صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش

نیروهای " طرح امین " در آموزش و پرورش را دریابید !

بنده خدا | گلستان

نیروهای  طرح امین در آموزش و پرورش را دریابید

بسمه تعالی
با عرض سلام و ادب خدمت مدیر مسئول پایگاه خبری صدای معلم

اینجانب به مدت ۷ سال است که در مدارس استان به عنوان مبلغ طرح امین و مشاور مذهبی با کمترین حقوق ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان که آن هم در بعضی مواقع چند ماه طول می کشد که واریز شود و بدون هیچ گونه بیمه ای در حال فعالیت هستم به تنها میگویند باید فی سبیل الله باشد فعالیت من و امثال بنده در این طرح قریب به ۷ سال است چه در زمان نبود کرونا و چه تا به امروز که کرونا هست بدون کمترین کم کاستی هم ردیف با تمامی معلمین زحمت کش جامعه فعالیت داشته ام. من و امثال من بچه های جهادی طرح امین که بدون هیچ حقوق و بیمه ایی مدت های مدیدی در حال فعالیت هستیم اما هیچ ارگان و هیچ مدیری پاسخ گوی ما نیست و حتی ذره ای فعالیت های ما بیان نمی شود .

متاسفانه با اینکه از تدریس دروس گرفته تا معاونت و دبیر خانه ، پرورشی مدرسه، نماز، و گاها حتی نظافت مدرسه را انجام داده ایم ، بدون میزی و یا هزینه ای یا بیمه ایی و حتی صندلی و اتاقی ، اما امروزه با توجه به تورم جامعه و زحمت های خالصانه ایی که در این مسیر متحمل خودمان و خانواده هایمان شده هست حالا تنها تا اسفند ۹۱ را برای استخدامی و امتحان مجلس تصویب کرده است و این در حالی هست که این طرح سال های ابتدایی اصلا نیروی نداشته اما امثال من که در سال های ۹۳ و ۹۴ به بعد جذب طرح شده ایم بعد این همه سال کسی حتی پاسخگو نبود.

شاید بتوانم قسم بخورم مظلوم ترین افراد در نظام آموزش و پرورش بچه های طرح امین هستند که با ماهی ۳۰۰ هزار تومان که فقط هزینه رفت و آمد تا مدرسه هست فعالیت خود را بی ریا انجام می دهند و هنوز هم به حق و حقوق خود دست نیافته اند .

از شما خواهشمند این مطلب بدون ذکر نام و تلفن و با ویرایش خود به اشتراک بگذارید تا کسی فکر نکند طرح امین آمده خورده و کار نمی کند .


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


نیروهای  طرح امین در آموزش و پرورش را دریابید

خوانده شده: 368 دفعه جمعه, 23 مهر 1400 11:50

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.

نظرسنجی

آیا انتصابات یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش تاکنون بر مبنای معیارهای کارشناسی و علمی بوده است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

baner seday moalem 3

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم - اخبار فرهنگیان، معلمان و آموزش پرورش بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور