صدای معلم

تبعیض حتی در رتبه بندی معلمان ؟!

مدیر متوسطه | اصفهان

تبعیض در رتبه بندی معلمان

با اعلام شرایط رتبه بندی و اختصاص ۱۰درصد بیشتر به دوره ابتدایی باز هم‌ تبعیض و بی عدالتی تو وزارت بی عدالت آموزش و مرورش علنی تر شد. ما مدیران و معاونین هنرستان و دبیرستان چه گناهی کرده ایم که روزی ۳ ساعت باید بیشتر تو مدرسه باشیم و ۱۰ درصد هم در رتبه بندی کمتر بگیریم .جرممان چیست ؟

چرا معاون پرورشی به هنرستان نمیاید و ترجیح می دهد برود دبستان وده ها چرای دیگر بی جواب.

ما هم روزی ۸ ساعت و ۵ روز هفته تو مدرسه ان هم با مشکلات ۱۰۰ برابر دوره دبستان را داریم اما حتی ۶۰ ساعت تفاوت حق مدیریت را در دوران ستم شاهی احمدی نژاد و دوره سلطه حاجی بابایی قطع کردند. عدالت اینجا مرده. مرده. وزیر بی لیاقت هم عامل این بی عدالتی است.


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

تبعیض در رتبه بندی معلمان

خوانده شده: 1145 دفعه پنج شنبه, 07 آذر 1398 19:20

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
عقیق 1398/09/08 - 08:51
سلام
وقتی تعریفی جامع و مانع برای مفاد اجرای این طرح وجود ندارد ، احتمال طرح چنین چراها و اعتراضات بیشمار پس از اجرای طرح بسیار است. آنان تصور می کنند که این طرح تصویب شد و خلاص گشتند. اما فقط امسال نیست ، به زودی 2000 میلیارد تومان با رعایت امانتداری !!! تمام می شود ، اما سال بعد و سال های بعد چگونه عمل خواهند کرد ؟ در هاله ای از ابهام است. طرح تا پایان خدمت هر همکار باید اِعمال شود نه فقط 6 ماه دوم سال 1398. کو اعتبار و کو برنامه عملی؟
بازنشستگان و دیگر کارکنان شاغل در آموزش و پرورش هم خود را واجد شرایط می دانند اما ظاهرا هدف ، رتبه بندی معلمان است ؟ در انتظار خروش معترضان بمانید.
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/09/09 - 00:48
احکام که صادر شود خودبخود بودجه حقوق بر اساس سرجمع پرداختی جدید بسته خواهد شد...
مشکل اصلی این هست که با ۴۰۰ تومان فاصله دریافتی با واقعیات اقتصادی جامعه پر نخواهد شد.

بودجه لازم برای رتبه بندی در حدود دوازده هزار میلیارد تومان است با دو هزار میلیارد، حقوق تغییری نمی کند.
پاسخ + +2 -3 --
شهاب 1398/09/08 - 10:43
بیا دبستان واز این امیاز استفاده کن معلمان دبیرستان وهنرستان از طرح تمام وقت استفاده می کنند ما اعتراض نکردیم اضافه کاری صوری می گیرند بازمعلمان ابتدایی اعتراض نکردند ساعت کاری ما 25ساعت درهفته است ولی شما 22ساعت کار می کنید باز ما اعتراض نکردیم این مبلغ ناچیز جای اعتراض ندارد به کاهش توان خریدت از پارسال نسبت به امسال اعتراض کن که با مبلغ رتبه بندی قابل جبران نخواهدبود
پاسخ + 0 0 --
معاون هنرستان 1398/09/09 - 06:53
برادر منمدمدیر و معاون هنرستان را گفته نه اموزگار. بخورد تو سرشون طرح تمام وقت. حرام خواری به تمام معناست. تابستان بابت تدریس چی ۶ ساعت در ماه اصافه بگیرند. داداش ۲۴ سال تو دبستان و اموزگار بودم الان دکترا دارم نمیشد تو دبستان باشم و مدیرم فوق دیپلم باشد البته جناح و سیاسی کاری هم تو شهرستانها حرف اول را می زند.
پاسخ + 0 0 --
مدیر متوسطه 1398/09/09 - 06:56
چی از خودت می بافی ۴۰ ساعت مدیر و معاون هنرستان کار می کنند تازه بعدداز ساعت ۳ دعوا و کتک کاری ها و چاقو کشی ها را هم تو کلانتری و بیمارستان و... آخه اموزگار که ۴ ساعت تقلیل هم داری تو با چه سختی کار و فشار روحی روانی روبروی. ما نگفتم به شما ندهند باید به ما هم‌بدهند همانطور که قبلا ماهی ۶۰ ساعت بابت‌تفاوت ۱۲ تا ۳ بعدازظهر میدادند. خدا لعنت کند بی عدالتی و به حق خود نبودن و زیاده خواهان را و حسودان را.
پاسخ + 0 0 --
معلم هنرستانی 1398/09/09 - 07:01
چشم گوش به فرمانت هستم.
پاسخ + 0 0 --
مدیر هنرستان 1398/09/09 - 07:12
برادر شهاب با سلام. ب ادر جان شما تاحالا یک هنرستان فنی یا کاردانش را از نزدیک دیده ای؟ میدانی چندین رشته متفاوت چیست و چه امکاناتی لازم دارد و هر روز خرید و تجهیز ان چه هزینه ای دارد و بدون ۱ ریال بودجه دولتی. میدانی ۱۴۰ نفر نیرو و کادر یعنی چه میدانی ۴۸ کلاس درس و دوبرابر ان کارگاه یعنی چه؟ از نطر مالی فرقی بین من و مدیر دبستان ۳ کلاسی نیست . برادر جان هرگز به خودت اجازه مقایسه با مدیران و معاونی هنرستان نده. ممنون.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/09/09 - 15:56
متوجه مدیر بودن ایشان هستم مقصود من این بود که این موارد در هنرستان وجوددارد ولی معلمان ابتدایی به آن ها اعتراض نکرده اند درضمن کسی که مدیر است حق مدیریت می گیرد اگر به او ظلم می شود به ده درصد ابتدایی چه کار دارد به شرایط کاری خود اعتراض کند این ده درصد مشکلی از شما حل نمی کند برای اعتراض خود همه ی موارد را درنظر بگیرید
ودر پایان عنوان کرده ام رتبه بندی مارا به جان هم نیندازد که از اصل موضوع یعنی کاهش بالای قدرت خرید خودمان غافل بمانیم
پاسخ + +2 0 --
هنرآموز 1398/09/08 - 15:42
سلام
هنوز نه به باره و نه به دار .... بازم دعوای همیشگی سر هیچ و پوچ برای ما معلمان. افسوس که حاکمیت با سیاستهای حیله گرانه خود میان ما معلمان تفرقه ایجاد کرده است. این سیاست است که من معلم لنگ نان شب و در فکر چه کنم و چه کنم باشم، تا آقایان و آقا زادگانشان به راحتی همه چیزمان را به یغما ببرند. شما ببینید چقدر در میان ما معلمان و کارمندان دیگر تبعیض برقرار است.
این که به یک معلم 200 یا حتی 800 اضافه شود در این شرایط بحران اقتصادی دردی دوا نمی کند. بهتر است به جای دعوای بیخودی با اتحاد بیشتر در پی مجبور کردن حاکمیت به توجه بیشتر به نیازهای آموزشی کشور و ارتقای هر چه بیشتر شأن و منزلت معلمان فرهیخته و درستکار باشیم.
پاسخ + +1 -2 --
حسن اقا 1398/09/08 - 16:33
همکار عزیز بیا از ابتدایی از حق بو وحق شیمایی استفاده کن بعد ان ده درصد را بر سر معلم ابتدایی بزن
پاسخ + 0 0 --
معلم هنرستانی 1398/09/09 - 07:01
شما دوست عزیز بیا هنرستان از چاقو کتک و مواد وسیگار و... استفاده کن شیمیایی چی مگه هنرستان ندارد بیا دوست عزیر برق ۳ فاز هم داریم بهت برنخورد ظلم به مدیر و معاون هنرستانه نه اموزگار ۲۰ ساعته و ... ماهم اموزگار بودیم روزی .
پاسخ + 0 -1 --
محقق 1398/09/08 - 23:52
بنده های خدارتبه بندی کجابود؟ 8آذر جناب الهیار ترکمن حواله کرددبه سال آینده مافقط نیاز به یک اعتراض مسالمت آمیزبرای احقاق حقمان داریم تا صدایمان شنیده شود .
پاسخ + +2 -1 --
مدیر 1398/09/09 - 15:50
ما یه معاون‌پرورشی تو هنرستان داشتیم رفته تو ابتدایی و هزاران مشکل هم اونجا ایجاد کرده .
پاسخ + 0 0 --
مدیر متوسطه 1398/09/23 - 20:32
هیچ معلم پرورشی که الان شده اند معااااون پرورشی. ابتدایی را رعا نمی کنه بیاد متوسطه ۳ ساعت در روز بیشتر لاسه اونجا با گوگولی ها خوراکی میخوره بیاد هنرستان که دریغ از یه نماز و صولت و سرود و...

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور