صدای معلم

چرا وزارت آموزش و پرورش از معلمان آسیب دیده حمایت نمی کند ؟

معلمی از ری | تهران

چرا وزارت آموزش و پرورش از معلمان آسیب دیده حمایت نمی کند

با سلام

در مهر ۹۶ تخته هوشمند بر گردن بنده سقوط کرد و بنده دچار دیسک گردن شدم . یک سال بعد به دلیل رفتن به مرخصی زایمان در مدرسه حضور نداشتم ولی واقعا قسمت شانه و گردن درد زیادی داشتم که متاسفانه وقتی دوباره ام ار آی دادم فهمیدم همچنان دیسک گردن دارم .برای این موضوع بارها به دفتر رئیس منطقه و مدیر کل مراجعه کردم که به دلیل توصیه های پزشکی قادر به حضور در کلاس نیستم و فشار زیاد را نمی توانم تحمل کنم .

از طرفی نامه ای از وزارت آموزش و پرورش برای اداره کل دادم که نظر مساعد خود را اعلام کرده بودند ولی متاسفانه امور اداری اداره کل باز همکاری نکردند.

آیا آموزش و پرورش وظیفه ی حمایت از معلمان را نباید داشته باشد ؟

آیا نباید وقتی آسیبی وارد شود خود را مقصر دانسته و از نیروی انسانی خود حمایت کند .وقتی حادثه حین کار اتفاق می افتد قطعا اداره آموزش و پرورش باید حمایت کند چون مقصر اصلی است ولی متاسفانه حمایتی نکردند .


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

چرا وزارت آموزش و پرورش از معلمان آسیب دیده حمایت نمی کند

خوانده شده: 170 دفعه سه شنبه, 16 مهر 1398 09:41

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
مجیری 1398/07/16 - 14:08
برادر منهمکارعزیزم درحین بردن سئوالات هماهنگ به مدرسه درراه مدرسه روستایی شدیدا تصادف نمودم والانم زیر تیغ جراحی ازناحیه مهرهای کمرم هیچ کس نگفت حالت چطوره ما معلمان صاحب نداریم نداشتیم ونخواهیم داشت مقصراصلی خودمان !!!!
پاسخ + 0 0 --
معلمی از ری 1398/07/16 - 16:04
با سلام همکار محترم گزارش حادثه رخ داده برای بنده در حراست اداره هم موجود هست .این حادثه به علت نداشتن نظارت رخ داده و مقصر اصلی آموزش و پرورش است که باید حمایت کند
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/07/16 - 22:17
وقتی از وزارت تا مدیرکل و رئیس ناحیه تا مدیر مدرسه معلمان را شستشوی مغزی داده اند و معلم با پرکردن الکی ریزنمرات صد در صد قبولی تبدیل به ابزاری آمارساز دروغین و جاده صاف کن و تداوم دهنده ی و تثبیت کننده جایگاه مدیریتی این افراد شده است و حتی دانش آموز به ریش معلم می خندد و به قدری ذلیلش کرده اند که معلم از ترس این که مورد تمسخر افراد جامعه قرار گیرد از روشن کردن هویت معلمیش واهمه دارد و خود را مثلاً پیمان کار معرفی می کند، انتظار داری دولت به او بها دهد؟ آنها می دانند که معلم کیست و چه برسر وی آورده اند و پشیزی به وی ارزش قائل نیستند. مشکل اصلی این است که معلمان خود به این باور نرسیده اند که با از دست دادن رسالت معلمی بدست خود تمام ارزش ها را به نابودی کشانده اند و در این میان در به در به دنبال ارزش و احترام می گردند وزهی خیال باطل که خود کرده را تدبیر نیست.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/07/18 - 20:46
اگه نیروی انتظامی و سپاه و اتش نشانی بود الان درجه جانبازی بهشون میدادند و شهید و... ماموریت ماموریته چه سپاه و اتش نشانی چه معلم و کارگر.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/07/17 - 14:00
دادگاه شکایت کن هم دیه شامل شما می شود وهم از کار افتادگی با بررسی مراجع قانونی به شما می دهند
پاسخ + 0 0 --
مجیری 1398/07/17 - 19:49
همکارعزیزم بخدا من که با دانش آموزانم تا چندساعت والیبال بازی میکردم ( مدرسه مون شبانه روزی بود) الان بخدا یه ۲۰۰ گرم وزنه رابلند میکنم چندروزی ازدرد کمر به خودم می پیچم ماشینم پژو ۴۰۵رمدل ۹۱ بود ازماشین درتصادف فقط یه جعبه ویه درعقبش مونده بود چه میشد اداره مون با یه دسته گل حالمون را می پرسید من که واسه تفریح وماهیگیری درجاده نبودم که بخاطر زود رسوندن سوالات امتحان هماهنگ نهم همراه با مدیرمون عازم مدرسه بودم این حادثه اتفاق افتاد شکایت از کی بکنم اصلا نظرت محترم همکاردلسوزم من چهل پنج روز از ۲۳ خرداد تا اواسط مرداد روبه پشت زمین بودم ولی هیچ کس حالمو نپرسید در جلوچشم زن وبچه هم خنگ شدیم گفتن توهم صاحب داری بقولیر۳۰ سال خدمت کردی !!!!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور