صدای معلم

" جامعه ما امروز بیش از پیش نیازمند مدیران کاردان، متخصص، جوان و همیشه حاضر در میدان عمل است؛ نه مدیران لابی گر و نگران از دست رفتن میز مدیریت... "

برای " مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان لرستان " مردی از جنس مهربانی و یک رنگی

مجتبی حسینی/ لرستان

درگذشت مهندس حیدری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان لرستان  خبر درگذشت مهندس حیدری، مدیر کل توانمند نوسازی و تجهیز مدارس استان لرستان در روز یکشنبه ۲۶ بهمن بر اثر سانحه تصادف در حین ماموریت، باعث تاثر و تاسف مردم لرستان، به ویژه پلدختر و معمولان شد. این ضایعه اسفناک را خدمت جامعه فرهنگیان و دانش آموزان، پرسنل نوسازی مدارس، مجموعه آموزش و پرورش استان و همچنین خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنیم.
مهندس حیدری خردادماه ۹۸ و پس از سیل ویرانگر فروردین ماه به لرستان آمد و در حضور کمتر از یک ساله خود در استان لرستان نشان داد هنوز هم مدیران جهادی و انقلابی در کشور عزیزمان ایران وجود دارند و اگر فرصت حضور در میدان را پیدا کنند به خوبی می توانند معضلات و موانع حوزه کاری خود را حل کنند.
مهندس حیدری ویژگی های منحصر به فردی از جمله صداقت و یکرنگی داشت که باعث شد در مدتی کوتاه، مهرش به دل نیروهای نوسازی استان بنشیند و برای ساختن و بهسازی مدارس آسیب دیده از سیل و برخی مدارس مناطق محروم، همه پرسنل نوسازی با دل و جان با ایشان همراه شوند. ایشان برای به نتیجه رساندن کارها شب و روز نمی شناخت، روز تعطیل و غیر تعطیل نمی کرد و در یک کلام، آمده بود کار کند و مدارس را یکی پس از دیگری بسازد و مهرماه تحویل مردم و دانش آموزان نماید....
جهت جذب منابع مالی "خیّرین "، در کنار جناب زینی وند مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان لرستان برنامه مدونی داشت و با رایزنی مستمر علاوه بر جذب این کمک ها، اعتبارات دولتی را نیز جذب و در میدان عمل وارد چرخه ساخت مدارس نمود و با این برنامه ریزی شاهد بودیم مدارس با کمترین مشکل ممکن در مهرماه دایر شده و یکی از نگرانی های بزرگ مردم و دانش آموزان مناطق سیل زده مرتفع گردید و باز شاهد هستیم ساخت و ساز مدارس دیگر در حال انجام است و با اتمام ساخت آنها دانش آموزان بیشتری از مدارس ایمن استفاده خواهند نمود.
در شهریور ماه وقتی از کمبودها و نگرانی از نرسیدن مدارس برای مهرماه خدمت ایشان صحبت می شد با لبخند پاسخ می داد: "نگران نباشید؛ به امید خدا مدارس را به موقع تحویل مردم خواهیم داد..." ایشان قوت قلبی بود برای نیروهای سازمان نوسازی، برای مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان لرستان و دانش آموزان و مردم نگران ...
خدمات دوران کوتاه مدیریتی مرحوم مهندس حیدری در سایر عرصه ها مثل نصب سیستم استاندارد گرمایشی مدارس، مشهود و در این دیار به یادگار خواهد ماند؛ به طوری که در مدت حضور ایشان ۲۸۸۱ کلاس درس به سیستم گرمایش استاندارد مجهز شد و برنامه ریزی برای تجهیز ۱۳۳۴ کلاس درس به سیستم گرمایش استاندارد در حال انجام است.

درگذشت مهندس حیدری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان لرستان

مهندس حیدری مرد پرتلاش و خستگی ناپذیر روزهای پس از سیل لرستان و بویژه پلدختر و معمولان، مردی بود که خود در صف اول بازسازی مدارس قرار گرفت و هیچ گاه خود را در حصار دفتر و میز مدیریت قرار نداد و همپای پرسنل نوسازی استان آستین همت بالا زده و مشکلات فضاهای آموزشی را یکی پس از دیگری حل نمود.
بی شک عملکرد مثبت و دلسوزانه مرحوم مهندس حیدری هیچ گاه از ذهن مردمان لرستان پاک نخواهد شد و نام نیک این مرد بزرگوار در حافظه و قلب مردمان لرستان نقشی ماندگار خواهد داشت.

برنامه ریزی، تلاش، حضور شبانه روزی در میدان عمل و کار، منش والا و سیرت مثال زدنی ایشان می تواند الگوی خوبی برای انتخاب مدیران در استان لرستان و کشور باشد؛ چرا که جامعه ما امروز بیش از پیش نیازمند مدیران کاردان، متخصص، جوان و همیشه حاضر در میدان عمل است؛ نه مدیران لابی گر و نگران از دست رفتن میز مدیریت...

*

« صدای معلم » درگذشت آقای حیدری را تسلیت می گوید .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درگذشت مهندس حیدری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان لرستان

دوشنبه, 28 بهمن 1398 10:47 خوانده شده: 233 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
خط قرمز 1398/11/30 - 15:46
قسمت آخر اشاره به ریاست سازمان و معاونش رکوعی دارد.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در مورد اجرای بخشنامه وزیر آموزش و پرورش مبنی بر لزوم انتخاب شبکه اجتماعی داخلی مناسب هر مدرسه ، شما خودتان کدام پیام رسان را ترجیح می دهید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور