صدای معلم

بهسازی مدرسه با 4 میلیارد تومان در آموزش و پرورش هریس ؟!

هریس زاد | آذربایجان شرقی

بهسازی مدرسه با 4 میلیارد تومان در آموزش و پرورش هریس

اخیرا در هریس مدرسه ای را با هزینه نزدیک به چهار میلیارد تومان بهسازی کرده اند و اداره آموزش و پرورش را به آنجا انتقال داده اند . این هزینه توسط خود مسئولین آموزش و پرورش گفته شده است. تعمیر و بهسازی یک مدرسه با این هزینه گزاف آن هم به اسم مدرسه ..... با منطق هیچ حسابگری جور در نمی آید . در این شرایط حساس کشور که صرفه جویی باید سرلوحه ادارات قرار گیرد صرف این هزینه گزاف چه توجیهی می تواند داشته باشد .
لطفا مسئولین اداره کل استان و وزارت براین این مورد پاسخگویی شفاف داشته باشند .


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

بهسازی مدرسه با 4 میلیارد تومان در آموزش و پرورش هریس

خوانده شده: 243 دفعه یکشنبه, 05 آبان 1398 18:28

نظرات بینندگان  

پاسخ + +12 0 --
سعید مهدوی 1398/08/06 - 09:18
توجیه این هست که مسئولین همگی از نماینده و رییس ستادش که به زور به عنوان مدیر منطقه به آموزش و پرورش منطقه هریس تحمیل کرده می ترسند و کلیه امکانات اداره کل نوسازی و نیز آموزش و پرورش را جهت خوش خدمتی به نماینده و رییس منصوبش بسیج کرده اند بالاخره ایشان باید در کاخ ریاست کند تا.... که برای نماینده در ایام انتخابات و بعد از آن در دفتر و نیز خانه اش انجام داده از ذهن اهالی هریس پاک شود مدارس روستایی هریس هم که در فقر و نداری دست و پا میزنند هم بیخیال...
پاسخ + +13 0 --
321 1398/08/06 - 16:24
این در حالی است که ساختمان اداره در مرکز شهر بصورت مخروبه رها شده است .اما کسی پاسخگو نیست .
پاسخ + +11 0 --
بهزادی 1398/08/06 - 17:20
چرا با این هزینه ساختمان آسب دیده اداره در مرکز شهر بازسازی نشده که مشکل رفت و آمد ارباب رجوع بیچاره را هم نداشته باشد ؟ البته این هزینه گزاف و اسراف در اداری سازی از محل تعمیرات جزئی مدارس روستایی تامین شده است که جای بسی تاسف و تعجب دارد . بچه های روستایی در محرومیت و مظلومیت بسوزند تا عده ای در اتاق هوی مجلل کاخ اداره لم دهند . لعنت به این تدبیر لعنت به این اشرافیت لعنت به این مسئولین اشرافی گر لعنت به این نوع تعلیم و تربیت لعنت به این تفکر که معلم و دانش آموز را گوسفندان ارباب اداره می داند.
پاسخ + 0 0 --
الف . غ 1398/08/07 - 08:44
دانش آموزان مدارس روستایی هریس حتی نمی دانند کامپیوتر چی هست ؟ در ضمن طبق شنیده ها مدیر یک دبیرستان شبانه روزی تنها به خاطر اینکه چک مربوط به تامین هزینه های اداره و تبلیغ برای نماینده مجلس را از محل جیره غذایی دانش آموزان پرداخت نکرده از طرف رییس منصوب نماینده اینقدر مورد ارعاب و تهدید قرار گرفته که بیچاره مجبور به گرفتن انتقال از منطقه شده !
پاسخ + +11 0 --
روح نواز 1398/08/06 - 21:31
هزینه میلیاردی برای ساختمان اداری آن هم به اسم بازسازی مدرسه و آن هم در چنین وضعیت اقتصادی مردم و کشور نوبره والله.
به قول گفتنی به حق چیزهای ندیده و نشنیده!!!!!!!
پاسخ + +11 -2 --
دانا و توانا 1398/08/06 - 21:36
افتخاری کجایی بیا از آن حرف های حق بزن تو که شعارت یا حق برای حق بود چی شده ساکت شدی؟
تو که یکی دو ماه پیش از تخلفات اداره و رئیس سامپور می نوشتی چی شده دهانت بسته شده و نوک قلمت شکسته شده؟
....
پاسخ + 0 0 --
افتخاری 1398/08/07 - 21:35
دانا وتوانا ونویسنده این مطلب که کاملا بوی غرض دارد خواهشا اسم ونام بنده را در میان نکش صد میلیارد هم برای این چنین مکان ها خرج بشه مگر اشکال دارد نسل های اینده از ان استفاده خواهند کرد به جای این مطالب کمکی برای مدیریت محترم اداره کنید تا همه مشکلات اموزشی وپرورشی حل بشود از این مطالب دیگر داروی دردی حساب نخواهد سد
پاسخ + +3 -5 --
.... 1398/08/08 - 15:02
به مطالب درج شده این فرد کلا از اصل مطلب تا کامنت های درج شده به اندازه مگس ارزش قایل نمی شوند هم مخاطبین هم مسولان چونکه بوی غرض ومرض وبیماری از ان می اید
پاسخ + 0 0 --
دردمند هریسی 1398/08/09 - 20:37
اصلأ اینطور نیست اتفاقا درود به شهامت و غیرتشان که بزرگترین درد منطقه مان را به شیواترین صورت بیان نموده اند کجای مطلب درج شده بد هست چرا باید در این وضعیت بحرانی اقتصاد مملکت این مبلغ هنگفت صرف اشرافیت و برپانمودن کاخ برای رییسی شود که به نماینده مجلس خوش خدمتی و چاپلوسی نموده است و الان نماینده هم اینطور از خجالتش در بیاید همین که این فرد که کوچکترین شایستگی نداشت توسط نماینده به پست ریاست منطقه تحمیل شد کافی نبود ؟!
پاسخ + 0 0 --
.... 1398/08/12 - 02:26
65 درصد مردم استان که از بی برنامگی آموزش و پرورش استان اعلام بیزاری کردند همه عرض و مرض دارند؟
پاسخ + +6 -1 --
دانا و توانا 1398/08/09 - 11:45
جناب آقای افتخاری
چطور قبل از معاونت نمرور شما تعمیرات و بازسازی مدرسه و انتقال اداره به آن محل بسیار بد بود و مدام بر این مسئله انتقاد می کردی ولی بعد از معاونت نمرور شما صدها میلیارد هم هزینه بشود خوب است.
عجب معیار و منطقی برای تحلیل مسائل اداری و اجتماعی داری.
پاسخ + 0 0 --
افتخا 1398/08/09 - 14:14
دوست عزیز نمی دانم که همکار هستین ویا بیکار در هر حال چه همکار باشید چه بیکار درب مدیریت محترم اداره برای متقاعد کردن تان بازه بهتر هست در طول بازی های زمانی اینده بیشتر به سرنوشت فرزندان مان فکر کنیم مدیریت اداره گفتم صد میلیارد هم خرج توسعه زیر ساخت ها واهداف کمی وکیفی اموزش وپرورش این منطقه محروم کند نه از نظر شرعی ونه از نظر قانونی مشکل ندارد به جای این کوته فکری ها بگذارید بر نامه ها طبق چشم انداز اهداف اداره مبتوع به پیش برود موفق باشید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور