صدای معلم

" وزیر آموزش و پرورش روند افزایش حقوق معلمان طبق طرح رتبه بندی و افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را به صورت شفاف با حضور رسانه های حوزه آموزش و پرورش تشریح نماید "

بر چه اساسی رتبه بندی معلمان به افزایش فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گره زده می شود؟

مجتبی حسینی/ لرستان

بر چه اساسی رتبه بندی معلمان به افزایش فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گره زده می شود

حقوق پایین و مشکلات معیشتی معلمان از دیرباز تا کنون مسئله ای اساسی و چالشی روشن بوده است اما با وجود تلاش معلمان، این موضوع از سوی دولت ها و مجلس ها مورد توجه و اهتمام عملی قرار نگرفته است و تنها به ابزاری برای مصاحبه نمایندگان و کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، کاندیداهای ریاست جمهوری در بزنگاه انتخابات و وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش به هنگام گرفتن رای اعتماد تبدیل شده است و این نمایندگان و دولتمردان پس از رسیدن به مراد دل خویش، این قشر زحمت کش و نجیب را به فراموشی سپرده اند تا بزنگاهی دیگر و نیاز مجدد به کرسی مجلس و ...

البته همین دولت ها و مجلس ها، کم و کسری حقوق و معیشت سایر وزارت خانه ها را به خوبی می بینند و به طرفه العینی، بدون هیاهوی رسانه ای، دستور به افزایش حقوق آنها می دهند که البته کار درستی انجام می دهند و هیچ گاه معلمان به مکفی بودن حقوق سایر هموطنان اعتراض نداشته اند اما برعکس؛ افزایش حقوق و معیشت معلمان داستان دیگری دارد؛ حقوق اینان به مقدار ناچیز اضافه می شود، البته با مصاحبه های نمایندگان، دولت و پوشش خبری شبکه های رسانه ملی، منطقه ای و کانالهای تلگرامی بخش ها و روستاها...

معلمان از سال ۹۵ در انتظار اجرای مرحله دوم رتبه بندی بودند و پس از ۴ سال، این طرح با مبلغ ناچیز اجرا شد. حال بر چه اساسی این طر‌ح به افزایش فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گره زده می شود؟
انتظار شما وزارت نشینان از معلمان چیست؟ سکوت، تشکر بابت حذف رتبه بندی، ... ؟!
وقتی وزارت نشینان، دفاعی از حق پرسنل زیر مجموعه خود ندارند، باید خود پرسنل از طرق مختلف پیگیر باشند؛ درغیر این صورت در بر همان پاشنه ( بی عدالتی و تبعیض) خواهد چرخید.

جامعه بزرگ فرهنگیان کشور انتظار دارند وزارت آموزش و پرورش دو موضوع "افزایش ۵۰ درصد امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری" و " رتبه بندی" را تفکیک و در یک نشست رسانه ای با حضور مطلعین و متخصصین، پاسخ ابهامات را شفاف بیان نماید و عملا به دل نگرانی و گلایه های معلمان توجه نماید.
موضوع اول، بحث ۵۰ درصد قانون مدیریت خدمات کشوری است که طبق قانون هدف از اجرای آن " افزایش تا سقف 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری به منظور رفع تبعیض و رعایت عدالت در پرداخت‌های نیروی انسانی..." است.

بر چه اساسی رتبه بندی معلمان به افزایش فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گره زده می شود
جناب وزیر پاسخ دهند دقیقا چه بندهایی از احکام حقوقی ۵۰ درصد افزایش حقوق داشته اند؟ چرا که معلمان وقتی افزایش احکام صادر شده را با بندهای مورد اشاره مسئولین وزارت تطبیق می دهند، این درصد بسیار کمتر از ۵۰ درصد است.
وزارت آموزش و پرورش باید ۵۰ درصد را طبق روالی که برای سایر وزارت خانه ها در حال انجام است به نتیجه برساند، نه اینکه ۵۰ درصد سایرین ۵۰ درصد باشد و ۵۰ درصد معلمان کمتر از ۵۰ درصد...چرا که همان طور که اشاره شده است هدف از اجرای این طرح، رفع تبعیض و رعایت عدالت در پرداخت است و زمانی که افزایش حقوق سایر وزارت خانه ها بیشتر از وزارت آموزش و پرورش باشد، نتیجه شکاف و تبعیض بیش از پیش خواهد بود که با هدف اجرای طرح در تعارض است.
در احکام صادره، مشاهده می شود همکاران با سابقه بالا کمترین افزایش حقوق را داشته اند که جا دارد نسبت به افزایش حقوق ها با توجه به سوابق و امتیازات مندرج در احکام اقدام شود تا این نقیصه مرتفع گردد؛ چرا که این موضوع نیز برخلاف عدالت است. در حالی که ترمیم قابل توجه حقوق های پایین کاری قابل تحسین است، عدم افزایش حقوق همکاران با سابقه بالا قابل سرزنش بوده و پذیرفتنی نیست و باید افزایش حقوق با سنوات متناسب باشد.
شخص وزیر محترم باید حتی از یک ریال حقوق پرسنل نگذرد و در مقابل کم کاری و بی توجهی ها کوتاه نیاید و البته انتظار فرهنگیان از شخص رئیس جمهور، جناب نوبخت و مجلس چیزی جز همکاری در ترمیم اساسی حقوق و اعمال همزمان و کامل طرح رتبه بندی و افزایش حقوق ناشی از اجرای فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری نیست.

مسئله مهم دیگر، بحث رتبه بندی است که جا دارد مسئولین وزارت و نمایندگان مجلس به جای مصاحبه و توضیح و تفسیرهای بی نتیجه، به جد و در اسرع وقت، " رتبه بندی" را به احکام و حقوق اسفند ماه برگردانند و برای سال آینده، اعتباری قابل توجه برای ادامه روند آن در نظر بگیرند و از حذف رتبه بندی که ظلمی بزرگ در حق معلمان است، پرهیز نمایند.
گاهی می شنویم رتبه بندی به سایر بندهای حقوق اضافه شده است، گاهی عنوان می شود احکام اصلاح و رتبه بندی برمی گردد، گاهی حواله می شویم به آینده و اینکه راه قانونی برای پیگیری وجود دارد و گاهی اعلام می شود طوری ۵۰ درصد را اجرا کردیم که حقوق هیچ فردی کم نشد که برای نوید مورد آخر باید روزی از تقویم ملی را به نام گویندگان آن ثبت کنند که تا ابد در ذهن معلمان و ملت ایران باقی بماند!!!...
احکام به نحوی صادر شده که حقوق هیچ معلمی نسبت به رتبه بندی کاهش نداشته است! اما باید پرسید مگر قرار بوده حقوق معلمان کم شود؟ آیا در بین معلمان نجومی بگیر پیدا شده است؟
مسئولین به جای اینکه پاسخگوی چرایی حذف طرح رتبه بندی باشند این گونه پاسخگوی همکاران فرهنگی هستند که جای تامل دارد.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بر چه اساسی رتبه بندی معلمان به افزایش فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گره زده می شود

چهارشنبه, 14 اسفند 1398 22:29 خوانده شده: 772 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +10 0 --
معلم 1398/12/14 - 23:02
بدون رتبه بندی هم ۵۰ درصد اضافه نشده ،چقدر راحت دروغ گفتن ا ن هم در شرایطی که خیلی ها بخاطر کرونا و تعطیلی کسب و کار تحت فشار اقتصادی اند این دروغ را رسانه ای کردند تا معلمها را زیاده خواه نشان دهند
کارمندان بانک ،جهاد،اداره مالیات و...افزایش ۵۰ درصد نداشتن کدام مسئول از طرف این ارگانها صحبت کرد ،لعنت به دروغ و دروغگو
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان 1398/12/15 - 10:52
مقاله عالی و بجایی بود
اما بعید میدانم تاثیر زیادی در تصمیمات امثال نوبخت و وزارت و ترکمن و...داشته باشه
پاسخ + 0 0 --
کارشناس مسئول بودجه 1398/12/15 - 11:33
از ترکمن باید شکایت بشود بخاطر مصرف بودجه مخصوص رتبه بندی جهت اجرای قانون خدمات کشوری .
رتبه بندی بودجه مصوب جداگانه داشته است و این بودجه هیچ ارتباطی با هیچ قانون دیگری ندارد و تحت عنوان رتبه بندی باید به فرهنگیان پرداخت شود.
ترکمن با قانون شکنی و به منظور خودشیرینی این بودجه را جهت اجرای قانون 50 درصد استفاده کرد که خودش بودجه مصوب جداگانه دارد.
به عبارت دیگر ، پول خزانه را در کمال بی قانونی به خزانه بازگرداند.
همکاران در شکایت های خود به این نکته حتما اشاره بفرمائید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/17 - 14:37
آش نخورده و دهان سوخته!
پاسخ + +10 0 --
فرهنگی معترض 1398/12/14 - 23:27
جناب ترکمن هشتاد درصد پرسنل آموزش و پرورش معلمان هستند که از جنابعالی متنفرند وزارت خانه ای که هشتاد درصد پرسنل از مافوق شان متنفر باشند فاتحه اش خوانده است.
پاسخ + +4 0 --
همکار 1398/12/14 - 23:44
سلام خدمت همکاران گرامی نحوه ارتباط با وزیر آموزش پرورش به چه صورت هست؟ با تشکر
پاسخ + +3 0 --
رضایی 1398/12/15 - 00:20
مقرری ماه اول بر می دارند یا نه؟
پاسخ + +4 0 --
همکار 1398/12/15 - 01:08
با سلام اگه که برای همه می خواستن 50 درصد اضافه کنن ديگه دلیلی برای رتبه بندی نمی مونه فقط تواين گیر دار سر معلم های رتبه 5 بی کلاه موند ویروس کرنا هم کمک کرد اگه مدرسه ها تعطیل نمی شد هیچ معلمی سرکلاس نميرفت تا اينا بفهمن.چی به چيه!!!
پاسخ + +3 0 --
الف 1398/12/15 - 01:29
درود جناب حسینی. پاراگراف آخر عالی بود.
@safdariphysics
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/15 - 20:43
درود بر شما همکار محترم

آنچه روشن است حقوق معلمان باید به شکلی ترمیم شود که کفاف هزینه های یک زندگی متوسط را در این شرایط اقتصادی و تورم سرسام آور بدهد...
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 01:29
چرا باید به ستادی ها و اداری ها ی آپ فوق العاده ویژه بدن ولی به آموزشی ها نه. منظورم این نیست که به اونا ندن اونا حقشونه ولی باید این فوق العاده ویژه که مبنای اصلی اختلاف حقوق هست رو به ما هم بدن
پاسخ + +2 0 --
فیودال خزانه دار 1398/12/15 - 06:24
.... که ما گرگان را به چوپانی خود گماشتید.... تا مسلخگاه نهایی بچرید و بره های خود (دانش اموزان) را هم... برکت ما و زندگی و سفره های ما از ‌وجود شما و دستبرد به حقوق شماست. از دکتر حسینی بپرسید تا راجع به مافیای کنکور و ... ما بیشتر بدانید.
پاسخ + +4 0 --
معلم 27 سال خدمت 1398/12/15 - 07:49
من این ایام فهمیدم که ترکمن خیلی دروغ میگه....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 12:18
چرا اینقدر دیر عزیزم
پاسخ + +2 0 --
شهاب 1398/12/15 - 13:22
این ها پاسخی که می دهنداین است که از سال 94 تا به امروز 50 درصد فصل دهم برای فرهنگیان اجرایی شده است
حال سوال این جاست چرا با وجود این ادعا هنوز حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان دولت وکارکنان اداری آ.پ این همه اختلاف پیدا کرده وکمتر است
به نظرمن فصل ده خدمات کشوری رتبه بندی آزمون رتبه بندی بازیچه ای برای سرگرمی فرهنگیان هستند بهترین درخواست همسان سازی حقوق ومزایای فرهنگیان با سایر کارکنان مشمول مدیریت خدمات کشوری است
پاسخ + +1 0 --
همکار 1398/12/15 - 13:30
https://www.karzar.net/ سلام : همکاران محترم برای اعتراض به این سایت مراجعه فرمایید.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 15:05
از نمایندگان استانها بخواهیم علاوه بر پیگیری وضع موجود خواستار عزل سریع الهیار ترکمن، معاون نالایق، وحتی استیضاح وزیر در این مورد بخصوص باشند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/16 - 11:21
نمایندگان بدنبال عزل و نصب مدیرانند
ذهنشون درگیر اصل ماجرا نمیکنن
فقط حواشی
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 15:39
همه همکاران در یک کارزار عمومی خواستار عزل سریع الهیار ترکمن، معاون نالایق، شوند.
پاسخ + +1 0 --
یک معلم 1398/12/15 - 16:20
سلام به نظرمی رسد هیچ انگیزهای که بتوانداین بی عدالتی رامرتفع کندوجودندارد.بدترزمانی است که الهیارترکمن یه طرفه بدون اینکه مصاحبه داشته باشد حرفهایش رامیزند وبربی قانونی آموزش وپرو.رش صحه می گذارد.این افزایش بیشتربه نفع 5درصدازنیروهای اداری ونیروهایی بازیر7سال سابقه بوده.اماازدرصدبالایی ازنیروهاکه از7سال تا35سال راشامل میشودافزایشی نداشته اند(بنده با31سال سابقه 200000تومان افزایش).ایااین بودهمان مکانیزمی که میخواستند عدالت رااجراکنند..این قانون فاصله صف باستادراتا50درصد افزایش داد.امیدوارمدست اندرکاران به خودآیندوجبران مافات کنند .زیراانگیزه های نداشته مارانابودساخت
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/16 - 11:22
عدالت اینه که حقوق من ۲۵ سال سابقه با هم سنوات خودم در بقیه وزارتخونه ها یکی باشه
پاسخ + +1 0 --
معلم 1398/12/15 - 16:52
پرستاران بخاطر شرایط کاری و اقلام مورد نیازشون تحت فشار بودن الان تمام تمرکز این گروه روی خبر جعلی حقوق معلمهاست
هم تفرقه بین پرستاران و معلمان ایجاد شد و هم معلم ها زیاده خواه جلوه داده شدند
پاسخ + +1 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/15 - 17:20
توضیحات آقای ترکمن، همچنان تامل برانگیز تر می شود...

در مصاحبه جدید با خبرگزاری فارس ایشان عنوان نموده که در کل با اجرای طرح ۵۰ درصد افزایش امتیازات، ۱۱۰۰ هزار میلیارد تومان به حقوق معلمان(۸۸۰ هزار نفر) افزوده شده ...حالا این اعداد را حساب کنیم به یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان میرسیم...
موضوع اول اینکه همین مبلغ در احکام اکثریت قریب به اتفاق معلمان وجود ندارد...
دوم اینکه چرا بجای عدد مذکور، عدد یک و نیم تا دو میلیون را عنوان نموده اید شما که معاون مالی هستید و به خوبی میدانید عدد و ارقام باید دقیق عنوان شود...پس چرا...!؟
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/15 - 20:07
مسئولان می دادنند این آمارسازی هایشان درست ودقیق نیست آن ها فرهنگیان راافرادی بی سواد ونجیب فرض می کنند که زیربار هر ظلمی می روند

عادلانه بخواهیم بگوییم تصوراشتباهی نمی کنند
وقتی معلم تمام وقت را اجرا کردند همه مشتاقانه استقبال کردند
وقتی آزمون صلاحیت می گیرند همه شرکت می کنند وقتی اضافه کارهارا کم ودیر می دهند با زاستقبال درحد عالی است
همکارانشان برای ارتقای آن ها زندانی هستند یک کار کوچک برای امیدوارشدن آن ها نمی کنند
عده ای از رسانه ها از حقوق فرهنگیان دفاع می کنند ولی هیچ حمایتی از این رسانه ها توسط فرهنگیان صورت نمی گیرد واقعا فرهنگیان چه کرده اند که توقع احترام ازسوی مسئولان را دارند
تا تغییر رویه ندهید اوضاع درست نخواهدشد
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 11:23
قدران صدای معلم ها هستیم...
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1398/12/16 - 11:33
آقای جسینی
سلام
بفرمایید در آموزش و پرورش چند رسانه و با ویژگی های مشخص این رسانه و به نام صدای معلم داریم؟
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 12:21
جناب یوسفی سلام

بحث بنده تعداد رسانه ها نبود...
ما در تمام رسانه ها تقریبا اخبار حوزه آموزش و پرورش را داریم...
اما
رسانه ای که انتقادات و پاسخ های معلمان را پوشش دهد کم داریم...
همین پایگاه خبری صدای معلم، فرصتی را فراهم آورده که معلمان نظرات خود را در موضوعات مختلف حوزه آموزش و پرورش ارائه دهند و خود معلمان باز نظر می دهند...

همه نظرات یکسان نیستند و ۱۰۰ درصد درست یا غلط...

باز مثلا؛ پایگاه خبری " گسترش نیوز " تمام حوزه ها را پوشش خبری می دهد و اخبار مربوط به آموزش و پرورش را هم پوشش می دهد ؛ البته وقتی خبری درج میکند و معلمان نقدی داشته باشند پیگیری میکند و نقدهای معلمان را به مسئولین می رساند طی یک مصاحبه، خبر ...

منظور از " صدای معلم ها" رسانه هایست که نظرات معلمان را پیگیری می کنند.
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1398/12/16 - 12:35
بسیارعالی
میشود در صورت امکان حداقل نام 5 رسانه را که مثل این رسانه صدای معلم عمل می کنند را جهت استحضار مخاطبان محترم اعلام کنید .
با تشکر .
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 13:54
جناب یوسفی
اینکه چند رسانه نام ببریم که کارکردی شبیه پایگاه خبری"صدای معلم" داشته باشد بستگی به نظر هر فرد دارد...

اخبار به شکلهای مختلف به عموم مردم اطلاع رسانی می شود از طریق : از صداوسیما تا سایتهای مختلف...

اینکه هر فردی دریافت خبر و تحلیل های چه منابعی را دنبال کرد به نظر شخصی اش بستگی دارد...

خبرگزاری های پانا ، مهر و...در حوزه تعلیم و تربیت پوششخبری دارند حال پانا تخصصی و دیگری عمومی و مقطعی...

حقیر ممکن است با برنامه پرسشگر به جواب سوالاتم برسم و همکار دیگری ممکن است جواب ابهامات ذهنش را نگیرد...

سایت صدای معلم از بابت اینکه امکان ارائه نظرات متفاوت معلمان را فراهم آورده است جای تقدیر دارد.
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1398/12/16 - 14:02
آفرین .
اما می توانم از شما بپرسم چرا یادداشت های خود را برای این رسانه ارسال می کنید و به آن جاها نمی فرستید ؟
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 15:52
اگر پیش فرض خاصی مدنظر دارید عنوان بفرمائید...

اگر چند سطر نوشتار که حقیر فرستاده ام ایراد دارد با کمال میل پذیرای نقد شما هستم؟

اگر نقدی به سایت دارید آن مسئله ای دیگر هست.
پاسخ + 0 0 --
یوسفی 1398/12/16 - 16:20
پیش فرض و یا تعصب خاصی ندارم.
اما به نظر من این فقط صدای معلم است که توانسته است با روش خاص خود اعتماد قاطبه فرهنگیان را جذب کند .
این سرمایه اجتماعی را خیلی ها ندارند !
پایدار باشید !
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 16:39
جناب یوسفی

در کامنت های قبلی عرض کردن که درج نظرات معلمان جای تقدیر دارد و بنده به سهم خودم از همه عوامل این سایت تشکر میکنم و خسته نباشید عرض میکنم...

بی شک راهی که از این طریق برای مطالبه گری باز شده است تاثیر مثبت برای رفع موانع حوزه تعلیم و تربیت دارد و خواهد داشت...

ما در تمام حوزه ها نیاز به نقد و ارائه پیشنهادات داریم و با توجه به گستردگی حوزه آموزش، نیاز به حضور پر رنگ رسانه های تخصصی وجود دارد که اگر نقد و ارائه نظرات کمرنگ شود " ایستایی و رکود" بر سیستم غلبه خواهد کرد.

پیروز و سربلند باشید.
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/16 - 17:04
مدیران کلان دستگاهها اگر نظرات پرسنل صف را در نظر داشته باشند و به کار ببندد بسیاری از مشکلات حل خواهد شد...

در وزارت آموزش و پرورش ابتدا باید نظرات معلمان حاضر در کلاس درس را شنید و سپس برای حل آنها تلاش عملی شود...

پشتیبانی باید ابتدا برای پوشش خط مقدم( کلاس درس) باشد.
وقتی کلاس درس استرس و مشغله داشته باشد کارکرد کل مجموعه مختل خواهد شد.
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی 1398/12/15 - 18:00
مقاله عالی بود
اما دلیل اصلی حذف رتبه بندی از حقوق معلمان کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس بود !!!! رتبه بندی که اجرا شدبرای اولین بار در تاریخ به حقوق معلمان مبلغی اضافه شده بود که به دیگر دستگاهها اضافه نشد و البته کمی وضع مالی معلمین خوب شد !! و رفتند تفریح و گردش و در انتخابات به مانند گذشته دنبال صندوق رای ندویدند ! و چاره را در حذف رتبه بندی دیدند و دیدید که چگونه معلمین خاطی ! تنبیه شدند نشان به آن نشان که معلمین کم سابقه که تازه کارند و عشق صندوق رای دارند و رفتند دنبال آن تنبیه نشدند !!!!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 20:45
نامه سرگشاده مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به وزیر آموزش و پرورش

آقای حاجی میرزایی!
بنظر می‌رسد که جنابعالی حتی توان گرداندن امور وزارتخانه آموزش و پرورش را ندارید و کسان دیگری برای شما و مجموعه وزارتخانه مظلوم آموزش و پرورش تصمیم می‌گیرند. به یاد داشته باشید که شما احتمالا آخرین وزیر آموزش و پرورش دولتی هستید که با بی تدبیری، این حجم از نا امیدی را به دل زخم خورده معلمین پمپاژ می‌کنید.
آیا افزایش ۵۰ درصد فوق العاده شغل برای همه کارکنان دولت را به اسم رتبه بندی به معلمین عزیز صدقه می‌دهید؟
حیا نکردید که شرف و آبروی معلمین را با بار‌ها و بار‌ها رسانه‌ای کردن حداقل حق شان، لگدمال کنید؟
آیا امروز از مصاحبه‌های گذشته خود و فخر فروختن‌های متعدد به معلمان و نظام تعلیم و تربیت کشور، از اجرا شدن طرح دروغین و کاذب رتبه بندی خجالت نکشیدید؟
آقای وزیر!
شرم بر مسئولی که برای دو روز امر دنیا خود را به زشت‌ترین رذائل اخلاقی بفروشد.
شرم بر مسئولی که در چشم معلمین نگاه کند و بجای نوکری کردن .....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/16 - 11:25
چرا عنوان " مسئول " دارند؟
مسئول چه؟؟مسئول باید پاسخگو باشد
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/12/15 - 21:14
وزیر محترم آموزش و پرورش
روزی که از مجلس رأی اعتماد گرفتید، ادعای آبرو گذاشتن از خود برای ارتقا شأن معلم و نظام آموزش و پرورش و به اجرا رساندن بسیاری از مصوبات مربوطه از جمله طرح رتبه بندی را مطرح نمودید و سند تحول را تنها مرجع برنامه ریزی در نظام تربیت رسمی دانستید.
اما پس از گذشتن چندین ماه، این روز‌ها در مسئولیت شما، یکی از تلخ‌ترین و تحقیرآمیزترین روز‌های معلمان عزیز و شریف این مرز و بوم می‌گذرد. روز‌هایی که در آن یک مسئول، مستقیم در چشم معلمان نگاه می‌کند و با شرمی دروغ می‌گوید و رسانه به اصطلاح ملی نیز موظف به پخش دروغ‌های آن می‌شود.
آقای حاجی میرزایی!
آیا افزایش ۵۰ درصد فوق العاده شغل برای همه کارکنان دولت را به اسم رتبه بندی به معلمین عزیز صدقه می‌دهید؟
حیا نکردید که شرف و آبروی معلمین را با بار‌ها و بار‌ها رسانه‌ای کردن حداقل حق شان، لگدمال کنید؟
آ
حقیقتا، چگونه اجازه می‌دهید فردی معلوم الحال، به عنوان معاون شما اینقدر با آبروی معلمین بازی کند و عزت ایشان را با دروغ‌های متعدد مثل افزایش ۵/۱ تا ۲ میلیون تومان به حقوق معلمان، به مسلخ ببرد؟
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1398/12/16 - 14:27
مایه تعجب است چرا وزیربااین همه اعتراضی که شکل گرفته سکوت کرده وترکمن با وعده های کذبی مثل پیگیری فوق العاده ویژه پیگیری رتبه بندی درسال آینده می خواهدآتش این التهابات را بخواباند یکی نیست به این ترکمن بگوید توچنانچه می خواستی کاری برای فرهنگیان بکنی اینگونه آن هارا به فعر نمی فرستادی چگونه است عده ای بااین همه دروغ وافشا شدن آن با زروی مسئول بودن را دارند واستعفانمی دهند
پاسخ + +1 0 --
منوچهر 1398/12/15 - 21:59
.... ترکمن دروغگو ......
پاسخ + 0 0 --
داود 1398/12/16 - 09:33
مقاله انتقادی در خبر گذاری تسنیم مستند ومستدل به تخلفات اقای الهیار پرداخته است.به تاریخ 98/12/15 بسار راهگشا و ومستدل نوشته شده است.
پاسخ + 0 0 --
محمود 1398/12/16 - 11:00
تنها راه رفتن سر کلاس ودرس ندادن ومبارزه مدنی هست که با کسی هم نتونند،برخورد کنند،دیگر هیچ راهی ندارد نوبخت دشمن درجه یک معلمان هست والهیار دانشگاه ازادی با رشته روانشناسی،نماینده نوبخت ظالم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/12/16 - 22:41
ترکمن دروغگو
پاسخ + 0 0 --
حسینی مجتبی 1398/12/17 - 14:52
باید بدانیم ۵۰ درصد امتیازات برای معلمان اضافه نشده....

باید بدانیم رتبه بندی معلمان حذف شده( سند تحول!!!)....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/27 - 18:23
هرکس در اموزش وپرورش پستی میگیرد دشمن بقیه معلمان میشود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/27 - 18:26
این دولت مخالف اجرای فرمان رهبری در رابطه با رتبه بندی است به این خاطر نوبخت با حقه بازی ان را حذف کرد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در مورد اجرای بخشنامه وزیر آموزش و پرورش مبنی بر لزوم انتخاب شبکه اجتماعی داخلی مناسب هر مدرسه ، شما خودتان کدام پیام رسان را ترجیح می دهید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور