صدای معلم

صدای معلم : در این مدت مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران نشست رسانه ای با خبرنگاران برگزار نکرده است . حتی به مناسبت « روز خبرنگار » که ادارات و مناطق در سراسر کشور کم و بیش با رسانه ها نشست تعاملی گذاشته و پیامی صادر می کنند به نظر می رسد که در مانیفست مدیریتی « فولادوند » رسانه و پاسخ گویی به افکار عمومی جایگاهی ندارد !

فولادوند ؛ مدیرکل ناکارآمد آموزش و پرورش شهر تهران

رضا مرادی

گروه استان ها و شهرستان ها/

« عبدالرضا فولادوند » در 26 آبان 1397 توسط « سیدمحمد بطحایی » وزیر وقت آموزش و پرورش به مدیر کلی آموزش و پرورش شهر تهران منصوب گردید .

در این مدت مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران نشست رسانه ای با خبرنگاران برگزار نکرده است . حتی به مناسبت « روز خبرنگار » که ادارات و مناطق در سراسر کشور کم و بیش با رسانه ها نشست تعاملی گذاشته و پیامی صادر می کنند به نظر می رسد که در مانیفست مدیریتی « فولادوند » رسانه و پاسخ گویی به افکار عمومی جایگاهی ندارد .

علی رغم انتشار گزارش ها ، اخبار و مطالب انتقادی در « صدای معلم » تاکنون هیچ گونه پاسخ و یا جوابیه ای برای این رسانه ارسال نشده است .

حتی علی رغم صدور بخشنامه وزارتی مبنی بر » الزام دعوت از خبرنگاران و رسانه ها به جلسات شوراهای آموزش و پرورش استان ، شهرستان و مناطق  » ( این جا ) در این مدت دعوتی از رسانه ها برای انجام این مهم صورت نگرفته است .

 

انتقاد از اداره کل آموزش و پرورش تهران

نگارنده بر اساس مسئولیت و تعهد معلمی خود به صورت خصوصی و پیامکی، معضلات و مشکلات عدیده ­ی موجود در آموزش و پرورش پایتخت را به شخص آقای مدیر کل اطلاع­ رسانی و گوشزد نموده ­ام اما متاسفانه ایشان بر خلاف منش و روش یک مدیر مسئول انقلابی و اصلاح­گر نه تنها وقع و عنایتی به تذکرات اینجانب و دوستان دیگر قائل نشده بلکه با روشی ناصحیح، ناصحان را رانده و با استبداد در اندیشه و عمل به اقداماتی دست یازیده است که خروجی آن در عمل و انعکاس آن در جامعه اساساً مفاهیم تعلیم و تربیت صحیح و بر اساس اسناد بالادستی را در حوزه ­ی آموزش و پرورش شهر تهران مخدوش نموده و از مسیر صواب خارج ساخته و تبعات نامبارکی را در این خصوص به وجود آورده است و یا به اقداماتی که می­ باید ورود نکرده که این خود نیز نقض غرض بوده و چالش ­های منفی متعددی را در حوزه ­ی کاری و مدیریتی ایشان سبب گردیده است که خروجی آن ذبح تعلیم و تربیت در جایگاه خاص و عام آن، شایسته­ سالاری و فضیلت­ مندی، اغتنام فرصت­ ها و آنچه که به صلاح آموزش و پرورش شهر تهران می­ باشد، بوده است.

ظاهراً ایشان و تیم مشورتی اش به روش و سیاست تعمیر و نه تعویض اعتقاد دارند در حالی که در جامعه ­ی مبتنی بر نظام مدنی امروز و بر اساس سیاست علوی نباید عطف به ماسبق کرد و باید با مدیریتی عاقلانه، به روز و شجاعانه با عوامل و سرچشمه­ های تخلفات و انحرافات شفاف و بدون مسامحه برخورد نمود و آنان را از چرخه­ ی کار خارج کرد اما متاسفانه چنین به نظر می­ رسد که ایشان و تیمش با تعابیری ظاهر پسندانه چون تعمیر و نه تعویض، ممانعت از به هم خوردن آرامش، صیانت از اعتبار و آبروی افراد و ... و مواردی از این دست وظیفه و رسالت معلمی و مدیریتی خود را به فراموشی سپرده و با حفظ وضع موجود و حتی عقب­گرد وضعیت اسفناکی را در آموزش و پرورش شهر تهران به وجود آورده­ اند.

انتقاد از اداره کل آموزش و پرورش تهران

در یک نگاه ابتدایی باید اذعان نمود آقای مدیر کل که می ­بایستی تمامی هم و غمش حرکت در مسیر و تحقق تربیت مردم سالارانه، انقلابی گری، اصلاح طلبی و تحول خواهانه بوده و در جهت شکل­گیری و ایجاد روحیه و حمیت نسبت به مصالح و منافع ملی در افکار و منش دانش ­آموزان و همکاران تلاش مضاعف و پیگیر داشته باشد و در جهت تحقق اهداف شهیدان والامقام شکل داده و در راهبرد و عملکرد شیوه ­های شایسته و اثربخش عینیت بخشیدن به مفاهیم و ارزش ­ها را به منصه­ ی ظهور درآورد و در تفکر و اقدام دانش ­آموزان عزیز شهر تهران ساری و جاری نماید و در جهت اجرای اسناد بالادستی و سند تحول اقدامات بهینه را محقق سازد، متاسفانه نه تنها در این مسیر گام ننهاده بلکه با روش ­ها و رفتار نادرست اثرات نامطلوب و نامناسب تربیتی در افکار، رفتار و روحیات دانش­آموزان، همکاران محترم در مناطق و مدارس و در نزد اولیاء دانش ­آموزان و افکار عمومی پدید آورده است که شکل نادرستی از مدیریت اسلامی را در انظار و افکار ارائه نموده که بد­آموزی خاصی را رقم زده و تبعات منفی را در حوزه ­ی ماموریتی خویش ساخته و پرداخته نموده است. در ذیل به مواردی به صورت موجز و مختصر اشاره می ­نمایم که بیانگر ناکارآمدی و عدم توانایی لازم ایشان برای تصدی در این پست مهم و حساس می ­باشد.

انتقاد از اداره کل آموزش و پرورش تهران

 1. تبدیل سمپاد به مکانی برای آمد و شد غیر منطقی و غیر علمی افراد که مشکلات عدیده ­ای را در این نوع از مراکز آموزشی و فرهنگی به وجود آورده است که از بیان مصادیق آن فعلا خود­داری می­نمایم.
 2. عدم توانمندی لازم و اثر بخش در ایجاد عدالت آموزشی و نظارت دقیق بر کارکرد مدارس غیر دولتی و تضییع حقوق دانش ­آموزان در پاره­ای از آن نوع مدارس که نقد جدی در برنامه­ ها و اجرای آنها در پاره­ ای از این گونه مدارس وجود دارد.
 3. ایشان به مدارس توصیه نموده اند که کلاس­ های بیست نفره را به دو گروه تقسیم نمایند در حالی که تقریبا در همه­ ی مناطق آموزشی شهر تهران کلاس­های مدارس دولتی عادی بین 34 تا 42 نفر دانش ­آموز را دارا است و این نشانه ­ی عدم اشراف ایشان و عدم ارائه­ راهکار صحیح در این راستا می ­باشد. عدم توانایی لازم در ایجاد ارتباط حضوری و رسانه ­ای با معلمان، دانش آموزان، اولیا­ی ایشان و افکار عمومی در توضیح و تبیین سیاست­ ها و برنامه­ های آموزشی و پرورشی شهر تهران- هرچند که به نظر نگارنده برنامه­ های اثربخش و اساسی در این راستا موجود نمی­ باشد .
 4. ایشان در خصوص کلاس­های کنکور و موارد مربوط به آن در دبیرستان البرز شفاف سازی نمایند.

در اینجا از نهاد­های نظارتی می­ خواهم موضوع بند 4 را مورد بررسی جدی قرار دهند و فعلا از ورود به آن خود­داری می ­نمایم.

 1. انتصابات ایشان ضابطه مند و بر اساس شایسته سالاری نبوده و عمدتا بر اساس گرایش ­های محفلی و قومیتی است.
 2. دخالت­ های نادرست و جهت­ دار در تعیین بعضاً معاونت­ های مناطق آموزشی
 3. عدم شناخت از حوزه­ ی مدیریتی خود و فقدان شناخت کارآمد و ضروری از وضعیت آموزش و پرورش شهر تهران و عدم شناخت اثربخش و کارا از نیرو­های توانمند شهر تهران و عمدتا به کارگیری قابل تامل همکاران از شهرستان­های استان تهران، همدان و لرستان که شهر تهران و مناسبات موجود در آن و اساسا آموزش و پرورش پایتخت را به خوبی نمی­ شناسند که این چالش سترگی را در حوزه ­ی مدیریتی ایشان به ارمغان آورده است. به عنوان مثال ایشان فردی را به عنوان معاون آموزش ابتدایی منصوب نموده است که در زمان مدیریت ناکارآمد و ضعیف او در منطقه ­ی 9 ، میلیارد­ها تومان از ثروت همکاران به یغما رفت و ده ها نفر از آنان به خاک سیاه نشستند و ....
 4. عدم اقدامات بهینه و جدی در استیفاء حقوق دانش ­آموزان در خصوص فضا­های آموزش و ساخت مدرسه در مناطق مختلف به ویژه در مناطق 5 و 22 که بیان چگونگی آن مفصل می ­باشد که در اینجا از ورود دقیق به آن خودداری می­ نمایم.
 5. قابل نقد بودن نحوه­ ی تایید بعضاً مدیرانی که 30 سال سابقه­ی آنان تمام شده و می ­توانند با مجوز اداره ­ی کل ماموری تشان تمدید گردد. ظاهراً عدالت لازم در این خصوص رعایت نگردیده است.
 6. عدم دارا بودن ابتکار عمل شایسته و به موقع و فعال و سازنده در کاستن از لطمات ویروس کرونا بر آموزش و پرورش دانش ­آموزان شهر تهران و منفعل بودن حداکثری در این خصوص
 7. فقدان برنامه­ های اساسی در خصوص مراکز آموزشی خاص، تیزهوشان و نمونه ­های دولتی در جهت ایجاد سازوکار­ها­ی لازم و اثربخش برای تربیت نخبگان با صفات انقلابی، مردمی، دین­دار، ولایت­ پذیر و معتقد و مسئول و دارای حمیت لازم در حفظ مصالح و منافع ملی. این گونه مراکز بعضا متاسفانه به بنگاه ­های مالی و اقتصادی تبدیل شده که دانش­ آموزان در آنها تربیت صحیح نشده و خود را وام دار نظام ندانسته و خود سبب فرار مغز­ها می ­گردد.
 8. نداشتن برنامه­ ی اثربخش و اقناع پذیر در خصوص امور تربیتی و پرورشی دانش ­آموزان پایتخت
 9. عدم به کارگیری مشاورین توانمند و آموزش و پرورش شناس ویژه ­ی شهر تهران
 10. عدم حساسیت لازم و کارا و مبارزه ­ی جدی و اثربخش با فساد اداری و مالی در آموزش و پرورش پایتخت که نگرانی­ های جدی در این زمینه وجود دارد که فساد به صورت سیستمی تاثیرات بسیار منفی در این حوزه­ ی عملکردی را حادث گردد. در این راستا مصادیق متعددی وجود دارد که فعلا از بیان ریز آنان خودداری می­ نمایم.
 11. عدم برخورد شایسته و جدی با مدیران متخلف در آموزش و پرورش پایتخت که شمارگان آن فراوان است.
 12. فرصت سوزی، ایشان با ناتوانی مدیریتی زمان ­های بسیار ارزشمندی را برای تربیت دانش ­آموزان به هدر داده و در این زمینه کارنامه و رزومه ­ی قابل دفاعی ندارد.
 13. عدم توانایی لازم در ایجاد ارتباط حضوری و رسانه ­ای با معلمان، دانش آموزان، اولیا­ی ایشان و افکار عمومی در توضیح و تبیین سیاست­ ها و برنامه­ های آموزشی و پرورشی شهر تهران- هرچند که به نظر نگارنده برنامه­ های اثربخش و اساسی در این راستا موجود نمی­ باشد .
 14. رها کردن و عدم همت لازم در رفع ریشه ­ای مشکلات حوزه ­ی کاری و حاکمیت روزمرگی به اعتقاد نگارنده در این حوزه و ضعف جدی در ساماندهی، تحول نظام اداری و حل مشکلات ساختاری مزمن
 15. عدم حمایت جدی از حقوق مادی و مالی معلمان و همکاران فرهنگی
 16. عدم مبارزه ­ی جدی با شکل­ گیری تبعیض و امتیازات نادرست و لگد مال شدن عدالت شغلی و حرفه ­ای

نگارنده در این فرصت به مطالب فوق اکتفا نموده و امیدوار است مطالب مذکور اثرات شایسته ­ی خود را در تنویر افکار عمومی و تصمیم عاقلانه و مناسب آقای مدیر کل به جا گذاشته و ایشان با استعفای خود زمینه ­ی ورود مدیری توانمند را برای سکان داری و هدایت دانش ­آموزان پایتخت و خدمت به همکاران فرهنگی فراهم نماید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انتقاد از اداره کل آموزش و پرورش تهران

دوشنبه, 14 مهر 1399 09:35 خوانده شده: 4709 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +12 -6 --
عضو هيات علمي 1399/07/14 - 10:42
مدير كل آموزش و پرورش تهران در جهت لوث كردن آموزش در دوران كرونا گام بر مي‌دارد و ظاهرا هيچ مسئوليتي نسبت به افت وحشناك كيفيت آموزش در مدارس احساس نمي‌كند. در حالي كه اولويت وزارت آموزش و پرورش تشكيل كلاسهاي حضوري با گروه بندي و رعايت پروتكلهاي بهداشتي است، در آموزش و پرورش تهران ادارات و مدارس تلاش مي‌كنند حتي دانش‌آموزان داوطلب را از حضور در مدرسه منصرف كنند. براي چنين مدير كلي متاسفم.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1399/07/15 - 13:35
با سلام...آقای فولادوند را نمیتوان سفید یا سیاه ارزیابی نمود...ویژگی های مثبتی دارند اما واقعیت امر این است که در ارزیابی همکاران نمره قبولی نمی گیرند...شخصیت ایشان از آقای کمرئی قویتره و بسیار انسان عاطفی هستند اما توقعات را برآورده نکردند...برخی منصوبین ایشان(از جمله مسوول گزینش شهر تهران)ظلم بزرگی را در زمان مدیرکلی آقای فولادوند د رشهرستان های استان تهران در حق برخی همکاران نمودند که آثارش همچنان پابرجاست و از سوی آقای فولادوند هم هیچ اقدامی جهت جبران انجام نشد...
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1399/07/15 - 13:38
آقای فولادند چرا برای افراد هزینه داده ای همچون سیدهادی عظیمی که انصافاً لیاقت مدیرکلی داشتند و اگر امثال ایشان هزینه نداده بودند امثال آقای فولادوند به این جایگاه ها نمی رسیدند هیچ اقدامی انجام نداد؟!چرا در شهر تهران ایشان راب عنوان یک مشاور هم منصوب ننمودند؟!آیا واقعا شأن امثال آقای عظیمی حتی مشاور جوان یا مشاور اجرایی مدیرکل شهر تهران هم نبود؟!
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1399/07/15 - 13:38
آقای فولادند چرا برای افراد هزینه داده ای همچون سیدهادی عظیمی که انصافاً لیاقت مدیرکلی داشتند و اگر امثال ایشان هزینه نداده بودند امثال آقای فولادوند به این جایگاه ها نمی رسیدند هیچ اقدامی انجام نداد؟!چرا در شهر تهران ایشان راب عنوان یک مشاور هم منصوب ننمودند؟!آیا واقعا شأن امثال آقای عظیمی حتی مشاور جوان یا مشاور اجرایی مدیرکل شهر تهران هم نبود؟!
پاسخ + 0 0 --
بابک 1400/06/16 - 02:02
نقد منصفانه یا توهین مغرضانه؛ مسئله این است!
نقد و انتقاد به معنای « ارزیابی منصفانه ی یک چیز » است
البته منتقد باید تخصص و سواد لازم رو در حوزه نقد داشته و بدور از منافع شخصی یا سازمانی با رعایت انصاف نقد خود را ارائه کنه.
همچنین نقد از روی حسادت و کینه توزی و دشمنی حتی اگر صحیح باشه قابل اعتنا نیست.
تاثیر حب و بغض تا آنجا است که میتواند هنر را عیب و عیب را هنر جلوه دهد . کسی که به قصد مچگیری به نقد یک اندیشه یا رفتار می پردازد قطعا از درک حقیقت آن عاجز خواهد بود . کسی که با نگاه عاشقانه یا با نگاه مغرضانه و مبغضانه به مسئله ای می نگرد به سختی می تواند همه ی ابعاد و جنبه های آن را به درستی درک کرده و سره یا ناسره ی آن را تشخیص دهد . اصولا برای چنین کسی درک مسئله موضوعیت ندارد بلکه مسائل دیگری است که او را به نقد وا داشته است .
من به عنوان بی طرف این نوشته رو کاملا مغرضانه یافتم.
خدا یار و نگهدار فرهنگیان عزیز باشه
کاش آموزش و پرورش املاکی مردم رو بدون چشم داشت به صاحبانشان پس بده
پاسخ + +17 -4 --
ناشناس 1399/07/14 - 11:19
ایشان به برکت عضویت در انجمن اسلامی قبل از تهران در همدان و شهرستانهای تهران مدیر کل بوده است . در هر دو جا به دلیل نگاه قومیتی و ناکارآمدی بنا بر عزلش بوده که با فشار انجمن ارتقا یافته ، کاش وزیر محترم عملکرد ایشان را لااقل در همدان بررسی کند . ایشان به جهت توانمندی از ضعیف ترین معلمان مدرسه نیز ضعیف تر است اما ...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/14 - 18:50
گفتید انجمن اسلامی معلمان. پس این همه انجمن و روزنامه و گروه‌ها و رسانه ها که نام معلم را یدک می‌کشند فکر شما معلمان نیستند فکر منافع گروهی و رسانه خود هستند و نظرات دیگران بی رایشان مهم نیست پس معلمان فریب این ها را نخورند اینها از نام معلم سو استفاده میکنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/14 - 22:54
ایشان طی چه سالهایی و در چه سمتهایی در همدان بودند؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس دیگر 1399/07/16 - 14:20
گویا آقای فولادوند در همدان نبوده و سمتی هم نداشته که کسی هم پاسخی نداده
پاسخ + +10 -3 --
فرهنگی 1399/07/14 - 11:33
در رابطه با مطلب مربوط به جناب فولادوند قطعا همینطور است که جناب مرادی فرمودند روسای نالایق که مناطق کلان شهرتهران را رو به نابودی کشاندندو حاصل نه تعویض و نه حتی تعمیر ایشان آسیب های جبران ناپذیر بر آموزش پایتخت می باشد. پیام های محرمانه برخلاف ستادملی کرونا که حتی مقام رهبری همه راتابع آن دانسته اند مبنی بر باز بودن مدارس و حضورکادر مدرسه کمافی السابق از تخلفات وعدم دلسوزی و بی کفایتی می باشد.
پاسخ + 0 0 --
خدمتگذار 1399/07/24 - 19:15
متاسفانه در برخی مناطق از جمله منطقه 18تهران مدیریت بر اساس افکار و ایدئولوژی های مادّی و غیر مذهبی اداره می شود،بی تردید آموزش و پرورش منطقه 18 آسیب های جبران ناپذیری را متحمّل شده است که توجه فوری حضرتعالی به این موضوع بسیارضروری است.شناخت اشکالاتی حاد و اساسی که متوجه امور اداری، سیاسی،فرهنگی و علمی منطقه 18شده است وزیر پوست این منطقه اتفاق می افتد که دور نیست سرباز کند مشکلات جدی پیش آورد،
تکبّر و غرور و خودخواهی انحصار طلبی مدیر منطقه 18مشاهده می شود، تحقیر و تهدید معلمان زحمت کش والدین عزیز و همکاران صدیق می باشد.
جناب آقای فولادوند به مطالبات همکاران در منطقه 18توجه نمایید و فکری به حال بی کفایتی و سوء مدیر منطقه داشته باشید نگذارید بیش از این بین شما و معلمان جدایی و فاصله بیفتد که در این صورت آموزش و پرورش شهر تهران دچار آسیب و آفتی بزرگ و جبران ناپذیر خواهد شد.
پاسخ + +3 -4 --
اولياء مستاصل 1399/07/14 - 11:42
جناب ناشناس عزيز ! در خط آخر مطلب فوق " عضو هيات علمي " نيز اشاره به منصرف كردن دانش آموزان داوطلب از حضور در مدرسه شده است . پس فقط مدرسه ي پسر من در منطقه 4 نيست . يك سوزن به خودمان و يك جوال دوز به ديگران بزنيم .
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1399/07/14 - 19:26
شما جز اولیا نیستی وگرنه اینجا کاری نداشتی شما یک توهین کننده هستی به معلمان آقایی که هم معلم هستی هم اولیا مستأصل اگر خیلی مستأصل هستی برو در آموزش و پرورش و اعتراض کن به زمین و زمان و معلم و مدرس آزاد و ایروانی و حتی خودت چرا از آب گل آلود ماهی میگیری باید از معلمان مملکت معذرت خواهی کنی برو مدرسه پسرت و به همه توهین کن ولی حق نداری به معلمان کشور توهین کنی
پاسخ + +8 -1 --
الغدیر 1399/07/14 - 11:56
برخی از نوشته های جناب مرادی مصداق بارز و مبرهن دارد و ای کاش مسئولان بالادستی به فکر چاره می بودند. از آشکارترین اقدامات کورکورانه و قوم گرایانه مدیرکل تهران می توان به انتصاب روسای چند منطقه و معاونان ایشان به خصوص در منطقه6 اشاره کرد. منطقه ای که به لرستان(البته بعد از اداره کل) شهره شده است.
پاسخ + +13 -2 --
ناشناس 1399/07/14 - 14:33
آقای وزیر آموزش و پرورش فقط انتصابات این مدیر کل را بررسی کند . قومیت گرایی در نگاه یک مدیر کل آن هم مدیر کل یک نهاد فرهنگی نوبر است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1399/07/16 - 10:57
قومیت گرایی مدیرکل به روسای مناطق اشم منتقل شده منطقه ای در غرب تهران به خاطر حضور رییس منطقه نیمی از جمعیت اداره و مدارس کرمانشاهی شده اند.خوب دیگه شایسته سالاری چه معنایی می تواند داشته یاشدٰ شکایت به مدیر کل هم نکه نمی شود برد.
پاسخ + 0 0 --
فضولچه 1399/08/07 - 22:52
ولی حسینی هم که منطقه ۱۵ بود شمالی های بزرگوار منطقه ۱۵ رو تسخیر کرده بودن. اونهایی که آشنایی دارن با منطقه ۱۵ میدونن بنده چی عرض می کنم.
پاسخ + +12 -1 --
رئیسی 1399/07/14 - 14:41
درزمان آقای فولادوند شکایت بنده بابت تخلفات وفسادمالی در دودبیرستانی که فرزندم درس خواندپیگیری نشد،بعداینکه مدارک کاملی ارائه دادم وتخلفات محرز شد ایشان پاسخگونبودندوبعدهامتوجه شدم درحال جابه جایی ازشهرستانهای تهران به تهران بودندونخواستند درگیراین پرونده بشن،فقط خداروشکرمیکنم که رهاشدم ازاین سیستم پراز بی عدالتی که حتی به کادر دبیران هم ظلم میشود چه برسدبه دانش آموزواولیاوالبته بازهم ممنونم از نهادهای نظارتی دیگر که تاحدودی حق پایمال شده فرزندم را پیگیری کردندوگرنه ارزیابی عملکردو شکایات آموزش وپرورش فقط پرونده های جزئی رو پیگیری میکنن وجایی که منافع آموزش وپرورش ومدیران درخطر هست سکوت میکنند،باتشکر
پاسخ + +5 -1 --
محمدی 1399/07/14 - 17:55
مطالب همکار محترم آقای مرادی بسیار منطقی و شجاعانه است.
پاسخ + +3 -1 --
شهرام 1399/07/14 - 18:53
با سلام و عرض ادب خدمت جناب مرادی و تشکر از زحمات آقای پورسلیمان.
خیلی از صفات و موارد منفی که بیان نمودید آنقدر در سیستم آ.پ و ذهن همکاران جاگیر شده که از حالت غیر عادی به طبیعی تبدیل شده و بنده در این نظر از آن می گذرم... اما وقتی آقای فولادوند که حضورش در تهران بیشتر به لشگرکشی از اقوام لر به تهران تبدیل شده و تمام پست های حساس و غیر حساس از مدیریت مدارس بالای شهر، مدیریت و معاونت مناطق؛ معاونت و ریاست اداره در اداره کل؛ حراست و بازرسی و... همه و همه دوستان قدیم شهرشان و هم روستایی های ایشان است، امیدی به جلوگیری زد و بندهای سمپاد، کنکور و دیگر تخلفات محرز ایشان نداشته باشید و از آنجا که ساختمان وزارت آموزش و پرورش نیز به تصاحب اقوام ایشان در آمده باید منتظر ترفیع فولادوند از مدیر کلی شهر تهران به معاونت وزیر بود!!!
پاسخ + +12 0 --
خانم معلم 1399/07/14 - 19:22
انتصابات قومی آقای فولادوند بیداد می کنه، ایشان از زمان مدیرکلی شهرستان تهران و تا کنون که مدیر کل شهر تهران شده اند، افراد غیر بومی زیادی را تهران نشین کرده اند و از همه بدتر که این افراد با مناسبات اداری و خلق و خوی اولیا و دانش آموزان تهرانی آشنا نیستند. انتقال همشهری ایشان به تهران و یکباره به دست گرفتن مدیریت مدرسه ای در منطقه یک تهران خنده دار نیست؟ آیا از این مدیر لایق تر و با تجربه تر نبود؟
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1399/07/19 - 12:40
ببخشید
اصلا کسی تو تهران بومی هست که ادعای بومی بودن دارید
ساختار پایتختی در کل دنیا همینه
از تمام اقشار میتونن سمت بگیرن
خنده دار هم شما و امثال شمائید که معلوم نیست از کدوم ده کوره اومدید و الان ادعای خدایی دارید
پاسخ + +3 0 --
دبیر بصیر 1399/07/15 - 00:15
اکثر فرمایشات آقای مردای صحیح میباشد. از طرف اولیاء و بعضی دبیران دلسوز و مسئولین اداری کم فروشی وگرانفروشی و رانت و ویزه خواری وزیاده خواهی بعضی از مدیران مدارس و باند تیم انها که بصورت سیستم و باند ودر مناطق مختلف نفوذ کردند گزارش شده ولی نگاه جناحی ویا سهیم بودن در سود های چند ده میلیاردی مافیا کنکور و آزمون ها ومشاوران شو آف و.... باعث شده آقای فولادوند تیمش در اداره کل شهر تهران از همیشه نسبت به صیانت از حقوق مصرف کنندگان خدمات آموزشی ضعیف تر عمل کنند ومدیران متخلف جری تر شوند ورود تعزیرات و دیوان محاسبات و ... اجتناب ناپذیر است .
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1399/07/15 - 08:25
با سلام بنده هم برتمام اشکالات وارده بر مدیر کل را تایید میکنم حتی ایشان نتوانسته مدیران نالایق مناطق را که تخلفات آنها محرز است برکنار ویا با آنها برخورد کند
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1399/07/15 - 09:00
زمزمه انتصاب شهبازبیگی و شفیع پور که هر دو از اقوام مورد علاقه مدیر کل هستند در دو منطقه آموزشی تهران شنیده می شود . خوب است مراجع نظارتی علاوه بر بررسی این دو نفر ، تمام انتصابات این مدیر کل عجیب و غریب را در دو سال گذشته در شهر تهران بررسی و تحلیل کنند . واقعا کشور چه بدهی به امثال این آقا دارد که باید وجود او را با خسارتهایی که می زند و آشکار است تحمل کند .
پاسخ + 0 0 --
دیده بان حق 1399/07/20 - 15:00
پیش بینی شما در مورد انتصاب آقای شهباز بیگی که لر ودوست وهمشهری آقای فولادوند هستند درست از آب در امد ودر مورد سرپرستی آقای محسن طالبی که شاید لر ویا اهل همدان باشد نشان از لجاجت کودکانه ویا منفعت طلبانه فولادوند در انتصابات قومیتی و دوستانش دلالت دارد چون نقد درست وسازنده وهشدار دهنده آقای رضا مرادی در کانال خبری وزین صدای و مقاله اکبر زارعین و جلیل شمس با نام های پیامدهای کوچ ایلی به شهر تهران و نگاه آسیب شناسانه به تشکل های فرهنگی .بحث سوء استفاده از جایگاه پست فقط مختص انتصابات مدیران مناطق ومدیران مدارس خاص نمیگردد در ساماندهی نیروها در مدارس سمپاد و نمونه دولتی ها دوستان وهمشهری ها و سفارشی های اقوام آشنایان که ابلاغ در مدارس سمپاد وفرزانگان میخورند ولی ردر اداره کل به عنوان ارزیاب و مشاور و... میچرخند جالب این ساماندهی ها در متناطق شمال شهر تهران منطقه 2 و 3و1 و4و5و6 و.... رخ داده است .
پاسخ + +3 -4 --
مرادی 1399/07/15 - 09:45
اینکه نقد شود خیلی خوب است ولی انتشار این متن در شرایط فعلی به دلیل خاصی است؟ آقای مرادی دلیل خاصی دارد که یکباره منتقد شده است؟
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1399/07/18 - 08:32
قطعا به دنبال موقعیتی برای خود و دوستان خود بوده
که فولادوند اعتنایی نکرده
و چون زمزمه رفتن ایشون هم هست
الان این افراد حس کردن با یک نقد تند میتونن در کنار مدیر کل بعدی جایگاهی به دست بیارن
و به نوعی قدرت نمایی کنند و بگن ما این قدرت رسانه ای رو داریم که ماره به چالش بکشیم
یا به ما پست و جایگاه بده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/10/25 - 00:07
اکبرزارعین بگه خودش چطوری از اصفهان به تهران انتقال گرفت.بنده ایشان را از نزدیک میشناسم حرف و رفتار و شخصیتش یکی نیست.اگه باز حرف بزنه مجبورم منم حرف بزنم
پاسخ + +7 -2 --
معلم 1399/07/15 - 11:54
با سلام وعرض تبریک خدمت برادر بزرگوار وفرهیخته جناب آقای مرادی به خاطر صداقت در کلام وجسارت حقیقتگویی وافشاگرایانه شما در خصوص عملکرد بسیار بد وغیر اخلاقی جناب آقای فولادوند.البته همه عزیزان در نظرات خود شکوه های بی عدلاتی رفتار و کردار وعمکرد ی آقای مدیر کل محترم قوم گرا را فرمودن.اینجاست که باید بگوییم از ماست که برماست.آقای مدیرکل کاش قبل از تمام آن اهداف ضدوبندگرایانه تان فقط لحظاتی به مشکلات معلمان و اولیائ ودانش آموزان فکر می کردیدآیا شما ظرفیت پذیرش چنین پست ومسئولیتی را دارید. که البته تمام مسئولین باید اینطور باشند. واقعا متاسف هستم برای قشر معلمین که چنین افرادی را باید به عنوان رئیس بالادست قبول کنند که ذره ای علم ،دانش روز،رفتار اخلاق مداروصداقت در کلام وعمل و......ندارند.از این که 30 سال زحمت کشیدم خالانه وبدون ریا و کلک ودردغ خیلی خوشحالم .از اینکه برای من هم فرصتهای زیادی در زمینه رفتارهای ریاکاری وکلک بود ومن خودم را آلوده نکردم بسیار مسرورم واین رفتار را که البته از معلمین صدیق ومهربانم آموختم.درود خدا به روانشان .
پاسخ + 0 0 --
خسروی 1399/07/18 - 15:53
سلام
این که هر کسی انتقاد کنه با این جمله ها که ایشون به دنبال پست و مقام بودن و اکنون که احساس می کنند آقای فولادوند
آخرای دوره شون هست
با این تعابیر
یعنی تخریب شخصیت فرد نه این که جواب گوی موارد انتقادی باشیم
این روش برای کسانی است که دستشان از منطق و دفاع خالیست
پاسخ + 0 0 --
ف.ل 1399/07/24 - 16:59
کمی خدا ترس باشیم به قول جناب آقای پورسلیمان شما نیت خوانی هم بلدین!
پاسخ + +7 -2 --
ناشناس 1399/07/15 - 11:55
مدیر منطقه 18 به همکارمی گوید ..... ودرجلسه شورای معاونین می گوید سعه صدرخودرا دربرخورد با همکاران بالا ببرید چه باید گفت بارها تخلفات ایشان را به اداره کل توسط مدیران ومعلمان اطلاع داده شده ولی کوچکترین برخوردی نشده است
پاسخ + +2 -4 --
ناشناس 1399/07/15 - 13:07
اقای مرادی امکان داره نقد هایی که رد طول چند سال گذشته منتشرکرده اید را اعلام کنید و دلیل اینکه ناگهان یاد انتقاد کردن افتاده اید را بیان کنید.
پاسخ + 0 0 --
ف.ل 1399/07/24 - 17:00
خودتان سرچ کنید .به عنوان یک منتقد این وظیفه ی شماست که یا آگاهی وبر مدار انصاف نقادی کنید.
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1399/07/15 - 15:03
آقای مدیر کل چرا رییس منطقه ۱۷ منطقه ۱۹ منطقه ۱۵ را از جای دیگر آورده ای ؟ در تهران قحطی نیرو بود ؟ یعنی نیروهای تهران به اندازه تو هم مدیریت بلد نبودند که باید از جای دیگر نیرو وارد می کردی ؟
پاسخ + 0 0 --
رحمان 1399/07/15 - 23:01
علی برکت الله و منطقه 9 هم ایضاً .
پاسخ + +1 -6 --
علامه مجلسی فرهنگ 1399/07/15 - 15:08
مرادی چه در منطقه ۲ و چه ۱۸ بزدل بود و مطیع /وسط مهرماه منو از یک مدرسه جابجا کرد فقط. از ترس و سفارش
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/07/16 - 15:44
اگر شما بزدل نیستید وبه زعم خود شجاع هستید شرح ماوقع و علت جابجایی و فرد مورد اطاعات قرار گرفته از طرف جناب آقای مرادی را شفاف بیان کنید وگرنه از دبیران ناکار آمد و یا مدیران باتخلفات چند صد میلیونی و سندسازی های انچنانی میباشید که فرصت را مغتنم دید وعقده گشایی میکنید
پاسخ + 0 0 --
خسروی 1399/07/18 - 15:59
آقای مرادی اگه ترسو بودند که الآن این گونه در برابر کسانی که قدرت در دستشون هست رویارو نمی شدند
این که مشکل شخصی خودتون رو بهونه کنید
عجیبه
اتفاقا بسیار آدم سادق و شجاعیست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/10/25 - 00:11
مگه وقتی شمالیها و ترکها پست میگیرن اقوام و قومیت خودشون رو نمیارن.بخصوص شمالیها.اتفاقا آقای فولادوند بسیار قوی و شجاع هستند
پاسخ + +2 -10 --
مملک اما راستگو 1399/07/15 - 16:15
سلام آقای دکتر فولادوند بسیار قوی هستند
وزیر محترم جناب حاج میرزایی باید خیلی عز دکتر فولادوند تشکر کند چون ۱۹ منطقه تهران را پاک سازی کرد هیچ مدیر کلی مثل ایشان قوی نبود ایشان با دل و جان زحمت می کشد من مدیر کل هایی دیدم تمام اعضای خانواده خودش را آورده بود اداره کل دکتر فولادوند هیچ کسی را از اقوام خودش نیاورد قضاوت نکنید هر کسی منافع اش به خطر افتاد این مطلب را
بر علیه او می نویسند دکتر فولادوند نیاز مالی ندارد تا ان۹ا من میدانم از خانواده مذهبی ثروتمندی هست
رزمنده جانباز هم هست من یک معلم هستم
ترک هم هستم در منطقه ۱۸ خدمت می کنم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/15 - 17:48
چه ویژگی پسندیده ای دارد این مدیر کل !!!!
خانواده ثروتمند !!!
واقعا فکر نمی کردم اینقدر کمالات داشته باشند
ثروتمند
پاسخ + 0 0 --
فضولچه 1399/07/21 - 16:13
شما که می فرمائید وزیر عز!! این مدیر بهداشتی!
پاسخ + 0 0 --
ف.ل 1399/07/24 - 17:02
مرحبا باهردوپاسخ موافقم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/30 - 07:16
احسنت

ایشون چون نیاز به پول نداره خداروشکر
مثل این گشنه گداها دنبال پول تو آپ نمیگرده
اماادمای فقیر که از روستاهای پیغمبر و رباط کریم و مشهد امدن شهرستان های تهران مشخص میکنه چرا میگیم مدیرکل باید خودش ثروتمند باشه
پاسخ + +1 -3 --
معلم منطقه ۱۸ 1399/07/15 - 17:03
سلام چقدر زشت است این قدر پشت سر مدیرکل حرف می زنید کن نمی دانم مدیرکل های قبلی چه خدمتی برای م۶لم ها می کردند تنها کسی که به معلم اهمیت می دهد د دکتر فولادوند هست بیایید بدون دلیل قضاوت نکنید
ایشان ۱۹ منطقه تهران را پاک سازی کرد
همه از یک آب و خاک هستیم مشکلی دارید به خودش بگوئید دکتر فولادوند از خانواده مذهبی وبا اصالتی هست
ایشان نیاز مالی ندارند وزیر خوب ایشان را می شناسد
هر چه شما ها بگید بی فایده هست
چه اشکال دارد نیروی توانمند را بکار گیرد
دکتر فولادوند ایثارگر است در تمام ارگان های دولتی کار کرد به تمام خیریه ها کمک می کند روز های تعطیلی می روند به سالمندان کمک می کند از همه لحاظ بهداشتی
ی ومالی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/15 - 17:45
شما از کجا با این همه خصوصیات نیکوی این مدیر کل آشنا هستید ؟ چگونه به سالمندان کمک می کند که معلم منطقه ۱۸ متوجه می شود ؟ چگونه به خیریه ها کمک می کند که خبرش به معلم منطقه ۱۸ رسیده است ؟ لطفا مردم را احمق فرض نکنید . تعریف از مدیر کل چه واهمه ای دارد که خودت را معرفی نمی کنی که ببینیم کدام معلم است که این اندازه به مدیر کل خوبش نزدیک است . مخالفین این آقا مثل من حق دارند که نگران معرفی خود باشند ، تو چرا خودت را معرفی نمی کنی ؟ نکند خود حضرت ایشان هستی ؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/15 - 17:50
می شود بفرمائید از لحاظ بهداشتی چه کمکی به سالمندان می کنند ؟
پاسخ + 0 0 --
اولیاء 1399/07/16 - 15:56
در اکثر مناطق شهر تهران علی الخصوص منطقه 2 و ومناطق دیگر 8 و6 و4و18 و 10 که از خانواده دو الی سه برابر شهریهمصوب کلاس های فوق برنامه وکلاس های آمادگی کنکور پول میگیرند و می گویند اگر دوست ندارید این مدرسه هیات امنایی و نمونه دولتی و فرهنگ و مدارس خوش استقبال درس بخوانید بروید مدارس دولتی کم برخودار این تخلفات و باجگیری و تضییع حقوق اولیاء ودانش اموزان در زمان قولادوند وتیمش به شدت بیشتری در حال وقوع است .حتی یکی از مدیران مدارس میگفت فولادوند ومدیر منطقه 6آقای نظریان در جلسه وبینار با مدیران مدارس شهر تهران....واقعا چه مدیر کل اخلاق مداری !!!!!!
پاسخ + 0 0 --
خسروی 1399/07/18 - 16:04
این که همه ی ارگان ها رفته
و همه جا سرک کشیده
یعنی آدم ناکارآمدی است
اگه کارآمد بود یه جا می موند و خدمت می کرد
نه این که یکی ایثارگر باشه
و بلاخره نفوذ داشته باشه
به این جا اون جا پاسش می کنند
پاسخ + +8 0 --
آرمان 1399/07/15 - 18:16
مدیر کل نالایق وترسو نتوانست میرشفیعی مدیر منطقه ۲ را با
..... هیچ برخوردی نکرد انتظار میرفت میرشفیعی را عزل کن ....
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1399/07/16 - 11:01
برخی افراد منطقه 18 احتمالا چون آقای مرادی رییس منطقه اشان بوده و بدون پارتی و اغماض کارمیکردند غرض ورزی دارند
پاسخ + 0 0 --
پدر دانش آموز 1399/07/16 - 16:15
منطقه دو یکی از متخلف ترین مناطق میباشد یکی از دوستان بنده که دخترش در دبیرستان ف ر درس میخواند میگفت از دختر ایشان که پایه دوازدهم مبلغ 10 میلیون تومان بابت کنکور وفوق برنامه و... گرفته اند ولی مصوب سه نیم تاچهار میلیون به شرط برگزاری 15تا16 ساعت کلاس اضافی بر 35 ساعت دروس مصوب درسی باید ارائه کند گرفته است ،به ارزیابی و معاون متوسطه و خود مدیر منطقه اعلام شد ولی توجیه استفاده از دبیران ومشاوران انچنانی و .... بیان نموده اند . قریب به 80 درصد مدارس منطقه دو چه پسرانه وچه دخترانه این چنین هستند برای مثال از برای دخترم پایه هشتم مدرسه دخترانه که قبلا نمونه بود وآلان هیات امنایی دو چک دو میلیونی خواستندکه باید 400000میگرفتند و پارسال نیز همین را گرفتند و سرویس که حدود 1500000تومان بود را سه میلیون گرفتند
پاسخ + 0 0 --
خسروی 1399/07/18 - 16:06
اتفاقا کسانی که در این فضا دارن آقای مراری رو تخریب می کنند
زخم خورد دوره ی ریاستشون هستند
که تابع خواسته هاشون نشدند
آقای مرادی به حق صادقانه کار می کنند
و دلسوزانه
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1399/07/15 - 19:25
19منطقه را ازچه پاک سازی کرد همه ی اخراجی ها وبرکنار شده وناکارآمد شهرستانهای استان تهران آوردن تهران
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1399/07/15 - 23:48
جای تاسف است که این مدیر کل ..... شایعه معاون وزیر شدن را ساز کرده است . .... آموزش و پرورش که اینقدر بی در و پیکر است که مدیرانی در این حد و اندازه چنین ادعاهایی دارند .
پاسخ + +7 -2 --
مجتبی 1399/07/16 - 00:08
آقای مرادی بسیار سخنان بجا وشجاعانه ای مطرح کردند برای نمونه نطقه ۱۸ که مدیر نالایق دارد و مسائلی که اتفاق افتاد .....که همه از آن باخبرند چرا ایشان را عزل نکرد یا آقای فولادوند ترسو است یا بی کفایت و......
پاسخ + 0 0 --
سعادتی 1399/07/19 - 06:12
با سلام تعلل و بی تفاوتی آقای فولادوند مدیرکل شهرتهران به بی کفایتی و بی اخلاقی مدیر منطقه 18 تهران تامل برانگیز است .
پاسخ + 0 0 --
والدین 1399/07/19 - 20:58
ای کاش جناب آقای مدیر کل به ما والدین نگران هم پاسخ دهد با این همه بی اخلاقی و بی تعهدی چگونه فرزندان مان را امانت بدهیم که تربیت کنند
آقای مدیر کل آیا در چنین شرایطی اگر فرزند خودتان هم بود به دست این افراد می دادید تا تربیت کنند؟
بارها و بارها مراجع کردم با برخورد نامناسب پاسخ من را دادند.حالا میبینم که خانه منطقه از پایبست ویران است
پاسخ + 0 0 --
کارشناس منطقه 18 1399/07/21 - 15:13
✍امام علی(علیه السلام):

پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1399/07/16 - 16:44
آقای وزیر کلاهتان را بالاتر بگذارید با چنین مدیر کلی
یا می دانید در تهران چه می گذرد یا نمی دانید
اگر می دانید و اقدامی نمی کنید که وای به حالتان در عقبی
اگر نمی دانید که وای به حال مردم در دنیا
پاسخ + 0 -3 --
معلم منطقه ۱۸ 1399/07/17 - 01:43
سلام جواب او که گفته بهداشتی یعنی چه
روزهای به سالمندان خدمت بزرگی می کند از لحاظ حمام بردن اصلاح سر وصورت سالمندان بردن وسایل بهشتی ضدعفونی کدام مدیر کل چنین کارهایی را انجام می دهد
دکتر فولادوند نیاز مالی ندارد ۲۰ بچه یتیم را کمک می کند
دکتر فولادوند انسان با ایمانی هست
وبا کسی شوخی ندارد با متخلف بر خورد می کند

درود بر دکتر فولادوند اگه مشکلی دارید لطفا با خودش صحبت کنید خودت رارخسته نکن بی فایده است
پاسخ + 0 0 --
رئیسی 1399/07/20 - 00:43
شما راه صحبت کردن باایشان رامیدانید،بنده حتی پیام فرستادم برایشان ولی پاسخی ندادن،حضوری هم چه درشهرستانهای تهران وچه شهرتهران رفتم موفق نشدم ایشون روببینم،رفتن به دفتروزارتی خیلی سهل ترازرفتن به دفترایشان بود،خداروشاکرم که دیگه بااین سیستم پراز ایراد ومنفعت طلب کاری ندارم جایی که نه حرمت همکار خودشان رادارند،نه دانش آموز واولیاء را،فقط درگیر پست ومقام وزیرآب زنی وپرونده سازی دروغین هستن،روی صحبتم باهمه سیستم نیست ولی متاسفانه تخلف وبی درایتی زیادهست.
پاسخ + 0 0 --
فضولچه 1399/07/21 - 09:43
اولا ایشون لطف کنن روز ها به جای حمام بردن و اصلاح سر و صورت!!! سالمندان مردم به کار های خودشون برسند که انقدر شهر تهران رو با عملکرد ضعیف له نکنند.
دوم اینکه این فرد با ایمان و با اخلاص! چطور بیست تا بچه یتیم رو سرپرستی می کنند که شما می دونید؟ چقدر شما به ایشون نزدیکید! شاید هم الان توفیق دارم که جواب پیام شخص فولادوند رو میدم!
سوم اینکه چطور میشه به خود ایشون مطلبی رو گفت؟ من برا حل یه مشکلی که عملکرد ضعیف خود ایشون و مدیر یکی از مناطق باعث ایجاد مشکل بودند، می خواستم ایشون رو ببینم و ۵ هفته رفتم و اومدم و آخرش هم‌ توفیق مشرف شدن خدمت حضرت ایشون رو نداشتم.
نکته آخر: اگه در اصلاح سر و صورت خبره اند تغییر شغل بدهند بهتره. شاید اون طوری بتونن به جامعه خدمتی کنند. در سمت مدیر کلی که فقط ضربه زدند.
دست رو دل ما نگذارید آقا... از دست فولادوند بدجور خونه.
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/07/17 - 07:32
یک پیشنهاد ساده
میانگین دریافتی معلمان در تهران معلوم است . آقای فولادوند اجازه دهد نویسنده این مطلب به نمایندگی از معلمان تهران ، دریافتی او و معاون مالی اداره کل را که در این دو سال گذشته به حسابشان واریز شده ببیند . اگر این دریافتی کمتر از ۱۰ برابر میانگین دریافتی یک معلم تهرانی بود واقعا شهادت خواهیم داد که سالم کار کرده است و البته او بگوید اگر اینطور نبود چه ؟ تازه این پولها پولهایی است که به عنوان حق قانونی اینها به حسابشان واریز می شود ، انشالله که دریافتی ناسالمی ندارند و ما فرض می کنیم که کل درآمد ایشان و معاون مالی اش همین بوده است .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/30 - 07:18
شما بفرمایید میانگین چقدرهست؟

در ضمن یک مدیر کل رو با معلم مقایسه میکنی؟

شوخی میکنید یا واقعا همین اندازه درک دارید از جایگاه هت
پاسخ + +2 -1 --
مربی پرورشی 1399/07/17 - 10:46
مطالب آقای مرادی اگر از سر دلسوزی باشد و سهم خواهی و کینه از عزلشان نباشد صحیح است
شهر تهران برای شهرستانی ها لقمه ی بزرگی است که خود را گم کرده اند
آقای مدیز کل باید پاسخگو باشند
در مجموعه ی ایشان .....
ابتدای ماه خبر مسائلی که آقای حنیف نیا مدیر منطقه ۱۹ با همکاران حوزه پرورشی دارد علنی میشود و انتهای ماه صحبت ترفیع ایشان و مدیریت در منطقه ۲
پاسخ + 0 0 --
معلم 1399/07/17 - 12:51
آقای مرادی عزل نشدند استعفاءدادن به جهت شرکت درانتخابات مجلس
پاسخ + +1 -6 --
کارشناس حوزه ستادی 1399/07/17 - 15:29
دوستان عزیز این قدر به حرف های آقای شفیعی وانتقادات بی منطقش توجه نکنید .این جانب سالها در حوزه ستادی مسولیت داشتم زمانی که همین آقای فولاد وند عزیز رئیس بازرسی همدان بود.فولادوند شخصیتی است ،عالم با تجربه کافی.جانباز جنگ تحمیلی .انسانی نترس وخوشرو سوادش هم باور کنید از 30 مدیر کل استانهای دیگر بیشتر نباشد کمتر نیست .فرهیخته به تمام معنی.حالا اگر 4تا جابه جایی هم داشته حق مسلم یک مدیر کل می باشد.آقای شفیعی که خودش را برای انتخابات آماده کرد اما گروه های سیاسی حتی هم خط خودش دست رد برسینه اش زده اند گویا هوس دیگری در سر می پروراند.اما بداند که با تخریب دیگران نمی توان برای خودش پشم وکلاهی تهیه کند.
پاسخ + +2 0 --
کارشناس حوزه ستادی 1399/07/17 - 15:34
با عذر معذرت در پیامم به جای آقای مرادی نام آقای شفیعی درج شد.از این بابت پوزش می طلبم
پاسخ + 0 0 --
بی طرف 1399/07/17 - 19:37
نقد منصفانه بسیارخوب است شماعزیزهم به جای اهانت به آقای مرادی ازمدیرکل وتیم رسانه ی ایشان بخواهیدبرای آگاهی همکاران پاسخ سوالات را بدهند
پاسخ + 0 0 --
خسرویسما سوادتون چقد 1399/07/18 - 16:12
سواد شما چقدر هست که تشخیص می دهید آقای فولادوند سوادش از سی مدیر کل قبلی بیشتر هست؟؟؟؟
با این استدلال جای تاسف داره از یه فرهنگی
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1399/07/17 - 20:31
آقای فولادوند به جای اینکه جواب دلاوری تهران بیست را برای خود شیرینی داده و برای یک دقیقه صحبت بی سر و ته سه برگه یادداشت هدر دهد ، جرات داشته باشد و با چند خبرنگار نشست رسانه ای برگزار کرده و به سوالات مردم که از زبان آنها پرسیده می شود پاسخ دهد .
پاسخ + +9 0 --
معلم منطقه 2 1399/07/17 - 23:34
عده ای لُر، وابستگان به حزب ..... انجمن مثلا اسلامی معلمان و.... که از طرف آقای فولادوند مامور تخریب این بنده خدا آقای مرادی شدند و از خوبی های ساخته ذهن خودشون برای فولادوند تلاوت می کنند و براشون سوال پیش آمده که آقای مرادی چرا حالا یاد انتقاد افتادن ....
خب سوال بسیار احمقانه ایست. نقد نقد است و زمان و مکان نمیشناسد. اصلا گیریم خصومت شخصی است. اما باز هم باید به شهامت ایشان در افشاگری و نقدشان دستمریزاد گفت.... هر چند خیلی موارد را اونطور که باید و شاید باز نکردند.
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1399/07/18 - 06:15
درتاریخ دوم مهرماه درآموزش وپرورش منطقه تهران صحنه ی مشاهده شده که واقعا باعث تاسف است که مدیر منطقه آقای ..... با ادبیات بسیارزشت وناپسند درجواب خانم آموزگارکه گفت چون من سابقه تدریس دردوره ابتدایی ندارم تدریس کردن دراین مقطع برای من خیلی سخته لطف کنید درسمت معاونت بمانم .مدیرمنطقه درجواب گفتند رئیس جمهور این مملکت جمعیت 80میلیونی را سرکارگذاشته شما نمی توانید 40 تا دانش آموز را سرکار بگذاری کی به کیه.وقتی دیدگاه یه مسئول این طورباشد ازدیگران چه انتظاری باید داشته باشیم . این جواب بسیارنامناسب اززبان یک مسئول که خود انتخاب همین دولت است
پاسخ + 0 0 --
فکری 1399/07/18 - 17:42
منطقه 18 است
پاسخ + 0 -1 --
دلیری 1399/07/18 - 07:51
سلام

واقعا چقدر با غرض ورزی نوشته شده رضا مرادی
و جالب تر اینکه مشخصه یک یا دو نفردر نظرات همراهی میکنن و با اسامی مختلف نظر میذارن
الان هم چون زمزمه رفتن ایشون شده این روبهان شیر شدند
فولادوند بر خلاف آنچه گفته شد ویژگی های مثبتشون بسیار بیشتر از ویژگی منفیشونه
اما بدون اشتباه نیستن

و اینکه در خصوص انتصابات نظر این چنینی بدید مشخصا شما بزرگواران نباید بیشتر از مدیریت یک مدرسه رو تجربه کرده باشید

انتصابات در تمام بخش های مهم و پر کاربرد و بخصوص مالی آموزش و پرورش سفارشی هست
پاسخ + 0 0 --
ستادی 1399/07/18 - 12:29
مدیرکدام منطقه این همه جسارت دارد شاید می خواهد دردولت بعدی هم سمتی بگیرد
پاسخ + +7 -1 --
بیگانه 1399/07/18 - 07:53
نالایق ترین فرد مدیرکل شهرستان ها هست و کل معاونینش

خودشون که در سطح کارشناس منطقه هستند ببینید معاون هاشون در چه سطح حساب میشن
باید فیلمی ساخت با عنوان کارشناسی که مدیر کل بود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/18 - 17:24
کسانی که از شهرستانها اخراج شده و در تهران به کار گرفته شده اند چنین مطالبی را می نویسند . آقای بیگانه حتما از معزول شدگان شهرستانها هستی ، فرا فکنی نکن
پاسخ + 0 0 --
سراج 1399/07/19 - 12:56
بزرگوار اونا رو درست گفتید
و اتفاقا گزارشاتی به سازمان بازرسی کل کشور از طریق افراد اخراجی رسیده در خصوص معاونت تربیت بدنی و سلامت و معاونت مالی که در حال بررسی جدی هستند
به خصوص در فصول 5بودجه که گویا متمرکز داره هزینه میشه در حساب اردوگاه ها و فاکتور سازی اون تایید شده اس

اما الان بحث شهر تهرانه
و به نظر میرسه این بزرگوار آقای مرادی به دنبال مدیر کل شدن هست و حفظ جایگاه در دولت بعد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/19 - 19:26
به امید خدا حتما با آمدن سازمان بازرسی هم موضوعی که گفتی بررسی می شود و هم اسناد مدیریت مالی فولادوند و بعضی از مسائلی که شاید باید زودتر بدانها پرداخته می شد . حتما سازمان بازرسی دست خالی نخواهد رفت .
پاسخ + 0 0 --
بیگانه 1399/07/21 - 11:46
دوست عزیزی که گفتن بنده اخراج شدم
من از همون لحظه که این تیم اومد رفتم منطقه و برام مهم نیست چی میگی
....ه اینقدر سنگ این افراد رو به سینه میزنید
در ضمن قرار هم نیست شماها بمونید
.....

در مورد آقای فولادوند هم که نوشتید که مشکلات مالی بوده
به نظرم چون مشکلات مالی به رئیس سابق و فعلی بودجه و رئیس اداره سلامت عزل شده دوره فولادوند و فعلی و تدارکات فعلی و این افراد میرسه قطعا سازمان بازرسی کل کشور دست پر خواهند رفت
پاسخ + 0 0 --
متعهدی 1399/07/28 - 00:44
در سلامت شهرستان های تهران
همین نکته بس
در انتخاب صیدلو در معاون مالی، معاون تربیت بدنی و سلامت و معاون آموزش متوسطه و سواد آموزی و ...میشه حداقل ده شاهنانه نگارش کرد
که چقدر این افراد سالم، با سابقه درخشان، تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر و ....

هر چند. نظرات رو ادیت میکنید یا کلا پخش نمیکنید
پاسخ + 0 -1 --
بازمانده 1399/07/18 - 08:38
دوست بزرگوارمون این روش قدیمی شده که شما بذارید در واپسین روزهای یک دولت یا یک مدیر یک نقد تند بنویسید و وی رو به استعفا دعوت کنید
شما میتونید حتی به رئیس جمهور در روزهای آخر نقدی تند بنویسید و دعوت به استعفا کنید
این روشی غیر اخلاقی و غیر انسانی شما برای گرفتن سمت و پست در دوره بعد مدیرکل جدید منسوخ شده
به جای این دلسوزی های بی پایه و بی اساس بهتر است به درون خودتون نگاه کنید
اگر شما واقعا دلسوز مردم و معلمین و دانش آموزان هستید چرا زودتر این مطالب رو رسانه ای نکردید
چون شهامت نداشتید و میترسیدید که تمام جایگاه و پست های شما و اطرافیانتون گرفته بشه
با خدای خودتون و خودتون رو راست باشید
تا بفهمید چقدر به فکر خودتون و اطرافیانتون هستید
و اونا شمارو شیر کردن که اره بنویس ما پشتت هستیم
و به زودی فولادوند میره و شما به عنوان یک منتقد میتونی در کنار مدیر کل بعد جایگاه خوبی به دست بیاری

و مکرو و مکرالله والله خیر الماکرین
پاسخ + 0 0 --
خسرویسما سوادتون چقد 1399/07/18 - 16:19
انتقادها می تونند ما را بسازند
پس از ان نترسیم
از طرفی له مای جواب ددن به انتقاد ها
نفس انتقاد رو زیر سکال برد
پاسخ + +1 -3 --
بازمانده 22 1399/07/18 - 08:39
دوست بزرگوارمون این روش قدیمی شده که شما بذارید در واپسین روزهای یک دولت یا یک مدیر یک نقد تند بنویسید و وی رو به استعفا دعوت کنید
شما میتونید حتی به رئیس جمهور در روزهای آخر نقدی تند بنویسید و دعوت به استعفا کنید
این روشی غیر اخلاقی و غیر انسانی شما برای گرفتن سمت و پست در دوره بعد مدیرکل جدید منسوخ شده
به جای این دلسوزی های بی پایه و بی اساس بهتر است به درون خودتون نگاه کنید
اگر شما واقعا دلسوز مردم و معلمین و دانش آموزان هستید چرا زودتر این مطالب رو رسانه ای نکردید
چون شهامت نداشتید و میترسیدید که تمام جایگاه و پست های شما و اطرافیانتون گرفته بشه
با خدای خودتون و خودتون رو راست باشید
تا بفهمید چقدر به فکر خودتون و اطرافیانتون هستید
و اونا شمارو شیر کردن که اره بنویس ما پشتت هستیم
و به زودی فولادوند میره و شما به عنوان یک منتقد میتونی در کنار مدیر کل بعد جایگاه خوبی به دست بیاری

و مکرو و مکرالله والله خیر الماکرین
پاسخ + +1 -3 --
اخراجی ها 1399/07/18 - 08:44
شما تنها شایستگیتون احتمالا متصل بودن به مجمع فرهنگیان و ارتباط با افرادی چون ..... هستش
میشه در خصوص تخلفات مدارس غیر دولتی ایشون هم اگر جرات داری، اگر شهامت داری، اگر واقعا دلسوزی صحبت کنی؟
.....
پاسخ + 0 -2 --
آموزگار 1399/07/18 - 08:46
من از همه عزیزان خواهش میکنم
رزومه کاری ایشون رو از زمانی که دبیر بودن تا پست های مدیریتی بررسی کنن
و صلاحیت و توانمندی این جناب مرادی رو بدونن چیه

و دقیقا بعد از چه خطابه ها و مطالبی که نوشتن به کجا رسیدن
پاسخ + +1 -1 --
ستادی 1399/07/18 - 11:49
اینجا شده محلی برای غرض ورزی و کینه توزی
هر کسی که توقع داشته و به قصد و نیتش نرسیده انتقاد میکنه و هرکسی هم که مثل اقای مرادی عزل شده و چشمش به دولت بعدیه نقد مینویسه
این روش خیلی قدیمیه و هیچ کسی اهمیتی نمیده
صحبت های اقای مرادی و کسانیکه .... براشون کامنت بذارن هیچ جایگاه و اعتباری نداره
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1399/07/18 - 13:03
دوست گرامی چرا دروغ گفته و از عدالت خارج می شوید؟ همه می داننکه آقای مرادی عزل نشده بلکه برای کاندیداتوری مجلس استعفا داده اند. چرا دروغ و چرا تهمت؟
پاسخ + 0 0 --
معلم منطقه 18 1399/07/18 - 13:08
آقای مرادی مدیری توانا، شجاع، صاحب برنامه، پاک دست و صادق بود که هزاران حیف از مدیریت منطقه ی 18 استعفا داد. چنانچه در آموزش و پرورش کشور 5 نفر مثل ایشان می بود مطمئن باشید آموزش و پرورش در اولویت اول تصمیم سازان نظام بود.
ایشان شایستگی وزارت را دارد. کسانی که ایشان را از نزدیک می شناسند به این امر گواهی می کنند.
ایشان در دوره ی مدیریتش در منطقه ی 18 از خودروی اداره استفاده نمی کرد و با اتوبوس رفت و آمد می نمود و اقدامات فراوانی در جهت اداری، مالی و ارزشی انجام داده است که سبب افتخار نظام و جامعه ی آموزش و پرورش می گردد.
ای کاش می شد اقدامات خوب و ارزشمند ایشان را به رشته ی تحریر در آورد.
حقیقتا ایشان از انسان های شایسته و مظلوم جامعه ی ما هستند.
پاسخ + 0 0 --
باهوش 1399/10/18 - 09:52
هر کسی هم که پست گرفته و یا در پستش علیرغم عملکرد غیر قابل قبول وبر اساس حمایت واعمال نفوذ آقای فولادوند مدیر کل شهر تهران ابقاء شده باید افراد منتقد و دلسوز را در مذان اتهام قرار دهد . اتفاقا با توجه به تخلفات عدیده مدیران علی الخصوص مدارس خاص و بر خودار با گردش مالی مستند بیش از یک میلیاردی و غیر مستند یک ونیم میلیاردی و واگزاری مزایده ها وفروش زمین واموال و املاک ارزشمند زیز قیمت واقعی و واگزاری مناقصات با تبانی کارشناس دادگستری که قیمت کارشناسی را از خود معاونین توسعه نیروی انسانی ومالی مناطق و مدیران مناطق میپرسد و اعلام میکند و سهم بری بعضی مدیران مناطق ومعاونین مالی و.... بکار گیری اقوام و دوستان از لرستان و همدان و ملایر و شرستان های که بعضا حکم و ابلاغ انها در منطقه 2 و 3 و4 و5 و.. ثبت شده تهران و مناطق شمالی شهرتهران ثبت شده ولی در دوایر مختلف اداره کل مشغول بکار هستند .
پاسخ + +6 -3 --
فرهنگي منطقه ١٨ 1399/07/18 - 15:26
اقاي رضا مرادي إز بهترين و كار آمد ترين مديران منطقه ١٨ بوده حيف كه استعفا داد ، ايشون روحيه معنوي و عاشق خدمت به مردم ، مديري بود كه با اتوبوس رفت و آمد ميكرد إز جنس منطقه ١٨ بود إز ماشين اداره استفاده نميكرد ، ميز خدمت داشت و اون ميز واقعا هدفش خدمت بود نه تظاهر . مرادي إز افتخارات منطقه ١٨ فقط چون به شغال ها باج نميداد الان يك سري آدم احمق تو لباس فرهنگي جرات توهين كردن به ايشون پيدا كرده ، ايشون فردي متدين و مذهبي و بسيار با اخلاص و جز خدمت به خلق آرزويي نداشت .آهاي اونايي كه إز خدا نميترسيد و پشت ديگران افترا ميبنديد بترسيد إز خدا و روز قيامت ، به جاي حسادت به ديگران سعي كنيد مثل مرادي باشيد ، آقاي مرادي هر جا هستي امام عصر نگهدارت باشه كه منطقه ١٨ هميشه مديون خوبي هاي شماس .
پاسخ + 0 0 --
مطلع 1399/07/19 - 13:15
بعضی از طرفداران و غرض ورزان سعی دارند القاء کنند آقای رضا مرادی پاک دست و متعهد و شجاع در 18 ماه قبل عزل شده انذد ولی همه میدانند وخود آقای فولادوند ودوستان نزدیکش مطلع هستند ایشان برای کاندیداتوری انتخابان مجلس در اردیبهشت سال 1398 استعفاء دادند و هیچ گونه تخلف و پرونده باز یا بسته ای از بابت مدیریت منطقه 18 نداشتند ایشان رفتار و دیدگا هشان مانند شهید رجایی بود در بین مردم بودند و سعی میکردنند و عدم استفاده از امکانات دولتی برای خود ونزدیکان و صرفه جویی در هنگام تعطیلی ساعات اداری رعایت کنند و جلو ریخت وپاش ها بگیرند. متاسفانه هم جناح اصولگرا وهم جناح اصلاح طلب ایشان فردی با تفکر دهه شصتی معرفی می کنند آیا جزء این است که مسئولین ده شصتی علی رغم جنگ وتحریم و.... هم ثبات اقتصادی وهم امنیت و دفاع از مرزها و کیان وخاک جمهوری اسلامی ایران را برقرار کردند
پاسخ + +1 -3 --
خلیل 1399/07/18 - 22:51
سلام
جناب آقای مرادی شما کا استاداستاد گفتنت به ایشان و ....
برای ما روشنه
نکنه پایان دولت نزدیک می شویم فکری به سرت زده
.....
نه بردار با این ادبیات به مقصود نمی رسی
پاسخ + 0 -4 --
محسن امیروالا 1399/07/18 - 23:04
با سلام خدمت همکاران و خوانندگان عزیز
برخود لازم میدانم به جهت اطلاعاتی که درباره جناب مرادی دارم چند نکته رو یادآوری کنم بلکه دوستانی که ایشان را به شهامت و شجاعت خطاب کردند کمی بیشتر این آقای به ظاهر متشرع و شجاع را بشناسند.
۱_ جناب مرادی عزیز کاش در کنار اون پیامک هایی که بعنوان انتقاد به آقای فولادوند داده اید پیامک هایی که از ایشان عاجزانه تقاضای پست کرده اید را نیز نشان بدهید تا دیگران بهتر شمارا بشناسند .
تا قبل از این شما ایشان را استاد بزرگوار خطاب میکردید یهویی چه اتفاقی افتاده که اینگونه منتقد شده اید و این همه هم انتقاد دارید؟؟؟
۲_ اگر در مدیریت منطقه ۱۸ انتقادی هست متاسفانه گزینه مورد تایید خود شما بوده و از معاونین منصوب حضرتعالی
۳_ حتما بخاطر دارید مدیر متخلف سمپاد منطقه ۲ را به منطقه ۱۸ آوردید و به ایشان مدیریت سمپاد را دادید و باز مرتکب تخلف شدند و توسط دکتر فولادوند برکنار شدند.
ادامه در پیام بعدی
پاسخ + 0 0 --
مکتبی 1399/07/19 - 13:28
آقای امیر والا
شما کجا پیامک های خصوصی آقای فولادوند را دیده اید که آقای مرادی عاجزانه تقاضای پست کرده جای تعجب دارد !!!!!
اتفاقا مدیر منطقه فعلی قبل از ورود آقای مردای معاون مالی منطقه بودندو سپس از طرف دو تن از معاونین که جزو دوستان مصلحی و گراوند و...و منتسب به آقای فولادوند بودند معرفی شدند جالب یکی از همین معاونین نیز به دلایل تخلفات وزد وبند با مافیای کنکوری که آقای مردای با بعضی از انها درگیر شد عزل گردیدن
در مورد مدیر معزول سمپاد در منطقه 2 و منطقه 18 بهتر خود مدیر این دبیرستان پاسخ شما را بدهد راستی مگر ایشان الان مدیر یک مدرسه خوش استقبال نیستند و مگر فولادوند و مدیر منطقه 18 این را نمی داند . پس لطفا شما نعل را وارونه نزنید
پاسخ + +1 -2 --
محسن امیروالا 1399/07/18 - 23:05
ادامه از پیام قبلی
۴_ جناب مرادی بعید است از شما که ظاهری مذهبی دارید و جای مهر بر پیشانی اینقدر بی تقوایی کنید تازه یادتان افتاده انتقاد کنید؟
تازه که بوی کباب به مشامتان خورده؟
گویا شما هم این شایعات جابجایی ایشان را جدی گرفته اید که گربه رقصان مدیر کل بعدی شده اید .
۵_ محض اطلاع شما عرض کنم کسانی را که شما بعنوان هم قوم های ایشان نام بردید (و البته بعضی از نظر دهندگان عزیز) باید عرض کنم هیچکدام این افراد یا لااقل اکثریت آنها سالیان سال است که در تهران مشغول به کارند و با ایشان نیامده اند بعضی منتسبین جناب کمره ئی بوده اند و برخی سابقه سکونت خانوادگیشان در تهران به بیش از ۷۰ سال میرسد .
گویا بعد از چندین سال تنش های بسیار زیاد در تهران دو سالیست که تهران روی آرامش به خود دیده دوباره بعضی به دنبال ایجاد همان تنش ها هستند که بتوانند از آب گل آلودی که درست میکنند ماهی خود را بگیرند .
جناب مرادی عزیز علیکم باالتقوی
پاسخ + 0 0 --
ایمان 1399/07/19 - 00:00
واقعادرمورد بند 2و3 حقیقت را گفتید بزرگترین اشتباه آقای مرادی شما اشاره کردید البته مدیرسمپاد مجددا توسط مدیرمنطقه که جانشین اقای مرادی شد مدیردبیرستان انتصاب کرد مدیر دان دبیرستان رابا گریه وناراحتی درتاریخ 25شهریورماه 98 جابه جاکردند
پاسخ + 0 0 --
احمدی 1399/07/19 - 06:15
چرادروغ وتهمت وبزرگنمایی وبه حاشیه بردنمطلب پیاسشانی اقای مرادی پینه بسته به ااقای فولادوند گفتهااستاد عزیز ومطالبی ازاین قبیل چرا حاشیه میرویدوبصورت منطقی وعلمی نوشته ایشان رانقد نمی کنید واز در توهین دروغ وتهمت وارد می شوید یکی دونفری که با نشر اکاذیب وخارج کردن موضوع وادرس غلط دادن می خواهند موضوع را عوض نمایند توجه داشته باشند با این روشهای نادرست نمی توان افکار عمومی را فریب داد ومردم را منحرف نمود شما اگر فرهنگی هستید به روش ساحران غیب گویی ونیت خوانی نفرمایید با استدلال و منطق مطالب امده در متن وموارد بیست گانه را نقد زده وپاسخ بگویید بردن مطلب به حواشی ومطالب شعاری وغیر مربوط مشکلی را حل نمی کند به فرض محال مطالب شما درست چه ربطی به موارد متقن ومستدل اقای مرادی دارد کلمات زشت چون گربه رقصان وبوی کباب وتهمت های ناروا جز فرار رو به جلو ودادن ادرس غلط وگمراه کردن افکار عمومی چه چیز دیگری را به اذهان مبادرت می نماید از کلمات ارزشی ومفاهیم گوهر بار دینی سو استفاده ننمایید .
پاسخ + +1 -3 --
ستادی 1399/07/19 - 09:11
جناب مرادی
شما بیش از ۴ ماه تلاش کردیت که در مناطق مختلف بتوانید از همین اقای فولادوند پست بگیرید
چه کسانی رو که شما واسطه کردین تا بتوانین یک معاونت منطقه بگیرین
و چه تقاضاهای ملتمسانه ای که بی جواب ماند
حالا که تلاشهایتان بی نتیجه مانده سعی در تخریب ایشان میکنین و یا بوی کباب شنیده اید؟
در صورت لزوم متن تک تک پیام های ملتمسانه و عاجزانه ی ایشان را در همین تاپیک درج خواهم کرد که بدانید عوام فریبی چه نتیجه ای خواهد داشت
ضمنا شما فعلا پرونده ی باز در هئیت تخلفات دارید
بهتر است تلاش کنید آن را حل و فصل کنید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1399/07/19 - 11:02
منصف باشید آقای مرادی در زمان مهندس باقری معاون و رییس شدند ربطی به آقای فولادوند ندارد
پاسخ + 0 0 --
بصیر ودانا 1399/07/19 - 13:45
آقای ستادی ویا امیر والا و.....
اولا شما ادعایی گردید مبنی بر پیام های ملتمسانه و عاجزانه آقای مرادی اگر راستگو وراست کردار وشجاع هستید پیایمک هایی را که ادعا میکنید در همین جا منتشر کنید ثانیا پیامک های موبایل شخصی آقای فولادوند پهلو شما چه میکند نکند شما رییس اداره ارزیابی وعملکرد مسبوق تهران میباشید که یکی از اصلی ترین افراد در اتاق فکر و منحرف کننده آقای فولادوند بیچاره هستید . حمله شما به جناب کمریی وخصومت و عقده گشایی شما نسبت به آقای کمریی و دوستان ایشان حکایت از این دارد که شما آقای ... و یا یکی از دوستان بسیار نزدیک ایشان میباشید . اتفاقا مسامح و تساهل که منجر به جری شدن مدیران متخلف وتضییع حق الناسی که در این حدود دو سال به مردم روا داشته شده ریشه در عدم نظارت و ارزیابی های میدانی و... نگاه جناحی و رفاقتی و... آقای گر .... دارد . ذر ضمن آدرس غلط ندهید آقای مردای هیچ پرونده باز ویا بسته تا امروز 18مهر 1399 در هیات تخافات و یا اداره ارزیابی عملکرد نداشتند . مگر اینکه شما ودوستانتان در اداره کل بخواهید پرونده سازی بخاطر انتقاد سازنده برای آقای مرادی تشکیل دهید
پاسخ + +1 0 --
عادلی 1399/07/19 - 10:35
همکاران محترم فرهنگی شان فرهنگیان بالاتراز این است که اینگونه به اهانت از یکدیگر بپردازیم اگر مخالف صحبت های آقای مرادی هستید دلیلی نداردتوهین نموده و به مواردی که صحت ندارد بپردازید آقای مرادی همیشه و در هرزمانی چه موقعیکه سمتی نداشتند و چه هنگامیکه ریاست منطقه و معاونت منطقه را داشتند باجسارت و شجاعت صحبت هاشون را می گفتنداین روحیه ایشان است که در هر شرایطی حرفهاشون را قاطعانه بیان می کنند که البته این شفافیت برای اغلب خوشایند نیست و معمولا افراد در لفافه وچابلوسی را متاسفانه بیشتر می پسندند و چه بسا همین خصوصیت ایشان موجب دشمنی بسیاری گردیده است. متاسفانه ظاهرا این عرف ناشایست پسندیده تر شده که مثلا رییس منطقه ای جلوی ما قول انجام کاری را دهدو در خفا مخالفت کند ولی ایشان مخالفت را به بجای خفا در جلوی فرد شفاف اعلام می کردندو به همین دلیل این صداقت مقبول برخی افراد نیست.
پاسخ + 0 0 --
سراج 1399/07/19 - 13:10
اصلا هم ایشون جسور نبودن
الان هم بهتره کمتر خودت رو کم بدونی و ارزش قائل باش برای شخصیتت
به خودتت بیا مرد

ایشون در تمامی سمت ها مطابق با دستورات مافوق و دوستان و ....به بقیه پست داد
پاسخ + +2 -2 --
یاد امام و شهدا 1399/07/19 - 12:52
تلاش شما برای گرفتن پست مدیرکل شدن ستودنی است اما لیاقت آن را ندارید

جناب مرادی بنده رو یاد بطحائی انداخت که گفت به علت کاندیداتوری در نماینده مجلس استعفا دادم
اگر شما واقعا به فکر خدمت بودید نه قدرت آیا مدیریت آموزش و پرورش مناطق جایگاه خدمت نبود؟
بسیار یاز افراد سطح پایین با کاندید شدن صرفا به دنبال نوعی تاییده گرفتن از شورای نگهبان هستند و از این طریق برای خودشون جایگاهی خیالی تصور کنن

خیر برادر که ظاهری مذهبی دارید

شما هیچگاه لیاقت مدیر کلی شهری همچون تهران را ندارید

دست از دست و پا زدن بردارید و جای مهر بر پشیانیتان را توسعه دهید
تا انشالله به عارضه زانوی نمازگزار نیز دچار شوید

"اگر فردی مهر بر پیشانی دارد و مشکل زانوی نمازگزار ندارد و یا نمی داند چیست والله باید به او شک کرد"
پاسخ + 0 0 --
باهوش 1399/10/18 - 10:07
چرا شما و دوستان کم هوش تان سعی دارید افکار عمومی و دبیران ونهاد های مسئول را به سوی دیگر سوق و انحراف دهید که نقد های منطقی و مستند ومستدل آقای مرادی برای عرضه و مطرح نمودن خودشان برای مدیر کلی شهر تهران است. عزیز دل برادر آدرس غلط ندهید زد وبند ساخت وساز و مناقصات و مزایده ها در منطق و کم فروشی وگرانفروشی خدمات آموزشی فوق برنامه و کنکور و گرانفروشی در سرویس مدارس انتصابات و نقل وانتقالات قومی و رفاقتی همه همه گوشه ای از تخلفات و سوء استفاده مدیر کل شهر تهران آقای فولادوند از جایگاه و پست دولتی میباشد . امیدوارم قوه قضاییه و دیوان محاسبات و... هرچه زودتر به موضوع وارد شوند و تخلفات چند صد میلیاردی این مافیا نفوذ کرده در اداره کل و بعضی مناطق را رو کنند . تا رسوا شود هر انکه صادق نیست
پاسخ + +1 -1 --
جمعی از مدیران م18 1399/07/19 - 13:13
رطب خورده کی منع رطب کند؟
جناب آقای رضا مرادی مدیر سابق آموزش و پرورش منطقه18
در پاسخ به موارد مطرح شده توسط حضرتعالی در صدای معلم این گونه عرض می شود رطب خورده کی منع رطب کند؟
بد نیست کسی که در خصوص انتصابات مدیرکل منتقد هستید و ایشان را ناکارآمد می دانید لطفا بیان نمایید:
1-چگونه مدیر مدرسه عزل شده یکی از مناطق تهران را در مدارس سمپاد منطقه18منصوب نمودید؟
2-چگونه معاون متعهد و کارآمد متوسطه منطقه تحت مدیریت خود را عزل و یک نفر را بدون حتی داشتن یک سال سابقه مدیریت مدرسه به عنوان معاون آموزش متوسطه منصوب نمودید؟
3-چگونه در زمان مدیریت خود تمامی شورای معاونین منطقه را از دم تیغ خود گذراندید؟
4-چگونه توانستید کارشناسان خبره و با تجربه را یک شبه با صدور یک حکم به سر کلاس درس بفرستید؟
پاسخ + 0 0 --
اداری 8 1399/07/19 - 16:59
فکر میکنم شما همان مدیر معزول نمونه دولتی اسوه هستید که در بی ادبی و جلسه معارفه خود مدیر جایگزین وکلیه عوامل اداری منطقه را با توهین و بی ادبی مورد خطاب قرار دادید راستی ساعات اضافی که به نام همکاران در لیست فوق برنامه می نوشتید .... و افراد ونیروهای آزادی که به کار میبردید که حتی پسر یکی از همکاران که در دانشگاه شریف وخود شما ایشان بکار گرفتیدو بعد ها بر علیه شما شکایت کرد م-ح و هنوز در مدیریت بعدی نیز کار میکرد وتخلفات عدیده ای از زمان شما در مدرسه وجود داشت را خود شما گزارش کردید البته بعد از عزلتان گزارش در ضمن فاکتور کردن یک دستگاه کپی چند بار در اسناد و موارد مشابه و دریافت شهریه غیر متعارف دو الی سه برابر مصوبات و نصب دستگاه شنود و استراق سمع در دفتر دبیران و دفتر خودتان و منجر به صدور حکم بر علیه شماشد والی ماشاالله تخلف و ارتشاع و.... بماند .
راستی بعد از کنار گیری آقای مرادی شنیدم مدیر مدرسه دولتی شدید ولی به دلیل تخلفات محرز و زیاد حتی توسط اداره کل و وزارت خانه از مدیریت در هرگونه مدرسه ای عزل گردید .
پاسخ + +2 0 --
جمعی از مدیران م18 1399/07/19 - 13:14
ادامه:
-چگونه مدیر مدرسه نمونه دولتی خود را وسط سال تحصیلی عزل نمودید؟
6-چگونه کسی را که سابقه حتی یک روز کار در اداره یا معاونت و مدیریت مئدرسه را نداشته را به عنوان کارشناس مسئول آموزش متوسطه منصوب نمودید؟
7-چگونه توانستید قبل از شروع ساعت کاری مدارس،پشت درختان مخفی شوید و ساعت ورود و خروج مدیر مدرسه را کنترل نمایید؟
8-در دوره تصدی شما چه بلایی بر سر معاونت آموزش ابتدایی منطقه آمد و با ضمن خدمت منطقه خود چه کردید؟
پاسخ + +2 -2 --
احمدی 1399/07/19 - 14:35
مواردی که دوستان در فوق اورده اند دلایل متقن وعلمی است در انجام سیاست وروش درست اقای مرادی ایشان بر اساس دلایل حرفه ای وعلمی به اقدامات اشاره شده توسط دوستان دست زدند وبیان موارد فوق اظهار به توانایی ونقش افرینی عالی ایشان در مدیریت دارد بعنوان مثال مدیر نمونه دولتی معزول که نه تنها از مدیریت بلکه از اموزش وپرورش باید کنار گذاشته می شد مگر بعد از عزل ان مدیر به عنوان مدیر مدرسه عادی منصوب نشد که هشت ماه بعد از استعفا اقای مرادی از اداره کل امدند واورا از مدیریت مدرسه عادی هم برکنار کردند وگفتند نمتی تواند مدیر مدرسه عادی هم باشد درحالی که اقای مرادی در منطقه نبود وهشت ماه قبل رفته بودتمام مواردی که تمام مواردی که دوستان اورده وباز نمی کنیم بیانگر اقدام صحیح ومرضی خداوند است از جانب مرادی مظلوم انقلابی وولایتی
پاسخ + 0 -2 --
جمعی از فرهگیان م18 1399/07/19 - 14:39
کدام مدیر منطقه است میدانی هرروز قبل از ساعت هفت صبح به مدارس سر بزند مطالبی ایشان در این خصوص به ما گفت که دل هر شنوندی مسوولی را به درد می اورد.وکفی بالله حسیبا
پاسخ + 0 -2 --
محمد 1399/07/19 - 15:15
سلام
جناب آقای مدیریت شما را هم دیدیم
بی برنامگی
دعوت از مدیران نا کارآمد و متخلف
زدو بند
عدم توجه به منافع سازمانی
پاسخ + 0 -1 --
فرهنگي منطقه ١٨ 1399/07/20 - 10:28
در جواب به جمعي إز مديران منطقه ١٨ حالا مرادي هفت صبح إز پشت درخت منتظر شما بود ساعت ٩ ميومديد مدرسه اگر هفت پشت درخت نميومد به اسم جلسه در اداره تا ١٢ در رختخواب بوديد و معاون بيچاره بايد مدرسه رو ميچرخوند ...مرادي اشتباه كرد كه دلش به حال شما سوخت عزل نكرد شما رو ، اي كاش به فكر روزي زن و بچه شما نبود عزلتون ميكرد كه انقدر بعضي ها تون قلبتون إز سنگ بود كه راضي نميشديد مادر به بچه نوزادش شير بده ، تمام حق شير بچه ها ايشالله إز دماغتون بياد بيرون ...بايد عزل ميكرد خوب منطقه رو پاك سازي كرد مدير سمپاد عوض كرد حتما بررسي كرده من به ارواح خاك تمام شهدا قسم ميخورم كه مرادي مرد عمل بود .خدا تو دو تا دنيا دير يا زود عوضشو بده .شما ها هم كه تا قيام مهدي مدير بمونيد وأي به حال أمثال مني كه زير دستان شما سوخت و ساخت .البته ما مدير خوب هم زياد داريم تو ١٨
پاسخ + 0 -1 --
کارشناس حوزه ستادی 1399/07/20 - 11:09
آقای خسروی سما البته سوادم به اندازه سواد شما نیست، اما بدان که 17 سال قبل که تو حوزه ستادی به مدت 15 عنوان مسول کار می کردم.همه این مدیران کلی که در استانها هستند ،یا مدیر مدرسه بودند یا به عنوان کارشناس درادارات ویا اداره کل مشغول کار بوده اند .لذا خوب آنها را می شناسم و می توانم به ضرس قاطع اظهار نظر کنم. زیرا اکنون بازنشسته هستم وهیچ چشمداشتی به کسی یا گروهی ندارم.اما به عنوان یک همکار فرهنگی توصیه می کنم که در اظهار نظرها یا نقد به عملکرد دیگران جانب حق را رعایت کنید.هیچ سازمان یا اداره ای به مانند آموزش وپرورش سیاسی نیست واین هم یک امر طبیعی است.
پاسخ + 0 0 --
رئیسی 1399/07/20 - 18:14
چراسیاسی بودن ازنظرشماامری طبیعی هست جایی که سرنوشت میلیونهانفر داره رقم میخوره،چندسال قبل درایام انتخابات دریکی از ادارات آموزش وپرورش برای موضوعی دررفت وآمدبودم مسئول مربوطه حتی وقتی ازقبل تعیین کرده بودن که چه ساعتی برم دفترشون بازهم حضورنداشتن ولی هربار با یه گروه درحال بحث و رایزنی انتخابات بودن یکی دوسال بعد بطوراتفاقی ایشان رودر وزارتخانه دیدم،متوجه شدم پاداش عمل نکردن به وظایف قانونی ایشان وحضورنداشتن دراداره وسیاسی کاریشون ترفیع موقعیت بوده وبیشترتاسف خوردم به حال دانش آموزان
پاسخ + 0 -3 --
آموزگار 1399/07/20 - 23:31
یاد روزی افتادم که آقای مرادی برای مچ گیری مدیرا میرفت کمین میکرد پشت دیوار مدارس
کاش کسانی انتقاد کنن از آقای فولادوند که خودشون شخصیت کاملی داشته باشند
آقای مرادی تمام تخلفات و اشتباهاتشون هم بخشودنی باشه بلایی که سر ابتدایی منطقه آورد نه فراموش میشه نه بخشیده میشه
پاسخ + +1 0 --
فرهنگي منطقه ١٨ 1399/07/21 - 10:59
همكاري كه به اسم آموزگار پيام ميدي ، من خودم فرهنگي ١٨ هستم ميشه واضح تر بگي آقاي مرادي تو ابتدايي چي كار كرد ؟ بگو ما هم بدونيم .آخه چرا انقدر بي انصافي هر كس تغييرات بده آدم بديه هر كس قانون مند باشه آدم بديه هر كس حق مظلوم رو بگيره آدم بديه نه همكار عزيز ابتدايي تون هم ديديم چطور كارشناس محترم ابتدايي با پنبه سر ميبريد و آخرش هم رفت تو بهترين مدرسه مدير شد كه بيشتر بهش برسه خوب مرادي كه رفت ميموند بهتر خدمت ميكرد مرادي مثل اسپره خوش بو كننده بود كه بوي تعفن و نامردي بعضي ها رو نميذاشت به مشام برسه ، فقط بي دليل و منطق حرف ميزنيد ببين انقدر دنبال خراب كردن مرادي نباش ، خدا نخواد برگ از درخت نميوفته حداقل حرمت نمك رو نگه داريد ، چقدر بي انصاف هستيد .مرادي جز صلاح و خير منطقه كاري نكرد .بترسيد از خدا .مرادي حداقل كاري كه كرد ملاقات هاي حضوري با مردم داشت پشت ميز نشين نبود ، درد معلم براش مهم بود ، الان ميز خدمت داريد ؟ الان اوضاع خوبه ؟ بس كمي فكر كنيد بعد كلاه خود را قاضي
پاسخ + 0 0 --
کارشناس منطقه 17 1399/07/21 - 14:06
الان گل وگلابه .
... بعدازمدتی هم ....شد انچه که شد
الان مدیرمنطقه را با طومارنوشتن نگهداشتن.هروز پشت دراتاق مدیر اشک ریختن خانم رابه خاطر برخورد بسیار نامناسب مشاهده می کنید
آرامش کافی درفصای اداره حاکم نیست .بازرسان هم برای خداقوت گفتن دراداره حضوردارند
می گویند مدیر کل هم برای اداره منطقه نماینده گذاشته .
می گویند مدیر منطقه به خاطر پایان کاردولت تفکرسیاسی ش را عوض کرده دردولت بعد هم مسیولیت بگیرد
می گویند احتمال دارد برود چون رزومه کاریش به یک اداره دیگر فرستاده است
دراین اداره هیچ معاونی قدرت تصمیم گیری نداره چون مدیر اجازه نمی دهد
ه
پاسخ + 0 0 --
کارشناس منطقه 18 1399/07/21 - 15:15
ببخشید درخصوص منطقه 18
پاسخ + +3 -1 --
دبیر فیزیک 1399/07/21 - 14:13
آقای مرادی ریاست محترم منطقه ۱۸ بودن واستعفا دادن ،بسیار فردی ولایتی درستکار صد افسوس که ازمنطقه رفتن دوستان عزیز با برخوردهایی که من با ایشون داشتم اصلا ایشون مثل خود معلم ها خاکی و بی ریا بود تمایل زیاد به ریاست نداشت به نظر بنده حقیر ایشون اومده بود سرو سامانی به منطقه بده.واقعا در زمان ایشون منطقه حال و هوایی دیگر داشت هرجا مشغول هستند موفق باشند
پاسخ + 0 0 --
زعفرانی 1399/07/23 - 00:14
فقط یه کم منطقه رو نابود کرد
پاسخ + 0 0 --
ابراهیم زعفرانی 1399/07/26 - 09:00
با سلام و عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت سالروز رحلت جانگداز نبی اکرم پیامبر نور ومهربانی و شهادت دومین وهشتمین اخترتابناک ولایت وامامت حضرت امام حسن مجتبی و علی ابن موسی الرضا (ع). من نمی دانم فردی که با نام خانوادگی زعفرانی گاها در زیر نظرات پاسخ میگذارد با بنده تشابه اسمی دارد ویا از روی شیطنت این کار را میکند الله واعلم ولی بنده آقای رضا مردای را یکی از راستگو ترین وپاک دست ترین و خاکی ومردم دار ترین مدیران مناطق دیدم و فردی عملگرا و مسئولیت پذیر که جایشان به عنوان مدیر منطقه ویا مدیر کلی در آپ واقعا خالی است .
پاسخ + +1 -1 --
یک انسان حق گو 1399/07/21 - 18:26
هیچ کدام از رئیس های مناطق تهران راستگو نیستند چه زمان آن مدیر کل های قبلی و چه حالا فقط به فکر خودشان هستند
ای کاش یک قدرتی داشتم تا همه محاکمه می کردم
شما نمی دانید در مناطق چه می گذرد
پاسخ + 0 0 --
مربی پرورشی 1399/07/21 - 21:14
براساس شنیده ها بزودی یکی ازمدیران مناطق جنوبی آموزش وپرورش تغییر خواهد کرد.
پاسخ + 0 -2 --
سایه 1399/07/21 - 23:20
سلام
چه خبره اینجا

واقعا شیفتگان قدرت چه مطالبی می نویسن
واقعا جای افسوس داره که کیا دارن آپ رو اداره میکنن
ایشون بلانسب همه مدیران مدیر منطقه بوده قبلا

واقعا حاشا به این تغییر چهره
و رد شدن از هم حزبی ها

یاد رفتار ادم های حزب باد افتادم
که در زمانی که فکر میکنن یک قدرت داره از دست میره فاصله میگیرن و کم کم رنگ عوض میکنن

پاییز هم بی تاثیر نیست در این تغییر رنگ ها

التماس تفکر
پاسخ + 0 0 --
افتاب 1399/07/23 - 00:07
دوست عزیز واقعا در سایه ای ودر دوره ی قرون وسطی بسر می بری واز جهل ساده گذشتی ودر جهل مرکب گرفتار شدی . به شما توصیه می کنم تئاتر حصار در حصار را ببینید شاید قدری به خود امده وهوشیار شوید .البته بعید می دانم با مطالبی که گفته اید چیزی نصیب شما گردد. واقعا که التماس تفکر
پاسخ + +3 0 --
مربی پرورشی 1399/07/22 - 00:46
نظر آقای مرادی کاملا منطقی و بجاست .
پاسخ + 0 0 --
از کارکنان اداری ۱۷ 1399/07/22 - 08:31
با سلام و عرض ادب
زدن حرف بی پشتوانه خیلی راحته
اما با مقایسه آمار و تحلیل کردن حرف زدن مهم هست
منطقه ۱۷ یکی از بهترین مدیران خود را تجربه کرده است
من به عنوان کسی که تا حداقل دو مدیر دیگر را دیدم، می دونم و می بینم که حجم کار ها و تلاش ها تا چه اندازه بیشتر شده
از تمامی مدارس به طور منظم بازدید میشه
ارتباط عمومی مدیریت منطقه با مردم بسیار بالا بوده و هر کسی می دونه به راحتی ایشان را ببینند

در مورد آقای فولادوند هم باید بگم حمایت مالی ایشان از مناطق بسیار بالا تر از مدیر کل های سابق بوده
برگزاری جلسات از ساعت ۲ تا ۶ عصر آن هم منظم
بازدید های سرزده از مناطق
میزان تسلط ایشان بر عملکرد مدیران مناطق
میزان ارتباط گرفتن با همه مدیران مدارس مناطق مختلف تهران که بی سابقه بوده
اشخاصی که هدفمند این حرف ها را میزنند باید بگم نه صلاح خود و صلاح مردم را در نظر نمی گیرند
گذر زمان مشخص می کند که این قضاوت ها بر چه اساس می باشد.
پاسخ + 0 0 --
فضولچه 1399/07/22 - 10:58
ایشون که این همه تسلطشون به عملکرد مدیران مناطق بالاست!! چرا فکری به حال مدیران متخلف مناطق نمی کنن؟؟ حتما لازمه مدیران مناطق رو تو سایت های مختلف رسوا کنن بعد ایشون به فکر بیافته این مدیر کل بهداشتی؟؟
پاسخ + 0 0 --
کارشناس منطقه 1399/07/22 - 18:38
موضوعات مطروحه درخصوص منطقه 18 بوده نه منطقه 17 باعرض پوزش
پاسخ + +1 -2 --
فضولچه 1399/07/22 - 11:06
جناب پورسلیمان‌عزیز
سلام
انجام رسالت شما در بحث ایجاد بستری برای اطلاع رسانی و نقد مسئولین علی الخصوص مسئولین اموزش و پرورش ستودنیه.
اما احساس می کنم سانسور داره تو سایت شما هم کم کم راه باز می کنه! من دیروز در همین مطلبی که مرادی زده یه نظر دادم که نه توهین بود نه مساله ای داشت اما نمایش داده نشد. برا چند تا نظر هم پاسخ نوشتم که یکیش اومد و دومی هم ناقص و بقیه پاسخ ها هم که زدم هم‌ نشون داده نشدن. مطالبی که نوشتم بی اساس نبود. مثلا اعلام کرونای شهیاز بیگی و یهو مدیر شدنش، اما سانسور شد. لطفا اگه موردی داره این موارد تو سایت تحت عنوان سیاست های سایت در نشر نظرات اطلاع رسانی بفرمائید.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1399/07/22 - 11:25
سلام

دوست عزیز

1- سیاست رسانه صدای معلم "شفاف " است.

برخی دوستان مسائلی بیان می کنند که نیاز به مدارک و مستندات دارند.

نمی شود شما هر چه خواستید بیان کنید و اگر منتشر نشد ؛ رسانه را متهم به "سانسور " و نقض آزادی بیان کنید .

برخی مسائل مطروحه بیشتر جنبه انتقام جویی و شخصی دارند تا شفاف سازی و طلب پاسخ گویی در راستای منافع عمومی .


اگر مدارکی مستند دال بر تخلف هر فردی و نهادی دارید ارسال فرمایید .

2- این مطلب در صدای معلم منتشر شده است .

برخی دوستان از موضع " روابط عمومی " از مدیر کل آموزش و پرورش تهران دفاع می کنند !

انتظار این رسانه پاسخ مرجع رسمی به صورت شفاف در مورد مسائل مطروحه است .


3- برخی اوقات جای شاکی و متشاکی عوض می شود !

همه باید در برابر عملکرد خویش پاسخ گو باشند اما تقدم و تاخر باید رعایت شوند .

پایدار باشید .
پاسخ + +3 0 --
فضولچه 1399/07/22 - 22:38
سلام مجدد جناب پورسلیمان گرانقدر
سپاس از لطف شما و فرصتی که محبت فرمودید.
فرمایش حضرتعالی کاملا درسته. اما متاسفانه در مطالب ارسالی مواردی هست که فرمایشات شما رو نقض می کنه ولی برای نمایش دادن مشکلی نداشتن.
فرمودید نیار به مستندات هست و عرایض بنده رو مصداق انتقام جویی دونستید اما بنده در مقام انتقام شخصی از فولادوند نیستم چون بنده خدا واقعا ضرر شخصی برای بنده نداشته که بخوام تلافی کنم هرچند با عملکردش به شهر تهران ضربه های زیادی زده که به همه ی ماها بر میگرده.
مواردی که عرض کردم و منتشر نشدن نیاز به مستند سازی نداشتند چون اصولا یه سری موارد مثل نسبت فلان شخص جز با دست پیدا کردن به شناسنامه افراد و حلقه های واسط امکان نداره اما نحوه جابجایی و انتصاب افراد نشون دهنده برخی مسائل هست. شما نسبت های فامیلی سیاسیون رو هم نمی تونید ثابت کنید اما مثلا می دونید هاشمی ثمره خواهرزاده جناب باهنره)
یه مواردی هم نشر داده شدن مثل ارسال پیامک هایی از طرف مرادی به فولادوند و التماس برای پست که قاعدتا مستند نشده براتون ولی منتشر شدن.
در هر صورت ازتون ممنونم.
پاسخ + 0 0 --
سمواتی 1399/07/23 - 00:21
دو سه مطلب علیه اقای مرادی از جانب طرفدار اقای فو لادوند گفته شده از جمله شنیدن بوی کباب واینکه مرادی به دنبال قدرت است و ریاکاری وتزویر نموده واز مدیر کل تقاضای مدیریت مجدد نموده ومطالبی از این دست که به فرض مرادی خواهان بازگشت به مدیریت بوده باشد او مبارزه ای با جریان های نادرست را در منطقه 18 شروع کرده بود که مورد حمایت اکثریت قاطع همکاران فرهنگی بود چنانچه خواهان بازگشت بوده تا مسیر درست را ادامه دهد چه مانعی دارد که بدخواه او انرا نقطه ضعف برمی شمارد این ضعف نیست بلکه قوت مرادی است اقای منتقد افکار را به انحراف نبرد وموارد 20 گانه ومطالب مقدمه را پاسخ گوید. با تشکر
پاسخ + +1 -1 --
زعفرانی 1399/07/23 - 00:10
اقای مرادی اونقدر انتقاد کردو غر زد تا شد معاون منطقه 2 ودریغ از یک کلمه حرف زدن که بلد باشه و بلد نبود وبعد با هم.ن شیوه شد رییس منطقه 18 و دیگه غردن رو گذاشت کنار و شد مدافع تمام قد و وقتی برکنار شد دوباره زبان باز کرده و اگر اقای مدیر کل دویاره سمت بده دوباره اروم میشه اقای مرادی آروم باش
پاسخ + 0 0 --
ابراهیم زعفرانی 1399/07/23 - 13:13
با سلام متن بالا را بنده نگذاشتم و احتمالا مشابهت اسمی است ویا شیطنت ولی برای تنویر افکارعرض میکنم یکی از باتقوا ترین و مردمی ترین و شجاع وسخنور و حق گو ترین افراد که تا بحال در 52 سال عمرم دیده ام آقای رضا مرادی میباشند ایشان مانند جوانمردان و مدافع هشت سال دفاع مقدس دغدغه مردم و مشکلات انها را در سر ودل دارد واقعا جای افرادی مانند ایشان در مناصب و مسئولیت ها خالی است .
پاسخ + 0 -1 --
دبیر از منطقه دو 1399/07/23 - 12:08
به آقای مرادی بگوئید چرا رئیس منطقه دو عزل شد علت چه بوده چرا بیشتر کنانان منطقه دو فرار کردند چرا بی خودی از حساب مدیران منطقه دو پول برداشت شد
چرا مسئول انجمن اولیا بدون اطلاع اداره را ترک کرد چرا از مدیران چک سرویس گرفتند اما سرویسرمدارس تعطیل است
چرا هنوز در منطقه دو سازمان دهی نشوند معلمان
چرا در مشارکت های مردمی بازنشسته ها امور را بدست گرفتند
مسئولیت ندارد چرا به داد مردم نمی رسند
چرا رئیس منطقه تخلف دارد رئیس نمی کنند
پاسخ + +2 0 --
دوست صمیمی رضا نهضت 1399/07/23 - 12:12
سلسلام رضا جان چرا از مناطق چیزی نمی نویسید
چرا از همان مناطقی که خودت مشاور هستید چیزی نمی نویسید
از البرز چی فقط گیر دادی به وزیر
منتظر هستیم در مناطق هم کاری داشته باشد
تبعیض قائل نشو رضا جان
پاسخ + 0 0 --
مفیدی 1399/07/23 - 20:55
ای کاش حرف معلم ها را گوش می کردند مسئول ارزشیابی کار را به خانم م ه دی سپرده بود خودش کار شخصی می رفت همیشه در منطقه دو دعوا بود کسی به حرف معلم گوش نمی داند خانم م ه د وی همه را می ترساند
کسی جرات نمی کرد از مدیری شکایت کند فوری این خانم به مدیر گزارش می داد همین خانم اول برای خدمت گزار مدرسه آمده بود حالا شده همه کاری منطقه دو
خانم مسئول شاهد خیلی معلم ها را اذیت کرد تا از منطقه دو فرار کردند خدا خبرش بده رئیس منطقه دو را راعزل کرد منطقه دو فلج شده از دست رئیسی که شکر خدا عزل شد برای ۲۲ بهمن به زور ار مدیران پول گرفتند یکی ار مدیر چک داد و رفت کپی را داد به وزیر
پاسخ + 0 -2 --
همکار مقطع ابتدایی 1399/07/24 - 00:36
سلام مسئول پیس دبستانی منطقه دو تمام نیروهای قدیم را کنار زد نیروی جدید گرفت البته....
هر چه به رئیس اداره منطقه دو می گفتیم گوش نمی داد
به زور دبیر زبان زا می فرستدپایه اول تدریس کند ابن یک فاجعه بود چون تخصص نداشت گربه می کرد خلاصه منطقه دو توی هوا بود مسئول ارزشیابی نمی گذاشت شکایت به اداره کل برسد من هم که در مقطع ابتدایی بودم و کارهای این ها را می دیدیم چاره ای نداشتم فقط غصه می خوردم باز هم خدا را شکر که رئیس این منطقه عزل سد
چون دانش آموزان خیلی آسیب می دیدند
رئیس فقط به مدارس پولدار سرکشی می کرد
مدارس مستضعف نمی رفت من شاهد همه ی این ظلم ها بودم
پاسخ + 0 0 --
باهوش 1399/10/18 - 10:25
مگر مدیر کل وقت آقای فولادوند در جریان نبودند البته.... اجازه نمی داد آقای فولادوند و مدیر منطقه به موضاعات ورود پیدا کنند . امیدوارم مدیر جدید منطقه در دام منفعت طلبان و زور گویان و متخلفان و مدیران و مافیای زر و زور گرفتار نشود ومحافظه کاری را سر لوحه و خط ومشی کاری خود قرار ندهد .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/24 - 13:36
البته این مدیر کل فولادی ....
هستندواز ان وزیر که معلم را به دادگاه می برد ودر ناحیه2 کرج رییس اداره معلم به خاطر اعترض یک معاون اجرایی نسبت به ابلاغبه اش پلیس ودادگاه می برد چه انتظاری داشته باشیم که مدیر کل فولادی ازدست نشانده های دولت روحانی چطور انتظار رعایت شایسته سالاری داریم صد رحمت ..
پاسخ + +1 0 --
چرچیل زاده 1399/07/24 - 14:41
آقای مرادی خیلی انسان هست خدایی در منطقه ۱۸ خیلی زحمت کشید به مال دنیا اهمیت نمی داد
به بچه های بی سرپرست کمک می کرد خدا شاهد است پول سرویس را خودش می داد دانش آموز در شاهد درس می خواند ای کاش پنج نفر مثل آقای مرادی بود دکتر فولادوند باید از این نیروی فهم استفاده می کرد
از پارتی بازی خوشش نمی آمد حق جو بود دنبال تعلم و تربیت بود همه دوستش دارند چند مدیر خلافکار که لر داشته بر داشته شد دنبال ۷رای کردن آقای مرادی هستند
آقای مرادی خودش استعفا داد ای کاش می ماند بقیه خلافکار دیگر را بر می داشت با اتوبوس به خانه اش میرفت
من به آئین خیلی ایمان دارم هدفش خدمت است درود بر آقای مرادیر
پاسخ + 0 0 --
ف.ل 1399/07/24 - 17:27
بله موافقم.بنده با آقای مرادی درمنطقه ۹ همکار بودم تهذب و ایمان ایشان و ترس از هزینه کرد نابه جای بیت المال کاملا مشود وملموس بود. وی شخصی بود با اتاقی ساده وسری پردرد که تعمدا درپی یافتن ارباب رجوعی بود که لای چرخ بی کفایتی و بی همیتی کارمتدان ومسولان متطقه له میشدند، تاشاید گره ی بسته ای به دست ایشان باز شود.
ایشان با زبانی برا ،ذهنی پویا ومنتقد ،همیشه باتلخی وبرمدارحق مقابل خودکامگی و نادانی همکاران ایستاد وانقدر گفت تا عذرش را از جلسات وشورای معاونین خواستند و کاربه جایی کشید که جلسات ، پنهانی وبدون اطلاع به ایشان برگزار میشد، فریادها وروشنگریهای ایشان درباره ی فساد مالی ساختاری درمتطقه ازحوزه ی ریاست تا کارشناس مسئولی غیر دولتی گرفته تا مدیران بی اخلاق درهمین سامانه بارها وبارها دیده وشنیده شده،
پاسخ + 0 0 --
ف.ل 1399/07/24 - 17:37
ادامه
درمتطقه ی هجده هم به دیدنشان رفتم .البته به سفارش خودشان بدون گل وشیرینی،
وقتی هم که رسیدم سراغ اتاق مدیریت راکه گرفتم یک میز ساده را در ورودی اداره نشانم دادند وگفتند که منتظرباشید الان می آیند،
امدند وپشت میز نشستند وبدون معرفی خود به ارباب رجوع وبدون ژست مدیریتی به رفع مشکلات ارباب رجوع پرداختند،
نمیگویم خطا نداشتند ، نمیگویم تمام انتصاباتشان درست واصولی بوده ولی یک عزل مهم در منطقه هجده بن وپایه ی فساد چندین ساله وریشه دار را درآن اداره خشکاند.تغییری که چتد مدیر ومعاون از انجامش به سبب پیامدهای وحشتناکش میترسیدند.
وهزاران مطلب دیگر..‌
با صحت وسقم این مقاله هم که کاری نداشته باشم بریک چیز کاملا اعتقاد دارم
اگرنگارنده ی این مطلب کسی است که من تا این حد میشناسم ،
پس حداقل از مدار انصاف خارج نیست واز سر حب وبغض وانتفاع شخصی نیست.
یاحق
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی منطقه 18 1399/07/24 - 19:11
به عنوان یک فرهنگی که سالیان سال تجربه روزهای تلخ و شیرین منطقه 18 را دارم و تجربه کار با چندین مدیر منطقه ،متاسفانه عملکرد مدیر منطقه 18 بسیار ضعیف بوده است،هیچ برنامه و هدفی برای آموزش و تربیت ندارد . مصلحت افراد مورد تایید ایشان بر مصلحت منطقه در اولویت قرار دارد.
تصمیم گیری برای کل منطقه فقط با بازی دادن یک یا دو نفر از نورچشمی های مدیر محترم منطقه صورت می گیرد،وباخود برتر بینی و خودرایی، به شان و منزلت معلمان بی توجه بوده و به بی انگیزه گی کامل کشاندند، انتظار می رود جناب آقای دکتر فولادوند با درایت و تدبیر،در رفع مشکلات عدیده منطقه 18 اقدامی داشته باشند.
پاسخ + +1 0 --
محمد نیا منطقه 17 1399/07/28 - 11:27
با عرض سلام مجدد
جناب آقای پور سلیمان.
در مورد مطالب بیان شده از طرف بنده.
چیزی رویت نکردیم.
با تشکر محمد نیا
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1399/07/28 - 15:47
سلام

آقا/ خانم محمدنیا

نظرات ارسالی منتشر می شوند . مگر آن که نیاز به مستندات داشته باشند .

پایدار باشید .
پاسخ + +3 0 --
جاوید 1399/07/28 - 15:23
سلام ....سوال داشتم ...ماهیت شرکت های خرید خدمات آموزشی چیست ؟متعلق به کیست ؟ چرا مثل بنگاهی ها و یا آژانس های ماشین عمل می‌کنه ؟ سودش به کی میرسه ؟اصلا این دو شرکت فانی هست ؟حقوق معلم بازنشسته کجا میره؟چرا خود مدیران مدارس نباید پرداخت کنند ؟مگه حقوق ما بازنشستگان چقدر هست که این شرکت های مجهول الحال درصد بر میدارد ؟
پاسخ + 0 0 --
همای سعادت 1399/08/01 - 09:19
یک خدا و این همه مذهب و مکتب دروغین

به راحتی میشه فهمید چرا آموزش و پرورش هر روز داره داغون تر میشه
از گود خارج شدگان چنان عشق قدرت دارند که به دور از هر خصایص اخلاقی و انسانی هر نقدی مینویسن
گویا خودشان منجی هستند و بقیه شمر

حداقل با خودتون صادق باشید

این مطالب دوزاری هم برای خودتون نگه دارید
چون وقتی کسی مدیرکل شهر تهران میشه حامی هاش حداقل در حد معاون وزیر بودند
و امثال شما نمیتونید حتی به اون جایگاه نزدیک بشید

مثل درخت تنومندی که تو طوفان ممکنه برگ ها و شاخه هاش تکون بخوره اما استواری درخت به ریشه و تنه اش هست
پاسخ + 0 0 --
جاوید 1399/08/01 - 16:36
دوست عزیز سلام .
شما چرا اینقدر نگرانید .
این شرکت های دلالی اطراف اداره کل متعلق به کیه ؟
هزینه های آزمون مدرسه هیئت امنایی البرز کجا رفت؟
.....
سرانه مدارس شهر تهران کجاست ؟
....
سبک گفتار ایشون کوچه بازاری....
برای معاونین وزیر متاسفم اگر که پشتیبان ایشون باشن
ایشون نشان دادند که برای این پست مناسب نیستند .
تعداد شاکیان از ایشون را در دیوان عدالت را در نظر بگیرید .
ایشان خودشان را از وزیر بالاتر میدانند .
گویا با نبود ایشون پست شما هم به خطر میوفته .
ایشان ظلم های متعددی را مرتکب شده اند که بایستی پاسخگو باشند .
....
پاسخ + 0 0 --
عاشق خدا 1399/08/07 - 15:26
از آقای فولادوند قوی تر وبا ریشه دار تر بابک زنجانی و معاون قوه قضاییه و .... نمرود و فرعون و.... بودند که وقتی خداوند عنایت و نگاه لطفش را از انهابرگرداند به انها فرصت داد تا پیمانه شان پر شود و بار گناه خود را سنگین تر کنند ولی آخرش با آن ادعا و غرور وتکبر به ذلت و خواری دچار شدند اگر واقعا دوست صمیمی و یاخود .... این متن را نوشته نشان میدهد دچار کبر وغرور شده اید با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در ارتباط با سرنوشت کسانی که با غرور وتکبر حق الناس را تضییع میکنند کمی بیداری وبصیرت امیدوارم پیدا کنید اتفاقا با گفتار متکبرانه بطور حتم تا چند روز یا چند هفته بعد با دست خدا برای احقاق حقوق مظلومین مواجه خواهید شد و عزل و .... را تجربه خواهید کرد
پاسخ + 0 0 --
رضایی 1399/08/02 - 16:30
جناب آقای مرادی به خواندن یک شعر شمارا دعوت میکنم


شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی

هر لحظه به دام دگری پا بستی

گفتا شیخا هر آن چه گویی هستم

آیا تو چنان که می نمایی هستی


شما هم چنان ..... در دوران مدیریت خودتون و انشالله جوابگو خواهید بود چه در این دنیا چه در دنیای بعد
پاسخ + 0 0 --
غفاری 1399/08/03 - 08:23
احسنت به این انتخاب شعر

همین رو باید از اول میگفتن دوستان

یاد حضرت عیسی مسیح افتادم

یک نفر رو میخواستن سنگسار کنن گفت فقط افرادی به اون فرد سنگ بزنن که پاک دامن هستند و حتی یک نفر هم نموند

بزرگواران عزیز درون خودمون رو خوب کنیم کافیه

اگر واقعا ما برای خدمت و آرامش کار میکنیم هر جا باشیم مفید هستیم

و خداوند به همه شما عزیزان عزت خواهد داد جون عزت و ذلت فقط دست خداست
پاسخ + +6 0 --
جاوید 1399/08/03 - 12:49
انتقادات وارد بر جناب فولاد وند .
۱. گماشتن مدیران مناطق که همگی از رفقا و همشهری های ایشان هستند .
۲ . اهدای بهترین مدارس مناطق به دوستان سفارشی
۳ . انتخاب مدیران مدارس به سفارش بعضی از تشکل ها برای جلب حمایت آنها در روزهای مبادا
۴ . ....خرید خدمات آموزشی و گسیل داشتن نیروهای آزاد در مدارس که نه معلم هستند و بعضاً گزینش آنها نیز رابطه آیی است .
۵ . نمایشی عمل کردن و شومن بازی در اجرا
۶ ناتوان در تصمیم گیری ها
۷ . داشتن معاونین بسیار ضعیف در قسمت پرورشی و ارزیابی عملکرد
۸ . سبک گفتار بسیار ضعیف ایشان در کلام و حتی رفتار .
۹. ایجاد حاشیه های فراوان در نوع عدالت اجرایی
و بسیاری مشکلات دیگر در نوع مدیریت
۱۰ . تابع نبودن نسبت به بالا دستی ها و بالاتر دانستن خود از دیگران
۱۱. کم سوادی مزمن که در همه ابعاد مشهود است حتی در گفتار
۱۲ . عاجز بودن ایشان در بیان مطالب علمی
و ....
پاسخ + 0 0 --
میرزایی 1399/08/04 - 19:39
قبلا تمام مدیران مناطق عالی بودند؟
خانم زمان که عضو مجمع هستند
خانم دری که عضو مجمع هستند
بسیاری از مدیران امروزی حاصل مدیریت چهاربند و کمرئی هستند و نفوذ کمیجانی و فشار ایشون
چرا به شایستگی این افراد گیر نمیدید
معاون تربیت بدنی رو چی میگید که بسیار نا لایق هستند
معاون آموزش که حتی شایستگی مدیریت مدرسه هم نداره
معاون مالی هم دوست و رفیق آقای کمرئی هستند
روابط عمومی هم از زمان آقای کمرئی موندن

واقعا جدی دارید صحبت میکنید یا از گود بیرون افتاده ها هستید؟

شومن بازی اونم فولادوند!؟
کم سوادی؟ اون هم برای فردی که تمامی رده ها و سمت ها رو تجربه کرده؟

ببخشید میشه دقیق خودتون رو معرفی کنید تا بدونیم شایدشما هم مثل آقای مرادی نویسنده متن هستید
رزومه شما چیه که در این حد منتقد هستید؟

مدیرای مدارسی که سفارش سایر نهادها گذاشته میشن تو مناطق رو هم عنوان کنید

شما یا غرض ورز هستید یا متصل به مجمع فرهنگیان
چون این افراد خداروشکر در دوره ایشون منزوی شدن و کمیجانی نتونست مهره چینی کامل انجام بده
پاسخ + 0 0 --
آگاه 1399/10/18 - 11:08
با اجازه آقای پور سلیمان با توجه به نام بردن تعدادی از اعضا مجمع فرهنگیان مجبور هستم انتصابات آقای فولادوند در پست مدیریت منطقه و معاونت ها و حتی مدیران مدارس و حتی بکار گیری دبیران و معاونین در مدارس خاص را یاد آوری کنم .
در خود شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان به دلیل منفعت طلبی وانحصار طلبی فولادوند تیم اتاق فکرش گراوند و محمد علی مصلحی و نظریان و خانم بیات وکفراش و... انشقاق و دودستگی بوجود آمده به طوری که الحسینی و محمدی و.... در مخالفت با زیاده خواهی و اقتدار گرایی این تیم در آمدند .مدیران مناطق جزو انجمن اسلامی معلمان که بعضا قومیت لر و ملایر وهمدانی دارند
گراوند منطقه 11 و نظریان منطقه 6 و محسن طالبی منطقه 2 و لونی منطقه 4و شاه منصوری منطقه12 جهانشاهی منطقه 14 و نیکبخت منطقه 17 و شهباز بیگی منطقه 5 و احسانی منطقه 18 معاونین مناطق مالی منطقه 10 مالی منطقه 12 مالی منطقه 6 مالی منطقه 11 مالی منطقه 10 مالی منطقه 8 بیشتر قومیت لر بودن
پاسخ + 0 0 --
منطقیون 1399/08/04 - 23:52
سلام
من از بیرون افتاده نیستم وسط میدانم ...خروجی کار اداره کل شد فساد گسترده ی مالی در مدارس ...اگر بررسی کنید حساب مالی مدارس را تا قبل از ۱۵ شهریور میزان دریافتی مدارس نور چشمی را لمس خواهید کرد که به شرط پرداخت مردم ثبت نام شده اند و طبق گفته مدیرکل بایستی برکنار میشدند که نه تنها نشدند بلکه تشویق هم شدند احتمالا مدیر کل و تیمشون یا خیر نداشتند که این از ضعف مدیریته یا خودتون بهتر میدانید ...
وضعیت پرورشی در مدارس را دقیق رصد کنید به وضعیت دانش آموزان از نظر بحث اعتقادات نگاه واقع بینانه داشته باشید عملکرد امعاونت پرورشی اداره کل مشهوده ...پیگیری وضعیت عدم پرداخت سرانه ی مدارس را ارزیابی کنید فساد مالی موج میزند ...عدم پرداخت سرانه بهداشتی امسال را بررسی کنید همه چیز عیدانه ...اینا همه از مدیریت قدرتمند جناب مدیر کل محترمه ... وضعیت ارزیابی عملکردهم که معلوم بود ..اینها را واقعا چه کسانی بایستی بررسی میکردند اگر این افرادی هم که شما نام میبرید به سفارش این و آن بوده خوب معلومه که برای جلب حمایت تشکل ها بوده که نوعی باج دهی بود برای حفظ میز ..
پاسخ + 0 0 --
میرزایی 1399/08/05 - 23:33
اینقدر از معاون پرورشی گفتید ایشون مگه چند ماهه اومدن؟
مگه ایشون یک سال تحصیلی بودند و شما ارزیابی کردید عملکرد ایشون رو؟


مشکلات مالی مدارس تهران همیشه بوده و حتی به خیلی از مدیرهای خانم نمیشه نزدیک شد که دلیلش هم میدونید خانواده ها پرنفوذ و شوهران قدرتمند


اصلا لازمه رسیدن به پست های مهم و عالی ارتباط فراسازمانی بوده و هست


آقا شما درست میفرمایید
خب چه کسی جایگزین بشه که روابطی نداره و همه چیز بر. اساس شایستگی انجام بشه؟
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی مستقل 1399/08/05 - 00:01
سلام علیکم
طی کردن سلسله مراتب دلیل بر حقانیت یا سواد نیست .خروجی کار مهم است .
ایشان مدیر روزهای بحران نیستند ضمن احترامی که برایشان قائل هستم نوع چیدمان نیرو های انسانی ایشان در مناطق زیر سوال است . همشهری بازی به جای شایسته سالاری ...
یکی از عمده ضعف‌های ایشان در همین دوران کرونا کاملا مشهود بود . عدم تصمیم گیری بر سر حضوری یا غیر حضوری شاد یا تلویزیون یا واتس آپ و ...
عدم رعایت عدالت در غیر انتفاعی ها و دولتی ها .
نوع چیدمان مدیران سفارشی در مناطق قبل از مشخص شدن نتایج آزمون های مدیریت ...
رابطه آیی عمل کردن به جای ضابطه آیی عمل کردن ...
انصافا وضعیت فعلی شهر تهران مورد تمسخر حتی دانش آموزان هم قرار گرفته است ...لطفا کمی خویشتن دار باشید و انتقاد هارا بپذیرید
پاسخ + 0 0 --
میرزایی 1399/08/05 - 23:38
بزرگوار مستقل عزیز
هیچ زمانی در این کشور در هیچ جایی شایسته سالاری نبوده و روابط ملاک بوده

در دوران کرونا حتی هیات دولت هم نمیدونه چه کار میکنه
مجلس و نماینده ها هم نمیدونن
کل دنیا گیر افتاده


لطفا فردی رو که انصافا بر اساس شایستگی مسیری رو طی کردند بفرمایید که اون رو بذاریم مدیرکل

لابد نظر شما هم امثال کمرئی ها و بهارلوها هست
یا اعضا مجمع فرهنگیان که به زد و بند معروفن


خب لطف کنید پس از بیان مشکل یا راهکار منطقی بدید یا فرد شایسته معرفی کنید
پاسخ + 0 0 --
منصفانه 1399/08/07 - 15:45
آقای میرزایی ....
اتفاقا خود شما تلویحا تایید کردید که روابط در انتصابات مدیران مناطق و حتی مدیران مدارس خاص و معاونت مناطق و.... از طرف فولادوند صورت گرفته ولی فرق ایشان با مدیر کل های قبلی شدت وحدت دو الی سه برابری که میخواهند نبض پیشانی کشور را در دست بگیرند مانند فرقه صوفی گری و دراویش گن آبادی نگاه جناحی و سیاسی در اغماض به تخلفات مدیران و مسئولین اصلاح طلب زیر دستی و برخورد با بعضی از دوستان و رفقا که فقط با تعدادی از اصولگرایان انهم با سبقه ودوستی قدیمی عزل و یک شبه کنار گذاشته میشوند چون با جاگزین احتمالی آقای فولادوند دیدار داشتند که البته این دیدار مربوط به الان نیست بلکه آشنایی مال دو سه سال قبل رفتار قلدر مآبانه و عملکرد دیکتاتورانه ظاهرا جزو ذات و فطرت بعضی انسان ها است که بسیار سخت تغییر میکند ولی باید از چوب خدا ترسید
پاسخ + 0 0 --
خطر در نزدیک است 1399/10/18 - 11:14
نویسنده متن به نام منصفانه دقیقا درست فرمودید انتصابات وانتقالات قویتی و خویشاوندی و... در پست های مدیریت مدارس ومناطق ومعاونت های مناطق ومدارس خاص و صدور ابلاغ در مناطق مانند سه تا چهار مورد در منطقه دو مدرسه غیر دوالتی ومدارس خاص مانن د خانم م -ناد..ی و اقای پاک - ن..د . ولی کار در اداره کل و.... باند وتیم وگروهی را در شهر تهران شبکه و کلونی میکند که میتوند ابتر گذاشتن کار وحتی ماجرا دراویش گن آبادی را تکرار کند . چوب لا چرخ امورات جاری آپ و پیشانی کشور یعنی پایتخت بگذارد .
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی مستقل 1399/08/06 - 09:25
سلام .
اینطور که شما صحبت میکنید گویا قحط رجال شده .
این مطلب شما توهین به عزیزان دلسوزی است که می‌توانند به مراتب از مدیر کل فعلی قوی تر عمل کنند .
من فرد خاصی را در نظر ندارم چون دنبال منافع خاصی نیستم .چرا اینقدر سیستم کثیف است که حتما باید فردی از طرف کسی باشد تا بتواند مدیر کل بشود .
فعلا به پرونده آقای فولاد وند که دیگر بر همگان روشن شده رسیدگی شود عزیزان معلم صفت هم به فکر جایگزین بهتر باشند .
بزرگوار آبروی شهر تهران با این نوع چیدمان نیروی انسانی رفت .
....، آیا نفعی بوده ؟
جدیدا هم که دست به دامان احزاب و تشکل های اطراف آموزش و پرورش شده اند و خواهش کردند که از ایشان پشتیبانی کنند ...احتمالا آنها هم برای رضای خدا از ایشان پشتیبانی می‌کنند
پاسخ + 0 0 --
با هوش 1399/08/07 - 16:05
نشست صاحب نظران آموزش وپرورش و تشکل های فرهنگی در روز پنجشنبه هفته قبل با عدم حضور تشکل های اصولگرا و میانداری انجمن اسلامی ها ..... میخواهند حفظ کنند و در هم تنیده شدن منافع و هم پوشانی مجمع فرهنگیان ایران اسلامی برای حمایت مهره های خود در معاونت اموزش ومتوسطه اداره کل و روسای بعضی مناطق همه وهمه بیشتر برای همپوشانی و عدم عزل فولادوند و مدیر کل دفنر پارلمانی مجلس وزارت خانه و مدیر کل سازمان روابط بین الملل ومدیر منطقه 8 منطقه13ومنطقه 10و منطقه 18 منتسب به مجمع فرهنگیان ایران اسلامی و منطقه 11 منطقه 6 منطقه 12 منطقه4 ومنطقه 9 منتسب به انجمن اسلامی معلمان است به وزیر وحتی دولت فشار اورده اند . در مورد آقای کمرئی واقعا بی انصافی میکنید ایشان پاک دست و اخلاق مدار ومبارزه گر با فساد و بی عدالتی هستند
پاسخ + +3 0 --
فرهنگی مستقل 1399/08/06 - 09:36
شما دلواپس عزیز چرا به همه ی شبهات در مورد آقای فولاد وند پاسخ نمی‌دهید
واقعا اگر اصلاح طلبان حقیقی جای این مدل مدیریت فرد مناسبی ندارند بایستی به خودمان که به این اصلاح طلبان رای دادیم لعنت بفرستیم که چرا تحقیق نکردیم .
ممنونم که تخلفات ایشان ، رانت خواری ها ، عدم رعایت شایسته سالاری و ...را در مورد ایشان پذیرفتید .
حال باید دید که آیا جناب وزیر و بزرگان آموزش و پرورش چه تصمیمی در این ارتباط خواهند گرفت .
آموزش و پرورش تهران شوخی نیست .آبروی آموزش کشور است ...
این شرکت های خرید خدمات آموزشی که به فردی به نام صادق زاده است از چه کسی مجوز گرفته ؟
به چه حقی مشاور مجرد پسر را به مدارس دخترانه میفرستد آنهم با مدرک دانشگاه آزاد ؟
چقدر بایستی مردم تاوان یو مدیریت این آقای مدیر کل را بدهند .
این همه آموزشگاههای غیر مجاز چطور فعالیت میکنند ...پس ارزیابی عملکرد چکارست ؟
معاون پرورشی که آمده مگه بایستی به سال برسه تا معلوم بشه چکارست ...در ایشان چه توانمندی دیده شده حتما دارای نبوغ و استعداد خاصی بوده اند که گماشته شده اند پس کو؟
پاسخ + +3 0 --
دل‌نگران 1399/08/07 - 00:04
دوستان عزیزان سلام
به نظر شما نقش تشکل ها در پوشش دادن تخلفات موجود در اداره کل چیست ؟
علت پشتیبانی از این نوع مدیریت چیست ؟
از گم شدن تنخواه اداره کل کسی خبر داره ؟
تشکیل این مجامع رنگی در اطراف آموزش و پرورش چه سودی تا الان برای معلم داشته است ؟
چند مدیر به سفارش تشکل ها در مدارس چیدمان شده اند؟
علت باج دادن به روسای این تشکل ها چیست ؟
معلمان کشور چه نقشی در تشکیل این مجامع داشته اند؟
مافیای کنکور چطور به مدارس دولتی مخصوصا دخترانه ورود پیدا میکنند؟
نقش معاونت های پرورشی و ارزیابی عملکرد و حراست اداره کل در این رانت خواری ها کجاست ؟
نام این نوع مدیریت را میتوان فرصتی برای کاسبی گذاشت؟
با این نوع مدیریت به چه نتیجه آیی میرسیم ؟
قربانی این سیاسی کاری ها الا مردم و دانش آموزان و معلمان چه کسانی هستند؟
پاسخ + +2 0 --
مشفق 1399/08/07 - 23:25
دل نگران بزرگوار سلام
با مطلب بالا واقعا نگرانمون فرمودید
یعنی این همه نابسامانی در اداره کل وجود دارد ؟
باور کردنیه؟
دوستانی که مدافع آقای فولاد وند بودند و سریع واکنش نشان میدهند چرا باسخ سوالات بالا را نمیدهند ؟
پاسخ + 0 0 --
عقل کل 1399/08/08 - 22:05
شاید با پاسخ دادن بیشتر دستشان در تخلفات عدیده باز شود و با ورود دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور و نهاد های مسئول فساد و اختلاسی در حدفساد به وجود آمده در بانک سرمایه و افراد متهم و مرتبط با ارتشاع و اختلاس کشف شود اتفاقا بحث تخلفات و پاداش ها ورشوه گیری و .... صندوق ذخیره وباز شدن پای داماد غندالی و خودش که در دادگاه نیز از طرف صدا وسیما نیز خبر سازی شد از پیگیری و پرس وپاسخ در یک گروه تلگرامی فرهنگیان استارت خورد و سبب خیر شد .
پاسخ + 0 0 --
کوهی 1399/08/09 - 11:29
۱. حرف حق جواب نداره
۲. سکوت علامت رضایت
۳. میترسن اگه حرفی بزنن اون جریان تخلفات اخیر اداره کل هم رو بشه .
۴ . شایدم از کسانی که گماشتنش دستور داره که حرف نزنه چون سبک حرف زدن ایشون به همه چیز میخوره الا فرهنگی .
۵ . شایدم غزل خداحافظی از اداره کل را خوانده
۶ . به نظرم چهره ی واقعی نوع رفتار تشکل ها را باید به نهاد های امنیتی و بازرسی کل کشور و قوه ی قضائیه اطلاع رسانی کرد یا حتی از طریق تلویزیون ، اخبار و جراید تا اینگونه مافیای متخلف و کار چاق کن که بجای رسیدگی به اصل مشکل فرصت طلبانه باج خواهی به شرط کمک را انجام میدهند بساطشان جمع شود .
پاسخ + +3 0 --
مشفق 1399/08/09 - 11:00
. مدیر کل محترم سلام
روای میگه مدیر کل برای باقی ماندن در پستش به کمیجانی پناه برده ...خب اگر جناب کمیجانی آنقدر قدرت دارد که مدیر کل را حفظ کنند خب خودشان مدیرکل بشوند ......ما تشکل معلمان را برای رانت خواری و باج گیری و بده بستان راه اندازی کردیم ؟
خط مشی ما این بود جناب کمیجانی ؟
شما برای این تخلفات به آن سمت چسبیده اید؟
شما واقعا از تخلفات اتفاق افتاده در اداره ی کل خبر دارید ؟
پاسخ + 0 0 --
مطلع 1399/08/23 - 01:54
آقای مشفق دقیقا اشتباه میکنید آقای کمیجانی نمی تواندو در جایگاه قدرت در آموزش وپرورش جایی ندارد و نمی خواهد از مدیر کل ناتوانی مانند فولادوند حمایت کند
اگر ایشان قدرت ونفوذ داشت پیشنهادعبدالرسول عمادی برای معاونت متوسطه را اجرایی میکرد و آقای غلامرضا کریمی رییس سازمان مرکز امور بین المللحفظ میکرد و بزودی شاهد جابجایی مدیر کل پارلمانیخواهیم بود .از آن طرف اقای کفراشی و آقای شهریار فولادوند و.... از اعضاء مرکزی انجمن اسلامی معلمان هستند .انجمن اسلامی معلمان هم در اداره کل وهم در انتصاب مدیران مناطق و حتی معاونان مناطق و مدیران مدارس خاص در حال مهره چینی است و دم انتخابات نقش هایی دارد و ظاهرا واعظی و جهانگیری و... خام نموده که با انتصاب افراد منتسب به انجمن نبض پایتخت و وزارت خانه را در دست خواهند گرفت البته نه برای اجرا و ضمانت مقررات و مصوبات شورای عالی آموزش وپرورش بلکه برای منافع و قدرت نماییدر انتخابات ریاست جمهوری وعلی الخصوص شورای شهر تهران. عدم واریز سرانه دانش آموزی و نشان دادن چراغ قرمز به مدیرانی که شهریه غیر متعارف بابت فوق برنامه کنکور و مشارکت مردمی میگیرند .
پاسخ + +1 -1 --
کوهی 1399/08/09 - 21:17
جناب کمیجانی سلام .
فقط یک سوال را جواب بدید در آموزش پرورش با چیدمان نیروها و مدیران مد نظرتون به دنبال چه چیزی هستید؟
پاسخ + 0 0 --
نامور 1399/08/10 - 21:41
جالبه که دیگه طرفداران مدیر کل شهر تهران تشخیص دادند که حمایت نکنند چون براشون خطرناکه ...سوالات دوستان قابل تامل و پیگیری هست ..چه خبره در اداره کل ؟ چی شد که ناگهان مسئول ارزیابی عملکرد رفت منطقه ی ۵ ... دورش کردند یا جایزه بهش دادند ؟ یا حق السکوت ؟
بحث مفقود شدن تنخواه اداره کل حقیقت داره ؟
اگر جواب مثبت باشه پیگرد قضایی ندارن ؟
آقا خواهشاً از دوستان مطلع کسی اگه خبری داره بگه ؟
پاسخ + +2 0 --
داود 1399/08/16 - 20:22
با سلام با سپاس از اقای مرادی که با شهامت تمام واقعیت را بیان فرمودند....ی واقعیت از اقای مرادی عرض کنم ...که با تمام ارادت که به ایشان دارم و ایشان به بنده لطف دارند اما هیچ وقت ضوابط را بر روابط ترجیح ندادند....و در طول مدت مدیریت ایشان در منطقه ۱۸ ..واقعا خالصانه بود هیچ وقت خودشان را مدیر احساس نکردند...اما چشم های کور این خلوصیت را ندیدند و بخاطر منافع مادی خودشان ..........
پاسخ + 0 0 --
کارشناس 1399/08/18 - 15:13
متاسفانه خبر دار شدیم مسئولین تشکل های مختلف معلمان که شاخص آنها انجمن معلمان ایران و همچنین مسئول انجمن اسلامی معلمان هر دو خواستار ادامه وضعیت کنونی اداره کل هستند گویا رسم بر این است که این تشکل ها با چیدمان نیرو های خود در مناطق از مدیر کل امتیاز میگیرند تا روز مبادا به داد مدیر کل برسند البته اصطلاحا نامش تعامل هست ولی بیشتر به زدو بند شبیه است . حالا از این نوع چیدمان ها چه چیزی به دوستان می‌رسد الله اعلم
پاسخ + 0 0 --
فضولچه 1399/08/19 - 00:21
متاسفانه سالهای اخیر با وجود افراد بی سواد که هنرشون زد و.بند بود، امثال فولادوند و صیدلو و .. گذشت. تا عوض شدن اینا زمان زیادی نمونده، دولت که عوض بشه اینا هم رفتنی اند و از دست کمیجانی و داود محمدی و ... کاری بر نمیاد. البته اگه مثل اونا که با عوض شدن دولت رنگ عوض کردن عمل نکنند و مسئولین دولت بعد هم به این راحتی اینا رو نپذیرند. مثل ماجدی که مشی سیاسی در دولت قبل و منطقه 11 با مشی سیاسی و رنگش در منطقه 3 و دولت روحانی کلا عوض شد..
پاسخ + 0 0 --
کاردان 1399/08/21 - 10:18
اخیرا چیدمان ها به تناسب نزدیک شدن به ایام انتخابات سیاسی تر شده ...البته دست و پا زدن بی فایده و تیری در تاریکی می‌باشد ...همکاران به نکات قابل تاملی در ارتباط با وضعیت اداره کل و نوع مدیریت آن اشاره فرمودند که با دقت میتوان پی برد که مدل مدیریت در این پست حساس سلیقه آیی و غیرقانونی است . برای مثال شرکت های علم ویرا و نسیم که ظاهراً با مدیریت فردی به نام ص می‌باشد وجودش از نظر قانونی محل اشکال است و حتی چگونگی بوجود آمدن آن و ...به هر حال جای تأسف دارد که هیچگونه پیگیری هم نمیشود به هر حال امروزه قوه ی قضائیه به نظر می‌رسد که جدی تر در صحنه حاضر است .
پاسخ + 0 0 --
مطلع 1399/08/23 - 02:04
دقیقا دو شرکت خرید خدمات آموزشی ..... تحت پوشش وحمایت و تامین کنندمنافع مالی مدیر کل وتعدادی از افراد در اداره کل ومدیران مناطق و مدیران مدارس میباشند که هم نیروهای آزاد و غیر گزینش شده را میتوانند از لحاظ مالی پوشش دهند و هم شکل وظاهر قانونی به پرداخت های غیر متعارف و چند پرداختی بابت یک کار را در اذهان متصور سازند این عملکرد دقیقا مصداق پولشویی و ارتشاع . انتصاب تعدادی از مدیران مدارس که خود را پرچمدار اصلاحات در همه جا معرفی می کنند وبابت خوش خدمتی در ستادهای انتخابی داشتنددر همایش پس پیروزی انتخاب ریاست جمهوری سال 1396 مورد تقدیر وتشکر قرار گرفتند وحتی با داشتن مدرسه غیر دولتی در همان منطقه و محله منتصب شده و مسله تعارض منافع را به سخره گرفته اند. نشان از اقدامات برای انتخابات پیش رو میباشد .
پاسخ + 0 0 --
کاردان 1399/08/21 - 10:23
نکته ی دوم تعیین پست های سازمانی است که بیشتر حالت همشهری گری و فامیل بازی پیدا کرده ...نکته مهم عدم پرداخت سرانه ی مدارس است که بودجه ی آن مصوب و گویا به حساب اداره کل واریز گردیده است ولی به حساب مدارس ریخته نشده است ..اینها تخلفات کوچک و قابل گذشتی نیست ...که انشالله در راه خیر و جایی ضروری تر از مدارس هزینه شده ...از همه ی همکاران خواهش میکنم اگر این مطالب اشتباه است از مدیر کل دفاع شود اگر درست است ، آیا حضور ایشان در پست به این مهمی معقول به نظر می‌رسد ؟
پاسخ + +1 0 --
دل نگران 1399/08/24 - 15:59
سلام ...چه خبره ؟
چه انتصاباتی !
چه روابطی !
چه مدیریتی !
چه قانونمندی !
چه اصلاحات و چه اعتدالی !
خدا رحم کنه به عاقبت این آموزش و پرورش .
اینجا که پایتخت کشورهاست آموزش و پرورش شده محل کاسبی و زدو بند وای به حال کاسب ها و بازاری ها .
پاسخ + 0 0 --
استوار 1399/08/26 - 00:04
سلام به همه ی دلسوزان
با توجه به مطالب اراِِئه شده در ارتباط نحوه مدیریت مدیر کل شهر تهران و معاونین ایشان لازم به نظر میرسد که وزیر محترم و تیم همراهشان سریعتر یک فکری به حال اداره کل هزار فامیل کرده و به این فضاحت پایان دهند .البته اگر خود ایشان اسیر تشکل هایی مانند انجمن به اصطلاح اسلامی نشده باشند ...چون خبرهایی هم مطرح هست که قراره کل تخلفات ذکر شده توسط دوستان توسط چیدمان جدید پوشش داده شود حالا چرا الله اعلم
پاسخ + 0 0 --
عبد 1399/08/28 - 23:09

با سلام خدمت دوستان عزیز
به خداوندی خدا مطالبی را که عرض می نمایم عین واقعیت است.
جناب آقای مرادی که این قدر سجاده آب می کشند چنان رضاخانی در منطقه 18 مدیریت می کردند که اکثریت ممدیران برای اینکه با ایشان روبرو نشوند از درب سمت سرویس بهداشتی وارد ساختمان اداره می شدند.

حتماً شنیده اید مدیری که بیمار بود و صبح به موقع نتوانست در مدرسه حاضر شود جناب مرادی مهر مدرسه را از معاونت مدرسه به اجبار گرفت تا به خیال خود برخوردی با مدیریت کرده باشد آیا فهم شما دراین حد نبود که حال ایشان را بایک تماس بپرسید

در منطقه مشهور به این بودید که به جای گرفتند دست همکارها مچ آنها را می گرفتید.


البته در بی کفایتی شما همین بس که در انتخابات مجلسی رد صلاحیت شدید.(البته اگر کسی علت را بداند به شما سلام هم نمی کند)


شما فردین را به عنوان معاون آموزشی انتخاب کردید که با توجه به نگرش ایشان به نظام حتی با فشار بعضی نهادهای خاضربه تغییر ایشان نشدید..
پاسخ + 0 0 --
بیدار شو 1399/10/18 - 11:30
نویسنده متن با نام عبد اگر واقعا عبد خدا هستی و انصاف و انسانیت را رعایت می کنی از بی آلایش بودن ومردمی وخاکی بدون آقای رضا مرادی بی اطلاع هستی و یا اینکه با کوتاه شدن دستت از بیت المال و پست ومنصب پا روی حق گذاشتی و شروع به تخریب غیر واقعی و پر از دروغ ونیرنگ رو آوری به خداوندی خدا همین در این دنیا و هم در آن دنیا باید پاسخگو گفتار واعمال خود باشیم .
پاسخ + +2 -1 --
العبد 1399/08/28 - 23:12
حتماً یادتان می آید که شما چه قدر حق همکاران را بدون اینکه در جریان باشید فقط و فقط به خاطر لجبازی ناحق کردید.


آیا خبر از سابقه مسؤلیت حراست (ح ج)داشتید که همین یک مورد کافیه است که در پیش گاه شهدا شرمنده باشید.
کاش بعد از رفتنتان از مدرسه شادی منطقه را از نبود ..........وجودتان می دیدید.حال منبر مفت دیده اید و افاضه فضل می نمایید
پاسخ + 0 0 --
...وند 1399/09/01 - 00:25
از اون دو شرکت خرید خدمات آموزشی علم ویرا و سمیر دانش هم نطق بفرمایید ...از سرانه پرداخت نشده ی به مدارس هم حرف بزنید ...از تنخواه مفقود شده هم مطلب بذارید ...از مدیران سفارشی که اکثرا از اداره کل و دبیرستان البرز به مناطق در مدرسه های پولدار رفتند هم بگید ...از گماشتن نیروهای آزاد در مدارس دخترانه هم بگید ...از مشاوران مجرد در مدارس دخترانه هم بگید ...از آقای م....د به عنوان تعیین کننده مشاوران مدارس دخترانه و ...هم بگید ..‌از برخورد دیکتاتوری با ضعفا هم بگید ...از سرپیچی ایشان در مورد حکم قاضی هم بگید ....اینها از افتخارات مدیر کل شهر تهران است ...از گماشتن هزار فامیلش در شهر تهران هم بگید ...واقعا بازرسان آموزش و پرورش وزارتخانه خواب تشریف دارند؟
پاسخ + 0 0 --
منطقه ۱۸ 1399/09/05 - 11:28
سلام العبد عزیز
منبر مفت چه ادبیاتی که شما بکار میبرید ...قلدر صفتی و لجبازی و رضاخانی تصمیم گرفتن مدیر کل شهر تهران بر همگان روشن است . هیچ کدام از ما خارج از عیب نیستیم جناب مرادی هم مستثنی نیست ...
اینجا مکانی است برای بیان مشکلات و موانع رشد آموزش و پرورش حالا انتقاداتی هم بر جناب فولاد وند وارد هست ...دوستان مسائلی را مطرح نمودند که پس از بررسی صحت آنها هم تایید شده و پرونده در حال پیگیری هست و اگر هم پارتی بازی بشه انشالله تمام کشور از افتضاحات ایشان باخبر خواهند شد ...شما هم از موارد که ذکر شده دفاع کنید .......
پاسخ + 0 0 --
دل نگران 1399/08/30 - 19:09
سلام العبد
فعلا که همه شاهد تلاش مدیر کل برای پاکسازی تخلفاتشان هستند ...شما کاسه ی داغ‌تر از آش نباشید .البته اگر از گماشتگان ایشان هستید اشکال نداره
پاسخ + 0 0 --
دلسوزان آموزش 1399/09/01 - 20:52
دوستان عزیز ......
چطور میشود که در این کشور حکم قاضی زمین میخوره ؟ عزیزانی که با قوه ی قضائیه در ارتباط هستند پیگیری کنند لطفا ...
پاسخ + +2 0 --
جواد 1399/09/06 - 10:10
تهران 19منطقه دارد که به جز مدیر کل تهران در حال حاضر مدیر مناطق 4و6و11 طبق اطلاع بنده از یک قوم هستند مطمئنا مناطق دیگه هم هستند که من اطلاع ندارم. همه اقوام محترمند ولی نوع رفتار نشان می دهد که قومیت گرایی محکوم به شکست است هرچند مقطعی باعث دلخوشی بعضی هاست. خدای جای حق نشسته است.
پاسخ + +1 0 --
منطقه ۱۸ 1399/09/07 - 22:48
متاسفانه هیچ گونه نظارت دقیقی بر عملکرد اداره کل وجود نداشته و بعضاً اداره کل خود را از وزارت خانه آموزش و پرورش بالاتر دانستن و از این تخلفات ظاهراً راضی بوده و پشتیبانی هم میفرمایند ...همانطور که دوستان فرمودند بایستی قوه ی قضائیه وارد عمل شده و بررسی های لازم را به عمل بیاورند ...البته نقش تاسف بار و رانت خوار گونه ی تشکل های اطراف آموزش و پرورش را نباید نادیده گرفت و سریعا بایستی نقش مخرب آنها را در پیش برد اهداف آموزش و پرورش را رسانه آیی نمود .
پاسخ + +1 0 --
حقگو 1399/09/16 - 19:11
دوستان و همکاران عزیز سلام ...اوضاع آموزش و پرورش شهر تهران خرابتر از آن است که فکر کنید .فعلا فامیل بازی و رانت خواری و ...غوغا می‌کنه ...ولی نگران هم نباشید ظلم در حال از هم فرو پاشی هست و خدا متخلفین را رسوا خواهد نمود . تخلف‌ها یکی دوتا هم نیست . ارزیابی عملکرد آن اداره خودش مرکز تخلفات شده و دقیقا شده محل لاپوشی کردن مدیران مورد انتخاب خود مدیر کل ...تخلفات وسیع و غیر قابل باور ...علت سکوت و عدم حمایتشان هم این است که نمی‌خواهند بیش از این رسوایی بوجود بیاد ...
پاسخ + 0 -1 --
فرهنگی رزمنده 1399/11/29 - 22:19
مدیرکل باسواد یازرلو بود وجلسات مستقیم علمی بامدیران مدارس داشت نه فولادوند
پاسخ + 0 -1 --
فرهنگی رزمنده 1399/11/29 - 22:19
مدیرکل باسواد یازرلو بود وجلسات مستقیم علمی بامدیران مدارس داشت نه فولادوند
پاسخ + +1 0 --
گزینش 1400/02/18 - 05:00
آقای فولادوند شما اول برو سوابق مسوول گزینشی که منصوب کردی رو بررسی کن که با شایسته ترین نیروهای اداره کل شهرستان ها چه کرده؟!اون حقی که شما و آقای رزاقی ضایع کردید رو هیچ کس در اداره کل شهرستان های استان تهران فراموش نمیکنه!!نامه استعلام اطلاعات گزینه ی مشاور اجرایی مدیرکل رو این آقای رزاقی با بغض و غرض ورزی آشکار ارسال ننمود و لطمه ی بزرگی به یکی از شایسته ترین و مظلومترین نیروهای شهرستان های استان تهران وارد نمود ...شما که خودتون همه چی رو نادیده می گیرید و بررسی نمی کنید لطفا دم از انتقاد از رسانه ها نزنید...عملکرد خودتون سراسر انحصارطلبانه و تنگ نظرانه بوده و ظلم کرده اید!!
پاسخ + +1 0 --
دوست 1400/02/29 - 04:55
دوست عزیز بنام گزینش ،.... ،دقیقا همینکارها را درتهران انجام می ده نمی دونم ....،خداراشکر با اومدن اقای رییسی اینا گم می شن می رن .آقای سلیمان پور چرا به بازرسی وزلرت انتقال نمی دید ،از ی جا برداشتید ،جای دیگه گذاشتید ،لطفا انتقال بدین این اقا تو شهرستانها از صدای معلم مطالب را پرینت می گرفت و با خصومت داخل پرونده افراد فرلر می داد.آخ که .... ،،چوب خدا صدا نداره
پاسخ + +1 0 --
کامیاب 1400/03/06 - 02:22
آفا انشالله اتوبوس تهران به لرستان ۲۸خرداد حرکت می کنه ،مسافرین چموانهاشونو ببندن فقط دمپایی های زیر صندلیشونو هم بردارن ،اتوبوس همینطور شهر تهران تو منطقه مسافرای شاطره اکبر آباد ،واوان رباط کریم را هم جمع می کنه که روسای مناطقی که خونشون همونجاس و محل کارشون اونجا بوده را برسونه ،بنده خداها جاده س ....
پاسخ + 0 0 --
خیانت 1400/05/02 - 23:58
متاسفانه اومدن روبوشه به مقطع ابتدایی فردی محافظ کار ،کاهی خودشو اصلاح طلب و گاهی اصولگرا و انقلابی معرفی می کنه ،پرونده درخشانی در منطفه ۹ با اون همه بدهی که گذاشتن ،و توان اداره منطقه ۷ را نداشتن ،حالا هم تو اداره کل با حمایت از مدیران مناطق ،بدتر از دری گند زده به شهر تهران ،نیرویی وارد مقطع ابتدایی اداره کل شد.... و چون تمام این کارها به دستور رئیس منطقه ۱۹ انجام می داد،پای رئیس هم گیر بود ،تا جایی که می توانست حمایتش کرد ولی اعتراضات خیلی بالا گرفت ،مجبور شد ،ردش کنه ،حالا فرستاده اداره کل ،....،منطفه ۱۹ را بیچاره کرد ،حالا بردن شهر تهران را بیچاره کنه ،قطعا مدیر کل عوض بشه تمام این موارد رسیدگی میشه ولی آقای ربوشه ،تو بد مخمصه ای افتادی
پاسخ + 0 0 --
دوست 1400/05/04 - 00:26
بزگواری که در مورد آقای ربوشه نوشتید ،ایشون تمام عملکرشون زیر سواله ،عین ی ماست می مونه که فقط صبح تا ظهر پشت میز نشسته و حرکت مفیدی انجام نمی ده ،حالا که به گفته ی شما ی نفر از ۱۹ اورده ،منطفه ۱۹ را شنیدیم رئیسش گتد زده به منطقه ،از روستاهای اطراف تهران اومدن ،فقط در حد ۱۰نیرو بیشتر مدیریت نکردن ،حالا بیان ی منطفه وشهر تهران اداره کنن ......
پاسخ + +1 0 --
ز.ق.م 1400/06/10 - 16:32
سلام مقاومت کنید. ایشان تا چند روز دیگه که وزیر رای بیارند. میرند پی کارشون...

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا رتبه بندی معلمان در شکل و ساختار کنونی که برای آن تعریف شده است به ارتقای منزلت اجتماعی معلمان در جامعه منجر خواهد گردید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور