صدای معلم

درخواست رسیدگی برای تخلفات در آزمون مدارس سمپاد

مهشید نخستین | تهران

درخواست رسیدگی برای تخلفات در آزمون مدارس سمپاد

بانام خدا وبا درود به همه سروران و با سپاس از جناب پورسلیمان
بعد از به تعویق افتادن مکرر آزمون استعدادهای درخشان، قرار بر بر گزاری آزمون در تاریخ ۲۷ تیر ماه شد و کارت ورود به جلسه هم صادر گردید. اواخر وقت ۲۵ تیر اعلام عدم برگزاری صادر شد و بالاخره در تاریخ ۹ مرداد آزمون برگزار شد.اما دفترچه ها همه تاریخ ۲۷ تیر بوده است.شاید درست باشد که بگوئیم در شهرستان ها حتما دفترچه ها برای تاریخ ۲۷ توزیع شده بوده امکان سوءاستفاده هم وجود داشته است.بنا به گفته خود عزیزان محترم سمپاد تعداد زیادی از فرزندان ۹۶ درصد پاسخ صحیح زده اند.

آیا به نظر شما خواننده محترم این امکان هست که نوجوان ۱۲ ساله که برای اولین آزمون می دهد در شرایط موجود و زمان کم بتوانند این درصد را بزنند؟

اگر کمی فکر کنیم از طراح سوال هم بر نمایید.
بعد از اعلام نتایج اولیه اعتراض کردیم ،کارنامه و کلید سوالات دریافت شد. پس از پیگیری دست جمعی بسیار فرد محترمی ار سمپاد پاسخ نامه را برای ما خواند.۳سوال صحیح حذف شده بود.حال اگر کسی هر سه را درست زده باشد ،از او ۳ صحیح کم شده واز کسی که اشتباه زده ۳ غلط کم شده یعنی اختلاف ۴ سوال به نفع کسی شده که اشتباه زده است و فرزندان ما با بالای ۶۶ درست قبول نشدند.
بار دوم مدیران محترم سمپاد چشمش را هم کور کردند، ۱۰ سوال دو جوابی را حذف کردند که می شود ۱۳ و یک سوم اختلاف بین کسی که همه را درست زده و کسی که همه را غلط زده، بنابراین فرزندان ما باز هم مورد ظلم مضاعف قرار گرفتند و کسانی با نمرات بسیار پایین تر که نه معترض بودند و نه باور می کردند به مدارس راه یافتند. در این مقطع بدون اینکه کارنامه ها تغییری بکند دوباره ارائه شد.
سپس وزیر محترم فرمودند ۱۰ درصد افزایش ظرفیت دادیم یعنی حدود ۱۳۰ پسر و ۱۲۵ دختر در تهران ،که هر جور حساب کنید باید فرزندان ما قبول می شدند اما باز هم نشد.
حال برای اینکه فرزندان ایران زمین بدانند که نباید از حق خود بگذرند به تمام ارگان ها (مجلس ،بازرسی کل کشور ،دیوان عدالت اداری) شکایت کرده ایم و امیدمان بعد از خداوند به آن هاست.

با سپاس فراوان


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم

ارسال مطلب برای صدای معلم


درخواست رسیدگی برای تخلفات در آزمون مدارس سمپاد

خوانده شده: 234 دفعه پنج شنبه, 08 آبان 1399 18:47

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با برگزاری سالانه مراسم بزرگداشت " مقام معلم " موافقید؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور