صدای معلم

« هم‌کاری با دولت احمدی‌نژاد در تولید « سند ملی آموزش‌ و پرورش» و « بررسی تطبیقی حقوق زنان در اسلام و غرب» از طرح‌های پژوهشی او بوده ! »

استاد " دکتر پریناز بنیسی " کیست ؟!

سهند ایرانمهر

آشنایی با پریناز بنیسی

آن‌که می‌گفت پلوی خالی بخوریم و میوه نخوریم، کیست و چه‌قدر شغل دارد؟
 کارنامه روان‌‌شناسی که حرف‌هایش درباره قناعت در صداوسیما بسیاری را عصبی کرد :

 برنامه صبح‌گاهی شبکه دو با یک مشاور روان‌شناسی بسیار جنجالی شد. همو که توصیه کرد حالا که اوضاع خراب است مردم برنج خالی بدون خورش بخورند و میوه هم نخورند یا ماهی یک‌بار بخورند. او که روان‌شناس تربیتی است، از مردم خواست بچه‌های‌شان هم اگر دل‌شان چیزی خواست همین‌طور بارشان بیاورند.

مجری تلویزیون به این مشاور برنامه یادآوری می‌کرد "مردم از گوشت قرمز و آجیل دست برداشته‌اند، باید از مرغ و میوه کوتاه بیایند؟" و ایشان می‌گفت چاره‌ای نیست. "بهتر است قناعت کنند؛ حتی اگر می‌بینند اقلیتی سه‌کیلو موز را به قیمت نزدیک ۲۰۰هزار تومان می‌خرند، اهمیتی ندهند و برای آرامش‌شان هم شده، نخورند."

 این روان‌شناس برای کسانی‌که برنامه‌های صداوسیما را دنبال می‌کنند، احتمالا ناشناخته نیست. پریناز بنیسی، دکترای روان‌شناسی و مدیریت آموزشی، در بیش‌ از ۱۰ برنامه رادیویی و تلویزیونی کارشناسی می‌کند و مشاوره می‌دهد؛ از شبکه خبر و شبکه دو تا رادیوهای سلامت و ورزش...

 او که ۴۴ساله است، دکتری تخصصی مدیریت آموزشی و دکترای روان‌شناسی‌ تربیتی دارد. استادیار دانشگاه آزاد و کارشناس رسمی‌دادگستری در امور آموزش است. او چه‌گونه این راه را طی کرده؟

در دانشگاه امام‌صادق درس خوانده؛ بارها در اوایل دهه ۸۰ دانشجوی بسیجی برتر سال کشور و در اواخر دهه ۸۰، استاد بسیجی برتر کشور شده. در دانشگاه امام‌صادق و دانشگاه آزاد اسلامی پژوهشگر برتر شده.

در دانشگاه امام‌صادق و دانشگاه آزاد رودهن و چند واحد دانشگاهی آزاد دیگر مدیریت‌های ارشد و در هیات علمی چندین نشریه دانشگاهی عضویت داشته و دارد.

هم‌کاری با دولت احمدی‌نژاد در تولید « سند ملی آموزش‌ و پرورش» و « بررسی تطبیقی حقوق زنان در اسلام و غرب» از طرح‌های پژوهشی او بوده.

آشنایی با پریناز بنیسی

و البته ناگفته نماند استاد بنیسی، عضو بسیج اساتید دانشگاه آزاد و تشکل اسلامی این دانشگاه است.

 مهارت‌های زندگی در هزاره سوم، چگونه یک تصمیم‌گیرنده موفق باشیم، مدیریت اجرایی در مدارس، کنکور دکتری مدیریت آموزشی، کارشناسی ارشد در یک نگاه، تعلیم و تربیت در پرتو اخلاق حرفه‌ای با تاکیدبر اخلاق اسلامی، ازجمله کتاب‌‌های او است.

 ظرف چندسال بیش‌ از ۷۰سخنرانی دانشگاهی با موضوعاتی روان‌شناسی و مدیریت و ۱۵مقاله علمی‌-پژوهشی، ۱۵مقاله علمی بین‌المللی، و ده‌ها مقاله در همین‌ حوزه‌ها در مجلات عمومی‌تر، خصوصا در مجله شادکامی‌ ‌و موفقیت داشته.

 استادی که به قناعت توصیه‌مان می‌کند جز درآمد اداری و علمی که از سمت‌های دانشگاهی دارد، در دو نقطه مرفه‌نشین تهران؛ در خیابان آفریقا و شهرک اکباتان، مطب خصوصی دارد و برای یک مشاوره ۴۵دقیقه‌ای، ۲۵۰ تا ۳۰۰هزارتومان حق مشاوره می‌گیرد.

بنیسی، همچنین کارشناس رسمی دادگستری در امور آموزشی است یعنی برای امور حقوقی و اداری در زمینه‌های آموزشی، پرسنلی، رفاهی و مدیریتی سازمان‌ها، از او نظر کارشناسی می‌‌خواهند و حق کارشناسی می‌گیرد.

استاد، همچنین نایب‌رئیس هیات‌مدیران شرکت خدمات بیمه‌ای وحید ایمن در خیابان ظفر، در شمال تهران، است که طرف قرارداد با صداوسیما است و از سال ۱۳۸۰ تاکنون خدمات بیمه‌ای به کلیه کارکنان بازنشسته و شاغل آموزش و پرورش ارائه می‌دهد.

درحالی‌که وب‌سایت‌های نوبت‌دهی پزشکی و منشی تلفنی این مشاور صبح امروز برای چندروز آینده هم وقت مشاوره می‌دادند و تا ۳۰اسفند هم «دکتر» در مطب حاضر بود، پس‌از چندساعت که جنجال درباره حرف‌های او در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفت، منشی‌شان خبر دادند که استاد تا سه‌ماه دیگر وقت‌اش پر است.

کمی‌ بعد صفحه اینستاگرامی‌اش و وب‌سایت شرکت وحیدایمن هم همین دیشب بسته شد.

کانال سهند ایرانمهر


آشنایی با پریناز بنیسی

سه شنبه, 26 اسفند 1399 20:38 خوانده شده: 8414 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +55 -4 --
ناشناس 1399/12/26 - 20:58
رطب خورده ۴ دهه هست که منع
رطب می کند.
ایشان هم پرورده همین بساط.
پاسخ + +25 -2 --
علی ادامه 1399/12/26 - 21:16
با سلام سپاس از ارایه گزارش توصیفی حضرت عالی که قضاوت را برعهده خوانندگان گذاشتید .درزمان آقای دانشجو وزیر وقت آقای احمدی نژاد فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) با توصیه رییس وقت دانشگاه و پشتیبانی آقای دانشجو با هدف اسلامی کردن دانشگاه ها خواه دولتی خواه آزاد اتوبوسی عضوهیات علمی شدند و شوربختانه افراد با دکتری دانشگاهی که به ثبت درخواست درسامانه ثبت نام عضو هیات علمی اقدام کرده بودند بدون پاسخگویی حذف شدند. با ورود این افراد نه تنها ایده غیرکارشناسی و خام اسلامی کردن علوم انسانی محقق نشد بلکه سطح روش شناسی علمی علوم انسانی به سطح اشاعه توهمات و ظن هایی که به رمالی نزدیک است تنزل یافت.برای نمونه گرایش های روانشناسی برخاسته از روش شناسی علمی به بافته های ذهنی بیمارگونه حاصل از ذهن این اعضای هیات علمی پوشالی تنزل کرد و دانشجویان به بردگان تامین کننده کتب و مقاله های اربابان ذهن پریش تبدیل شدند و راه های ارتقای پست های مرتبه را فراهم کردند
پاسخ + +32 -1 --
ناشناس 1399/12/27 - 08:50
ننوشتین سواد چی داره. سوادی هم داره!
پاسخ + +11 -1 --
علی 1399/12/27 - 15:48
فارغ التحصیل کدام دانشگاه است؟
پاسخ + +28 -1 --
ناشناس 1399/12/27 - 16:48
واقعا روانشناسی خوانده این خانم،بیچاره کسانی که پیش ایشون مشاوره رفتند
پاسخ + +16 -2 --
ناشناس 1399/12/27 - 17:28
ایام عید چگونه عرض ۵ دقیقه سی و چند نفر این متن را خواندند؟
ارزش یک مطلب به تعداد خوانندگان
آن نیست.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/12/27 - 17:39
عرض دو ساعت ۸۵۰ نفر!
پاسخ + +4 -4 --
ناشناس 1399/12/27 - 18:52
ظاهرا این متن را در این سایت
به عنوان تبلیغات به نفع خود
استفاده می کنند.
چنین افراد فرصت طلبی از آب
گِل آلود ماهی می گیرند.
پاسخ + +6 -3 --
ناشناس 1399/12/27 - 20:51
با سلام، خانم بنی سی دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه امام صادق نیستند اصلا این دانشگاه، رشته روانشناسی ندارد! فقط یک دوره کوتاه، به عنوان استاد مدعو در این دانشگاه مشغول به کار بودند.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1400/01/06 - 03:21
دقیقا دانشگاه امام صادق رشته روانشناسی نشناسی ندارن. راست و دروغ مخلوطه
پاسخ + +1 0 --
عرفان 1400/01/06 - 09:57
بگذارید بهتر و بیشتر توضیح دهم که خانم بنیسی کیست:
نامبرده استاد دانشگاه رودهن بود که .....به تهران منتقل شد.
....


اینکه بنیسی با چه سناریویی بعنوان کارشناس به سیما معرفی شده و این اظهارات دشمن شاد کن را از تریبون رسانه‌ی ملی بیان کرده دیگر نیاز به تحقیق و بررسی بیشتر ندارد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/12/27 - 21:03
سهند ایرانمهر کیست ؟
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1399/12/27 - 21:17
سوابق شخصی و تحصیلی

نام و نام خانوادگی: پری ناز بنیسی

گروه آموزشی: روان شناسی

مقطع تحصیلی: دکتری

مرتبه علمی: استادیار

متولد: 1355/06/15

رشته تحصیلی: روان شناسی

استادیارپایه 12دانشگاه آزاداسلامی‌واحد تهران غرب
دکتری تخصصی مدیریت آموزشی
دکتری تخصصی روان شناسی تربیتی
کارشناس رسمی‌دادگستری در امور آموزش
پاسخ + +23 0 --
ناشناس 1399/12/27 - 21:36
واقعا باید تاسف خورد که همچین کسانی به عنوان دکتر روان شناس با روح و روان مردم بازی میکنن
پاسخ + +5 -28 --
ایوب 1399/12/28 - 18:28
دوره آخرالزمون میگن همینه!!!
ملت حرص شکم میزنن به حال مرگ!!!
یک بدبخت بیچاره نادونی اومده در شبکه تلویزیونی گفته مردم قناعت کنین،کمتر بخورین،چیزهای گرون مثل موز از سبد خوراکیتون مدتی حذف کنید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش بابوووووووووو
عده ای خودکشی کردن!!!
ریختن به هم که وای این خانم اینجور گفت دیگه روزی مون قطع شد!!!
چرا اینجوری گفت ما گشنه بمونیم و هزارتا حرف خوب و بد دیگه!!!!
یعنی این عده حاضر بودن همین الان نتانیاهو و زنش سجده کنن.خم بشن دور دنیا بهشون کولی بدهند اما بجاش این خانم دار بزنن. تا خنک بشن و راحت !!!!
پاسخ + +6 -39 --
ایوب 1399/12/28 - 18:30
زمانی پیامبر اسلام هم می خواست تبلیغ دین اسلام را بکند همینطور عده ای بیشعور بودند که حرفهای پیامبر برایشان سخت بود و مخالفت می کردند!!!! میگفتند پیامبر که تاجر است همسرش خدیجه پولدار هست حالا چرا اومده از چیزی حرف میزنه که وجود نداره!؟؟
خودش سیره فکر بقیه نیست.
پاسخ + +1 0 --
فرزادسلیمیان 1399/12/28 - 22:26
جناب پورسلیمان شب خوش.حضورارتش سایبری ساندیس خور در سایت شما هم به وضوح دیده می شود..... پول دریافت می کنند تا در برابرعقلانیت ایستاده و فًضای مجازی را هم مانند هرچیز دیگر که یک پسوند اسلامی گذاشتند و به لجن کشیدند را هم الوده کنند.
من به هیچ وجه با نقدمنطقی مخالف نبود وحتی ان را مهمترین عامل اصلاح می دانم اما نقدی که منطبق بر اصول اولیه تفکر باشد.
حیف است صدای معلم بجای اینکه محلی برای تضارب ارای مفید باشد باحضور عده ای اینگونه لجن مال شود.بزرگواری نموده ومجال عرضه سخن های یاوه گویان مزدور را با تامل اجازه نشردهید.
پاسخ + +1 0 --
یوسف 1399/12/29 - 07:17
موافقم. ایشان صد در صد در پی
تبلیغات هستند. حال به چه منظوری
الله اعلم. مدیر محترم، لطفا این موضوع را حداقل از بخش پربازدیدترین حذف کنید تا یک ماه
شاهد پرواز ایشان به رایگان در اینجا
نباشیم.
حیف است موضوع مفید دیگری جایگزین آن در بخش های گوناگون سایت نگردد. تیزبینی شما مدیر محترم زبانزد است.
پاسخ + +1 0 --
بنده خدا 1399/12/29 - 07:24
چرا پای پیغمبر رو میکشی وسط ، اگر اینجوریه پیغمبر خیلی کارا میکرد که ما از اون قافلیم ، صدتا حدیث داریم که پیغمبر مشاوره میداده ولی جایی نگفتن پول میگرفته ، پیغمبر زنش پولدار بوده اختلاس نکرده ، پیامبر هیچوقت نگفته میوه که از نعمت های بهشتی برای سلامت بدن شماست گرون شد نخورید ، چیو با کی داری مقایسه میکنی دوست عزیز ، چرا تا هرکی اشتباه میکنه اسم خدا پیغمبر میاد وسط ، بچه چهار پنج ساله که استخون بندیش داره شکل میگیره گوشت قرمز نخوره گوشت سفید ماهی یبار خوره و میوه رو حذف کنیم اون در آینده قرار چطور زایمان کنه !!!!
پاسخ + +1 0 --
س 1399/12/29 - 07:51
ایوب جان عزیزم لطفا دین مبین اسلام را به این لجنها نمال.از بزرگ و کوچک اینها غیر از نفرت و عقده چیزی بیرون نمیزند. همانطور که حضرتعالی قیاس به نفس میکنید و میفرمایید بگذار ....
پاسخ + +1 0 --
مهدی 1399/12/29 - 09:06
چی بگم خداوندا.... چی خلق کردی .... کی و چی رو با چی مقایسه می کنه..... وای وای وای...... ازین خانم بعید نبود طرفداری مثل تو داشتن.... کسی که همه زندگیش رانت و ......
پاسخ + +1 0 --
مجمود 1399/12/30 - 07:02
از قیاسش خنده امد خلق را ...
پاسخ + +1 0 --
ملت 1400/01/06 - 16:13
بدبخت تویی نه اون
پاسخ + +6 -1 --
امیر 1399/12/28 - 23:55
الان حدود یکسال است وقتی با مادرم میرم فروشگاه برای خرید ازخجالت اب میشم بجای گوشت و میوه و... پفک و چیپس و.... بر میداره سبد و پر میکنیم این شده گوشت و میوه ما یعنی بدبخترین موجودهای روی زمینیم اونوقت این خانم مفت خور باید اینطوری با روح و روان جامعه بازی کنه شرم بر تو
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/12/29 - 14:19
چیپس و پفک هم گرونه!
پاسخ + +6 0 --
نادر 1399/12/29 - 01:36
متاسفانه بجایی رسیده که خیلی ها برای رسیدن به مال و منال از همه چیز میگذرند ، برای اینکه به پست و مقامی برسند انسانیت و فهم و شعور و مرام و معرفت را به پشیزی میفروشند و به سادگی لگد به پاکی و راستی میزنند ، یکی شون به راحتی میگه مردم نان خشک بخورند و لنگ بپوشند و تحمل پیشه کنند و از سوی دگر فرزندانش در رفاه و تو هتلهای هفت ستاره اروپا می می‌نوشند و از تمامی لذایذ زندگی با مال مردم بیچاره دارند.وی میگذرانند و از این سو نیز این بنده تمام گناهکار به مردم مستضعف طرح نخوردن و زجر کشیدن مضاعف پیشنهاد میکنه و خود در رفاه آنچنانی به ناحق که واقعا لایق آن نیست مسیر درآمد حرام و باطل را طی می‌کند، روزگار غریبیست آنها بخود غره نباشند و آماده قهر روزگار باشند که وای از آن روز.....
دیدی آن قهقهه ی کبک خرامان حافظ
که زسر پنجه شاهین قضا غافل بود
پاسخ + +11 0 --
محمد فروهر 1399/12/29 - 02:03
با سلام بنده ایشون رو خیلی محترمانه به مناظره علمی دعوت کردم، منتها انقدر بی شخصیت و بی اصالت و بی وجود هستند که فقط بلاک کردند شماره بنده رو.

ایشون امنیت روانی جامعه رو به هم ریخته و ترویج سبک زندگی غلط و ناسالم رو میکنه. ایشون باید تحت تعقیب قضایی قرار بگیره.
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1399/12/29 - 04:14
اُف برشما باد
پاسخ + +1 0 --
بهرام 1399/12/29 - 14:11
با سلام
ببینید صرف اینکه فرزندانمان رو با شرایط حاضر زندگیمون تطبیق بدیم چیز بدی نیست ولی بیان این سخن از دهان یک دروغگو که حرف و عملش با هم جور نیست ضربه زننده است
کسب دم از قناعت می زنم که از شدت چاقی نمیتونه....
ادیتوری صدا و سیمای میلی مجری رو به خاطر گفتم کلمه ی رقص از دهن کارشناس میهمان برکنار می‌کنه ولی .....دوربین و مدار و... میده تازه فرصت تأکید بر موضع نادرستش رو هم میده
پاسخ + +3 0 --
سلمان فرهنگ 1399/12/29 - 04:15
اُف برشما باد
پاسخ + +1 -6 --
حمید 1399/12/29 - 16:35
به نظر من الکی حرف این خانم رو دارن بزرگش میکنن مگه وزیر نیروی این دولت که الان ژست اپوزیسیون گرفته و نقد میکنه نگفت که مردم نخورند و کسی دم نزد
حداقل این خانم که مسوول تامین مایحتاج مردم نیستند و فارغ از اینکه هر چقدر درآمد دارند و چکار می‌کنند کلمه قناعت رو هم گفتند که در دین ما هم سفارش شده
ایشون که مسوول نیستند به عنوان یک کارشناس یه پیشنهادی رو مطرح کردن هرکی دوست داره گوش کنه هرکی هم دوست نداره کارخودش رو بکنه
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/12/29 - 18:16
حمید آقا شما طلاب را بچسب
پاسخ + +1 -1 --
داود سعدی 1399/12/29 - 17:26
فقیهی پدر را گفت:هیچ از این سخنان رنگین ودلاویز متکلمان در من اثر نمی کند.به حکم آنکه نمی بینم مر ایشان را فعلی موافق گفتار. ترک دنیا به مردم آموزند/خویشتن سیم وغله اندوزند عالمی را که گفت باشد وبس/ هر چه گوید نگیرد اندر کس عالم آنکس بود که بد نکند/ نه بگوید به خلق وخود نکند. اتامرون الناس بالبر وتنسون انفسکم آیا مردم را به نیکی فرمان می دهید وخودتان را فراموش می کنید؟ایه 44سوره بقره
پاسخ + +4 0 --
رها 1399/12/29 - 18:04
واقعا ادم نمیدونه که چی باید بگه من خودم ایرانی هستم ولی مدتی هست در کانادا زندگی میکنم دوستانم میگفتن شرایط ایران خوب نیست اما باورم نمیشد تا اینکه کلیپ این خانم را از اینستا دیدم اگه ایشون تحصیل کرده باشند از این حرف ها نمیزنند
پاسخ + +4 0 --
ایرانی 1399/12/29 - 21:05
اولاً ایشون چه خوردند اینقدر چله شده اند؟بعد واقعاً فکر کرده چه میگه؟به زخم این مردم شریف در این زمان بحرانی و وانفسای آخرالزمانی نمک پاشیدن؟؟؟؟
و کسی که این را باپیغمبرزیبا اندیش وبزرگوار خدا مقایسه می کند چه تفکری دارد؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + +3 0 --
ایرانی 1399/12/29 - 21:16
حرف دل مسئولین نظام و ائمه جمعه را به مردم زد. همین
پاسخ + +3 0 --
اردل 1399/12/29 - 21:38
....و در فضای رسانه رسمی به ملتی توهین میکند که سالهای اول معلم نیست از کدام خانواده درآمده او که به گفته های خود اعتقاد داره مجانی برای مردم کار کند و پولی نگیرد اگر دارای شرافت انسانی است در این موقیعت سخت اقتصادی ؟ در تلویزیون اعلام کتد از امروز بمدت معلوم تمامی دریافتی های در آمدی خود را به ملت و مردم نیازمند ببخشد و خودش به حداقل حقوق کارگری نه با ده میلیون گذر کند اگر واقعا دارای غیرت و شرافت است
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1399/12/30 - 15:49
از وجنات این کارشناس زبده مشخصه چقدر سطح انتظاراتش پایینه و کاملا معلومه هیچی نمیخوره.......
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1400/01/05 - 23:44
اینکه قناعت باید کرد توصیه سعدی علیه الرحمه هم هست.چو دخلت نیست خرج آهسته تر کن که می خوانند ملاحان سرودی اگر باران به کوهستان نبارد به سالی دجله گردد خشک رودی
ولی..‌.‌.نکته اینجاست که اگر من نوعی خودم در ناز و نعمت هستم وظیفه ام کمک به همنوعه طبق اصول اسلامی و انسانی نه دعوت همنوع به قناعت.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1400/01/06 - 10:52
خواهشند اول از خودت شروع کن اگر واقعا راست میگی شغلهای اضافه را استعفا بده و یک شغل داشته باش تعدادی تو این مملکت ککه شما حالا توش ماهیانه ۱۰۰ میلیون در می اوری افرادی که جانشان گذاشتند ماهیانه با ۶ سر عائله ۳ میلیون حقوق می گیرند یعنی جنابعالی ۳۳ برابر اونا در امد داری سعی کن عذر خواهی بکنی از مردم بخصوص ایثار گران
پاسخ + +3 0 --
حقیقت طلب 1400/01/06 - 12:31
واعظان کین تکیه بر محراب و منبر می زنند
چون به خلوت میروند آن کار دیگر می کنند

پرسشی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند؟!
پاسخ + +1 0 --
رضا 1400/01/07 - 00:16
درودبرشما جناب ناشناس که بسیارسوال به حقی بودخداوکیلی بنده هم جزوخانواده شهیدهم خودم ایثارگروجانبازجنگ تحمیلی هستم ولی انقدربراشفته شدم ازحرفهای این خانم مخصوصا زمانی که بیوگرافیشودیدم ومتوجه شدم فقط هدفش نمک به زخم مردم ستمدیده مابوده ومتاسفم برای صداوسیمای بی دروپیکرکه هرشخصی ازروی شکم سیری یک سوزنی به زخمهای مردم فروکنه نهایت کملطفی است
پاسخ + +1 0 --
رضا 1400/01/06 - 23:44
واقعاجای بسی تاسف است چون این خانم دانشجوی برتربسیجی تشریف دارندو..... ایاصلاح هست این مزدم شریفی که اگربحث جنگ بودسیل بودزلزله بودازجان ومال مایه گذاشتن الان درست نیست که این خانم نامحترم چراکه متاسفانه خیلی هم بی ادبه من خواستم باهاش صحبت کنم تاگفتم سوالی درموردبرنامه صدا وسیمادارم درکمال بی ادبی گفت ارزش وقتم بیشترازاین حرفهاس خواهش کردم گفت تودرحدمن نیستی وکاری نکن بیان ازدرخونه ببرندواقعا این ادم که اینجورپول بی حساب وکتاب دراین مملکت که کارگرزحمتکش مابا۲و۸۰۰روزگارشومیگذرونه وخودش درنازونعمت بهترین موادخوراک وپوشاکی دراختیارشه بگه بچه هاراازخوردن میوه منع کنیم ونمک بریزه روزخم مردم گرفتارفقیروشریف ما وبعد هم درجواب تهدیدکنه که ازدرخونه می برندچون بسیجی وپشتش به کوه هست به واله ظلم مظاعفه ممنون ازعزیزان صدای معلم تندرست وشادکام باشین درپناه حق یاعلی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1400/01/20 - 09:58
خدا پشت و پنهاتان باشد. همه اینها از یک قماشند اگر چک کنید همشون این طوری هستند فقط این ناشی گری کرده که روش زوم کرده اند.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در شرايط كنوني حضور طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه در مدارس چه مزيت‌هايي دارد؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور