صدای معلم

" محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران رسیدگی کند "

انتقاد از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهریار

گروه استان ها و شهرستان ها/

دوشنبه 7 اردیبهشت ماه 1394 و پس از انتشار  " نامه آموزگاران منطقه شهریار به معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش " در صدای معلم ( این جا ) ؛ قرار بود مسئولان این اداره جوابیه و یا پاسخی برای این رسانه ارسال کنند .

اما این جوابیه هیچ گاه ارسال نگردید .

تنها واکنش این اداره تهدید مدیر صدای معلم و نیز احضار برخی معلمان به اداره آموزش و پرورش شهریار برای ادای برخی توضیحات بود .

این که اساسا چه کسی و یا کسانی نامه را نوشته اند !

« علیرضا کمرئی » مدیر کل وقت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران علی رغم در جریان موضوع قرار گرفتن اقدام خاصی برای حل مساله انجام نداد .

{ علیرضا کمرئی پست های مختلفی را در مدت کوتاه تجربه کرده است مانند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ، مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش .

در  حال حاضر ؛  « کمرئی » در وزارت آموزش و پرورش  سمت معاون متوسطه این وزارتخانه را عهده دار است .

در نشست رسانه ای سرپرست وزارت آموزش و پرروش به مناسبت " روز خبرنگار " تقریبا همه خبرنگاران به نحوه پاسخ گویی معاونین وزارتخانه به ویژه آقای کمرئی انتقاد داشتند .

کمرئی در پاسخ به پاسخ ندادن به تلفن های خبرنگاران گفت که شناختی از محیط و مشکلات این حوزه نداشته است .

پرسش این است فردی که شناختی از آسیب ها و مشکلات یک حوزه ندارد چه کسانی و با چه انگیزه ای به این فرد پست می دهند و دوم آن که چگونه خود ایشان حاضر به قبول چنین مسئولیتی می شود ؟

آیا دیگر مدیر باتجربه ای ندارد ؟

و جالب آن که برخی علیرضا کمرئی را از گزینه های مطرح برای وزارت آموزش و پرورش نام می برند . }

« مرتضی آقایی » در گفت و گویی که با صدای معلم داشت به رفتارهای فراقانونی حراست اداره آموزش و پرورش شهریار انتقاد کرد . ( این جا )

« آقایی » به صدای معلم گفت :

" " در تاریخ دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ در حال یکه مشغول آماده سازی تیم مسابقات ریاضی آموزشگاه راضیه در مقطع ششم ابتدایی بودیم ، آقای کوچکی مدیر حراست آموزش و پرورش شهریار وارد آموزشگاه شده و با الفاظی تند و تهدید که شما مجوز ندارید و چرا کلاس مختلط برگزار می کنید اقدام به تهدید پرسنل آموزشگاه کردند و گفتن دفعه بعد همه را بازداشت می کنند  و اقدام به عکسبرداری از کلاس ششم ما کردند .این اقدام ساعت هفت شب انجام شد و فردا عکس ها چاپ و راس ساعت هشت صبح در جلسه شورای نظارت آموزش و پرورش شهریار مطرح و ده صبح نامه پلمب ما زده شد .بدون اینکه دفاعیات ما را بشنوند .بعد از این امر یک ماه است که هر روز مراجعه می کنیم و نه تنها نگذاشتند که ما به مسابقات کره جنوبی برویم بلکه آقای کوچکی چندین بار به صاحب ملک اموزشگاه راضیه مراجعه کرده و درخواست تخلیه ملک ما را به صاحب ملک دادند .

آقای کوچکی رییس حراست شهریار حتی بنده را نیز تهدید کردند که اجازه نخواهد داد که دیگر در شهریار کلاس برگزار کند .

سوال ما این است که مگر می شود یک نفر اختیار و قدرت بی کران داشته باشد و ما را سه ماه پلمب نماید ؟ "

آن زمان صدای معلم خطاب به بالاترین مقام حراستی در وزارت آموزش و پرورش پرسش کرد :

" چه کسی بر رفتارهای سلیقه ای و حتی غیرقانونی این مسئولان  نظارت  می کند ؟

آیا این مسئولان خود را موظف به پاسخ گویی در برابر رفتار و عملکردشان می دانند ؟ "

مرتضی آقایی در 27 مرداد 1397 در یادداشتی با عنوان :

" این اداره جز زبان تهدید کار دیگری بلد نیست ! "

انتقاد از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهریار " به بیان مشکلات و مسائل پرداخت . ( این جا )

متاسفانه به جای پاسخ گویی حراست این اداره علیه مرتضی آقایی در محاکم قضایی شکایت نمود .

به نظر می رسد اداره آموزش و پرورش شهریار میانه چندانی با پاسخ گویی و مسئولیت پذیری در برابر افکار عمومی و رعایت منشور حقوق شهروندی ندارد .

نامه ی زیر توسط یکی از مخاطبان برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه از محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به جد می خواهد تا شخصا بر روند و امور این منطقه نظارت کافی و جدی را اعمال نماید .

انتقاد از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهریار و حراست

در شهرستان شهریار وضعیت آموزش و پرورش به شدت اسفناک است و این اداره در سراشیبی سقوط قراردارد:

1) باندی به سرکردگی برخی مدیران سابق که عمدتا نگاه های مالی دارند در همه امور اداره تسلط دارند . یک مدیر بازنشسته به عنوان نماینده مدیران در جلسات شرکت می کند و حتی در جلسه کمیته انتصابات شرکت می کند و اعمال نفوذ می کند . رئیس اداره در دست باند فوق است .

2) تنها معاون اصلاح طلب اداره در اثر فشارها مجبور به استعفا شد . نماینده منتخب مدیران فرد دیگری است وفرد دیگری در جلسه شورای آموزش و پرورش شرکت می کند .

3) انتخاب افراد فقط از یک محدوده جغرافیایی صورت می گیرد که مربوط به آقای م س است .

4) در انتصاب مدیران جدید شیوه نامه کاملا زیرپا گذاشته شده است . افراد دارای رتبه بالا کنار گذاشته شده اند و افراد دارای رتبه پایین انتخاب شده اند .

5) رئیس اداره با یک نامزد عضو جبهه پایداری و مخالف دولت که احتمال انتخاب وی زیاد است مخفیانه قرار و مدار گذاشته است و قرار است اداره آموزش و پرورش در اختیار نامزد فوق قرارداده شود .

6) در مورد مسائل مالی و اجاره املاک شایعات زیادی وجود دارد و جا دارد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و بازرسی کل کشور دراین زمینه ورود کنند .

7) آموزش و پرورش هیچ برنامه ای ندارد و اداره آموزش و پرورش و مدارس کاملا رها شده هستند و رئیس اداره نشان داده حتی توانایی اداره یک کلاس را ندارد .رئیسس که دردوران معاونتش رکورد دارغیبت در اداره بود و رئیس سابق با اغماض در کنار این مسئله گذشت ولی به دلیل لر بودن توانست به فولادوند نزدیک شود و زیرآب رئیس سابق را بزند .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انتقاد از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهریار و حراست

جمعه, 01 شهریور 1398 11:57 خوانده شده: 3463 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -2 --
نصرت آبادی! 1398/06/01 - 12:16
با برکناری صید لو مشکلات شهریار و شهرهای اطراف مثل بهارستان رباط کریم و اسلامشهر حل خواهد شد.
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1398/06/01 - 12:19
درود

آقا / خانم نصرت آبادی

همان گونه که در گزارش بالا اشاره شده است ؛ مشکلات در زمان آقای کمرئی بوده و حتی بیشتر هم بوده است .

زمان دولت آقای احمدی نژاد هم که نیازی به توضیح ندارد !

به نظر می رسد شما یا شناختی از این منطقه ندارید و یا مشکل شخصی با آقای صیدلو دارید !


پایدار باشید .
پاسخ + +2 -2 --
منصور 1398/06/01 - 12:59
خیلی اتفاقات بیشتر از این در حال اتفاق است . اینکه چه افرادی از مدارس غیردولتی باج می گیرند و چه ارتباطی با رئیس اداره دارند . اینکه چه افرادی به عنوان مدیر انتخاب می شوند و چه روابطی دارند و به قصد چه هدفی مهره چینی میشوند . اداره شهریار در حال تبدیل شدن به یک اداره شخصی است و در جهت منافه یک باند خاص عمل می کند .
پاسخ + +2 -2 --
Nafas 1398/06/01 - 14:22
لازم دونستم جهت روشنگری افکار فرهنگیان محترم عرض کنم طبق اطلاعات بنده وضعیت اسفناک را همین افرادی میخواهند برای آموزش و پرورش شهریار رقم بزنند که سعی دارند با اعمال نفوذ در مدیریت آموزش وپرورش شهریار انجام دهند ، افرادی که خود را تافته جدابافته از دیگران میدانند و خود را علامه فرض میکنند .
اتفاقا اون معاون اصلاح طلبی که بقول ایشان بر اثر فشار استعفا داد ، اتفاقا به دلیل بی برنامگی در ساماندهی نیروی انسانی با تمایل شخصی خود تن به جدایی از این مجموعه داد و جای خوشبختی است که فردی به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شد که خود از اعضای شورای مرکزی سازمان معلمان ایران اسلامی است و تحصیلات دکتری تخصصی در زمینه پژوهش دارد که این موضوع به شایسته سالاری در آموزش و پرورش شهریار اشاره دارد .
پاسخ + 0 0 --
همکار اداره شهریار 1398/06/01 - 15:47
همکاران اداره شهریار خوب می دانند که از اول رفتار خوبی با آقای صفرزاده انجام ندادند وبه شکل های مختلف وی را در حاشیه گذاشتند و لی صفرزاده همه تلاشش را انجام داد و همه می دانند خیلی هم توانمند است.
همین که در غیبت وی از فرد دیگری به صورت غیر قانونی امضا گرفته تخلف محرز آقای رئیس است و اگر آقای صفرزاده جار وجنجال میکرد عواقب خیلی بدی برای رئیس داشت.هرچند پارسا کلا به بی معرفتی مشهور است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/01 - 22:51
دوستی که همکار اداره شهریار را برای خودتان انتخاب کرده اید چه اطلاعات دقیقی دارید شما که خودتان در اداره بودید چرا به صفرزاده مظلوم ظلم کردید
ایکاش امروز که تخلفات شورای شهر شهریار در حال بررسی است کمی به گذشته برگردند تا کسانی که اکنون خود را فراتر از معلم می دانند و الان مظلوم نمایی می کنند ماهیت ایشان روشن شود.
پاسخ + 0 0 --
جواد 1398/06/01 - 14:42
کلمه اسفناک را دیدم بیاد آقای ه.ع افتادم که همیشه در تمام مطالب انتقادی خود آموزش و پرورش شهریار را اسفناک میداند .
آقای ه.ع بجای تشویش اذهان همکاران فقط جواب این سوال را پاسخگو باشید که ، شما دکتر کمرئی را که از بهتری های آموزش و پرورش هستند را به عدم پاسخگویی ، انتقاد دارید ، چطور خودتون که حتی بدلیل عدم احراز صلاحیت در شهرستان شهریار با عنوان مدیر یک دبیرستان ، در اداره کل پست های مختلفی حتی در حد سرپرستی یه اداره را دریافت کردید ؟؟
لطفا پاسخگو باشید .
پاسخ + 0 0 --
کامران 1398/06/01 - 14:54
این نظر شماست
معلمان نسبت به افرادی که رفته اند و آنهایی که با مدیریت جناب .... یکه تازی می کنند دست در دست مافیای شناخته شده و یار غار و گرمابه رییستان کار اقتصادی پیش گرفته اند را خوب می شناسند و در ضمن زمان خود گواه صحت ناکارآمدی مدیر قانون گریز و مافیای آموزش خواهد بود.
منتظر بمانید
پاسخ + 0 0 --
شجاع باشید 1398/06/01 - 15:00
خودت فهمیدی چی نوشتی؟اول نوشتن یاد بگیر
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/01 - 20:58
شما خیلی اطلاعات ریزی دارید احتمالا از دوستان انجمن اسلامی شاغل در ارزیابی استان نیستید ??جالب است که از مدیران مدارس سال قبل نظر سنجی شده ودر ارزیابی استان موجود است بینید شهریار چه شرایطی در بیست منطقه استان دارد و اسناد ان را در اختیار صدای معلم قرار دهید !خواهشمندم این را انجام دهید تا شفاف سازی شود ...
جناب پور سلیمان خواهشمندیم شما از اداره کل استان این اسناد را مطالبه کنید
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/01 - 20:58
شما خیلی اطلاعات ریزی دارید احتمالا از دوستان انجمن اسلامی شاغل در ارزیابی استان نیستید ??جالب است که از مدیران مدارس سال قبل نظر سنجی شده ودر ارزیابی استان موجود است بینید شهریار چه شرایطی در بیست منطقه استان دارد و اسناد ان را در اختیار صدای معلم قرار دهید !خواهشمندم این را انجام دهید تا شفاف سازی شود ...
جناب پور سلیمان خواهشمندیم شما از اداره کل استان این اسناد را مطالبه کنید
پاسخ + 0 0 --
جواد 1398/06/01 - 21:57
مدیر محترم صدای معلم لطفا در این خصوص پیگیری و روشنگری فرمائید .
پاسخ + 0 0 --
رحمت 1398/06/02 - 05:11
اطلاعات ریزی دارد که اینقدر شماهارو سوزانده.معلومه خبرهایی است و پرده در حال افتادنه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/01 - 14:56
واقعا مشخص شده است که چه اتفاقاتی افتاده است.
افرادی که توانایی اداره یک مدرسه کوجک را ندارند الان بر بزرگترین اداره آموزش و پرورش کشور حاکمند و همه چیز را در جهت منافع شخصیه خودشان می خواهند.مثلا اینقدر زرنگند که دارند مهره چینی می کنند.
جایگاه فرماندار کجاست؟چرا نظارت نمی کند؟چرا نهادهای نظارتی دخالت نمی کنکد؟چرا پرونده افراد بررسی نمی شود؟
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/06/01 - 14:58
خوب است مسائل مالی آموزش و پرورش شهریار بررسی شود.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/02 - 02:24
خیلی خوب است که بررسی کنند چون بتز دارنده است .مبادا خدای ناکرده اداره شهریار به زمان قبل برگردد زمانی که همین دوستانی که الان مسول رسیدگی به تخلفات هستند بزرگترین تخلفات مالی آموزش وپرورش در ان زمان تصدیگری ایشان رقم خورد و با رایزنی های زیاد علی رغم داشتن رای در پرونده دوباره با تخلف اداری مسول شده اند و چه حیف وصد حیف که آموزش وپرورش شهریار سعادت نداشت که از وجود ایشان در پست معاونت استفاده کند و
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/06/02 - 02:27
کاش کسی بود علاوه بر مسایل مالی مسول حراست قبلی استان مسایل ....و تخلفات اداری ایشان و تیم حامی ان را در شهریار بررسی میکرد تا هر ریسی که با او هماهنگ نباشد را به ذلت نکشاند
پاسخ + +1 0 --
محمد سعیدی 1398/06/01 - 15:06
سلام
به نظر بنده اداره کل شهرستانها همچنان دچار بحرانی است که از زمان فولادوند شروع شده بود و انتظار می رفت با شعارهای آقای صیدلو مشکلات حل شود اما نه تنها نشد بلکه از گذشته بدتر هم شد استفاده از افرادی که خود را مالک آموزش و پرورش می دانند و در فکر خودشان تنها اصلاح طلبان ایران هستند این دوستان انجمن اسلامی همه را مشکل دار می دانند در صورتی که در مدت خدمت خود در قسمت های مختلف عملکرد نامطلوب ایشان بر همگان مشخص گردید .
سوال اینجاست آیا باید این افراد به جای پالایش در پست های حساس تر انتخاب می شدند .
آیا پست های ارزیابی عملکرد استان جای افرادی است که بارها بد عهدی آنها به نظام به اثبات رسیده است .کارشناس مسئولی ارزیابی برای آقای عظیمی ضربه ای سنگین بر نظارت در استان وارد کرد .
در حالی که انتظار می رفت نسب به اصلاح ساختار هیأت تخلفات اقدام گردد و برخی چهره های معلوم الحال تغییر کنند اما انتخاب جدیدی صورت گرفت که باعث نا امیدی گردید.
پاسخ + 0 0 --
منصور 1398/06/01 - 20:15
زیرآب زنها مشغول کارند . همان افرادی که حتی به ولی نعمتشا ن هم رحم نمیکنند حالا شروع کرده اند زیرآب دیگران را می زنند . من شناختی از این افرادی که نامبرده شده است ندارم ولی جالب است که افرادی دم از نظام میزنند که به هچیکس و هیچ جا اعتقادی نداند و همیشه در فکر منافع خودشان هستند و فکر می کنند همه چیز برایشان است .
چه کسانی به نظام بدعهدی می کنند ؟ انهایی که از همه چیز به عنوان ابزار استفاده می کنند . خوب است ما در اداره شهریار شاهد عملکرد افراد بوده ایم
پاسخ + 0 0 --
محمد سعیدی 1398/06/01 - 22:47
دوست عزیز
جای ..... در پست های نظارتی جای سوال دارد
آیا به نظر شما غیر این است
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/06/02 - 02:32
درست گفتید کاملا موافقم
در آن دوران دوست عزیزی فقط به خاطر اینکه .... استان را به عنوان معاون قبول نکرد سنگین ترین پرونده ها برایش درست شد و همچنان ادامه دارد آقای صیدلو چرا به شعارتان عمل نمیکنید ؟؟قانون محوری ؟؟؟کدام قانون اجازه داده فردی با داشتن رای هیات تخلفات خود ....هرچه بگندد نمکش میزنند ...وای به روزی ک بگندد نمک
پاسخ + +1 0 --
ایمان عادلی 1398/06/01 - 15:19
با سلام
ایکاش از دور موضوعات دیده نشود و آن دوستی که این مطالب را نوشته از نزدیک با مسائل آموزش و پرورش شهریار آشنا بود چون قصد دفاع از عملکرد مدیر شهریار بدون دلیل را ندارم در خصوص استعفای معاون پژوهش باید عرض کنم بنده خودم شاهد برخورد ایشان بودم ایشان در چندین باری که برای کاری مراجعه کردم یا ایشان تشریف نداشتند یا اگر بودند با تلفن مشغول کارهای شخصی بودند بودند گویا در شرف تاسیس مدارس چند گانه غیر دولتی بودند گاهی مشغول انجام امور اقتصادی و بورس و لوازم یدکی بودند و با توجه به مصاحبه ای که با بنده انجام داد متوجه شدم که باز هم آرزوی تکیه زدن بر شورای شهر را دارد
دوستان به فکر خدمت به خلق باشید نه به اصلاح طلب بودن یا نبودن چنان از اصلاحات دفاع می کنید که گویی اینقدر موفق بوده که جبهه پایداری باید به آن حسادت کند .البته بنده به هیچ جناح بندی اعتقاد نداشته و معتقدم در انتصاب باید تخصص و اشتیاق خدمت ملاک عمل باشد.
پاسخ + 0 0 --
منصور 1398/06/01 - 20:22
راست میگی بقیه افراد ومعاونین کاملا کشغول کارند و کاملا همیشه در سرکارشان هستند . خیلی خوب است حضور و غیاب رئیس و همه مدیرانر ا منتشر نمایید تا ببنیم چه کسانی همیشه سرکارشان بوده اند. به هر حال بساز بفروش ها و دارندگان مدارش غیرانتفاعی در اداره مشغول چه کاری هستند؟ نام آن ها را منتشر کنید .
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/01 - 21:38
دوست عزیز
هر کسی به صداقت آقای عظیمی شک دارد بداند قطعا در امور خلاف و قانون دستی بر آتش دارد. بله پست ارزیابی برای ایشان بسیار کوچک است ایشان باید وزیر و حتی فراتر از وزارت می بودند. اگر ایشان هزار تومان مساله مالی داشت و یا اندازه سر سوزنی تخلف مالی و اخلاقی داشت الان وجود خارجی نداشتند چرا که شما و دوستانتان آبرویی برای ایشان نمی گذاشتید. و اگر بر عکس ما شما شکی در صداقت و دلبستگی ایشان به ایران و نظام دارید به دوستانتان در اداره حراست و ... اطلاع رسانی کنید.
هرچند که موضوع بحث ایشان نیستند ولی لازم دانستم توضیح دهم.
كاش كي كاش كي

داوري داوري داوري

در كار در كار در كار دركار ... ›

اما داوري آن سوي ِ در نشسته است ، بي رداي ِ شوم ِ قاضيان.

ذات اش درايت و انصاف

هيات اش زمان.

و خاطره ات تا جاودان ِ جاويدان در گذرگاه ِ ادوار داوري خواهد شد.

بدرود !

بدرود ! ( چنين گويد بامداد
پاسخ + 0 0 --
کریم آبادی 1398/06/01 - 21:47
اتفاقا معاون پژوهش نقطه قوت اداره بود البته اسعفای ایشان بجا بود چون اداره در قد و قامت ایشان نبودند. اگر شما از ایشان زره ای تخلف می دانید این گوی و این میدان منتشر کنید و یا حتی می توانید شکایت کنید. بنده عزیز خداوند راجع به این افراد این گونه قضاوت نکنید. البته مغرضانه بودن پیام شما برای بنده کاملا مشهود است. آن وصله ای که به این افراد می چسپانید شایسته ملفیای آموزش و رییس اعظمتان است.
خداوند بر همه چیز عالم و داناست ...
پاسخ + 0 0 --
زهرا-ر 1398/06/02 - 16:22
با سلام بنده خود از مدیران مدارس دخترانه شهریار هستم حدود ۸ سال مدیرم و ۱۹ سال سابقه کار دارم ، برایم چند سوال پیش آمد که از مسئول این سایت و مابقی دوستان دارم ۱- چرا پس از رفتن یا استعفا معاون پژوهش یکباره عملکرد مدیریت شهریار ضعیف اعلام میشود ، این آقا که حداقل سه مرتبه باهاش ارتباط داشتم ، و بر اساس اطلاعات واصله که در جلسات مختلف مدیران مطرح میشد فقط نگاه تبلیغاتی به پست خود داشته  حدود یکسال در این سمت بوده  ، و بخاطره تاسیس مدرسه غیر دولتی از سمت خود استعفا داده است ، هر چند گویا در چند جا مشغول بوده است . منطقه شهریار بزرگ است ،حدود ۷ هزار نیرو شاغل دارد ، به محکمی میگویم که بنده و خیلی از مدیران از پارسا و تیم معاونتی ایشون راضی هستیم  . مدیران با آرامش کار میکنند یکیش خودم
پاسخ + +1 0 --
مجید 1398/06/01 - 15:26
آقایون ترسو به جای جوابگو بودن مشغول فرار به جلو هستید.
پاسخ + +1 -2 --
مریم 1398/06/01 - 17:40
واقعا اوضاع ا.پ. شهریار خراب است. واقعا مسوول حراست فراقانونی عمل می کند. به من با ۲۴ سال سابقه با بهانه جویی ابلاغ ندادند و زمینه اخراجم را دارند فراهم می کنند. دستم کوتاه و عدالت دور است.
پاسخ + 0 0 --
ایمان عادلی 1398/06/01 - 21:10
حراست که نمیتونه اخراج کنه چرونده هیات میره اما نیروی 24 سابقه امکان اخراج نداره یا بهتر بگم سخته
پاسخ + 0 0 --
مریم 1398/06/01 - 17:41
اگه راهی برای کمک به من هست راهنمایی ام کنید
پاسخ + 0 0 --
مریم 1398/06/01 - 17:44
اقای کوچکی مسوول حراست ....
پاسخ + 0 0 --
محمد رضا 1398/06/02 - 09:07
یکی از شریف ترین انسانها هسند ایشان که اتفاقا محبوبیت هم دارند
پاسخ + 0 0 --
رضایی نیا 1398/06/01 - 20:23
معلومه نویسنده یا نویسندگان مطلب به جاهای مهمی اشاره کرده اند که اینقدر سوزش داشته
پاسخ + 0 0 --
رهرا وطن دوست 1398/06/02 - 09:04
آقا یا خانم رضای نیا امیدوارم روزی در معرض تهمت قرار بگیرید تا بفهمید که تهمت و افترا زدن با یک متن ساده کار سختی نیست البته که دوستان شما هم خیلی از این نظرات فرستاه شده رضایت ندارند و از سوختن هم گذر کرده اند .
پاسخ + 0 0 --
سعیدی 1398/06/02 - 10:51
مشکلی که ندارد. جواب بدهند نه اینکه به دیگران توهین کنند و تهمت بزنند.
پاسخ + +1 0 --
رضایی نیا 1398/06/01 - 20:27
یک نقدر دراینجا منتشر شده و به جای اینکه به انتقاد ها پاسخ داده شود به افراد حمله می شود .
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/02 - 02:17
نقد نشده دوست عزیز تخریب و بی تقوایی شده با چه مکانیزم و شاخصی کفتند اسفناک ؟؟!!یک مدیر مدرسه پیدا کنید با نام این موضوع را تایید کند بنده میپذیرم نقد است ..بنده که از مدیران قدیمی این شهرم به قول شما یک نقد میکنم میگویید حمله شده ه ه ه ؟؟؟!!!!!!در زیرزمین جای تصمیم گیری برای اموزش وپرورش نیست ! بنده میگویم جناب عظیمی انسان شریفی است اما توان کار اجرا ندارد با چه مکانیزمی چندین پست گرفته در سه سال ؟؟چطور به دکتر کمریی میتوان نقد داشت اما به جناب عظیمی نه؟؟چگونه شد که برای مدیریت تایید نشد اما بدون تایید در اداره کل فعالیت میکند ؟؟حراست استان پاسخگو باشد ؟ نوشته های تند شما علیه نظام که موجب انفصالتان شد چگونه از یاد میتوان برود ؟؟
پاسخ + 0 0 --
پاسخ محمد 1398/06/02 - 09:44
درباره زیر زمین که باید گفت بهتر از باغ و استخر خصوصی و رستورن های ملارد و اطراف برای تصمیم گیری است. در باره جناب عظیمی هم باید گفت آن نظامی که شما و دوستانتان به آن پیوند دارید و مافیای آموزش نیز برآن چنگ می زنند با مام وطن و سرزمینی به نام ایران متفاوت است. همه جناب عظیمی را خوب می شناسند و اما شما شجاعت ندارید خودتان رامعرفی کنید ایستادید از دور و به دیگران سنگ می زنید
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/02 - 11:02
آقای محمد اطلاعات شما خیلی کم است. بهتر بود قبل از اظهار نظر اول پرس و جو می کردید وبعد حرف میزدید. حرف های بی سروته شما هیچ ارزشی تدارد.خودرا به زحمت نیدازید امثال عظیمی خیلی بیشتر از امثال شما به نظام و ارکان نظام ارتباط دارند.
اگر در پی عقده گشایی هستید فقط خودتان را خسته می نمایید.
پاسخ + +2 0 --
فرهاد 1398/06/01 - 20:33
به نکته خیلی خوبی اشاره شده .رئیس فعلی اداره بیشترین غیبت رادردوران معاونت داشت .
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/07/17 - 21:18
احتمالا غیبت نبوده کاسه لیسی نماینده .... و .... برای پست .... بوده
یه کلاس ۲۰ نفره بده دستش بعد از ۴۵ دقیقه برو سراغش
کلاس سپرده به نماینده و خودش در پی اون نماینده

......
پاسخ + 0 0 --
فرهاد 1398/06/01 - 20:37
آقایان باند حاکم در اداره آموزش و پرورش شهریار چرا اینقدر فرافکنی می کنید واینقدر میخواهید با متهم کردن دیگران خودتان را تبرئه کنید . شما به انتقاد ها جواب بدهید اگر جوابی دارید .
پاسخ + +1 0 --
سیدهادی عظیمی 1398/06/01 - 21:26
با سلام و احترام
پیرو مطلبی که دراین سایت منتشر شده است و کامنت های ذیل آن ، بیان مطالب زیر لازم میدانم:
1)بنده در جریان نگارش و انتشار این مطلب نبوده ام و این مطلب هیچ ارتباطی به بنده ندارد .افرادی که در کامنت ها به بنده حمله کرده اند بهتر بود ابتدا جستجو می کردند که این مطلب از طرف چه فرد یا افرادی ارسال شده است و بعد علیه بنده موضع گیری می کردند . این مقدار انصاف درقضاوت مایه شگفتی است.
2)مطالب مختلفی با اسامی مختلف علیه بنده منتشر شده است که لازم نمیدانم پاسخ بدهم. و برای افراد بیمار ،سخن چین و بی اخلاق آرزوی سلامت و شفای اخلاقی دارم و به حکم آیه قرآن و إِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلاَماً برایشان سلام میفرستم.
پاسخ + 0 0 --
مظلوم نما 1398/06/01 - 22:15
سید جان شما هم پس اگه شما خبر نداری کار کیه اینکه برای اولین بار در طول کار کانال شهریار نگار لینک خبر رو از صدای معلم قرار میدن کار چه کسی غیر از شما میتونه باشه قطعا هدف شما این نیست که .... که در ایثارگران استان در کار خودش گره خورده به شهریار با ریاست برگردند که به هدفتون نمیرسید
سید جان علیک سلام را بگو چون خودتی
پاسخ + 0 0 --
مظلوم نما 1398/06/01 - 22:43
جهت اطلاع سید هادی عظیمی که گویا سمتی در کانال که مطلب زیر در آن منتشر شده است .
پاسخ + 0 0 --
حقگو 1398/06/01 - 23:44
خیلی پستی می خواد که بدون مدرک تهمت بزنید بعد زیرآب بزنید و یه نهادهای امنیتی هم گرا بدید. بعد هم با پررویی توهین کنید.خجالت بکشید و یکبار در عمرتان صداقت داشته باشید.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/02 - 00:22
از دستگاههای نظارتی و رسانه هاخواهشمندیم هم عملکرد هم مالی و اداری وباند بازی مدیر یت اموزش وپرورش شهریار رابررسی کند هم نحوه انتصاب شما را در پست های مختلف و هم ارتباطتتان با شهریار نگار وهم نحوه انتصاب ع ز در اداره کل با انبوه تخلف و داشتن رای هیات در کارنامه اش و ...
خواهشمندیم رسیگی کنید
پاسخ + 0 0 --
مهناز 1398/06/02 - 05:15
یعنی فقط یک نفر از این موضوعات خبر دارد؟الان در شهریار خیلی ها از این موارد مطلعند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/02 - 06:47
دوست خوبم امیدوارم سلام اول رو خودتون داده باشید چون دم خروس شما بیرون است .
تهمت و افترا بدون مدرک بسیار کار ساده ای است اینکه با یک متن نوشتن بدون پشتوانه و بدون مدرک دیگران را هدف قرار دهید آسان است پس سلامت را خود پاسخ بده
پاسخ + 0 0 --
روزبه 1398/06/02 - 10:56
وقتی فردی می گوید کاری را انجام نداده و باز هم حمله می کنید و تکهین می کنید چه نتیجه ای دارد:
عده ای سرشان را در برف فروکرده اند و نمی فهمند همه میبنند و میفهمند.
از یک نفر انقدر می ترسید که همه چیز را به او نسبت میدهید.
به حدی بی اخلاقید که حاضرید آبروی یک انسان صادق مسلمان پایند به اسلام و نظام را ببرید. بدانید آبروی انسان ها در اختیار خداوند متعال است.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/01 - 21:29
دنیست دوست عزیز کمی تقوا داشته باشید اینکه دوستان نالایق و متخلف شما معاون مالی نشدند باید اینگونه بی تقوایی کنید
باید در جلسه مدیران حضور داشته باشید تا از میزان رضایت مدیران آگاه شوید بنده بیست سال است در شهریار مدیرم و در هیچ دوره ای تا این حد رضایت عمومی در معلمان نبوده
مدیری که پله پله در سیستم رشد کرده و فهم خوبی از مسایل دارد قطعا به حرف مفت وتخریب شما گو نخواهد کرد و با قوت کار خود راادامه خواهد داد مافیا کسانی هستند که در زیرزمین میخواهند برای اموزش وپرورش تصمیم بگیرند که پارسا هم تن نمیدهد و ....
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1398/06/01 - 23:31
احتمالا شما بیست ساله اصلا در جلسه مدیران شرکت نکردی
پاسخ + 0 0 --
گرامی مقدم 1398/06/02 - 09:51
اگر شما بیست سال است که چنین رضایت مندی ندیدی پس شما هم دوره خود رییستان هستید.
ایشان پله پله برای خودشان موقعیت فراهم کردند ببیند در زمان تصدی ایشان در معاونت چند روز در اداره بودند و آن کارشناسی ارشد را از کجا گرفتند؟
همسر نکرمه رییستان در چه زمانی و ه وسیله کدام عوامل وارد آموزش و پرورش شدند و ببینید چند مدرسه پیش دبستانی در اختیار ایشان است ایشان پله پله غارت کردن را در کنار شما و هنراهی شما آموختند
پاسخ + 0 0 --
زهرا . ر 1398/06/02 - 16:32
بنده هم تایید میکنم محبوبیت پارسا و تیم ش را ، انصافا کدوم رییس خود و تیمش را مورد ارزیابی از طرف مدیران مدارس قرار داده ، انصاف داشته باشید
پاسخ + 0 0 --
حیدر 1398/06/02 - 16:41
با سلام خدمت همکاران ، قبل از همه چیز بگم خدا بردلها آگاه است و تهمت زدن عواقب خطرناکی دارد. بنده خود یکی از مدیران ابتدایی شهریارم و قبل از پارسا هم مدیر شدم ، از نظرمن اوفردی اخلاق مدار و خیلی خوشرویی است ، اصلا خودشو نمیگیره ، هر وقت رفتم دمه دفترش حتما دیدمش هر چند ، شاید چند دقیقه هم منتظربودم ، من به سهم خودم قدر دانش هستم ، از معاونان اداره ام راضی ام خصوصا معاون ابتدایی ، همشون آقا و با اخلاقن ، این نظر منه ، پس رفتن یک نفر نباید این جوری فضا سازی کنه ، برا ی اومدنش آیا نامه زدن با صدای معلم و تشکر کنند
پاسخ + 0 0 --
نار 1398/06/02 - 22:44
مشکل آمدن و رفتن یک فرد نیست.مشکل دوروییدیاکاری،تخافات محرز و بی کفایتی باند حاکم بر آموزش و پرورش است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/01 - 21:43
....
کافیه که دوربین های مدار بسته اداره چک بشه تا ببینید که وابستگان چه کسی و کدام مافیای قدرت ....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/01 - 22:11
خدا وکیلی کاری ندارم به درستی و غلطی این حرفها اما باقی معاونان هم اوضاع بهتری ندارند
معاون مالی چند شغله ایی وجود داره
1مدیر کاروان زیارتی 2 مهندس ناظر شهرستان شهریار 3 موسس مدرسه غیر دولتی 4 باغدار و گل گلخانه دار 5 دانشجوی دکتری که نمیدانم چه روزاهایی در دانشگاه حضور دارد 5 دانشگاه تدریس می کنند و خیلی کارهای دیگر
ایشان را در اداره زیارت نمیکنیم که بخواهیم کاری برایمان انجام دهند.
پاسخ + 0 0 --
تبارک 1398/06/02 - 16:26
نه دیگه ایشان نور چشمی است. حق دارد نباشد.چون گزینه آقایان برای ریاست اداره است. مطمئن باشید هرکس بیشترین غیبت در اداره را داشته باشد رئیس آینده شهریار خواهد بود همانطور که رئیس فعلی در دوران رئیس قبل اصلا در اداره حضور نداشت.
پاسخ + +1 0 --
احمد رباطی 1398/06/01 - 22:30
از اقای پارسا ایراد نگیرید
پارسا نیروی خودمونه عملکردش هم خوب و مثبت
شورای اصلاحات با قوت و قدرت راهش را ادامه میدهد
همین حرف و حدیث ها را اینقدر گفتند تا شهردار خوبمان اون طور شد
پاسخ + 0 0 --
اسماعیل 1398/06/01 - 22:33
در خصوص این گزارش ذکر چند نکته را ضروری میدانم
1 شوراهای مختلف در آموزش و پرورش وجود دارد که بعضا از حضور مدیران یا افراد معتمد در آموزش و پرورش در آن استفاده می شود و این نگاه به بازنشسته که در بند یک آمده عادلانه نیست
2 مگراداره جای باند و باند بازی است که عنوان تنها اصلاح طلب به افراد داده می شود مثلا چون ایشان اصلاح طلب هستند در هر شرایطی باید مشغول کار باشند البته به شخصیت خود ایشان کاری ندارم بلکه منظور من جمله انتشار یافته است
3 انتخاب از محدوده م س تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط یک مورد بوده و آن هم معاون جدید متوسطه بوده و مورد دیگری نمی شود پیدا کرد لااقل بنده ندیده ام
4 در خصوص انتصاب مدیران نیز متولی امر در اداره کل بررسی کند اگر تخلفی باشد بیان کند اینکه دوست نویسنده که احتمالا هدفی مدنظرش بوده و جذب نشده دلیل بر رعایت بخشنامه نیست
در مورد بند 5 و 6 هم به قول دوست عزیز سید هادی عظیمی سلام علیکم
ایکاش این بی اخلاقی ها در جامعه نبود
پاسخ + 0 0 --
رضایی 1398/06/02 - 09:30
خودتان میدانید در حال چه کاری هستید. مهره چینی و استفاده از نوقعیت آموزش و پرورش مهم ترین برنامه تیم حاکم در اداره شهریار است. مسلم بوانید همانطور که رئیس قبلی نتوانست از اداره شهریار به مجلس برود شما ها نمی توانید.
دعوت از احمد ربیع زاده برای حضور در جلسه مجمع خیرین و نشست های مداوم رئیس اداره با وی در رستوران .......... به چه منظوری صورت می گیرد؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
سینا 1398/06/02 - 09:35
اداره جای باند و باند بازی نیست و برای همین هم چند نفر این نامه را نگارش کرده و ارسال نموده اند.چون رئیس اداره دربست در اختیار یک باند است. اینها به فکر آینده هستند و میخواهند آموزش و پرورش را ابزار ترقی خود کنند.
شهری که فرماندار و نماینده ندارد همین ویرانه میشود.
پاسخ + 0 0 --
حسینعلی 1398/06/02 - 09:44
ندیده اید چون نمی خواهید ببینید. کمی دورو برتان را ببینید تا خوب ببینید. هرچند که نمی خواهید وگرنه صادقانه تایید می کردید.
پاسخ + 0 -1 --
معلم 1398/06/01 - 22:39
آقای پور سلیمان لطفا کمی انصاف داشته باشید
آقای کمره ایی یکی از نخبگان و با اخلاق های آموزش و پرورش هست کار درستی نیست به این شکل به ایشان ایراد وارد کنید . اینکه در جایی ایشان اجازه بررسی بیشتر خواسته اند نشانه اخلاق ایشان بوده است . ایکاش تمام مسئولین ما گاهی کلمه ;نمیدانم و باید تحقیی بیشتری انجام دهم . را بیشتر استفاده میکردند تا برای ششما این جمله جمله جدیدی نباشد
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/02 - 08:36
درود

آقا / خانم معلم

به نظر می رسد اخلاق در جامعه ما واؤه مطلوم و مهجوری شده است .

شما که از ایشان طرفداری می کنید از ایشان سوال کنید ماجرای نامه صدای معلم در مورد تخلفات اداره آموزش و پرورش بناب که از موعد آن 6 ماه گذشته است به کجا رسید ؟!


وقتی با یک رسانه چنین برخوردی می کنند تکلیف بقیه کاملا مشخص است !


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/06/02 - 09:01
من مخالف این هستم که بی جهت ایراد به کسی وارد نشود وگرنه پاسخگو بودن وظیفه مسئولین است .
جناب پور سلیمان اگر شما نبودید قطعا اوضاع بدتر بود اما گاهی نقد هایتان از انصاف به دور می شود .
پاسخ + 0 0 --
حیدر 1398/06/02 - 16:44
در ضمن پور سلیمان عزیز لطفا در صدای معلم سرچ کن میبینی که شهریار جوابیه داده ، منکه سرچ کروم دیدم
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/02 - 20:46
درود

آقای حیدر

ضمن سپاس از نظر شما .

تذکر شما صحیح است .

اما گزارش های صدای معلم را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید !

نخستین جوابیه از سوی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ 3 خرداد 1394 بوده است .

http://www.sedayemoallem.ir/خبر/item/1609-جوابیه-وزارت-آموزش-و-پرورش-به-یک-مطلب-در-سخن-معلم

پس از یک هفته از ارسال جوابیه وزارتخانه ؛ اداره آموزش و پرورش شهریار و با یک ماه تاخیر جوابیه ای برای صدای معلم در تاریخ 11 خرداد 1394 ارسال کرد که خیلی شباهتی با پاسخ ندارد !

http://www.sedayemoallem.ir/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/item/1693-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%AE%D9%86-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85


در توضیح صدای معلم آمده بود :
" فارغ از محتوای این نامه که از سوی اداره آموزش و پرورش شهریار برای صدای معلم ارسال گردیده است ، روال اداری بر این منوال است که هر گونه جوابیه به رسانه ها باید از طریق مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش هماهنگ گردد . "

وقتی بالاترین مقام در وزارت آموزش و پرورش جوابیه ارسال می کند دیگر چه نیازی به جوابیه آموزش و پرورش شهریار با آن متن تهدیدی و سخیف است ؟

احتمالا خواسته است چیزی گفته باشد ...

در 9 آبان 94 دوباره نامه ی انتقادی در صدای معلم منتشر می شود .

http://www.sedayemoallem.ir/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA/item/3326-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B1


اما دیگر جوابیه ای نمی رسد .

اکنون هم این نامه منتشر شده است و جوابیه ای هم وصول نگردیده است .

بگذریم از تهدیدهای پی در پی مسئول حراست اداره آموزش و پرورش شهریار در آن زمان که آموزش و پرورش را با پادگان اشتباهی گرفته اند و شناختی از رسانه و کارکرد آن ندارند !

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
حیدر 1398/06/03 - 07:17
سلام جناب پورسلیمان عزیز ، ممنونم پاسخگو شدید ، دوست دارم شما ببینم برادر عزیزم ، از طرفی خوشحالم مشکلات فرهنگیان را مطرح می کنید ، پس چرا در اول متن اصلی گفتید جوابیه انتقاد آموزگاران ارسال نشده ، البته برام مهم نیست فقط کنجکاوی کردم ، برادر عزیز ما مسلمان و شیعه هستیم ، انتقاد با تهمت فرق میکنه ، من مدیری هستم که سایت شما رو یا کانال رو پیگیری میکنم . فقط بگم این صحبتهای دوستان برگرفته از واقعیت عینی خودشون نیست ، شنیدن ، ولی من دیدم ، منطقه آرامش داره ، نیروهای جوان که مد نظر مقام رهبری هستند در اداره با اومدن پارسا شکوفا شدن ،نیروهای کمتر از ۶ سال سابقه و خوب کار میکنن ، قبلا برخی نیروها حال تلفن جواب دادن نداشتن . تو رو خدا واقع بین باشید . شهریار ۱۶۰ هزار دانش آموز و حدود ۹ هزار پرسنل داره ، بقیشو خودتون فکر کنید.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/03 - 07:49
آقای حیدر

درود

اگر به قول خودتان همیشه مطالب صدای معلم را رصد و پی گیری می کنید این پرسش شما شانی از طرح ندارد !

هر گاه کسی صدای معلم و یا مدیر آن را مورد پرسش و خطاب قرار دهد پاسخ می دهم .

ذات رسانه ی مستقل یعنی شفافیت و پاسخ گویی .

در ضمن مهم ترین و نخستین معیار مدیریت از نظر من کارآمدی و یا کاردانی است .

عملکرد نیروهای جوان در دولت های نهم و دهم هنوز در اذهان است !


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
معلم بهارستان 2 1398/06/01 - 23:10
سلام
آقای پور سلیمان عزیز لطفا یه فکری به حال مدیر وارداتی بهارستان دو هم کنید یه گزارش از وضعیت اونجا تهیه کنید تا مدیر کل در خصوص ناحیه مظلوم دو بهارستان یک حرکتی انجام بده
ممنونم
پاسخ + 0 0 --
فرهنگي بهارستان 1398/06/02 - 09:01
همه از مديريت ناحيه دو ناراضي اند
پاسخ + 0 0 --
سینا 1398/06/02 - 09:32
همه؟
مخالفین رئیس ناحیه 2 پرونده های تخلفات خود را منتشر کنند.
پاسخ + 0 0 --
آزاد 1398/06/03 - 21:43
صدای معلم عادت داره به بی اخلاقی
پاسخ + 0 0 --
رحیمیان 1398/06/01 - 23:35
یک جمله:آموزش و پرورش شهریار روی هواست.به دادش برسید.
پاسخ + +1 0 --
رحمت 1398/06/01 - 23:47
آقای ه ع از خانواده شهدا هستند و بیشتر از رئیس و همه اعضای سورای معاونان اداره شهریار به نظام اعتقاد داره و و چون مثل برخی بوقلمون صفت نیست بهای سنگینی داده. وگرنه اگر ملون و چند رنگ بود الان رئیس اداره شهریاربود.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/06/02 - 06:44
درود
هر چند از پارسا و معاونین ایشان علی الخصوص جوادی که دعا گوی شورای شهر شدن در نصیر آباد هست دل خوشی نداریم اما به نظر این حقیر آقای .... به اون اهداف بالایی که فکر می کرد در آموزش و پرورش هست نرسید و به آن خاطر استعفاء داد و دلیل دیگه ای نمیتوان برایش تصور کرد چون ایشان عضو شورا بود تصور میکرد میتوان در آموزش و پرورش هم منافع مالی بدست آورد بخاطر همین بود که وقتی دید خبری نیست خداحافظی کرد.
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/06/02 - 15:41
چه اتفاقی افتاده که الان هیاهو براه افتاده ؟؟فقط بخاطر اینکه یک معاون جابجا شده !!!حالا اینهمه تخریب علیه تیمی که اتفاقا مسایل را خوب پیگیری میکند و با این گستردگی کار انصافا آرامش خاصی در منطقه حاکم شده است حیف است بخاطر یک جابجایی معاون بشکند و بهم بریزد ...تلاشهای آقای پارسا را همه در شهرستان دیده اند ومیدانند حتما نقاط ضعفی هم وجود دارد اما تخریب نکنید با انصاف باید گفت شرایط شهرستان شرایط خوبی است هم در ساخت مدارس که فوقالعاده عمل شده و هم در مسایل آموزشی و پرورشی
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/06/02 - 16:22
متاسفانه عده ای به جای توضیح دادن مشغول تخریب هستند. اگر آرامش برقرار بود که اینهمه انتقاد وجود نداشت. شما توهم آرامش دارید .تسلط منفعت طلب ها در اداره شهریار باعث شده اداره در اختیار یک باند خاص باشد . اداره ای که بی درو پیکر است و در تمام موارد دچار مشکلات شده.
پاسخ + 0 0 --
محسن 1398/06/02 - 20:59
سلام . انصاف را باید رعایت کرد .آیا واقعا موسسه ای که از آن نامبرده شده قانونی اداره می شد ؟همه می دانیم درشهریار چندین موسسه قانونی اداره می شود که نه تنها از فعالیت آنها جلوگیری نمی شود بلکه حمایتهای لازم بعمل می آید .آقای پارسا مدیری است که پله پله به مدیریت رسید وهرجا فعالیت داشته درعمل نشان داده که موفق هست.استفاده از نظرات امثال آقای م س که تجربه خوب مدیریت مدارس داشته ،قوت هست نه ضعف .آقای ه ع هم برادرشهید وکسی هست که صداقت وشجاعت داره رودررو حرفاشو بزنه خواهشا دعواها وسیله ای نشه که ایشون تخریب بشه.
پاسخ + 0 0 --
فردا 1398/06/02 - 22:48
ه ع ترسی از این حرفا نداره و علت اینهمهترس از او هم مشخصاست.جریان حاکم بر اداره یک باند دورو و چند رنگ است ولی ه ع صادق است. مافیای حاکم بر اداره بنده و برده پست و مقام است و به خاطر حفظ میز هرکاری می کند ولی ه ع آزاده است و با تمام سختی هایی که دیده باز هم در چارون نظا حرکت مییکند.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/06/03 - 07:28
به نظر بنده آقای ه ع هم انسان شریفی است هم صادق هم شجاع الان که دوستان مدیر اداره بابت این متن به ایشان حمله ور شده اند در اشتباه هستند ایشان چه نفعی در این موضوع دارند وقتی خود معاون استعفاء داده می تواند چنین متنی بنویسد و هم در اینجا و هم در کانال محلی قرار دهد چرا تقصیر ها را به گردن دیگری می اندازید
پاسخ + 0 0 --
معلم بهارستان2 1398/06/03 - 09:39
ایکاش اگر واقعا کار آقای ه ع نیست چرا ایشان در متنی که با نام خود منتشر کرده اند و مدعی مبارزه با افترا شده اند نسبت به متن اعلام نظر نکرده اند این به این معنا نیست که لااقل یا خط داده اند یا یا از این نوع تخریب ها رضایت دارند
ایکاش ایشان اول نسبت به زشت بودن این نوع اتهام زنی اظهار نظر می کردند تا کسانی که به دنبال این نوع حاشیه سازی هستند متوجه کار ید خود باشند
اما اینکه فقط از خودشان دفاع می کنند جای حرف دارد
پاسخ + 0 0 --
منتقد 1398/06/03 - 13:01
این ه.ع چه خاری شده در چشم خیلی ها...بیایید زندگی این بنده ی خدا را با خیلی از مدعیان مقایسه کنید...بیشترین هزینه ها را داده و هیچ وقت بدنبال مطامع شخصی نبوده و نیست...
پاسخ + 0 0 --
آزاد 1398/06/03 - 18:27
شما که طرفدار اخلاق هستید اول به افرادی که اینقدر زشت به آقای ه ع حمله کردند و حتی تهمت مخالفت با نظام به وی گفتند حرف بزنید . اینجا متنی منشتر شده و افراد دیگر مجبور نیستند حتما در برابر آن موضع مثبت یا منفی بگیرند ولی به طور مشخص اطرافیان رئیس اداره با نوشتن مطالب زشت و سخیف کوشیدند ه ع را ضد نظام معرفی کنند ؟ شما که طرفدار اخلاقید موافق این رفتارید؟
پاسخ + 0 0 --
آزاد 1398/06/03 - 18:29
مطلبی که دراینجا منشتر شده است هیچ وقت جواب داده نخواهد شد چون واقعیت است . وقتی اینقدر سوخته اند که عکس العمل های عصبی دارند پس حتما خودشان هم قبول دارند چنین اتفاقاتی در حال رخ دادن است .
پاسخ + 0 0 --
نیما 1398/06/03 - 09:54
سلام
ایکاش یک نفر پیدا میشد از جلوی در اداره شهریار شروع به تصویر برداری می کرد تا ببیند این اداره چه وضعیت اسفناکی دارد چرا به این و آن اتهام میزنید این چه وضع بنر زدن است از در وردی که بنر معاونت جدید متوسطه که در پرانتز به فرزند ساهد شهر بودن اشاره دارد داخل حیاط بنر ورود و خیر مقدم معاون مالی از مکه سمت راست و مقابل هم بنر تبریک و تشکر از معاونین قدیم و جدید که واقعا عجیبه که یه اداره پر از این بنر ها است به نظرم واقعا اداره روی هواست
پاسخ + 0 0 --
نیما 1398/06/03 - 09:54
سلام
ایکاش یک نفر پیدا میشد از جلوی در اداره شهریار شروع به تصویر برداری می کرد تا ببیند این اداره چه وضعیت اسفناکی دارد چرا به این و آن اتهام میزنید این چه وضع بنر زدن است از در وردی که بنر معاونت جدید متوسطه که در پرانتز به فرزند ساهد شهر بودن اشاره دارد داخل حیاط بنر ورود و خیر مقدم معاون مالی از مکه سمت راست و مقابل هم بنر تبریک و تشکر از معاونین قدیم و جدید که واقعا عجیبه که یه اداره پر از این بنر ها است به نظرم واقعا اداره روی هواست
پاسخ + 0 0 --
رفتاری 1398/06/03 - 20:02
خیلی جالب سعی کردند در قالب چهارتا کامنت بی ارزش و توهین به این و آن از زیربار پاسخگویی فرارکنند .
آقای م پ آقای م س و دو عضو دیگر باند که به صورت مزتب جلسه دارید و برسرمنافع اقتصادی به توافق رسیده اید ،نمی توانید از پاسخ گفتن به افکار عمومی فرار کنید . زمان یزن دررو گذشته است و نمیتوانید از دولت و اصلاح طلبی به عنوان نردبان استفاده کنید و بعد فکرکنید نیازی به پاسخ دادن ندارید . اصاح طلبی و اصولگرایی مهم نیست ولی بالارفتن ازنردبان این و آن و بعد خیانت به آن مانند دزدی و راهزنی است . چون مانند آن ها از ثمره تلاش دیگران استفاده نامشروع می کنید .
پاسخ + 0 -2 --
آزاد 1398/06/03 - 21:40
نمیدانم چرا آقای پورسلیمان فکر میکند که با داشتن یک سایت خبری مدعی العموم آموزش و پرورش کشور است، این سایت بجز ایجاد تفرفه در بین معلمین و ایجاد نفرت و ایجاد فضای باز برای توهین افراد به یکدیگر چه خصوصیت و کاربرد دیگری دارد.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/03 - 21:45
همکار محترم آزاد

درود

بنده تاکنون چنین ادعایی نکرده ام .

اگر سندی دارید ارائه کنید .

می توانید بخش " درباره ما " را مطالعه کنید .

پیشنهاد من این است که به جای نیت خوانی و متهم سازی دیگران نخست تفکر و سپس آستانه تحمل و نقدپذیری خود را ارتقاء دهید .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/06/08 - 08:26
سایت خوبی است نظرات متفاوت را انعکاس می دهد در این شرایط این سایت را با خواندنش و معرفی به معلمان تقویت کنیم
پاسخ + +1 0 --
ف.م 1398/06/03 - 21:56
چقدر متاثر شدم از خوندن این پیامها آن هم از سمت جامعه فرهنگیان ... چقدر مغرضانه ، چقدر چیپ ، چقدر بی سند و مدرک ، چقدر پر قضاوت !!!
نقد هیچ وقت بد نیست ، اما نقد هم اصولی دارد که گویا معلم جماعت از آن بویی نبرده است. چقدر متاسفم که من هم جزو همین جامعه هستم. چقدر ناراحت شدم از این مدل افکار و قضاوتها ... چقدر غیر حرفه ای!!! خدا همه ما را ببخشاید.
پاسخ + 0 0 --
آزاد 1398/06/04 - 12:45
واقعا عالی فرمودید، آدم از این نوع رفتارهای سطحی برخی معلم نماها رنج میبره
پاسخ + 0 0 --
معلم شهریار 1398/06/06 - 21:04
با عرض سلام
از نویسنده محترم تشکر می کنم
ب نظرم در نقد و عملکرد یک مدبر باید همه جانبه دید.آقای پارسا در این مدت عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت هرچند نکات و نقاط ضعفی وجود دارد.امیدوارم با ترمیم نقاط و نکات ضعف وضعیت بهتر شود.ب آقای پارسا پیشنهاد می کنم در حوزه مالی نسبت به عملرد معاونت پشتیبانی تذکر داده و نسبت به عملکرد ایشان حساسیت داشته باشند.معاونت محترم به جهت اشتغال در چند حوزه در خارج ار اداره کمتر در اداره حضور دارد و به تبع آن احاطه و تمر کز کمی داردبه همبن جهت این حوزه باید اصلاح شود و از آقای پارسا درخواست دارم به ایشات ندکر لازم بدهند.به امید بهبود اوضاع بیش از پیش
پاسخ + 0 0 --
منصف باشیم 1398/06/08 - 08:23
ب نظرم در آموزش و پرورش فعلی شهریار هم نکات ضعف وجود دارد و هم نکات قوت.....
مثلا در جلسه مدیران ک برگزار شد تعاملی بود یعنی مدیران می توانستند حرفهایشان را بگویند و این مساله از نکات قوت است
یا اینکه در سال قبل مدیران را ب سفر بردند..و تنوعی برای مدیران شد و تشکر هم می کنیم
اما مشکلاتی هم است مثلا نمی دانم چرا برخی معاونتها کمتر در اداره حضور دارن..ب عنوان مثال معاونت مالی
و یا مثلا چرا نظم اداری کم رنگ است
در مجموع انشااله نکات مثبت بیشتر شود و نکات کنفی کمتر
پاسخ + 0 0 --
شهریار 1398/06/08 - 13:50
سلام به همه عزیزان و صدای معلم عزیز
آموزش و رورش شهریار به عنوان بزرگترین مدیریت آموزش و پرورش کشور توانسته با توجه به شرایط مالی موجود خوب عمل کند....من از این مدیریت رضایت دارم اما چند نکته را خدمت مدیریت عرض می نمایم:
1-به ایده هایی که از سمت معلمان ب شما پیشنهاد می شود بررسی و توجه شود
2-از معلمان جوان و تحصیلکرده در خصوص اداره مدارس در حد امکان استفاده شود.
3-معاونتها بیشتر در محل کار باشند.من چند بار اومدم برای امضای وامم و..غیره متاسفانه معطل شدم
4-برای همه شما ها دعا می کنم
پاسخ + +1 0 --
آموزگار 1398/06/09 - 15:33
سلام
ضمن تشکر از صدای معلم و زحمات این رسانه
آموزش و وپروش شهریار در این شرایط بحرانی مالی چه می تواند بکند؟آنهاییکه از بیرون انتقاد می کنن در واقع پشت نشستن و می گویند لنگش کن
_در خصوص جلسه آقای پارسا با آقای ربیع زاده باید گفت که اگر این مساله اهمیت درست باشد کار درستی نکرده است در واقع زیرآبی رفته است
_در خصوص آقای صیدلو باید ذکر کرد که ایشان خیلی محافظه کار و چند پهلو است و معمولا در جهت موافق باد حرکت می کند
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/06/10 - 06:50
با سلام و احترام و تشکر از صدای معلم که جایی برای ابراز نظرات معلم به وجود آورده است.نوشته بالا را خواندم مطالب زیر به ذهنم رسید
1-آقای پارسا تلاش می کند لیکن با هدف و کانالیزه نیست.
2- آزآقای پارسا و همکارانش خواهش می کنم وقت بیشتری بگذراند(چند بار رفتم برای اخذ میز و نیمکت متاسفانه نتوانسم معاون مربوطه را ببینم و...)
3-متاسفانه به علت کوتاهی اداره درمانگاه فرهنگیان سه ماه بسته است..چرا؟ به چه دلیل؟علت چیست؟ الان هم شنیدم دنبال راحتترین راه یعنی اجاره رفتند که مطمنا با اجاره کیفیت پایین می آید و....خواهشا با سلامت همکاران سر سری برخوردنکنید
4-از نظر من حراست در مجموع خوب عمل میی کند
5-دوباره از صدای معلم ممنونم
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/06/10 - 16:48
سلام ب همه
آقای صید لو آفتاب پرست است...با همه است در زمانیکه می خواست مدیرکل شود با وجود اینکه هنوز آقای فولاد وند حضور داشت. رفته بود از همه نمایندگان اصول گرا و اصلاح طلب امضا جمع کرد.....خدا یا اینا که هستند
پاسخ + 0 0 --
معلم شهریار 1398/06/12 - 00:46
کمی منصف باشیم بنده امروز در فرمانداری بودم که معاون پشتیبانی و مالی در حدود دو ساعت ونیم جلسه بابت سرویس مدارس با استانداری و شهرداری ها داشتن و در ضمن فکر میکنم بسیاری از مشکلات مدارس در خارج از اداره حل میشود
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی شهریار 1398/06/11 - 06:47
منصف باشیم....
پاسخ + 0 0 --
سلام 1398/06/12 - 09:34
جز وظایفش است..اگر نمی رفت کوتاهی کرده...از اینکه رفته ب سهم خود تشکر می کنم اما منتی نباید باشد.مثل این است که معلم برود کلاس و هر روز بگوید من رفتم کلاس..مگه قراره کلاس نرود
پاسخ + 0 0 --
سلام 1398/06/12 - 09:35
از صدای معلم ممنونم
همچنین از آقای پارسا بابت تلاش مضاعفشان تشکر می کنم
پاسخ + 0 -2 --
محمد نعمتی 1398/06/11 - 17:20
خوشبختانه اداره شهریار در مسیر خوبی قرار دارد انشااله بهتر شود
پاسخ + +1 0 --
شهریار 1398/06/12 - 20:57
متاسفانه افرادی که دراین دولت در شهریار ب عنوان رییس آموزش و پرورش انتخاب شدند به سمت اصوالگرایی هستند.حتی یک روز فعالیت در تشکیلات اصلاح طلب ندارند.واقعا نمی دونم در این خصوص چی بگم.مدیر کل هم اصلا هیچ وقت در تشکیلات اصلاح طلب فعال نبوده...نمی دانم فعالین اصلاح طلب چرا کوتاه اومدند
پاسخ + +1 0 --
رسانه خوب 1398/06/13 - 09:04
سلام
1-واحد معاونت پشتیبانی را دریبابید
2-حراست خوب است
3-ب نظرات معلمان توجه شود
4-واحد رفاه ضعیف است
5-آقای پارسا در مجموع خوب است
6-امیدوارم با امدن وزیر جدید شرایط بهتر شود
7-درمانگا چرا بسته است؟
8-ممنون از آقای پارسا و صدای معلم
پاسخ + 0 0 --
معلم جستجو گر است 1398/06/13 - 11:40
سلام از صدای معلم تشکر می کنم.عالی است.ب کارنات ادامه دهید.دعاگوتان هستم. آموزش و پرورش شهریار ب طور نسبی خوب است .آقای پارسا جوان خوش اخلاق و متعادلی است.خداحفظش کند.امیدوارم موفق شود
پاسخ + +2 0 --
شهریار 1398/06/13 - 21:19
جناب آقای پارسا سلام لطفا ب موارد ذیل توجه کنید
واقعا معاون متوسطه جدید بر اساس چه معیاری انتخاب شده؟ از ابتدایی ترین آداب و احوال پرسی را هم بلد نیست؟دگم و خشن....واقعا من موندم ک چطوری این را انتخاب کردید....از شما بعید بود
پاسخ + 0 0 --
ح ن 1398/06/15 - 22:14
در مورد این معاون باید بدانید که ایشان به سفارش م س گ به این سمت برگزیده شده و در مدرسه البرز هم جایگزین ایشان بودند وقتی از مدیریت در آموزش و پرورش توسط مدیران در سایه صحبت می کنیم منظورمان همین نکات است
پاسخ + +1 0 --
ح ن 1398/06/15 - 20:29
جهت اطلاع دوستان در ارزیابی انجام شده از ادارات شهریار مدیر آموزش و پرورش شهریار به عنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب شدر این انتخاب ظاهرا این متن هم تاثیر داشته
پاسخ + +1 -1 --
سیما اکبری 1398/06/15 - 22:10
از صدای معلم تشکر می کنم که چنین بستری را فراهم کردند تا نظرات گفته شود
ضمن تدیر و تشکر از جناب پارسا و اقای تبارکی معاونت محترم پشتیبانی از جناب تبارکی خواهش می کنم جهت هماهنگی بین زیر مجموعه خودتان بیشتر با هم صحبت و جلسه بگذارید و شما برای این هماهنگی نقش مهمی دارید(من یکبار رفتم حسابداری مشخص بود که هماهنگی نیست)امیدوارم با رهبری شما هماهنگی بین زیر مجموعه هات بیش از پیش باشد.امیدوارم شما و اقای پارسا و صدای معلم بیش از پیش موفق باشید
پاسخ + +3 0 --
هاشمی 1398/06/18 - 10:20
صدای معلم بستر را فراهم کرد.
آقای پورسلیمان بواسطه اینکه چند سالی در دبیرستانهای شهریار اشتغال داشته اند، با آقای فولادی و احتمالا آقایان پارسا و صیدلو و ... که آن زمان در اداره مسئولیت داشتند، رابطه دوستی دارند. چه بسا بلد و تیتر شدن اداره شهریار خودساخته بوده است. البته آقای پورسلیمان در جایی گفته اند با دعوت دیرهنگام آقای معبودی به جلسه خبرنگاران در اداره کل دعوت شده اند و با توجه شناختی از ایشان دارم منافع آ-پ را فدای دوستی نمیکند ولی طراحان از عدم اطلاع ایشان بهره برداری کرده و موجب تفرقه بین همکاران شده تا با منحرف کردن اذهان، حکومتشان پا برجا بماند
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/18 - 11:20
درود

آقا/ خانم هاشمی

زمانی که من در شهریار بودم هیچ یک از این دوستان را نمی شناختم .

تا حدودی هم از اوضاع مطلع هستم و به واسطه شم خبرنگاری و روزنامه نگاری کم تر کسی می تواند مرا فریب دهد !

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
دبیر آموزش و پرورش 1398/06/18 - 13:13
به نظر من صدای معلم توانسته بستری فراهم بکند تا عملکرد ادارت آموزش و پرورش بررسی شود و همچنین فضایی ایجاد شده تا فرهنگیان در قسمت کامنتها نظرات خود را بیان کنند از این بابت سپاسگزارم .اما بغید توجه داشت در شرایط فعلی با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور دولت نسبت با سایر وزارتخانه ها کمتر به آموزش و پرورش توجه می کند ودر اولویت دولت نیست.به همین خاطر در نقد عملکرد ادارات باید ب این مساله هم توجه شود چون ادارات تقریبا با نبود منابع و امکانات سر می کنند. در مورد اداره شهریار هم باید ذکر کرد در مجموع خوب عمل می کند هر چند ضعفهایی است ک قابل بررسی و اصلاح است.با تشکر ازصدای معلم
پاسخ + 0 -3 --
کلانتری 1398/06/18 - 16:53
موضوع رانت و ویژه خواری فقط منحصر به شهریار نیست بهارستان یک هم در مدت سه سال مدیریت آقای .... مدام درگیر این موضوعات بوده آقای .... نمونه بارز خویشاوند سالاری است دریافتی اضافه کاری ایشان بررسی شود همچنین ایشان از خودرو اداره بعنوان سرویس مدرسه فرزندش استفاده میکند تمام جلسات را به مسخره میگیرد و ورود و خروج خاصی دارد بهرحال لازم است آقای صیدلو به این موضوع رسیدگی ویژه داشته باشید
پاسخ + 0 0 --
مرتضوی 1398/06/18 - 21:18
متاسفانه بهارستان همیشه درگیر مدیران وارداتی بوده است درخشان ترین دوران آموزش و پرورش بهارستان زمان مدیریت آقای چراغی بود دوران مدیریت آقای لطفی قطعا روزهای بد آموزش و پرورش بهارستان یک است که امیدواریم مدیرکل محترم هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند
پاسخ + 0 0 --
رضا 1398/06/19 - 18:28
متاسفانه باید تا کی شاهد باشیم مدیران موفق به دلیل عقده ها و کینه های شخصی مورد بی مهری و اتهام قرار بگیرند در خصوص عملکرد جناب آقای لطفی کافی است از مدیران و همکاران فرهنگی منطقه نظر سنجی کنید تا متوجه عملکرد موفق و بی سابقه ایشان باشیم آقای لطفی نمونه مدیران با برنامه و علمی است و قطعا شایسته ارتقاء از سوی آقای صیدلو می باشند
پاسخ + 0 0 --
آموزگاربهارستان یک 1398/06/20 - 22:24
سلام
رعایت انصاف در نقد عملکرد مدیران و معاونین مناطق کمترین لطف همکاران فرهنگی در مقابل خدمات ایشان به جامعه فرهنگی و فرهیخته هست. دوران طلایی و رو به رشد مدیریت ایشان با ترکیب تیم جوان و خوش فکر، در دوران فعالیت بیش از یک دهه ای این ناحیه ی نوپا، قطعا بی سابقه بوده و عادی است که افرادی که از پیشرفت و ترقی این مدیریت ناخشنود هستند، دست به تخریب و ترور شخصیت بزنند، قطعا جناب آقای صیدلو از بهترین ها و لایق تصدی پست مدیرکلی بوده و انتخاب مدبرانه مدیران مناطق و تایید اعضای شورای معاونین مناطق هم از نقاط درخشان کارنامه ایشان هست. مدیر بهارستان یک هم بدون شک از موفق ترین، کوشاترین،اصلح ترین مدیران آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران هستند و ...
پاسخ + 0 0 --
آموزگاربهارستان یک 1398/06/20 - 22:25
ادامه پست قبل
... بدون توجه به خط فکری و یا عملکرد جناحی، پاک و صادقانه در تلاش برای شکوفایی و پیشرفت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان هستند و نسبت دادن مواردی که جناب.... در یادداشت خود به ایشان و اعضای شورای معاونین منتخب ایشان داشتند نشان از یک ازهم گسیختگی فکری زاییده تفکرانتقادی همراه با کینه توزی هست که خود نشانگر صحت عملکرد مدیریت و شورای معاونین و کارکنان ناحیه یک بهارستان هست.
آرزومند توفیقات روزافزون مدیر با درایت و محبوب و محجوب و اعضای محترم شورای معاونین و کارشناس مسئولان و کارشناسان ناحیه یک بهارستان هستم.
پاسخ + +2 0 --
هاشمی 1398/06/21 - 21:29
آموزگار محترم بهارستان
در خصوص شایستگی آقای لطفی با شما موافقم ولی ایشان توسط آقای فولادوند علیرغم مخالف نماینده که حتی در جلسه معارفه با عدم حضور مخالفتش را هم اثبات کرد، منصوب شدند و هیچ ربطی به صیدلو ندارد و اگر این انتصاب در زمان حال بود با توجه نظر نماینده انجام نمیشد اقای فولادوند در انتصاباتش شایسته بودن اولویت اول بود و نظر نماینده در اولویت چندم بود
پاسخ + 0 0 --
آموزگاربهارستان یک 1398/06/22 - 20:32
سپاس جناب آقای هاشمی
بنده در خصوص درایت، توانمندی و شایستگی های آقایان صیدلو و لطفی مطالبی را نوشتم و در مورد انتخاب و انتصاب نکته ای ننوشتم.
فقط نقد مخرب و توام با کینه توزی نویسنده پیام برایم غیرقابل هضم است، چون نشاط، پیشرفت و مردم داری در زمان مدیریت جناب لطفی قابل تقدیر بوده و نسبت دادن وصله های ناجور و فرافکنی در خصوص عملکرد ایشان و تیم شان منصفانه نیست.
بابت همراهی و تایید شما سپاسگزارم
پاسخ + +2 0 --
هاشمی 1398/06/21 - 21:35
ترا به خدا آقای صیدلو ارتقای آقای لطفی را نحواهید چون میترسم مثل آقای حسن رفیعی ایشان را هم ارتقا وهند
پاسخ + +4 -1 --
رسانه خوب 1398/06/22 - 08:55
آقای رفیعی یکی از مدیران شایسته و دارای سابقه طولانی آموزش است .متاسفانه آقای صیدلو اشتباه کردند و ایشان را عزل کردند.در ضمن پست فعلی ایشان از روی رفع تکلیف ب ایشان داده شد
پاسخ + 0 0 --
ایران 1398/06/24 - 11:34
یادش بخیر زمانی آقای رفیعی تصمیم گرفتند با خانم ج دربیوفتند خیلی ها پشت ایشون قرار گرفتند تا خانم ج را سرنگون کنند موفق شدن ولی نمیدونستند این پرونده سازی ها آخر کار دست خودشون میده و برای اولین بار در کشور حکم عزل یک رئیس آموزش و پرورش از دیوان گرفته شد اونم با پیگیری های خانم ج
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی در شهریار 1398/06/28 - 07:46
به نظر من متن فوق سطحی نوشته شده و نتوانسته انتقاد درست داشته باشد.به هر حال نقد هم آدابی دارد.چقدر خوب بود که مستند می نوشت
پاسخ + 0 -2 --
شهریار 1398/07/03 - 10:45
آموزش و پرورش شهریار در کل کشور اول است.بزرگترین مدیریت آموزش و پرورش کشور است.این همه مشکلات و با این همه گستردگی....
پاسخ + 0 -1 --
سلام 1398/07/05 - 21:37
چرا عدد 126 کامنتها به عدد34 رسید...عجیبه.126 کامنت داشتیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/05 - 21:55
درود

دوست عزیز

نظرات هر ماه رفرش ( REFRESH ) می شوند . در واقع بازدیدها ماهانه ثبت می شوند .

34 مربوط به ماه جدید است .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/07/05 - 22:00
ب نظرم رفرش ماهانه درست نیست...پس تکلیف اون همه کامنت نوشته شده چیست؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/05 - 22:23
" عدد " تغییر می کند .

محتوا حذف نمی شود .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/09/30 - 08:11
سلام آیا این صحیح است که بابت آلودگی هوا ساعت ده شب تعطیلی مدارس اعلام شود ناکارامدی شما تا کی.....متاسفم که فرزندم مجبور به تحصیل در این شهرستان هست تکلیف فرزندان مارا روشن کنید چطوره بارروحیه فرزندان شما این رفتار صورت بگیره
پاسخ + 0 0 --
حسنی 1398/11/21 - 17:53
سلام یکی از مدارس ابتدای در شهرک صدف شهریار بنام صالحان 1 به مبلغ یکصدوپنجاه هزار تومن بعنوان کمک به مدرسه خواسته ما که با بدبختی زندگی میکنیم مستاجر هستیم واز طرف دیگر شب عید بیکار با 5 فرزند باید چکار کنیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/12/19 - 20:04
سلام هر کجا بريم اسمان همين رنگ است .من در چند منطقه خدمت کردم .متاسفانه شايستگي جايش را داده به وابستگي حزبي و جناحي .چه بگويم که ناگفتنم بهت است .خانه از پاي بست ويران است.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در مورد اجرای بخشنامه وزیر آموزش و پرورش مبنی بر لزوم انتخاب شبکه اجتماعی داخلی مناسب هر مدرسه ، شما خودتان کدام پیام رسان را ترجیح می دهید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور