صدای معلم

نامه ای به مدیر کل آموزش و پرورش تهران در مورد منطقه 4 تهران

ناشناس | تهران

نامه ای به مدیر کل آموزش و پرورش تهران در مورد منطقه 4 تهران

با سلام تعلل و بی تفاوتی آقای فولادوند مدیرکل شهرتهران به بی کفایتی و بی درایتی مدیر منطقه چهار تهران تامل برانگیز است .

جناب آقای فولادوند با وجود اینکه مدیران و معلمان زحمت کش و ظلم دیده منطقه چهار تهران بارها و بارها با مستندات مراجعه کرده اند و از بی کفایتی و بی درایتی و ناتوانی مدیر منطقه چهار تهران آقای ناصری گفته اند اما سفارشات سیاسی دوستان ایشان را در اولویت قرار داده و نسبت به این موضوع چشم های خود را بسته اید !

جناب آقای فولادوند !

فاجعه ای که در منطقه ی چهار با بی دانشی وبی خردی و خودرای و دیکتاتوری مدیر منطقه آقای ناصری به وجود آمده سالیان سال زمان می خواهد تا جبران شود .

متاسفانه بی نظمی، بی قانونی، مدیریت مستبدانه، ظلم، .... و حذف افراد سالم و همکاران صدیق و تصمیم گیری های دیکتاتور مآبانه آقای ناصری منطقه را به پلشتی کشیده است ؛ کاش به دور از سفارشات و ارتباطات، دوستی های سیاسی کمی هم برحسب تعهدی که پشت ابلاغی که دارید فریاد ما را بشنوید و اقدامی در حذف انسان های ناکارآمد و ناتوان داشته باشید،چرا که ایشان در پشت حمایت دوستان وزارتی شان ....  منطقه چهار را که یکی از بزرگترین آمار آموزش و پرورش مناطق تحت قلمرو شماست به نابودی کشانده است،چشم هایتان را نبندید و اقدامی داشته باشید گاهی خیلی زود دیر می شود.


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

نامه ای به مدیر کل آموزش و پرورش تهران در مورد منطقه 4 تهران

خوانده شده: 4074 دفعه یکشنبه, 28 مهر 1398 10:37

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -4 --
صادق از تهران 1398/05/12 - 09:27
ضمن احترام به نظر نويسنده نامه ، لازم است كمي واقع بين بوده و بدانيم كه اين نامه شما همه ي واقعيت نيست چرا كه در منطقه 4 و تقريبا" همه مناطق تهران پر شده از نيروهاي غير بومي و تحميلي جناب مدير كل كه يا هم حزبي ايشان هستند يا انتقالي از لرستان ! دنياي خود را به آخرت ديگران نفروشيم .
پاسخ + +10 -2 --
علی فرهنگی 1398/05/13 - 00:28
به عنوان یک فرهنگی که سالیان سال تجربه روزهای تلخ و شیرین منطقه ۴ را دارد و تجربه کار با چندین مدیر منطقه ،در تایید مطالب نویسنده محترم که دلسوزانه وضعیت منطقه را بیان کردند متاسفانه عملکرد مدیر منطقه چهار بسیار ضعیف بوده است،
هیچ برنامه و هدفی برای آموزش و تربیت ندارد . مصلحت افراد مورد تایید ایشان بر مصلحت منطقه در اولویت قرار دارد.
تصمیم گیری برای کل منطقه فقط با بازی دادن یک یا دو نفر از نورچشمی های مدیر محترم منطقه ۴ صورت می گیرد،وباخود برتر بینی و خودرایی، به شان و منزلت معلمان بی توجه بوده و به بی انگیزه گی کامل کشاندند، انتظار می رود جناب آقای دکتر فولادوند با درایت و تدبیر،در رفع مشکلات عدیده منطقه چهار اقدامی داشته باشند.
پاسخ + 0 0 --
معرفت 1398/08/09 - 10:59
سلام .واقعا منطقه ۴ خصوصا در مقطع ابتدایی به جولانگاه دوست بازی و رفیق بازی آقای ناصری تبدیل شده.بی عدالتی.حق کشی تو این منطقه بیداد میکنه
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1398/05/13 - 16:48
با سلام ...منطقه چهتر بدلیل وجود اقای ناصری متاسفانه از شورای معاونین بسیار ضعیفی از لحاظ حداقل صلاحیت های لازم عامی و اجرایی را داشته و نا کارامدی در همه مقاطع مشهود میباشد ..ضرورت یه تغییرات اساسی از مدیریت تا شورای معاونین را از اقای فودلاد مدیر کل شهر تهران انتظار میرود .
پاسخ + +7 -2 --
رضا 1398/05/13 - 17:41
بسمه تعالی
ز گیتی دو کس را سپاس؛ یکی حق شناس و یکی حد شناس
متاسفانه برخی مدیران نه حق شناس بودند و نه حد شناس و بدون طی کردن مراتب اداری بدون تخصص و فقط با یک سفارش و رابطه صاحب پستی می شوند و این است که حد و حدود را رعایت نمی کنند و همین باعث مشکلات
منطقه چهار نیز از این مستثنی نبوده وبار این مشکل مدیریتی را به دوش می کشد . عدم شایسته سالاری و عملکرد بد مدیران می تواند باعث نابودی و بروز فساد در یک مجموعه و سازمان شود. آقای مدیر کل امور را اصلاح بفرمایید.
پاسخ + +4 -1 --
معلم از تهران 1398/05/13 - 22:36
 مدیران بی انگیزه و بی برنامه باید امور محوله را واگذار کنند تا به جای این افراد، کسانی که توان و انگیزه خدمت گذاری دارند به صحنه بیایند.
پاسخ + +4 -2 --
ناشناس 1398/05/13 - 23:11
اقای ناصر از لحاظ جایگاه مدیرینی در منطقه 4هیچ کاریزمای مدیریتی بین معلمان و دریغ از اتوریته لازم بین مدیران مدارس بی بهره بوده و همچون سایر مسولین بالادستی اقای فولادوند مدیرکل و معاونین وزیر اقایان کمریی و الهیار ترکمن اسم داشجو دکترا ی را بدون داشتن دکترهادر دانشگاه های معتبر فقط به یدک میکشند لذا شایسته سالاری تصنعی از نوع دهن پرکن (دکتر ) را برای نظام تعلیم وتربیت به ارمغان اوردند
پاسخ + +3 -1 --
میلاد.تهران 1398/05/13 - 23:15
جانا سخن از زبان ما می گویی در گفتید
کاش گوش شنوایی باشد و بخوانند و اقدام کنند.
بی توجهی به این نقدها این جمله را تاییدمی کند که برخی مدیران قصد نابودی اموزش وپرورش را دارند بخاطر همین افراد نالایق برمسند می نشانند وبا علم به ناکارآمدی بی تفاوت می
گذرند امیدواریم اینگونه نباشد.
پاسخ + +2 -1 --
اسماعیلی 1398/05/14 - 23:18
اینه اداره یادبگیرند .... که بعنوان رییس تو شهرهای دیگه هستند مثل فولاد... حداقل جواب دادند
پاسخ + +4 -1 --
معلمم 1398/05/15 - 10:19
متاسفانه در برخی مناطق از جمله منطقه چهار تهران مدیریت بر اساس افکار و ایدئولوژی های مادّی و غیر مذهبی اداره می شود،بی تردید آموزش و پرورش منطقه ۴ آسیب های جبران ناپذیری را متحمّل شده است که توجه فوری حضرتعالی به این موضوع بسیارضروری است.شناخت اشکالاتی حاد و اساسی که متوجه امور اداری، سیاسی،فرهنگی و علمی منطقه ۴ شده است وزیر پوست این منطقه اتفاق می افتد که دور نیست سرباز کند مشکلات جدی پیش آورد،
تکبّر و غرور و خودخواهی انحصار طلبی است که از مسؤولین و مدیران منطقه۴مشاهده می شود، تحقیر و تهدید معلمان زحمت کش والدین عزیز و همکاران صدیق می باشد.
جناب آقای فولادوند به مطالبات همکاران در منطقه ۴ توجه نمایید و فکری به حال بی کفایتی و سوء مدیر منطقه چهار داشته باشید نگذارید بیش از این بین شما و معلمان جدایی و فاصله بیفتد که در این صورت آموزش و پرورش شهر تهران دچار آسیب و آفتی بزرگ و جبران ناپذیر خواهد شد.
پاسخ + +7 -1 --
والدین دانش اموز 1398/05/15 - 17:41
ای کاش جناب آقای مدیر کل به ما والدین نگران هم پاسخ دهد با این همه بی اخلاقی و بی تعهدی چگونه فرزندان مان را امانت بدهیم که تربیت کنند
آقای مدیر کل آیا در چنین شرایطی اگر فرزند خودتان هم بود به دست این افراد می دادید تا تربیت کنند؟
بارها و بارها مراجع کردم معاونت ابتدایی با برخورد توهین آمیز پاسخ من را دادند.حالا میبینم که خانه منطقه چهار از پایبست ویران است .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/04 - 10:15
با سلام و تبریک سال تحصیلی جدید
متاسفانه دلیل بخش عمده از مشکلات منطقه، تصمیم گیر منطقه (متاسفانه به دلیل ضعف مدیریتی رئیس منطقه )خانم شاه نقی می باشند که در چندین پست ابلاغ دارند از بد روزگار در رزومه ی کاری ایشان تجربه مدیریت و کارهای اداری که بتواند منطقه ای با این وسعت را مدیریت کند دیده نمی شود .ایشان سالیان سال معلم کلاس اول ابتدایی بودند که یک شبه با مدیریت آقای ناصری کارشناس مسئول و سال بعد از آن چندین پست کلیدی اداره از جمله معاونت پژوهش و مسئول مدارس غیر دولتی و مسئول فعالیت های ابتدایی وغیره و غیره.می باشند.
تصمیم ها نه با هم فکری و شور گرفته نمی شود و تنها تصمی گیرها فرد آقای ناصری و خانم شاهنقی می باشد . و جالب تر اینکه اکثر پست ها خالی شدند و به هیچ کس اجازه ورود به اداره را نمی دهد و یا کسی هم که می آید تحمل کار با این افراد را ندارد دیواری محکم بین آقای ناصری و دوستان نزدیکش با سایر نیرو ها کشیده شده است که هیچ کس اجازه ورود ندارد و تمام امتیازها و شرایط های خوب برای نور چشمی ها است.
پاسخ + +5 -1 --
والدین دانش اموز 1398/05/15 - 17:44
ای کاش جناب آقای مدیر کل به ما والدین نگران هم پاسخ دهد با این همه بی اخلاقی و بی تعهدی چگونه فرزندان مان را امانت بدهیم که تربیت کنند
آقای مدیر کل آیا در چنین شرایطی اگر فرزند خودتان هم بود به دست این افراد می دادید تا تربیت کنند؟
بارها و بارها مراجع کردم معاونت ابتدایی با برخورد توهین آمیز پاسخ من را دادند.حالا میبینم که خانه منطقه چهار از پایبست ویران است .
پاسخ + +3 -1 --
یک معلم 1398/05/15 - 21:29
دلم برای آینده ایران عززیزم می سوزد به فرزندان خود و دانش‌آموزان بياموزيم كه در كنار علم‌آموزي بايد اخلاق را نيز فراگيرند.
پاسخ + 0 0 --
سجاد.تهران 1398/05/16 - 06:11
وقتی آموزش و پرورش متولی تربیت و توسعه اخلاق مداری است اینگونه افراد در راس باشند و مدیران ارشد نیز رابطه را بر اخلاق ترجیح دهند و با علم به بی اخلاقی ها چشم هایشان را بخاطر منافع شخصی بینند ، اخلاق و اخلاقیات حلقه ی گم شده می شود.
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1398/05/15 - 23:52
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من/
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
***************************************
اقوام روزگار به اخلاق زنده اند
قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است
مسئولین و آقایان نشسته در راس آموزش و پرورش
فاتحه
پاسخ + +4 -2 --
ناشناس 1398/05/19 - 10:29
باسلام
بد نیست یادآوری کنیم بیانات جناب آقای فولادوند را در مراسم معارفه شان که چه تعهدات و چگونه ما معلمان را امیدوارم کردند امور شهر تهران را اصلاح می کنند . با توجه به این حجم بی درایتی و ظلمی که توسط مدیر منطقه به آموزش و پرورش منطقه ۴ وارد شده است. بی تفاوتی شان قابل تامل است. جناب آقای دکتر فولاد وند شاید فراموشتان شده چه قول هایی به ما فرهنگیان ظلم دیده تهران به ویژه منطقه ۴ داده اید مشکلات معیشتی ما کفایت مان می کند لطفا درد و رنج ها را با انتصابات افراد بی کفایت و سکوت در مقابل فریادهای حق طلبانه معلمان و مدیران زحمتکش و اولیا نگران،مضاعف نکنید واخلاق حرفه ای تان را زیر سئوال نبرید .
بیانات دکتر فولادوند در مراسم معارفه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران:
موجوددر سایت اداره کل
جناب آقای فولادوند به شما اعتمادشده منتظر پاسخ شایسته شما هستیم.
به عنوان مدیر دولت تدبیروامید،
چون اگرمدیر منطقه ۴ نماینده دولت تدبیر و امید این است . وا حسرتا!!!!!
بقیه بندهای سخنرانی یتان بماند،
پاسخ + 0 0 --
M 1398/06/03 - 08:59
مسئولین فعلا در دسترس نیستند@@@
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/07/04 - 20:02
با سلام و تبریک سال تحصیلی جدید
متاسفانه دلیل بخش عمده از مشکلات منطقه، تصمیم گیر منطقه (متاسفانه به دلیل ضعف مدیریتی رئیس منطقه )خانم .... می باشند که در چندین پست ابلاغ دارند از بد روزگار در رزومه ی کاری ایشان تجربه مدیریت و کارهای اداری که بتواند منطقه ای با این وسعت را مدیریت کند دیده نمی شود .ایشان سالیان سال معلم کلاس اول ابتدایی بودند که یک شبه با مدیریت آقای ...کارشناس مسئول و سال بعد از آن چندین پست کلیدی اداره از جمله معاونت پژوهش و مسئول مدارس غیر دولتی و مسئول فعالیت های ابتدایی وغیره و غیره.می باشند.
تصمیم ها نه با هم فکری و شور گرفته نمی شود و تنها تصمی گیرها فرد .... می باشد . و جالب تر اینکه اکثر پست ها خالی شدند و به هیچ کس اجازه ورود به اداره را نمی دهد و یا کسی هم که می آید تحمل کار با این افراد را ندارد دیواری محکم بین آقای .... و دوستان نزدیکش با سایر نیرو ها کشیده شده است که هیچ کس اجازه ورود ندارد و تمام امتیازها و شرایط های خوب برای نور چشمی ها است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 14:17
این خانمهای داخل مقطع ابتدایی ..... چون از خودشون اراده ای برای تصمیم گیری ندارند وآقای ناصری برای آنهاتصمیم میگرفت
پاسخ + +11 -1 --
ناشناس 1398/07/04 - 20:23
باسلام لطفا به داد ما معلمین منطقه ۴ برسید یک مشت ادمهای ظالم در منطقه خون ما را تو شیشه کردن برای اینکه کاری انجام دهند درساعت کاری جلسه می گذارند ومیگویند شورا داریم ودر شورا چه کار میکنند هیچی
با همفکری ....معلمین این منطقه را بیشتردرفشارکاری قرار دهند
اخه با کدوم مجوز حق دارند تعهد بگیرند که ماباید دوشیفت کار کنیم اگه واقعا این سایت درسته نتیجه باید در دوروز اینده مشخص بشه
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1398/07/06 - 00:30
رئیس اموزش و پرورش منطقه ۴فقط هر فردی بگه چشم رو قبول داره و باهاش کار میکنه ... هر کس بخواهد درست کار کنددر مقابلش با تهمت و افترا و حتی ... وگرنه نیروهای نزدیک به خودش رو مسوول غیردولتی نمیکرد. به غیر از معاون ابتدایی و معاون پژوهش با بقیه زاویه داره. برای جابجایی مدیران مدارس از.... هر کس بگه چشم و ایشون رو تایید کنه خوبه در غیر اینصورت مورد ظلم و افترا قرار میگیره در صورتیکه اونی که میگه چشم پشت سر ناراضی هست
مشورتها با شخصی بنام زینی وند در وزارتخانه هستش
و مدیر کل تهران هم از ترس زینی وند که منافع در این منطقه داره کاری باهاش نداره
با رشته های جدید فنی مخالف
مدیران خاص حمایت میشن بقیه کوبیده میشن
کو امید
کو تدبیر
و کو انصاف و وجدان


انشاللله که به گوش مسوولین برسه
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/07/17 - 23:09
مدیر کل محترم... عاقبت خاک گل کوزه گران خواهی شد... چه جوابی برای بی لیاقتی مدیر و معاونین بی کفایت منطقه 4 دارید... کیه این زینی وند که همه تهران پارس گرفته....اینجا مدیران شبانه مهمانی.استخر با پولی که اجباری مگیرند برای اموزش مدرسه تمام انها بن سلمان م4 هستند
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/08/05 - 04:35
دوستان ، شما فکر کردید اونهایی که ..... رو انتخاب کردند، خودشون بهتر از این هستند . همه مثل هم هستند و پیش هم ریش گرو دارند . .... ....‌ رو کسی ندیده تا حالا ؟
پاسخ + +1 -4 --
محمود 1398/08/08 - 23:46
با سلام
متاسفانه اکثر پستهای که در خصوص رئیس منطقه چهار خوندم یا مقرضانه بود و یا به علت عدم آگاهی از شیوه مدیریت این مدیر توانمند را به نقد کشیدند با توجه به عریض و طویل بودن مدارس منطقه چهار اداره آن بسیار سخت و طاقت فرسا میباشد
کسانیکه سابقه مدیریت دارند خوب می‌دانند هیچ کدام از این نقد ها که بیشتر کلی گویی میباشد نمی‌تواند اقتدار چنین مدیر توانمندی را زیر سوال ببرد
با رفتن ایشان جنابان منتقد اگر انصاف داشته باشند حتما می‌فهمند که چه مدیر توانمندی بخاطر زیر آب زنی بعضی از دوستان شهرستانی که بتازگی به منطقه ملحق شدند بخاطر محبوبیت خود کانون فتنه شدند پی میبرند
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/09 - 10:33
خیلی چیزا هست که در میزان شعور آدمها نمیتونه تاثیر بذاره.  مدرک و تحصیلات و یا شهری بودن الزام داشتن شعور و فهم و درک نیست. صورت مساله را پاک نکنید این ناراحتی ها یک شبه و یهویی نیامده که با ورود کسی یا خروج کسی بخواد پررنگ تر بشه یا کم رنگ تر . نارضایتی از مدیر منطقه در بین دوستان صمیمی ایشان هم رخ نمون کرده و ایشان فقط یک بله چشم گو میخواهد . شاید به لحاظ روانشناسی عقده ای در شخصیت روانی ایشان نهفته باشد. یک مدعی پر ادعایی که از زجر کشیدن افراد خوشحال می شود
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/08/15 - 22:58
با عرض سلام؛
به نظر شما چطور موسسی به نام آقای م که کمتر از چند ماه یک مدرسه را خیابان، خواجه عبدالله انصاری تاسیس کرده است، میتواند با سی تا شاگرد و حتی فرصت موفقیت دریک رویداد را برای دانش آموزانشان نداشته، به عنوان مدیر موفق بزرگترین منطقه پایتخت در مراسم رسمی معرفی شود؟ آیا این چیزی به جز رانت هست. به چه قیمتی زحمات بقیه مدیرانی که مدارسی را با چند صد شاگرد به خوبی اداره کردند، فروخته اند.
پاسخ + +2 -2 --
معرفت 1398/08/09 - 11:02
واقعا به داد همکاران فرهنگی منطقه ۴ برسید .آقای مدیر مدرسه علیپور .مدیر مدرسه نشاط.مدیر مدرسه امام خمینی .خانم مدیر مدرسه هدایت و.... نمونه های آشکار از تبعیض این رییس منطقه می باشد
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/09 - 14:25
مدیران مدارس دیگری هم هستن مثل مدیر دبیرستان آبسال، محمد باقر، تربیت، نبوت، شهید صادقی، کمیل متوسطه و خانم مدیر مدرسه جلوه دانش، هوایی صبح ،  کمیل ابتدایی، مولوی، هرمز آرش، تزکیه، استاد شهریار پسران، عباس وزان و آبشناسان را از قلم نیندازید که از مقربین درگاه جناب ناصری بودند.
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/11 - 01:57
مدرسه علی ابراهیمی هم یکی از مدارس نور چشم بودند که به خاطر .... به پرسنل اداری، از مقربین ناصری بودند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 14:27
چه کار مفیدی ایشان انجام دادن غیراز اینکه همه ازرفتن به اداره گریزان بودن هرچی ....وبیکفایت رو دور خودش جمع کرده بود
پاسخ + 0 -1 --
داود کریمی نماینده م 1398/08/09 - 16:02
باسلام نگارنده محترم اینجانب داود کریمی مدت زیادی دردورترین نقطه متطقه 4خدمت نموده ودرزمان مدیریت اقای سعید ناصری بعنوان نماینده حتی یک بار درهیچ اموری بامن نه مشورتی شده ویک جلساتی که طبق قانون ومقررات میابیست شرکت کنم مانند ستاد بزرگداشت مقام معلم که درزمان مدیران قبل حثور داشته ام درزمان مدیرت ایشان دعوت نشده ام نه پیشنهادی برای مدیریت مدارس لاکجری یا پستهای اداری واقعا بی انصافی می کنید من کوچکترین امتیازی درزمان مدیریت ایشان نراشته ام وکل خدمتم رابه خاط این اظهار نظرها دردورترین مدرسه منطقه سپری کردم پس از اعتراث بنده به بعضی انتصابات ایشان خبر ندارید وفکر می کنید ما نمی دانیم بعضی افراد دارای چه رزمه ای بودند وهستن ایا به حرف ما گوش می کنند درود برانصافتلن
پاسخ + 0 -1 --
داود کریمی نماینده م 1398/08/09 - 17:48
سلام بعلت نداشتن عینک چند غلط در متن اینجانب هست عذرخواهی می کنم نگارنده محترم لطفا مصداق تبعیض درمورد اینجانب رابه صراحت بنویسید 27سال خدمت درشرقی ترین ودورترین مدرسه منطقه ؛دفاع ازحقوق حقه مدیران بعنوان نماینده انها درسالیان متمادی لطفا ازمدیرانی که دچار مشکلاتی شده بودند تحقیق کنید چقدر از انها دلجویی کردم البته هیچگاه انتقاد های سازتده رابا تخریب شخصیتی افراد ودشمنی همراه نکنید بنده درزمان هیچ مدیری نه امتیازی داشته ام نه عزیز بوده ام وفقط درتمام این سالها بعنوان نماینده ازحقوق حقه شما دفاع کرده ام ایا مدیر تاب انتقادی داشت یا نه که الله علم متمادی
پاسخ + 0 0 --
یک همکار فرهنگی 1398/08/11 - 12:51
با سلام
در اینکه چرا و چگونه یک فرد بدون داشتن سابقه مدیریت یک مدرسه در راس بزرگترین منطقه کشور قرار می گیرد، باید به دنبال رابطه ها و ...... گشت ، اما عملکرد ایشان در زمینه عزل و نصب ها نیز محدود به شاغلین در مدارس ابتدایی آن هم کسانی که صرفا بله قربان گو و مطیع مطلق و بی چون و چرا بود. در این بین کسانی دلسوز مانند«آقای کریمی» با سابقه حدود 30 سال مدیریت آن هم در حاشیه منطقه در ابتدا که فکر می کردند می توانند در جهت حل مشکلات منطقه کمک کنند وارد تیم ایشان شدند ، ولی بعد از مدتی که از این قضیه ناامید شدند و نتوانستند تاثیر مثبتی بر افکار ایشان بگذارند ، از حلقه اطراف ایشان خارج شدند و به نوعی مورد غضب رئیس منطقه واقع شدند.
پاسخ + 0 0 --
داود کریمی نماینده م 1398/08/09 - 19:26
سلام مدیریت محترم لطفا باتوجه به اینکه جوابیه رابدون عینک نوشته ام دارای غلط املایی ایت دومی را منعکس کنید
پاسخ + +1 0 --
داود کریمی نماینده م 1398/08/10 - 11:43
من به اسم خودم مطالب را منتشر می کنم ولی افرادی که شجاعت ندارند با توهین وتهمت وافترا وصله های خودرابه دیگر ان می چسانند که این دوراز منش وغیرت فرهنگیان فرهیخته است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 14:59
آقای کریمی شما با چه انتخاباتی نماینده مدیران شدی؟ چرا تا حالا اظهار نظر نمیکردی؟ مگه شما مدیران را به کمک به مدارس زینی وند تشویق نمیکردی؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/10 - 14:54
تا دنیا بوده و هست رابطه در انتخاب آدمها نقش بیشتری داره تا ضابطه و شعور و درک ربطی به سواد نداره تازه در بعضی ها سواد مخرب هم هست چون باعث خودبزرگ بینی میشه و همه رو از بالا میبینندو یادشون میره قبلا چی بودن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/10 - 15:30
بإسلام واقعا ملاك انتخاب يك مدير چيست فقط يك آزمون واشناي رييس منطقه وكارشناس اداره واقعاملاك انتخاب اقاي دراساي مديردبيرستان كميل جيست خواهش مي كنم كمي به فكردانش آموزان باشيداصلاهيجي ازمديريت نمي داندمدرسه ويرانه مي شودتوروخدارسيدكي كنيد.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی رزمنده 1398/08/10 - 17:11
ملاک انتخاب مدیران پسرانه محدوده تهرانپارس درسه سال اخیر خدمت در دبیرستان دوره اول شهید باهنر یا هنرستانهای منطقه 4(بدری برهانی-هدایت پسران استادشهریار پسران -هوای پسران -سودمند -امت -مالک اشتر -کمیل -حربن ریاحی -صنایع نوین -فجر -) و ارائه خدمت به دو مدرسه غیر دولتی وابسته به اقایان دوست مدیر سابق منطقه که درسه سال اخیر منطقه بزرگ 4رابه ویرانه کشاندند مدیر جدید باید به فکر جابجایی این حلقه باشد تارانت بازی وزارتی ها در این محله برای ابادی دو مدرسه غیرتفاعی ازبین بردو شهید باهنر مرکز ثبت نام این دو مدرسه هست و درحال شاخه زدن امسال حتی پرونده های فارغ التحصیلان مدارس تهزانپارس در مدرسه غیردولتی به اولیا تحویل می شد تا جذب این غیردولتی شوند در دبیرستان کمیل افراد مطرحی برتی مدیریت بودند ولی منصوب نشدتد وشورای معاونین درسه سال اخیر هیچ نقشی درانتصاب مدیران نداشت
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی رزمنده 1398/08/10 - 17:50
اقای مدیرسایت روشنگر معلم تراخدا منتشر کنید یک نقطه غیر واقعی نیست تا همگان بدانند مدیر منطقه واقای معاون وزیر چه بنگاه اقتصادی راه انداخته اند ودلیل انتصاب افراد چشم وگوش بسته ونادان مانند خودشدر پستهای اداره فقط برای این موارد بود وسرش عین کبک توبرف کرده بودند فکر می کردند پرسنل مدارس نمی دانند چه اتفاقی می افتد ضمنا این اقای معاون وزیر قدرت اداره یک عنرستان کوچک غیردولتی رانداشت چطور دردولت تدبیر وامید معاون وزیر است ؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/10 - 20:41
همکار محترم

سلام

اگر برای گفته هایتان مستندات و مکتوبات دارید فورا برای صدای معلم ارسال کنید .

با تشکر .
پاسخ + +1 0 --
بی ادعا 1398/08/10 - 18:10
شاید اقای معاون وزیر بگوید قبلا ایشان وزارتخانه بود بله باهدایا پختن کله وپاچه وکباب وپسته واجیل برای.....دراداره کل ووزارتخانه پست گرفت چون.... قبلا که کارشناس مسئول ابتدایی بود بااعتراض خانم نقوی معاون پرورشی سابق منطقه وکارشنا ارزیابی عملکرد وشیراوند معاون وقت منطقه رسما از منطقه 4فراری داده شد و....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 11:55
مدير منطقه چهار بخاطر بي تدبيري و تائيد بعضي افراد بدون تخصص و بكار گيري بيش ز اندازه از خانم ها بخار چشم گويي منطقه را نابود كرد.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی رزمنده 1398/08/11 - 13:08
باسلام بله پرونده فارغ التحصیلان مدارس تهرانپارس به دستور شخص ناصری توسط مدیر دبستان هدایت به مدارس غیردولتی زینی وند هدایت ود اتجا تحویل اولیا می شد مستندات مدیران مدارس به بازی گرفته تهرانپارس می باشند تماس بگیرید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 14:10
باسلام خدمت تمامی همکاران منطقه ۴ تاکی اجازه باید بدیم دیگران بما........نحوانتخاب مدیران مدارس به چه صورت بوده است غیرازباندبازی ورابطه چیزدیگری است یک نمونه حساب اداره رو بلوکه کردن طرف خانمش شد مدیر موارد زیاد است
پاسخ + 0 0 --
داود کریمی 1398/08/11 - 18:56
باسلام همکار محترم نه کسی به من گفته به مدارس اقای زینی وند شاگرد بفرست نه من کسی را تشویق کردم نه اقای زینی وند رامی شناسم وتابه حال برخوردی نداشتم رعایت انصاف رابکنید وبنده بارای مدیران نماینده شدم امسال هم انتخابات برگزار میشود حتما شرکت کنید من وقتی شنبدم حتماشرکت کنید من وقتی این موضوع شنیدم نمی دانم واقیعت داشت یانه ناراحت شدم فکر نکنم اقای زینی وند هم راضی به این موضوع بوده بلشد از اقای حبیبی موسس پارسا مهر سئوال کنید این موارد رانت وخلاف مصالح ودور ازمتش فرهنگی می دانم کنید لطفا
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/11 - 22:26
جناب آقای کریمی انتخاب شما و خانم نوروزی با آرا مدیران ابتدایی بوده و هیچ شک و شبهه ای در آن نیست. جای سوال است که ما آقایان و حانمها که الان دست به قلم شده ایم (والبته نمی دانم چرا بی نام و نشان مطلب میگذاریم) تا الان کجا بودیم؟ مگر صدای معلم تازه راه اندازی شده است که به یکباره سیل کامنت ها را روان کردیم؟ این مدل کامنت گذاشتن موجب شده مناطق دیگر ما را به تمسخر بگیرند و متاسفانه ما با دست خودمان در حال بردن آبروی خودمان هستیم . هر چه بوده غلط یا درست بین خودمان بوده و نوشتن آن دردی از ما درمان نمیکند .
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/11 - 22:27
ادامه :
بیایید از الان شروع کنیم و به رییس تازه وارد کمک کنیم تا آرامش از دست رفته منطقه را بیابیم . اما یک نکته و آنهم اینکه تبلیغاتی که توسط مدارس دولتی برای مدارس غیر دولتی انجام می شود سالهاست که مرسوم بوده و هست و شاید کمی به کاهش بار مدارس دولتی کمک میکند و البته نمونه فاحش آن را نیز در برنامه چند شب گذشته تلوزیون شاهد بودیم که در مورد مدارس غیر دولتی بود که از دهه هفتاد توسط برخی دولتمردان از آن زمان شروع شده و ادامه دارد که باید و نباید های قانونی آنهم به قانونگذاران مرتبط است و ما هم مجری قانون هستیم و البته حافظ آبروی هم . اینگونه طعنه و تیکه انداختن دردی دوا نمیکند اگر با رییس جدید حرف داریم برویم دیدنشان اگر با رییس قدیم حرف داریم تماس بگیریم و داغ دلمان را آرام کنیم ولی اینجا در این فضا برایمان زشت است . بیایید سال تحصیلی جدید را با آرامش شروع کنیم و با آرامش تمام کنیم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 23:42
اکبرآقااول از خودت شروع کن خودت درست معرفی کن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 23:46
باباهنوز خانم نوروزی مدیره خوشا به حال فوسیل برودنباله بازنشستگی دیگه بسته
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/12 - 00:26
شاید چون شش سال سابقه مدیریت دارم یادم نیست انتخاباتی برگزار شده باشه. ولی مگر نباید هرسال برگزار بشود.
آقای اکبر شما مثلا با نام و نشون دست به قلم شدی؟
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/12 - 09:16
از جایگاه یک همکار عرض میکنم ناراحت نشوید ولی گویا کمیت سابقه شما در سایه کیفیت آن در حال از بین رفتن است. با دیدن غلط های تایپی در نوشته هایتان که منشا املایی و نگارشی دارند باید در مدیر بودن شما تامل کرد. شاید هم‌ با عجله نوشتید!! شما به نوشته بنده دقت نکردید؟! در داشتن نام جعلی؛ اینجانب خود را نیز ( در این بی جراتی ) جمع بستم که از این عدم توجه شما به نوشته میتوان نتیجه گرفت چرا در جلسات حضور نداشتید؟!  اما نکته مهم اینکه با احترام گذاشتن و حفظ آبرو و حرمت پیشکسوتان به وقار خودتان می افزاییم. اعمال پیشکسوتان و کیفیت حضورشان هرچه باشد نباید از کلمه توهین آمیز استفاده کنید البته گفتن بنده بی فایده است زیرا این مورد باید از کودکی در ذات انسان شکل بگیرد.
پاسخ + 0 0 --
اکبر 1398/08/12 - 09:17
در ادامه*

و اما حرف آخر؛
 بیایید برای جلوگیری از بیشتر مضحکه شدن مخصوصا بین همکاران مناطق دیگر و اتمام این طعنه و توهین ها و البته به دور از نگرانی از به خطر افتادن منافعمان، جلسه ای بگذاریم (البته اگر ((جرات)) داشته باشیم) و رو درو حرف بزنیم که متاسفانه از خودم بگویم (مثل داشتن همین اسم کاربری جعلی ام) این جرات را نداریم . قطعا با درج کامنت های بیشتر آبرویی برای خودمان و منطقه مان نخواهد ماند و دردی هم درمان نخواهد شد. رییس قبل با هر چه بد و خوب رفت و رییس جدید آمد. این چرخه سالها ادامه داشته بازهم ادامه دارد ما هم می رویم و دیگران می آیند . یک بار برای همیشه این جنگ کامنت ها را تمام کنیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/12 - 22:59
داود جان مدیر فقط آقای عبدالعلی بود درست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/12 - 22:58
سلام مدیر فقط آقای عبدالعلی بود دیگه منطقه ۴ مدیری بخود ندید درست میگم آقا داوود کریمی .اکبر آقای گل باند بازی هاتونم جمع کنید
پاسخ + 0 -2 --
والدین دانش اموز 1398/08/14 - 14:09
سلام خسته نباشید.
لطفا به دادمون برسید.
آقای .... با پول مردم داره ماله خودش خونه و ماشین ... میخره.
اصلا اخلاق که هیچی مدرسه رو کرده آشغالی.
از همه والدین مدرسه ک پارسال ۳۰۰ هزار تومن به بالا کمکای مردمی زوری گرفت.
خدارو شکر که الان مدیر شیفت راهنمایی دوره اول دبیرستان ک عوض شده و آقای د اومده.
در جواب بعضیا که میگن آقای د به درد نمیخوره بخاطر این میگین که به مردم فشار نمیاره که پول زوری بگیره.
واقعا از آقای .... ممنونم.
پاسخ + 0 0 --
داود کریمی 1398/08/15 - 15:55
باسلام باندبازی یعنی چی ما به اقای ناصری زیاد نزدیک نمی شدیم علتش هم موجه بود چون با ایشان دوست صمیمی بودیم شاید از این موضوع ناراحت هم بودیم الان می فهم کارش درست بوده رعایت می کرده زینی وند خیلی وقته درمنطقه 4مدرسه داره من نشنیدم اقای ناصری یا ایشون به کسی بگه فقط شاگر د به مداری ایشون بفرستید رعایت انصاف رابکنید وبه دیگران تهمت نزنید ولطفا مطالب رابه اسم منتشر کنید وخواهشا انتفاد رابادشمتی همراه نکنید انسانها همه معایب ومحاسن دارند من بازهم اگر کمکی ازدستم بیاید درخدمت دانش اموزان وهمکاران منطقه هستم ونوکری راافتخار برای خودم می دان
پاسخ + 0 0 --
مبین 1398/08/16 - 22:56
عجب!!!!!
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی 1398/08/16 - 19:27
سلام و عرض ادب
متاسفانه تو جامعه ما تهمت زدن و غیبت کردن باب شده ما همیشه نیمه خالی لیوان رو میبینیم آدمها نقاط قوت دارن و نقاط ضعف
من از آقای ناصری دفاع نمیکنم ولی از انصاف به دوره که در زمان حضور ایشون بریم؟ تملق گویی حالا که رفته بشینیم به بد گویی
ما همه مسلمونیم پس بهتره سیره ائمه معصومین علیهم السلام رو مد نظر قرار بدیم
یا حق
پاسخ + 0 0 --
حمید 1398/08/25 - 17:39
با سلام اگر بحث تملوق گویی و چاپلوسی باشه خود آقای ناصری متاسفانه ختم پاچه خواری بوده و هست .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/20 - 13:12
با عرض سلام و وقت بخیر ...
من یه خانم ۲۷ ساله هستم ساکن تهران کارشناس حقوق با معدل ۱۸/۱۱ با داشتن مدرک آموزش مفاهیم قرآن و اموزش تکمیلی مفاهیم عرب از وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات و با ۵ سال سابقه تدریس زبان عربی و قرآن کریم در مدرسه راهنمایی و دبیرستان غیر انتفاعی و آموزشگاه علمی کنکوری ... بسیار فعال و خلاق هستم عاشقانه کار دبیری را دوست دارم و فراوان دنبال کار در مدارس مختلف گشتم اما متاسفانه درحال حاضر بیکار هستم و هیچ مدرسه ای بدون آشنا و پارتی حاضر به جذب بنده نیست ...
نمیدانم این پیام به دست چه کسی میرسه ولی لطفا اگر ممکنه یه لطفی کنید و کاری کنید ....
باتشکر ...
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی ایثارگر 1398/08/24 - 15:32
فرهنگیان اگاه منطقه 4: باسلام متاسفانه زینی وند قصد دارد ناصری را در شاخه معاونت خودش خودش به یک پست منصوب کند از شما عزیزان می خواهیم تخلفات ناصری را به دفتر ریاست قوه قضاییه ارسال کنید چون مدیدان ارشد اموش وپرورش گوش شنوایی ندارند وکمریی هم دنبال پست برای ایشان است چون کمریی درزمان مدیر کلی به توصیه زینی وند ریاست منطقه رابه .... سپرد خدا ازش نگذرد
پاسخ + 0 0 --
پیمانکار سرویس 1398/08/24 - 23:17
سلام امروز سایت روشنگر صدای معلم را دیدم واقعا جایی نداشتیم مطلب گرفتن وجوهات دستی ازپیمانکاران مظلوم سرویس خارج ازعرف قرداد رابیان کنیم وترس ان راداشتیم که به اداره کل ووزارتخانه ارسال کنیم مارادر قرداد جدید حذف کنند از شما کمال تشکر را دارم
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/08/25 - 19:08
مشکل اساس منطقه 4 نه مدیر منطقه(ناصری) بود نه بالا دستی ایشان بلکه معاون ابتدای مشکلی که برای همکاران فرهنگی ایجاد میشد به آقای ناصری نسبت میداد و می گفت رئیس دستور داد در واقعا خواستهای خود را به ناصری نسبت میدادو حالا در پشت رئیس جدید پنهان شد یعنی نه خانی آمد نه خانی رفته..
پاسخ + 0 0 --
شاملو 1398/08/26 - 22:01
خداروشکر ایشون تغییر کردند
و انشالله شاهد تغییراتی در شورای معاونین بخصوص معاونت مالی، تربیت بدنی و آموزش باشیم
پاسخ + 0 0 --
شاملو 1398/08/26 - 22:01
خداروشکر ایشون تغییر کردند
و انشالله شاهد تغییراتی در شورای معاونین بخصوص معاونت مالی، تربیت بدنی و آموزش باشیم
پاسخ + 0 0 --
علي 1398/09/03 - 13:51
چرا براي توديع معارفه مديران قبلي مانند آقاي حبيبي و.... مديران ... مراسم نگرفتند پس معلوم مي شود كه مديراني در كنار آقاي ناصري بودند كه منطقه را خراب اندر خراب شد.
پاسخ + 0 0 --
الهه افتخاری 1398/09/12 - 01:06
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم منطقه ۴
دو پسر من در دبستان کمیل مشغول به تحصیل هستند که بعد از چهار سال رفت و آمد و تحصیل بچه ها میخوام از آقای علی آبادی مدیریت مدرسه و آقای زمانی رعیس انجمن تشکر کنم . بنده از نزدیک شاهد اداره ی عالی مدرسه بدون کمترین امکانات مالی هستم .واز شما تقاضا دارم که همچنان این کادر مجرب و دلسوز در کنار بچه های ما باشند .
پاسخ + 0 0 --
الهه افتخاری 1398/09/12 - 01:07
وقتی شنیدم مدیریت شاید تغییر کنه خیلی خیلی ناراحت شدم .
خواهش میکنم رسیدگی بفرمایین .
پاسخ + +1 0 --
مدیرابتدایی 1398/10/02 - 13:35
باسلام...پیشنهاد میکنم پای دردو دل پیمانکار سرویس مدرسه ی من حداقل هم بنشینید که از دادن پولهای ناحق به رییس انجمن اولیاء ومربیان منطقه ۴ خانم .... دل خونی داشت ولی از ترس اینکه این امنیاز رااز او نگیرند حرفی نمیزد ولی از من میخواست که سهم مدرسه رااز او کمتر بگیرم....تا ضرر نکند ..گرچه پیشنهادش راهرگز نپذیرفتم ولی فهمیدم که چه خبرهایی هست...جالبه این خانم هم در اعتراض پیمانکار کفته بود به من چه از اقای رییس بپرس...یعنی چی....
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/10/03 - 13:42
سوال من ازمدیرانی که سالهاست از سی سال خدمتشان میگذره ولی هنوزبه مدیریتشان ادامه میدهنداین است ایا از مسئولیت ودردسرهای مدیریت واولیاء وبچه ها وپیگیری بخشنامه های اداره خسته نشدن ..پای حرف که میشود کلی ناله دارند اما در عمل میز را سفت چسبیده اند واقعا منفعتی اگرنبود می ماندن؟ چرا معلمهای بیچاره تا سی سالشون تموم میشه سریع دنبال بازنشستگی هستند نگویند با بازنشستگیشان موافقت نمیشود که باور نمیکنم چون دیدم هرساله تعدادی پیگیرند ومیروند....
پاسخ + 0 -1 --
همکار 1398/10/03 - 14:07
مدیر مدرسه ابتدایی در منطقه ۴ سراغ دارم که لیسانس هم هست ولی سی وچهار وپنج ساله که پشت میز نشسته..مگر مدرک فوق لیسانس برای ادامه کار شرط نبود....ازاین مورد و تعداد در این منطقه زیاده...واقعا دل نمی کنند.....
پاسخ + +1 0 --
ولی دانش آموز 1398/10/04 - 00:02
سلام
واقعا از مسئولین منطقه 4سپاسگزارم که بعد از سالها مدیری دلسوز و بسیجی را جهت اداره مدرسه کمیل درنظر گرفتند
مدیریت قبلی آنقدر از مردم پول گرفت که الان ما تعجب میکنیم که چرا اون درخواستهای مالی وجود ندارد
از مدیریت جدید بسیار سپاسگزارم
پاسخ + +2 -1 --
پرواز 1398/10/10 - 13:11
من دعایی که در حق آقا ی ناصری می کنم این است که امیدوارم در این دنیا بی آبرو ، ناکام و آرزو به دل باشند . مدیریت که هیچ ، ایشان توانایی اداره کردن یک کلاس را هم نداشتند . ناصری .....
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/10/11 - 01:32
سلام به فرهنگیان عزیز. از اولیای مدرسه علیپور هستم. امروز شنیدم که مدیریت بدلیل تخلف و فساد در حال جابجایی است .تورو خدا یه مدیر با دین و ایمان جایگزین کنید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور