرابه صورت دیمی وشانسی وتصادفی وبه شکل ناگهانی اجراشدوانهای که درهمان سال تحصیلی اشتغال داشتندوبه علل گوناگون درنیمه اول سال 98 بازنشسته شدنداین رتبه بندی شامل حال انان نشدواکنون بادلرحمی دستورتحقیرامیزی صادرمی فرماییدکه این رتبه بندی شامل حال بازنشستگان نیمه اول سال 98هم بشودتاکی مارادرانتظارمی گذاریداین حق مسلم را چرابایدبامنت وانهم باانتظاردریافت کنیم اشتباه رانجومی ها می کنندوحسرت دردلهامیگذارندوماضعفابایدحقمان لگدمال شود
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/05 - 22:28
جناب وزیراموزش وپرورش، حضرت عیسی درقالب یک دعاجمله عجیبی می فرمایند(ای خدای اسمانهاوزمین توراشکرمی گویم که حکمتت رااز کسانی که خودرادانامی دانندپنهان می داری ولی ان رابرای کسانی که همچون کودکان ساده دلنداشکارمی سازی)اماحکمت چیست؟همان معرفتی است که حقیقت هرچیزی رامی داندهرکس یک انسانی رازنده کندگوی تمام عالم رازنده کرده است وهرکس موجب ازارانسانی شودگوی همه ی انسانهاراازرده است کاری نکنیم که تاریخ زشتی های مارادرخودثبت کنداین تاریخ نوشته های مورخان نیست بلکه سینه های مردم است که ان رابه نسل های بعدی منتقل خواهدساخت وهیچ کس قادربه کتمان ان نیست. ویاممکن است پستی وریاستی ومقامی دردست ما باشدوبخواهیم قانونی تصویب کنیم که به نفع گروهی وبه ضررگروهی دیگری باشدبدانیدکه هیچ ذره ای ازعملکردهای ما از انان پنهان نیست ویقین بدانیدکه عاقبت هرکس درگروعملکردهای اوخواهدبودواین رانیزبدانیدکه به داشته های امروزتان فخرنکنیدبه فردای خودتان بیندیشیدکه چه خواهید داشت ان روز به زودی خواهدرسیدکه چه کسانی پیروزندوچه کسانی شکست خورده باتشکریک اموزگاربازنشسته 98/7/1
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/06 - 10:40
مدیریت انعکاس صدای معلم به وزیراموزش وپرورش اگردردماراداشتی مانع ثبت وانعکاس گفتارما نمی شدیداین لایحه ای که به مجلس داده انداگر مخالفتی نشودومجلس دهم انراتصویب کندظلم بزرگی در حق فرهنگیان خواهدشدهمانطوری در رتبه بندی به بازنشستگان نیمه اول سال 98 شدشدیدتراز ان ظلم تکرارخواهدگردیدخداوندبه حاجی بابایی طول عمر بدهدکه از حق فرهنگیان مخصوصااز کسانی که حقوق بسیار پایین میگیرندجانانه دفاع میکند اقای وزیراموزش وپرورش قدیمی شما بردارنگذاربرده داری درایران رونق بگیرداین لایحه که شما به مجلس داده ایدفساد جامعه را بالا خواهدبرد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/09 - 21:18
جناب وزیراموزش وپرورش تازمانی که این نابرابریرا مشاهده می کنم وحقم رانگرفته ام دست بردارنخواهم بوددرسوره بقره ایه ای است انجا می فرمایددرجهنم تعدادمستضعفین ازتعدادمستکبرین بیشتر خواهدبودوقتی سوال می شودچرا اینچنین است جواب داده خواهدشدکه علت وجودمستکبرین ،مستضعفین هستنداگرستمدیدگان ازحق خودشان دفاع می کردندستمگربوجود نمی امدندپس پنهامیبرم به خداونداز دست منحرف کنندگان تز راه دین واز راستی ودرستی لعنت خداوندلرکسانی بادکه این نابرابریهارابوجود اورده اند
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/10 - 10:23
جناب وزیراموزش وپروش حال که قصد تغییرندادن حقوق بازنشستگان اموزس وپرورش نیستید حداقل کاری بکنیدتا پاداش پایان کار مار را بدهندوما انرا دریکی از بانگها سپرده گذاری کنیم وبتوانیم باستفاده از سودان درمقابل تورم ایستادگی کنیم وکمرخسته ی ما بیش از این نشکندودرمقابل اطرافیان وخانواده یمان بیش ازاین سرافکنده نشویم.نزدیک است اندک دارای قبلی خودمان راکه ان خانه وکاشانه خودمان است وبرای فرزندانمان باخون دل درست کرده بودیم ازدست بدهیم قال امام حسین اگر دین ندارید حداقل ازادمردباشیدوعده دادن ودرانتظارگذاشتن دیگران از گناهان کبیراست از غضب خداوندبترسید
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/12 - 11:20
124هزارپیامبرازسوی خداونداز بین خودانسانهاوپنج کتاب اسمانی برای اصلاح همان انسانهافرستاده شده است ولی این انسانهاچراهمچنان درفسادباقی می مانند.چون از لذت زودگذردنیانمی توانندبگذرنداز افراط وتفریط دست برنمی دارندخیال می کنندداناهستندولی هیچ چیزنمی دانندتکبر غرورشان اجازه نمی دهداصلاح در جامعه ایجادکننداززمانی که انسان براین کره ی خاکی پاگذاشته ارامش واسایش را از بین برده است.عده ای می خواهندنعمت ها وثروت هاوپستهاومقامهارابااستفاده از اهرم های فشارهمچون زور.،تزویروثروت به خوداختصاص بدهندودبگران را ازان محروم سازندبنابرین گروهی،گروهی دیگررازیرسلطه ی خوددر می اورندتا این تضاددربین انسانها است وضع از این بهترنخواهدبود
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/14 - 11:00
جناب وزیراموزس وپرورش دروزارت اموزش وپرورش از نظرمادی یاهمان حقوق گذران زندگی بخورنمیردوتااشکال اساسی وجوددارداول اینکه شفاف و واضح نیست.بطوری که کلیه ی همکاران چندین ماه ،درمواقع افزایش یا درتمامی تغییرات که می خواهدرخ دهددرابهام ودرسردرگمی بسرمی برندتااینکه بعدازماههااحتمالا گوشه ای از این ابهامهاازبین برودیاهمچنان مشکوک می ماندبعضی وقت هااین سردرگمی انقدر شدیدمی شودتابه سامان برسدهمکار ان جانشان به لبشان میرسددومین اشکال این است که قبل از هراتفاقی کارگذاران شیپوربرمی دارندبه همه جاجارمی زنندبطوری که دنیاخبردارمی شودبه کارکنان اموزش وپرورش حقوق اضافه کرده اندبنابرین همه از این موضوع سواستفاده می کنندوموردتمسخرقرار می دهندوارزش ومنزلت علم رازیر سوال می برندو.......
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/27 - 00:37
جناب وریراموزش وپرورش ایااین تبعیض نیست ؟وقتی تمام مدیران ارشدبرای صدورحکم شاغلین همه باعجله دست بکاربودندوسعی می کردندازتمامی جهات رضایت شاغلین رابه دست بیاورندچراکه می ترسیدندنارضایتی شاغلین اسیبی به امنیت کشور واردکند ولی بازنشستگان چطورایادولت نیازی به انهادارندبه جهنم هرفریادی دارندبزنندکاری توی دستشان نیست که در زمین بماندپس دولت ومدیران ارشداین وزارتخانه نفرین شده کور هستندتبعیضی به این بزرگی رانمی بیننددرمورخ 98/12/19نامه ی به شماره ی 160889دستوررییس جمهورجهت صدوراحکام 50درصداافزایش مزایامطابق باشاغلین مجوز انرا داده است چرادراجرای ان این دست وان دست می کنند وحداقل توضیحات جهت رفع ابهام وشفاف سازی راانجام نمی دهندمن درطول 31سال خدمت تبعبضی به این برزگی را ندیده بودم بدانیداگراز اسمان اتش بباردباز هم گناهان شماراپاک نمی کند.توبه کنیدوکرده های خود بازگردیدوگرنه بلای بزرگترازاین هم خواهدامداز غضب خداوندبترسید
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1398/12/27 - 21:12
جناب وزیراموزش وپرورش مسئولان خودشان اظهارنمودندکه این رتبه بندی از سال 1384تا1398می بایست اجرامی شد وبودجه ان پبش بینی وتهیه شده بودپس بااین حساب تمامی کسانی که درطول سال 98بازنشته شده اندشامل رتبه بندی می شدندوحتی جناب اقای نوبخت صراحتا اظهارنمودندرتبه بندی معلمان راطوری دراحکام انان طوری درج می کنیم که درپاداش پایان کار انان تاثیرداشته باشدمن نمی دانم چرااین مسئولان دچاراین همه فراموش کاری شده اند وحرف دیروزشان باحرف امروزشان تضادصدر درصد داردسوگند به خداوندما از حق خودمان نخواهیم گذشت مگراینکه جبران کنندوپنجاه درصددستوررییس جمهوررابه سرعت دراحکام بازنشستگان درج نموده وتاریخ اجرای انرااز اول اسفندماه 98 قراردهند
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/01/13 - 21:14
جناب اقای وزیراموزش وپرورش؛ این حقیریک بازنشسته 62ساله هستم و32سال است که فعالیت های اموزشی دارم واکنون توان داشتن شغل دوم راندارم.به خداسوگنداگرکمک های خداوندبرمن نبودامثال شماها ونوبخت هاوخلیلی از زمامداران فعلی امثال من ها راهفت بارازگرسنگی میمراندیدوکفن می کردیدوبه قعرخاک می سپردید.پدر امرزیده هاحداقل اندکی انصاف داشته باشید،چراوقتی نوبت به بازنشسته میرسدتااندکی به حقوقش افزایش دهیدومرتب همسان سازی را بوق وکرناکردیداخر سرهم معلوم نمی شودسراز کجا در می اوریدگفتم که از غضب خداوندبترسیداما شمانصیحت پذیرنیستیدوبه راه راست نیامدیدخدابه فریادتان برسد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/01/14 - 13:43
جناب وزیراموزش وپرورش دنیای کنونی دراثربی عدالتی های زمامداران کنونی ونیزبخاطردنیاپرستان وخودخواهان وزیاده خواهان وستمگران ؛ستم برستمدیدگان وضایع کردن حقوق مظلومان وگرفتن حق از ذی حق وبکاربردن تزویروزور جهت رسیدن به اهداف نامیمون خودوازبین رفتن ارزشهای انسانی ونادیده گرفتن احکام خداوندوفراموش کردن اصول دین وعمل به ان دراتش کرونامی سوزدخودرااصلاح کنیدتا دنیابه پاکی بگراید.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/02 - 10:56
شماوزیراموزش وپروش لایق سلام نیستیدچون به عنوان یک نمابرای خالی نبودن جای وزیرهستیدچراکه جرئت نداریداز حق وحقوق معلمانی که سی وچندسال دراین وزارت خانه فعالیت داشته ودرطول سال98بازنشسته شده است وازهرجهت برانان ظلم شده ازیک طرف محروم از رتبه بندی شداز طرف دیگرمحروم ازپنجاه درصدافزایش گردیدازطرف دیگرگفته های نوبخت وحاجی بابایی کشک شدگویی ما را پشه حساب کردیداشغال شما هستیدنه ماشماشجاعت نداریدکه از حق وحقوق زیردسانتان دفاع کنید....من به شما نصیحت می کنم که از غضب خداوندبترسیداگردست از این کج روی هابرنداریدبه خدا سوگندبه بلایی دچارخواهید شدکه روزی چندبارارزوی مرگ خواهیدکرد.بعدمرگتان دردادگاه الهی خواهیددیدکه چه کردیدان ایه ازسوره بقره شامل حال شماشدکرودلال وگنگ هستیدخداوند....
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/02/07 - 11:23
رتبه بندی فقط باید برای معلمان اجرا بشه که سرکلاس درس میدن نه مشاوران و مربیان بهداشت و مربیان پرورشی که از بس بیکارند نمیدونن چکار کنن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/18 - 19:25
شما
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/18 - 19:33
شما هم وقتی جای مراقبین سلامت نیستید نظر ندید
ما در سال سه بار معاینه موی کل دانش آموزان/دوبار درسال پارتیش کل دانش اموزان/یکبار در سال معاینه قد،وزن،دندان،چشم،بیماریها و ...کل دانش اموزان/هر ماه آموزش طبق مناسبت ها برای دانش اموزا.معلما.والدین در برنامتون داریم/برگزاری جشن ،سرود،تابلو بهداشتی در کل سال و .....کلی کار دیکتاتور مراقب سلامت مدرسه شما مثل برخی آموزگاران کارشو درست انجام نمیده به کل نسبت ندهید برخی از ما درهفته باید سه مدرسه بخریم با این همه کار
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/08 - 23:05
همه عالم می دانندکه تورم درایران درماه فروردین 99نسبت به
فروردین سال 98 (35درصد)افزایش داشته درچنین شرایطی اقای نوبخت برای بازنشستگان سال98درسال99(15درصد)درافزایش اعمال نموده ازطرفی نرخ بیمه تکمیلی وبیمه درمانی را افزایش داده یعنی حدودافزایش درصدری سال99 (12درصد) منظورنموده است.حال این(20درصد)باقی مانده ی تورم راازکجاجبران کنم مگرشمارحم ومروت نداریدکه یک فرد 62ساله که توان کارکردن ندارداین گرانی (20درصد)اضافه ی تورم راچگونه جبران کنددرسال98خط فقرچهارمیلیون بودحقوق ماسه میلیون حال خط فقرهفت میلیون است حقوق بنده چهارمیلیون است.یکباره مارابکشیدراحتمان کنید.چرازجرکشی می کنیدمن نمی دانم شمابه چیزاعتقادداریدچرادوست داریدماراوادارکنیدکه مامانندبردگان زندگی کنیم حداقل پاداش پایان کارمارازودتر بدهیدوازسودان استفاده کنیم واندکی دردمان رادرمان کندانصاف داشته باشیدوازغضب خداوندبترسید.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/14 - 21:52
من به عنوان یک معلم بازنشسته سال 98که 32سال به کلاس رفته وبا دانش اموزان سروکارداشتم اگریک کلمه اشتباه حرف می زدم بلافاصله ازانان عذرخواهی می کردم حالا کاربه جای رسید ه که اشخاصی مانندنماینده مجلس یامسئول بودجه مملکت ان دروغ های بزرگ ووعده های سرخرمن به بازنشستگان ارائه می دهندوشرم وحیا هم نمی کنند کشوری که زمامدارش به مردم دروغ بگویندفاتحه ان حکومت وان کشوررابایدخواند.اقای نوبخت واقای حاجی بابایی مگرشمانبودیدکه گفتیدان پنجاه درصدافزایش حقوق شامل بازنشستگان نیزمی شودوهمچنین رتبه بندی شامل بازنشستگان سال98نیزمی شودمگرنگفتیدکه افزایش پلکانی نزولی ازمبلغ2800000تومان تامبلغ5100000تومان این افزایش پلکانی صورت خواهدگرفت شمامارابعداز32سال معلمی احمق حساب می کنیدمقصرشمانیستیدمقصرماهستیم که به شمااعتمادکردیم که ازحق مادفاع کنیدولی شمابه ماخیانت کردیداین که می گویم عین حقیقت است بزودی خداوندشماراتبیه خواهدکردطوری که روزی چندبارارزوی مرگ می کنیددران روزپشیمان خواهیدشدولی افسوس که این ندامت هیچ راه گشایی برای شما نخواهدبود.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/17 - 01:59
اقای وزیراموزش وپرورش اینکه جنابعالی زیرنظرریئس جمهورهستیدچرازمانی که دستورریئس جمهوری مبنی براعمال افزایش پنجاه درصدری که برای شاغلین صادرشده بودبرای بازنشستگان کشوری ولشکری نیزشامل شود واین نامه به امضائ اقای واعظی قرارگرفته بودوشمانسبت به این دستور بی تفاوت شدیدواز حق وحقوق باز نشستگان دفاع نکردیدمگرشماوزیراموزش وپرورش این وزارتخانه نیستیدچراوقتی منافع معلمان بازنشسته انهم بازنشستگان گروههای 11تابیست که اکثربازنشستگان درفاصله این گروه قرارگرفته اندوبسیاری ازاینهابلای مدرک لیسانس داشتنددرثانی بلای 30 سال خدمت کرده بودندوگروههای 0تا11 اغلب بازنشستگان زو رس بو دندوکل بودجه همسان سازی شامل انهاشدودرضمن این کم لطفی به قشریادشده باعث طویل کردن فاصله طبقاتی رامنجرشدواین خلاف قوانین اسلامی است وتبعیض اشکاررابه طوردقیق نشان می دهدامیدوارم باحرکت های مثبت موجب از بین بردن این تبیعض ناروابشویدوگرنه درمقابل خداوندجواب گوخواهیدشدکه ان جبران ناپذیرخواهدبود.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/19 - 02:43
درهرصورت تبعیض دربین انسانهادرهرجامعه نشانه ی بی عدالتی است.نشانه ی بی نظمی وبی نظارتی وعدم وجودحاکمان عادل است. واگربخواهندحقی به قشری بدهندحتماحکومت به خطرافتاده ومی خواهدحق سکوت به گروهی دهندتااندکی امنیت حکومت حفاظت شودواین درصورتی است که ان گروه دران شرایط نفع حکومت رابه شکلی تضمین می کندچون انسانهای که دران حکومت زندگی می کنندبه عنوان ابزارتلقی می شوندوتازمانی که ان گروه ازانسان هابه عنوان ابزارمهم هستندبه انان رسیدگی بیشتری می شودولی ان گروه ازانسانهادرشرایطی باشندکه برای حکومت نفعی یاخطری ندارندازطرف حکومت چندان اهمیت داده نمی شوندنمونه ان درایران اخیرا این تبعیض مشاهده شددروزارت اموزش وپرورش درسال های 98 و99به سه قشرتوجه کافی شداول شاغلین دوم معلمانی که مشغول هستندسوم به گروهای 0تا5بازنشستگان اموزش وپروش چون ان سه قشرمنافع حکومت رادرشرایط بحرانی وضع موجودراحفظ می کننداماقشردیگری از بازنشستگان که چندان خطری برای حکومت نداشتندانهادرطبقه های 11تا20قراردارنداینها ابزارهای بی خاصیتی شده اندبه علل گوناگون حق اعتراض ندارندبه همین خاطراین قشرموردتوجه قرارنگرفته اند.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/19 - 19:14
من به عنوان یک مسلمان برای شمادلسوزی می کنم نمی خواهم به این انقلاب که باخون دل به دست امده است به علت عملکردهای غلط زمامدران فعلی که ایجادنارضایتی دربین قشرعظیمی ازامت می کننداسیبی برسد.وگرنه من نیازی به شماندارم ان خدایی که مراافریده است روزی من وخانواده ام راخواهددادمن چیزهای ازحکمت خداوندمی دانم که شما زمامدران ازان بی خبرید وازعلم عدوله چیزی نمی دانیدخداوندان توان راداردکه100000تومان راچنان برکت دهدکه ارزش ان صدهزارتومان به اندازه یک میلیون تومان می رسدوعقل شمانمی تواندان رامحاسبه کند.شمااگرمی دانستید که بعداز مرگ چه اتفاقی می افتدهرگزاین بی عدالتی ها راانجام نمی دادیدوخودتان راارزان نمی فروختیداین چندسال عمرارزش انرانداردکه به خاطرش خسرالدنیا والاخرشویدبازهم به شمانصیحت می کنم مراقب باشیدکه حق ناس ضایع نشودکه این گناه ازطرف خداوندبخشیده نخواهدشد.اگردرتقسیم ثروت ملی کوچکترین کوتاهی کنیدبه میلیون ها انسان اسیب می رسانیدوفردای بعدازمرگ رادرنظربگیریدوازخداوندبترسیدازیک بازنشسته 98
پاسخ + 0 0 --
نواب 1399/02/20 - 15:57
به خدا اگه دولت بخواد وضع معیشت فرهنگیان رو بهتر کنه بدون هیاهو و این همه تبلیغات انجامش میده،این دیگه برای همه مشخص شده هر چیزی رو هی تکرار کردن و رسانه ای کردن دروغی بیش نیست.چرا اون اداراتی که این همه مزایا میگیرن تا حالا یک بار در موردشون صحبت نشده.
پاسخ + 0 0 --
نواب 1399/02/20 - 16:02
آموزش و پرورش هر کی وزیر میشه تا بدتر از بقیه س. این یکی رو که هر چی ازش میپرس میگه معلوم نیست.رتبه بندی:معلوم نیست،وضع بازنشستگان:معلوم نیست.کلا هیچی معلوم نیست .سازمان برنامه و بودجه اعلام میکنه اعتبار تامین شده و ابلاغ شده به آموزش و پرورش،بعد تازه جناب وزیر بعد یک ماه میگن داریم با سازمان برنامه و بودجه برا اعتبار رای زنی میکنیم .
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/21 - 21:51
البته دفاع ازحق وحقوق یک امرالهی است وهرکس دراین خصوص کوتاهی کنددرپیشگاه خداوندمقصرشناخته خواهدشدواین یک نوع جرم تلقی می شود.چون مادرپیشگاه خداوندقرارگرفته ایم ودرمحضرخداوندهستیم ونمی توانیم درمحضرخداوندگناه کنیم اینکه شمااین موضوع راملاحظه نمی کنیددرواقع ازخداوندنمی ترسیداینکه اقتصادایران رابه شکل قماربازی دراوردیدونظم را به طورکلی به هم ریخته اید من وامثال من که چشم به یک حقوق ناچیزدوخته ایم ازهمه ی نعمت های خدادادی محروم ماندیم ان وقت شماباوعده های دروغین ماراسرگرم کرده ایداینکه همتای من که درسایر ادارجات حتی کمترازسی سال کار کرده بیش از دوبرابرمن حقوق دریافت می کندتازه درخودوزارتخانه اموزش وپرورش این بی نظمی درتقسیم ثروت ملی بی دادمی کندوبی عدالتی وتبعیض غوغا می کندو...مادرمحضرخداهستیم درمحضرخداگناه نکنید(امام خمینی ره)دیگرخوددانید
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/23 - 01:47
جناب اقای نوبخت اکنون شمشیر شماتیزاست وهردوطرف ان برنده.؛وباقیافیه معصومانه ومذهبی مابانه یک خیانتی به بازنشستگان معلمان سال 98مرتکب شدیدکه گناه ان راهیچ وقت نمی توانید ازدامنتان پاک کنیداولا اینهاراازرتبه بندی که حقشان بودمحروم کر دیددوما از 50درصدافزایش قانونی که خودریئس جمهورهم دستور انراصادرکرده بودمحروم شدیم.ثانیاتمام ان وعده هایی که شما واقای حاجی بابایی داده بودیددروغ ازاب درامدرابعااین پاداش پایان کارماراکی خواهیددادمعلوم نیست شماخودتان رابه جای ماتصورکنیدباسی میلیون دویست هزارتومان پول دریافتی ماهانه بعداز 31سال خدمت خالصانه باسن 62ساله باداشتن دامادونوه وهزارخرج ومخارج وباپیکرخردشده دراثرسختی های روزگاربدکردارودردهای درونی بیرونی وسرزنشهای چشم های ناکردارونگرشهای تحقیرانه نزدیکان؛.ایامی توانستیدکمرراست کنیدمگراینکه به ریش خودتان می خندیدیدسوگندبه خدای واحدحلالتان نخواهیم کردوهیچ وقت این بدی شمارافراموش نمی کنیم مگراینکه جبرانش کنیدازیک معلم بازنشسته ی اول مهر98بعداز31سال
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/24 - 00:21
اقای وزیراموزش وپرورش شماومدیران ارشداین وزارتخانه نمی توانیدموضوع فقررابفهمید؛میدانیدچرا؟برای اینکه تنهااضافه کاری شمابه اندازاه بیش ازدوبرابرحقوق مااست.ادراین صورت چون سیرهستیدمتوجه تورم پنجاه درصدی نسبت به سال گذشته نمی شویدسال99نسبت به سال98پنجاه درصدتورم داردانهایی که پول راپارومی کنندبه خرجشان نیست اماوای به حال انهای که حقوق کلی انهادرمرز4میلیون است وباکسربیمه هاواگریک قسط ناچیزی هم داشته باشددریافتی وی چیزی حدود3میلیون خواهدبودبعداز31سال خدمت صادقانه ودرسن 62 سالگی انصاف بدهیدایامی شودباان زندگی کرداصلا درمقابل پنجاه درصدتورم ایاانصاف است که 15درصدبه بازنشستگان گروهای 11تا20افزایش بزنندچرااین فاصله طبقاتی راایجادمی کنیدتامااین چندسال باقی مانده عمررابااضطراب ودلهره وبانگرانی بسرببریم شماچه ضدیتی باماداشتیدکه چنین کردیدمابه شماچه بدی کرده بودیم جزاینکه سی وچندسال به فرزندان ایران باخلوص نیت اموزش دادیم چراازمابازنشستگان دووسه سال اخیرانتقام می گیریدپرونده ی من نوعی بررسی کنیداگریک تخلف پیداکردیداین حقوق ناچیزراهم نخواهم گرفت و...یک بازنشسته ی اول مهرسال98
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/02/25 - 02:04
بزک نمیر بهار میاد . رتبه بندی و حقوق بیشمار میاد.
خدا وکیلی چرا معلم جماعت اینقدر زود باور میکنه .چهل سال دارن به معلم دروغ میگن دوباره میگیم آقا شما گفتید رتبه بندی هفته آینده اجرا میشه پس چی شد.اینا حق ما رو که نمیدن هیچ صندوق آ پ رو هم خوردن یه آب هم روش.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/02/28 - 00:07
وقتی جلادمی خواست سریحیی را ازبدنش جداکندجلادمتوجه شدکه یحیی سخت گریه می کندورنگ صورتش پریده ودرخودمی لرزیدجلادخطاب به اوکردوگفت توکه عاقبت نافرمانی حاکمان رامی دانستی حال چراازمرگ می ترسی یحیی گفت من عاقبت شمارامیدانم ومی بینم به حال شما گریه می کنم نه به حال خودم اینکه شمابه خاطراین دنیای فانی به این نوع جنایت ها دست می زنیدوحقوق مردم ضعیف ومظلوم وبی دفاع راضایع میکنید.نه ازخدامی ترسید ونه ازمردم شرم می کنیددرچنین وضعی شمابه حیوانی تبدیل شدیدکه که بعدازمرگ متوجه این احوالات خواهیدشدان وقت پشیمانی هرگزبه شماسودنخواهدداد. دلم به حال شما می سوز نه به خودم تاریخ این را ثابت کرده است.هر حکومت ستمگری جایگاهش جززباله دان تاریخ جای دیگری نمی تواندباشد.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/03/01 - 01:12
اقای وزیراموزش وپرورش اگرمعلمان بازنشسته سالهای 98/97/96راازرتبه بندی محروم کنیددرخانواده وزارت اموزش وپرورش نفاق افکنی کردیدوتبعیض اشکاربین این خانواده ایجادنمودیدواین برخلاف عدالت خداونداست ومحاربه باخداست وخداوندارامش وبرکت ازاموال عاملان وذی نفعان برمی داردوبه اموال ستمدیدگان برکت می دهدوارامش می بخشدچون خداوندیک واحدوعادل است وهرقانونی که باعث ازهم پاشیده شدن عدالت خداوندباشدوتفرقه بین یک خانواده وزارت اموزش وپرورش بیفکند.خداوندبرکت وارامش راازعاملان وذی نفعان برمی داردوبرکت وارامش به ستمدیدگان می بخشدتاعدالت خداوندبرقرارباشدو...یک بازنشسته ورشکسته سال 98اینکه شما این رتبه بندی رامی خواستیددرسال98 اجراکنیدوبه عمدانرابه سال 99منتقل نمودید وتعدادزیادی ازمعلمان به خاطر همین رتبه بندی چندین سال خودرابازنشسته نمی کردندوهمین عده به دلایلی
مجبورشدندبازنشسته شوندوکارایی خوبی هم داشتندورتبه بندی جهت کیفیت بخشی به فعالیت های معلمان است وایا اینان کارشان بی کفیت بودوتوهین به شخصیت انان محسوب نمی شود؟وتبعیض اشکارنیست؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/03/02 - 10:41
همکاران گرامی باز هم دارن دروغ میگن و برای خودشیرینی و حفظ مقام خودشون به معلما ظلم میکنن .اعتباری که تعیین شد برای رتبه بندی کجا رفت؟!اینا که اولش میگفتن حقوق فرهنگیان امسال افزایش قابل ملاحظه ای داره .از هفت هزار میلیارد الان صحبت فقط از هزار میلیاردش هست و بقیه ش چی شد؟!چرا صحبت از بقیه ادارات نیست که چند برابر معلما حقوق میگیرن و در روز پنج دقیقه کار مفید ندارند؟!
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/03/02 - 22:49
شمابه جای اینکه مشکلات مابازنشستگان را منعکس کنیدبه نوشته های مامنفی یامثبت می دهیدچرابامعلمان بی احترامی می کنید.
پاسخ + 0 0 --
قدرت فرجی کیا 1399/03/05 - 18:22
گوی شما هم مثل مساجدها ؛ساعت اذانتان راکوک کرده ایدوبه حرف های مابازنشستگان 98 گوش نمی کنیدفقط صوت صدای مارامی شنویدواصلا به حرف های ما اهمیت نمی دهید.به این هم مثبت ومنفی بدهیدومارا مسخره کنید.امیدوارم خداوندشما رامسخره کند.
پاسخ + 0 0 --
م 1399/03/07 - 20:36
سلام تو رو خدا به داد معلمان ابتدایی برسید از وقتی توصیفی شده کارشون چند برابر شده هر دفعه کار جدید به کاراشون اضافه میشه با این بخش نامه های صادر شده از طرف آموزش و پرورش .تمام کارای معاون اجرایی و مدیر رو هم باید معلم ابتدایی بیچاره انجام بده . (طرح نماد یک فرم بالای 90 گزینه ، فرم دیگری بالای 40 گزینه برای هر دانش آموز )طرح شهاب (80 تا گزینه برای هر دانش آموز ) علاوه بر آن برای هر دانش آموز باید تک تک میانگین گرفته بشه و وارد سیستم شود . بعد آن فرم سناد یا کارنامه برای هر دانش آموز علاوه بر تایپ جملات توصیفی حداقل 110 گزینه رو برای هر دانش آموز باید تو سیستم تیک بزنی آخه رواست مشغله ی ما تو کلاس کم نیست
پاسخ + 0 0 --
م 1399/03/07 - 20:36
طرح های متفرقه دیگه هم مرتب ابلاغ میشه اونا به کنار. وضعیت سایت هم خیلی خراب است.اصلا مسئولین به این فکر میکنن؟ خودشون برای یک دانش آموز این فرم ها رو پر کنن ببینن چقدر وقت گیر و خسته کنندست. مصرف اینترنت هم خدا داند. هر فرمی که پر میشه یک لعنت بر باعث بانی طرح ها فرستاده میشه. دیگه چشم ودست و کتفی برامون نمونده.مسئولین آموزش و پرورش! لطفا یکم دراین طرح ها تجدید نظر کنید. این سوالات مزخرفتون رو به هر کی نشون میدیم مسخره میکنن خیلی از این سوالات مربوط به معلم نیست. بعضی ازمعاونین اجرایی ها هم شده براشون بازار گرمی. از معلم پول میگیرن و با اینترنت مدرسه فرم ها رو بدون شناخت دانش آموز پر میکنن.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور