صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

دولت و وزارت آموزش و پرورش هیچ مصوبه ی برای تغییر اوضاع نابه سامان معیشتی و نجات معلمان از زیر خط فقر مطلق به مجلس نبرده اند/ هر روز از تحول بنیادینی در مدارس سخن گفته می شود که مدارسش در پرداخت قبض آب برق خود مانده اند / در مجلسی که با تعیین سقف پاداش و هماهنگی آن برای همه کارمندان به شدت مخالفت می شود و در یک ساعت سر و ته قضیه جمع می شود/ در مجلسی که با تعیین حداکثر حقوق و مزایا برای اساتید دانشگاه ها به راحتی مخالفت می شود/ در مجلسی که برای تعیین حداکثر پاداش و مزایا برای کارمندان بانک به خاطر ترس از اختلاس گری آنها مخالفت می شود/ زنگ خطر در آموزش و پرورش سال هاست به صدا در آمده اما هیچ کسی توجه نمی کند....

منتشرشده در یادداشت

گروه استان ها و شهرستان ها - جواد بابازاده و توفیق مرتضی پور/

بخش اول و دوم گفت و گوی صدای معلم و مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی قبلا منتشر شد . ( این جا ) و( این جا )

بخش پایانی این گفت و گو را می خوانید

منتشرشده در گزارش و گفت‌وگو
سه شنبه, 20 آبان 1393 ساعت 01:00

زیر حکم نجومی کارگزینی

آذربایجان شرقی

منتشرشده در نامه های دریافتی
سه شنبه, 20 آبان 1393 ساعت 01:00

به داد آموزش و پرورش بوشهر برسید

بوشهر

منتشرشده در نامه های دریافتی

گروه استان ها و شهرستان ها - جواد بابازاده و توفیق مرتضی پور/

پس از گذشت حدود 5 ماه از نامه رسمی صدای معلم به مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ( این جا )  ، سرانجام این گفت و گو انجام شد .

سعی کرده ایم تا مشکلات و چالش های این استان در یک فضای شفاف و پرسش گرانه مطرح و مورد تبادل نظر قرار گیرد .

این گفت و گو در سه بخش ارائه خواهد شد .

نظرات ، انتقادات و پیشنهادات همکاران و مخاطبان محترم ، راه گشای ما و مسئولان برای حل مشکلات و ارتقای کیفیت گفت و گو خواهد بود .

منتشرشده در گزارش و گفت‌وگو
سه شنبه, 20 آبان 1393 ساعت 01:00

مدیریت موروثی

سمنان

منتشرشده در نامه های دریافتی

معایب اجرای رتبه بندی معلمان  گروه اخبار/

فرهاد فلاحتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاخیرها و تعویق ها در پرداخت مطالبات معلمان گفت: نارضایتی های معلمان در چند سال اخیر نگران کننده است و البته بخشی از نارضایتی معلمان به این که حق و حقوق اصلی خود را نمی گیرند، برمی گردد.
نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی افزود: سال گذشته اعتراضاتی بین فرهنگیان مطرح شد و نتیجه آن، طرح رتبه بندی معلمان بود که اگرچه طرح بسیار خوبی بود و همه معلمان داوطلب آن بودند اما بسیار ناشیانه و بدون پشتوانه مالی شروع به کار کرد و به مثابه طرح ابتری ماند که باعث نارضایتی بیشتر معلمان شد.
وی ادامه داد: دولت اعلام کرد برای افزایش حقوق، ارتقاء معلمان و رتبه بندی آنها ملاک است. در صورتی که طرح رتبه بندی کجا و صرفا افزایش ۱۰ درصد حقوق معلمان کجا.
فلاحتی بیان کرد: اگر رتبه بندی فرهنگیان جدی گرفته شود و اعتبارات آن در بودجه۹۶ تامین شود و این اعتبارات هر سال تزریق شود، بخش عمده ای از رضایت مندی بین معلمان ایجاد خواهد کرد.
عضو کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مادامی که بودجه آموزش و پرورش فقط صرف مخارج می شود، نمی توان انتظار تغییر و تحول در رکن اصلی جامعه را داشت در صورتی که وزارت آموزش و پرورش وزارتی است که نسل آینده را تربیت می کند لذا طبیعی است که باید توجه به اصل آموزش و پرورش اولویت اول باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس ادامه داد: رضایت معلمان شرط اساسی در این موضوع است چراکه دانش آموز با معلم در ارتباط است و معلم نقش بسیار تاثیرگذاری در تربیت دانش آموز دارد

منتشرشده در اخبار

چرا اسمی از جامعه میلیونی معلمان به صراحت نامی برده نشده است/ الفبای فرهنگ نقد و فنون نقادی و اظهار نظرها و آموزش اهداف متعالی و مزایای تشکل های علمی و صنفی و سیاسی و اجتماعی را باید همین اساتید فرهیخته و دانشجویان گرامی توسط همین معلمان و در همین مدارس آموزش ببینند زیرا از دبستان تا پایان دوره متوسطه شکل گیری شخصیت ها تقریبا تکمیل و خلاقیت ها و استعدادها تقریبا شکوفا شده است/ معلمی که حق اظهار نظر و نقد و حق پایه گذاری تشکل و کانون های صنفی نداشته باشد چگونه به دانش آموزان از مزایای نقد و اظهار نظر حرفی بزند و با چه انگیزه ای فنون نقادی و اظهار نظرها و سایر فرهنگ ها آموزش دهند ...

منتشرشده در یادداشت
صفحه1 از38

نظرسنجی

عملکرد دانشگاه فرهنگیان را در ارتباط با اهداف تعریف شده و تربیت " معلم حرفه ای "چگونه ارزیابی می کنید ؟

پربازدیدترین ها

 بیمه نوین

تبلیغات در صدای معلم

تلگرام صدای معلم

انتشارت آفرینندگان

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

امیران سیستم شرکت نرم افزاری

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 فراکسیون صنفی معلمان در مجلس

final 1

banerjavan

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور