صدای معلم

عریضه ای به مدیرکل محترم بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش

فرهنگی | خوزستان

عریضه ای به مدیرکل محترم بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش

به نام خدا

مدیرکل محترم بازرسی وزارت آموزش و پرورش
سخنانتان را در سایت وزین صدای معلم خواندیم که حاکی از عزم جزم شما در حل مشکلات و رسیدگی به امورات است امید است که در عمل این گونه باشد و شاهد رشد روز افزون سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با رانت و فساد و اعتلای نظام آموزشی باشیم.

اداره آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک واقع در استان خوزستان است که نیاز به مرحمت و عنایت حضرتعالی دارد که مواردی را جهت اطلاع به عرض می رسانیم :

1_سازماندهی در مقطع ابتدایی برای پنجمین سال تحصیلی متوالی به صورت کلی انجام نپذیرفت و شاهد توزیع نامناسب نیروها هستیم به گونه ای که نیروهای با سابقه زیاد در مدارس روستایی و حاشیه ای مشغول به تدریس هستند و نیروی حق التدریس با یک تا دو سال سابقه در مدارس مرکز شهر استقرار دارد درخواست های آموزگاران از ریاست محترم و معاون آموزش ابتدایی برای سازماندهی کلی راه به جایی نبرده است و کسی پاسخگو نیست شاید در پاسخ برای امسال بیماری کرونا را دلیل قرار دهند ولی برای چهار سال تحصیلی گذشته دلیلی وجود ندارد.

2_ نیروهای غیر تخصصی در مقاطع تخصصی به کارگیری می شوند مثلا دبیر مقاطع متوسطه در مقطع ابتدایی و یا بالعکس در حال انجام خدمت هستند .

3_ نیروهای ارزشی و با تجربه به دلیل همخوانی نداشتن باجریان مدیریتی بعضا کنار گذاشته شده اند و فقط در حال گذراندن تایم خدمتی خود هستند  .

4_ بازرسی از مدارس و برخورد با بی انضباطی اداری مدیران که اکثرا از یک مجموعه فکری و مدیریتی هستند بسیار کم و موردی هست .

5_در جذب و به کارگیری نیروهای حق التدریس مخصوصا در گواهی سوابق آنها مربوط به سنوات همکاری آنها قبل از سال نود و یک با آموزش و پرورش به عنوان یکی از شروط اصلی جذب، ابهاماتی وجود داد که نیاز به بازرس با اختیارات کامل برای بررسی پرونده های پرسنلی دارد.

امید است در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر آتش به اختیار عمل نمودن در امور فرهنگی و انجام فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر این مطالب غرض ورزی های سیاسی تلقی نشود و بررسی های لازم صورت پذیرد.

با دعای خیر


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

عریضه ای به مدیرکل محترم بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش

خوانده شده: 482 دفعه پنج شنبه, 09 مرداد 1399 18:33

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
هانا 1399/05/14 - 07:46
هرقدر به موضوع شکایت از تضییع حق گزینه معرفی شده بعنولان مشاور اجرایی شهرستان های استان تهران رسیدگی شد به عریضه ی شما هم رسیدگی می کنند!!کجای کاری شما!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، جنس ارتباط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آموزش و پرورش از کدام نوع است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور