صدای معلم

انتقاد یک مدیر مدرسه از آموزش و پرورش خمین و اعاده حیثیت

زهرا سادات حسینی | مرکزی

انتقاد یک مدیر مدرسه از آموزش و پرورش خمین و اعاده حیثیت

باسلام و خسته نباشید

بنده مدیر دبیرستان شبانه روزی در روستای شهابیه شهرستان خمین می باشم که سال گذشته در آبان ماه معاون بنده تذکر حجاب به یک دانش آموز دادند که خانواده دانش آموز به اداره آموزش و پرورش منطقه شکایت نمودند و مسئول ارزیابی و عملکرد شهرستان در مدرسه حضور یافته و معاون بنده را مجبور به عذرخواهی و بوسیدن دانش آموز نمودند؛ با این روند مشکل که حل نشد هیچی مجددا آن خانواده شکایت را ادامه دادند که اگر اشتباه نکرده بودند چرا عذرخواهی نمودند! به دلیل حمایت بی مورد رئیس منطقه آقای عبدالرضا پیر حسینلو از دانش آموز بعد از یک ماه شروع نمودند به شکایت از بنده و اعلام اینکه ما خانم حسینی را از این مدرسه بیرون خواهیم نمود و شکایتهای پی در پی و دادن نسبتهای ناروا به بنده و رئیس محترم اداره لطف را در حق بنده تمام نمودند و با وجود اینکه بنده بومی شهابیه و خواهر شهید میباشم در مورخه 98/5/23 اقدام به جا به جایی بنده نمودند و با هماهنگی که با خانواده دانش آموز انجام داده بودند دانش آموز اواسط مرداد پرونده گرفته و از آن مدرسه رفتند و در مورخه 98/8/8 طبق اعلام مادر دانش آموز که رئیس به من قول داده بودند که دخترت را ببر مدرسه دیگر تا خانم حسینی را به مدرسه دیگر منتقل کنیم و سرو صداها بخوابد شما برگرد و با احترام دانش آموز به دبیرستان برگشت!

از شما عزیزان تقاضامندم صدای بنده را به گوش مسئولین محترم برسانید.

آیا حق یک مدیر 28 سال سابقه و نیروی بومی شهابیه و به عنوان خواهر شهید که برادرم جان خویش را جهت دفع ظلم در راه اسلام فدا نموده است می باشد که اینچنین با آبرو وشان خانوادگی بنده بازی شود؟


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

انتقاد یک مدیر مدرسه از آموزش و پرورش خمین و اعاده حیثیت

خوانده شده: 171 دفعه پنج شنبه, 16 آبان 1398 19:51

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
همکار 1398/08/17 - 01:18
ضمن آرزوی شادی و مغفرت برای روح مطهر شهدا، در این وادی وانفسا، تمام ارزشها ی بشری و حتی شهدا با آن خلوصشان، فقط در بحث های تئوری و سخنرانی های این اشخاص مقدس و قابل احترام اند متأسفانه اکثر این افراد درجهت خلاف آرمان های شهدا حرکت می کنند. در مصداق این کلام به قول خودتان می توان به نحوه ی حل و فصل یک مسئله ی کوچک توسط رئیس اداره اشاره کرد. که اگر آن رئیس اداره سواد داشت و یا ککی به تمبان نداشت به اولیایی که این همه سماجت به خرج می دادند اعلام می کرد که قانوناً عدول بعد از گذشت قابل قبول نیست و اولیا یا گذشت را قبول نمی کردند و یا پس از گذشت حق عدول و بازی کردن با آبروی یک انسان را ندارند. متأسفانه این وضعیت محصول سیاست زدگی آموزش و پرورش و حضور مدیران بی سواد بر سر کارهاست که حتی آبروی انسان ها را وسیله ی رسیدن به اهداف پلیدشان قرار می دهند.
پاسخ + 0 0 --
محقق 1398/08/17 - 13:26
هر گونه بی حرمتی که به ما می شود ودر جامعه به شکل وحشتناکی رو به رشد ایت از بی عرضه گی و ترسو بودن عوامل خودی ودوستان اداری خودمان است وقتی خودمان هوای خودمان را نداریم بقیه درست یا غلط دریده تر می شوند .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور