صدای معلم

انتقاد یک آموزش دهنده سواد آموزی از عملکرد نمایندگان مجلس و مسئولان اداره آموزش و پرورش لرستان ؛

آیا معلمی می خواهید که چشم ها ، گوش ها و لب ها را بر روی بی قانونی ها و تخلفات ببندد ؟!

پروانه همتی

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط یکی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی برای صدای معلم ارسال گردیده است .

نخستین نامه ی پروانه همتی سه شنبه 25 تیر 1398 در صدای معلم منتشر گردید . ( این جا )

در این نامه آمده بود :

" به چه جرمی با شرایط ناعادلانه مورد تبعیض قرار می دهید؟ به چه جرمی بین جوانان این کشور از چهار گروه مشمول اختلاف انداخته و آنها را رو در روی هم قرار داده اید؟ فرق و امتیاز مربی پیش دبستانی که نهایت فعالیتش بازی و نقاشی با کودکان است بر آموزش دهنده که پایه اول تا ششم ابتدایی را تدریس می کند؛ چیست که بدون آزمون استخدام می شود؟ فرق و امتیاز معلم حق التدریس که در آزمون ورودی سال ۹۰ حدنصاب نمره قبولی را کسب نکرده است بر آموزش دهنده چیست که بدون آزمون استخدام می شود؟ "

این بار نیز این معلم لرستانی لب به شکایت و اعتراض گشوده و از احقاق حق قانونی خویش و عملکرد غیرقابل قبول مسئولان گفته است .

« صدای معلم » آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

 

انتقاد یک آموزش دهنده سوادآموزی و معلم نسبت به عملکرد آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس

وقتی بی عدالتی زیر پوست قانون انجام می شود. کمی در ابتدا با اصول دین آشنا شوید. اگر برای آن تبلیغ می کنید. عدل خدا را در نگاه مردم بی ارزش نکنید.

در تاریخ 3 / 6 / 95  طرحی تحت عنوان تبصره (۱۰)  ماده (۱۷) پر از کلمات ابهام آمیز با رای نمایندگانی که حتی یک مطالعه روزنامه وار از متن طرح نداشتند در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که مشمولین این قانون را با چالش های زیادی روبه رو نمود.

دو سال بعد در تاریخ 13 / 6 / 97 قانون دیگری برای استخدام مشمولین طرح تبصره (۱۰) ماده (۱۷) تصویب شد که در تبعیض و ابهام کلمات چالش برانگیز ، مکمل قانون قبلی بود. دو قانون، با متن باز که توسط هر نماینده و مسئول و مجری تفسیر به رای شد و یک پاراگراف دلخواه به آن اضافه شد تا خالی از لطف و منافع طلبی نباشد. طرحی که دست رابطه گری و پرونده سازی و جعل اسناد برای وابستگان معلمان، مدیران مدارس، نمایندگان، مسئولین و هرکسی که می توانست از روزنه هایی که نمایندگان کمیسیون آموزش مجلس باز گذاشته اند به گونه ای که مشمولین واقعی یا به دور دست ترین مناطق شهرها و استان ها تبعید شده اند و یا به عنوان ذخیره ته ظرف قانون باقی مانده اند.

گمان می شود آموزش و پرورش استان ها نیروهایی را می خواهند که چشم ها ، گوش ها و لب ها را بر روی همه تخلفاتشان دوخته باشند. در غیر این صورت رفتاری که با پیگیران و فعالین برای اجرا شدن همین قانون داشتند در عرصه اخلاق مداری نمره صفر را هم به خود نمی گیرد. امتیازتان در حق الناس کردن بالا رفت. 

قانونی که با سابقه سازی ادارات، افراد ناشناس و بی تجربه با مدارک تحصیلی پایین تر و نامرتبط و یک امتیازبندی صوری در قالب پیش دبستانی و نهضتی، اولویت جذب را به شایستگان نداد و مشمولین واقعی و کارکشته با مدرک تحصیلی ارشد و دکترا که خاک صحنه آموزش خورده و رنج بی سوادی جامعه را بر دوش کشیده اند را خانه نشین کرد.

انتقاد یک آموزش دهنده سوادآموزی و معلم نسبت به عملکرد آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس

مسلما مسئولین و مجریان این قانون با وارد کردن افراد آماتور و بی تجربه به جای مشمولین واقعی از یک طرف به دانش آموز ضربه می زنند و از طرف دیگر نام حقیقی آموزش دهنده ی نهضت سوادآموزی و مربی پیش دبستانی مشمول قانون را زیر سوال می برند.

 آیا بهتر نبود برای حفظ حقوق مشمولین واقعی این قانون، فیلتر فعال بودن در سالهای آخر خدمت مد نظر قرار گرفته می شد تا از ورود افراد بی کفایت که یا سابقه صوری دارند و یا مدت طولانی از تدریس فاصله گرفته اند ممانعت به عمل می آمد؟ 

در پایان جای دارد از مسئولین اجرایی آموزش و پرورش شهرستان دورود لرستان که الحق والانصاف حق تقدم رابطه بر ضابطه و غیر فعال بر فعال را به شایستگی به جای آورده و مشمولین واقعی را قرار است با کدخدا منشی بین نیروهای خودی جای دهند که از قول و وعده هایی که بین خودشان و افراد مذبور رد و بدل کرده اند ، بی نصیب نمانند و بی تعهدی خود را به عدالت ثابت کردند، تقدیر و تشکر داشته باشم !

با سپاس و تقدیم احترام

آموزش دهنده دورود لرستان


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انتقاد یک آموزش دهنده سوادآموزی و معلم نسبت به عملکرد آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس

پنج شنبه, 25 مهر 1398 11:19 خوانده شده: 1441 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 12:38
بله
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان 1398/07/25 - 15:37
مثل بچه خوب هر چی گفتند چشم...
پاسخ + 0 0 --
یا زهرا 1398/07/26 - 23:43
با سلام
اتفاقا اگر امتیاز بندی در تهران اجرا میشد خیلی خوب بود من با اینکه از سال نود مستمر کار کردم حتی در شرایط سخت بارداری و زایمان نهضت را رها نکردم و کارشناسی ارشد دارم و رشته مرتبط فرزند فرهنگی و.... ولی بدون لحاظ امتیاز تبعید شدم به منطقه دوردست ولی افرادی از اداره ما با مدرک فوق دیپلم یاتک دوره یا قطع همکاری بخاطر اینکه اینها برای رئیس نهضتمان کلاس ثبتکردند ثبت کردند ایشان بخاطر بالا رفتن امتیازش بدون لحاظ امتیازات آنها را منطقه نزدیک آورد و بنده و عده دیگر که شرایط من را داشتند و تعدادمان شش نفر است را به منطقه خودش نیاورد چون کلاس نهضت را دیر ثبت کردیم یا دلخواه ایشان ثبت نکردیم.با اینکه دقیقا ماشش نفر مشکلات داریم و رفت و آمد برای ما و بخصوص بنده ببابچه شیرخوار بسیار سخت است و من ایشان و بعضی مسئولین بی تدبیر را به خدا واگذار کردم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/30 - 08:32
با سلام خدمت خواهر عزیزم خانم همتی
خواستم بگویم متاسفانه کل مملکتمون بر اساس پارتی و پارتی بازی میچرخد و فقط اسم مسلمانی را داریم یدک میکشیم ولی در واقعیت هیچ چیزی براساس عدالت و عدل خداوند نیست. به خدا که صدای شما به جایی برسد و حق و حقوق خود برسید.
پاسخ + +4 0 --
آموزش دهنده 1398/07/25 - 13:42
سلام و عرض ادب. عمده مصائب و مشکلات ما به وزارت متبوع و سازمان نهضت سواد آموزی بر می گردد که با ساختن فرم امتیاز بندی ساختگی دست مدیران کل و معاونین سواد آموزی و به مراتب روسای شهرستان ها را برای لابی گری باز گذاشتند .جناب آقای مونسان ومشهدی عباسی چهار سال تمام در حق آموزش دهندگان اجحاف نموده اند این بار هم با فرم امتیاز بندی و لحاظ نمودن سابقه قبل از ۹۲ ارجح بودن غیر فعال بر فعال وغیر مستمر بر مستمر سنگ تمام گذاشتند .باشد که مسولین فردای قیامت جوابگو باشند. آقای دالوند در اظهاراتش می فرماید من دخالتی در امتیاز بندی نداشته ام چگونه است که معاون سواد آموزی استانی بازرسی و نظارت بر زیر دست خود را ندارد؟آقایان زینی وند مقدم دالوند زندیفر تا پای بازرسی وزارت خانه نکشیدیم وسط بهتر است مجددا بازرسی نمایید
پاسخ + 0 -1 --
آموزش دهنده 1398/07/25 - 14:14
سلام و درود
از مسئولین محترم استان لرستان و شهرستان دورود خواهشمندیم پاسخگو باشند
پاسخ + +1 -1 --
آموزش دهنده کرمان 1398/07/25 - 14:16
با سلام
این اتفاق در استان کرمان نیز رخ داده است و متاسفانه این بی عدالتی کشوری است و هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست.
پاسخ + +1 -1 --
آموزش دهنده شیراز 1398/07/25 - 14:17
سلام
از مسئولین محترم کشور و استان لرستان تقاضا داریم نسبت به این بی عدالتی ها بی تفاوت نباشند.
پاسخ + +2 -2 --
آموزش دهنده 1398/07/25 - 14:21
فرم امتیاز بندی کاملا ناعادلانه و خیلی طراحی شده باعث حذف نیروهای فعال و مستمر گردیده چون سازمان همچنان به نیروهای فعال برای به بیگاری کشیدن آن ها و کسب مقام های جهانی و افتخارات برای خود سازمان نیاز دارد.
امیدوارم مسئولین نه در روز قیامت بلکه در همین دنیا از طزف خدا مجازات شوند تا درس عبرتی برای دیگران باشیم.
پاسخ + +3 -1 --
موسوی 1398/07/25 - 14:36
یک معلم پیش دبستانی کارش در حیطه تربیت نوآموز برای آمادگی امرآموزش است(نقاشی،شعر،بازی)
حتی اجازه فرادادن بیشتر از عدد10به نوآموز را نداردیا نوشتاری حروف
این درحالی است که یک آموزش دهنده به طور مستقیم درحال انجام امر آموزش وپرورش می باشد( ازپایه اول تاششم)
حال چه گروهی باید درآزمون شرکت کنند؟
چه گروهی بایددر ورود آنها به آموزش و پرورش بیشتر دقت شود؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/26 - 07:33
معلم پیش دبستانی مهمترین کار که کلاس داری لااقل بلد هست و حروف الفبا را بصورت دیداری یاد می دهد مفاهیم ریاضی و....در هر پایه بنا برسن نوآموز تدریس میشود در کلاس اول هم فقط بایدتا99تدریس شود پس....دنبال استخدامی باشین نه کوبیدن همدیگر
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1398/07/25 - 14:54
مدیر کل استان لرستان که با بند پ دارن حق ها رو ناحق میکنن و به قول خودشون استان رو تقسیم کرده به اینور گردنه و اونور گردنه که نصف استان نیرو نیاز داره و اون نصف دیگه اش نیاز نداره باید جوابگوی این همه ناعدالتی و هرج مرجی که تو استان به وجود اورده باشن . تو کجای این کشور تا حالا شنیدین که یه استان نیمه شرقی نیرو نیاز داشته باشه و نیمه غربی مازاد داشته باشه ؟!!!! طوری که زینی وند میفرمایند نیمه غربی استان لرستان لابد جزء استان کرمانشاه می باشدو از انجا باید نیرو تامین کنه !!!جناب آقای زینی وند اگر واقعا اگراینطور که شما میفرمائید استان لرستان دونیمه شده و نیمه شرقی به نیرو نیاز داره و نیمه غربی مازاد داره از همون نیروهای مازاد نیمه غربی میفرستادین برای نیمه شرقی و اینجوری باعث دو دستگی بین مشمولین تبصره 10 نمیشدین !! تا کی بخاطر بازی های سیاسیتون میخوای زحمات یه عده اموزش دهنده زحمت کش رو نادیده بگیرین و حقشون رو ضایع کنید .
پاسخ + +4 0 --
نرگس کارگری 1398/07/25 - 16:04
مباش در پی آزار و
هر چه خواهی کن
که در شریعت ما
غیر از این گناهی نیست


این زشت ترین رفتاری بود که از فرهنگیان شاغل در ادارات کل استان ها نسبت به عدم جذب یا از نفس انداختن نیروهای پیگیر اجرایی شدن قانون پس از چهار سال می توان دید.

در اداره کل استان اصفهان هم از این دست اتفاقات کم نیفتاد.
امیدوارم مراجع ذی صلاح اگر از لحاظ بودجه بندی مالی ردیفی را به آموزش و پرورش اختصاص نمی دهند لااقل از طریق بازرسی ویژه ای که سفارشی نباشد و حقیقتا برای رفع مشکلات حضور پیدا می کنند نفوذ افرادی که صاحب اختیار تصمیمات منفعت طلبانه هستند را بگیرند.
آموزش و پرورش جای کاسبی نیست
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 17:07
معیارهای کاملا غیرمنصفانه برای حذف آموزش دهندگان فعال در استان های مختلف حق الناسی است که بر گردن مسولین مربوطه می ماند و.... یادمان نرود که دنیا دار مکافات هست و باید یا در جهت رفع این مسله کاری کنند یا منتظر خشم خدا باشند و...
پاسخ + +1 -1 --
موسوی 1398/07/25 - 18:22
یک مربی پیش دبستان کارش در حیطه تربیت نوآموز برای آمادگی آموزش سالهای آتی است(نقاشی،شعر،بازی)
حتی اجازه آموختن نوشتاری حروف رابه نوآموز ندارد.
این درحالی است که یک آموزش دهنده به طور مستقیم درامر آموزش و پرورش فعالیت دارد( ازپایه اول تاششم)
حال کدام گروه باید سنجیده شود؟
پاسخ + +1 -1 --
اموزش دهنده 1398/07/25 - 19:22
اجرای مصوبه سال 95 به بدترین ومسخره ترین شکل انجام شد با عنوان کردن رشته های مرتبط حق همه زحمت کشان عرصه نهضت را به نابودی ونا امیدی کشاندند که خدا از شون نگذره
پاسخ + +1 -1 --
آموزش دهنده تهران 1398/07/25 - 19:45
با سلام و عرض ادب
مسئولان محترم لطفا پاسخگو زحمات بی نتیجه تمامی همکاران در نهضت سواد آموزی باشید
ما منتظر پاسخ منطقی هستیم
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 20:46
با فرم امتیازبندی ناقص زحمات مستمر آموزش دهندگان فعال
نادیده گرفته شد و به کلی حقمان ضایع گردید سابقه قبل ۹۲ باید فقط برای مشمول بودن شرط بود وبرای امتیاز بندی سوابق از بدو ورود تا سال جاری در نظر گرفته میشد...
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 21:12
با سلام و تاسف و دریغ ازین همه بی عدالتی
امام حسین (ع)میفرماید :اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید و ای کاش و صدکاش که این گفته ی مولای ما سرمشق کردار مسئولین ما باشد
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 21:40
وای بر مسئولین بی کفایت....
آیا انسان ندانست که خداوند میبیند
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 22:22
مازندران هم همین بی عدالتی ها شده حتی اسامی کسانی که حق التدریس شدند رو اعلام نکردند از اونجایی ک ما خیلی از اونها رو نمیشناسیم ترسیدند ک اعتراض صورت بگیره، البته اعتراضاتی ک انجام شد هم فایده ای نداشت
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/25 - 22:40
سلام و عرض ادب
آزموده را آزمودن خطاست.اگر عقل سلیمی باشی با همین یک جمله میفهمد .البته ما کارمون را به خدا می سپاریم
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1398/07/25 - 23:03
خدا حق ما رو از کسانی که بهمون ظلم کرده بگیره.اولاد براولادش خیر نبینن
پاسخ + +1 0 --
دورود لرستان 1398/07/26 - 09:17
متآسفم برات اقای بیرانوند رئیس عادل و حق شناس
حق اموزشدهندگان زحمت کش رو به چه کسانی و به چه قیمتی فروختی ...
۲۵ نفرو به ناحق تآیید کردی این ۲۵ نفر چطور توجه تو رو به خودشون جلب کردن
ایا از خدا نمیترسی
اخرت خودتو به چه قیمتی فروختی اقای بیرانوند
انشاالله بحق ۵ تن آل عبا و به حق این اربعین خدا جواب ظلمی رو که در حق اموزش دهندگان زحمتکش روا داشتی رو بده
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/26 - 09:42
.....مدیرکل استان لرستان که بخاطرحق به سری آموزش دهنده بدبخت رو داره ضایع میکنه
پاسخ + +1 0 --
دورود لرستان 1398/07/26 - 10:59
تا کی حق کشی
تا کی بی عدالتی
تا کی ظلم
تا کی پارتی بازی
تا کی خیانت
وای بر شما مسئولین بی خبر از خدا
پاسخ + +2 0 --
اموزشدهنده متظلم 1398/07/26 - 11:24
دزدی معنیش فقط این نیست که از دیوار مردم بالا بری دزدی معنی های زیادی داره
شما حق من زحمتکش که سالیان سال عمرم تو نهضت تباه شد را به کسانی دادین که هیچوقت نهضت کار نکردن حتی یکنفر هم باسواد نکردن این هم یه دزدی محسوب میشه
ای کسی که با بی وجدانی حق کشی کردی و حق ما رو به ناحق دادی واگذار خودت و عزیزانت به خدا و قران خدا واگذار خودت و عزیزانت به این اربعین انشاالله که خدا عزیزانتو ازت بگیره
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/07/26 - 14:55
متاسفانه افرادی که یک سال قبل ۹۲در نهضت کار کرده اند که آن هم معلوم نیست واقعا کار کرده یا برایش پرونده سازی کرده اند با مدرک فوق دیپلم و بدون درنظر گرفتن هیچ فعالیتی در سالهای بعد از ۹۱ با کسی که ۸یا۹سال با مدرک ارشد بطور مستمر کار کرده، یکسان در نظر گرفته اند.
امیدوارم خدای بزرگ جواب این بی عدالتیها را بدهد.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/07/26 - 15:04
باسلام
بله متاسفانه افرادی که در یک سال قبل ۹۲ در نهضت سواد آموزی کار کرده اند که آن هم معلوم نیست واقعا کار کرده یا برایش پرونده سازی کرده اند بامدرک فوق دیپلم و بدون هیچ فعالیتی در سالهای بعد از ۹۱ با کسی که ۹سال با مدرک ارشد و فعالیت مستمر یکسان شدهاند. امیدوارم خداوند بزرگ جواب این ناعدالتی ها را بدهد.
پاسخ + +2 0 --
دورود 1398/07/26 - 20:24
خدا را به این اربعین قسم میدهم که هر کی حق ما رو ضایع کرده و با پارتی بازی و به ناحق کسی رو حق التدریس کرده انشاالله خیر از زندگیش نبینه خدا ازش نگذره
پاسخ + 0 0 --
دورود 1398/07/27 - 08:46
اقای بیرانوند شما به مشمولین واقعی ظلم کردین کسانی که حق التدریس شدن فقط حدود ۲۰ نفرشون به عدالت تآیید شدن مابقی با پارتی بازی های شما
اقای بیرانوند من سالهای جوونیم در نهضت تباه شده چه پاسخی برای عمر بر باد رفته ی من داری چرا گذاشتی حق حقداران ضایع بشه چرا اقای بیرانوند چرا چرا ... ؟؟؟ نگو دست من نبوده که بهیچوجه باور نمیکنم همه ی اونایی که به ناحق بالا رفتن با پارتی بازی های تو بالا رفتن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/27 - 11:35
من هم با شما موافقم - دورود همش پارتی بازی شده مشنولین واقعی جا موندن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/27 - 11:48
اگر این بی عدالتی ها از جانب بیرانوند نیست پس از جانب کیست ما زحمت کشیدیم عمرمون فدا کردیم تا استخدام بشیم خیلی راحت بی انکه فکر کنن خدا ناظره هر کسی که دلشون خواست گذاشتن جای ما کار هر کسی هست واگذارش به خدا
پاسخ + 0 0 --
اموزشدهنده 1398/07/27 - 12:26
سلام
بی عدالتی در همه جای کشورمون هست بخصوص لرستان
من هم سالها بطور مستمر کار کردم ولی نتیجه ای برام نداشت زحمتهای من هم هدر رفت خدا تقاص ما را از مقصرین بگیره
پاسخ + 0 0 --
ناشناس دورود 1398/07/27 - 12:43
هیچ شهرستانی به اندازه دورود بیعدالتی نشده
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده خوزستان 1398/07/27 - 20:09
با سلام
الحق که حرف دل مارو هم زده
ان شاءالله مسئولین پاسخگو باشند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/27 - 20:11
سلام و احترام
نمیدانم در برابر این همه ظلم و بی عدالتی چه پاسخی دارند.
انسانیت مرده، ظلم کردن مثل آب خوردن شده.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده مازندران 1398/07/27 - 20:14
سلام و ادب
وای بر نماینده ای که دست مجری رو را برای این حق کشی ها باز گذاشته است!

نمایندگان کمیسیون بخصوص بیرانوند و لاشکی فردای قیامت باید جوابگوی مشمولین ۳۲ استان کشور باشند.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده ی تهران 1398/07/27 - 20:17
سلام
متاسفانه با بکارگیری افراد بی تجربه و قطع همکاری طولانی به دانش آموزان ضربه زده می شود و از طرفی هم این بی کیفیتی به پای همه نهضتی ها نوشته می شود
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/27 - 20:23
همین کارا رو کردین که تو لرستان اونقدر سیل اومد
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1398/07/28 - 15:53
چه شخص با سواد و فهیمی این را قبول نمی‌کند
فردی با هفت سال سابقه تدریس از سال 91 تا به الان
از شخصی با دو دوره یعنی یک سال امتیازش بالاتر است
و شرایط کلاس و درس را بهتر می‌داند و می‌فهمد.
ولی متاسفانه نمایندگان فهیم مجلس ما این را تایید کردن که یکی دو سال تدریس بهتر از هفت سال تدریس میباشد!!
بر چه اساسی خدا می‌داند!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/28 - 17:35
خدا میداندکه چه ناراحتی بعداین جذب یه عده حق التدریسی که خیلی هاشون ناعادلانه هست کشیدم ومیکشم.والا ظلم بسیاربزرگی درحق ماهابودکه طبق مصوبه قانون براماهاشامل میشدولی بابی رحمی زیرش زدند.واسممونم گذاشتند.تک دوره.خدا ازبیرانوند نگذره.ازعوامل این مصیبت نگذره.ازمسئولین بی کفایت نگذره.اصلامعلوم نیست براماهاکه بلاتکلیف موندیم خبری خواهدشد یانه؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/28 - 20:09
به خدا قسم از این وضعیت نابسامانی که برای ما درست کردند خسته شدیم ازاین بی عدالتی ها از این امروز صبح کردنها خسته شدیم مخصوصا ما آموزش دهنده ای استان کرمان .هر کسی رو به نوعی میگن شامل تو نمیشه .پس ما که پا رتی نداریم با ده سال سابقه ماندیم چه کار باید کنیم تمام جوانیمون رو به پای نهضت گذاشتیم بدون کوچکترین امتیازی .خدا رو در نظر بگیرید..........
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/28 - 23:45
بیرانوند ناعادلانه امتیازبندی کرده و چشم خدا رو دور دیده
خدا ازش نگذره انشاالله تقاصشو بزودی پس بده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/28 - 23:47
تکلیف من که عمروجوانیم را8سال به پای نهضت گذاشتم چه خواهدشد؟بااین تک دوره ودو دوره کردناشون وامروز وفرداکردناشون ماروبه جنون کشیدند.من یه سال نداشتم چون رئیس وقت نهضت آدم درستکاری نبودبهم کلاس نداد وهمه مدارک وکپی هاموداد دست خواهروبرادراش.حالا مادردمون روبه کی بگیم؟آیاکسی هست که برای درمان درد ماگوش فرادهد؟
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/28 - 23:54
.... آقای بیرانوند ولاشکی.ومسئولینی که حق ماروپایمال کردند.الهی که هیچوقت خیرنبینین.و.....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/29 - 00:12
بخدا قسم همیشه فکر میکردم بیرانوند خیلی با خدا و حق شناسه ولی الان با چشم خودم دیدم که چطور حق اموزشدهندگان زحمتکش رو پایمال کرد ایا ادم بی عدالت تر و حق کش تر از بیرانوند هست وای بر تو بیرانوند بی خبر از خدا
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/30 - 20:37
سلام و درود
ظلمی نابخشودنی در حق مشمولین با سابقه و مستمر شده است که یقینا خداوند سکوت نخواهد کرد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس الیگودرز 1398/07/30 - 20:38
سلام
چه راحت توانستند افراد قوم و خویش خود را در اولویت جذب قرار دهند و مشمولین اصلی را کنار گذاشتن.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده کرمان 1398/07/30 - 20:40
سلام
چقدر یک عده از عمر و زندگیشان دنبال قانونی گذاشتن خود در آن بی سهم ماندن!
پاسخ + 0 0 --
گلین 1398/07/30 - 21:14
سلام
ای کاش مشمولین اصلی به حقشان می رسیدند.
چه اجحافی به زحمت کشان شد!
پاسخ + 0 0 --
سهیل 1398/07/30 - 21:15
سلام
حرف دل کل مشمولین را بیان کردید. دستمریزاد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/30 - 21:16
سلام
چهار سال انتظار و تجمع و دوندگی به کسانی رسید که روحشان از این قانون و دوندگی هاش خبر نداشت
پاسخ + +1 0 --
سعید آموزش دهنده 1398/07/30 - 21:17
سلام
خدایی بگیم حق کشی شد افراد شایسته از جذب جا موندم و افراد بی کفایت جذب شدن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/01 - 10:24
همه اونایی که با پارتی بازیهاشون حق منو پایمال کردن و دلمو شکست واگذارشون به خدا و به قران خدا
پاسخ + 0 0 --
اموزشدهنده 1398/08/01 - 20:41
جامعه کلآ شده پارتی بازی همه ی شهرهای ایران پارتی بازی شده
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/08/03 - 12:37
سلام
خانم همتی واقعیتو گفته ما مشمولین واقعی جا موندیم
متآسفم برا رئسایی که به ناحق کار کردن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/03 - 13:28
با سلام
این قانون از اول برای وارد کردن وابستگان تغییر و تحول یافت
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1398/08/03 - 13:32
سلام
این چه قانونی بود که روح و روان یک عده انسان مظلوم را به مخاطره انداخت و در انتها به نفع افراد دارای بند پ شد!؟
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/08/03 - 13:35
سلام و درود
خون شهیده اکبریانی برای کسانی که در خانه هایشان به استراحت نشسته بودند و یک روز هم در نهضت کار نکردند ریخته نشد.
کسانی که به ناحق رفتند باید پاسخگوی خون شهید در قیامت باشند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/09 - 16:42
لطفا بدون توهین به مشمولان دیگه حرف بزنید نگه داشتن حفظ و شان یک معلم اولین گام برای معلم بودنه وقتی به شان هم بی احترامی میکنید پس خواهشا دم ازاستعدادو مدرکو عدل و عدالت نزنید.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور