صدای معلم

" آیا این جز تضییع حق و بی انگیزه کردن معلم است؟ "

نامه ی دریافتی در مورد رتبه بندی معلمان

هادی / تهران

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط یکی از فرهنگیان در موضوع " رتبه بندی معلمان " برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

 

نامه ی دریافتی در مورد رتبه بندی معلمان و اعتراض فرهنگیان

لطفا به عنوان تریبون مهم صدای معلم و تنها رسانه تاثیر گذار فرهنگیان  ؛ این سه مطلب را در رابطه با  رتبه بندی فرهنگیان پیگیری فرمایید و از مسئولان انگیزه کش وزارت آموزش و پرورش توضیح  بخواهید تا قبل از صدور احکام ، این موارد اصلاح و از تضییع حقوق همکاران پیشگیری شود.

نکاتی چند اندر مزایای طرح رتبه بندی فرهنگیان !
 ( بخشنامه وزارتی ۱۸۵۱۷۹ تاریخ ۹۸/۱۰/۴ )

نکته اول : طبق بند 2-2 و 5 ، رتبه بندی از تاریخ ۹۸/۷/۱  بر اساس این شیوه انجام می شود و  ارتقای شغلی های قبلی کان لم یکن خواهد شد و افراد بر اساس رتبه فعلی که قرار دارند از رتبه 1 تا 5 رتبه بندی می شوند.
حال سوال اینجاست تکلیف کسانی که در شیوه قبلی، از مهر امسال به بعد مشمول رتبه از مقدماتی تا عالی می شده اند  یا پس از سالها انتظار در شرف دریافت آن بوده اند، چیست؟
مثال : همکاری در  آبان ۹۸  پس از ۶ سال منتظر صدور حکم جدید خود است ولی این حکم تنها به خاطر گذشت یک ماه از ابلاغ صدور شیوه نامه جدید صادر نمی شود و ۵ سال و ۱۱ ماه قبل نادیده گرفته شده و باید در همین درجه فعلی ، رتبه بندی شود و سپس پس از سه سال توقف به رتبه بالاتر برود.
یعنی طبق شیوه قبلی مثلا قرار بوده در آبان 500 تومان حکم رتبه جدید ارشد ، خبره یا عالی برای همکار بزنند ، آن را حذف کرده و به جای آن یک حکم 500 تومانی رتبه بندی می زنند! و رتبه ای که اکنون باید بدهند را پس از سه سال توقف ( یا با حذف تعجیل مناطق محروم پس از 6 سال!) و همچنین آزمون و تعیین صلاحیت و ... بدهند؟
در یک جیب پول رتبه بندی گذاشته شد و از جیب دیگر با ندادن رتبه جدید ( که موعد آن برای بسیاری از همکاران پس از چندین سال فرا رسیده )، همان مبلغ حذف و برداشته می  شود!

پس چه فرقی کرد؟

چه رتبه بندی اتفاق افتاد؟

آیا این جز تضییع حق و بی انگیزه کردن معلم است؟

نکته دوم : حذف امتیاز تعجیل در ارتقای رتبه ، به واسطه خدمت در مناطق محروم و نادیده گرفتن زحمات همکاران شاغل در این مناطق است.

 نکته سوم: درباره عدم اجرای این طرح برای همکاران زحمت کش اداری هست که از مهر 99 مشمول این طرح نمی گردند و باید ادارات و حوزه ستادی را در آن زمان خالی از نیروی با تجربه و کارآمد تصور کرد.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نامه ی دریافتی در مورد رتبه بندی معلمان و اعتراض فرهنگیان

شنبه, 07 دی 1398 21:37 خوانده شده: 9234 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +24 -1 --
معلم 1398/10/07 - 21:59
متاسفانه هیچ اراده ای برای خدمت صادقانه و له دور از هیاهو و جنجال به فرهنگیان وجود ندارد و این هم جنجالی که جناب وزیر و وزرای سلف ایشان در مورد رتبه بندی داشتند جز شانتاژهای تبلیغاتی نبود که در عمل شان و کرامت معلم را زیر سوال برد . آیا لازم است قبل از هر خدمتی این همه تبلیغات افراط گونه ؟
آیا سایر دستگاهها هم خدمات خود را منوط به تبلیغات آن چنانی می کنند ؟
به نظر می رسد تا پایان این مجلس و دولت هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و اگر بخواهد ذره ای در کیسه دولت باز شود برای زمانی است که نیاز به حضور معلم باشد برای مضاعف کردن شور و هیجان و گرم کردن تنور انتخابات
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/10/15 - 02:02
هیییییچ انگیزه ای برای کار کردن برامون نگذاشتن خدا از وزیر بی عرضه ما نگذره که ما رو انقد ضعیف کرده ازت نمیگذرم
پاسخ + +26 0 --
حسینی مجتبی 1398/10/07 - 22:34
وزیر و برنامه ریزان آیا تعجیل در رتبه و طبقه، بواسطه خدمت در روستا حذف شده؟
اگر این چنین است با یک تیر دو نشان زده شده ...
اول اینکه معلمانی که کیلومترها راه را طی میکنند تا به دانش آموزان عزیز روستایی خدمت کنند و از جیب هزینه میکنند اینچنین محروم میشوند و دولت به آنها پاداش میدهد...

دوم اینکه در راستای حذف خدمت به طبقه ثروتمند( روستاییان) اقدام مطلوب صورت گرفته است!

این رتبه بندی جای بحث بسیار دارد همراه با افسوس...

رتبه بندی با رقم واقعی کجا و این ۳۰۰ و ۴۰۰ تومان کجا؟؟...

اصلا معلوم نیست برای فرهنگیان و سیستم تعلیم و تربیت چه استراتژی و برنامه ای قرار هست اجرا شود...
سند تحول برنامه اصلی هست...
نظر وزرای یک سال بر مسند نشین مبنا هست...
جناب نوبخت تصمیم میگیرد...

و...
پاسخ + +20 -4 --
حمید 1398/10/07 - 23:07
این ازمون دا ن برای رتبه بندی دیگر چه مسخره بازی است.معلمی که بیش از ۵۰ سال دارد.ایا واقعا توانایی وحافظه یک جوان ۲۰ ساله رادارد؟.چونمعلمان باسابقه چون باید رتبه های بالا رابگیرند توقع دارند که درازمون او۹۰ درصد پاسخ دهد که عملا این کار غیر ممکن است.من خودم زمانی که جوان بودم یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای راحفظ می کردم.ولی الان کلیدم ممکن است دستم باشد ولی دنبالش می چرخم واصلا حافظه جوانیم را ندارم
پاسخ + +32 -2 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/10/08 - 01:15
رتبه عالی من را قرار بود 5 مهر بزنند اما هر بار که مراجعه کردم گفتند همزمان با رتبه بندی اعمال می کنیم!!!؟؟؟ نفهمیدم منظورشان از این کار چه هست؟!!!
پاسخ + 0 0 --
.... مواظب 1398/10/08 - 12:32
دکتر جان انگار سرت به تنت سنگینی میکند. لطفا خفه خون بگیر.همین که توی این هوای الوده به میکروبهای سیاسی نفس میکشی خودش خیلی است که مریض نمیشوی.میخواهی سرطان داده بشوی؟ یا خودکشی بشوی؟
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/10/08 - 19:05
شما که به قول خودتان قدرت و اختیاراتتان از قدرت و اختیارات خداوند "نیم" "بند انگشت" کمتر هست "هر" کاری می توانید بکنید اما نمی توانید از من بخواهید راجع به ستم هایتان بی تفاوت باشم - اجداد شما هم نتوانستند اجداد من را مجبور به این کار کنند. خون من از خون اجدادم رنگین تر نیست.
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/10/09 - 07:08
کلاهی گشاد تر از رتبه بندی بر سر فرهنگیان گذاشته نشده تا کنون. از طلا گشتن پشیمان گشته ایم ، مرحمت فرموده ما را مس کرمان
پاسخ + +13 0 --
شهاب 1398/10/08 - 05:47
بهتر بود حقوق فرهنگیان باکارمندان دیگر همسان سازی می شد نه اینکه با افزایش مبلغ ناچیز رتبه بندی باشرایط نا عادلانه ودفعی نارضایتی هارا بیشتر کنند
پاسخ + +20 0 --
ناشناس 1398/10/08 - 08:37
من قرار بود ۳ مهر رتبه خبره بگیرم، حالا با این اوضاع کنسل شده انگار تا ۱۸ سال سابقه.
با این وصف رتبه ای که قرار بود به من بدهند را نمیدن در عوضش با کلی منت من را در رتبه قبلی با کمی افزایش حقوق نگه میدارن.
اینا دیگه کی هستند شیطان را هم درس میدن والله.
پاسخ + +24 0 --
هنرآموز 1398/10/08 - 09:20
با سلام و احترام
بنده تاسال 1390 حتی یک ساعت هم ضمن خدمت نداشتم. اما از آن سال تاکنون به لطف آزمونهی مجازی آنلاین و فایلهای word , pdf قابل جستجوی منبع آزمونهای مجازی بیش از 1100 ساعت ضمن خدمت دارم. حتی برای چند همکارم هم آزمون داده ام. بنابراین نگرانی از بابت این آزمونهای مسخره ندارم. شما هم می توانید از همکارانتان کمک بگیرید.
اما من از این بابت ناراحتم که اینها فقط بهانه ای برای تأخیر در افزایش جقوق و شامل نشدن عده ای کثیر است. البته بی عدالتی در نظام پرداختها میان کارمندان آ.پ با سایر ارگانها و نگه وزیران آنها با وزیر بی کفایت ما درد است.
پاسخ + +16 0 --
هنرآموز 1398/10/08 - 09:26
با سلام و احترام.
خواستم به اطلاع شما همکاران گرامیم برسانم که بنده در یک شهر نوار مرزی خدمت می کنم. از چند ماه قبل با حکم وزیر کشور تمام روستاها و شهرهای شهرستان محل سکونت من مشمول فوق العاده نوار مرزی شده و به حقوق هر کارمندی بسته به سابقه و مدرک بین 250 تا 700 هزار تومان اضافه شده است. این بخشنامه شامل آ.پ هم می شود اما متأسفانه علارغم پیگیریهای فرهنگیان این شهرستانهای ذینفع هنوز اتفاق مثبتی نیافتاده است. این هم نمونه دیگری از تبعیض در اجرای قوانین است.
پاسخ + 0 0 --
یک معلم 1398/11/23 - 16:08
مشکل سکوت ما جماعت تو سری خوره که هر چی میگن انجام میدیم
امتحان و گذاشتن برای معطلی که احکام بعد از عید بیاد و پولش بره تو جیب ... به اسم دیون
پاسخ + +14 0 --
هنرآموز 1398/10/08 - 09:29
با تشکر از شما فرهنگی فرهیخته و گرانمایه جناب آقای علی پورسلیمان.
فکر نمی کردم به این سرعت پستهای من را در سایت نمایش دهید. بی نهایت ممنون.
پاسخ + +11 0 --
دبیر 1398/10/09 - 19:36
رتبه قبلی بنده بخاظر نداشتن ساعات کافی دوره های ضمن خدمت با دو سال تاخیر زده شد و زحمات یک معلم با نداشتن چند ساعت دوره بی ارزش و بیهوده نادیده گرفته شد و از ان زمان همواره ارتقای رتبه با دو سال تاخیر صورت میگیره و بهمن امسال هم که موعد مقرر ارتقای رتبه ام بود با این رتبه بندی جدید به باد میره. اخه این چه جور افزایش حقوق و ارزش گذاریه. دم به ساعت هم تو اخبار میگن ماه بعد ماه بعد یکی که معلم نباشه فکر میکنه معلما هر ماه افزایش حقوق دارن.
پاسخ + +13 0 --
دبیر 1398/10/10 - 12:39
این بی عدالتی نیست یکی با ۱۶ سال رتبه عالی شده و ما یک دی با سابقه ۲۳ سال و شش ماه رتبه عالیمون کنسل شده۔اخر اون کسایی که این قانونها رو مینویسند۔چیزی بلدند۔اقای محترم اون زمان که ما بدترین روستا خدمت میکردیم۔هیچ امتیازی ندادند۔همین که به شهراومدیم ازاول ۸۸ حق روستا دادند و تعجیل۔اقایون دست اندر کار تو را به مقدساتتون این مشکل تعجیل و حل کنید۔
پاسخ + +21 0 --
ناشناس 1398/10/10 - 22:18
با سلام قرار بود هفده مهر ماه امسال رتبه عالی بگیرم ولی فعلا حکم ما را به خاطر رتبه بندی جدید صادر نکردند گناه ما چیست؟
پاسخ + +21 0 --
علی 1398/10/11 - 00:40
با سلام
ذکر چند نکته را لازم می دانم:
انقدر سیاسی کاری در این رتبه بندی مشهود است که دم خروس از ان بیرون زده .....عملا این طرح افتضا را تا شب انتخابات کش دادند و احکام با اصطلاح رتبه بندی را بهمن ماه صادر می کنند که موجی از اعتراضات را در پی داشته باشد تا ناکارامدی دولت در عرصه های اقتصادی و گران شدن بنزین و کاهش قدرت خرید و عبور از روحانی و ناکارامدی دولت و ... در عرصه جنگ روانی و مدلیسیم ،مبتکر طرح عملیات روانی اقای اشنا به کرسی بنشیند و حواس ها منعطف به قضایایی که دولت گریبانگیر انست به سوی دیگری هدایت شده و از موضوعات مطرح شده و اصلی پرت گردد. و الا مگر می شود طرح به این مهمی با اشکالات فراوان و بعضا تعمدی در تدوین ان را کارشناسان متوجه نباشند و این اصلا باور کردنی نیست و خیانت نفوذ گروه تصمیم ساز را به وضوح روشن و تبیین می سازد .
پاسخ + +11 0 --
مدرس آزاد 1398/10/11 - 19:18
بار الهی !! به تو پناه می‌برم
پاسخ + +10 -1 --
علیرضا 1398/10/12 - 19:07
وعده -تعجب - بغض -عصبانیت -اعتراض -سکوت- وعده جدید ، ... این فرآیندیه که توش از خوشحالی خبری نیست .
1-من خودم اداری نیستم ولی انصافا حق نیروهای اداری داره ضایع میشه
2- با برداشتن حق تعجیل انگیزه ای برای معلمان برای تدریس در مناطق محروم نمی مونه .همین الان هم با افزایش قیمت بنزین انگیزه ای برای همکاران مناطق محروم که مسافت زیادی طی می کنند نمونده و از الان خواستار انتقال به شهر هستن و اگر هم با درخواست انتقالشون موافقت نشه همانا شاهد بی انگیزگی بیشتر معلمان و کاهش کیفیت آموزشی که در نتیجه بی تدبیری مسوولین هست خواهیم بود.
3- اگر رتبه بندی رو می دادن به خود ما بهتر می تونستیم اجراش کنیم. نمیدونم این قدر آیین نامه رتبه بندی طول کشید آخرش هم اینقدر تفسیر به رای در رتبه بندی وجود داره ...
پاسخ + +7 0 --
س م 1398/10/14 - 11:27
با سلام. و تسلیت شهادت سردار بزرگ.
واقعا اگر اراده ای برای بزرگداشت معلم باشه اینجوری نمی زنند توی برجکش. خواهشا مسئولین عزیز
هر کاری می خواهین انجام بدید اموزش و ارزش معلم رو سیاسی نکنید. از ما معلما دیگه چیزی نذاشتید . ته مایه ابروی مارو هم له کردید ول ما کنید با این قانونای مسخرتون . نه شیر شتر می خواهیم نه دیدار عرب
پاسخ + +9 0 --
علیرضا 1398/10/14 - 12:36
برای ن 3 مهرحکم رتبه خبره را زدند حالا با این اوضاع کارگزینی یگه باید رتبه خبره حذف بشه و بعد رتبه بندی برای شا اجرا بشه
با این وصف رتبه ای که قرار بود به من بدهند را نمیدن در عوضش با کلی منت من را در رتبه قبلی نگه میدارن
آیا انصاف هست که یک همکار سه روز قبل من رتبه گرفته هم رتبه حرفه ای وهم رتبه بندی بهش تعلق گیره ولی به من فقط رتبه بندی
پاسخ + +14 0 --
مهدی 1398/10/14 - 15:09
با سلام
این رتبه بندی واقعا افتضاحه
اینکه بیان رتبه بندی قبلی رو حذف کنن و این رتبه بندی جدید رو بزنن، یک کلاه گشادیست که دولت داره سر معلما میزاره، اینطوری چه همکارانی که بعد از مهر ارتقا گرفتن و چه همکارانی تا دوسال بعد قرار بود ارتقا بگیرن ضرر میکنن و عملا 100 تا 300 هزار تومان حقوقشون زیاد میشه.
من بهار سال بعد خبره میگیرم ولی با رتبه بندی جدید بهم رتبه 3 میرسه و باید 4 سال صبر کنم تا رتبه 4 رو بگیرم، در حالیکه با همین رتبه بندی فعلی تا 4 سال دیگه با تعجیل عالی میگرفتم
متشکرم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/16 - 12:50
این مشکل خیلی از معلمهاست
رتبه بندی فقط منت سر معلمهاست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/16 - 12:50
این مشکل خیلی از معلمهاست
رتبه بندی فقط منت سر معلمهاست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/22 - 23:13
خدا لعنتشون کنه
پاسخ + +15 -1 --
احمدرضا 1398/10/14 - 20:20
با سلام و احترام
واقعا چه کلاه گشادی سرمون رفت
چند روز پیش حکم رتبه عالی منو زدن ۴۵۰ اضافه شد حالا اون حکم را حذف کردند و حکم رتبه بندی را زدند با ۶۰۰ اضافه
یعنی با رتبه بندی عملا ۱۵۰ به حقوقم زیاد شد.
پاسخ + +10 0 --
همکار جوان 1398/10/14 - 22:32
سلام دوستان .. برای من ۲۰ آبان ۹۸ حکم جدید زدن و رتبه ام (پایه) شد .. حدودا ۲۰۰ و خورده ای بهم اضافه شد ‌‌ . یعنی با این اوصاف رتبه ام حذف میشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/22 - 14:00
بله برای من اول آبان بوداما متاسفانه حذف کردند
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1398/10/14 - 22:33
واقعا متاسفم که اینطور حق یک معلمی که در حال گرفتن رتبه بود بعدازچندسال چشم انتطاری حقمون رو گرفتن دادن به کسانی که چند سال هست رتبه عالی رو گرفتن براتون درس عبرت بشه شهادت سردار سلیمانی مردی که پاک زیست پاک از دنیا رفت همه رفتنی هستیم ولی کاش مثل حاح قاسم همه ازمون راصی باشند
پاسخ + +11 0 --
علی 1398/10/14 - 23:55
سلام به دوستان
خواهشا درباره موضوع رتبه بندی که حق خیلی از همکارا تضعیع میشه اطلاع رسانی کنید مثلا همکارایی که از ۲مهر به بعد رتبه بالاتر گرفتند چرا باید الان حقشون ضایع بشه؟این چه رتبه بندی هست؟ همش کلاه گشادی که سر معلم گذاشته میشه‌.بیرونمون بقیه رو میسوزونه درونمون خودمون رو فقط به خاطر هیاهوی الکی که آره حقوق معلم رو افزایش دادیم
پاسخ + +12 0 --
ناشناس 1398/10/15 - 01:12
افتضاحه این رتبه بندی.
یکی اینکه رتبه بندی چیزی دیگر است همسان سازی
حقوق معلمان با هیئت علمی رتبه‌بندی است
حال مبنا می‌گذاریم که دراین اوضاع بحرانی
بخواهند لطفیدر حق ماکنند
این عادلانه نیست کهیکی درروستا با طی کردن
100 کیلومتر وهزینه زیادوجو ن خودرا کف دستش
گذاشته با شلوغی جادهوبی احتیاطی جاده هاحال
رتبه تعجیلش حذف بشه
یا یکی درانتظار رتبه بوده حال رتبه به او تعلق نمی گیره این که کلاه گذاشتن سر معلمان هست.
آیا اونایی که این تصمیم میگیرند عقل ندارندیا ما
راخیلی ساده واروم در نظر می‌گیرند
از ماست که بر ماست
پاسخ + +18 0 --
حسین زنده دل 1398/10/15 - 12:30
سلام
من ۱۲ مهر حکم ارتقاء عالی گرفتم و چهار ماهه حقوقم با حکم عالی گرفتن الان اومدن حکم عالی من حذف کردند و من دررتبه چهار حکم زدن ۵تومن از حکم قبلیم کمتر شده کدام ادم نادان چنین طرحی ریخته من شش سال منتظر حکم عالی بودم حق زن و بچه من و امثال من چرا ضایع میکنید الان اعلام میکنم اگر اصلاح نشود من دیگه انگیزه کار کردن در آ.پ ندارم و بقیه دوران خدمتم ماست مالی میکنم مثل خودشون
باید هماهنگ بشیم یه تجمعی در وزارت خونه داشته باشیم برای احقاق حق
پاسخ + +13 -1 --
احمد 1398/10/15 - 16:00
ارتقای رتبه به 98/07/01شامل میشود به خاطر سبق بودن ارتقای رتبه به رتبه بندی ولی خدا کند که بعد مهر هم شامل شود
پاسخ + +10 -1 --
علی 1398/10/15 - 17:15
برادرا و خواهرای عزیز اگر الان سکوت کنیم و از حقمون دفاع نکنیم این کلاه گشاااااااااد باید یه عمر تحمل کنیم به قیمت از دست دادن حق و حقوق زن و بچه هامون .آخه من اول دی آخرین طبقه و رتبه حرفه ایمو می گرفت اما الان اونو حذذذذف کردن از خدا بی خبرا
پاسخ + +13 -1 --
اکبر 1398/10/15 - 23:08
سلام.اونای که 98/07/01هستن رو میزنن؟
پاسخ + +6 -1 --
معلم 1398/10/16 - 17:54
سلام من پنج سال پیش باید رتبه ام ارشد میشده اما خبر نداشتم الان متوجه شدم ایا حکم ارشد رو برام میرنن
پاسخ + +5 0 --
معلم 1398/10/16 - 21:08
واقعا متاسفم واقعا شما کلاهگذار و کلاهبردارید..ننگ بر شما دروغگویان ننگ بر شما کلاهگذاران از جیب خودمان برمیدارید و در جیب خودمان میگدارید انوقت افتخارش را برای خودتان ثبت میکنید
پاسخ + 0 0 --
هدی 1398/10/16 - 22:45
اره از اون موقع برات اعمال میشه البته باید اینجور باشه
پاسخ + +7 0 --
هدی 1398/10/16 - 22:43
منم حکم خبره ۱۱ مهر زده شده یعنی این حذف و یه رتبه هم سقوط میکنه میرم رتبه ۳
حقوقی که هم گرفتم باید پس بدم
پاسخ + +9 -1 --
محسن 1398/10/17 - 01:05
آقای وزیر به نظر شما من که اول مهر رتبه عالی رو گرفتم
با کسی که شهریور ماه رتبه عالی رو گرفته باید من رتبه
۴ باشم و اون رتبه ۵ بعدش هم تا چهار سال دیگه
نمی تونم رتبه ۵ رو بگیرم به نظرت این عادلانه است؟
آقای وزیر رتبه بندی نخواستیم حکم مون رو هم کم نکنید
ساز و دهل هم نزنید
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/10/24 - 13:28
سلام.من هم بعداز سه سال انتظار دیماه امسال رتبه خبره میگرفتم وبه حقوقم اضاف میشد.که حکم ارتقا رتبه مو حذف کردن و رتبه بندی معلمان را قرار دادن.این یه ظلم اشکار درحق ماهاست. چرا فقط ارتقا رتبه .98/7/1رو اعمال کردن؟ پس دوم مهر به اینطرف چی؟چرا حکم ارتقا رتبه رو حداقل تا شهریور99 اعمال نکردن؟ و تعجیل مناطق محروم راهم حذف کردن. درواقع نهایت تلاش رو میکنن که رتبه بندی شامل کسی نشه
پاسخ + +11 0 --
معلم روستا 1398/10/17 - 09:20
سلام بنده هم اول دی رتبه ی عالی میشدم ولی نزدن.
باید یه کاری بکنیم. اگه از اول میگفتن 200 کیلومتر راه رو
به خاطر تعجیل در رتبه نمیرفتم. دقیقا کسانی که با من هم سابقن و
اول مهر رتبه گرفتن 470 هزار از من بیشترن. اخه کجای
این عدالته؟
پاسخ + +8 0 --
معلم 1398/10/17 - 09:56
سلام
من از عملکرد آقایون مسئول در خصوص رتبه بندی و کلاه گشادی که بر سر معلمها گذاشتند نه تعجب میکنم و نه ناراحت هستم . چون بعد از سال ها حضور در آموزش و پرورش کاملا عدی و طبیعی بود که رتبه بندی هم کلاهیه مثل سایر کلاه ها و دروغیه مثل بقیه دروغ هاشون.
اما از همکارای خودم تعجب میکنم که بارها و بارها و سال ها و سال ها از مسئولین دروغ شنیدن . اما تا اونا یه دروغ تازه میگن همکارا دروغ مسئولین رو باور میکنن و در ته کار که دورغشون آشکار میشه همکارا شروع میکنن به داد و هوار . همکار عزیز همون روز اول که گفتن رتبه بندی همه باید میگفتیم لازم نیست. کاری که سایر ارگان ها انجام میدن شما هم انجام بدید. اما درغ و دریغ و دریغ از همکارا که تا رتبه بندی رو شنیدن هرکس کاسه خود رو رصد کرد که چقدر زیاد میشه . افسسسسسسسسسووووس
پاسخ + +9 0 --
معلم 1398/10/17 - 13:14
سلام. این واقعاً یک ظلم آشکار است کسانی که بعد از ۱/۷/۹۸ مشمول رتبه عالی و ... می شدند از این رتبه محروم شوند ظلم آشکار در حق این دبیران.
پاسخ + +10 0 --
معلم 1398/10/17 - 13:27
بنده هم اول دی رتبه عالی رو گرفته بودم که با این رتبه بندی جدید اونو حذف کردن که ۴۰۰ هزار تومان افزایش داشتم و رتبه ۴ زدن با ۴۸۰ هزار تومان افزایش و ۶سال منتظر شدیم واسه ۸۰ هزار تومان
پاسخ + +9 0 --
م. ن 1398/10/17 - 15:21
منم از اول دی قرار بود رتبه خبره بگیرم ولی برام نمی زنند وتا ۳ سال دیگه این همه چشم انتظاری اخرشم این شد واقعا با این طرح مسخره و مشکل داری که اجرا کردن همه رو شگفت زده کردن
پاسخ + +10 -1 --
مریم زندلی 1398/10/17 - 18:06
سلام همکاران من هم از اول مهر امسال رتبه عالی گرفتم ولی امروز با گرفتن حکم جدید رتبه من رو حذف کردن ومبلغ 500 هزارتومن از حکمم کم شده در حکم جدید با اعمال رتبه بندی 600 تومن رو برام زدند یعنی عملا فقط 100 هزار تومن افزایش حقوق داشتم ورتبه بندی برای من هیچ فایده ای نداشته امیدوارم یه فکری به حال ما بکنند چون این مدل واقعا دورازانصاف است
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1398/10/17 - 20:34
دلتان خوشه ، واسه هم پیام میذارید.
خیلی خوش خیالید .
پاسخ + 0 0 --
مینا 1398/10/22 - 16:59
از بی عرضگی و بی لیاقتی و بزدلی امثال تو وضعیت آموزش پرورش اینطور شده.....
پاسخ + +6 0 --
معلم 1398/10/17 - 23:06
دوستان به نظر اونهایی که بعد از یکم مهر رتبه گرفته اند هنوز اقدامی برایشان نشده۔اخه میگفتند با وزارتخونه مکاتبه کردند۔کسی خبر جدیدی نداره,در حق ما ظلم شد۔اون هم زیاد۔
پاسخ + +7 0 --
Morteza 1398/10/18 - 00:01
خاک بر سر این مملکت فقط همین.
پاسخ + +5 0 --
مینا 1398/10/18 - 00:04
در کشوری زندگی میکنیم که با تبلیغ مردم ساده لوح را .... و انگار نه انگار که آدمند. مملکتی که معلمانش آژانس هستند و برخی دستفروش از سر ناچاری برای سیر کردن بچه اش. .... تک تک مسئولانی که ادعای انسان بودن دارند و ....
پاسخ + 0 0 --
مینا 1398/10/22 - 16:57
چرا پیاممو سانسور کردین واقعا که.
پاسخ + +8 -1 --
معلم 1398/10/18 - 00:18
با سلام و تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی عزیز .
بنده ۵ مهر امسال رتبه عالی گرفتم و ۴۰۰ تومن به حکم قبلیم اضافه شد . الان اون ۴۰۰ تومنو کم کردند و ۵۶۰ تومن اضافه کردند یعنی عملا فقط ۱۶۰ هزار تومن در اثر رتبه بندی به حکم بنده اضافه شده
آخه سال ۷۸ بنده از اول مهر مشغول کار شدم مشکلات اداری خودشون باعث شد که حکم بنده با ۵ روز تاخیر صادر بشه .
واقع انصاف نیست که ۶ سال صبر کردیم و حالا به خاطر ۴ روز باید بین من و هم سابقه ای های خودم کلی تفاوت باشه .
در ضمن بنده تا قبل از سال ۸۸ تمام وقت یا پاره وقت در روستاهای دور افتاده خدمت کردم . همین که اومدم شهر قانون تعجیل و امتیاز روستا تصویب شد .
اینا همه بی عدالتی است و سبب کاهش انگیزه معلم میشه .
پاسخ + +8 0 --
سعید 1398/10/18 - 16:08
من قرار بود تا دهدهروز روز دیگه پایه بگیرم ولی حرفش کردن و با این اوصاف از رتبه دو به یک تنزل کردم این کلا به ضررمون شد .

به نظرم همه فرهنگیان به دیوان کشور شکایت کنند صد در صد رسیدگی میکنند
پاسخ + +7 0 --
من 1398/10/18 - 22:05
منم از مهر ۹۹ میخواستم خبره بگیرم. یعنی لغو بشه عملا با رتبه بندی به حقوقم ۱۵۰ اضافه شده !!!!
پاسخ + +7 0 --
علی یوسفی 1398/10/18 - 23:22
من هم ۱روز مرخصی بدون حقوق داشتم با۲۳سال و۱۱ماه و۲۹ روز سابقه ۲مهرماه حکم عالی صادر نشد وبجای آن حکم تطبیق زدن یعنی عملا ۱۰۰ تومان اضافه شده
پاسخ + +5 0 --
سمیرا 1398/10/19 - 15:16
مطمئن باشند که نمگذاریم که فکر کنند احمق هستیم خودشان حرام خور احمقند. باید اعتراض کنیم. حتی اگر بنوانیم رتبه بندی جدید را ابطال کنیم
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/10/19 - 18:20
سلام
پاسخ + +5 0 --
اسلام 1398/10/19 - 21:58
سلام من باتعجیل مناطق محروم یکم آبان رتبه عالی گرفتم بعد نظام رتبه بندی برگشتم به رتبه ای که سه سال قبل گرفتم و به حکم من فقط هفتاد تومن اضافه شد حالا باید دوازده سال دیگه صبر کنم تا رتبه ۵ رو بگیرم تا اون موقع هزار تا بخشنامه دیگه میاد که معلوم نیست چی بشه
پاسخ + +7 0 --
حسین 1398/10/20 - 12:03
به نظرم میاد و خود دست اندرکاران آموزش و پرورش هم میدانند اونکه استخدام ۵ مهر ماه یا حداقل تا پایان مهر ماه بوده و هست در واقع از ابتدای مرداد همان سال درگیر استخدام و آموزش های بدو استخدام بوده و اون سال تحصیلی را در خدمت بچه های دانش آموز بوده ولی بنا به سلیقه هر استانی این تاریخ بالانس از ۱ تا ۱۵ مهرماه بوده. پس اصلاح نگارش رتبه بندی باید تا حداقل مهرماه بایدباشه. و ظلم به اونی که اول مهر نیست و ۱۰ یا ۱۵ مهر هست خیلی بد و بی انگیزگی میاره! لطفا نگارش را اصلاح کنید.
ممنون
پاسخ + +8 -1 --
بازنشسته 1398/10/20 - 13:55
چگونه بازنشستگان 2 مهر 98 شامل رتبه بندی میشوند ولی اول مهر نمیشود ولی سال 94 اول مهرشامل شد آقای وزیر تورا به خدا این تبعیض را بردارید که شامل اول مهر 98 هم بشود مگر اینها بعداز 30 سال خدمت چه گناهی کردند کهحق اجرا اول مهر است می فرمایید که بازنشستگان 2 مهر شاملشان میشود امیدوارم با حسن نظر وزیر محترم وسایر مسئولین دلسوز تاریخ رتبه بندی به اول مهر 98 اصلاح شود تا حقی ازکسی ضایع نشود با تشکر از درایت وهمتتان
پاسخ + +7 -1 --
عباسی 1398/10/20 - 16:15
اگر سعی کنید برای عوامل اجرایی انتخابات حاضر باشید 100 هزار تومن به حسابتون واریز میشه و انشاله همه چیز درست میشه.فقط شناسنامه و شماره حساب هم ببرید فرمانداری
پاسخ + +5 -1 --
فرشته 1398/10/21 - 10:42
اخه چرا بایدرتبه بندی اینقدافتضاح باشه من ابانماه رتبه عالی گرفتم اونوحذف کردن چندساله منتظرارتقارتبه بودم اصلا عادلانه نیست کجابایدپیگیری کنیم
پاسخ + +7 0 --
مرادی 1398/10/21 - 10:45
من ابانماه رتبه عالی گرفتم ولی حذفش کردن واین رتبه بندی جدیدکلا به ضررمون شد .خیلی ازهمکاران اینجوری هستند

به نظرم همه فرهنگیان به دیوان کشور شکایت کنند صد در صد رسیدگی میکنند
پاسخ + +8 -1 --
سعید 1398/10/21 - 16:48
همش چرنده
منم به همه کارمندان ماهی ۳ میلیون اضافه میکنم ….( البته قبلش ۴ میلیون ازشون میگیرم…..)
راستی کارمندا کلاه سر آموزش و پرورش نزاشتن؟؟؟ همه از رتبه ۱ باید شروع میکردن چون هیچکس در رتبه قبلیشون طبق قانون توقف نداشتن ….
آقای وزیر میشه فرق کسی که ۱ مهر خبره گرفته با کسیکه ۳ مهر عالی گرفته رو بگی چیه ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + +8 -1 --
ماهور 1398/10/21 - 22:19
باسلام خدمت فرهنگیان عزیز وزحمت کش من هم امسال باید درابان98رتبه خبره رومیگرفتم که اعمال نکردن-ازطرفی ایا وقتی به حقوق پرستار وبانکی اضافه میکنند اینقدر تو رسانه ها تبلیغ میکنند وایا اونا هم باید ازمون بدن .به نظر من این یک ظلم بزرگ در حق ماست راهشم اینه که به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم وشرط احراز شایستگی رو ازمون ندونیم وزیر بارش نریم ما حقوق چند سال پیش ارگانای دیگه رو میگیریم
پاسخ + +8 -1 --
ماهور 1398/10/21 - 22:21
این تضییع حقوق تموم معلماست
پاسخ + +7 0 --
رضا 1398/10/22 - 07:19
من اول دی رتبه عالی را گرفتم حدود۵۰۰ اضاف شد الان اون راحذف کردن ورتبه بندی را اعمال کردن حدود ۶۰۰ اضاف کردن عملا به من ۱۰۰ تومان اضاف شده.جالب اینجاست تو حکمم هم زده رتبه ۵ درکنار خبره حرفه.خیلی خیلی مسخره بازی دراوردن.اگه واقعا میخوان قانون خدمات کشوری یعنی تعجیل را هم حذف کنن باید تاریخ حذف را مشخص کنن وعطف هم به ما سبق نشود الان همه چیز را زیر سوال بردن خودشون هم مخفی شدن حرف نمیزنن
پاسخ + +6 0 --
هادی 1398/10/22 - 11:39
باسلام خدمت همکاران زحمتکش!حق گرفتنی است نه دادنی. همکاران باید همگی اعتراض کنند به این ظلم وفریب بزرگ .همه همکاران باید تا همین الان که رتبه بالاتر گرفتن بایستی درحکمشون با همان مبلغ اضافی درحکمشون لحاظ بشه ،وگرنه ننگی دیگر بر کارنامه دولت بویژه آقای وزیر زده خواهد شد.پس کو عدالت اجتماعی که اینقدر سالیان زیاد بر طبلش می کوبیدید؟
پاسخ + +8 0 --
جعفری 1398/10/22 - 19:27
سلام
این رتبه بندی برای 20درصد همکاران که قبلا عالی گرفته بودند تا حدودی مناسب شد ولی برای 80 درصد همکاران عملا چیزی اضافه نشد.
با این شیوه اجرافکر کنم نصف اون بودجه رتبه بندی هم خرج نشد دستمریزاد باید گفت به مشاوران وزارت آپ
پاسخ + +6 -1 --
معلم 1398/10/22 - 21:38
دوستان چرا نگرانید؟
دوم اسفند ماه که برای رفتن به سر صندوق و عنوان مسئول فرمانداری و شورای نگهبان و ... رو انتخاب کردید و انتخابات رو به خوبی و خوشی برگزار کردید اون وقت مشکل حل میشه.
فقط حواستون باشه برا رفتن به سر صندوق تو صف وایسید دعوا نشه . به همه تون هم میرسه
پاسخ + +6 0 --
سعید 1398/10/23 - 07:02
سلام و درود
میشه بگین فرق کسیکه ۱ مهر خبره گرفته( ۱۸دسال سابقه) با کسیکه ۳ مهر عالی گرفته( ۲۴ سال سابقه) با این قوانین چیه؟؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/25 - 19:00
اون مثلا400هزارتومان بهش اضافه میشه این بنده خداهم مثل من حسرت بخوره وباشه+
پاسخ + +7 0 --
معلم 1398/10/23 - 13:42
با این رتبه بندی مزخرف چه جنایت بزگی در حق معلمان
عزیز و زحمتکش شده.!
همه انگیزه ها از بین رفت.!
با این اوصاف سیستم آموزشی در فجیع ترین شکل
نفس های آخر خود را می کشد.!
خدا خودش شاهد باشد که در هیچ جای دنیا اینهمه به
فرهنگان ستم نشده و حق و حقوق آنان پایمال نشده.!
همین جا با این قانون شیطانی که تصویب کردن
فاتحه ای برای همکاران عزیز می خوانیم و برای تظلم خواهی
در دادگاه عدل الهی آماده و در صف انتظار باشند.
پاسخ + +6 0 --
رجبعلی امامیان 1398/10/23 - 20:33
سلام فردی بهمن رتبه میگیرد مثلا از مقدماتی به پایه با این روش شما نه رتبه جدید مگیرد نه رتبه بندی شامل او میشود واقعا حق این معلم ضایع می گردد وزیر محترم اقدام نمایید
پاسخ + +6 0 --
مرادی 1398/10/23 - 21:10
من آذر ماه طبقه عالی میگرفتم ولی الان باید چندین سال صبر کنم این چه رتبه بندی است برای افرادی مثل من هیچ سودی نداشت .لعنت بر کسی که این بخشنامه را نوشته .من از این به بعد هیچ انگیزه ای برای تدریس ندارم. فقط میرم سر کلاس که غیبت نخورم ‌وفقط با گوشی ام سر گرم میکنم.خداوند لعنت کنی کسی که این بلا را سر فرهنگیان اورد
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/10/24 - 10:14
سلام بعد انتظار 4 سال خدمت در منطقه محروم در ابان ماه رتبه خبره حذف گردبده خواهشمند است پیگیری نمایید
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/10/24 - 10:41
لطفا بحث رتبه عالی که همکاری یک مهر گرفته و همکارای بعد شامل حالشون نشده رو جدی بگیرید. این عزیزان خیلی ضرر می کنند؟این چه قانونیه؟
پاسخ + +7 0 --
Ghasem 1398/10/24 - 13:17
سلام
همکاران لطف کنن ی کمپین برای این مشکل بزرگ تشکیل بدهند ویا اعتراض بشکل حضوری در اداره کل های استانها نشون بدیم وگرنه همکاران اداری هیچ کاری برای ما نمیکنن.
پاسخ + +7 0 --
احمد 1398/10/24 - 16:33
بنده کتبا به اداره شکایت کردم و مسئولین اداره هم با احترام شکایت بنده رو به اداره کل استان ارسال کردند. همکاران لطفا بروید و کتبا شکایت کنید. هر چه تعداد شکایات بیشتر بشه احتمال موثر بودنش بیشتره. رتبه عالی بنده رو که در مهر صادر شده بود و سه ماخ هم حقوقش رو دریافت کرده بودم حذف کردند.
پاسخ + +6 0 --
هنرآموز 1398/10/24 - 17:34
بنده هم باید 2 مهر رتبه عالی میگرفتم که این مرحمت وزارتی شامل حالم شد .و انرا برایم حذف کردند واز این بابت از تمامی زحمتکشان نظام تعلیم وتربیت کشور تشکر نموده و عذاب الهی را برای همه انها از درگاه خدای متعال خواستارم. حال اگر جهت امور کشور نیاز به کمکی نیز دارند حاضرم در حد توان به یاری انها بشتابم.
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/10/26 - 12:28
از طریق نماینده های مجلس پیگیری کنید
پاسخ + +4 0 --
علی 1398/10/24 - 21:56
سلام-شماروبخداایقدبااحساسات این قشرزحمتکش ومظلوم بازی نکنید.بااین رتبه بندی من درآوردی فاتحه سابقه وتجربه روخوندیداگرقراربود بین لیسانس وفوق لیسانس ایقدفاصله بیندازیدچراقبولی مدرک ارشدرومشروط به یک مدرک بالاترکردیدکه همکاراقیدادامه تحصیلوزدندحالاکسی که 3سال سابقه ویک فرزندکمترداره چون ارشدداره100هزارتومان بیشتربگیره پس 26سال کاربا30سال مثل همه؟.بااین فاکتورهای بی اساس قراره جیب کی پربشه.برای دست اندرکاران جای خجالت وشرمساری است
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/10/25 - 13:17
سلام
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/10/25 - 13:25
سلام من انتقالی خروج از کلانشهر تهرانم سال 92 یک حکم زدن 200تومن اضافه شد به خاطر همسان سازی هر سال که حکم میزدن حقوق من کمت اضافه میشد تا اینکه الان تقریبا مساوی یا شاید برابر می گیرم الان برام حکم زدن فقط 160تومن اضافه کردن ولی برای همکارای هم سابقه خودم 500تومن 24 سال سابقه نزریک به دو هزار ساعت ضمن خدمت هم دارم نمیدونم این چه قانونیه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/11/19 - 11:43
منم از کلانشهر انتقالی گرفتم که فقط چهل و چهارهزار تومان اضافه شد می گویند سقف امتیاز ت پر شده نمی دونم این چه بی عدالتی هست سرمون کلاه گذاشتند خدا ازشون نگذره
پاسخ + +4 0 --
اموزگار از زنجان 1398/10/25 - 13:46
سلام ............من در روستایی در زنجان مشغولم............الان که تعجیل حذف شده دیگه انگیزه ای برا موندن تو روستا نمی مونه...........لطفا رسیدگی کنید
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1398/10/25 - 13:46
واقعا براشون متاسفم که یک رتبه ما رو پایین اوردن بعدلز ۳سال انتطار .همش میگن پیگیر هستیم منتطر نگارش یم معلوم نیست این کلاهبردارا میخوان چی کارکنن خدا ازشون نگذره دقیقا اندازه ی یک قسط از حقوقمون کسر شده نه خیلی پول داشتیم اینم کم کردن که یعنی چه ؟؟
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/10/25 - 18:57
شما من و همکاران من را که بعد 3.5 سال منتظر ارتقا بودیم و شرایط سخت روستا ها وراه دور را تحمل کردیم برای ارتقا رتبه،بی انگیزه و متنفر کردید دیگه دلمان نمیخواهد صادقانه تدریس و کار کنیم.عملا تطبیق رتبه که سلیقه ای عمل شده برای ما عادلانه انجام نشده.در اصل باید برای همه ارتقا قبلی صورت بگیرد.پس نتیجه جلساتتان چه شد.
پاسخ + +3 0 --
علی 1398/10/26 - 12:26
همکاران عزیز به وزارت آموزش وپرورش شکایت کنید به صورت تلفنی اونا فکر می کنند کسی معترض نیست من هر روز زنگ می زنم لطفا پیگیری کنید به نماینده های مجلس شهرتان اطلاع رسانی کنید خواهشا بی تفاوت نباشید پیگیری کنید
پاسخ + +2 0 --
بی بی فاطمه حسینی 1398/10/26 - 19:10
با سلام .این بی عدالتی محض است که رتبه عالی 2 مهر من حذف شود و رتبه 4 بگیرم من ناراحتم .
از یک مسوول دلسوز و متعهد و اگاه به وضع قانون خواستارم این موضوع رسیدگی شود .
پاسخ + +2 0 --
احمد 1398/10/26 - 19:24
با سلام.
در شیوه نامه جدید رتبه بندی معلمان، شرط لازم برای اخذ رتبه 5 داشتن 24 سال سابقه تجربی قید شده است.
بر این اساس همکارانی که چهارسال مدت تحصیل در دانشگاه و 2 سال خدمت سربازی را در سوابق سنواتی داشته باشند(جمعا شش سال سابقه غیر آموزشی)، به محض رسیدن به 24 سال سابقه تجربی مجموع سنوات آنها به 30 سال رسیده و باز نشسته می گردند. این دسته از همکاران بر اساس شیوه نامه جدید هرگز نمی توانند رتبه 5 را کسب و از مزایای آن در زمان خدمت و دوران بازنشستگی استفاده نمایند و حداکثر با رتبه 4 بازنشست خواهند شد.
این یکی دیگر از موارد تبعیض آمیز این طرح است.
پاسخ + +2 0 --
احمد 1398/10/26 - 19:26
با سلام.
همکاران عزیز دقت داشته باشند که برای پیگیری حقوق تضییع شده در این طرح ناعادلانه، بیشتر باید بر مجاری حقوقی و قانونی خارج از وزارت مانند: شکایت در دیوان عدالت اداری، مکاتبه و ارتباط با نمایندگان مجلس خصوصا کمیسیون آموزش مجلس،مکاتبه با شورای عالی آموزش و پرورش، انعکاس موضوع در جراید و روزنامه ها و ایجاد کمپین در فضای مجازی، تمرکز نماییم زیرا وزارت خود طراح و مجری این طرح ظالمانه است و بردن شکایت نزد ظالم چندان اثری ندارد.
البته جهت اطلاع مسئولین وزارت بد نیست که در سامانه شکایت آموزش و پرورش نیز طرح شکایت کنیم ولی نباید به آن دلخوش و بسنده کنیم و بیشتر پیگیریها باید از طریق مجاری خارج از وزارت انجام شود.
یک یک دوستان معترض باید به صورت فردی در دیوان عدالت اداری طرح شکایت نمایند تا با بالارفتن تواتر شکایات،اهمیت و اثر بخشی آن افزون گردد.
اگر همه با هم و مصمم و با روحیه پیگیری نماییم، اطمینان داشته باشید که این رویه تبعیض آلود و ظالمانه اصلاح خواهد شد.
پاسخ + +1 0 --
sy 1398/10/26 - 21:14
سلام. اگر واقعا هدف از اجرای رتبه بندی افزایش حقوق معلمان و از طرفی ایجاد انگیزه در معلماست. این نظام رتبه بندی نه تنها به به معلمان عزیز کمکی نکرد بلکه انگیزه ی خیلی از معلمان رو از بین برد. این انصاف نیست که کسی بعد از سه سال انتظار و زحمت تو اموزش و پرورش رتبه ای بگیره و حالا به خاطر رتبه ی جدید ارتقای قبلی حذف بشه. واقعا هدفشون از این کار چی بوده؟ متاسفانه این واقعا نشان از بی تدبیری مسوولین اموزش و پرورشه. ایا به این فکر کردن که چنین فردی سه سال یا شش سال برای ارتقای رتبه زحمت کشیده و منتظر بوده؟ گفتن باید صلاحیت معلمان تایید شه. بنده تمامی ازمونهای صلاحیت رو قبول شدم و هفت خان رستم رو طی کردم ایا درسته به خاطر رتبه ی جدید رتبه قبلی حذف شه و باز در ازمون شرکت کنم؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/26 - 23:50
سلام دوستان. لینک کمپین اعتراض به رتبه بندی درتلگرام.

https://t.me/joinchat/IbQgE0805uG8DKK-9S4P-w
پاسخ + 0 0 --
سارينا 1398/10/27 - 14:41
حالا اين چي ميشه؟
به عضويت اين كانال دراومدن دردي رو دوا ميكنه؟؟
همه لطفا بريد به ديوان عدالت كشوري شكايت كنيد
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/10/26 - 23:51
https://t.me/joinchat/IbQgE0805uG8DKK-9S4P-w

با سلام خدمت معلمان گرامی. لینگ کمپین اعتراض به رتبه بندی در تلگرام. لطفا عضو شوید و دیگران راهم ادد کنید.
پاسخ + +1 0 --
سارينا 1398/10/27 - 10:53
اين طرح بايد براي كساني اجرا ميشد كه رتبه شغلي شون عالي بوده و ديگه در انتظار دريافت رتبه نبودند..
بنابراين بايد اين قانون رتبه بندي با أبقا اعطاي رتبه بندي و لغو تعجيل انجام باشه
چون هنوز اون معلم بدبختي كه حتي اول مهر هم رتبه گرفت هم وارد رتبه بندي شد نميدونه چقد سال بايد بگذره تا رسيدن به رتبه بعديش
اولا كه رتبه بندي رو نخواستيم
ثانيا ميخايد كاري در جهت رفاه معلمان كنيد بذاريد براي كسانيكه آخرين رتبه شغليشون رو اخذ كردند ...
و من الله توفيق
پاسخ + +3 0 --
مهدی 1398/10/28 - 13:41
سلام مسولین این دولت .... کلا جایی نمی خوابن که آب بره زیر پاشون.الان دقیقا حساب کردن ..... با 25 سال سابقه کار رتبه عالی رو برداشتن و با یک رتبه پایینتر حکم جدید زدن فکر کردن ....
پاسخ + +2 0 --
رضا ذوالفقاری 1398/10/28 - 19:11
با سلام..من‌ موندم‌ چرا‌ کسی‌ جوابگو‌ نیست.این‌ رتبه‌بندی‌ ظلم‌اشکار‌ به‌ خیلی‌از‌ فرهنگیان‌ بود.. نمایندگان‌ مجلس‌ یادتون‌ نره‌ یه‌ماهه‌ دیگه‌ به‌ رای‌ معلما‌احتیاج‌ دارید..
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/10/29 - 08:33
خدالعنت کنه کسی این رتبه بندی به این شکل نا عادانه اجرائ کرد بخاطره ۵ روز رتبه قدیم حدف شده جدید ۷۰تومن اضاف شده
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/10/29 - 08:56
با سلام
از مزایای رتبه بندی همین بس که فردی با 20 سال سابقه، داشتن زن و 3 فرزند با مدرک فوق لیسانس با فردی که داری 13 سال سابقه و مجرد و لیسانس است همردیف حقوق دریافت کنند .....؟؟؟؟ لطفاً بررسی کنید و ببیینید ....
پاسخ + +1 -2 --
حمدان 1398/10/29 - 09:01
نگران نشوید احتمالاً اشتباه شده اصلاحش می کنند ...؟؟؟
پاسخ + 0 -9 --
mohsenfalsafi 1398/10/29 - 17:52
بخاطر چند ساعت ضمن خدمت تعجیل بنده ۲ بار به تاخیر افتاد. اینهمه وقت و هزینه ضمن خدمتهامو جبران کردم و قرار بود اول ۹۹ تجیلمو بعد از ۳ سال انتظار بگیرم. حالا با ۱۶ سال سابقه و تدریس در روستاهای دور افتاده هنوز در رتبه ارارشد هستم!!! اما همکار بنده با ۹ سال سابقه خبره شو گرفته !
پاسخ + 0 -10 --
مینا 1398/10/29 - 19:29
سلام
خواهشمندم به وضعیت معلمان با مدرک دکتری رسیدگی کنید
پاسخ + +1 -14 --
معصومه 1398/11/01 - 01:09
من که اصلا مشکل تعجیل و غیره ندارم..فقط نمیدونم چرا باداشتن رتبه عالی و۲۵ سال سابقه ومدرک لیسانس ۳۰۰ بهم اضافه شده.اصلا عجیبه.
پاسخ + +1 -4 --
انباردار 1398/11/04 - 09:04
با سلام چرا رسته انبارداران را آموزشی نمیکنید یک برچسب اداری به ما زدید نه رتبه بندی شامل میشه نه اضافه کار داریم آیا کارکنان آموز و پرورش فقط معلمان هستن پس ما چی ؟ مگه ما فرهنگی حساب نمیشیم آیا این تبعض نیست ؟
پاسخ + +3 -2 --
بازنشسته اول مهر 98 1398/11/09 - 16:31
با سلام
از زحمات جناب آقای حاجی بابایی که خدا حافظ او باشد ،خیلی متشکریم که رتبه بندی را از اول فروردین 98 تا اول مهر 98 شامل شد
پاسخ + +5 0 --
محمد 1398/11/10 - 00:10
تکلیف اونای که 15 مهر رتبه گرفتند چی شد ؟ یعنی به خاطر چند روز رتبه هاشون حذف شد و رفت ؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/11/10 - 13:42
خیر اطلاعیه زدند که بزودی درصورت قبولی در آزمون ارتقا رتبه می یابند.
پاسخ + +1 0 --
محمد 1398/11/14 - 19:00
سلام من هم اول دی عالی میشدم.
واقعا باید ازمون بدهیم؟ اخ ازمون چی؟
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/11/16 - 20:57
امروز رفتم برای آزمون شرکت کنم نوشته شما امسال رتبه گرفتید و رتبه شامل سما نمی شود لعنت بر شما دروغگو ها
پاسخ + +5 0 --
مرتضی 1398/11/17 - 01:57
وقتی یه بی کفایت وزیر بشه همینه. افزایش حقوقی که حق مسلم ماست و هنوزم از سایر کارمندان عقب هستیم رو باید آزمون بدیم. توهین از این بالاتر مگه داریم؟!؟
پاسخ + +4 0 --
حمیده 1398/11/17 - 12:41
سلام من هم رفتم سامانه تا آزمون برای دریافت رتبه عالی بدم زده شما رتبه امسال رو گرفتید
پاسخ + +2 0 --
احمد رضا امیری 1398/11/17 - 21:06
با سلام
واقعا برای خودم متاسفم که اینجوری توی این ارگان لعنتی گیر افتادم نه مزایایی نه حقوقی نه خدمات رفاهی مناسبی اینم از رتبه بندی مزخرف و ابرو ریزی که برامون درست کردن
هنوز اضافه کارارو ندادن از اینطرف 500 هزار تومن حق یک معلم بدبخت رو که هفته ای 30 ساعت کلاس میره رو پایمال میکنن به اسم رتبه وازمون وصلاحیت حرفه ای
یعنی خاک برسرتون با مدیریت کردنتون
پاسخ + +2 0 --
سرباز امام زمان 1398/11/18 - 07:18
با عنوان کردن سنوات تجربی به نحو بسیار شیادانه ای حق معلم را تضییع کردن چرا که مثلا معلمی که خدمت سربازی کرده و چهارسال تعهد دبیری داشته با اعمال سنوات تجربی شش سال به عقب برمی گردد و رتبه ای که الآن حقش بوده شش سال بعد می گیره یعنی در زماگ حکومت امام زمان که انشاله وزیر ما رو زیر و رو خواهد کرد
پاسخ + 0 0 --
معلم ظلم دیده 1398/11/18 - 17:59
کسانی هم که قبلا رتبه عالی گرفتند۵۰۰هزار اضافه شده نگران نباشید به هیچکس ندادند؛رتبه های قبلی با ضریب کمتر حساب شده بنابراین خیلی کم اضافه شده، اما من تعجب می کنم همکاری که اول مهر عالی شد یک ملیون اضافه شده!!!!!!!به نظرم هم عالی شدوهم رتبه ۵ !!!اونوقت ازمن که ۲ سال سابقه بیشتر دارم با مدرک و ضمن مساوی ،بیشتر دریافت می کنه !!!این چه فرمولیه؟؟!!
پاسخ + 0 0 --
فهیمه 1398/11/19 - 15:01
با عرض سلام وخدا قوت نمیدانم این پیام فرستادن ها تاثیر داره یانه کسی در این زمینه اقدام میکنه یا فقط هدفشان از راه انداختن چنین سایتها وسامانها کسب درامد است اما از تون خواش میکنم برای یک بار هم که شده صدای این قشر زحمت کش ومظلوم را به گوش وزیر اموزش وپرورش برسانید اعتراض به حقشان در مورد حذف ضریب تعجیل ما همکاران فرهنگی که اینگونه حقمان ضایع شده از شما تقاضا داریم رتبه های قبلی ما را با همان شرایط قبل بدهید چه فرقی بین همکاری که اول مهر رتبه اش را با ان شرایط گرفته با کسی که باید بهمن ماه رتبه بگیره وجود داره چرا رتبه اونا را بدون ازمون داده اید و بقیه باید ازمون بدند انهم با این وضع اینترنت که یکدفعه وسط امتحان قطع مشود تو را خدا این همه استرس به ما وارد نکنید کم مشکل داریم که بعد از این همه انتظار این ازمون دیگه چه صیغه ایست
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/11/21 - 17:32
چرا باید من معلم برای رسیدن به حقم این همه مکافات شاملم بشه توروخدا مگه معلم یک مهر بامعلم دو مهر چقدر اختلاف داره مگه این عدالته اگه رتبه نمی خوای بدی دیگه این ادا ها چیه ؟این امتحان مسخره رتبه بندی چیه اخه ؟
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/11/25 - 22:59
سلام.میدانید امتحان رتبه بندی رو کسانی که آشنا دارند دور میزنند وامثال من باید 300 صفحه رو موبه مو بخوانم چون آشنا ندارم .از طریق دو سیستم یکی سوال باز میکنه وسیستم دیگه پاسخ در میاره، کافینت ها غوغاست وعدهای 200 هزار برای یک امتحان دوره حضوری برگزار میشد بهتر بود قانون نباید جای دور زدن داشته باشه
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/11/29 - 11:04
به اجبار نشستم پای این جزوه های کذایی رتبه بندی.
یا بنده با ارشد دانشگاه دولتی و رتبه 53 ارشد و 24 سال سنوات خیلی خرم که اینا رو نمیفهمم. یا اینا ....
به خدا ما حضرت سلیمان نیستیم ادعای پیامبری هم نکردیم که اینها رو بفهمیم.
پاسخ + +2 0 --
حمیده 1398/11/30 - 16:20
خدا لعنتشون کنه این امتحان مسخره دیگه چی بود بخدا پول معلم خوردن نداره خدا باعث وبانی این گرفتاری رو به زمین گرم بزنه
پاسخ + +2 0 --
الهه 1398/11/30 - 16:29
سلام.منم باید دیماه رتبه خبره رو میگرفتم وبرام حکم میزدن
که اومدن بر همکاران 7/1 حکم زدن باز برما که با همون همکارا استخدام شده بودیم.منتها اونا مهر ولی من اذر استخدام شدم. برای من وامثال من حکم نزدن و ازمون گذاشتن که حق خودمو بدن.امروزم که رد شدم.خدا ان شاالله ازشون نگذره. الهی حق بچه هامونو خدا ازشون بگیره. که ارتقا حکممون رو اینجوری بخورن و بره دیون و بهمون ندن.متاسفم برای وزیر اموزش پرورش
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1398/11/30 - 17:47
سلام من سوم مهرامسال رتبه ی عالی روگرفتم دیماه حذف شدابن آزمون لعنتی چی بودهرچی خوندیم نیومدبا۲۵سال خدمت امتحان بایددیم انگیزه نذاشتین ماکه همیشه اول مهرتومدرسه هابودیم چراحکممون سه مهرزدن که حالااین طوری بشه راضی نیستم سه سالوونیم دیگه بایددوباره رتبه بگیرم
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/11/30 - 21:22
سلام من دیروز فهمیدم باید ازمون بدهم هیچ کتابی را درسایت ندیدم امروز صبح از تلگرام فهمیدم چهار کتاب من داشتم دیوانه می شدم که برای امتیاز عالی در اخرین سالهای کارم باید اینگونه تحقیر کنید ازمون را با فال گیری دادم و مردود خدا لعنت کند انگار در جنگل زندگی تفکر و اندیشه از بین رفته این چه دلقک بازی راه انداختید شرم کنید نفرین من پشت سرتان است اگر حق گروه مرا نپردازید ما با گذشتگان چه فری انها هم گروه عالی و هم رتبه مگر شانسی تصمیم می گیرید فوق ریاضی تهران
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/11/30 - 21:22
سلام من دیروز فهمیدم باید ازمون بدهم هیچ کتابی را درسایت ندیدم امروز صبح از تلگرام فهمیدم چهار کتاب من داشتم دیوانه می شدم که برای امتیاز عالی در اخرین سالهای کارم باید اینگونه تحقیر کنید ازمون را با فال گیری دادم و مردود خدا لعنت کند انگار در جنگل زندگی تفکر و اندیشه از بین رفته این چه دلقک بازی راه انداختید شرم کنید نفرین من پشت سرتان است اگر حق گروه مرا نپردازید ما با گذشتگان چه فری انها هم گروه عالی و هم رتبه مگر شانسی تصمیم می گیرید فوق ریاضی تهران
پاسخ + +2 0 --
طیبه بنی هاشم 1398/11/30 - 21:25
لعنت و نفرین خدا بر این ازمون
دیروز فهمیدم بدون هیچ منبعی امروزم ازمون شانسی و مردود رتبه عالی من بغد 24 سال نابود شد دلقک بازی و تف روی معلم از اینکار بهتر شغور تفکر اندیشه را نابود کردین با این دستورات دبیر ریاضی تهران
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/11/30 - 23:25
من هم پنج روزه که فهمیدم باید برا رتبه بندی آزمون بدم. واقعا آیا این انصافه؟ صبح ها که سر کار هستیم عصرها هم مشکلات و درگیری های زندگی شبها تا ساعت ۲ بیدار بودم که این همه مطلب رنگ وارنگ رو بخونم. امروز هم یه آزمون غیر استاندارد وسوالهای مسخره. چند تا جزوه با مفهوم های متفاوت تو یه فرصت کم بخونیم بعد یه آزمون بدیم که سوالهای هر بحث هم لا اقل تفکیک نشده بودن. کنکور هم همچین سوالهایی نمیدن. سوال هر مبحث جدا هست. آیا صلاحیت حرفه ای من معلم با مدرک کارشناسی ارشد و بیست سال سابقه تدریس با این آزمون از هر لحاظ غیر استاندارد سنجیده میشه؟ اون وقت اون معلم هایی هم که با پرداخت ۲۰۰ تومن یه نفر دیگه به جاشون امتحان داده و قبول شدن صلاحیت حرفه ای دارن؟ آیا هیچ کس پاسخگوی این بی عدالتی ها هست؟ یه جزوه خوندیم در مورد سنجش واندازه گیری که ویژگی های یه آزمون استاندارد رو مشخص کرده بعد یه آزمون میدیم که هیچ کدوم از اون شرایط رو نداره. این آزمون صلاحیت ما رو مشخص میکنه یا بی صلاحیتی مسئولانی که این آزمون ها رو طراحی میکنن؟
پاسخ + +3 0 --
فرهنگی 1398/12/01 - 01:37
بالاخره اون دنیا هست البته اگه اعتقاد داشته باشین بی دین ها اونجا هم میتونین در برین وحق من فرهنگی قسط بار رو بخورین امیدوارم هرچی بلا هست سر خودتون وخانواده تون بیاد بعداز این همه سال خدمت اونم تو ابتدایی باید اینجوری حقم رو بزاران کف دستم من که از روز شنبه نه درس میدم نه امتحان میگیرم دیگه هیچ کدام از بچه ها برام مهم نیستن یاد بگیرن یا نه برن وزیر قشنگشون بهشون درس بده
پاسخ + +2 0 --
مهدی 1398/12/01 - 21:03
باسلام لطفا صدای ما را به مسولان برسانید که بعد از ۲۰ سال سابقه میگویند در آزمون شرکت کنید تا بهتون رتبه بدیم .این ازمون دیگه چیه؟ اونم آزمونی سخت تر از کنکور. لطفا پیگیری کنید که ازمون را بردارند
پاسخ + +1 0 --
امیر 1398/12/08 - 02:36
سلام ما امتحان دادیم و نمره قبولی رو هم گرفتیم آیا رتبه عالی رو بهمون میدن این ور سال یا
پاسخ + 0 0 --
مریم 1398/12/09 - 18:24
حالا بیا این حکم 50درصدی ببین. والاه نخواستیم همون رتبه بندی. ی آدم باسواد وفهیم تو این وزارتخانه نیست.
پاسخ + 0 0 --
مریم 1398/12/09 - 18:29
خبراساس حکم قبل از رتبه بندی 50 درصد اضافه کردن. همکارا آموزشی کلا کم اصاف شده. ولی همکارای صفر کیلومتر تازه استخدام تا800 اصاف کردن. اسمش 50 درصد ولی در واقع ی همسان سازی حقوق بین همکارا تا اونی که تازه استخ دام شده با همکاری که نزدیک بازنشستگی هست حقوقشون مثل هم باشه. تفاوت چندانی نداشته باشه.
پاسخ + 0 0 --
مریم 1398/12/09 - 18:31
تواین ارگان فقط به نفع ورودیهای جدید وتازه استخدامیهاس. سابقه بالاها رو اصلا بحساب نیاوردن با این حکم 50 درصدی شون.
پاسخ + 0 0 --
م.اکبرپور 1398/12/16 - 17:18
سلام. من تو اذر ماه 98 باتوجه به پرداخت سوابق حق التدریسی گذشته طبقه و رتبه شغلی جدید گرفتم منتها مبلغشو واریز نکردند گفتن ماه اول مقرری طبقه و ماه بعد هم مقرری رتبه ازت کم میشه از ماهای بعد پرداخت میشه. حالا که ربته بندی جدید اومده مبلغ رتبه ارشد حرفه ای منو که 191 هزارتومن بود حکمشو برام اعمال نکرند میگن رفته تو دل رتبه بندی جدید. یعنی من با 12 سال و یازده ماه سابقه ربته دو شدم و 462 هزار تومن به حقوقم اضافه شده . این الان کجاش انصافه . یعنی با رتبه بندی جدید فقط 270 تومن باید به من که کارشناسی دارم اضافه میشد؟کسی میتونه راهنمایی کنه چیکار کنم ؟
پاسخ + 0 0 --
علی رحیمی داربید 1398/12/29 - 08:17
سال جدید برشما مبارک

الهی ازهر بدی وپلشتی به دورباشید

خداوند بزرگ

تندرستی وشادکامی را به شما عنایت فرماید

زحمت زیاد میکشید ( فقط باید گفت
خداقوت)
پاسخ + 0 0 --
پوریا 1399/01/09 - 12:17
به عنوان یه معلم نصیحتم به اونایی که میخوان معلم بشن اینه که حتی اگه ضعیف ترین شغلاروهم انتخاب کردن معلمی رو انتخاب نکنن چرا؟ چون انقدری خوار و ذلیلت میکنن انقدر تبعیض قائل میشن که دیگه هیچکس بهت احترام نمیذاره‌
الان حداقل حقوق برا کارگران سال۹۹ ۲.۸۰۰ هستش وقتی بهشون میگیم این حداقل حقوق اجرا نشده میگن شما چیکار میکنین که بخوان بهتون اینقدر بدن ما بیشتر از شما زحمت میکشیم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در مورد اجرای بخشنامه وزیر آموزش و پرورش مبنی بر لزوم انتخاب شبکه اجتماعی داخلی مناسب هر مدرسه ، شما خودتان کدام پیام رسان را ترجیح می دهید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور