صدای معلم

پاسخ معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

گروه رسانه/

در پی درج گزارش صدای معلم با عنوان : "  فاطمه قنبری ؛ نماینده مجلس دانش آموزی خطاب به وزیر آموزش و پرورش : " آقایان مسئولین ! شما خود بیشتر از هر کسی از مافیای کنکور مطلعید . چرا هیچ گاه دست مافیای کنکور کوتاه نشده و بلکه درازتر هم گشته و روز به روز فاصله طبقاتی بین ما را بیشتر کرده است . حق مان این نبود !
پرسش از معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ؟ "  ( این جا ) معاونت پرورشی فرهنگی این اداره کل به این گزارش پاسخ داد .

ضمن تشکر از پاسخ گویی ، عین جوابیه منتشر می گردد .

 

پاسخ معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به صدای معلم

سلام و عرض ادب و احترام حضور دست اندرکاران فرهیخته صدای معلم

از اینکه جهت تنویر افکار عمومی تلاش می کنید صمیمانه قدردان هستیم .

یکی از کارهایی که حوزه معاونت پرورشی انجام می دهد کاهش فشارهای روانی است که برروی دوش خانواده های محترم و دانش اموزان می باشد و اصولا ما هم تابع سیاست های نظام و آرامش برای همگان هستیم و امیدواریم هرچه زودتر با همت همه دست اندرکاران خدوم نظام کنکور برداشته شود و مکانیزمی اتخاذ گردد که همه به آرامش برسند و همگان موفقیت را با تمام وجود لمس کنند . لذا براین اساس پایگاه های آگاه سازی جهت آشناسازی دانش آموزان و خانواده ها با رشته های مختلف تحصیلی در ۷۰ نقطه تهران راه اندازی شد .

چند هدف عمده در این پایگاه ها دنبال می شد...

ا‌.آشنایی با رشته های مختلف تحصیلی چون وظیفه داریم که به دانش اموزان کمک کنیم انتخابی عالمانه و آگاهانه داشته باشند.

۲.دست سودجویان را که با مبالغی گزاف اقدام به گرفتن وجه می کردند نماییم ؛ خوشبختانه مبلغی هم که در نظر گرفتیم آن قدر پایین بود که خانواده ها هم تشکر می کردند. در حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان و تخفیف به فرهنگیان.خانواده محترم شهدا .ایثارگران و....

به هرحال امیدواریم که بحث کنکور با درایت مسوولین محترم سرانجام پیدا کند. ولی ما امسال هدف اصلی مان در بحث مشاوره فقط آگاهی در مورد رشته های تحصیلی بود که خوشبختانه فکر می کنم با توجه به حضور ارزشمند مشاورین ارزشمند و دست اندرکاران به هدف موردنظر رسیده ایم و آمارهای ما نشان می دهد که تمامی کسانی که انتخاب رشته کرده اند کسانی بوده اند که مشاور رسمی آموزش و پرورش بوده و بسیار وارسته بوده و با مبلغ اندک ولی با قلبی بزرگ اقدام به آگاهی رسانی کرده اند و ازافراد غیر از آموزش و پرورش استفاده نکرده ایم .

توفیقات روز افزون همگان را از ایزد منان خواهانم ..با ادب و ارادت مجدد

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران


پاسخ معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به صدای معلم

شنبه, 30 شهریور 1398 07:28 خوانده شده: 2958 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 -1 --
شاکی 1398/06/30 - 08:44
کاش فشارهای روانی را که امثال مسوول گزینش و معاون سواد آموزیتون بر روی همکاران شریف شهرستان های تهران وارد نمودند رو هم مدیریت می نمودید و خسارات وارده را جبران می کردید...چقدر با آبرو و حیثیت همکاران بازی شد بواسطه برخی غرض ورزی ها...دارمکافاتی هم هست آقایان...یه روزی یا در این دنیا و یا آن دنیا باید پاسخگو باشید که بای ذنب قتلت؟!!
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/06/30 - 21:10
۲.دست سودجویان را که با مبالغی گزاف اقدام به گرفتن وجه می کردند(کوتاه) نماییم ؛ خوشبختانه مبلغی هم که در نظر گرفتیم آن قدر پایین بود که خانواده ها هم تشکر می کردند. در حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان و تخفیف به فرهنگیان.خانواده محترم شهدا .ایثارگران و....
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/06/31 - 05:06
عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران
ریاکاری و دورویی از خصوصیات بارز افرادی است که در عین خشونت و قساوت زبانی خوش دارند و شما عزیز دل برادر در این مسابقه بلاهت و نادانی گویا بشدت از همعقلان خود پیش افتاده اید.باشد ا روزی بجای عبد الرسول و عبد ارضا و عبد الحسین و عبد الحسن و عبد المحمد عبد الله شویم. اگر چه اسم ها اگثرا بی مسا است. اما نمیتوانی در حالی که عبد عبد الله هستی عبد الله باشی.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور