صدای معلم

گفت و گوی صدای معلم با رضا علیزاده دبیر شورای صنفی در پردیس ارومیه دانشگاه امام خمینی سلماس ؛

" ترس در دانشجو معلمان از طریق والدین و اطرافیان به آنان القا می شود ؛ محدودیتی از طرف حراست دانشگاه نداریم "

صدای معلم منتشر می کند ؛

گروه گزارش/

"  رضا علیزاده " متولد پلدشت و فارغ التحصیل رشته علوم انسانی که اکنون دانشجوی دانشگاه فرهنگیان است و در رشته آموزش ابتدایی در پردیس ارومیه دانشگاه امام خمینی سلماس مشغول به تحصیل است . وی دبیر شورای صنفی این پردیس است .

" علیزاده " را مخترع می نامند .

اختراع وی  دزدگیر مدرن و تفنگ کنترل از راه دور است و وظیفه این دستگاه حفاظت از مکان های مهم است.

وی در تشریح مشخصات این دستگاه می گوید : به محض صادر کردن دستور تردد ممنوع، دستگاه به وسیله سنسورهای خود محیط را تحت کنترل خود در می آورد و به محض ورود فردی به این محیط تمام سیستم های امنیتی، آژیر ها را فعال می کند.

علیزاده جوان پرانرژی و فعالی است که از ماکو به تهران آمده است .

" صدای معلم " در مورد مسائل دانشگاه فرهنگیان با وی گفت و گویی داشته است .

مسائل دانشگاه فرهنگیان و ترس دانشجو معلمان و عملکرد حراست

صدای معلم:

لطفا خودتان را معرفی نمایید؟

 

رضا علیزاده . دبیر شورای صنفی پردیس ارومیه دانشگاه امام خمینی سلماس و نماینده جمعی از دانشجو معلمان.

 

صدای معلم:

در سال چندم تحصیل می کنید؟

 

علیزاده:

ورودی سال 97 و سال سوم هستم.

 

صدای معلم:

چند سال است که مسئولیت شورای صنفی دانشگاه تان را بر عهده دارید ؟

 

علیزاده:

بله. یک سال به عنوان عضو و امسال به عنوان دبیر شورای صنفی هستم. عضو انجمن علمی و کانون ها بودم و دبیر آنها هم در این دو سال بودم.

 

صدای معلم:

در این دو سال به عنوان یک فعال بگویید فعالیت صنفی دانشجو معلمان در حوزه مسائل تا چه حد است؟ و آیا  اساسا در دانشگاه فرهنگیان چیزی به عنوان  " فعالیت صنفی " تعریف شده است؟

 

علیزاده:

بله. اکثر فعالیت دانشگاه ما و مطالبات دانشجویی از کانال شورای صنفی انجام می شود. حتی با بررسی که می توانید انجام بدهید نسبت به دانشگاه های دیگر فعالیت صنفی ما خیلی بیشتر است. چون دانشجویان ما استخدام آموزش و پرورش هم هستند و بحث های گزینشی و حراست هم هست ولی با این وجود فعالیت های قابل توجهی را در شورای صنفی داشته ایم. البته نه فقط من بلکه دوستان دیگر در شواری صنفی و در جاهای دیگر کشور هم داشته اند.

 

صدای معلم:

موانع فعالیت های صنفی در دانشگاه فرهنگیان چه چیزهایی هستندو شامل چه مواردی می شوند؟

مسائل دانشگاه فرهنگیان و ترس دانشجو معلمان و عملکرد حراست

علیزاده:

این که بگوییم همه پردیس های ما ایده آل هستند  و در فعالیت های صنفی موافق هستند این گونه نیست . نمی شود صد در صد این را بیان کرد.

در فعالیت هایی که خودم در این حوزه داشتم به عنوان مثال بیانیه صادر کردیم ، در مورد مشکلات دانشجو معلمان حتی با خارج از دانشگاه و حتی با مجلس نامه نگاری کردیم. الآن هم این اتفاق در مورد کسورات 45 درصدی اتفاق افتاده است.

ما هیچ گونه محدودیتی از طرف حراست دانشگاه نداریم ولی با این وجود برخی از دانشجویان خودشان این هراس را دارند.

 

صدای معلم:

به نظر شما چرا می ترسند ؟ این ترس را چه کسی به آنان القا می کند؟

 

علیزاده:

بحث القا نیست ، بحث استخدامی است. چون بحث استخدام رسمی - آزمایشی آموزش و پرورش است اکثر دانشجویان فکر می کنند که اگر اقدامی کنندبحث های حراستی و گزینشی پیش می آید ولی با این حال دانشجویانی هستند که در بحث شورای صنفی خیلی تندرو هستند.

با مجلس در ارتباط کامل هستم .

خیلی از دانشجویان با من در ارتباط هستند در بحث های حقوق و مزایا . حتی یک دیدار حضوری در سال گذشته با آقای حاجی بابایی داشتیم در مورد حقوق و امور صنفی و مطالبات دانشجویی.

 هیچ محدودیتی برای ما و خود بنده نبوده است. یک شورای صنفی داریم . یک شورای موسسه هم داریم که با مدیریت سازمان در ارتباط است. یک بحث خیلی خوبی که الآن اتفاق افتاده که به پیشنهاد مدیریت دانشگاه  فرهنگیان بوده و این که یک شواری مشورتی تشکیل شده که  مستقیما با رئیس دانشگاه در ارتباط هستند. یک ارتباط مستقیم با رئیس دانشگاه دارندو از لحاظ حراستی و گزینشی فعلا هیچ مشکلی برای ما به وجود نیامده است.

 

صدای معلم:

نگاه مسئولان دانشگاه فرهنگیان شامل مدیریت پردیس ها و نگاه ستاد نسبت به فعالیت های صنفی دانشجو معلمان به چه صورت است ؟ مثبت است یا منفی.

 

علیزاده:

همان طور که در صحبت های قبلی اشاره کردم اکثر پردیس ها به دانشجویان گفته اند که مسائل تان را از طریق شورای صنفی پی گیری کنید و شورای صنفی به عنوان رابط بین مسئولان دانشگاه چه در حوزه ستاد و چه در امور پردیس ها بوده است و گاهی فعالیت های فراتر از انتقاد هم داشتند. یعنی در بحث شورای صنفی ، دانشجو معلمان دیدارهای آشکار با نمایندگان داشتند و هیچ گونه محدودیتی نیست.

 

صدای معلم:

یعنی آنها کاملا از فعالیت های صنفی استقبال می کنند؟ 

 

علیزاده:

می شود گفت هشتاد درصد توجه می کنند و بیست درصدشان با فعالیت های شورای صنفی مخالف هستند و نباید منکر این بحث شویم.

اخیرا در جلسه ای که اخیرا با مدیریت دانشگاه فرهنگیان آقای دکتر خنیفر بود و خودم هم حضور داشتم تمامی مشکلات بدون پرده با ایشان در میان گذاشته شد. ولی استقبال سازمان مرکزی و مدیریت دانشگاه فرهنگیان نسبت به پردیس ها خیلی بیشتر است.

مدیریت دانشگاه فرهنگیان استقبالش به امور پردیس هایی که در شورای صنفی فعالیت می کنند خیلی بیشتر است.

 

صدای معلم:

شما اشاره به این کردید که نگاه حراست نسبت به فعالیت های صنفی دانشجویان مثبت است و از طرف دیگر اشاره کردید که دانشجو معلمان دچار یک محافظه کاری هستند و می ترسند ... اگر واقعا این نگاه مثبت است چرا این نگاه در فضای دانشگاه متبلور نشده است؟

 

علیزاده:

این که من گفتم می ترسند  منظور این بود که ما دانشجویان تندرویی داریم . مثلا در استان قم و همدان دانشجویان خیلی تندرویی داریم و هیچ ترسی ندارند و اگر شورای صنفی ما را با دانشگاه های دیگر مقایسه کنید فعالیت خیلی بیشتری داشتیم حتی نمایندگان مجلس هم شاهدند ولی ترس از طریق والدین و اطرافیان به دانشجویان القا می شود.

 

صدای معلم:

یعنی از درون دانشگاه هیچ تهدیدی یا هیچ  فضای رعب آوری به دانشجو معلمان تبلیغ نمی شود؟

 

علیزاده:

اصلا . اصلا این بحث نیست. حتی حراست دانشگاه فرهنگیان به عنوان حافظ دانشجو در این مورد عمل می کند. حتی در پردیس ارومیه مسئول حراست آقای نوری در مواردی حتی راهنمای ما بودند در بخش انتقادات و مطالبات و سعی می کنند از طریق قانونی انجام بگیرد و هیچ محدودیتی نیست یا از طریق مجلس انجام می شود یا فضای خارج از دانشگاه.

مسئولین ما گفته اند هر کجا که باشد اعتراضات خودتان را بیان کنید. دانشجویان می توانند نظر بدهند. من تا به حال در گروه هایی که هستیم ندیده ام و با هم هماهنگی لازم را داریم تا الآن هیچ محدودیت حراستی نبوده است. حداقل برای خود من اتفاق نیفتاده است.

 

صدای معلم:

شما فضای نقد و پرسشگری را چه در امور صنفی چه در امور غیرصنفی – اموری فرار از صنف مثلا مربوط به محتوای آموزش یا در مورد محتوای کتاب ها  و یا حتی مسائل سیاسی باشد - با توجه به تجاربی که دارید سطح پرسش گری و مطالبه گری را در دانشگاه فرهنگیان چگونه ارزیابی می کنید؟

 

علیزاده:

الآن در دانشگاه فرهنگیان مشکل زیرساخت آموزشی داریم. مشکل بافت آموزشی داریم که در پردیس ما هست. چون مالکیت پردیس ما در اختیار آموزش و پرورش است و موضوع دانشگاه فرهنگیان همیشه در گفتمان " رهبری " بوده است ولی با این وجود مسئولین دولتی و به خصوص دانشگاه ما زیر نظر وزارت اموزش و پرورش است از هیچ حمایت چشم گیری برخوردار نبوده است. در بحث فضا و زیرساخت منظور امکانات فیزیکی دانشگاه  حمایتی نشده است .

 

صدای معلم:

شما فکر می کنید این امکانات فیزیکی باعث شده که فضای پرسشگری در فضای دانشگاه نهادینه نشود؟

مسائل دانشگاه فرهنگیان و ترس دانشجو معلمان و عملکرد حراست

علیزاده:

خیر. فضای پرسشگری هست . اتفاقا کرسی های آزاداندیشی داریم. در خیلی از پردیس ها دو یا سه ماه یک بار اتفاق می افتد. کرسی آزاداندیشی که مربوط به قسمت معاونت فرهنگی دانشگاه می شود این مسائل وجود دارد.

ارتباط بین روسای پردیس ها و دانشجویان به صورت مستقیم نیست و از طریق شورای صنفی است. شورای صنفی آزادی لازم را دارد و دانشجویان می توانند تایید کنند.

حتی در چند پیج دانشجویی مانند صدای دانشجو معلم یا فرهنگیان سی اف یو مشارکت دارند.

  اگر مشکل حراستی بود نمی توانستند با عکس خودشان  نمی توانستند اعتراض کنند.

بحث کسورات دانشجو معلمان که بحث خیلی مهمی است خود بنده هم به کسر حقوق دانشجو معلمان اعتراض دارم . در این وضعیت اقتصادی و معیشتی که مردم درگیر آن هستند نصف حقوق ما توسط دانشگاه کسر می شود و به دلیل آن است که حمایت لازم از طرف وزارت آموزش و پرورش انجام نمی گیرد و بیشتر از طرف وزرات با کارشکنی صورت می پذیرد .

از فضای فیزیکی دانشگاه پذیرش دانشجو معلم نسبت به سال های گذشته خیلی افزایش یافته است اما با این حال هفتاد هزار دانشجو در همان محیطی هستند که دوره قبل سه هزار نفر در آن بودند .

در بحث اساتید و آموزش خیلی خوب می شد که اساتید دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان باشند. بحث کارشناسی ارشد و دکترا هم خیلی خوب بود که در این دانشگاه وجود داشت که دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی ارشد و دکترا را در همین دانشگاه می خواندند اتفاق خیلی خوبی می توانست باشد.

 

صدای معلم:

فکر می کنید میزان بار علمی دانشگاه در آن حدی هست که بخواهد وارد این امور شود با توجه به این که بعضی از کارشناسان و صاحب نظران می گویند گه دانشگاه فرهنگیان خیلی تابع پروتکل های

وزارت علوم نیست و از نظر بار علمی لازم در آن حدی نیست که بخواهد وارد چنان آموزش های تخصصی شود؟

 

علیزاده:

این مصداق برای دوره قبل است. قبل از مدیریت فعلی است. الآن بیشتر از هفتصد نفر هیئت علمی یا بیشتر در دانشگاه ما وجود دارد و این توسط مدیریت فعلی دانشگاه افزایش پیدا می کند. هم از طریق جذب دانشجو و از طرفی جذب هیئت علمی دانشگاه .

 من فکر می کنم که اگر اساتیدی که برای دانشجویان تدریس می کنند اگر در خود دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل بودند بار علمی بیشتری نسبت به الآن داشتند. اگر همه اساتید ما از بطن خود دانشگاه های ما انتخاب می شدند نسبت به الآن خیلی بهتر می شد.

 

صدای معلم:

شما بفرمایید آیا دانشگاه فرهنگیان دیدگاه و نگرشش نسبت به فعالیت های سیاسی دانشجو معلمان غیر همسو به چه صورت است؟ آیا چنین چیزی در دانشگاه فرهنگیان موضوعیت دارد و اساسا تحمل می شود یا این که تمام فضای فعالیت های دانشجویی در حوزه دانشگاه فرهنگیان فقط در " مسائل صنفی "  خلاصه می شود ؟

ادامه دارد

گفت و گو از : علی پورسلیمان

پیاده سازی و ویرایش : زهرا قاسم پور دیزجی


مسائل دانشگاه فرهنگیان و ترس دانشجو معلمان و عملکرد حراست

پنج شنبه, 27 شهریور 1399 19:57 خوانده شده: 586 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:29
هر چقدر هم ایشان توجیه کنند فضای امنیتی در فضای این نوع از دانشگاه ها بیداد می کند
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:30
دورغگو دشمن خداست به این فرمایشات ایشان توجه کنید:
ااصلا این بحث نیست. حتی حراست دانشگاه فرهنگیان به عنوان حافظ دانشجو در این مورد عمل می کند. حتی در پردیس ارومیه مسئول حراست آقای نوری در مواردی حتی راهنمای ما بودند در بخش انتقادات و مطالبات و سعی می کنند از طریق قانونی انجام بگیرد و هیچ محدودیتی نیست یا از طریق مجلس انجام می شود یا فضای خارج از دانشگاه.

مسئولین ما گفته اند هر کجا که باشد اعتراضات خودتان را بیان کنید. دانشجویان می توانند نظر بدهند. من تا به حال در گروه هایی که هستیم ندیده ام و با هم هماهنگی لازم را داریم تا الآن هیچ محدودیت حراستی نبوده است. حداقل برای خود من اتفاق نیفتاده است.
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:33
منو یاد اون جوان ارومیه ای کامبیز گلشنی با اون ویروس یاب شاهکارش می اندازه که فرمانده سپاه کشور بزرگی مانند ایران را هم حتی فریب دادند ...
بعضی ها بلدند چگونه با اسباب بازی هایی که اسمش را اختراع می زارند .....
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:35
تو را خدا به این استدلال بچه گانه نگاه کنید:

ترس از طریق والدین و اطرافیان به دانشجویان القا می شود.
پاسخ + 0 0 --
از جنس دانشجو 1399/06/27 - 23:08
مثلاً الان اگه شما توانایی پیدا کردین و اختراعی انجام دادین،حتما ما هم باید شما دو با کامبیز مقایسه کنیم؟ همکار گرامی حالا یه نفر از قشر دانشجو از جنس دانشجو پیدا شده تا کمک حال فرهنگیان باشه.لطف کنید با این مقایسه ها ایشون رو بدنام نکنید
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:37
اگر این نشکل ها به نهادهای دولتی وابسته نباشند خیلی خوبه اما همه به خوبی میدونیم اینها به نهادهایی مانند .... و بسیج ... .وابستگی دارند.
خود ایشان خیلی محتاطانه صحبت اینجا صحبت کرده و هوای حراست و اطلاعاتی را قشنگ داره
پاسخ + +2 0 --
صدای بیدار 1399/06/27 - 20:38
شناختی که از ایشان داشتیم در این چند مدت آدم بسیار بسیارفعالی هستند، مقالات ایشان در سطح جهان مطرح است ولی نظرشان در مورد حراست دانشگاه بنظرم زیادی تعریف و تمجید شده است ولی حراست نیروهای خوبی در دانشگاه ما دارد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:42
میشه لطف کنید و عنوان یکی از اون مقالات تاپ ایشان را که در سطح جهان مطرح است همینجا پست کنید. خیلی ممنون میشم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:44
صدای بیدار فرمودند:
مقالا ایشان در سطح جهان مطرح است
واقعا؟ چند تاشو و اینکه در کدام ژورنال بین المللی چاپ شده بگو.
از این تیپ شخصیت ها و نخبه ها تو جمهوری اسلامی خیلی داریم ...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:50
چرا من نمی تونم یه مقاله از ایشان که در سطح جهانی مطرح است تو گوگل سرچ پیدا کنم؟
کاش خودشون لینک یکی دو تا مقاله ایشان یا آنکه ادعا کرده برامون پست کنه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:54
کامبیز روشنی اون جوان باهوش ارومیه ای هم با اون دستگاه فکسنی و مسیریاب که یه اسباب بازی بیشتر نبود سر همه حتی بالاتریم مقام نظامی کشور را کلاه گذاشت و فریب داد ... ماه هاست مردم مشتاقانه منتظرند که ببینند که دستگاه ویروس یاب اختراعی ایشان که فرمانده سپاه معرفی کرده کچاست و چگونه کار می کنه. یک افتضاح و آبروریزی اساسی بود
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:39
محیط دانشگاه فرهنگیان و حرف های زیر: هضمش سخت است. یه نفر در میان دروغ می گوید

ما هیچ گونه محدودیتی از طرف حراست دانشگاه نداریم ولی با این وجود برخی از دانشجویان خودشان این هراس را دارند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:57
در مورد کسورات 45 درصدی
شورای صنفی ما عالی عمل کرد
و شناختی که از ایشان داریم
بسیار پیشرو بودند در مطالبات دانشجویی و آدمی نیستند بترسند
ولی حراست فرهنگیان عملکرد خنثی دارد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:58
ايشان درمورد كسورات بسيار نقش فعال و مثبتي داشتند موفق باشند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:00
از جمله مقالات ايشون
تاثير شبكه هاي اجتماعي بر رفتار دانش اموزان ابتدايي
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 22:30
این یه مقاله برای ارائه در کنفرانس بوده مال سه نفر که یکیش،ن اصلی علیزاده بوده. همین و بس
پاسخ + 0 0 --
صدای بیدار 1399/06/27 - 20:52
Evalution of New methods of teaching and Learning
یکی از مقالات ایشان از دانشگاه آکسفورد پذیرش شدهof primary school children by spss method
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:04
این عنوان را بدی به گوگل هیچی بروز نمی ده. اصلا مقاله با عنوان یافت نمی شود. فرمودین پذیرش شده یعنی چی؟ یعنی هنوز چاپ نشده است.
وقتی چاپ نشده چه طوری مطرح است. گفتین مطرح است.
یک مقالع از ایشان بدین که چاپ شده در جایی با اسمش. خیلی متشکر خواهم شد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 20:59
رشته علوم انسانی و اختراعی در حد بوندس لیگا؟

به محض صادر کردن دستور تردد ممنوع، دستگاه به وسیله سنسورهای خود محیط را تحت کنترل خود در می آورد و به محض ورود فردی به این محیط تمام سیستم های امنیتی، آژیر ها را فعال می کند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:01
متن صحبت های آقای علیزاده (نماینده ی دانشجو معلمان)رو خوندم
صریح،محکم و مملو از دغدغه بود

ما بارها شاهد مطالبه گری ها و دغدغه مندی های شما(جوانِ دانشجوی فعال)بوده ایم و دلسوزی شما برای ما دانشجو معلمان ثابت شده است.

اگر بنا به ذکر یکایک تلاش هایتان باشد ک واقعا ناتوانیم...
تلاشتان برای کسر ۴۵درصد آن هم در این شرایط اقتصادی که واقعا فشاری بر دانشجویان متاهل است
و به جان خریدن خستگی ها و مشکلات مسیر۱۲ساعته تهران در برخورد با هر مشکلی ک قشر دانشجومعلم رو مضطرب میکرد.

سپاس گذارتان هستیم همیشه
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:04
این عنوان را بدی به گوگل هیچی بروز نمی ده. اصلا مقاله با عنوان یافت نمی شود. فرمودین پذیرش شده یعنی چی؟ یعنی هنوز چاپ نشده است.
وقتی چاپ نشده چه طوری مطرح است. گفتین مطرح است.
یک مقالع از ایشان بدین که چاپ شده در جایی با اسمش. خیلی متشکر خواهم شد.
پاسخ + 0 0 --
صدای بیدار 1399/06/27 - 21:11
تاثیر رسانه بر رفتار کودکان و دانش اموزان دوره ابتدایی_اصلا شما تو گوگل اسم ایشون بزنین رضا علیزاده، مقاله تو سیویلیکا چاپ مقاله و عین مقاله از گرجستان است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:27
واقعا جای تعجب داره چطور سرچ میکنین ک نمیاره
اگ اسمشون رو بزنین علاوه بر مقالاتی مثل تاثیر رسانه بر کودکان ابتدایی و مدل سازی هیدرودینامیک، توضیحات کاملی رو هم در مورد اختراعات ایشون میاره.
پاسخ + +1 0 --
پریا 1399/06/27 - 21:11
عالی بود اگه خیلی از دانشجویان این ترس رو کنار بذارن و اینطور جسورانه از دانشگاه فرهنگیان و منافعش یا حداقل از اینگونه افراد حمایت کنند اوضاع دانشگاه و معلمان خیلی بهتر میشه واقعا وجود اینگونه افراد در شورای صنفی دانشگاه ها ضروریه
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:21
آقای رضا علیزاده
یکی از افتخارات
فرهنگیان کشور هستند
باید وجود همچین افرادی در بین خودمون قدر بدونیم
ولی گفته هاشون
احتمالا خودشون احتیاط کردند
چون حراست خودشونم بار ها
بخاطر مطالباتش
اذیت کردند تا جایی که ایشان
در بین ما بودند
پاسخ + 0 0 --
ياور حق 1399/06/27 - 21:22
آقای رضا علیزاده
یکی از افتخارات جامعه
فرهنگیان کشور هستند
باید وجود همچین افرادی در بین خودمون قدر بدونیم
ولی گفته هاشون
احتمالا خودشون احتیاط کردند
چون حراست خودشونم بار ها
بخاطر مطالباتش
اذیت کردند تا جایی که ایشان
در بین ما بودند
پاسخ + 0 0 --
امیر 1399/06/27 - 21:23
مصاحبه ی جالبی بود خیلی از دانشجو معلم ها به خاطر ترسی که از حراست و ترسی که از طریق خانواده ها القا می‌شود. نمی‌توانند از حقوقی که از یک دانشجو معلم و معلم زحمت کش پایمال شده دفاع کنند کاش همه مثل این آقا بودن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:24
در مورد کسورات 45 درصدی
شورای صنفی ما عالی عمل کرد
و شناختی که از ایشان داریم
بسیار پیشرو بودند در مطالبات دانشجویی و آدمی نیستند بترسند
ولی حراست فرهنگیان عملکرد خنثی دارد
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:25
یه سوال از ایشان داشتیم اگر راست می گویند فضا امنیتی نیست چطور دانشجوی دانشگاه دیگر فردی بنام صدیقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان هست مگر در این دانشگاه دانشجو نداریم
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:31
به نظر بنده در دانشگاه فرهنگیان هم مثل سایر دانشگاه ها مشکلاتی وجود دارد ولی در کل محیط مناسبی ست که اگر تلاش هایی انجام گرفته شده با زحمات فروان به نتیجه برسدمحیط بسیار مناسبی ست.
پاسخ + 0 0 --
از جنس دانشجو 1399/06/27 - 23:04
ایشون با توجه به فعالیت های که در زمان دانشجویی داشته اند و دغدغه مندی های دانشجویی و انقلابی تاکنون حمایت های خیییلی زیادی از قشر دانشجوی فرهنگیان در مقابل مسیولین و از حقوق دانشجو در مقابل امکانات دانشگاه انجام داده اند.همکاران عزیز چون در جریان فعالیت های ایشان نیستید،نمیتوانبد از دور قضاوت کنید.و بسیج دانشجویی دارای شورای تبیین مواضعی هست که توسط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اداره میشود
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 21:47
ایشان اگر راست میگوید دنبال حمایت از حق وحقوق دانشجویان هست چرا با حضور فردی بنام صدیقی که دانشجوی دانشگاه علامه هست وشده رییس بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان برخورد نمیکند چرا از حق دانشجویان مظلوم دانشگاه فرهنگیان دفاع نمیکند مگر دانشگاه فرهنگیان مورد تاکید مقام معظم رهبری نیستند این بود حفظ منزلت دانشجو معلم که مسئول بسیجش از دانشگاه دیگرانتخاب شده از صدای معلم میخواهیم پیگیر کارت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه باشند و این مطالبه دانشجویان را پیگیری کنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/29 - 13:13
بخاطر شناختی که از فعالیت های پیشین ایشون داریم مطمئنا از انجام هرآنچه ک به خیر دانشجو معلمان باشه دریغ نکرده و نخواهند کرد%

مطمئن باشین قشر دانشجو ندیده و نشناخته از کسی حمایت نم کنه و رزومه ای ک ایشون دارن سبب انتخابشون ب عنوان نماینده ی دانشجو معلمان شده است
پاسخ + +4 0 --
مهدی 1399/06/27 - 21:48
آقای علیزاده برای پیشرفت دانشگاه و حل مشکلات موجود از جمله موضوع کسورات 45 درصدی دانشجو معلم ها خیلی تلاش کردن حتی با وجود اذیت هایی که میشدن باز هم دست از تلاش برنداشتم این جوان انقلابی امیدوارم زحمات ایشون رو بی جواب نذارن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 22:26
این اصطلاح جوان انقلابی بوی خشونت شکنجه و تهجر از توش میاد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/28 - 07:55
تحجر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/30 - 20:46
تهجر از توش اومد
پاسخ + 0 -1 --
سید رضا شفاری 1399/06/27 - 21:59
به نظر من آقای علیزاده حرف منطقی و درستی میگن و باید از جوانان و نوابغ بهترین بهره در جهت مدیریت استفاده کرد
پاسخ + +1 -1 --
سید رضا شفاری 1399/06/27 - 22:02
اگه جامعه ای میخواد پیشرفت کنه باید نوابغ در مدیریت باشن و در راس امور متاسفانه کشور ما فقط صادر کننده خوبی بوده تا حالا
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1399/06/27 - 22:13
آقا ی رضا علیزاده از افتخارات دانشگاه فرهنگیان سلماس ویکی ازجوانان انقلابی هستند که تلاش های زیادی برای پیگیری مطالبات دانشجومعلمان انجام داده اند وهرچه قدر هم به بیان زحمات ایشان بپردازیم ناتوانیم. امیدواریم درمراحل بالاتر ایشان راببینین
پاسخ + +1 -1 --
مصطفی 1399/06/27 - 22:19
جوان کوشا و فعال که واقعا حرشون سنده و مطمئنم از بزرگترین مسئولان آینده کشور خواهند شد. حرفشو کاملا درست و منطقیه. این حرفا یه روزی جلوی چشمان همه ظاهر میشه و میدونم. اون روز از ایشون به عنوان نخبه کشوری یاد میشه
پاسخ + +1 -1 --
Borhan 1399/06/27 - 22:22
دقیقا
آقای علیزاده حرف منطقی و حرف دل دانشجویان را زدند و باید از جوانان بهترین بهره را برد
پاسخ + 0 -1 --
پروین 1399/06/27 - 22:43
از زحمات صادقانه شما در حمایت از قشر معلم سپاسگزاریم امیدواریم همواره بیشتر از قبل در این عرصه بدرخشین
پاسخ + 0 -1 --
حيدرى 1399/06/27 - 22:56
توصیه می کنیم
ایشان و توان علمی ایشان را بشناسید
بعد قیاس کنید
از یک شهرستان محروم
و....
پاسخ + 0 -1 --
از جنس دانشجو 1399/06/27 - 22:59
سلام خدمت همکاران گرامی.
متن صحبت و گفتگوها رو مطالعه کردم،دغدغه مندی و تلاش های آقای علیزاده رو هم از دور و هم از نزدیک شاهد بودم و به عنوان نماینده دانشجویان استان و فعال دانشجویی نه تنها من بلکه خیلی از دانشجویان ایشان را میشناسن. از فعالیت های ایشون هم نهایت تقدیر رو دارم،چه بسا فعال بودن در این حوزه ها صدرصد با مخالفت های مسیولین هم همراه بوده و ایشان همینطوری مثل آب خوردن به این موقعیت نرسیده اند و از قدیم هم گفتن از تو حرکت از خدا برکت و این موفقیت ایشون نتیجه برکت حرکت ایشان هست،اما صحبت هایشان در مورد حمایت حراست و امثالهم رو قبول ندارم چه بسا خود ما هم در جریان عدم حمایت ها و سنگ اندازی های حراست حتی ریس دانشگاه در جهت اجرای برنامه ها بودیم .خواهشاً هر کسی مطلبی می‌نویسه با اطلاع کامل بنویسه و بدور از حسادت و قصدی ،چرا که مقاله نوشتن و حتی ساخت تکنولوژی کار راحتی نیست و از دست هر کسی برنمی‌آید. با تشکر فراوان
پاسخ + 0 -2 --
رستمى 1399/06/27 - 23:08
ایشان در دوران دبیرستان هم نخبه به معنی واقعی کلمه بودند
من معلم ایشان بودم
پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1399/06/28 - 04:29
جناب علیزاده جوان شجاع انقلابی مومن و نخبه هستند
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/06/28 - 22:43
صدای معلم پیگیری کنید از جمع این همه دانشجوی دانشگاه فرهنگیان یک نفر نبود بشود رییس بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان که دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی را انتخاب کردند آیا این توهین به ما دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نیست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/30 - 16:21
خدای من! برادرا خواهرا نهادهای نظامی را نباید رییس دانشگاه اجازه دهد که در محیط فرهنگی فعالیت داشته باشند. چرا باید نهادی مانند بسیج با آن سابقه منور در اعتراضات مدنی و ... داخل دانشگاه باشند؟
اما کی می تونه به انهابگه بالای چشت ابروست. ....
پاسخ + +3 0 --
تندرو 1399/06/29 - 01:28
حالمان بد شد از این همه تظاهر و دروغ!
رییس دانشگاه دنبال.... برای مناسب نشان دادن فضای دانشگاه میگشت که الحمدالله پیدا کرده
ایشان هم حقیقتا کم نگذاشتند !
هر آنچه دروغ و چرندیات بود در طبق اخلاص گذاشته و تحویل دادند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/29 - 12:59
قضاوتی که با تکیه به ظن و گمان باشد، عادلانه نیست. «نهج البلاغة، حکمت ۲۲۰
از قضاوت بپرهیزیم...
همواره قشر دانشجو معلم ایشون رو قبول داشتن چون میدونن ک مطالباتشون قطعا ب نفع دانشجویان بوده و هست

ماهم دانشجوی همین دانشگاهیم و دروغی در صحبت های ایشون
به چشم نمیخوره....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/29 - 20:29
صدیقی رییس بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آیا شما دانشجوی دانشگاه ما هستید ؟ ایا از نظر شرعی وقانونی این حضور شما درست است ؟
پاسخ + +3 0 --
مرد انصاری 1399/06/29 - 06:47
خوشمان آمد . . .
چقدر زیبا سخن می گویید شما
پاسخ + 0 0 --
صدای بیدار 1399/06/29 - 12:49
برادر چه ربطی دارد؟
چرندیات می‌گویی و می‌دانیم از کدام جبهه خط میگیرین
پاسخ + +1 -1 --
مرد انصاری 1399/06/29 - 06:47
خوشمان آمد . . .
چقدر زیبا سخن می گویید شما
پاسخ + 0 0 --
پیشکسوت صنفی 1399/06/29 - 18:12
انقد پاچه خواری نفرمایید سلطان ، سعی کن شورای صنفی دانشجویان باشی نه مسئولین
پاسخ + 0 0 --
مرد انصاری 1399/06/29 - 06:47
خوشمان آمد . . .
چقدر زیبا سخن می گویید شما
پاسخ + +1 0 --
دبیر صنفی 1399/06/29 - 17:33
این حرف ها کدام است؟ یک جوان بیست ساله به بالا برای ترس از والدین کار صنفی نمیکنه ؟ واقعا شرم آور هست هنوز ایشون اطلاع ندارند ما زیر نظر وزارت علوم هستیم نه اپ بعد مصاحبه میکنند؟ بهتره شما هم که یک سایت مردمی هستید دقت کنید به چه کسانی و در چه حدی مصاحبه میکنید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/06/29 - 19:03
صدای معلم به این مطالبه دانشجو معلمان رسیدگی کنید چرا باید رییس بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فردی باشد به نام صدیقی که دانشجوی دانشگاه ما نیست آیا این توهین به دانشجو معلمان نیست
پاسخ + 0 0 --
صدای بیدار 1399/06/30 - 13:25
دوست عزیز
دانشگاه فرهنگیان یکی از سازمان های آپ هست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/30 - 16:18
دوستان سوال اساسی این است که اصلا بسیج در داخل دانشگاه چه کار می کند. مگر نهاد نظامی نباید تو پادگان یا مرز مستقر شود؟
اصلا بسیج جاش تو دانشگاه نیست که از فرمانده و معاون فرمانده ان بحث کنیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/30 - 17:25
اصلا این بحث ها فایده ندارد. دانشگاه و انتصاب ها و عزل ها همه از بالا تصمصم گیری می شود. و کنترلش هم دست بسیج و نهادهای حکومت است. تا محیط فرهنگی و علمی نشود بحث در این مورد بی مورد است. محیط دانشگاه هایی مانند تهران و علامه امنیتی و ساسی شده چه برسد به فرهنگیان دست حوزه ها و نهادهای مذهبی است.
چرا خودمان را گول می زنیم من و تو میدونیم دانشگاهی مانند فرهنگیان وضعیتش و کبفیتش چه جوری است.
پاسخ + +1 0 --
معلم 1399/06/31 - 18:02
ولله كه رئيس دانشگاه خوب فردي براي موجه نشان دادن دانشگاه پيدا كرده اند يك مشت حرف چرند و بي سر و ته
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/06/31 - 19:00
سجاد صدیقی دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی چرا باید رییس بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان باشد این تو هین به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هست لطفا این مساله را پیگیری کنید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگ 1399/07/01 - 10:44
بسيج پايه و اساس نظام است و حضورش در كليه ارگان ها الزامى
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/01 - 13:26
از نظام کمونیستی هم جلو زدی!
بسیج پایه و اساس نظام و نظامی هاست درست است اما نه آموزش و پروش ...
با این طرز فکر زیبا ایران از ژاپن و کره هم در مدت کوتاهی جلو خواهد زد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/07/01 - 13:27
اصلا چرا دانشگاه را به بسیج نمی دهند؟ البته پشت صحنه همنطوری است.
پاسخ + 0 0 --
جعفر 1399/07/02 - 22:56
حضور بسیج در دانشگاهها نیاز است ولی خنده دار این است که در دانشگاه فرهنگیان فقط رییس بسیج دانشجوی دانشگاه دیگر است در حالی که در هیچ دانشگاه این طوری نیست

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور