صدای معلم

حسن فیضی/ معلم از خطه آذربایجان شرقی

شکایت مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از یک « معلم منتقد » : آقای پاشایی ! پاسخ " پرسش گری و مطالبه گری " پاسخ گویی " است نه شکایت ؟!

گروه استان ها و شهرستان ها/
تاکنون انتقادات فراوانی نسبت به عملکرد " جعفر پاشایی " مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مطرح شده است .
با این حال هیچ گاه این اداره کل در برابر این انتقادات پاسخ گو نبوده است .
« صدای معلم » ضمن دعوت از همه " مدیران " در هر سطح و مقامی به پاسخ گویی انتظار دارد تا آستانه تحمل و مسئولیت پذیری خویش را در برابر منتقدان ارتقاء دهند .
« حسن فیضی » از دبیران آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نامه زیر را برای صدای معلم ارسال کرده است .
« صدای معلم » آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان این اداره کل اعلام می دارد .

 

انتقاد از جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی
سلام خدمت دوستان و همکاران محترم
  همچنان که قبلا به عرض تان رساندم  جناب مدیر کل علیه اینحانب طرح دعوی و شکایت نموده اند و عنوان آن را نشر اکاذیب گذاشته اند  و روز سه شنبه مورخ ۹۶/۹/۲۱  در پلیس فتا باز جویی مقدماتی شدم ٬  انتقادهایی اینحانب در گروه های مجازی بیان داشته ام .
تقاضای توضیح و بیان شفافیت در انتصابات و هزبنه های مربوطه و دادن آمارهای غیر واقعی و پنهان نمودن بعضی آمارها از دید عموم جامعه  مخصوصا فرهنگیان و معلمان و مسولین محترم بوده است .


 آنچه بیان داشته ام و الان هم  دارم  و تا مشخص شدن موضوع ادامه خواهم داد ؛ مختصرا در چند بند توضیح می دهم :
 ۱- بنده به عنوان یک شهروند ایرانی  و  یک فرهنگی  و مستخدم آموزش و پرورش و همچنین به عنوان  عضو یکی از احزاب دارای مجوز و دارای پروانه فعالیت  از طرف وزارت کشور می باشد و همچنین چون در سالهای ۹۲ و ۹۶ از اعضای ستاد  انتخاباتی دکتر روحانی در استان بودم و به موفقیت و عدم‌ موفقیت برنامه های دولت محترم حساس می باشم ٬  مانند سایر شهروندان ایرانی  خود را مستحق پرسش در مورد مسایل مختلف فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و...  می دانم و از مدیر و‌مسول مربوطه انتظار پاسخگویی و  شفافیت دارم .


 ۲- جناب مدیر کل رتبه قبولین دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری ۹۶ را دوم کشوری اعلام کرده اند و بنده هم  گفته ام این آمار دروغ  و غیر واقعی است ؛ رتبه ما با ۳۳/۷۹ درصد  قبولی ۱۳  کشوری هست  که تجزیه و تحلیل سازمان سنجش  در ذیل نشان داده خواهد شد .


  ۳-  در تاریخ ۹۶/۵/۲۴ در سالن اجتماعات اداره با اطلاع قبلی و در حضور کلیه مدیران  متوسطه دوره دوم‌  و با دعوت ازمدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری  و با عنوان‌ تبیین سیاستهای آموزش متوسطه  تشکیل شد که هیچ برنامه تبیینی صورت نگرفت .
مدیر کل  آموزش و ‌پرورش استان همراه  و‌هماهنگ با مدیر کل دفاتر آموزش متوسطه نظری وزارت عنوان کردند که نمرات دروس نهایی استان ۱/۵ نمره افزایش یافته  درحالیکه باز این آمار غیر واقعی  هست چون آمار واقعی ۱/۵ در صد افزایش هست نه ۱/۵  نمره.


۴- جناب  آقای مدیر کل !
 برادر شما چگونه از یک معلم ساده شهرستانی بدون طی سلسله مراتب به معاونت یکی از نواحی آموزش و‌پرورش شهر تبریز رسید و از آنجا بلافاصله به  دانشگاه فرهنگیان انتقال یافت ؟
 آیا سایر معلمان  هم که  قطعا هم مدرک تحصیلی  شان و هم سطح علمی شان از برادر شما بیشتر و بهتر هست می توانند به دانشگاه فرهنگیان انتقال یابند؟
آیا در پروسه این انتقال ملاک شایستگی بوده و یا رانت برادر مدیر کل اش  ؟


 ۵- جناب آقای مدیر کل !
 از هفت معاون جنابعالی غیر از معاون پژوهش  که آن هم ملاک انتخابش  از بودن در حلقه دوستان شما بوده کدامیک با برنامه ها و سیاستها و شعارهای دولت هماهنگ هستند  و به آن اعتقاد دارند ؟
آیا شخصی که  در ستاد های احمدی نژاد فعال بوده  و به ایشان علاقه خاصی دارند و همچنین در دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری در ستادهای رییسی فعال بودند می توانند برنامه دولت روحانی را پیش برند؟
 آیا خود شما به برنامه ها و شعارهای دولت اعتقاد دارید؟ و یا در خلاف جهت برنامه های دولت حرکت می کنید؟


 ۶- جناب آقای مدیر کل ؛ هدف از تاسیس باشگاه های فرهنگیان و خانه های معلم  چه بوده است؟ آیا این باشگاه برای ایجاد خدمات و تسهیلات رفاهی فرهنگیان و خانواده هایشان  هدف گذاری شده  است یا محلی برای تفریح  و‌گذران اوقات فراغت متمولین  ازجمله نمایندگان سایر استانها و یا مهمانی سایر نهادها؟ چه نسبتی از امکانات این باشگاه فرهنگیان استفاده می کنند و‌چه نسبتی غیر فرهنگیان ....


 ۷- جناب آقای مدیر!
 آیا انتصابات شما بر اساس حلقه دوستی با شماست یا بر اساس شایسته سالاری و نسبیت با برنامه دولت و یا منطبق بر اهداف سازمان آموزش و‌ پرورش؟ واقعیت چیز دیگری  را می گویند  آیا انتصابات جدید شما بر اساس برنامه ریزی برای انتخابات مجلس آتی که قصد شرکت در آن را دارید صورت نمی گیرد؟

انتقاد از جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی


۸-  درآمدهای اختصاصی از جمله  سالنهای ورزشی و استخرها و اردو‌گاههای دانش آموزی و سازمان دانش آموزی طبق مقررات هزینه می شوند؟ آیا مدرسه ای به شهرداری واگذار شده طبق مقررات  به خزانه  واریز شده و بعدا هزینه شده است؟ بودجه هایی که از طرف استانداری و یا سایر منابع مصوب برای احیای دریاچه ارومیه اختصاص داده شده  به چه حسابی واریز شده و برای احیای دریاچه ارومیه چه کارهایی شده است ؟

همچنین در سایر مناطق و نواحی که بودجه مخصوص  برای احیای دریاچه ارومیه منظور شده آیا برای احیای  دریاچه ارومیه کاری شده یا برای سایر موارد هزینه شده است؟


 ۹- جناب مدیر کل !
 آیا می توانید در باره خرید یک واحد ویلایی از خانه های سازمانی آموزش و پرورش در سال ۱۳۸۸  به متراژ  ۲۴۴ متر مربع که در کمسیون اصل نود مجلس هم مورد بررسی قرار گرفته توضیح دهید -  مدارک  آن در ذیل خواهد آمد- آیا تمام معلمین می توانند مثل جنابعالی خانه میلیاردی داشته باشند؟


۱۰- بنرهایی با عکس بزرگ جنابعالی و با شعارهای نزدیک به شعارهای انتخاباتی چشم نوازی می کنند .
 آیا  این بنرها واقعا اهداف سازمان هستند  یا شعارها و یا اهداف ستاد انتخاباتی؟


( مدارک و مستندات برای صدای معلم ارسال گردیده است )


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه, 25 آذر 1396 10:29 خوانده شده: 4147 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +23 0 --
!!!!! 1396/09/25 - 12:03
آقای نظری ، بفرما این یک مدیر کل بی کفایت
فریاد فرهنگیان استان آذربایجانشرقی خصوصا
تبریز از هر نظر شاکی اند.
لطفا وزیر محترم را مطلع تا پاسخگو باشند.
ما معلمان به کنار ، آموزش و پرورش شهر
اولین ها در خطر است . کمک کنید.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/25 - 12:39
وقتی از برادر ایشان نوشتی باز می گویم متأسفانه دروغ فراوانتر است. دروغ لفظی، دروغ عملی، دروغ فکری و دروغی که تناقضات قانونی است و ... که سر انجام آن قفل سیستمی است.
صدا و سیما اینهمه می گوید کارآفرینی! رئیس جمهور و رهبری! هم دنبال شغل آفرینی هستند. واقعاً هستند؟! و آنهایی که هستند بهترینند؟! کوچکترین توهم اینست که کار پاره وقت نافذ را از تمام وقت مشکل دار با ارزش تر بدانند! نمونه آن کسر سن!
دارای پروانه کسب بوده و کارآفرینی هستم که حدود 550 نفر را در چند استان و فعلاً جز یک شهرستان از کار بیکار کردم. اینجانب که با داشتن چند فوق لیسانس به درد حق التدریس، کار علمی و استخدام در آموزش و پرورش، یا گرفتن کارنامه در آزمون سال 89 یا معرفی نشدن به مصاحبه در سال 96 به دلیل واهی سن و سال یا رد شدن در سال 94 بدلیل واهی دیگر در جای دیگر یا ... نمی خورم همان بهتر که به درد کار عملی و کارآفرینی هم نخورم.
صدا و سیما رو اعصاب آدم راه میره، کارآفرینی را فقط برای رفع مشکل خودشان می خواهند. برای من همان چاه کندن بهتر است.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/25 - 13:49
اصلاح: بدانند! بشود ندانند!
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/25 - 13:54
اصلاح مجدد: نمی دونم چرا امروز اینقدر اشتباه می کنم. اثر آبگوشت است. مطالب فوق پاسخ نیست ، نظر مستقل است.
پاسخ + +2 -13 --
؟؟؟؟؟ 1396/09/25 - 12:18
و باز هیاهویی دیگر از سهم خواهان و آتش زدن به قیصریه! تا به مرادشان برسند!! من جای مدیرکل باشم جلویشان می ایستم و باج نمی دهم به این سهم خواهان فرصت طلب
پاسخ + +2 0 --
اموزگار 1396/09/25 - 14:36
نویسنده این نظر از دو حالت خارج نیست ، یا خود شخص مدیرکل هستی که سهم همه را به خصوص سهم قوم و قبیله ات را داده ای و یا شخصی هستی که سهم ات را گرفته ایی که بلد هستی سرات را از زیر برف بیرون بیار.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/25 - 15:42
اگر مدیر کل ریگی به کفشش نیست با مدرک ثابت کند برادرش در دانشگاه فرهنگیان نیست پسر خاله هاش در سمتهای قید شده نیستند .پاشایی مدیر توانمند نیست ایشان .... پست را اشغال کرده اند
پاسخ + +2 0 --
همکار 1396/11/17 - 22:55
آدم عاقل همچنانکه آقای فبض نوشته اند پاسخ پرسشگری پاسخگوئی است نه شکایت و شما هم اگر مثل اربابتان پاسخگوئی گوئی بلد نیستید لا اقل نسبت به دیگران نیت خوانی نکنید که این کار در شرع مقدس اسلام حرام است.
پاسخ + +9 0 --
فرهنگی 1396/09/25 - 13:19
موروثی شدن اموزش و پرورش استان اذربایجانشرقی به وسیله جعفر پاشایی:
طاهر علمی معاون پرورشی استان اذربایجانشرقی : پسر دایی جعفر پاشایی
جواد لطف الله پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز: پسرخاله جعفر پاشایی
رضا پاشایی معلمی ساده بود که با به روی کار آمدن برادرش جعفر پاشایی در اقدامی عجیب بدون داشتن سابقه حتی یک روز دفترداری مدرسه به عنوان معاونت اداره اموزش و پرورش ناحیه یک تبریز منصوب شد و در اقدامی حیرت آور تر رضا پاشایی را بدون داشتن یک صفحه مقاله علمی به دانشگاه فرهنگیان فرستاد.
آقای واعظی : پسرخاله دیگر جعفر پاشایی که معلمی ساده بود و پارسال به دلیل نارضایتی اولیا و دانش آموزان از ایشان در یکی از مدارس خاص تبریز از ان مدرسه کنارگذاشته شد ناگهان امسال به عنوان مدیر مدرسه تیزهوشان ناحیه 4 تبریز منصوب شد(مدنی 2)
پاسخ + +2 0 --
رنجور 1396/09/25 - 15:04
رذالت، تحجر، سیر قهقرایی، سهم دهی
از بیت المال برای بی کفایتان،بینوا معلمان
که افسارشان دست نادانان جاهل سپرده اند.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/26 - 16:26
خخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ + +10 0 --
azmoon 1396/09/25 - 16:09
« صدای معلم » آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان این اداره کل اعلام می دارد .
پاسخ مسئولان: ای بابا این چی میگد؟مگه ما مدیرکل شدیم جواب بدیم؟ چار سال میخایم نظام رو ملوث کنیم بریم پی کارمون نمیزارن که. ادم نمیدون هچجوری به ولی نعمتش به باباش ملوث کنه بدبختی شده ها.بابا خفه شو دیگه!
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/09/26 - 17:30
azmooooooooooooon
هم نتوانسته عدالت را جاری کند
اگر عدالت جاری می شد لااقل صدای مظلوم کم می شد.
با توهّم نمی توان به عدالت رسید.
پاسخ + +5 -4 --
محرم م 1396/09/25 - 17:04
در این جور دعوا مرافه ها بین دو نفر مدیر و زیردست یا قرض ورزی است یا جنگ حیدری نعمتی و دعوای منافع شخصی بهتره قاطی نشیم و صلوات بفرستیم
پاسخ + +5 -3 --
فرهنگی 1396/09/25 - 17:12
کلاس مدرسه ی ما میز و صندلی راحت برای دانش ـموزان ندارد و در روز های سرد بچه در کلاس به جای گوش کردن و یادگرفتن به فکر گرمی هستند و در این طرف مدیرکلی که انسان از نام بردنش چندش اش می آید به فکر ویلا و تجمل گرایی خود و اقوامش است
پاسخ + +7 -5 --
دبیر 1396/09/25 - 17:39
جعفر پاشایی مطمعنم که این پیام و نظرات را میبینی ، فقط این را بدان که در یوم الحساب جواب این همه ظلم ، رانت، ریا، فساد را خواهی دید، ود این دنیا ذلیل و خوار خواهی شد،قضای این همه ظلم بی ابرویی و تباهی است
پاسخ + +2 0 --
ابوالفضل 1396/09/26 - 16:29
واقعا باید تحقیق بشه و به جامعه معلمان کشور این وضعیت گزارش بشه این اگر صحت داشته باشه اسفباره و ما هم با معلمان استان اذربایجان شرقی همراهیم
پاسخ + +5 -5 --
ناشناس 1396/09/25 - 17:43
متاسفانه فضا بقدری امنیتی شده است که نمی توان کوچکترین اظهار نظری کرد. این وضعیت ماجرای شمشیر داموکلس را بیاد انسان می اندازد. چه بگویم که ناگفتنش بهتر است
پاسخ + +7 -5 --
@ 1396/09/25 - 18:13
ایشان از مدیران کل حاتم طائی است از دوستانش تعریف میکرد همیشه تو خورجینش سکه کارت پول هست وبه دوستان ونگه دارندگان در پستش عنایت می کند شاید از در آمدهای اختصاصی آموزش وپرورش باشد
پاسخ + +5 -3 --
خانم 1396/09/25 - 18:30
مطالبی که نوشته اید در گوشه و کنار بسیار شاهدیم ولی چه باید کرد؟؟؟؟!!!!!
پاسخ + +2 0 --
رنجورم 1396/09/25 - 21:27
خطاهای کوچک معلمان را قله اورست می کنند .چقدر خودشان را می کشند تا
مچ گیری کنند یعنی سیستم مدیریتی ضعیف و ناکارآمد. حالا وظیفه وزیر است
که دست پخت چندین ساله را نه با بازنشستگی که با محاکمه بازخواست نمایند.
جناب وزیر این مدیر کل های تحفه ،وزارت شما را هم تضعیف می نمایند.
اینجا تبریز است مهد قیام و ستم ستیزی. اگر شما اقدام نکنید امکان.......
پاسخ + +9 -2 --
متنفر از همه چی 1396/09/25 - 18:34
کاش بجای عنوان شکایت عین قبلیه می نوشتین نامه جمعی از مدیران مدارس علیه پاشایی! این پاشایی ... بخدااا بابا به هرکدوم یکی مدیریت معاونت چیزی بده دست بردارن دیگه آخه تا کی اینا در صدای معلم اعتراضشون گوشش فلک را کر می کنن
پاسخ + +7 -8 --
طاها 1396/09/25 - 18:48
سلام خدمت همه دوستان و همکاران محترم،
باتوجه به مطالب آقای فیض، بنده نسبت به قضیه حساس شدم ولی ظاهرا واقعیت غیر از آنچه که آقای فیض بیان فرموده اند می باشد برادر عزیز جناب آقای فیض اولا اگر مدارکی دال بر مسایل مالی که مطرح نموده اید دارید لطفا ارایه بفرمایید ثانیا امثال شما که همیشه خود را تافته جدا بافته می دانید و در همه دوران ها سعی کرده اید افسار قدرت را در دست گرفته و بر طبق میل خود برانید و اکنون که با آمدن پاشایی دست شما و امثال شما از زیادخواهی ها و سواستفاده ها کوتاه شده است از این جهت از پاشایی نگران و دلگیر هستید...مطمین باشید پاشایی تا آخرین لحظه به هیچ یک از زیادخواهان باج نخواهد داد...من یک معلم ساده از یکی از مناطق این استان هستم و نه پستی دارم و نه توقعی از کسی و فقط به خاطر شخصیت پاک و متواضع و مردم مدار پاشایی تا آخرین لحظه از ایشان حمایت میکنم
پاسخ + +2 0 --
حقی 1396/09/25 - 21:07
طاها جان خبردار شو که اینقدر هم خوش خیال نباش گند خیلی فراتر ازاینهاست که به این شیوه روانشناسانه بخواهید بپوشانید متن شما بوی فامیلی میدهد عزیز آی شلوغ نکند حاج خانومشی
ضمنا ازمن بشنوی نگو ساده ام چون ساده اسم چهلم آن حیوان زحمت کش است
پاسخ + +2 0 --
رنجورم 1396/09/25 - 21:10
همه دروغ می گویتد و شما راست. ازقدیم گفتند تا نباشد چیزی مردم نگویند
چیزها. از خودش دفاع کند راست نی گویید. با شهامت به صدای معلم بنویسد
که همه نوشته ها افترا ست و ایشان شیعه واقعی علی "ع" هستند عادل ودرستکار.
پاسخ + +2 0 --
برادر دینی 1396/11/17 - 23:04
اگر پاسخگوئی بلد نیستید و یا نمی خواهید به سوالات پاسخ دهید، لا اقل دیگران را متهم به باج خواهی نکنید. جناب فیض خیلی مسئله ی پیچیده ای مطرح نکرده اند که اینقدر فهمش برایتان مشکل باشد. ایشان سوالی مطرح کرده اند و پاسخ می خواهند و لا غیر. امیدوارم متوجه شده باشی.
پاسخ + +6 -5 --
دوستی 1396/09/25 - 18:54
جناب آقای بطحایی وزیر محترم آیا خبر داری آقای پاشایی وزارتی ها را موقع سفر یا ماموریت به آذربایجانشرقی جهت بازرسی یا.... باکلی هدیه حلال راهی تهران میکند این گند در مدارس تبریز بلکه استان پیچیده چرا شما خبر نداری ؟آقای وزیر ای کاش موقع دیدار ازقم سوال شرعی میکردین که خرید کادو واسباب بازی به بچه های مامورین اعزامی وزارتخانه از پول آموزش و پرورش چه حکمی دارد ؟
آقای بطحایی کاش تبریز را دریابی این طایفه حاکم برآپ با دیکتاتوری تمام نفس فرهنگیان را بریده اند تصمیم نگیرن فاجهه درو میکنید مطمئن باشید
پاسخ + +2 0 --
حسن فیضی 1396/09/28 - 09:09
طا های عزیز من خودم این مطلب را نوشتم بنده از سال ۶۸ از اولین روز خدمتم مدیر آموزگار بوده ام و‌تا حالا هم یا مدیر و یعاون آموزشگاه بوده ام و هرچند توسط وزارت کشور و آموزش و‌پرپرورش وحتی خود آقای پاشایی پستهایی پیشنهاد شده ولی لازم است بگویم به پست و‌مقام علاقمند نیستم اتهام مالی هم زده نشده سوال و‌در خواست رسیدگی بوده اتهام خودش تعریف دارد . اگر اطلاعاتی کسب کرده اید اشتباه خدمتتان رسانده اند
پاسخ + +6 -6 --
شهاب 1396/09/25 - 21:44
دیگر نمی شود وارد مدرسه ای در استان شد و بنر و عکس جعفر پاشایی را ندید بنر هایی که رنگ و بوی انتخاباتی می دهد البته تبلیغات اشکالی ندارد تنها اشکالش تبلیغ از هزینه های بیت المال است . دیگر نام سازمان اموزش و پرورش استان رو تغییر داده اند و می گویند سازمان موروثی جعفر پاشایی . و وقتی از ایشان می پرسند چرا علاقه شما در استفاده از اقوام و فامیل ها برای تصدی پست ها بیشتر است می گوید دیگران به من خیانت می کنند ولی اقوامم خیانت نمی کنند . رو در روی ادم می ایستد و می گوید وزیر در رای اعتماد به من مدیون است . کمک هزینه های مدرسه تبدیل شده به کمک هزینه تغییر دکور روسای اموزش و پرورش . وقتی می گویند فساد پوست انداخته یعنی اینکه امثال جعفرپاشایی ها مدیر شده و یعنی اینکه تا میتونی بخور و استفاده کن .
پاسخ + +2 0 --
ناله 1396/09/26 - 08:09
وارد ناحیه یک تبریز که می شوی عکس ایشان بر دیوار سمت راست مثل عکس شاه
چسبانده شده است. بت پرستی قرن 21جناب وزیر خاطرنان است برای بنرشما
چه جنجالی شد. ادارات کی عکس مدیرکل ها نصب شده این دومی اش باشد. شما را به
مسولیت تان سوگند پاسخی به صدای. معلم
بدهید. جناب نظری کجایید فامیل بازی و
باندبازی مدیر کل ها استبدادمدیریتی را
احیا می کند. از شما پاسخ می خواهیم نه
توجیه و تفسیر
پاسخ + +4 -6 --
راستگو 1396/09/25 - 21:53
آیا کسی خبره داره همسر آقای پاشایی استخدام آموزش و پروش هست یا نه ؟آخه من شنیدم ایشون جزء هیات تشريفات هستند و خیلی هم دست به کیف و جیب تشریف دارند تو آمد و شد مهمانان صندوق دار هستند وخیلی سخاوت بخرج میدهند .ما که تو هشترود همچون سخاوتی از اینها ندیدیم حالا تو تبریز چه شده معلوم نیست ؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ + +8 -1 --
خواننده صدای معلم 1396/09/26 - 04:25
البته من مسولین استان را به پاسخ دعوت می کنم و ذدوستان نویسنده را به رعایت انصاف و تقوا همچنان که مسولین خالی از ضعف و ایراد نیستن مطمینم نیت و انگیزه شما هم معلمان و فرهنگیان و اصلاح و کار برای خدا نیست چون از رنگ بوی نامه ها و نوشته های زیرش کاملا مشخصه البته انصافن بعضی از نقدها وارد هست اقایان خانم وزارت با چندتا نظر و نامه بنظرتان مدیرعوض می کند؟من که باور نکنم پس
پاسخ + +2 0 --
ناله 1396/09/26 - 08:58
جناب چند نظر و نامه نیست .اینها نشانگر آشکارشدن ظلم است. از انتخاب مجدد
رییس جمهور فساد جناب پاشایی گند زده اما چرا؟ کدام نماینده یا مقام با حمایت
خود از ایشان اجازه تعمیم فساد و استبداد را می دهد؟ پس فرمانداری و استانداری
محترم و نماینده ولی فقیه که مکرر با ایشان جلسات دا رند ا اوضاع بی خبرند؟
یا پشتیبان مدیرکل دارای قدرتی بالاتر از این سه مقام دارد؟ پس چی شد جواب؟
جناب پاشایی انکار کنید و ما را قانع کنید .به این فصاحت فرا استانی پاسخ دهید؟
پاسخ + +4 -2 --
ناله 1396/09/26 - 10:09
اصلاح:

از اوضاع بی خبرند.
به این فضاحت فرا استانی پاسخ دهید.
پاسخ + +6 -4 --
ابراهیم 1396/09/26 - 12:01
با سلام.
بنده از کارشناسان آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی هستم و دقیقا با سیاستهای معامله گرایانه و خدمت به قوم و عشیره جناب مدیرکل و از برنامه ریزی دقیق ایشان برای کاندیداتوری اش در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی کاملا آگاهم. متاسفانه جناب مدیرکل با مقامات استانی و کشوری و نهادهای نظارتی بده بستانی فوق العاده دارند و به پشتوانه همین بده بستانهایش با اکثر نمایندگان استان، در کسب رای اعتماد جناب بطحایی نقش بسزایی داشتند. و حالا با خیال راحت اسب خویش را به هر جهت که بخواهد می راند. نمونه آن تصویر بزرگ و شاهگونه ایشان در مدخل همه ادارات نواحی و مناطق آموزش و پرورش است تا در ذهن بینندگان و مراجعه کنندگان نقش ببندد و شناس باشد.
جا دارد از برادر عزیزم جناب حسن فیضی ارجمند که فردی بسیار خوش نام و خوش فکر است و هدفی جز خدمت به نظام آموزشی و دفاع راستین از اهداف فراموش شده انقلاب ندارد،تقدیر و تشکر نمایم .
دستتان درد نکند که خیلی صریح و شفاف به موضوع وارد شده اند و مدر کنار مدیرکل ,ناظران و سکوت پیشه گران را نیز به چالش کشیده اید.
سپاس سپاس سپاس
پاسخ + +4 0 --
همكار 1396/11/11 - 14:12
امكان اين هست كه چند نفر را كه از طريق ايشان به منصب هاي مختلف و با روابط وارد پست ها شده اند ، نام ببريد؟
پاسخ + +3 0 --
سرباز 1396/11/19 - 03:30
سلام ببخشین من فوق دیپلم کاردانش از دانشگاه آزاد دارم چکار کنم که دیپلم رشته نظری بگیرم خیلی زود بگیرم میشه تتبیق داد کتاب ها رو یکی کمکم کنه ایمیل
پاسخ + +2 0 --
محمد 1397/05/18 - 23:58
سلام. اگه اظهار نظر همکاران درست باشد مخصوصاً در مورد رضا پاشائی داداش مدیر کل٬ خدایش لعنت کند وبه چنان دردی گرفتار آید که در سب و لعنها٬ به عنوان یک مصداق استفاده شود.آخه انصاف نیست که برادرشو که تا دیروز تو روستای همجوار ما حق التدریس بود به پستهای آنچنانی که به امثال ما در سال بیست و نهم خدمت هم نمی رسد بگمارد و به زعم ایشون یا همفکراش بعلت فقدان شرایط و ...در دو سال آخر خدمت هم از ماها درپست معاونت مدرسه هم استفاده نشود
پاسخ + +3 0 --
اشنا 1397/08/06 - 13:37
ببینید دوستان من نظرتمامی عزیزان را بادقت خواندم دررابطه بااقای فیض 1-اگه مطالب شما درسته چراترس از شکایت2- فقط اطلاع رسانی عمومی جنا بعالی از لحاظ شرعی واخلاقی اشکال دارد3-فامیل بازی کلادر کشورمابابه شایسته ساری فقط توکاغذخوبه وکسانی که دم ازشایستگی میزنند لطفایه تعریف دراین موردوملاک انداز ه گیری بفرماین4-یه فردمتوسطه حرف گوش کن صدالبته ازفردتیزهوش نافرمان بهتره5-وضیعت مالی خوب صرفا ازرانت ناشی نمی شود 6-اکثر تعریفهااز رسیدن به نوایی است وقریب به اتفاق انتقاد ازحسادت 7-اقای پاشایی خواهشا درعزل نصب دقت فرماییدواگه مقدوراست هکارانی که اواخر خدمتشان است دستوردهیددرصورت تمایل همکاردرپست معاونت بکارگیرند
پاسخ + +2 -1 --
اکبر آذری 1397/10/20 - 22:43
دکتر پاشایی از مدیران موفق و لایق استان هستند بعضی ها چون منافعشان را در خطر می بینن دست به تخریب می زنن صد افسوس که ما انسانهای قدر نشناس هستیم
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/12/05 - 13:06
نمی دانم چرا ما اینقدر به تخریب دیگران میپردازیم و با یک مشت کلمات بیهوده که رنگ خصومت را دارد اذهان مردم را درگیر وقشر دلسوزمعلمان رادلسرد مینماییم تا به خواسته شخصی خودمان برسیم
پاسخ + +2 0 --
کوهستانی 1398/04/11 - 04:57
سلام تا آنجایی که بنده از آقای پاشایی تا سه سال قبل آشنایی داشتم ایشان مدیری جهادی و دلسوز بود حال چطور شده که این همه هجمه روش هش
پاسخ + +4 0 --
کوهستانی 1398/04/11 - 05:01
ای کاش امثال چنین مدیران کاری در استان البرز بود
توروخدا قدر حاج جعفر رو بدونین
پاسخ + +3 0 --
کوهستانی 1398/04/11 - 05:03
ایشان مدیری دلسوز توانا کاری جهادی شجاع هستن من در طول 13 سال خدتمم چند بار ایشون رو دیدم کسی که بیشترین ارزش رو به معلمان میده مخصوصا تو مناطق محروم..
اگر از این دست مدیران زیاد بود مملکت به این وضع نمیفتاد
پاسخ + +2 0 --
بابا 1398/11/11 - 13:12
ای بابا از این روستایی بی فرهنگ وبی سواد چه انتظاری داشته باشیم نمی دونم این گدای و چوپان از کدا دره پرتش کردند و آبروی این شهر اولین ها را خدشه دار می کند
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1399/02/16 - 23:32
راستی شیخ جواد کی بازنشسته میشی ؟ تا ما فرهنگیان ناحیه یک از دستت راحت بشیم ‌ گویا ۳۵ سالی خدمت کرده ای . حاج آقا کافیست .... برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/02/16 - 23:34
از ۲۲ مدیر و معلم نمونه ناحیه یک ۹۰ درصدشون خانم ها هستند...‌ خیلی جالبه در ناحیه یک همکاران مرد نمونه نیستند....یا شاید هم به حاج آقا ارزش نمیدن
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/02/16 - 23:35
ما درس دادیم و روز و شب سرمون تو گوشیه اونوقت مدیرانی که هیچ کاری نکردن تو این ایام کرونایی نمونه شدند.... حماسه ای دیگر از شیخ جواد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/02/16 - 23:37
راستی شیخ جواد معیار هات برای انتخاب مدیر نمونه چی بوده مثلا خانم خانی مدیر مدرسه آناتا که فقط ۴ ماه در خدمت مدرسه بود و بعدش مدارس تعطیل شد کدام خدمات شایانی رو انجام داده بود که مدیر نمونه شد
پاسخ + +2 0 --
جمیله 1399/06/18 - 10:53
من از اولیا میباشم به هیچ جا دسترسی نداشتم اینجا مینویسم برای کتاب فرزندم او را گریانده اند چرا که دویست هزار تومان پول میخواستن هنرستان استاد شهریار چرا مثل داروغه رابین هود گردنبند و بلندگو به گردنشان نمی بندند که پول بدید اول پولو میگیرن بعد میگن نع پولم ندادید عیبی نداره ودوم قانون اساسی هیچ اخه یکی نیس که بگه خوب کتابو بدید بعد بگید پول بیار خدا رو خوش میاد بچه من این همه راهو گریه کرده البته من به حساب اون معلم خواهم رسید اما بهتر نیس رسیدگی شدد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در شرايط كنوني حضور طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه در مدارس چه مزيت‌هايي دارد؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور