صدای معلم

درخواست یک معلم بروجردی از وزیر محترم آموزش و پرورش :

سخنی با وزیر محترم آموزش و پرورش ؛ جناب آقای دکتر فانی

محمد رستمی - دبیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد :

*دیدگاه غالب در میان فرهنگیان آن است که وزارت خانه حمایت از دانش آموز را در هر حالت و وضعیت، حتی در هنگام مقصر بودن، وظیفه خود می داند اما کمترین حمایت و پشتیبانی را از کارکنان خود انجام می دهد. محیط مدارس چه برای دانش آموز و چه برای معلم و عوامل اجرایی باید محیطی امن و محترمانه و آرامش بخش باشد.

*حلقه گم شده در این زمینه ارتباط معلمان با خانواده های دانش آموزان می باشد که ظاهرا علی رغم تمامی تلاش ها، انجمن اولیاء و مربیان نتوانسته است این شکاف را پر نماید. شاید تخصیص دو الی چهار ساعت از ساعات موظف معلمان به ارتباط با با خانواده های دانش آموزان در کنار فعالیت بیشتر و موثرتر انجمن های اولیاء و مربیان تاثیر بیشتری در این زمینه داشته باشد.کارشناسان اداری وزارت خانه می توانند جزییات این پیشنهاد را به صورت قانونی دقیق و البته عملی، تنظیم نمایند.
*بعد از این حادثه تلخ، جو بسیار بد و دل سرد کننده ای بر مدارس  و بلکه بر تمامی شهر حاکم شده است. شایسته است جناب عالی و حتی وزیر محترم کشور با سفر به بروجرد و گفت و گو با فرهنگیان و مردم، ضمن آگاهی از نظرات آنها، این فضا را تغییر دهند.

*پیشنهاد می شود روز اول آذر، روز شهادت مظلومانه مرحوم خشخاشی،  " روز مبارزه باخشونت در مدارس " اعلام و با همکاری سایر مراکز و ارگان ها، رسانه ها و صدا و سیما، افکار عمومی مردم و مسئولان برای مبارزه با این پدیده شوم که هر روز ابعاد خطرناک تری به خود می گیرد بسیج شوند.

 


با تقدیم سلام 

حادثه دردناک دبیرستان حافظی بروجرد و کشته شدن یکی از معلمان شریف، دل هر انسان آزاده ای را به درد آورد. ضمن تشکر از بیانیه حضرت عالی و اظهار همدردی تان، چند نکته را به استحضار رسانده، امید که مورد عنایت قرارگیرد.

1.جناب عالی به خوبی می دانید که ابعاد این فاجعه، بسیار گسترده تر از قتل یک معلم به دست دانش آموز خود می باشد. قتل این معلم شریف ریشه در بسیاری از مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دارد. قطعا کارشناسان آگاه وزارت خانه ابعاد این مسئله را با دقت بررسی خواهند کرد؛ اما شایسته است که اقدامات عاجلی هم در این زمینه انجام شود تا حداقل احتمال وقوع این حوادث کمتر شود. در این راستا چند پیشنهاد خدمت شما ارائه می گردد؛ امید که مورد توجه واقع گردد.

1. همان گونه که پیش از این ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیتالله آملی لاریجانی تصریح کرده اند حمل سلاح سرد جرم، و استفاده از آن اشد مجازات را در پی خواهد داشت. شایسته است ضمن آگاه نمودن دانش آموزان و خانواده هایشان از این قانون به طرق مختلف، با هماهنگی با نیروی انتظامی بازرسی هایی به صورت تصادفی و البته به شکلی مناسب با فضای مدارس از سوی ماموران نیروی انتظامی انجام شود.

2. نصب دوربین های مدار بسته در مکان های مناسب تمامی مدارس شاید به پیش گیری در این زمینه کمک نماید.

3. حلقه گم شده در این زمینه ارتباط معلمان با خانواده های دانش آموزان می باشد که ظاهرا علی رغم تمامی تلاش ها، انجمن اولیاء و مربیان نتوانسته است این شکاف را پر نماید. شاید تخصیص دو الی چهار ساعت از ساعات موظف معلمان به ارتباط با با خانواده های دانش آموزان در کنار فعالیت بیشتر و موثرتر انجمن های اولیاء و مربیان تاثیر بیشتری در این زمینه داشته باشد.کارشناسان اداری وزارت خانه می توانند جزییات این پیشنهاد را به صورت قانونی دقیق و البته عملی، تنظیم نمایند.

4. آموزش معلمان ، مدیران و دانش آموزان با مسائل روانی و عاطفی به طرق مختلف از جمله تاسیس شبکه مدرسه در صدا و سیما که از پیشنهادات ارزنده جناب عالی می باشد بی تاثیر در کاهش و پیش گیری از این گونه حوادث نخواهد بود.

5. چند سالی است که در نقاط مختلف کشور و یا حداقل در شهرستان بروجرد برخی از معلمان مورد تهاجم لفظی و فیزیکی برخی دانش آموزان و یا بستگان آنها قرار می گیرند که در صورت نیاز قابل ارائه و اثبات می باشند. قتل فجیع مرحوم خشخاشی ثمره بی توجهی به این تعرضات گذشته می باشد که اگر اقدامات لازم در این زمینه انجام نشود، قطعا آخرین آنها نخواهد بود.

متاسفانه وزارت آموزش و پرورش و به صورت طبیعی ،سازمان ها و ادارات و مدارس تابع آن وزارت خانه، حساسیت لازم را در این زمینه نداشته و حتی گاهی اوقات با گفتار و کردار خود خاطیان را بیشتر تحریک کرده اند. متاسفانه دیدگاه غالب در میان فرهنگیان آن است که وزارت خانه حمایت از دانش آموز را در هر حالت و وضعیت، حتی در هنگام مقصر بودن، وظیفه خود می داند اما کمترین حمایت و پشتیبانی را از کارکنان خود انجام می دهد. محیط مدارس چه برای دانش آموز و چه برای معلم و عوامل اجرایی باید محیطی امن و محترمانه و آرامش بخش باشد. متاسفانه سیستم امتحانات و قوانین انضباطی مدارس که هدف آنها نگه داشتن دانش آموز در محیط مدرسه و قبولی او به هر قیمتی می باشد، باعث شده که این احساس در میان حداقل تعدادی از دانش آموزان به وجود آید که آنها می توانند تقریبا هر کاری انجام دهند بدون آن که دردسر خاصی برای آنها پیش بیاید و در پایان هم بالاخره نمره را به هر شکلی گرفته و بر صندلی های خالی مراکز آموزش عالی بنشینند. باید هر چه زودتر این سیستم وقوانین فاجعه بار مورد بازبینی جدی قرار گیرند  ؛والا باید منتظر خبرهای بد بیشتر و ویرانی کامل فرهنگ و آموزشی باشیم که مدت هاست مورد هجوم کاسبان و مدرک طلبان و اخیرا چاقو کشان و اوباش و اراذل قرار گرفته است.

6. بعد از این حادثه تلخ، جو بسیار بد و دل سرد کننده ای بر مدارس  و بلکه بر تمامی شهر حاکم شده است. شایسته است جناب عالی و حتی وزیر محترم کشور با سفر به بروجرد و گفت و گو با فرهنگیان و مردم، ضمن آگاهی از نظرات آنها، این فضا را تغییر دهند.

7. پیشنهاد می شود روز اول آذر، روز شهادت مظلومانه مرحوم خشخاشی،  " روز مبارزه باخشونت در مدارس " اعلام و با همکاری سایر مراکز و ارگان ها، رسانه ها و صدا و سیما، افکار عمومی مردم و مسئولان برای مبارزه با این پدیده شوم که هر روز ابعاد خطرناک تری به خود می گیرد بسیج شوند.

8. همین جا فرصت را مغتنم شمرده و از برادر و هم شهری ارجمند جناب آقای دکتر حافظی، ریاست محترم مجمع خیرین مدرسه ساز که منشاء خدمات بسیار در این شهر و سایر نقاط کشور بوده اند در خواست می کنم بزرگوارانه و کریمانه به پاس خون به ناحق ریخته مرحوم خشخاشی و تسلی خاطر خانواده داغدارش،  با رضایت خود زمینه تغییر نام دبیرستان حافظی را که با هزینه شخصی ایشان و  به یادبود فرزند جوان مرگ شان به نام مرحوم" امیر حسن حافظی"نام گذاری شده است به نام " دبیرستان شهید محسن خشخاشی"فراهم نمایند.

با آرزوی توفیق بیشتر برای جناب عالی

محمد رستمی __ دبیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد

ارسال مطلب برای سخن معلم :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
شنبه, 08 آذر 1393 22:51 خوانده شده: 7385 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +23 0 --
باران 1393/09/11 - 08:10
فانی حیا کن وزارتو رها کن
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/08/11 - 23:54
همکار گرامی با نفوس مطمئنه تو دعایت مستجاب شد وفانی وزارت را رها کرد
پاسخ + +7 -2 --
ناشناس 1393/09/11 - 19:26
باسلام من به نمایندگی از طرف معلمان ودانش آموزان خدمتتان عرض می کنم که باتوجه به اینکه بخشنامه ای که در مدرسه آمده که هنگام امتحان تعطیلی ساعتی نداشته باشیم ،دانش آموزان وقتی ساعت 3 تعطیل می شوند تا به منزل برسند خسته هستند دیگر تا بخواهند درس بخوانند آقای فانی فک کنند بچه خودشان با این خستگی می تواند درس بخوند ومعلمی که سر کلاس می رود آیا می تواند درس بدهد وقتی دانش آموزان فکر امتحان فردا هستند ،آیا می شود درس پرسید وقتی که دانش آموز بگوید خانم امتحان داشتیم ؟تو رو خدا طرح هایی که می خواهید بدهید کارشناسی شده باشد ونظر معلمان را بخواهید که آیا این کار به نفع دانش آموز هست یا نه ،وضمنا معلم فقط مبصر است.
پاسخ + +19 -1 --
مسلم سیفی زاده 1393/09/13 - 08:43
برای حل مشکل فرهنگیان.پایین بودن حقوق معلمان وفاصله خفت باری که با کارمندان دیگردارندرابایدفریادکشید.
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1393/09/13 - 15:26
جناب آقای وزیر با سلام .شما که می فرمایید مدارس ابتدایی پنجشنبه ها دایر باشد آیا به فکربه قول خودتان همکاران تان مخصوصا ما خانم ها هستید .ما که امیدمان فقط به تعطیلی روز پنجشنبه هاست که کارهای منزل و رسیدگی به سایرامور از نظافت منزل گرفته تا مهمانی رفتن .من با داشتن حدود 19 سال سابقه و سکونت درمنطقه 1وشاغل بودن در منطقه 14 و پرداخت روزانه 7000کرایه تاکسی جهت رفت وآمد به مدرسه آیارواست که به فکرمن وامثال من نباشید.گرچه همیشه شعار می دهید که به فکر فرهنگیان هستید پس چرا با انتقالی ما بدبختا که هیچ پارتی و رابطه ای نداریم موافقت نمی شود.با این وضعیتی که شما پیش گرفته اید آرزوی برگشت وزیر قبلی اقای حاج بابایی را می کنیم که واقعا همدرد با فرهنگیان بود .ای کاش باز ایشان برگردند یا حداقل با انتقالی ما موافقت گردد که حداقل محل کارم نزدیک باشد که دیگر استرس پنجشنبه ها و نگران رسیدگی به امور درسی وتربیت فرززندانم را نداشته باشم.منی که هیچ کس به غیرازخدا درشهر به این بزرگی ندارم
پاسخ + +18 -3 --
ناشناس 1393/09/13 - 15:29
ای کااش دوره این دولت یازدهم هرچه سریعتر به پایان رسد و باز دولت آقای احمدی نژاد برگردد فقط به یک دلیل آن هم به دلیل عنوان کردن عدم تعطیلی پنجشنبه های مدارس ابتدایی توسط وزیر واقعا نحس و ازخودراضی جناب فانی .حاج بابایی کجایی که یادت بخیر
پاسخ + +22 -3 --
ناشناس 1393/09/17 - 22:51
اقای فانی خواب کافیه بیدار شو معلمان دیگر انگیزه ا ی ندارند.
پاسخ + 0 0 --
فاطمه فرهمند 1393/09/24 - 22:43
به فکر نیروی غیر انتفاعی باشید
پاسخ + +4 -2 --
فاطمه فرهمند 1393/09/24 - 22:40
با سلام
آقای دکتر فانی به فکر معلمان نمونه ای باشید که در غیر انتفاعی کار می کنند ودر صورتی که سابقه بالا و درخشان در آموزش وپرورش دارند ولی با وجود این کمبود نیرو در جایی به حساب نمی آیند واقعا باید در آموزش از آن ها استفاده شود چون از نظر علمی و تحصیلات خیلی بالاترند از نیروهای آموزش و پرورش هستند ولی شما با وجود اینکه رشته تحصیلی مرتبط با آموزش وپرورش هستند ازآ ن ها استفاده نمی شود واقعا به فکر چاره ای برای ما باشید . ما با امید درس خواندیم وکار کردیم ولی افرادی وارد آموزش وپرورش شدند که صلاحیت نداشتند !
پاسخ + +13 -1 --
فرهنگی ازبوشهر 1393/09/27 - 21:13
اقای وزیر,خواهشمندم بازنشستگی پیش ازموعدراعملی کنید چون واقعامافرهنگیان خسته شده ایم این خودبزرگترین خیانت به دانش آموزان معصوم است.
پاسخ + +12 -1 --
سردارحاجیلورحیمی 1393/09/27 - 21:17
وزیرکاربه کسی که خانواده پرجمعیت دارندمشکل مسکن ومعیشت آن هاراحل می کند,لطفاشماهم فکری به حال مابکنیدباخانواده ی شش نفره وبیست وپنج سال سابقه مسکن نداریم وباکمبوددرآمدمشکل معیشت داریم
پاسخ + +13 -1 --
ناشناس 1393/10/04 - 11:09
سلام
آقای وزیر درشهرستان فومن فقط 5روز حق التدرس پرداخت شده چرا این گفته های شما پشیزی ارزش ندارد لطفا پیگیری کنید وزیری که کاملا از آموزش وپرورش بی خبر است
پاسخ + +16 -1 --
ناشناس 1393/10/04 - 11:20
آقای وزیر واقعا شرم آوره که این همه فاصله حقوق بین آموزش پرورش وادارات دیگر وجود دارد ولی شما هیچ توجهی به وضعیت معیشتی وافزایش حقوق همکاران خود ندارید راستی به قول اکثر همکاران شما خواب هستید کی بیدار می شوید
پاسخ + +20 0 --
ناشناس 1393/10/04 - 11:30
آقای وزیر از نام شما پیداست ازهمان اول فناشده بودید بنابرین هیج توجهی به وضعیت معیشتی همکاران ندارید پس بهتر است هرچه زودتر بروید چون 90درصد همکاران از شما ناراضی هستند لطفا بروید نظر سنجی کنید
پاسخ + +14 -1 --
مفاخری رحیم 1393/10/07 - 00:02
آقای وزیر
اگر فکری برای معیشت معلمان نکنید ما هم طرح افزایش جمعیت را صد درصد شکست می دهیم زیرا ما هستیم که با مردم و جامعه در ارتباط هستیم نه وزارت بهداشت
پاسخ + +9 -3 --
ناشناس 1393/10/07 - 00:27
با عرض سلام و خسته نباشید به وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای فانی
اینجناب محمدرضا ندیمی دفرازی. ساکن استان گیلان. شهرستان رودبار وسرباز معلم می باشم و علاقه زیادی به معلمی دارم و دارای رزومه خوبی در این زمینه به عنوان سرباز معلم نمونه شناخته شدم و در امر تعلیم و تربیت این نسل بسیار پویا و فعال بوده و خواهشی از شما ورزیر محترم داشتم دوست دارم با توجه نحوه کاری ام و رضایت اداره و مدیران و دانش آموزان.
دوست دارم در این نهاد خدمتگزار. جذب شوم با تشکر ندیمی 6/10/93 دی ......ن
پاسخ + 0 0 --
محمد 1394/04/01 - 17:25
خدایی حقشه
پاسخ + 0 0 --
سعید 1394/04/06 - 18:51
گناه داره جذبش کنید
پاسخ + 0 0 --
حامد 1394/04/06 - 18:51
بزار بمونه
پاسخ + 0 0 --
سعید 1394/04/06 - 18:52
معلم خوبیه
پاسخ + 0 0 --
نوید 1394/04/06 - 18:52
من حسودیم میشه این جذب بشه
پاسخ + +18 0 --
رضا 1393/10/17 - 11:36
آقای وزیر
شما کاملا از فرهنگیان بی خبرید با این مدیریت ضعیف که دارین به معلما ظلم می کنید چون مدافع حقوق آنان نیستید یه نگاهی به فیشای حقوقی معلما کنید واقعا شرم آور نیست
پاسخ + +18 0 --
رضا 1393/10/17 - 11:40
آقای وزیر
با آرام راه رفتن وسر به زیر بودن مشکلات آموزش پرورش رانمی توانید حل کنید
از خواب بیدار شوید
پاسخ + +18 0 --
علی 1393/10/17 - 11:44
اقای وزیر لطفا حیا کنید با چه رویی دراین وزارتخاته مانده اید تا به امروز برای آموزش پرورش چه کار کردید ؟
پاسخ + 0 0 --
معلم تربیت بدنی 1394/04/31 - 02:15
وزارت در دست کسانی خطاست که از دستشان دستها بر خداست
پاسخ + +18 0 --
محسن 1393/10/17 - 11:48
آقای فانی
آموزش پرورش را با بی خبری و مدیریت ضعیف خود به فنا دادید
لطفا استعفا دهید
پاسخ + +15 0 --
ناصر 1393/10/17 - 12:23
آقای وزیر برای جلوگیری از شرمندگی فرهنگیان درمقابل خانواده خود و برای بهبود وضعیت معیشتی چه کارکردید ؟
آیا در بودجه سال 94 به این موضوع مهم توجه کرده اید یا همچنان در خوابید ؟
پاسخ + +15 0 --
ناشناس 1393/10/17 - 12:31
آقای وزیر
در دوره شما قشر تولید کننده .سازنده و تامین کننده نیروی انسانی از حداقل ها برخوردارند زندگی آنها در زیر خط فقر است چرا با بی تفاوتی بی خبری به این قشر شریف ظلم می کنید ؟
پاسخ + +18 0 --
مسعود 1393/10/17 - 12:38
آقای فانی
تو را به خدا تا به حال یک جمله به درد به خور در مورد آموزش پرورش گفته اید؟؟؟ انصافا نه
پاسخ + +18 0 --
سعید 1393/10/17 - 13:01
آقای فانی
شما که نه شل راشفا میدین نه کور چرا ازاین وزارتخانه نمی روید تا شخص دیگری که لیاقتش راداشته باشد سکان دار شود
پاسخ + +17 0 --
اکبر 1393/10/17 - 20:59
اقای فانی شما هیج جایگاهی بین فرهنگیان ندارید واقعا خیلی پوست کلفت هستید این همی به شما اعتراض شده است چرا استیفا نمیدهید
پاسخ + +9 0 --
اسلامي 1393/10/18 - 14:30
سلام
آقاي وزيرآموزش وپرورش من يك معاون آموزگارهستم كه شش پايه درس مي دهم و هم كارهاي دفتري مدرسه انجام مي دهم و هر روز چندين كيلومتر پياده طي مي كنم من بايك معلم كه يك پايه درس مي دهد فرقي دارم كه درصد حقوق معلمان افزايش دادي ولي اين افزايش حقوق شامل حال معاون آموزگاران نكردي اين دور از انصاف هست
آقاي وزير يك روز خودمون بياييد ويك كلاس چندپايه از نزديك ببينيد كه اين معاون آموزگاران چه زحمت تلاشي مي كشند.
پاسخ + +5 -2 --
ابراهيم 1393/10/18 - 14:40
سلام
چرا حقوق معاون آموزگاري كه اين همه تلاش وكوشش مي كند وشش پايه هم زمان با هم درس مي دهد تغييرنمي كند وافزايش پيدا نمي كند ؟
انصاف نيست آقاي وزير محترم در آموزش وپرورش شما بيشترين زحمات براي آموزش همين معاون آموزگاران مي كشند شش پايه درس مي دهند كارهاي دفتري مدرسه انجام مي دهند سرايدار مدرسه هستند تمام كارها انجام مي دهند ولي حقوق آن ها افزايش پيدا نمي كند.
عدالت نيست شما آقاي وزير در موردكارمندان خود عدالت رعايت نكرديد
پاسخ + +19 0 --
رضا 1393/10/19 - 20:50
آقای فانی شما ... بی کفایت ترین وزیر آموزش پرورش در طول تاریخ این وزارتخانه هستید لطفا هرچه سریعتراستعفا دهید
پاسخ + +17 -1 --
حسین 1393/10/19 - 20:56
آقای فانی
اگر می خواهی جایگاه واقعی خود را در بین فرهنگیان بدانید کافیست یه نظر سنجی بگذارید اون وقت خواهید دید که چه شرم آور است به این جایگاه نگاه کنید
پاسخ + +19 -2 --
بهرام 1393/10/19 - 20:59
آقای فانی شما ترسو هستی آموزش پرورش یه آدم شجاع می خواهد
پاسخ + +11 -1 --
مجید 1393/10/21 - 11:10
با سلام خدمت مدیریت سایت می خوام لطف کنید آدرس بدید جمع کثیری از فرهنگیان شهرستان فومن نامه ای به وزیر نوشتند با امضاء برای این که وزیر باخبر شود تشکر
پاسخ + 0 0 --
سخن معلم 1393/10/21 - 12:44
سلام
دوست عزیز
قبلا هم عرض شد :
یا از طریق ای میل
و یا از طریق " تماس با ما " در قسمت بالای سایت .
لطفا با فرمت word ارسال شود .
با تشکر .
پاسخ + +10 -1 --
زهرا 1393/10/21 - 11:35
آقای وزیر چرا فوق لیسانس ولیسانس فرقی بین حقوق آنها نیست ؟؟؟
چرا همترازی برای کارشناسی ارشد قطع شده؟؟؟
آیا دروزارتخانه های دیگر هم این طوری هست ؟؟؟؟نه به خدا !!!!!!! در این کشور فقط به فرهنگیان بی عدالتی وظلم می شود !!!!!ا اونهم در دوره آقای فانی >راستی آقای وزیر چرا شما اینقدر نسبت به فرهنگیان بی تفاوت هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +12 -1 --
شیوا 1393/10/21 - 11:48
آقای فانی
آیا میدانی فرهنگیان جانشون به لبشون رسیده!!!!!!!! آیا می دانی آنها آتیش زیر خاکسترند !!!!! آنها منتظر یک جرقه اند! !!!!!! پس بیدارشو به وضعیت معیشتی آنها توجه کن منتظر سیل نباش چون اون وقت برای همیشه پشیمان می شوی
پاسخ + +9 0 --
رضا 1393/10/22 - 13:09
سلام بر مدیریت سایت
انصافا وزیر درجریان این پیامها قرار می گیرد راستشو بگویید
پاسخ + 0 0 --
سخن معلم 1393/10/22 - 13:20
دوست عزیز
مطالب سخن معلم در قالب بولتن برای وزیر و سایر مسئولان ارسال می گردد .
موفقبق باشید .
پاسخ + +8 -3 --
حبیبی 1393/10/22 - 13:16
درد دل فرهنگیان فومن چی شد داخل سایت نزدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
سخن معلم 1393/10/22 - 13:19
دوست عزیز
حبیبی
سلام
قبلا هم گفته شد .
دوستان لطفا از فرمت pdf استفاده نکنند .
فرمت word استفاده شود .
موفق باشید .
پاسخ + +8 0 --
لیلا ترکان 1393/10/27 - 15:51
لطفا هزینه ایاب ذهاب و چیزهای دیگری که ادارات دیگر دارند را به فرهنگیان هم بدهید
پاسخ + +4 0 --
داوود 1393/11/02 - 21:40
با سلام .چرا وبه چه دلیل برای معلمان چند پایه افزایش حقوق داشته اما برای معاون آموز گاران وچند پایه با این همه کار اضافی افزایش صورت نگرفته آیا این تبعیض نیست.
پاسخ + +3 0 --
داوود 1393/11/02 - 21:59
سلام مگر معاون آموزگاران چه گناهی مرتکب شدند با آن همه پایه اضافی حقوق ومزایاشان افزایش پیدا نکرده به خدا این ظلم است وباعث بی انگیزه شدن این قشر زحمت کش در کار آموزش وپرورش خواهد شد.
پاسخ + +5 0 --
سعید صابری 1393/11/10 - 17:53
چرا به تازگی با ارسال اسامی جانبازان وفرزندان شهدا فرهنگی بازنشسته اراک از طریق سی دی ، این فرهنگیان را بدون اینکه نظرشان را بپرسید و یا خودشان انصراف داده باشند از بیمه طلایی محروم کردید؟ آیا با افتخار این را خدمتی دیگر می نامید؟ افراد تحت تکفل من فقط بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگی بودند که با این اقدام ظالمانه محروم شدند و این چندر غاز حقوق بازنشستگی مان بایستگی صرف دوا و درمان شود آیا این انصاف است؟ به کجا می رویم؟
پاسخ + +4 -1 --
حسین 1393/11/10 - 18:52
جناب وزیر باهزینه کمتر میتوان مشکل معیشت فرهنگیان راحل کردصرفا با افزایش حقوق سرپرست خانوار(حق سرپرست خانوار) زیراممکن است در یک خانواده همسر و پسر یادختر مجرد معلم باشد واین بند از حقوق که می تواند قابل توجه باشد شاید نیمی از معلمان را که معیشت خانواده بر عهده آنهاست را شامل میشود سپاس
پاسخ + +9 -1 --
گودرزی 1393/11/11 - 18:04
سلام به اقای فانی و سایر کسانی که نان بخور نمیر یک مشت فرهنگی در دستان انهاست انصاف داشته باشید سرو کله زدن با بچه های این نسل اعصاب راحت ,دل شیر میخواهد که با این مشکلات اقتصادی واتفاقات بد که برای ما فرهنگیان می افتد هیچکدام وجود ندارد حداقل خرده فرمایش نکنید دایم بخشنامه صادر میکنید برای چی ؟حقوقی که به ما میدهید انقدر نیست که توقع هر کاری را از ما دارید
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1393/11/20 - 15:03
سلام
آقای فانی با افزایش بیست درصدی حقوق معلمین ابتدایی فکر نمی کنید به ما معلمانی با سی سال خدمت در سخت ترین شرایط که یک یا دو ماه زودتربازنشست شدیم ظلم کردید؟
پاسخ + +3 -1 --
فرهنگی 1393/11/21 - 23:28
سلام آقای فانی : چراآن افزایش چند درصدی شامل حال مدیران ومعاونین مدارس ابتدایی نشد مگر درحکم کارگزینی رسته ی ما آموزگاری نیست ای کاش مابین کارکنان ابتدایی تبعیض قائل نبودید .ما معلمان و مدیران ابتدایی با داشتن چند فرزند در دانشگاه آزاد آیا واقعاً می توانیم از هزینه سرسام آور شهریه فرزندانمان برآییم با این وضع چگونه به فکر اجرای طرح تعالی مدیریت آموزشگاهی باشیم .اول آرامش همکار مهم است وبعد اجرای طرحهای صادره
پاسخ + +2 -1 --
مرضیه امیری 1393/11/26 - 17:24
با عرض سلام و ادب
آقای فانی ما استخدام پیمانیهای مهر 89 را اجبارا بیمه تامین اجتماعی کرده اند و مشکلی که با این بیمه داریم این است که، اولا تامین اجتماعی با نه ماه مرخصی زایمان فرهنگیان موافقت نکرده و در زمان مرخصی زایمان تنها دو سوم حقوق را پرداخت میکند آن هم با تعویق، دوم اینکه تامین اجتماعی سوابق حق التدریسی فرهنگیان را نمی پذیرد در حالی که بیمه خدمات درمان میپذیرد که ما هزینه دوران حق التدریسمان را پرداخت کنیم و سوابق ما را حساب کنند و مرخصی نه ماه فرهنگیان را هم پذیرفته است و حقوق را کامل و بدون تعویق به شخص فرهنگی که تازه فرزندش به دنیا آمده است و هزینه هایش به خودی خود افزایش یافته پرداخت میکند.
از شما خواهشمندیم این مسءله را پیگیری نمایید و اگر امکان دارد با رسمی آزمایشی نمودن ما استخدام پیمانیهای مهر 89 ، قانونا به ما اجازه دهید تا بیمه خود را از تامین اجتماعی به خدمات درمان تغییر دهیم تا این مشکلات مرتفع شود ، در حال حاضر طبق قانون چون پیمانی هستیم نمیتوانیم نوع بیمه خود را تغییر دهیم.
با تشکر فراوان
پاسخ + +3 0 --
زیبا 1393/11/29 - 12:57
با سلام
جناب فانی لطفا به فکر معلمانی که سال 93 به بازنشستگی رسیدن هم باشید واین افزایش چند درصدی شامل ما هم بشه چون قرار بود از اول خرداد اضافه بشه چرا دیماه اجرا شد وچرا مانند دوسال قبل جلو حکم همکارانی که به بازنشستگی می رسیدن گرفته نشد تا درصد اضافه بهشون تعلق بگیره بعد بازنشسته شوند ودر دولت تدبیر وامید ناامید نشوند
پاسخ + +3 0 --
کیومرث نمیرانیان 1393/11/30 - 14:54
کامپیوتر و نت موسیقی
آموزش بچه ها باید با اولویت بندی مطالب مورد نیاز جامعه انجام شود. به نظر می رسد دو موضوع زیر هنوز مورد توجه مسؤلین محترم آموزش و پرورش قرار نگرفته است :
اول- استفاده روز افزون کامپیوتر نیاز دارد آموزش زبان انگلیسی از کلاس ابتدائی به بچه ها آموزش داده شود ، و پس از چند سال آموزش کامپیوتر شروع شود. دلیل عملی من پیشرفت چشمگیر هندوستان در نرم افزار نویسی است. (همه بچه ها زبان انگلیسی را بلدند و کامپیوتر را در کلاس های ابتدائی آموزش می بینند).
دوم- علاقه عموم به موسیقی، و نیاز مردم به گوش دادن و یا کار روی موسیقی، اینطور دیکته می کند که به بچه های دبستانی نت موسیقی؛ نوشتن و ثبت آهنگ؛ و نواختن آهنگ از روی نت را آموزش دهیم. هر پدر و مادری که این مطلب را درک کرده؛ خودش با کلاس خصوصی این نقیصه را برطرف می کند.
با احترام
کیومرث نمیرانیان- 59 ساله- مهندس شیمی بازنشسته
1393/11/30 پنجشنبه
پاسخ + +1 -1 --
مدیر از تالش 1393/12/02 - 23:20
سلام آقای وزیر فکری به حال سیاسی بازی های ادارات بکنید مگر یک نماینده باید درتمام کارهای اداره دخالت کند ؟
من مدیر هستم فکری به حال مدارس بکنید چقدر از اولیا پول گدایی کنیم یا باید از جیب خودمان خرج کنیم یا گدایی کنیم بهتر نیست اول سال یک قرارداد باما ببندید کل هزینه مدرسه را خودمان پرداخت کنیم!!!!
پاسخ + +7 0 --
علی 1393/12/04 - 21:00
با سلام:آقای فانی خدا وکیلی هیچ خبر دارید چه تعدادی در اموزش و پرورش نیروی قراردادی دارید؟؟؟خدا وکیلی یه نگاهی به فیش حقوقی این قشر بیندازید ببینید با این حقوق اینا چه جوری زندگی میکنن چرا این قراردادیی های باقی مانده را پیمانی نمیکنید تا مرحمی به دل زخمی این قشر مستضعف باشید ترا بجان کسی که میپرستی قسمت میدهم این قراردادیی های باقی مانده را هم پیمانی کن
پاسخ + +2 0 --
حسن 1393/12/20 - 09:26
مدیرکل کرمانشاه را بر دارید تامحبوب دل معلمین این استان شوی آقای وزیر
پاسخ + +4 0 --
زم ب 1393/12/22 - 20:50
باسلام خدمت وزیر متاسفانه دراخبار جدید سیاست انقباضی انتقال به شهر تهران امسال هم میخواهید احرا کنیذ.شمارو به این ایام فاطمیه قسم میدم دراین زمینه تجدید نظر کنید .چرا که این اجحاف در حق من وامثال من است که با سابقه 22سال ازمحدوده شرق شهر تهران به جنوب غربی ترین شهرستان تهران با عدم سرویس دهی مناسب در رفت وآمدم.آیا این مقوله جز رفاه واسایش ومعیشتی و....فرهنگیان نمیشود.
لطفا تجدیدنظر کنید وسهمیه ای به مناطق شهرستان تهران بدهیدتا براساس سوابق ومسیر وسایر مشکلات به شهر تهران منتقل شوند چون باز شاهد بی عدالتی دراین زمینه خواهیم بود وافرادی همانند سالهای قبل با سابقه پایین ودغدغه کمتر به دلیل.......موفق به انتقالی شهر تهران میشوند . لطفا بازنگری کنید وانگیزه من وامثال مرا کمتر نکنید.درضمن چندبار هم پیامهایی دراین زمینه ارسال نمودم ولی متاسفانه.....
پاسخ + +4 0 --
صادق مهدی فر 1394/01/16 - 20:09
جناب آقای فانی وزیرمحترم آموزش وپرورش
باعرض سلام وضمن تبریک ایام،
اینجانب صادق مهدی فر نماینده سربازمعلمین استان خراسان رضوی خواهشمنداست درصورت برگزاری آزمون برای جذب نیرو اجازه بفرمایید تا سربازمعلمین وزارت هم درآزمون شرکت کنند شاید استعدادهای خوبی دربین این افراد باشد، پذیرفته شدگان میتوانند ادامه خدمت مقدس خود را به عنوان سرباز وپس از آن درصورت رضایت وصلاح دید جذب گردند.
قبلا از بذل مساعدت جنابعلی کمال تشکر را دارد.
باتشکرفروان و آرزوی موفقیت
پاسخ + +4 -2 --
محمد نعمتی 1394/01/16 - 21:44
باسلام،اینجانب مشاور مدارس منطقه میانه از آذربایجانشرقی هستم.در اموزش و پرورش مقررات ایجاب میکند که فعالیت خارج از ساعت موظفی فرهنگی چه در مدرسه و چه در اداره مشمول اضافه کاری شود اما فعالیتهای مشاوره ای خارج از ساعت موظفی مشاوران اضافه کاری محاسبه نمیشود.چرا آقای وزیر...در این حرکت در حق مشاوران محترم یا ظلم میشود یا تبعیض.منتظر رسیدگی جدی آن مقام محترم هستیم.
پاسخ + +4 0 --
Hadeyan Saydmahmod 1394/01/21 - 23:35
باسلام وعرض ادب به جناب اقای فانی وزیرمحترم اموزش وپرورش جناب اقای فانی ازاین که به فکر فرزندان فرهنگیان هستید ازشما تقدیروتشکر میکنم . بنده هم سرباز معلم هستم وهم فرزند فرهنگی لطفا پیگیری کنید
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1394/01/23 - 23:13
با سلام و خسته نباشید آقای فانی لطفا به مقام فرهنگیان در ایران توجه کنید متاسفانه الان یک دانش آموز مقامش بیشتر از یک معلمه چون اولا درس نمی خونه ولی قبول مشه چون اگه قبول نشه برای معلم توبیخ می فرستند که درصد قبولی استان را پایین آورده دوما معلم حق نداره به دانش آموز بگه بالای چشمت ابروست یا چرا تکلیفت را ننوشتی چون با واکنش سخت مدیر همراه میشه سوما معلم وظیفه داره بدون گرفتن پول کلاس تقویتی بزاره و پول اونو هدیه بده به روح اولیا دانش آموز چهارما معلم حق اعتراض به هیچ عنوان نداره چون وقتی میگن چرا این طوری مگن خوب عقل داشتی معلم نمیشدی خودت این شغل را انتخاب کردی می خواستی یک شغل دیگه برای خودت انتخاب می کردی اگه این طوری شما بگید ما معلمان بدبخت حق و حقوقمان را از چه کسی مطالبه کنیم انصاف کنید و این همه بی تفاوت نباشید لااقل سعی کنید در زندگیتان یک کار مثبت انجام بدهید باتلر
پاسخ + +5 -1 --
یک معلم 1394/01/31 - 07:23
آقای وزیر کار وزراتخانه از ابتدا دچار مشکلاتی است می دانیم این مشکلات معلمان را به ورطه نابودی کشاند . شرم وخجالت معلمان را احاطه کرده است . زندگی آنها را نابود کرده است . با 27 سال سابقه کاری هنوز مستاجرم آیا می توانم با3 سال باقی مانده صاحب خونه شوم؟ شما یک وزیر هستید، مشکلات معلمان را حل کن ،با بالاترین مقام مملکتی در میان بگذار چرا نشسته اید؟
پاسخ + +2 0 --
احمدی 1394/02/05 - 16:29
خدا وکیلی فانی لیاقت زنده ماندن را نداری
پاسخ + +5 0 --
جهتی 1394/02/06 - 14:47
اقای فانی کم کاری وعدم لیاقت شما در تاریخ ایران ثبت شد وشما نماد بی انگیزه ترین ودروغکوترین وساکت ترین وبیحال ترین عضو کابینه اقای روحانی هستید وایندگان هم ازشما به نیکی یاد نخواهند کرد یک وزیر مانند اقای ظریف ویکی هم شما قضاوت کنید واستغفار نمایید چون مامعلمان را دور زدید خداوند حکیم را نتوانید .
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1394/02/06 - 20:22
اقای وزیر ...
پاسخ + +3 -1 --
معلم پیش دبستانی 1394/02/11 - 18:29
باسلام مانزدیک 250نفرهستیم که مدرک کاردانی اموزش پیش دبستانی داریم که ودرحال تحصیل مدرک کارشناسی هستیم وفرزند فرهنگی بازنشسته هستیم ویک ترم دیگه فارغ التحصیل می شویم لطفا این ازمون راشامل حال ما کنیدباتشکر
پاسخ + +4 0 --
فرهنگى بازنشسته 1394/02/18 - 19:44
جناب اقاى فانى در خصوص حذف مبلغ حكم بازنشسته همكاران با امتياز عالى ومحاسبه ان بر اساس خبره وكسر ٢٨٠ هزار تومان از نيروهايى كه با جان خود وعشق به تعليم وتربيت خدمت كردند بعد از شكايت به ديوان عدالت ادارى ايا شما رسيدگى كرديد حق الناس براى شما معنى ومفهوم دارد يا خير
پاسخ + +4 0 --
فرهنگى بازنشسته 1394/02/18 - 19:51
وزير محترم منطقه ٢ تهران را از اين دزدان ودروغگويان واين افرادى كه به راحتى بيت المال را فروختند وغارت كردند نجات دهيد با شهريه هاى ميليونى در مدارس دولتى چه كسى پاسخگو هست بازرسين اداره كل هم بعد از بررسى در منطقه ٢ حل مى شوند فقط بايد دفتر مقام معظم رهبرى بايد مشكل را حل كند
پاسخ + +2 0 --
کوثر 1394/02/21 - 15:14
سلام با عرض خسته نباشید لطفا میشه بگویید اموزش وپرورش این
هزار نفر می خواهد استخدام کند یا نه . در چه روزی این اتفاق بزرگ
امکان دارد بیفتد ممنون که پاسخگوی سوالات مردم هستید یاعلی
پاسخ + +1 -3 --
کوثر 1394/02/21 - 15:22
سلام یک چیز دیگر چرا معلم ها اینقدر نا ارضی هستن خدا رو شکر اونا ها
همه چیز دارن هم این دنیارو دارن هم اخرتو دارن پس خدا رو شکرکنید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/04/12 - 10:55
شکم گرسنه ایمان ندارد .
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1394/02/23 - 08:21
با سلام..آیا رتبه بندی شامل بازنشستگان سال 93هم میشود؟
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1394/02/23 - 11:12
باسلام محبت کنید پاداش فرهنگیان بازنشته نیمه دوم سال 93 را جهت کمک به خانواده ی بازنشسته پرداخت نمایید تا به مشکلات خانوده ی خودمان رسیدگی کنیم با تشکر
پاسخ + +3 0 --
زهرا 1394/02/24 - 13:01
با سلام وخسته نباشی جناب وزیر لطفا به فکر ما که در نیمه
دوم سال 93با ز نشست شدیم هم باشید چون قرا ر بود بیست
درصداز خرداد اضافه شود بس حق سی سال زحمت همکاران
خود در آموزش وپرورش ضایع نکنیدود ردولت تدبیروامید ناامید نکنید
اجرتان از خدا
پاسخ + +18 0 --
شرکتی ارشد 1394/02/27 - 12:16
آقای وزیر شما در سخنانتون فرمودید که در دوره وزارتتون حتی یک نفر هم استخدامی نداشتید به نظر شما گناه ما چیه که با بی عدالتی وزیر قبلی اخراج شدیم و عده ای در قالب طرحهای مختلف بدون آزمون جایگزین ما شدند بچه های ما سر کلاس معلمانی با این معلومات ناقص هستند که سوالات کتب ریاضی دبستان را غلط حل می کنند در حالی که در آزمون قبلی بیشترین اجهاف بر علوم پایه شد و هیچ توجهی به دانش و تخصص ماها نشد به نظر شما رشته های علوم انسانی بهتر از ما می توانند ریاضیات دبستان را آموزش بدهند. حق مظلوم کجاست؟
پاسخ + +3 0 --
یک مدیر 1394/02/29 - 23:06
مدیر دبستان یک از شهرهای استان مازندران هستم امروز 94/2/29 ساعت 12/35 زنگ خونه را زدم همکارانم رفته بودند من و نماینده معلمان خسته و کوفته در حا رفتن بودیم دیدیم پدر دانش آموزی وارد سالن مدرسه شد شروع کرد به داد و بیداد علت را از او پرسیدم جوابش چند فحش ناموسی به معلم ورزشم بود گفتم آقای محترم با ادب صحبت کن دیدم دوباره گفت من ...که بجه ی منو حرف زد دانش آموزان از سر و صدای ما وارد مدرسه شدن دیگه طاقت نیاوردم زنگ زدم به 110 برادران نیروی انتظامی به موقع آمدند فرد متخاطی را به کلانتری بردند در آنجا همه گفته های خود را انکار کرد پرونده تشکیل شد رفتیم پیش قاضی ولی متاسفانه قاضی هیچ حمایتی از ما نکرد و به راحتی از کنار این موضوع گذشت و دستور فرمودند از من و ایشان تعهد بگیرند که دیگر تکرار نشود . چرا از من مدیر باید تعهد میگرفتند؟ همین فحش ناموسی از زبان من و همکارم نسبت به خانواده خارج می شد برخورد قاضی نسبت به ماچگونه بود؟چرا به ما توجه نمی کنند ؟ چرا ؟ و ما کاری نتوانیم بکنیم دیگر احساس پوچی میکنم . خدایا تو منزلت ما را برگردان
پاسخ + +7 0 --
باقی 1394/02/30 - 22:56
شماکه نمیتونیدپاداش بازنشستگی بازنشسته های یکسال پیش روبدیدچرااین همه تورسانه هابوق وکرناسرمیدیدکه مطالبات درهفته معلم پرداخت خواهدشد...وزیرآموزش دروغ و...
پاسخ + +14 0 --
مظلوم از ایلام 1394/02/31 - 17:48
با سلام
جناب آقای وزیر محترم من یکی از نیروهای خرید خدمات آموزشی هستم در دوره وزیر قبلی ناعادلانه اخراج شدم و در آزمونی که برگزار شد صبح روز اعلام نتایج اسمم در ردیف قبول شدگان آزمون (البته بدون اعلام نمره) بود و عصر آن روز با اعلام نمره لب مرزی 68/25 یعنی با اختلاف 1/75 نمره من رو رد کردند سوال من اینجاست که چرا در وزارت آموزش و پرورش اینهمه حرف از قانون زده می شه یک چنین کاری رو با ما که با هزاران امید و آرزو دل خوش کردیم به شغل مقدس معلمی یک همچین رفتاری می شه؟ البته این اتفاق نه تنها برای من بلکه برای چندین نفر از نیروهای شرکتی افتاد که همه معترض بودیم اما متاسفانه مسئولین پاسخگو نبودند و نتیجه ای در بر نداشت.
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1394/03/06 - 17:55
با سلام وخداقوت لطفا تکلیف ازمون استخدامی را روشن کنیددیگربس است اضطراب واسترس
پاسخ + 0 0 --
مریم خلیلب 1394/06/31 - 15:56
برادردرزاهدان درسال 91بامدرک دیپلم ودرسن35سالگی چون همسرش دران اداره دارای سمت بود به صورت قراردادی استخدام شد هنوزم قراردادی هستش برادرپارتی نداشتی دنیاباپارتی میچرخه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/03/17 - 16:51
باسلام جناب وزير خواهش مي كنيم درمورد بي عدالتي هايي كه توسط آقاي ...درسازماندهي نيروهاي خانم متوسطه اول درناحيه يك اروميه مي شود رسيدگي نماييد متاسفانه باتوجه به شكاياتي كه سال هاي قبل از اين دو به ارزيابي عملكرد اداره كل آذربايجانغربي شده ورييس ناحيه آقاي اشرفي ومدير كل الان وقبلي هيچ نتيجه اي گرفته نشده است وهمچنان اين دونفر باحمايت بالا دستي ها به پارتي بازي هايشان ادامه مي دهند وهيچ گوش شنوايي دراداره كل وناحيه يك براي شنيدن شكايات ماوجود ندارلطفارسيدگي نماييد.
پاسخ + +4 0 --
علی 1394/03/20 - 20:04
باسلام اقای وزیر خسته نباشید درددلی داریم حیف که گره گشا نیستید حیف وافسوس که امروز شاگردیک معلم دربانک بایدازاستادش بالاتروبهتر باشد حیف که امروز نماینده هاباید ازوزیرمابپرسند ووای برشما اقای وزیرکه امروزمعلم شما از10برج به بعد باموتور وماشین مسافرکشی میکند چطوری راحت میخوابید شمارابه خدا یک فکری بکنیدکه دیگر بااین 1300000نمیشودزندگی کرد اقای وزیرمنتظریم
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1394/03/24 - 13:26
رشد و ارتقای آموزش و پرورش و معیشت فرهنگیان ایران در سال های اخیر

1_حذف تحصیل ضمن خدمت فرهنگیان
2_حذف استفاده از حق مرخصی تمام وقت و نیمه وقت در هنگام تحصیل
3_حذف 5درصد افزایش سنواتی سالانه
4_حذف رتبه تشویقی در ارزشیابی سالانه
6_حذف ده درصد تشویقی در ارزشیابی سالانه (برجستگی)
7_حذف 20درصد تشویقی ارزشیابی سالانه .(برجستگی)
8_ حذف پاداش و کمک هزینه ازدواج
9_حذف تعجیل در گروه ضمن خدمت فرهنگیان
10_ حذف پاداش 176 ساعت در ضمن خدمت فرهنگیان
14_ حذف یارانه و بن کالا
15_ حذف سرویس های حمل و نقل معلمان
16_ حذف پرداخت اضافه کار تقلیل ساعت معلمان بالای 20 سال
17_حذف اضافه کارهای ساعتی
20_حذف شخصیت و احترام معلمان
22_ حذف کلاس های ضمن خدمت حضوری
23_ حذف کلاس های ضمن خدمت غیر حضوری
24_ حذف بازنشستگی زودتر از موعد
پاسخ + +2 0 --
دبیر 1394/04/07 - 15:43
باسلام.خواهشا کسی هم صدای فرهنگیانی رابشنود که بصورت نیروی ازاد باهزاران کمبود وتحقیرشدنهای لحظه به لحظه درمدارس غیرانتفاعی تدریس میکنند.سرکارخانم گرد خردادپارسال قول داده بودید که به اوضاع این نیروها رسیدگی میشود پس چرا خبری نشد!!!ماهم معلم ودبیرمملکتیم وبخشی ازنسل فردا بدست این نیروها تربیت میشوند.اقای زینیوند مدیر کل محترم مدارس غیر انتفاعی فکری چاره کنید دیگه ایندسته از فرهنگیان بریدن.الان تعطیلات تابستانه این نیروها باید هوا بخورن چراکه تعطیلاته وحقوق بی حقوق.موسسین هم که قدرت حمایت ندارندپس شما بگید چه باید کرد.سخن معلم این صدا راکه صدای همه فرهنگیان ازادمدارس غیرانتفاعی است رابه گوش مسیولین برسانید.باتشکر
پاسخ + +1 -1 --
دبیر 1394/04/09 - 13:00
باسلام.فرهنگیانی که بصورت نیروی ازاد در مدارس غیرانتفاعی تدرس میکنند،فراموش نشوند.برخی ازموسسان قدرت حمایت بیشتر جز پرداخت بخورونمیری حقوق ماهیانه ندارند.نزدیک به یک ونیم میلیون دانش اموز در این مدارس تعلیم وتربیت می یابند.اگر واقعا تعلیم وتربیت بخشی از نسل فردا دارای اهمیت است به ایندسته از فرهنگیان هم نگاهکی وسرزدنی بد نیست.
پاسخ + +4 -2 --
دبیر 1394/04/09 - 13:05
برای افزایش حقوق فرهنگیان اقای وزیر بهتره به فکر افزایش حقوق فرهنگیانی باشند که عایله مندند وگرنه خداییش زن وشوهری که فرهنگی اندودارای یک یا دوبچه اوضاعشون خوبه.بهتره فقط فرهنگیانی افزایش حقوق داشته باشند که تنها خودشان فرهنگی اند ودارای دو سه تا بچه اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/04/12 - 11:14
آخه 20 هزار تومن هم شد عائله مندی خرج یه بچه در ماه 500 هزار تومنه نه 20 تومن
پاسخ + +6 0 --
یارحسین کریمی فر 1394/04/10 - 11:41
سلام به استحضار میرسانم در سال 93 دوفرزندم( پسر ودختر) ازدواج کردند با تحویل کپی عقدنامه آنان به آموزش وپرورش ناحیه خرم آباد جهت هدیه ازدواج فورا حق عایلمندی آنان را قطع کردند این در حالیتا یک سال نان خورخانه خودم بودند لذا با گذشت بیش از یک سا ل از هدیه ازدواج خبری نیست تقاضای رسیدگی وپاسخگویی را دارم
پاسخ + +4 0 --
صابر 1394/04/12 - 10:25
با سلام خزانه با 13 سیزده تن طلای خالص پر شده اقای فانی بجنب تا دیر نشده حق ما رو بگیر و بده .درضمن جناب اقای فانی پدر و پدر بزرگ و جد و فامیل ما همگی چه قبل و چه بعد از انقلاب معلم بوده اند ولی می فرمایند شما تحفه اید می گن شما رو خواب غفلت گرفته بیدار شو . باز هم بگم قبل از انقلاب وضع معلمین از پزشکان بهتر بود سفر به شهر های مختلف مثل مشهد و شیراز و اصفهان در تابستان به دستور ... رایگان بود تحصیل رایگان بود تغذیه و کتاب و دفتر و قلم و بیمه فرهنگیان رایگان بود باز هم بگم .وضع معلم از کلیه کارمندان بهتر بود ولی حالا چطور شده با این همه گنج مملکت ما آخر صف قرار گرفته ایم آیا باید یک دیپلمه از فوق لیسانس بیشتر حقوق بگیره کجای دنیا معلمین اینقدر مظلوم واقع می شوند آیا می دانید ما چقدر شهید فرهنگی و دانش آموز داریم ؟ برای چه بعد از 36 سال سختی هنوز از چین و ترکیه هم عقب افتاده ایم /آموزش و پرورش زیر بناست دریابیم . با تشکر
پاسخ + +4 0 --
ابوالفضل 1394/04/13 - 01:19
این آزمون مثلا برای مربیان پیش دبستانی بوده ولی حالا همه حق شرکت در آزمون رو دارند الا مربیان پیش دبستانی از این 5000 سهمیه 25 درصد برای فرزندان شاهده بقیه هم برای فرزندان فرهنگی و حوزه ی علمیه و غیره حالا شما مربیان پیش دبستانی را این وسط پیدا کنید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1394/04/15 - 20:46
با سلام
آقای فانی من یکی از نیروهای مدرسه حمایتی از شهرستان رفسنجان هستم که که دولت حقوق ما نیرو ها را ماهی پانصدوبیست و شش هزار تومن و سی روز بیمه در نظر گرفته اما موسس به ما ماهی سیصد تومن با پانزده روز بیمه داده است.موسس کارتهای بانک و همچنین رمزهای ورود ما رو گرفته و برای اینکه به آموزش و پرورش ثابت کنه ریخته،یکدفعه یک میلیون دویست چهل و سه تومان ریخته و سریع دوباره حساب رو خالی کرده و دوباره روز بعد یک میلیون و یکصدوپنجاه ریخته و دوباره برداشت مرده و در آخر از این دو میلیون و خورده ای فقط هفتصد و پنجاه هزار تومن پرداخت کرده،و از ما بصورت اجبار امضا گرفته که مثلا ما بصورت داوطلبانه خودمون از حق و حقوقمان گذشتیم،تو رو خدا رسیدگی کنید ،این دو بار که ریختن و برداشت کردن دفعه اول بخاطر این بود که بگن دیر کرد شش ماه قبل از سال رو دادن و دفعه دوم بخاطر این ریختن که بگن که حقوق سه ماه بعد از سال را دادن،این حق الناس ،تو رو خدا حموم رو بگیرید اداره آموزش وپرورش رفسنجان بما حق ما نیرو ازادها رسیدگی نمیکنن.
پاسخ + +6 0 --
عشق معلمی 1394/04/17 - 18:17
با عرض سلام خدمت وزیر محترم
یه سوال و اون هم اینه که تکلیف کسانی که با عشق و علاقه سر کلاس رفتند و به تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم پرداختند و با وجود دریافت تشویقی از آموزش و پرورش شهرستانشون با بی عدالتی اخراج شدند و الان با وجود مصوبات مجلس به انتظار نشسته اند که حق از دست رفته به اونها برگردونده بشه چیه؟
آیا فردای قیامت این افراد در همین جایگاهی که شما و دولت محترم می بینید هستند؟
پاسخ + +6 0 --
شرکتی ایلام 1394/04/20 - 12:15
با عرض سلام خدمت وزیر محترم
آقای وزیر ما جمعی از نیروهای شرکتی استان ایلام هستیم که در آزمون سال 90 صبح روز اعلام نتایج قبول شدیم و عصر اون روز با اعلام نمراتی لب مرزی با بی عدالتی ما رو رد کردند آقای وزیر از شما خواهشمندم به خاطر خدا هم که شده و به حق این ماه عزیز، حق پایمال شده ی ما رو بهمون برگردونید و نمایندگان مجلس رو در تصویب طرح دوفوریتی حق التدریسی معلمان شرکتی و مربیان پیش دبستانی همراهی کنید.
پاسخ + +3 0 --
عظیم 1394/04/22 - 23:37
آقای فانی سلام رتبه بندی شاغلین مشخص شد بازنشستگان که سال 85 86 حکم خدمات کشوری رو گرفتن و 92 بازنشسته شدن چگونه این حق مسلم از آنان ضایع شده در حالی که با حکم عالی بازنشست شدیم قبل از اینکه از روش دیوان عدالت اقدام کنیم همانند همکاران شاغل خودتان وضعیت مان را روشن کنید قشنگتر ودلنشین تر است شما رتبه عالی مانرا در سنوات پرداخت نکردید مگر با 1 ملیون دریافتی بازنشسته فرهنگی میتواند زندگی کند
پاسخ + +5 0 --
اولیاء دانش آموز 1394/04/24 - 22:48
جدیدا بخشنامه ای به ادارات فرستاده شده که در اون قید شده کسانی که مدیر و معاون مدارس هستند علاوه بر کار سنگین مدیریتی که خود نیازمند وقت آزاد برای هر چه بهتر انجام دادن کارها و برنامه های آموزشی می باشد مجبورند حتی تا سقف 20 ساعت تدریس نمایند آیا این کیفیت بخشی به وضعیت علمی مدارس است. مدیرانی که با مشغله کاری زیاد مجبور به تدریس اند، آیا با بکارگیری این شیوه اونوقت توقع دارند دانش آموز نخبه تحویل اجتماع بدهند مگر گناه این بچه های معصوم چیست چرا باید چوب بی برنامه گی برنامه ریزان کلان آموزش و پرورش را بخورند چه کسی باید پاسخگو باشد.
پاسخ + +1 0 --
مظلومان واقعی 1394/04/25 - 15:23
با سلام خدمت اقای وزیر.ما قراردادیی های اموزش و پرورش مضلومان واقعی اموزش و پرورش هستیم که پایه حقوق کارگری میگیریم ولی عیدی کارمندی و همچنین دو برابر رسمی ها و پیمانیها پول بیمه طلایی پرداخت میکنیم ما که از ورودی های سال 91 هستیم وبا ازمون وارد اموزش و پرورش شده ایم چرا بعنوان شیرینی توافق هسته ای هم شده این نیروها را به پیمانی تبدیل وضعیت نمیکنید تا مرحمی بر دل زخمی این قشر مظلوم باشید؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 -1 --
اموزگار 1394/05/07 - 13:50
از ماست که بر ماست
خودما در اداره اموزش پرورش محل خدمت مان چندبار بهمون بی حرمتی شده ،چند بار حقوق مان زیر پاگذاشته شد،به من می گویند نه نفر بعد از من کارش درست میشه
ظلم وستم اشکار در محیط ودربین همکاران ماست
دورزدن قانون ،واسطه گری افراد ودخالت پارتی ...
وزیر چگونه موانع را که خودمان باعثش هستیم را بردارد
اول عقب نشینی به مرزهای قانون
پاسخ + 0 0 --
مریم خلیلی 1394/06/31 - 15:59
چون شماهاباپارتی استخدام شدید پیمانی کردن وجذب شما ظلم به مردم هستش
پاسخ + 0 0 --
مریم خلیلی 1394/06/31 - 16:06
شما باپارتی استخدام شدید مانمونشو توزاهدان داریم به ناحقه که شما استخدام بشید یابایدازمون دیگه گرفته بشه یااخراج بشید
پاسخ + 0 0 --
ل 1395/01/16 - 11:32
آقای وزیر یه فکری هم به حال کسانی که به حقوقشان اضافه نشده و در اداره کار میکنند بکنید .انصافتان کجا رفته
پاسخ + +4 0 --
شرکتی های اخراجی 1394/05/09 - 13:48
با سلام خدمت وزیر محترم
وزیر محترم قبلی حق کشی کرد و ما را به دلیل مدیریت غلط آزمون سال 90 با وجود اینکه قبول شدیم اخراج کرد، دولت محترم همدل و همزبان تدبیر و امید هم سن استخدام رو برای کارشناسی از 35 رسونده به 30 سال، بعد از خدا امید و پناه ما جوانان شما مسئولین هستید با این اوصاف به نظر شما امیدی برای ما می مونه؟؟!!
با تشکر:
جمعی از نیروهای شرکتی قبولی صبح - اخراجی عصر
پاسخ + +3 0 --
اموزگار 1394/05/09 - 23:12
سلام جناب اقای دکتر فانی
خواهشمند است به وضعیت نقل انتقالات رسیدگی فرمایید بخصوص ما
خانم ها که تعهد خدمتمان به پایان رسیده
چراکه دربرخی شهرستان ها مدیران حق حقوق مارانادیده میگیرند اکنون که مجتمع ها برداشته شده نیروها نتنها کم نیست بلکه مازاد هم هست اجازه ندهید مارا بازی دهند وشهریور ماه به اختیار خودشان عده ای را منتقل کنند
پاسخ + +3 0 --
فاطمه کشاورزی 1394/05/12 - 14:52
سلام و خسته نباشید در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش
چرا شرایط سنی لیسانس 30 گذاشتید چرا بیشتر نگذاشتید آخه من و خواهرم که متولد 62 هستیم و لیسانس بیکار و چشم امید به این استخدامی بود چرا نا امیدمون کردید تورا به خدا شرایط سنی رو بالاتر ببرید و رشته های شیمی دبیری و کامپیوتر نرم افزار هم بپذیرید
پاسخ + +2 0 --
فاطمه کشاورزی 1394/05/12 - 14:57
سلام آقای فانی
تو رو خدا سن لیسانس رو تو آزمون استخدامی بالای 30 بگذارید آخه
من و خواهرم که متولد 62 هستیم و چشم امید به این آزمون داشتیم
چکار کنیم خواهش میکنم رشته های دبیری شیمی و نرم افزار کامپیوتر
استان فارس هم بپذیرید
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/05/12 - 17:08
جناب وزیر محترم آیا در مملکتی که هزاران شهید جان خود را نثار کرده اند آیا صحیح می باشد در یک شهرستان کوچک در تویسرکان خودرئیس اداره واطرافیان او حرف از جناح راست وچپ بزند وافراد کارآمد را برکنار کند وبگوید چون از جناح راست می باشید. مگر در یک مملکت مسلمان جایی از این سخنان می باشد مگر ایشان بجز اقوام خود واطرافیان فکر کسی از سایر فرهنگیان می باشدخواهشمند است پیگیری شود ونظرات وپیشنهاد مارا به ایشان برسانید با تشکر جمعی از فرهنگیان تویسرکان
پاسخ + +2 0 --
مهشید 1394/05/12 - 20:21
جناب آقای فانی جان بچه هاتون قسمتون می دم این شرط سنی رو واسه استخدامی بردارین من یازده ساله تو مدرسه غیره انتفاعی درس می دم خیلی ظلمه واسه سه چهار ماه زیاد بودن سنم نتونم شرکت کنم حداقل تدریس تو مدارس غیره انتفاعی رو جزوه سوابق کاری بذارین داسه کم شدن سن تو رو خدا خواهش می کنم ازتون
پاسخ + +1 0 --
معلم شرکتی 1394/05/14 - 12:16
وزیر محترم قبلی حق داشتنند حد نصاب نمره را بالا بردند و نیروهای شرکتی قبولی آزمون 90 را اخراج کردند به جاش معلم مرد می فرستند کلاس درس مدارس دخترانه تازه می گن نیروی مازاد داریم.
دوست ندارم نام ببرم اما سال 88 دبیر ریاضی یکی از دبیرستانهای دخترانه بودم که دانش آموزانم از دست یکی از معلمان مرد خیلی شاکی بودند و حالا ما با وجود موفقیت در امر تدریس و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان اخراج شدیم و امثال ایشان مشغول به امر مقدس تدریس در مدارس دخترانه هستند.
پاسخ + 0 0 --
زهرا بهرامی 1394/05/16 - 09:01
باسلام خدمت آقای وزیرخواهشمندم سن لیسانس رابرای استخدامی بالای سی سال بگذارید
پاسخ + +2 0 --
معلم شرکتی 1394/05/16 - 23:48
پناه ما بندگان بینوا هم بر خدا بالاخره خدایی هم هست که صدای ماها رو بشنوه تو کل استان ایلام فقط 12 نفر خواستن اون هم بیشترشون مرد، رشته منو که نخواستن، سال 88 با یه بچه ی کوچک توی یه روستای دور افتاده با عشق و علاقه ریاضیات درس می دادم به خاطر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مقطع متوسطه از آموزش و پرورش تشویقی دریافت کردم در آزمون سال 90 قبول شدم اما وزیر محترم قبلی حق کشی کردند و حد نصاب نمره قبولی را بالا بردند و عده ای دیگه از قبیل خدمتگزارها، معلمین قرآنی( بدون آزمون) و نهضتی های مردودی که حتی حد نصاب اولیه را نیاورده بودن جایگزین ما کردند.
پناه بر خودت خدایا و شکرت حقمو به تو سپردم.
پاسخ + +2 0 --
احمد 1394/05/20 - 11:56
وزیر محترم دراستان خراسان رضوی شهرستان تربت جام باتوجه که اینجانب فرهنگی وآزاده وجانباز 25 درصد هستم وامسال بازنشسته میشوم وفرزندم دارای مدرک لیسانس است ودرپورتال ماده 48 ثبت کردیم وازاستخدامی فرزندم خبری نیست آیا شما ماده 48 انجام ندادید یا بنیاد شهید تربت جام پارتی بازی کرده شما را به خدا واگذار میکنم
پاسخ + +2 0 --
ح س 1394/05/22 - 11:44
به خدا شرم دارم شما (فانی-بله قربانگو مجلس ونوبخت) را وزیر ومدافع معلمان گویم............وزیر بهداشت کجا .. اما وزیر... ما کجا
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/05/30 - 21:26
جناب آقای فانی حرفهای ما فرهنگیان مثل در هاون کوبیدن است من معلم بازنشسته 93تا کی منتظر پرداخت پاداش باشم چرا جواب نمی دهید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1394/05/30 - 21:29
اگر نمی توانید ادای تکلیف کنید برید کنار هرچند ما فرهنگیان شانس وزیر نداریم همیشه از در عقب صندلی جلو وزیر ما فعال است(خدا به داددل ما برسد)
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/05/30 - 23:36
جناب وزیر تاکی مظلوم بمانیم وشماتوی سرمان بزنید به خدا از بی عرضه گی نیست. ماتاالان مراعات دولت ونظام راکردیم کجای دنیا معلمینش برای امرار معاش کارگری ویا درمشاوراملاکی چای میریزند به خدا شرمنده زن وفرزندانمان هستیم خود شما چقدر حقوق دریافت. میکنید خون فرزندان. شماقرمزترازخون فرزندان ماست مردباش بگوچقدرحقوق میگیری. ظلم. بس است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/05/31 - 23:53
اسلام جناب مدیر محترم سایت چراهیچ پاسخ ازوزیرمحترم یایکی ازمسیولین درجواباین همه درددل وگلایه ها دیده نمیشه مگرمردم بازیچه شما هستند ازچه راهی مابایدصدایمان رابه مسیولین برسانیم خفه شدیم بی انصافها. اگراحیقاق حق کنیم محارب میشویم مگرشمادردورنج مابازنشسته گان رانمیدانید مافقیرهستیم زیرخطفقر هستیم بایک میلیون وسیصدتومان چهخاکی برسرمان بریزیم داد داد دادازبیداد
پاسخ + +2 0 --
حمید بهروزی نیا 1394/06/01 - 13:04
سلام،جناب آقای وزیر خواهشمندم پاداش فرهنگیان بازنشسته(بعد از مهر 93 را پرداخت فرمایید مشکلات و گرفتاری هایمان بسیار هست و دیگر اینکه آیا افزایش حقوق فرهنگیان(رتبه بندی) شامل بازنشستگان فرهنگی نمی شود؟
پاسخ + +1 0 --
دبير 1394/06/05 - 00:02
سلام اقاي وزيرواقعا اين ساماندهى امسال عادلانه است؟مندبير با١٣سال سابقه يتدريس درپايه يپيش به راهنمايي بروم وهمكاري بدون حتى يك سال تدريس دراين مقطع جاي مرا بگيرد؟
پاسخ + 0 0 --
دبير 1394/06/05 - 00:14
با سلام شمارا به خدا صداي اعتراض من معلم رابه نحوه ي ساماندهي متوسطه دوم به اقاي وزير برسانيد ،فقط به دليل نيمه وقت كاركردنم سابقه ي ١٨ساله خدمت درپايين ترين منطقه ي تهران ناديده گرفته شده ومرابايك تمام وقت مقايسه كرده اندبه همين دليل امتيازم كم شده وبايد به راهنمايي بروم هال انكه ١٣سال سابقه تدريس درپايه ي پيش رادارم.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/06/07 - 01:52
نمیشه وزیر بهداشت رووزیر آموزشوپرورش هم کنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/06/25 - 20:25
جناب اقای فانی؛
با سلام خدمت شما؛
اعتراضی نسبت به نحوه ی ‍‍‍پست بندی دارم که امیدوارم شما که وزیر دولت تدبیر و امید هستید ترتیب اثر دهید.
در فرم پست بندی هیچ ارزشی برای سواد و علم قایل نیستید و فقط به تجربه اندیشیده اید.
هرچند تجربه بسیار مهم است اما باید به تفاوت مدرک ها از انواع دانشگاه ها و معدل الف نسبت به سایر معدل ها توجهی شایسته مبذول شود تا عبور از سد کنکور و تلاش در دانشگاه انگیزه ی مناسبی برای دانشجویان و معلمان آینده شود.
ما ز یاران چشم یاری داریم...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/06/26 - 05:32
سلام آقای فانی لطفا زنان سرپرست خانواده در رتبه بندیها مد نظر جنابعالی قرار بگیرد با تشکر فراوان من الله توفیق
پاسخ + +1 0 --
لیلا 1394/07/06 - 16:48
چراازمافرهنگیان بابت کلاسهای ضمن خدمت وجه دستی می گیرند ومسئولان می گویند اگر پول ندهید گواهی صادر نمی شود
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1394/07/09 - 18:01
با سلام جناب آقای فانی چرا جلوی پیشرفت علم رو سد می بندید چرا معلمان حق ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رو ندارن نکنه می خواهید همه بیسواد و معتاد بار بیان یا ثروتمندا برن درس بخونن فقرا نه به هر حال این بخشنامه 17/6/94 مبنی بر عدم ادامه تحصیل فرهنگیان که می گه فقط یکبار از مزایای مدرک می تونی استفاده کنی رو لغو کنید شرکت مخابرات با همین مدرک یک میلیون به حقوقش اضافه می شه فرهنگی 100 هزار تومن که عمرش رو برای عزیزان دانش آموز صرف کرده ... با تشکر
پاسخ + 0 0 --
سید 1394/07/13 - 16:00
با سلام جناب آقای فانی لطفا این تبعیض درتفاوت تطبیق بردارید من با همکارم بامدرک وسنوات یکسان ا120هزار کمتر میگیرم چو ن در سال 88مدیر نبود م واقعا این ظلم است
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته۹۳ 1394/07/21 - 01:28
اقای وزیر شما را به هر که میپرستید پاداش پایان خدمت بازنشستگان مهر ۹۳ را پرداخت کنید بخدا قسم بدهکاریم طبق وعده شما که گفتید تا پایان نیمه اول سا۹۴ واغاز سال تحصیلی ۹۴-۹۵ پاداش بازنشستگان به طور کامل پرداخت میشود پول دستی قرض گرفته ام سرپناهی برای خانواده ام خریده ام چک دادم سیزده ما گذشت فکر میکردم وعده شما عملی میشود ابرو گرو گذاشته ایم پاداشمان را پرداخت کنید تا دعاگوی جنابعالی باشیم
پاسخ + +1 0 --
نام من مهم نیست 1394/07/25 - 11:21
با سلام چرا پاداش فرهنگیان بازنشسته را پرداخت نمی کنید سازمان های دیگر بلا فاصله پس از بازنشستگی کارمندان خود پاداش آنها را دو یا چند برابر می پردازند ولی فرهنگیان باید پاداش خود را از آقایان گدایی کنند و آنها هم مثل همیشه با قول و وعده های واهی پرداخت پاداش را ازاین ماه به آن ماه انداخته و در نهایت نبود پول و نداشتن بودجه را بهانه می کنند اگر بودجه ندارید پس چرا برای جاهای دیگر دارید یک بوم و دو هوا که نمی شود
پاسخ + +1 0 --
احمدی 1394/07/30 - 23:09
اقای وزیر یک معلم ابتدایی با 5 روز کار در هفته و داشتن کلاس چند پایه مثل پایه تحمیلی ششم و تدریس 52 ماده درسی و تدریس در دورترین روستا ها باید سن بازنشستگیش 27 سال باشد
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی بازنشسته 1394/08/03 - 18:10
پس از 30 سال افتخار خدمت در رسته هنرآموزی مهرماه 1393 بازنشسته شدم ودارای دوفرزند پسر ویک فرزند دختر می باشم که که هرسه دارای تحصیلات دانشگاهی و به سن ازدواج رسیده اند وهرسه به شغل مسکن وهزینه ازدواج نیاز دارند استخدام آموزش وپرورش هم شامل هیچکدام از فرزندان من نشد وکمتراز چهار ماه به مراسم عروسی دخترم مانده که باید جهیزیه ومخارج عروسی را تأمین کنم پسربزرگم به سن 27سالگی رسیده وبه دلیل مشکل مالی حاضر به ازدواج نیست چطور برای رتبه بندی بودجه تصویب میشود اما پاداش پایان خدمت بازنشتگان نادیده گرفته می شود آیا سزاوار است چرا پاداش به صورت قسطی پرداخت میشود دراین صورت برکت نداشته وباز نشته خیری ازآن نمی بیند از مهر 93 تاکنون فقط حدود 10درصد از پاداش به ما پرداخت شده است جناب وزیر آرزوی هر پدر سروسامان گرفتن فرزندانش است از حضرتعالی عاجزانه تقاضا دارم دستور فرماییدتاباقیمانده پاداش پایان خدمت ما بازنشستگان دریک مرحله ودراسرع وقت پرداخت شودتاشرمنده خانواده نشویم
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1394/08/09 - 12:36
سلام جناب وزیر شمارا به خدا دستور پرداخت پاداش بازنشستگان نیمه دوم 93 را بدهید که زندگی ما بسیار سخت شده است چون حقوق بازنشستگان کم است و افزایش هم نداشته است .
پاسخ + 0 0 --
انیس 1394/08/09 - 13:22
با سلام به وزیر اموزظ وپرورش دولت تدبیر وامید که ما بازنشتگانسال93را واقعا ناامید کرد نه خبری از پادا ش پایان خدمتمان شد نه رتبه بندی چون نه ماه زودتر ا. همکار خود بازنشت شدیم اختلاف حقوقی یک میلیون بیشتراز ما باشد وپاداش پیان خدمت نیز چهل میلیون باشه کجای عدالت خدا د ر دولت تدبیروامید
پاسخ + 0 0 --
خوشبخت 1394/08/14 - 20:05
من 30 ساله دبیر علوم تجربی با مدرک لیسانس و سابقه تدریس 8سال و دانشجوی ارشد رشته فیزیولوژی ورودی بهمن 91 هستم و هنوزم تمام نکردم و به خاطر طولانی بودن پایان نامه ام
با این همه زحمت که کشیدم درس خوندم و چند ماهی دیگه مونده که دفاع کنم
حالا میگند که مدرکش اعمال نمیشه
چرا قبلا نگفتید چرا نباید ما ادامه تحصیل بدیم ادامه اش صفحه بعد
پاسخ + 0 0 --
خوشبخت 1394/08/14 - 20:07
ادامه صفحه قبل

و از خیلی خیلی از شغل معلمی خوشم میاد و با این همه مشکلات باز هم راضی نیستم انصراف بدم
چون که خیلی از رشته ها رو میتونستم قبول بشم ولی زدم تربیت معلم
و این هشت سالی که معلم بودم هیچ چیز پس انداز ندارم همش خرج خانواده و ادامه تحصیل دادم و میخوام دکتری هم بخونم
اصلا 5 میلیون هم پس انداز نکردم که برم از طریق صندوق ضروری وام بگیرم
و نه خونه ای ساختم و نه ماشینی خریدم
فقط یک موتوری هم سال اول خریدم که با اون از این مدرسه به اون مدرسه میرم
و ازدواج هم نکردم . با این مشکلات مگه میشه

اقای وزیر از شما میخوام که همه مدارس ر و هوشمند کنید
حداقل ویدیو پروژکتور به همه مدارس بفرستید
چون هر چی این سالها بود از جیب خودم خرج کردم دیگه هیچی ندارم مثلا کلا وسایل ازمایشگاهی برای درس علوم این هشت سال که مدارس ها میرفتم خودم میگرفتم
هیچی ندارم
پاسخ + 0 0 --
علی 1394/08/17 - 23:27
سلام حقوق معلمان پزوهشی حلی 10 را حدود یک سال هست که پرداخت نکرده اند
پاسخ + 0 0 --
حیدررستمی09183347410 1394/08/18 - 12:06
سلام جناب اقای وزیر بنده معلمی بازنشسته وجانبازی جبهه رفته که دخترم در ازمون 94 اموزش وپرورش شرکت کرده سهمیه ایثارگری وفرزند فرهنگی برایش محاسبه نکرده اند خواهشمند است دستور اصلاح صادر فرمایید تلفن 09183347410
پاسخ + 0 0 --
یک معلم نا امید 1394/08/25 - 19:31
با سلام ، این افزایش حقوق چرا شامل بند اول ودوم نمیشود ، ما با 30 سال سابقه دعوت به کار شدیم ، پس ما ضرر کردیم ،و چرا اینقدر مالیات برای این افزایش کم شده.
پاسخ + 0 0 --
همتی 1394/09/03 - 17:06
سلام جناب وزیر
ان همه وعده وعید برای تولد فرزند چرا حتی مرخصی 15 روزه اقایان را اجازه اجرایی ندادید لطفا پاسخ بدهید
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/09/12 - 01:51
قول دادید که معلم ابتدایی باید 27 سال خدمت کند به خاطر 1 -خدمت در مناطق روستای و محروم 2- داشتن کلاس چند پایه 3- داشتن پایه تحمیلی ششم 3- تدریس 52 ماده درسی همزمان 4- رفتن به کلاس درس در 5 روز هفته 6- همزمان اداره مدیریت مدرسه پس به قول خود وفا کن ای انسان
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/09/18 - 21:34
بعد از یک ساعت پیاده روی به مدرسه رسیدم کلاس سرد - دانش اموزانی که دستشان تو جیب بود گفتند سلام اموزگار بخاری نفتی را روشن کردم و شروع به تدریس کلاس اول بعد از 20 دقیقه کلاس دومی ها گفتند پس ما اموزگار کلاس دوم را هم شروع کردم دیدم کلاس سومی ها گفتند ما بعد چهارمیها و بعد کلاس پنجمی ها و بعد ششمی ها داشتم گریه می کردم یکی از ششمی ها گفت آموزگار چرا گریه می کنی گفتم برای این همه ظلم که به یک معلم ابتدایی می شود باید معلم 6 پایه باشد 56 ماده درسی را تدریس کند و 5روز هفته سر کلاس باشد در حالی که یک معلم راهنمایی یا دبیرستان در هفته تنها 2 روز کلاس دارد
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/09/19 - 22:52
این کار و ظلم حاجی بابای هر گز در ذهن معلمان ابتدایی فراموش نمی شود که پایه ششم را یک شبه به مقطع حساس ابتدایی اضافه کرد در حالی که ابتدایی 5 روز در هفته کلاس دارند چند پایه هستند باید 56 ماده درسی را تدریس نمایند در مناطق دور افتاده و محروم هستند پایه ششم را هم به انها تحمیل کردند اقای حاجی بابای دیگر خودت را کارشناس معرفی نکن چون امتحان خودت راپس دادی بر گرد به همان جای که علوم قرانی را خواندی
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/09/24 - 20:43
ما هم بیکاریم که کامنت می گذاریم کی می خواند معلم ابتدایی هیچ کس به فکرش نیست تنها راه چاره فرار از این مقطع است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس72 1394/09/25 - 19:08
سلام جناب وزیرمیشه یه خبری ازماده48بدین خسته شدیم ازبی خبری هرکی یه چیزی میگه یکی امیدوارمیکنه یکی ناامید لطفا تصمیم اخرتون رو اعلام کنین ماروراحت کنین .لطفا لطفاباتشکر
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/09/28 - 23:47
در این سرمای زمستان تنها معلم ابتدایی است که درد می کشد سرما می خورد تصادف می کند خطر گرگ وسایر حیوانات وحشی سر راهش است چون محل خدمتش اکثر در روستاهای دور افتاده است ایا انصاف است که همان همکار او که محل خدمتش در شهر هست تنها 2 روز در هفته کلاس دارد ان وقت حاجی بابای پایه ششم را هم یک شبه به ابتدایی اضافه کرد تا دبیران راهنمایی و دبیرستان راحت تر باشند من خودم دیروز یک ساعت باگرگ جنگیدم اگر اهالی روستا نبودند مرا می خورد
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1394/10/01 - 17:57
سلام دراین زمانه که اینقدر بحث از مشکلات فرهنگیان به میان آورده می شود آیا همکاران محترم ومسولین محترم آموزش وپرورش استان سیستان وبلوچستان آگاه هستین که همکاری بابت درمان فرزندش آن هم درست زمانی که حقوق معلمین واریز گشته بود مجبور به فروش وسایل زندگی اش شد.آیا کسی پی گیر نمی شود که به چه مجوز بانک ملی اقدام به مسدود نمودن حساب حقوقی یک معلم باهزاران درد ومشکل می نماید.حال اگر ضامن گشته واقساط محوقی که به دلیل کم لطفی وام گیرنده صورت گرفته به یکباره از حساب معلمی که چشم انتظار حقوقش بوده ودرست زمانی که به هزارامید می رود تا با برداشت حقوقش به درمان فرزندش رسیدگی کند ویا نانی تهیه نماید وبادست پر به خانه وروی به فرزندانش برود درنهایت شرمنده انها شود.ایا چنین حقی بانک ملی دارد واگر دارد بانکهای دیگر چرا نمی توانند؟چون ما حقوق بگیر بانک ملی هستیم .کاش اطلاع رسانی از قبل به ضامن داده شود وکاش مسدود کردن حساب یه معلم از یک قانون وقاعده خاصی پیروی میکرد نه ان که بات ۲۰۰هزارتومن بدهی کل حسابش را بسته که حتی پول نانی قابل برداشت نباشد.ایانمی توان حقوق ما فرهنگیان دربانکهای دیگر پرداخت شود ؟
پاسخ + 0 0 --
علی جهان آرا 1394/10/10 - 22:50
اقای وزیر در شهرستان قروه کردستان همین هفته یک همکار ابتدایی وقتی صبح زود می خواست سر کلاس چند پایه برود تا 52 ماده درسی را در 5 روز هفته در روستا شعبانی تدریس کند طعمه گرگ شد و هیچ رسانه ای چیزی نگفتند فقط لباس های او مانده بود آن وقت تو می خواهی سن بازنشستگی معلم را 35 سال کنید این یعنی جنایت علیه معلم
پاسخ + +1 0 --
علی جهان آرا 1394/10/13 - 11:04
اقای فانی ما معلمان هزار زخم داریم به جای درمان زخم ما روی آن نمک می پاشید با این وضع ما نمی توانیم 35 سال خدمت کنیم عدهای را 25 سال با حقوق 30 روز بازنشست کردید حال می خواهید ما را بدبخت کنید به خدا من 28 سال سابقه دارم دیگر توان ندارم 35 سال خدمت کنم
پاسخ + +1 0 --
احمدی 1394/10/13 - 11:12
همین را کم داشتیم که باید 35 سال خدمت کنیم دو دختر ویک پسر دارم که همه لیسانس دارند اینها را سر کار نمی اورند ان وقت از من معلم مریض با سابقه 29 سال می خواهند 5 سال دیگر تدریس کن ای معلمان بر ضد این خیانت فانی بپاخیزید
پاسخ + 0 0 --
منیره 1394/10/21 - 19:54
با سلام
اقای فانی در مقطع ابتدایی ومخصوصا پایه های پایین قبل از معلم بودن باید از بچه ها مراقبت کنند چه برسد به تدریس .لطفا ارزشیابی را سخت نکنید .دانش اموز کلاس دوم یا اول که هنوز مفهوم سوال را نمی فهمد چگونه میتواند خود سنجی انجام دهد یا پوشه کار خود را مرتب نماید.هر روز بر کاغذ بازی ها افزوده میشود ومعلم ناچار از فرایند یاد دهی دور می افتد .لطفا یک هفته به طور مداوم در یک مدرسه ی ابتدایی مستقر شوید تا مشکلات را بیشتر ببینید.
پاسخ + 0 0 --
رض موئدی 1394/10/27 - 11:39
با سلام به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران . جناب آقای فانی . سلام و ارادت . آیا می دانید چقدر اختلاف حقوقی ومزایا و رفاهیات بین شاغلین منظورم معلمین ثروتمند و کارمندان اداری شاغل میلیونر آموزش و پرورش با بازنشسته ها و جود دارد . به نظر شما افزایش حقوقی 95 به سقف 1/5 میلیونی چقدر تفاوت دارد با حقوق چند میلیونی معلمین شاغل و کارمندان اداری شاغل آموزش و پرورش و بماند که در این میان بازنشسته های سال 88 به کل فراموش شده اند .
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته مهر ۹۳ 1394/10/28 - 20:16
می خواستم بگم آقای وزیر ... وزارتو رها کن
پاسخ + +1 0 --
فرشته 1394/12/03 - 19:09
با عرض سلام خدمت وزیر محترم و خسته نباشید
اقای وزیر خواهش میکنم فرم انتقالی را اصلاح کنید چرا که در فرم انتقالی امتیاز برای همه قسمتهای یک منطقه محروم یکسان اعمال شده یعنی کسیکه در روستای دورافتاده یک منطقه است با کسیکه در قسمت شهریه ان است امتیازش را یکسان گفته اند.و دیگر اینکه میانگین نمره ارزشیابی کسیکه 90 باشد با کسیکه 95 باشد یک امتیاز مشابه حساب میشود ایا منصفانه است ؟من خرداد 94 با وجود ارزشیابیه 95 و سابقه تدریس روستا باهمکارم که ارزشیابی اش 91 و در قسمت شهریه منطقه تدریس داشت برابر شد و اکنون با بچه شیرخوار رفت و امد میکنم به دلیل مساوی بون تکلیفمان را روشن نکردند.خواهش میکنم رسیدگی کنید.
با سپاس
پاسخ + 0 0 --
مریم ساقی -33800709 1394/12/04 - 21:55
با سلام خدمت وزیر محترم آموزش وپرورش
متاسفانه با قوانین ناقص در این وزارتخانه بین خود ما فرهنگیان نیز تبعیض وجود دارد من جمله در اعطای طبقه شغلی تشویقی که بعضی از همکاران با دارا بودن پنج سال امتیاز ارزشیابی سالانه بالای 85 از یک طبقه شغلی تشویقی برخوردار شدند . متاسفانه با رای دیوان عدالت اداری این مصوبه امسال لغو شده وبنده نتوانستم از مزایای این طرح برخوردار شوم سوال اینجاست که اگر این مصوبه غیر قانونی بوده چرا تابه حال اجرا می شده ودر غیر این صورت چرا دیوان عدالت اداری رای به ابطال آن داده است ثانیا اگر این مصوبه غیر قانونی بوده طبقه شغلی اعطا شده به بعضی همکاران باید برگشت داده شودتا رعایت عدالت شود. لازم به ذکر اینکه اینجانب به مدت 15 سال در منطقه محروم خدمت می کنم ومتاسفانه تا کنون نتوانسته ام از مزایای گروه تشویقی ویا طبقه شغلی تشویقی استفاده نمایم.منتظر پاسخگویی هستم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/12/09 - 21:48
با سلام
چرا معلمانی که درتاریخ 94/7/15 24سال انها تمام میشود رتبه عالی شامل انها نمیشود
پاسخ + +1 0 --
تقی 1394/12/07 - 18:15
اینجانب دبیرادبیات و سال 88 بازنشسته شدم ومحل خدمتم جزیره خارگ بود اینک نه مسکن دارم و نه تابحات وامی دریافت کرده ام شاید باورنفرمایید ایا میشود عدالت راتعریف کرد؟ مستاجرهستم وساکن ملاردم شماره تلفن من 02165106087و 09012819763 هستش البته درملارد دستفروشی میکنم نزد همسرم شرمنده ام اگر ازخدا ترسیدید بامن تماس گرفته تادرد دلی کنیم . بدهکارم و محتاجم البته خیلی زجر کشیدم تا الونکی فراهم کنم اما بارتی نداشتم وکسی ضامنم نمیشود . اگر خدا وقیامت حقیقت دارد حتما کسی بیدا خواهد شد تادردهایم را برایش بازگو کنم و برایم غصه بخورد . والسلام .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/12/09 - 21:58
چراارتقا رتبه بندی بعد از تاریخ یک مهر اجرا نمی شود بنده 15مهر رتبه عالی شاملم شده اما کار گزینی می گوید نمی تواند اعمال کند چرا؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/12/09 - 21:59
چرا رتبه عالی بر ای فرهنگیانی که بعد از مهر امسال سال تحصیلی 95 - 94 سابقه خدمتشان به 24 سال رسیده است، اعمال نمی شود.
پاسخ + 0 0 --
تقی 1394/12/09 - 21:59
کسی بامن تماس نگرفت و باید از وعده وعیدها مایوس شد بخدا سردمداران وزارت بدانند هم دنیایشان تباه خواهدشد وهم اخرتشان وسرگذشتی بدتر از ستمگران گذشته درانتظارشان است زیرا وعده های بروردگار عالم محقق است اگر بدرد من معلم نرسید من به وعده های بروردگارم امیدوارم و دستش از استین ملت مظلوم بیرون خواهد امد اومنتقم است . ایا یک دبیری که سی سال صادقانه خدمت کرده اینک باید مستاجرباشد ودستفروشی کند . چرا به درد ما نمیرسید مگر شما خانواده ندارید ایا شده تابحال برای درمان اعضای خانواده تان درمانده باشید؟ داستانسرایی نمیکنم اینها حقیقت مطلق نتیجه سالها ندانم کاریهای کاریهای دولتهای بعداز انقلاب است . والله در قیامت همه شما اعم از وزیر وسایر ابزار اجرایی وزارتخانه گرفتار خواهیدشد از خدابترسید . بس است دروغ بردازی کافی است سری هم بما بزنید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/12/09 - 22:03
.

با سلام خدمت وزیر محترم آموزش وپرورش
ا نصاف است كه دو معلم که مدرک وسابقه یکسانی دارند حقوق متفاوتی داشته باشند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/12/14 - 16:25
ب

اینجانب یک نیروی فرهنگی می باشم که در پست های متفاوتی مشغول به خدمت بوده و هستم پیشنهاد وانتقادی برسیستم مدیریتی در مدارس داشتم از انجا که نوع مدیریت در هر نهاد وارگانی تاثیر بسزایی در روند پیشرفت اهداف ان نهاد ویا ارگان دارد وآموزش وپرورش هم نه تنها جدای از این امر نیست بلکه مهمتر از هر نهادی می باشدو مسئولیت تعلیم وتربیت وپرورش انسانها ونیروهای مستعد وپاک را داراست نیرو های که به عنوان مدیردر مدارس خصوصا مقطع ابتدایی می باشند بعضا ده سال ویا حتی بیشتر در این پست مشغول به خدمت می باشندو تبدیل به مدیرانی با یک متد وروش ثابت مدیریتی شده اندوبعضا محیطی یکنواخت وخسته کننده درمدارس ایجاد گردیده خواهشمند است چنین نیروها هم باید سازماندهی شوند (ویا نیروهای مستعدی هستند که می توانند در این پست مشغول به خدمت باشند ولی از نیروی چنین افرادی استفاده نمی گردد اگر پست مدیریتی هم هر چهار ویا پنج سال سازماندهی شوند تمامی مدارس از تجارب اموزشی گوناگونی برخوردار می شوند
پاسخ + 0 0 --
س 1395/01/16 - 11:25
با سلام خدمت وزیر محترم
آقای وزیر چرا بین فرهنگیان تبعیض قائل می شوید
.آخه تاکی این همه تبعیض .به حقوق همه کارمندان اداره اضافه شده ولی به افرادی که در دبیرخانه و بایگانی کار میکنند نشده .مگه کسانی که در دبیرخانه و یا بایگانی و یا سرایدار هستند کار نمی کنند .بیشترین کار را اینها انجام می دهند پس چرا اضافه حقوق شامل همه معلمها و بقیه کار کارمندان اداره شده ولی شامل این افراد نشده .آخه عدالت چی میشه .نه رتبه شمامل این گروه شده نه اضافه حقوق مگه اینها از نظر شما آدم نیستند .یه فکری هم برای این گروه بکنید .
پاسخ + 0 0 --
داود 1395/01/16 - 16:06
با سلام و تبريك سال نو اينجانب يكي از اعضاي شوراي اسلامي و عضو انجمن اولياي روستا ي اكبراباد هستم طي نامه اي كه از طرف مردم روستا ي اكبرآباد( با 160 دانش آموز) از شهر ستان شازند به شورا اسلامي مبني بر اين كه مدير دبستان شهداي اكبر آباد ، مردمي ،زحمت كش ودل سوز ترين مدير است. لذا خواهشمند است جهت انتقال ايشان به جاي ديگر اقدام نشود
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1395/01/18 - 23:38
سلام بااحترام :احمدمحمدی از نهاوند با25 سابقه تدریس که دریازدهم مهر ماه 94 شامل رتبه عالی شدم واز دادن آن امتناع کردن درحالی یکم مهر همه رتبه عالی را گرفتن وبنده با ده روز اختلاف حدود 7ماه ماهی 250 هزار ضرر کردم وفکر کنم این واقعآ بی عدالتی است لطفاً بنده رایاری کنید وخواهش می کنم پاسخ را برایم پیامک زنید
پاسخ + 0 0 --
ک 1395/01/24 - 10:25
با سلام خدمت خدمت دست اندر کاران محترم : به عرض ورسانم که در شهرهای استان خراسان شمالی چرا به همکگاری که مدرک ارشد دارد و می خواهد بیش از 30سال خدمت کند حق ندارد در پست معاونیا مدیر بایستد و باید به کلاس برود و فرد دیگری با پست های مختلف جایگزین شود
پاسخ + 0 0 --
محمد 1395/02/11 - 15:41
سلام جناب آقای فانی لطفا به فکر سرایداران ومدرسه یاران هم باشید چرا شامل رتبه بندی نمی شوند مگرماهم فرهنگی نیستیم
پاسخ + 0 0 --
رضا 1395/02/19 - 08:26
با سلام خدمت وزیر آ.پ
چند گلایه از جنابعالی به شرح زیر
1 آقای وزیر باید جسور و قاطع باشی تا بتوانی حرفت را به کرسی بشانی
2آقای وزیر این همه ممنون و تشکر از مقام معلم چرا به فکر همکاران استانهای کشور (خراسان رضوی) نیستی فقط بوق سورنا میزنی و بس
3آقای وزیر هفته معلم تمام شد کو تقدیر و تشکر شما ؟ فقط بلوف بزن و بخند به ریش همکارانت
4آقای وزیر بخودت بیا . سرت را از لاکت دربیار ؟ ببین چه خبر بین همکارانت دارند چوبه سهل انگاری شما می خورند
5آقای وزیر عاقبت هر انسان عرت و احترام فرد در خدماتش و اعمالش میباشد
صدای همکاران شما از استان خراسان رضوی
پاسخ + 0 0 --
رضا 1395/02/19 - 08:30
چند شکایت از طرف همکار فرهنگی شما :
الف : آیا یک لیسانس امور تربیتی می توان معاون آموزشی ابتدایی باشد
ب: آیا یک دبیر فیزیک می توان معاون پرورشی ابتدایی باشد
ج: آیا یک لیسانس مشاوره میتوان معلم پایه ششم ابتدایی باشد
ح: آیا یک لیسانس ریاضی متوسطه می توان مربی بهداشت مقطع ابتدایی باشد
و.............
آقای وزیر محترم عاجزانه خواستار رسیدگی به وضعیت این همکاران باشید نزارید تجربیات و تلاشهای آنها در امر تدریس به فنا برود . اگر میخواهید آخرتی برای خود داشته باشی و دعای خیر اکثر همکارانی این جوری خدمت می کند بدرقه راهتان باشد به این وضع اسف بار رسیدگی کیند
از طرف جمعی از همکاران ناحیه یک خراسان رضوی
پاسخ + 0 0 --
علیرضا میرزایی 1395/02/21 - 07:01
با سلام اقای فانی وزیر محترم اموزش وپرورش بنده پایان سال 94 بازنشست شده ام ولی بجای تقدیر و تشکر از یه کارمند پس از سی سال حکم بازنشستگی بنده را با تنظیم بدهی 13600000 تومانی به بنده تقدیم کرده اند و در جواب میگویند شما 12 سا و چهار ماه بیمه تامین اجتماعی بوده و سپس تغیر صندوق داده اید که اصلا هیچگونه درخواستی در پرونده بنده وجود ندارد در حال حاضر اقساطی از حقوق بازنشستگی کسر میشود به چه دلیل مگر بیمه بنده اختیاری بوده تورو خدا بداد بنده و امثاهم برسید
پاسخ + +2 0 --
آرمین 1395/02/29 - 11:22
سلام جناب وزیربنده در مورد غیرعادلانه بودن امتحان ورودی تیزهوشان ونمونه دولتی پایه ششم حرف می زنم.چراکه این یک کنکور غیراصولی وناعادلانه است وفقط جمعی از بچه ها که قبلا از طریق آموزشگاهها ومدارس غیر دولتی دوپینگ شدند در این امتحان قبول می شوند لطفا یا از خیر این امتحان وکنکور بگذرید که می دانم غیرممکن است چون خیلی از معلم ها ازین طریق وبا تدریسی خصوصی با هزینه های کلان امرار معاش می کنند ولی لااقل ی سهمیه ای برای مدارس غیردو دولتی تعیین کنید تا ببینیم در مدارس دولتی هم تیزهوش است یا نه؟ آخر چطور ممکن است که همه تیزهوشان فقط در مدارس غیر انتفاعی باشند پس بقیه کشکند؟لطفا یک تغییرات اساسی در این مورد بدهید .ممنون از توجه شما...
پاسخ + 0 0 --
اوس تقی بازنشسته 1395/03/02 - 00:14
باتوجه به ان همه درددل کسی سراغ مانیامد اما بدانید وعده های بروردگار محقق است . اگر کرامت وعزت انسانهای مومن لگدمال شد بدانید قهرالهی در کمینتان است و سرنوشتتان باستمگران قبل از خود گره خواهدخورد. ان ربکم لبا المرصاد . تمامی امکانات جمهوری اسلامی را برای خودتان تقسیم کنید ماهم خدایی داریم ونرید ان نمن ...................... ازمدیر سایت ممنونم که درخواستها و استمداد ما فقیر فقرا را منعکس میکنند. موفق باشید. وماتوفیقی الا با ............
پاسخ + 0 0 --
عامری 1395/03/30 - 23:42
خجالت اوره چندرغاز افزایش حقوق که انقدر دیرکردن نداره .در ضمن چه کسی این نظرات را میخونه بخدا هیچکس البته خودشون میدونند که تو مملکت چه خبره اما خودشونو به خ یت زدند .تا وقتی امثال فانی وزیر باشند همینه .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/04/01 - 16:57
سلام . واقعا باعث تاسف است که برای افزایش حقوق فرهنگیان تدبیری اندیشیده شود ولی با بی تدبیری قشر کم درامد و زحمتکش خدمات در ان دیده نشوند .
پاسخ + 0 0 --
علی بخش 1395/04/02 - 11:36
سلام لطفا پیگیری کنید که چرا حقوق و معوقات معلمان را نمیدند؟ آیا این درسته که با سود پول خودمون به خودمون حقوق بدند؟ آیا این آقایان مسلمون هستند؟این است احترام به کرامت انسانی و معلمان؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/04/14 - 09:59
سلام علیکم برادره فانی.دوست عزیز چهار ماه است که از سال میگذرد هنوز شما راهی برای اضافه کردن حقوق قشر زحمتکش و کم درامد سرایداران و نیروهای خدماتی پیدا نکرده ای تا کی فرزندان ما حسرت چیزهایی را بخورند که خیلی نا چیزند و ما تا کی شرمنده ی خانواده ی خود باشیم مگر شما خودتان وجدان ندارید شما در این چند سال برای ما چکار کرده اید . اصلا بیداری ؟ ما حقوق چند صد ملیونی نمیخواهیم یا وام های کلان بدون ضامن و بهره نمی خواهیم ما فقط میخواهیم حقوق مان در سطحی باشد که در راستای خط فقر جلو برویم نه اینکه زیر خط فلاکت باشیم . به امید روزی که نباشی. یا علی مدد
پاسخ + 0 0 --
شهلا 1395/04/22 - 17:03
باسلام خدمت وزیر محترم از سال 72 به مدت 9 سال در رباط کریم خدمت کردم با هزار مشقت بدون سرویس ومشکلات زیاد تعهد خدمت نبودم و بعداز آن همه سختی تعجیل در گروه به من تعلق نگرفته که البته یک سال هم در روستا خدمت کردم جناب وزیر ایا این ظلم در حق ما نیست که بخشنامه ار سال 88 حساب شود پس فرق من که باید هر روز 20 کیلومتر راه می رفتم با کسی که در شهر خودش خدمت کرده چیست ایا این ظلم نیست؟
پاسخ + 0 0 --
سعید حیدری گلباغی 1395/05/03 - 20:15
5/5/95
بسمی تعالی


باسلام وخسته نباشید خدمت شما وزیر محترم آموزش وپرورش


اینجانب سعید حیدری با شماره ملی ۴۲۰۹۷۰۶۴۳۴ وشماره شناسنامه 634

مدت دوسال است که سرباز معلم میباشم باتوجه به اینکه دراین مدت باعلا قه

و پشت کار این حقیر که برحسب وظیفه خود دانسته ام چندین بار از طرف آموزش و

پرورش شهرستان خود مورد تشویق واقع شده ام.شرایط

اینجانب به گونه ای است که وبا وجود اینکه متاهل ودارای

یک فرزند دختر میباشم عاجزانه درخواست جذب این حقیر رادراین نهاد مقدس آموزش

وپرورش به صورت معلم ابتدای یا حق التدریس به صورت پیمانی یاقرارداری ویا

هرشرایط دیگر را دارم

باتشکر وطول عمر باعزت علو درجات برای شما نماینده محترم.
سعید حیدری

ادرس لرستان – نورآباد – خیابان حافظ جنب تعمیر گاه عباس رشیدی

تلفن ۰۶۶۳۲۷۲۵۲۴۳-۰۹۳۶۵۴۶۳۶۶۴
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/05/05 - 12:37
ما بازنشستگان 94 چقدر تحمل کنیم کی پاداش خدمت صادقانه را پر پاخت می کنید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/05/21 - 09:01
با سلام خدمت جناب آقای وزیر:تعدای هم پرسنل در مدارس هستند که همیشه اولین نفر می آیند وآخرین نفر می روند بار سنگین کار مدارس بر دوش آنهاست . ازجانب دانش آموزان ،،اولیاومعلمان به آنها بی حرمتی میشود ولی یک بار هم در صحبت های شما نام آنها آورده نمیشود.در اول مهر مدیران می گویند ما همه همکاریم تا پروژه مهر راه اندازی شودولی بعد از آن ما خدمتکاریم و حق صحبت کردن نداریم و باید همه چیز را بپذیریم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/05/22 - 09:51
باسلام و عرض ادب خدمت اقای وزیر من دختری گلستانی هستم و امسال می خوام انتخاب رشته کنم معدل من بالای 19 ومرا رشته کارودانش زده اند اقای وزیر من چطور می تونم با معدل بالای 19 برم کارودانش اقای وزیر همین طور اگر ظرفیت رشته هاراهم در رشته های نظری اگر افزایش دادین فقط به مناطق خود بوده و هیچ نامه یا ابلاغی در این صورت به اداره کل استان گلستان ارسال نشده همین طور دانش اموزی با معدل 19به بایین رشته ریاضی زدند تنها ریاضی اش 17 بوده است وبقیه نمرات از من خیلی کم تر است اقای وزیر اخه چرا من با معدل 19 به بالا در کلاس کارودانش تحصیل کنم من حداقل به رشته انسانی امیدوار بودم امید وارم رسیدگی کنید چون اگر حق هایی مثل من خورده شود خودتان عذاب وجدان نمی گیرید من از استان گلستان شهر بندر ترکمن این نامه را ارسال کردم امیدوارم هیچ بی احترامی نسبت به بزرگترم نکرده باشم فقط دلم از این می سوزد که منه دانش اموز بامعدل 19 به بالا ودر مواددرسی مربوط به انسانی هم 19به بالا چطور می تونم برم کارودانش اقای وزیر بیگیری کنید اقای وزیر بیگیری کنید اقای وزیر بیگیری کنید با تشکر یزدانی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/05/22 - 10:28
نظر من به دست اقای فانی می رسد یزدانی
پاسخ + +1 0 --
زهرا 1395/06/01 - 13:36
به خدا سپردمتون. ........
پاسخ + 0 0 --
معلم دلسوخته 1395/06/04 - 14:36
با سلام واحترام جناب وزیر آموزش وپرورش جمهوری اسلامی ایران سازمان های شهرستان ها ونواحی آموزش وپرورش نیروهای قرآنیای چها که غیر قانونی است حتی در سمت پرورشی باشند را به عنوان معاون پرورشی جذب نموده در حالی که نیروهای مازاد متوسطه هنوز جذب نشده ایا این حق است که بعضا به خاطر بی قانونی یکسری ازنیروهای وروسای اموزش وپرورش نیروهای قرانی که با 2 الی 4 سال به صورت پیمانی هم می باشند به عنوان معاون پرورشی جذب شوند ویکسری نیروهای با سابقه بالا وکار امد رشته های مربوطه مثل الهیات ویا روانشناسی وامور تربیتی ویا حتی نیروهای پرورشی که به صورت مربی هستند هنوز جذب نشده باشند این بی عدالتی چه کسی پاسخگو است خواهشمندم پیگیری نمایید
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/06/06 - 07:50
با عرض سلام
جناب آقای دکتر فانی یکی از رشته های کارشناسی ارشد علوم زیستی در ورزش می باشد .چون دانشجویان رشته زیست شناسی بیشتر واحد پاس نموده اندبرای ادامه تحصیل این رشته را مرتبط به حساب آورید تا دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بتواننددر همین دانشگاه ادامه تحصیل بدهند .بی نهایت سپاس از درایت وتدبیر عالی مقام
پاسخ + +1 0 --
محمد 1395/06/14 - 13:50
باسلام وزیر محترم جندین بار قول و وعده داد ندکه فرزندان فرهنگی در الویت استخدام اموزش و پرورش هستند ، ولی تنها افرادی که هیچ الویتی برای استخدام نسیبشان نشد همین قشر فرهیخته فرزندان فرهنگی بود که هیچ امتیازی برایشان لحاظ نشد ، آیا این قول فقط یک شعار بود ؟؟ که به دست فراموشی سپرده شد ؟؟؟ چون انسان مسلمان روی قولش عمل میکند
پاسخ + +1 0 --
محمد 1395/06/14 - 14:14
ایکاش برای یک دفعه هم که شده وزیر محترم و مسئولین محترم وزارت اموزش و پرورش روی قول و حرف خودشان عمل کنند و نسبت به امتیاز دادن در استخدام فرزندان فرهنگی اقدام می کردند ، این در حالیست که دیگر ارگان ها و سازمان ها بدونه شعار و هیاهو فرزندان کارمندان باز نشسته خود را استخدام می کنند ، ولی وزیر و مسئولین محترم ما فقط با وعده و عید بدونه عمل ما را مورد تفقد قرار می دهند
پاسخ + +1 0 --
محمد 1395/06/14 - 16:41
سلام العلیکم ، جناب اقای فانی وزیر محترم اموزش و پرورش ، ما سر کلاس درس به خانواده های دانش اموزان سفارش می کردیم که هیچ وقت و تحت هر شرایطی به بچه ها دروغ نگوئید و اگر وعده و قولی دادید در هر شرایطی نسبت به عمل به قولتان عمل کنید ( یا قول ندهید یا اگر قولی را دادید حتما عمل کنید ) ، ولی حالا متاسفانه می بینیم که به خود ما هم وعده و قول دروغ داده می شود آیا سزاوار است که شما به ما قول های متعدد از جمله الویّت دادن فرزندان فرهنگی در استخدام می دهید و ما را امیدوار می کنید ، ولی در عمل دیده شد که در استخدام تنها افرادی که هیچگونه امتیازی نداشتند همان قشری بود که شما وعده و قول ان را داده بودید آیا این رویه و امیدوار نمودن خانواده های فرهنگی و بانیان تعلیم و تربیت و بعد مایوس نمودن آنان با وعده و قولهای بدونه عمل شما کار خدا پسندانه و مرضیه خداست ، آیا این حق الناس نیست در پیشگاه عدل الهی ، درست است که ما فریاد رسی نداریم ولی وعده خداوند تخلف ناپذیر است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/20 - 01:05
بسمه تعالی ، در رابطه با ارج نهادن و استفاده از تجربیات بانیان تعلیم و تربیت ، یک فردی که خودش شاغل مدارس دولتی است، و یک غیر انتفاعی هم دارد آن وقت یک مدرسه دولتی دیگر هم تحت عنوان حامی به او واگذار می شود ، خدا وکیلی این فرد محترم در طول سال تحصیلی آیا فرصت این را دارد تا حتی یک روز در این مدارس حضور پیدا نماید و مسائل و مشکلات تربیتی و آموزشی آن را از نزدیک بررسی نماید ؟؟؟ آن وقت در کنار این وضعیت ، ما معلمین و مدیران باز نشسته کار آمد و متعهد و متبحری را داریم که می توانند از وقت و تجربه خود مایه گذاشته و با حضور فیزیکی در اینگونه مدارس فعالیت نمایند تا هم باعث پیشرفت تحصیلی و تعلیم و تربیت دانش اموزان شوند و هم از نزدیک بر امور اشراف و احاطه و نظارت داشته باشند ، کدام منطقی تر و علمی تر است ؟؟؟ معلم و مدیری که بازنشسته شده و دارای تجربه و اوقات فراقت حضور در مدرسه را دارد ؟؟ یا آن فرد محترمی که ذهنش مشغول وظایف دیگر است و قادر به حضور فیزیکی در اداره امور نیست چگونه می تواند علاوه بر وظایف شغلی دو مرکز اموزشی دیگر را سرپرستی و اداره نماید ؟؟
پاسخ + +1 0 --
معصومه 1395/07/08 - 14:35
سلام جناب آقای فانی مطمئن نیستم که این مطالب رو بخونید ولی بازم با خودم میگم در نومیدی بسی امید است میشه لطف کنید بفرمایید جایگاه من فرهنگی در جامعه کجا قرار داره من مدیر که بدون سرانه واریزی مدرسه را به هر طریق ممکن می چرخونم و شب و روز زندگیم وقف مدرسه و آموزش و پرورش است الان که فرزندم دانشگاه شبانه قبول شده رشته حقوق برای خوابگاه باید التماس کنم و اشک بریزم شاید خوابگاهی با کمترین امکانات به فرزند من بدهند و خوابگاهای خوب فقط برای روزانه باشد در صورتی که اگر فرزند من هم رشته های پایین تر میزد روزانه قبول می شد میشه لطف کنید بگید سهم من فرهنگی با بیست و هفت سال کار چیه
پاسخ + 0 0 --
رضا 1395/07/10 - 01:06
ب خدا من ارزو دارم رشته تجربی قبولشم لطفا یکم رحم کنید به ما بچه ها بخدا ما دانشمند نیستبم که انقدر سخت میگیرید بخدا خودتون میدونید اگه یه نفر به ارزوش نرسه چ قدر ناراحت میشه الی افسردگی و بدبختی و اوارگی لطفا پاسخ دهید
پاسخ + 0 -1 --
بازاری 1395/07/10 - 15:26
مدیر محترم چرا مطلب بنده را منعکس نکردید شما هم سانسوربازی .یا حقیقت تلخه .
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1395/07/10 - 15:52
سلام
دوست عزیز

مطالب غیرمرتبط و حاوی فحاشی ، توهین و... منتشر نمی شوند .

اگر عریضه ای دارید در بخش " نامه های دریافتی " ثبت نمایید .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته فرهنگی 1395/08/02 - 02:05
عرض سلام وادب دارم بر محضر دکتر فانی وزیر آموزش وپرورش خواهشمند است پاداش پایان خدمت باز نشستگان 94 را نیز پرداخت بفرمایید بزار این داستان را برایتون تعریف کنم در روستایی شخصی بنام براتعلی با 11 پسرش زندگی میکرد .پسران قوی ونیرومند بودند .اهالی روستا هر وقت کاری ، گرفتاری داشتن میگفتن براتعلی وپسرا شو خبر کنید . اونا هم میامدند وکمک میکردند ولی هر موقع جشن ومهمانی که می شد می گفتند براتعلی رو خبر نکنید هم تعدادشان زیاد هست وهم فرزندان براتعلی زیاد میخورند ، حالا ما شدیم همون خانواده براتعلی . فقط موقع انتخابات وراهپیمایی و....می شویم مردم فرهیخته وموقع افزایش حقوق وپرداخت پاداش سی سال جوانی مان می شویم براتعلی وپسرانش لطفاً ما بازنشستگان را نیز در یابید وحرمت مان را نشکنید وشعار ندهید عمل کنید ما با ر اضافه نیستیم مانسل انقلاب ویاران شهدای عزیزمان هستیم
پاسخ + 0 0 --
هادی از شهرستانهای ت 1395/10/22 - 11:09
باسلام خدمت اقای وزیر/چراحق سرایداری/اضافه کاری چندین ساله/هزینه لباس نیروهای خدماتی وسرایداران که حافظ سرمایه ملی و بیت المال هستند رانمیدهید؟مگر شما نمیدانید که یک سرایدار چقدر حقوق میگیرد؟ما خانواده فرزند و محصل ودانشجو نداریم؟در خیلی از مدارس حتی بوفه تنها دلخوشی سرایدار که اسایش خود و خانواده اش را قربانی مدرسه کرده.به دست مدیران ومعاونان ودرنهایت توسط چند دانش اموزبرای مدیر و معاونانش میچرخد.مورد داشتیم مدیر و معاونان 2زنگ اول فلافل سرخ میکنن برای فروش.شمارو به خدا به حال ما که اسایش وتفریحمون و فدای مدرسه میکنیم باشید/اگر بچه دارید جان بچه هاتون نذاریدمابیش زن وبچمون خوار بشیم/ حق مارو زنده کنید/با ابلاغی به تمامی مدارس بوفه مدارس را بااجارهای نه چندان زیادفقط به سرایدار که حقشه بدید.ولاغیر اجرکم عندلله ومن الله التوفیق

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رتبه بندی معلمان با آزمون ؛ خلاف ضوابط علمی است و به بی عدالتی منجر خواهد شد ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور