صدای معلم

" از نظر ما شفافیت اصل گم شده در صندوق است "

در حاشیه اخبار صندوق ذخیره فرهنگیان ... هشداری که به آن توجه نشد !

این سونامی دامن آموزش و پرورش را هم فرا خواهد گرفت/ بارها صدای معلم از عدم شفافیت و فقدان سازوکارهای نظارتی از  سوی اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان انتقاد کرده است/ شفافیت اصل گم شده در صندوق است/ نوشتیم که اعضای عادی صندوق ذخیره هیچ نقشی در تعیین مدیران موسسه ، در نظارت بر عملکرد آنها و در عزل آنها ندارند. تنها می توانند عضو صندوق شوند یا از آن خارج شوند  و این عدم نظارت می تواند زمینه ساز فساد و سوء استفاده شود/ متاسفانه هیات امنای صندوق که وزیر آموزش و پرورش و معاونت پشتیبانی وزیر و دو تن از وزرای سابق در آن حضور دارند ،در  برابر این انتقادات سکوت کرده و با بی اعتنایی از کنار آن ها گذشت/ متاسفانه  این موسسه از زمان تاسیس  به حیاط خلوت مدیران وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده است/ این روزها خبرهای خوشی از صندوق ذخیره فرهنگیان شنیده نمی شود/ فقدان پاسخ گویی به موقع و دقیق بر حجم شایعات افزوده است/ ما نگران تاراج اندک اعتماد باقی مانده در میان جامعه فرهنگیان هستیم و شاهدیم که برخی از امتحان داده های قبلی با شعار دفاع از مطالبات معلمان در پی صید کردن ماهی خود در این آب گل آلود و در این آشفته بازار هستند/ کاش برای یک بار هم که شده عملکرد مسئولان این صندوق مانند یک  اتاق شیشه ای در معرض دید و نظارت اعضا قرار می گرفت  و قفل این صندوق پر از رمز و راز برای صاحبان اصلی آن گشوده می شد

گروه گزارش/

بازداشت مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان و همسر و فرزند و هشدار صدای معلم

هم زمان با قضیه فیش های حقوقی نجومی در جامعه و حساسیت فوق العاده زیاد افکار عمومی نسبت به این موضوع ، پیش بینی می شد که این سونامی دامن آموزش و پرورش را هم فرا خواهد گرفت .نگاه معلمان متوجه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان شد که از سال ها پیش حرف و حدیث در مورد آن بسیار است.
« صدای معلم » در یاداشتی با عنوان " بیانیه رییس جمهور جایی برای مماشات با متخلفان باقی نگذاشته است نوشت :

" قبل از آن که نهادهای نظارتی مسایل و تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان را کشف و اعلام کنند ،فانی رودربایستی و تردید را کنار بگذارد و دنبال داستان را بگیرد . ( این جا ) !
« صدای معلم » به جد و با تکرار از وزیر  وزارت آموزش و پرورش و دیگر اعضای هیات امنای صندوق که در حکم مجمع عمومی صندوق هستند ، خواست تا با بررسی دقیق و جامع نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشند .
بارها صدای معلم از عدم شفافیت و فقدان سازوکارهای نظارتی از  سوی اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان انتقاد کرده است .
از نظر ما " شفافیت اصل گم شده در صندوق است " ؛ این را قبلا نوشته بودیم .
نوشتیم که اعضای عادی صندوق ذخیره هیچ نقشی در تعیین مدیران موسسه ، در نظارت بر عملکرد آنها و در عزل آنها ندارند. تنها می توانند عضو صندوق شوند یا از آن خارج شوند  و این عدم نظارت می تواند زمینه ساز فساد و سوء استفاده شود .
متاسفانه هیات امنای صندوق که وزیر آموزش و پرورش و معاونت پشتیبانی وزیر و دو تن از وزرای سابق در آن حضور دارند ،در  برابر این انتقادات سکوت کرده و با بی اعتنایی از کنار آن ها گذشت .
صندوق موسسه ای مستقل از بافت وزارتخانه است و مشکلات این موسسه ارتباط چندانی با نوع دولت ها هم نداشته است اما حضور وزیر آموزش و پرورش در راس هیات امنا با اختیارات وسیع این انتظار را ایجاد کرده بود که هیات امنا به نقش نظارتی خود توجه بیشتری داشته باشند . متاسفانه  این موسسه از زمان تاسیس  به حیاط خلوت مدیران وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده است .
بیش از 800 هزار فرهنگی نگران آینده این صندوق هستند .
این روزها خبرهای خوشی از صندوق ذخیره فرهنگیان شنیده نمی شود .
یک روز شایع می شود مدیرعامل این صندوق بازداشت شده است اما بعدا مصاحبه می کند و می گوید که به عنوان مطلع در مورد برخی مسائل احضار شده است .
اکنون نیز در شبکه های مجازی ، خبر بازداشت همسر و فرزند مدیر عامل این صندوق دست به دست می چرخد ...
پیش ازاین شایعاتی در مورد فعالیت های اقتصادی فرزند مدیرعامل منتشر شده بود.
فقدان پاسخ گویی به موقع و دقیق بر حجم شایعات افزوده است .

باز هم سکوت و سکوت !
ما نگران تاراج اندک اعتماد باقی مانده در میان جامعه فرهنگیان هستیم و شاهدیم که برخی از امتحان داده های قبلی با شعار دفاع از مطالبات معلمان در پی صید کردن ماهی خود در این آب گل آلود و در این آشفته بازار هستند .
کاش برای یک بار هم که شده عملکرد مسئولان این صندوق مانند یک  اتاق شیشه ای در معرض دید و نظارت اعضا قرار می گرفت  و قفل این صندوق پر از رمز و راز برای صاحبان اصلی آن گشوده می شد.
کاش به هشدار صدای معلم توجه می شد ...

پایان گزارش/

چهارشنبه, 10 شهریور 1395 22:14 خوانده شده: 1831 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +33 0 --
بازنشسته ۹۴ 1395/06/10 - 23:22
سلام همکاران. عرض ادب دارم دوستان تحقیق وتفحص وشفاف سازی لازم نیست من حاضرم هرجابگیدبیایم شهادت دهم عزیزان حق السهم ماراباهزاران بارتماس تلفنی دراسفند۹۴ دادندتاحالا حق السهم ۹۳حقیر که مبلغ ۴۰۰هزارتومان است نداده اندنمی دانم پولهاراچه کرده اندآیاکارمالی ۴۰۰هزارتومان درعرض یکسال ممکن نیست چندین نفرازاطرافیانشان رادرصندوق استخدام کرده اندحقوق وپاداش چندمیلیونی می گیرنداماانجام ذیحسابی یک عضوبازنشسته راطی این یکسال نمی توانندانجام دهند.بیچاره معلم ببین آخروعاقبت کارش به کجارسیده بادست راستت هرماه ۲۵ درصدازحقوقت رابه صندوق بده هنگام بازنشستگی چندهزاردست قرض کن تاازحلقوم این هیات مدیره درعرض یکسال نتوان درآورد!!!آدم شاخ سهله دمم بایددربیاره درمقابل این همه زحمات هیات مدیره صندوق که مدیرعاملش فانی خفته است!!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم بدقلق 1395/06/11 - 10:10
برادر من از اول خدمتم عضو بودم بعد 8 سال رفتم با هزار مکافات انصراف دادم سهم دولت رو هم دادم بدولت که باهاش صابون بخره ÷شت دوستاشو بماله کیف کنن. بمن گفتن کیسه کش استخدام میکنیم بیا من گفتم نه شما هستید بسه دولت جای ماها نیستاونجا جای کردن خدمته ما نمیخواهیم خدمت بکنیم.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته مفلوک 1395/06/18 - 20:54
افسوس که ... زندگی می کنیم از زندگی درچنین کشوری شرمگینم
پاسخ + +30 0 --
سیروس 1395/06/10 - 23:23
مافرهنگیان بدبخت بغیرازمشکلات معیشتی چرابایدحق وحقوقمان در صندوق ذخیره هم ضایع شود؟پس بازرسان وهیئت امناصندوق کجاهستند؟ آیااین مبالغ برداشتهای غیرقانونی به صندوق بازخواهدگشت؟ ما دیگر نمیدانیم چکاربکنیم که هرچه مصیبت هست برسر مامی آید؟
پاسخ + +27 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 00:05
اعضا زودتر از صندوق خارج شوند وپولی را که در صندوق دارند در بانک سپرده کنند بعد از ده بیست سال با سودی مثل صندوق به شما پس می دهند تنها فرقش این است که برای دریافت پول لازم نیست به بانک التماس کنید ولی اگر فردا از صندوق انصراف دهید حداقل یک سال باید صبر کنید تا مقداری از پول خودتان را به شما پس دهند
پاسخ + +21 0 --
معلم 1395/06/11 - 00:27
هرکس با هر عنوانی حقم را بخورد از حلقومش میکشم بیرون الآن نه آخرت من الآن سرپناه ندارم ولی قراره بعد از بیست سال صاحب خونه بشم البته ایران نه آخرت. من نتونستم از شرمندگی عیال در بیام ولی قراره در بیام اینجا با این مسئولین نه با عدالت خدا بازهم در آخرت. من هرماه بیش از ده روز نتونستم هزینه درست و حسابی خانه و فرزندانم را جور کنم ولی قراره اگه خدا بخواد جور بشه پس از مرگ و در آخرت پس حاکمان فاسد شاد باشید که برای ما با وعده‌های توخالی نبافید پاسمون دهید و عیالتان را شاد نگهدارید
پاسخ + 0 0 --
قولوم بخیل 1395/06/11 - 10:06
نه بابا جاش خوبه نکش بیرون بذار توی حلقومش باشه اینطوری شاید یه کم از دردهات رو فراموش کنی منکه اقای غندالی فرمودند بذار توی حلقومم بمونه گفتم ای به چشم عزیزم خیلی هم راضیم
پاسخ + +16 0 --
معلم 1395/06/11 - 00:34
میگویند حاکمی گفت من چگونه بفهمم مردم مرا میخوان وزیری گفت مشکلی نیست به مردم بگیم فردا هرنفر مبلغ معینی باید بدهید دیدن مردم دادن وحاکم گفت اینجوری نمیشه فهمید یکی گفت بگید مثلا یک تومن با یک تازیانه از فردا مردم به صف شدن یک تومن و یک تازیانه متوجه شدن آخرصف دادوفریاد راه افتاده گفتن چیه مردم گفتن آدمهایی که پول و تازیانه میگیرن را زیاد کنید معطل نشیم حالا ما معلمان وایسادیم هرجوری انجام میدن میپذیریم چه بهتر از این سرسپردگی
پاسخ + 0 0 --
قولوم بخیل 1395/06/11 - 10:02
البته برادرم شما مثل رو ÷استوریزه کردی که بشه منتشر کرد ولی بخدا قسم بعضی وقتها مثلهای شفاهی که بین مردم رایج هست بنحو خیلی گویایی مصیبتهای مردم رو منعکس میکنه. دستت درد نکنه بابا
پاسخ + +14 -5 --
معلم 1395/06/11 - 00:40
فانی عملکردش خیلی ضعیف است و باید در هنگام تحویل گرفتن صندلی وزارت از دولت دزد پرور احمدی نژاد همه این ریخت و پاشها رو شفاف سازی و به فرهنگیان اطلاع رسانی دقیق میکرد تا این بلا سر خود و 900 هزار فرهنگی نمی آمد!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1395/06/11 - 12:14
نه که این دولت دزد پرور نیست
متاسفم
این دولت هم دزد پرور ،هم دروغگو،و هم حامی دزد و دروغگو
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1395/06/11 - 22:36
فیش های نجومی و رکود اقتصادی و اختلاس های ریز و درشت حاصل دولت روحانی ست.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/13 - 13:11
دولت روحانی همچین توفیری با محموتی نداره
پاسخ + +7 -1 --
تفکر مقصودی 1395/06/11 - 00:49
مقصودی درست خواهد کرد...
پاسخ + +9 0 --
یحیی 1395/06/11 - 06:05
کسانیکه غندالی انتصاب کرده , از جمله ... نیز حق حسابها و ارقام کلانی بطور مستقیم و غیر مستقیم به ایشان پرداخت کرده . از جمله مشارکت فروش انحصاری محصولات به شرکتهای متصب به غندالی و ... و همچنین واگذاری قراردادهای وسیع به شرکتهای تحت مالکیت غندالی و... برای جبران لطف !!!!
پاسخ + +12 0 --
یحیی 1395/06/11 - 06:10
این همه توی همین سایت تکرار کردن که غلامرضا جوکار منصوب غندالی هست و این دو تا قسم خورده اند که حق و حقوق معلمین را نابود کنن اما کو گوش شنوا !!
همین جوکار که هنوززززززز مدیر عامل پتروشیمی مروارید هست بیایید تا دیر نشده یه بررسی کنید ببینید چه اتفاقهایی افتاده توی مروارید!
نگذارید دیر بشه !
آقای سر دبیر , شما وظیفه داری اطلاع رسانی کنی ! طوری نشه که بعدا خودت زیر سوال بری!!
پاسخ + +14 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 06:12
وقتی جوکار سود شرکت را از 400 میلیارد ریال به 16 میلیارد ریال میرسونه و هیچ کس هم ککش نمیگذه معلومه که ارتباط واضحی بین غندالی و غلامرضا جوکار وجود داره !!
امروز خانواده غندالی بازدداشت هستن فردا خانواده جوکار !
پاسخ + +13 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 06:47
تازه فهمیدیم چرا حقوق های میلیاردی ... برای غندالی مهم نیست چون خودش تا 3500 میلیارد تومان برای ...جا باز کرده !!
پاسخ + +16 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 06:53
پول معلم های مظلوم !

آقایون , خانم های معلم زود باشید تا بقیه اش را نبرده اند یه کاری کنید وگرنه حقوق هاتون را هم براتون خرج میکنند و هرچی کار کنید باید قسط براشون پرداخت کنید !
پاسخ + +12 0 --
محمد 1395/06/11 - 06:56
همان زمانی که سود پتروشیمی مروارید از 450 میلیارد تومان رسید به 15 میلیارد تومان , معلوم بود چه خبره و چه خیز بلندی برای دستبرد به اندوخته فرهنگیان برداشته شده ! ولی کسی به روی خودش نیاورد !
435 میلیارد تومانش فقط تو پتروشیمی مروارید پرید!!!!!
پاسخ + +13 0 --
محمد 1395/06/11 - 06:58
کی به کیه ! شاید 1342 میلیارد تومان بقیه هم تو مروارید پرید!!
آخه 3500 میلیاررررررررد تومان میخوای چیکار کنی ؟ مگه شکمت چقدر جا داره ؟؟؟
پاسخ + +9 0 --
محمد 1395/06/11 - 08:24
از 1342ذ میلیارد هم 1000 میلیاردش بابت افزایش قراردادهای پروژه بود که رفت به هزینه پروژه و 435 میلیارد هم از سود شرکت کم شد متاسفانه !
1000 میلیارد تومان تحت عنوان هزینه پروژه رفت به حساب سرمایه گذاری و ......! امیدوارم زودتر دست بکار بشید والا خوب نیست
پاسخ + +17 0 --
ابوالفضل 1395/06/11 - 08:44
به ملت از این به بعد بگید کجا سالمه و توش دزدی وفساد نیست واقعا تو تاریخ ایران این همه فساد یعنی بوده؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 08:59
یه سر از جلوی درب ساختمان پتروشیمی مروارید فقط رد بشید !
اگر بوی فساد نشنیدید بیایید همین جا فوش بدید!
پاسخ + +13 0 --
فرهنگي 1395/06/11 - 08:47
با سلام ممنون از سايت وزين صداي معلم
در مورد صندوق ذخيره ان شاء الله هر چه زودتر تكليف مشخص مي شود و از صداي معلم درخواست داريم تا مشخص شدن موضوع پيگير قضيه باشند.
اما مي خواستم از صداي معلم درخواست كنم در خصوص تعاوني مصرف و مسكن فرهنگيان هم گزارشي تهيه نمايند. در شهر ما تعاوني مصرف در بهترين جاي شهر در يك ساختمان سه طبقه مي باشد. طوري كه در اين خيابان كرايه يك مغازه كوچك بالاي 2 ميليون تومان است و با يك مغازه كوچك به راهتي خرج دو خانوار تامين مي شود ولي تعاوني مصرف در پايان هر سال با بيلان كاري كه مي دهد يا ضرر كرده است يا سر به سر در آورده و يا يك سود اندك به اعضاء مي دهد. خواهشمنديم در خصوص تعاونيهاي مصرف و مسكن فرهنگيان در سراسر گزارشي تهيه فرمائيد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 09:02
مدیرعامل و هیات مدیره صندوق ظاهرا اعلام کردن که این تعاونی ها برای خانه دار شدن فرزندانشان راه اندازی کردند! خدا وکیلی ما معلم ها وظیفه خانه دار کردن بچه های این اقایون را هم داریم ؟ یعنی این همه خوردن وبردن کفاف نمیده؟ یعنی 3500 میلیارد تومن که کوفت کردن کافی نیست؟ باباااااااااا یکی بیاد فقط یه سر به مروارید و جوکار و داستانهای مروارید بزنه ببینید تو کارخونه چه خبره !!!!!!!!!!
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 09:19
از دو سال قبل با تشکیل هماهنگ و با برنامه ... متشکل از مدیر عامل صندوق فرهنگیان , مدیر عامل پترو فرهنگ و مدیر عامل پتروشیمی مروارید ...
فقط توی 12000 میلیارد تومان فروش به شرکتهای خودی کمیسیون حداقلی را خودتان حدس بزنید!!
پاسخ + +7 0 --
سهیل 1395/06/11 - 10:29
با تشکر از سایت معلم. لطفا در مورد اجرای فاز دوم رتبه بندی اطلاع رسانی کنید. با تشکر
پاسخ + +10 0 --
مهرپور 1395/06/11 - 10:37
سوال من این است که چرا اداره های آموزش و پرورش ما را به اجبار و به صورت تحمیلی عضو صندوق کردند؟اصلا چرا همه کسر کردن پول ها اجباری است؟حتی در مورد کسر انواع بیمه عمر هم همین کارو کردند و به اعتراض ما اهمیتی ندادند.
پاسخ + +15 0 --
بازنشسته93 1395/06/11 - 10:43
فساد وظلم درکشوربه حداعلای خودرسیده ... مردیم ازاین عدالت
پاسخ + +10 0 --
منوچهر 1395/06/11 - 10:51
نوش جانش باد اگر كسي منتظر ديگران باشد تا كارش راه بيافتد بهتر ازاين نتيجه نخواهد گرفت .معلمان منتظر باشيد درست خواهد شد وقتي امامي ظهور كند تا داد مظلومان را بگيريد!!!!غندالي وهمسر وپسرش نماز خوان هستند اختلاسگر نيستند!!!!!برادرزن احمدي مقدم مدير عامل شركت داد است ايشان به علمي در اين ژست هستند نه ژارتي بازي!!!!ايشان البته مدير خانه معلم در مشهد هم هستند زن فعالي هستند خدا براي معلمان حفظ كند!!!!!غندالي در زمان مديريتش در منطقه دو تهران اش نذري براي سلامتي معلمان پخش ميكرد خدا حفظ اش كنه!!!!!خدايا از اين معلمها كه ماهستيم و سر به زير براي هر بلاي سپر هستيم براي چپاولگران حفظ كن چون ما نباشيم انها از بي پولي سكته ميكنند انموقع بايد ديه پرداخت كنيم
پاسخ + +6 0 --
اوس نقی 1395/06/11 - 12:03
ضمن تشکر و قدردانی از تلاش بی وقفه صدای معلم ؛خواستم تقا ضا کنم درمورد دروغ های جناب نوبخت در زمینه افزایش 20 درصدی و وعده های سر خرمن در رسانه ها برای فرهنگیان نیز اظهار نظر فرمایند
پاسخ + +8 0 --
فرهنگی نا امید 1395/06/11 - 12:16
.... ای مردم باید فکر اساسی کنید این مملکت باید مشکلاتش ریشه ای حل شود
پاسخ + +6 0 --
همکار 1395/06/11 - 12:42
باسلام وتشکرازصدای معلم،لطف کنیدازمسئولین مربوطه بخواهید بی درنگ ازپتروشیمی مرواریدوهرجای دیگری که فرهنگیان در آن حق وحقوق دارند گزارش عملکردتهیه شود.چون بااین اتفاقات بدجوری به فرهنگیان ظلم میشود.بیچاره فرهنگیان منتظرفازدوم رتبه بندی وغافل ازصندوق ذخیره!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/11 - 14:50
گزارش نمیخواد از همینجا یه نگاه بندازی توی سایت مرواریر همه چی واضح واضح هست . متاسفم که جوکار و دار و دسته اش هنوووووووووززززززززززززززززززز در مروارید وجود دارند!!!
پاسخ + +3 -1 --
ناامیداز صدای معلم 1395/06/11 - 12:49
سلام.صدای معلم بیگیر معلمان بیمانی 89باش که چرا استخدام نشدندهیچ.بعضی شهرهانیروهای بیمانی را قراردادی کردند بعد 6سال اخه چرا.............
پاسخ + +11 0 --
امین 1395/06/11 - 13:35
آقاجون ...
همه خوردن بذارین فانی و رفقا هم بخورن.
تو کشوری که دکل نفتی و نفتکش رو می دزدن.دیگه اختلاس زیاد مهم نیست.
مرگ بر آمریکا.
پاسخ + +4 0 --
حسن 1395/06/11 - 16:52
من الآن در آستانه بازنشستگی هستم حدود 3سال پیش به خاطر وام امداد 200هزار تومانی از اداره که بهم ندادند تصمیم گرفتم و در عرض دو روز از صندوق ذخیره و تعاونی مصرف و صندوق وام ضروری انصراف دادم در مورد صندوق ذخیره گفتند حیف است 3سال دیگه بازنشست می شی ضرر می کنی گفتم الآن نیاز دارم با کارکنان تعاونی مصرف بدجوری حرفم شد همه کا ر کردند تا تصمیمم عوض بشه قبول نکردم آخرش با 20سال سابقه عضویت فقط 200هزار تومان دادند یک سال سودش را هم ندادند ولی خیلی خوشحال شدم به نظر می رسه این روزها اینجور کارهای ساده هم شجاعت می خواهد که در خیلی از همکاران نیست خوب عضویت اگر اجباری شده انصراف که هست و قدغن نیست
پاسخ + +11 0 --
پتروشیمی مروارید 1395/06/11 - 18:12
جرقه افشاسازی تمام دزدی های صندوق از پتروشیمی مروارید زده شد و خواست خدا این بود که سردسته شون هم لو بره و ابروش بره وقتی توی یک پتروشیمی سود سهام از 400 میلیارد تومان میررسه به 16 میلیارد هر کودنی میفهمه که دزدی شده حقوق های میلیاردی اقایان هم که رو شد......
پاسخ + 0 0 --
کارمند مروارید 1395/06/12 - 08:45
اره.. فقط نوچه ی سردسته که مدیرعامل پتروشیمی مروارید هست مونده ! اونم لو رفته هاااا فقط مونده به طور کامل و رسمی رسانه ایی بشه ! غلوووومی منتظر باش
پاسخ + +4 -1 --
فرهنگی 1395/06/11 - 22:37
وعده ما اردیبهشت 96 با نه بزرگ به روحانی ...
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1395/06/14 - 14:42
همکارن عزیز به ما بازنشستگان نگاه کنید که چه بلایی صندوق به سرمان آورده و می آورد لااقل شما به این بلا دچار نشوید تادیرنشده هرچه سریعتر سرمایه خود را ازصندوق بردارید .
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 94 1395/06/17 - 22:00
این را عرض کنم اگر پولها برداشته بشن اصل پولها داده خواهد شد ومنافع صندوق و سود آن که به حساب هم نمی آید به جیب آقایان خواهد رفت ودر عوض زور کی اصل پول راهم به صور ت اقساطی خواهند داد وآن هم با بهره اصل سرمایه صندوق وبعضی ها هم این را می خواهند ماها با طرح شکایت ازصندوق و آیین دادرسی وشکایت به سازمان بازرسی و دیوان عدالت بهتر می توانیم به حقوق خود نائل شویم
پاسخ + 0 0 --
طاها 1395/11/03 - 21:12
تا به امروز که بازنشسته 1/7/95 هستم ریالی به من ندادند کسی هم نه گوشی بر میداره و نه جواب ایمیل را میده به نظر من تجمعی جلوی صندوق باید انجام بگیره هفته اینده

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

" کیفیت آموزش " را در شبکه شاد و برنامه های تلویزیون چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور