صدای معلم

اعلام نیاز غیر واقعی و اجبار معلم به انجام کار با تهدید بعد از قبولی در انتقالی در آموزش و پرورش مازندران !

هنر آموز | مازندران

اعلام نیاز غیر واقعی و اجبار معلم به انجام کار با تهدید بعد از قبولی در انتقالی در آموزش و پرورش مازندران

اینجانب هنر آموزی بودم که در طی یک سال برای انتقالی به استان مازندران بارها و بارها به منطقه خود مراجعه نمودم ولی اعلام می شد در رشته تدریس مورد نظر اینجانب رشته ای موجود نیست یا فاقد نیاز می باشد. بعد از انتقال با دردسر فراوان متوجه شدم اینطور نبوده و اینجانب ناچار به تدریس با تعهد در رشته غیر تدریسم کردند . و افرادی با رشته غیر مرتبط در حال تدریس در رشته اینجانب بودند .هنرستان این منطقه با توجه به عدم نیاز به رشته کامپیوتر اعلام می کردند نیاز به رشته کامپیوتر دارند . در حالی که بیش از انداره نیرو داشتند نیرو های که فاقد مهارت کامپیوتر برای کارکنان اداری هستند و در اصل معلم را ناچار می کنند کار آنها را انجام دهند و حق مدیریت مشاوره و سر پرست بخشی توسط کسی گرفته می شود که حتی مهارت تایپ یک نامه و دادن اطلاعات را ندارد! و شما را به سایر مدارس می فرستند تا کار سایر کادر اداری انجام دهید و دائما شما را تهدید می کنند .

بهتر نیست استان مازندران 30 درصد حقوق این افراد را کسب کنند و به یک تایپیست استخدام کند تا مهارتی که این کادر اداری فاقد ان هستند را او انجام دهد.و ایجاد اشتغال برای جوانان کنند نه اینکه با اعلام نیاز غیر واقع یک کا رمند را از رشته خود خارج کنند در حالی که می توانست در رشته خود موثر تر واقع شود .

آیا این عدالت است که کار شما را کسی با رشته غیر مرتبط انجام بدهد و شما را مجبور به انجام کارهای کنند که در مهارت شما نیست ؟

متاسفانه نه بازرسی نه تحقیقی انجام می شود . همه چیز غیر واقع و با هیچ قانون در نظام اداری مطابقت ندارد معلم فیزیک هنر درس می دهد هنر آموز فنی مجبور به تدریس معارف می شود .معلم ادبیات هنر درست می دهد و ادبیات زبان !!

هیچ کس سر جای خود نیست .هیچ کس رسیدگی نمی کند و اگر هم ببیند گزارش نمی دهد و اعلام می شود همه چیز درست بوده است! هنر اموز کامپیوتر به راحتی سر کلاس نمی رود چون !!! است و به کذب گفته می شود نیرو کامپیوتر لازم است تا این شخص به راحتی سرپرست بخش شود و معلمی با رشته غیر مرتبط مجبور به تدریس رشته او می کنند .


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

اعلام نیاز غیر واقعی و اجبار معلم به انجام کار با تهدید بعد از قبولی در انتقالی در آموزش و پرورش مازندران

خوانده شده: 54 دفعه دوشنبه, 21 بهمن 1398 19:01

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور