صدای معلم

" آیا این معاونت به همه وظایف مصوب خویش عمل کرده است ؟ آیا ایشان صلاحیت اظهار نظر در این موارد را دارد ؟ "

اظهار نظر " غیرمرتبط " معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ؟!

صدای معلم گزارش می کند ؛

گروه گزارش/

اظهار نظر غیرمرتبط معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش و سند 2030

پس از اظهار نظرهای غیرمرتبط معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و گزارش صدای معلم ( این جا ) ؛ نوبت به معاون و برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش رسید .

پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان نوشت :

" معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: مجموعه آموزش و پرورش این اطمینان را به مردم می دهند که هیچ برنامه، عزم و نیرویی برای اجرای سند 2030 در کلیت آموزش و پرورش کشور وجود ندارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، علی الهیار ترکمن ضمن بیان اینکه سند تحول نظام تعلیم و تربیت، سند و نقشه راه آموزش و پرورش کشور است، اظهار داشت: آموزش و پرورش خود دارای سند تحول بنیادین است که به صورت جدی اجرای آن را در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: این اطمینان را مجموعه آموزش و پرورش به مردم ایران می دهند که هیچ برنامه یا عزم و نیرویی برای اجرای برنامه 2030 در کلیت آموزش و پرورش کشور نیست.

الهیار ترکمن ادامه داد: ما 105هزار واحد آموزشی در کشور داریم و اگر جائی یا مکانی تخلفی رخ بدهد که با ارزش های ما همخوانی ندارد نباید به حساب اجرای سند 2030 بگذاریم.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه زمینه های اجرای سند 2030 در آموزش و پرورش متوقف شده است و اجازه نخواهیم داد  که فردی حتی فکر اجرای این سند در مدارس را داشته باشد، گفت: دستور وزیر کمیته ای رو فعال کرده است که هر گزارشی به کمیته واصل بشود که یک جائی حتی شائبه ای از اجرای سند 2030 را بدهند ورود پیدا می کنند و بررسی می کنند و در صورت صحیح بودن گزارش قطعا برخورد خواهد شد.

الهیار ترکمن اضافه کرد: زیر نظامهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ابلاغ شده است و برنامه های آن تا سطح مدرسه در حال تدوین و ابلاغ به مدارس است. "

پرسش « صدای معلم » این است که مواردی مانند سند 2030 چه ارتباطی با وظایف و کارکردهای سازمانی و اداری این معاونت دارد ؟

آیا این معاونت به همه وظایف مصوب خویش عمل کرده است ؟

آیا ایشان صلاحیت اظهار نظر در این موارد را دارد ؟

« صدای معلم » از معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش دعوت می کند تا حداقل در برابر گزراش های این رسانه و پرسش های افکار عمومی فرهنگیان پاسخ گو باشد .

به نظر می رسد پاسخ گویی و مسئولیت پذیری مسئولان و تصمیم گیرندگان نخستین گام برای ترمیم بخشی از بحران " عدم اعتماد " و " پر کردن شکاف ستاد و صف " در آموزش و پرورش می تواند ارزیابی گردد .

پایان گزارش/


پرسش « صدای معلم » این است که مواردی مانند سند 2030 چه ارتباطی با وظایف و کارکردهای سازمانی و اداری این معاونت دارد ؟

پنج شنبه, 12 دی 1398 21:43 خوانده شده: 359 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
کارشناس 1398/10/13 - 02:28
اتفاقا از الهیار ترکمن انتظار می رود که از این حرفها بزند. اگر جستجو کنید ملاحظه می فرمایید که در زمانی که در سازمان مدیریت بود قراردادی با یونسکو برای پروژه ای منعقد کرده بود ور قالب همین سند ۲۰۳۰. اراجیفی را هم از این ور اون ور سنبل کرده بود که البته نام واعظ مهدوی را نیز یدک می کشید چرا که او در آن زمان معاون اجتماعی سازمان بود و آداب چاپلوسی حکم می کرد که چنین کند. خلاصه ورق برگشت و سند ۲۰۳۰ اخ شد و اعلام انزجار از آن مشی نان به نرخ روز خورها.از شخصیت دروغگویی که خود را دکترای آلبرتا و فوق لیسانس فرانسه به ملت قالب می کند و خود با تدوین کنندگان سند ۲۰۳۰ قرارداد می بندد و اکنون بر علیه آن حرف می زند و ‌... چه توقعی دارید؟جاه طلبی سبب شده است تا سند ۲۰۳۰ را که خود از بودجه آن ارتزاق کرده است در شرایط کنونی مردم را حتی از اندیشیدن به آن هم منع کند. یکی نیست بگوید گه تو اصلا می فهمی درآن چه نوشته شده است؟ آیا میدانی که بسیاری از مفاد آن همان اهداف و راهبردهای سند تحول است که خود رهبری آن را تایید کرده است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/13 - 17:20
پرسش « صدای معلم » این است که مواردی مانند سند 2030 چه ارتباطی با وظایف و کارکردهای سازمانی و اداری این معاونت دارد ؟
از این نخودچی سوالات سخت نپرس. این بدبخت روزگار سیاده اومده از سفره انقلاب یه تیکه استخون ورداره اگه تو گذاشتی صدای معلم!بابا گناه داره. مدرکشو که او.نجوری پنبه اش رو زدی.کارشم که اونجوری مضحکه کردی. سوالات سخت سخت ههم که میپرسی.فکر میکنی با انسان ذیعقل طرفی؟ نه بابا تو با نخودچی طرف هستی که هوشش از جلبک بالاتر و از اردک کمتر است.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/10/13 - 12:34
نخود هر آش بودن یعنی عین بی لیاقتی.
پاسخ + +1 0 --
دبير منطقه 17 1398/10/14 - 15:34
« صدای معلم » از معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش دعوت كرده است تا در برابر رسانه ها و پرسش های افکار عمومی فرهنگیان پاسخ گو باشد. اجير و كارگزار- نماينده نوبخت در آوپ اگر پاسخگو بود كه بايد در برابر فضيحت دروغگوئي مدارك تحصيلي اش پاسخ مي داد. بهتر نيست مخاطب شخص حاج ميرزائي باشد كه تا به امروز و با وجود انبوهي از سوابق سياه، او را عزل نكرده است؟
پاسخ + 0 0 --
كارشناس دفتر بودجه 1398/10/15 - 13:47
جناب پور سليمان عزيز:
فهرست پاسخگوئي الهيار تركمن بسيار طويل شده است. علاوه بر دروغگوئي در مورد مدرك تحصيلي، دروغ گفتن در مورد زياد بودن زمان آموزش در ايران نيز است كه صداي معلم گزارش آن را منتشر كرد. علاوه بر اين عملكرد وي در دوران اشغال پست معاونت موضوع اصلي است. وي با اين ادعا آمد كه چون من در سازمان مديريت بودم ارتباط خوبي با نوبخت دارم و مي توانم اختصاص اعتبارات به آموزش و پرورش را تقويت كنم و مشكل كسري بودجه آن را برطرف كنم. با اينكه پست معاونت نيروي انساني را هم گرفته است، بفرمايد كه براي مأموريتي كه وعده آن را داده بود چه كرده است؟بودج سال آينده كه حتي تكافوي 15 درصد افزايش حقوق معلمان را هم نمي كند و هنوز تصويب نشده، كسري دارد.خودش هم كه مصاحبه كرده و از وضع بودجه سال آينده گله و شكايت كرده است.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، جنس ارتباط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آموزش و پرورش از کدام نوع است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور