صدای معلم

" نامه ی فرهنگیان بناب به صدای معلم "

اعتراض فرهنگیان شهرستان بناب نسبت به دخالت افراد و نهادهای غیرمسئول و غیرپاسخ گو : آقای پاشایی ! انفعال تا چه حد ؟!

گروه استان ها و شهرستان ها / جمعی از فرهنگیان شهرستان بناب در نامه ای که برای صدای معلم ارسال کرده اند نسبت به دخالت های برخی افراد و جریان ها به ویژه نماینده مجلس انتقاد کرده و خواهان پاسخ گویی مسئولان به ویژه مدیر کل آذربایجان شرقی شده اند .

متن این نامه که در اختیار «  صدای معلم » قرار گرفته است به شرح زیر است

دخالت نهادها و شخصیت های های سیاسی و غیره در انتصابات آموزش و پرورش شهرستان بناب، موجب گردیده تا بدون در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری، ملاک های عزل و نصب در پست های اداری و حتی مدیریتی مدارس به شدت سیاسی و باندی شده و تا حد اولویت های خویشاوندی نیز تنزل نماید و بر اساس شنیده ها کار به جایی رسیده است که نماینده محترم مجلس در بسیاری از عزل و نصب های اداری و حتی مدرسه ای دخالت و توصیه های مستقیم دارند/ با این شرایط و در کمال تأسف وابستگی و بی ارادگی آموزش و پرورش بناب در برابر خواسته ها و امیال نماینده مجلس تمامی نداشته و این وضعیت دشوار باعث حادتر و مزمن تر شدن مشکلات آموزش و پرورش شهرستان شده است/ نحوه عملکرد جناب آقای پاشایی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیز بی تاثیر نبوده و ایشان نیز به نوبه خود می بایست پاسخگوی شرایط جاری و حاکم در زیر مجموعه های سازمانی خویش باشند به ویژه اینکه در دوره مدیریت ایشان که منسوب به دولت اعتدال گرای تدبیر و امید هستند بدون در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری و به صورت فله ای افراد و گروه هایی از طیف رقیب دولت عهده دار مسئولیت هایی در رده های مختلف مدیریتی آموزش و پرورش شهرستان بناب شده اند و در مقابل کوچکترین فرصت و زمینه ای برای همکاری نیروهای اعتدالی و حامی دولت باقی نمانده است و معلوم نیست که مدیرکل محترم چگونه چنین شرایط انحصاری را برمی تابد/ متأسفانه سهم خواهی های نماینده محترم مجلس در کنار فرصت سوزی و اعتماد سوزی وزیر سابق آموزش و پرورش جناب آقای دکتر فانی باعث این قضیه شده است که فرهنگیان و معلمان شهرستان بناب نتوانند فضای ایجاد شده در دوران دولت تدبیر و امید را در مجموعه خود احساس کنند...

اعتراض فرهنگیان بناب به نمایندگان مجلس و عملکرد پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

باسمه تعالی

بی شک سیاسی کاری و دخالت سیاسیون در نهاد آموزش و پرورش یکی از معضلات اساسی فرا روی آموزش و پرورش و شاید سازمان های دیگر است و متاسفانه در حال حاضر این معضل به عنوان مهم ترین دغدغه و مانع درمسیر فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان بناب مطرح است.

دخالت نهادها و شخصیت های های سیاسی و غیره در انتصابات آموزش و پرورش شهرستان بناب، موجب گردیده تا بدون در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری، ملاک های عزل و نصب در پست های اداری و حتی مدیریتی مدارس به شدت سیاسی و باندی شده و تا حد اولویت های خویشاوندی نیز تنزل نماید و بر اساس شنیده ها کار به جایی رسیده است که نماینده محترم مجلس در بسیاری از عزل و نصب های اداری و حتی مدرسه ای دخالت و توصیه های مستقیم دارند.
بنابراین نماینده محترم مجلس باید جوابگو باشند که چرا و چگونه علیرغم سوگندی که دایر بر نمایندگی تمامی آحاد شهروندان یک منطقه (ازهر طیف و گرایش و طرزفکری) یاد کرده اند، با دخالت در انتصابات مختلف به ویژه در اداره آموزش و پرورش، شأن و جایگاه این ارگان حساس را تا حد ستاد انتخاباتی تنزل داده و با پررنگ کردن و اصرار بر خطوط و خط کشی های نامنصفانه ، موجبات سیاست زدگی شدید آموزش و پرورش را فراهم نموده و مانع از بهره مندی آموزش و پرورش منطقه از نیروهای کارآمد و خوش فکر گردیده و سد راهی شده اند بر شکل گیری و تحقق هویت مستقل این نهاد حساس.
متأسفانه قضیه به اینجا ختم نشده بلکه شاهد آن هستیم که با شگردهای گوناگون و بعضاً ناجوانمردانه، افراد شایسته را کنار گذاشته و یا با استفاده از روش های نخ نما شده چون جابه جایی مدیران در حال زمینه چینی برای کنار گذاشتن این گونه افراد هستند. با این شرایط و در کمال تأسف وابستگی و بی ارادگی آموزش و پرورش بناب در برابر خواسته ها و امیال نماینده مجلس تمامی نداشته و این وضعیت دشوار باعث حادتر و مزمن تر شدن مشکلات آموزش و پرورش شهرستان شده است.

اعتراض فرهنگیان بناب به نمایندگان مجلس و عملکرد پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

  البته در این میان نحوه عملکرد جناب آقای پاشایی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیز بی تاثیر نبوده و ایشان نیز به نوبه خود می بایست پاسخگوی شرایط جاری و حاکم در زیر مجموعه های سازمانی خویش باشند به ویژه اینکه در دوره مدیریت ایشان که منسوب به دولت اعتدال گرای تدبیر و امید هستند بدون در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری و به صورت فله ای افراد و گروه هایی از طیف رقیب دولت عهده دار مسئولیت هایی در رده های مختلف مدیریتی آموزش و پرورش شهرستان بناب شده اند و در مقابل کوچکترین فرصت و زمینه ای برای همکاری نیروهای اعتدالی و حامی دولت باقی نمانده است و معلوم نیست که مدیرکل محترم چگونه چنین شرایط انحصاری را برمی تابد؟!
متأسفانه سهم خواهی های نماینده محترم مجلس در کنار فرصت سوزی و اعتماد سوزی وزیر سابق آموزش و پرورش جناب آقای دکتر فانی باعث این قضیه شده است که فرهنگیان و معلمان شهرستان بناب نتوانند فضای ایجاد شده در دوران دولت تدبیر و امید را در مجموعه خود احساس کنند .

با این حال بدنه آموزش و پرورش شهرستان بناب در انتخابات 29 اردیبهشت با حمایت قاطعانه از دولت تدبیر و امید نشان دادند که به شدت مخالف ایجاد و ادامه هرگونه فضای بسته و امنیتی بوده و خواهان ترمیم شکاف های موجود در میان بدنه و مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان هستند که بر پایه همان نگرش های سلبی و انحصاری افراد و نهادهای خاص و انفعال مدیریت محترم کل آموزش و پرورش تحمیل و ایجاد گردیده است.

به باور اینجانبان، مشکلات پیش آمده و ضعفهای فراوان دیگر موجود در نظام آموزش و پرورش، بیشتر ناشی از نگاه صرفاً سياسی و جناحی به این نهاد مهم و سرنوشت ساز بوده و در حقيقت به بازی گرفتن سرنوشت نونهالان، نوجوانان و آینده سازان این مرز و بوم به بهای حفظ منافع سياسی وجناحی است که البته مقام معظم رهبری نیز در فرمایشات خود بر این نکته صحه گذارده و نگاه سیاسی، حزبی و جناحی به آموزش و پرورش را به سمّ تشبیه نمودند.
ما این نوع برخوردهای صرفاً سیاسی و باندی را نوعی بی احترامی به آموزش و پرورش و معلمان می دانیم واین رسم غلط را در تضاد با هدف اصلی آموزش و پرورش که پرورش انسان های شایسته می باشد می دانیم.

امید آن داریم نماینده محترم مجلس نیز به فکر اصلاح قوانین معیوب و نظارت بیشتر در آموزش وپرورش باشند و به جای تمرکز بر امور روزمره و روبنایی به امور زیربنایی ، که همان توجه به منزلت و معیشت قشر فرهنگی است تمرکز کنند تا اینکه اصل اهداف اموزش وپرورش زیر سوال نرود.
در آخر مجدداً این ابهام و تناقض اساسی در عملکردها را با مدیریت محترم اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، نماینده محترم مجلس و دیگر اشخاص حقیقی و نهاد های حقوقی که مستقیم یا غیر مستقیم در مسائل اموزش و پرورش دخیل هستند مطرح می کنیم که واقعاً با این وضعیت مدیریتی و با این میزان رضایت مندی معلمان و با این فضا و محیطی که آموزش و پرورش شهرستان بناب را صرفاً به ابزاری جهت باز تولید مناسبات تنش زا و منبعی برای ارتزاق مناسبات باندی، سیاسی و عشیره ای مبدل نموده و در شرایطی که آموزش و پرورش برخلاف فلسفه وجودی اش، دچار ناکارآمدی شده است چه کار مثبتی می توان انجام داد؟
جامعه فرهنگیان شهرستان بناب از مسئولین محترم عاجزانه تقاضا و انتظار دارد که برای رفع این نابه سامانيها چاره ای اندیشیده شده و هرچه سریعتر پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته

( صدای معلم : اسامی و امضای این همکاران به رسم امانت در این رسانه موجود است )

 


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 09 شهریور 1396 12:49 خوانده شده: 4954 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +123 -1 --
معلم بنابی 1396/06/09 - 16:07
پاشایی مظهر یک مدیر معامله گر کامل است .
پاسخ + +107 -1 --
معلم... 1396/06/09 - 16:45
چی بگم؟!
پاسخ + +114 -1 --
فرهنگی 1396/06/09 - 16:54
پاشایی کسی است که....و بدون توجه به ارزش ها و مبانی انقلاب هر کاری میکند که به صورت ناشیانه در انتصابات خود بروز میدهد و مشکلی که امروز اهالی شهر عزیزم بناب با آن سر و کار دارد از رانت بازی آقای پاشایی که انسان شرم اش می آید که لقب مدیرکل را به او بدهد
پاسخ + +109 -2 --
چغندربگ 1396/06/09 - 18:12
برادران عزیز! بناب و ملکان( مّرّکان) شهر کوچکی است ببخشید اما شما مثل ما دنیا دیده و دوران دیده نیستید! ببخشید واقعا ببخشید! اینجا در تهران هم همین است، مثلا وقتی رئیس منطقه عوض میشه کسانی را روی کار میاره ک دوستان و طلبکاران خودش هستند و میاره تا بتونه با اونا سر یک سفره بخورند و بیرون چیزی درز نکنه! و بقیه را هم به عنوان مدیر مدارس در همه جا میکاره تا مدیونش باشند و عنداللزوم ازشون استفاده کنه! ناراحت نباش عادیه! عادی.
پاسخ + +109 -2 --
علیرضا افکاری 1396/06/09 - 19:03
نمایندگان دوره به دوره دارند شورش را در می آورند. خاک بر سر ما با انتخابمان. هر دوره که می گذرد نماینده ها بد و بدتر می شوند .مخصوصا با دخالت در انتصابان مسئولین شهرها.
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1396/06/10 - 06:08
شاه عباس ی چیزی میدونست که مجلس را به توپ بست ...
پاسخ + +2 0 --
محمد امین 1396/06/11 - 08:25
شاه عباس نبود محمدعلی شاه بود
پاسخ + +103 -1 --
قادر 1396/06/10 - 00:54
اگر مدیر کلی به حرف نماینده گوش نکند نماینده زود به وزیر تذکر میدهد برادر، همه جای کشور چنین است.
پاسخ + +97 -1 --
ناشناس 1396/06/10 - 12:47
بنده هم در شهرستان نور اباد لرستان هستم اینجا هم دستکمی از شهرستان بناب ندارد تا جائی که برادر نماینده سیاوش رستمیان در این شهر هم مدیر کل است وهمه کاره اموزش وپرورش این در حالی است که نامبرده تا قبل از این یک فرد ....د خاک بر سر ما که با انتخاب روحانی معامله گر خواستیم اوضاع عوض شوداوضاعی که با نام اصلاح طلبان وبه کام اصول گرایان بود
پاسخ + +97 -1 --
معلم متعهد 1396/06/10 - 14:19
باید مسایل اداره در خود اداره حل شود تا نماینده مجبور نشود دخالت کند، کاری ندارد از همه طیف ها در اداره استفاده کنید در شهر ما از همه طیف ها استفاده میشود چه اصولگرا باشد و چه اصلاح طلب
پاسخ + +27 -83 --
چغندربگ 1396/06/10 - 16:36
برادران بنابی برید صالح حیدریان را از علوم پزشکی تبریز بیارید مدیر کل کنید براتون بهتره اگرچه اونم ...ب...ل....ه ... ولی به هر حال کاچی بعض هیچی!
پاسخ + +2 0 --
چغندربگ 1396/06/13 - 09:54
غلط کردم، آدم باید مرد باشه و اشتباهشو بپذیره!
پاسخ + +99 -1 --
علی جعفری 1396/06/10 - 17:56
از وقتی که نماینده محترم در ظاهر اصول گرا با آن افتضاح انتخاباتی در بناب به مجلس راه یافتند کل ادارات شهرستان بناب به ستاد انتخاباتی ایشان تبدیل شده است.بنده از کارمندان دانشگاه بناب هستم. باید بگویم رئیس دانشگاه به ظاهر اصلاح طلب بناب و از ارادتمندان نماینده اصول گرا تمام و کمال در اختیار و غلام حلقه بگوش نماینده بوده و در طی ۵ ماه که از انتصاب ایشان می گذرد ۸ نفر از یاران و همراهان نماینده از دیگر ادارات به دانشگاه انتقالی گرفته اند. از جمله آقایان شیری و قانعی که در جریان انتخابات مسئول ....برای نماینده محترم بودند و کارمند آموزش و پرورش بودند که دستمزد زحمات خود را گرفتند و به دانشگاه نقل مکان نمودند.متاسفانه وزارت علوم هم در این زمینه منفعلانه عمل نموده و همه در برابر نماینده کم آورده اند و باید منتظر بود و دید که چه بلایا و مصیبت های دیگری بر سر شهر بناب خواهد آمد.ظاهرا شهرستان بناب شده حیاط خلوت نماینده و اعوان و انصارش.
پاسخ + +2 0 --
عرفان 1396/06/11 - 15:53
هر دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب از ذخیره های این مملکت هستند اما اصولگرا و اصلاح طلب واقعی باید باشد و نه فریبکار این عباسیان خودش را برای دوره بعدی مجلس آماده میکند او دوره قبل شرکت کرده بود ولی نتوانست صلاحیت بگیرد ایشان زرنگ هستند احتمالا مشکل صلاحیت خودش برای این دوره حل کرده است.
پاسخ + +2 0 --
ضادق بناب 1396/06/25 - 17:14
آقای صفرعلی اصغری را هم به لیست انتقالی ها از آموزش و پرورش به دانشگاه بناب اضافه کنید.
پاسخ + +96 -1 --
ج م 1396/06/10 - 18:22
با سلام خدمت جناب پورسلیمان از بابت درج نامه همکاران بنابی از شما بی نهایت تشکر می شود.
و اما جناب آقای وزیر محترم:
همکاران گرامی درست است که در جامعه ما معامله با نمایندگان و برآورد کردن امیال و منافع آنان تبدیل به یک روند معمول و عادی شده است اما هر از چندی می توان فریاد برآورد و اعلام تظلم نمود تا باشد گوشی شنوا.
جناب وزیر محترم خواهشمند است صدای این معلمان را بشنوید و از معلمان سراسر کشور درخواست کنید تا هر انچه دارند را برایتان بگویند باشد که بتوانی کاری کنی....
جناب وزیر بر آن مسند وزارت پیش از جناب عالی افرادی تکیه زده بودند که دیگر نیستند و از دور نظاره گر شما و همکارانتان هستند. جناب عالی نیز بعد از دو سه روز همان راه رفته آنها را خواهی رفت به خاطر دو روز وزارت بیشتر گدای در این نمایندگان مشو و بگذار آزادیت و هویتت خدشه دار نشود.
پاسخ + +96 -1 --
م ب ج 1396/06/10 - 18:22
جناب وزیر محترم در استان آذربایجان شرقی دیگر کار به جایی رسیده که جناب پاشایی همه دار و دسته جبهه پایداری را حمایت می کند. به نظر می رسد که خود جناب پاشایی نیز در این جبهه باشد. لذا توجه به نظر عموم مردم و همکاران (همان رای 24 میلیونی که جناب رییس جمهور نیز فرمودند) از اهمیت خاصی برخوردار است.
در استان آذربایجان شرقی به نظر زمان جابجایی و تغییر جناب پاشایی فرا رسیده است. امیدواریم با تغییر ایشان تا حدی روحیه همکاران تازه شده و در سال تحصیلی جدید با روحیه مضاعف شروع به کار کنند.
اما در بناب، برادران بنابی تا زمانی که جناب آشور اکرمی با سابقه 35 سال خدمت در مسند قدرت قرار دارد روز شما تا آخر سیاه و کدر خواهد بود لذا انتظار شما تا زمانی که ایشان در مسند قدرت است بیهوده و عبث خواهد بود.
پاسخ + +92 -1 --
مهدی 1396/06/10 - 18:26
سلام اولا حیدریان هم از طیف نماینده وچه بسا بدتر از اون باندبازه ولی درهر حال متاسفانه نماینده ها بجای اینکه بادرستکاری باعث شایسته سالاری بشن به عواملشون که بیشترشون فامیلشونن وپایین تر از اون افرادی که بتونن پوستر های تبلیغاتیشونو به دیوارها بچسبونن رو میارن اوضا می شه این وآینده بناب رو خدا به خیر کنه با این بدعتی که این آقای نماینده گذاشته واقعا کاش دراین روزای عزیز توبه کنن از این کارخدا ناپسندشون آخه بچه مردم چه گناهی کردند
پاسخ + +95 -1 --
رهگذر 1396/06/10 - 19:22
یگ سوال:
برادر جناب پاشایی به دانشگاه فرهنگیان استان با چه ویزگی خاصی مامور شدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پسرخاله ایشان با چه شایستگی خاصی صاحب منصب شده اند ؟
همشهریان عزیز ایشان اقای توکلی و اقای اصغری چرا به دانشگاه فرهنگیان مامور شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاشایی باید در این خصوص هم توضیح بدهد
پاسخ + +89 -1 --
ولایی واقعی 1396/06/10 - 20:08
باید بین افرادی که به خاطر منافع خود و افرادشان همه چیز را نیست و نابود می کنند و خود را در خط رهبری میدانند با کسانی که در هر حال به وظیفه شرعی و انسانی خود عمل می کنند فرق قائل شد.این افرادی که الان در آموزش و پرورش بناب حکومت می کنند تنها چیزی که به آن اعتقاد دارند حفظ منافع شخصی و گروهی است و البته برای توجیه اعمالشان خود را منتسب به جریان اصول گرایی و یا خط رهبری می دانند ولی دقیقا برخلاف منویات مقام عظمای ولایت عمل می کنند.خداوند از این افراد نگذرد که بنام ارزش ها و رهبری دست به چه کارهایی که نمی زنند.
پاسخ + +86 -1 --
Sadeghi 1396/06/11 - 07:54
در تاریخ خوانده بودیم که در عهد قجر و پادشاهان بی کفایت هر شهر و ولایتی سهم و ملک یکی از شاهزادگان می شد و ایشان نیز هر آنچه در توان داشتند مشغول چپاول و غارت محل صدارت خود می شدند. با گذشت زمان این هنوز این رویه در مملکت ما ادامه داشته و در زمان حاضر انگار بعضی از نمایندگان مجلس خود را شاهزاده پنداشته و همچنان به این کارها مشغولند.تو گویی در بناب ما یک دولت محلی وجود دارد که فارغ از دولت مرکزی هر کاری دلش می خواهد انجام می دهد چرا که بناب سهم و غنیمت ایشان است و بس.پس رعایای محترم اعتراض نکنند که عقوبتی سخت در انتظارشان هست.
پاسخ + +87 -1 --
محمد امین 1396/06/11 - 09:25
از ماست که برماست
پاسخ + +90 -1 --
محمد امین 1396/06/11 - 09:41
از ماست که برماست. وقتی برای آقایون انتخابات برگزار می کنیم باید نتیجه اش همین باشد که هست. یعنی رای 24 میلیون کشک
پاسخ + +86 -1 --
احمد 1396/06/11 - 10:34
بییائید صوفیان وشبستر ببینید چه خبره؟ شهردار رو دادند رئیس با زور نماینده محترم که 10سال از آموزش وپرورش دوربوده
پاسخ + +86 -1 --
حسن کیا 1396/06/11 - 10:44
با تشکر از سایت محترم صدای معلم که منعکس کننده واقعی صدای معلمان هست. سخنی با وزیر محترم داشتم.جناب آقای بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش به داد ما فرهنگیان برسید.نگذارید در میدان کثیف سیاست بازی ها فرزندان و همکاران فرهنگی فدا شوند.اگر برایتان مقدور هست هر چه سریعتر افرادی را جهت رسیدگی به وضعیت تاسف بار آموزش و پروش بناب بفرستید تا حقایق تلخ و اسف بار این منطقه برایتان کاملا روشن شود.ما معلمان بناب تقریبا امیدمان را از دست داده ایم و انگیزه ای برایمان باقی نمانده است.احساس می کنیم بازیچه دست شده ایم. آیا واقعا وظیفه یک نماینده دخالت در عزل و نصب های بر مبنای تمایلات شخصی و جناحی و آشفته تر کردن امورات است یا سر و سامان دادن به اوضاع مملکت یا حوزه انتخابیه خود ؟ چرا کسی در مقابل عملکرد تاسف بار نماینده مجلس جوابگو نیست؟ آیا ایشان در آموزش و پرورش بناب اختیار مطلق دارند که هر کاری دلشان می خواهد انجام دهند؟ تقاضای رسیدگی داریم اگر گوش شنوایی باشد.
پاسخ + +92 -1 --
فرهنگی تبریزی 1396/06/11 - 15:57
میگند نماینده بناب مرید پروپاقرص احمدی نژاد و مشایی است.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/12 - 09:30
ایشون کسی هستن که از تریبون مجلس حکم اعدام برای به اصطلاح فتنه گران خواسته بود. ایشون نه پایداری نه اصولگرا بلکه یه منفعت طلب به تمام معنا است سیاست او کاملا ماکیاولیستی هست برای اهدافش از هر وسیله ای استفاده میکند. وخاک برسر کسانی که با نشان اصلاح طلبی برده وقربان گوی ایشان هستن.نماینده بناب تا توانسته فقط برای دوستانش کار کرده فارغ از عقیده واعتقاد سیاسی.نگاه کنید به ریزه خواران ایشان اعم از ریسس دانشگاه بناب ومعاون مالی ایشانودوستان به ظاهر اصلاح طلب که چند وقت پیش اومدن از شیخ رضا حمایت کردن چون نتونستن از اوچیزی بگیرند شدن دشمن خونی .آیا اینا میتونن ادعا کنند اصلاحطلبند.؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + +85 -1 --
حامد هاشمی 1396/06/11 - 16:46
در انتخابات ریاست جمهوری سال 96شاید تا روزهای آخر قبل از رای گیری اصلاح طلبان با ترس و ناامیدی خیلی منتظر پیروزی روحانی در انتخابات نبودند و در بناب نیز اصلاح طلب هایی که اصلاح طلب بودنشان فقط برای اخذ پست های مدیریتی بود در انتخابات مجلس در اسفند 94به سمت نماینده اصول گرا رفتند که یا پست های مدیریتیشان پا بر جا بماند یا بتوانند پست بگیرند. در این شرایط اکثریت فرهنگیان بناب صرفا به خاطر اصلاح طلب بودنشان و فارغ از نتیجه انتخابات در ستاد دکتر روحانی حاضر شدند. بدنه آموزش و پرورش بناب نشان دادند که اصلاح طلب واقعی هستند نه آن معدود کسانی که به خاطر یک پست مدیریتی یا انتقال از آموزش و پرورش به دانشگاه همه را فروخنتد.حال نوبت دولت و وزیر محترم هست که به وظیفه خود عمل نموده و آموزش و پرورش بناب را به جایگاه واقعی خود برگردانند و افراد شایسته ای را برای مدیریت مجموعه بگمارند.
پاسخ + +84 -1 --
سجاد 1396/06/11 - 16:59
یک سوال از فرماندار منصوب دولت تدبیر و امید در بناب:
حضرت‌عالی به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب در مقابل این عزل و نصب های سیاسی نماینده مجلس چرا دست و پایتان بسته شده است؟
پاسخ + +78 -10 --
طاهر 1396/06/11 - 17:21
آقای کاظمی مسئول ستاد فرهنگیان دکتر روحانی در شهر بناب
با توجه به حضور فعال افرادی در مناصب مدیریتی اداره آموزش و پرورش بناب که هیچ‌گونه اعتقادی به دولت تدبیر امید نداشته و ندارند و اکثریت آنان به جناح مقابل دولت تعلق دارند، ما معلمان آموزش و پرورش را برای چه چیزی و کدام هدف برای تبلیغ و حمایت از دولت تدبیر امید در انتخابات دعوت کردید؟ آیا این بود نتیجه آن همه تلاش؟ به راستی اگر رییسی رییس جمهور می شد با وضعیت فعلی چه تفاوتی می کرد؟
پاسخ + +2 0 --
حسن کیا 1396/06/12 - 09:31
بیچاره بنده خدا کاظمی چکاره هست؟ در نبود مردان بزرگ در عرصه انتخابات روحانی بهترین گزینه بود که این دوستان فرهنگی با تلاش های خالصانه و شبانه روزی و برگزاری جلسات و همایش های اصلاح طلبان جانی تازه به اصلاح طلبی شکست خورده در شهر بناب دادند و زمینه حضور حداکثری همکاران و همشهریان را در انتخابات فراهم نمودند و آبروی از دست رفته اصلاح طلبان در بناب توسط عده ای فرصت طلب را برگردانند.درود بر این عزیزان
پاسخ + +89 -1 --
اعزازی 1396/06/11 - 17:29
با سلامو وقت بخیر
به نظر جناب اقای ایین خودش رو تونسته به اقای اسدزاده تحمیل کنه و برنامه بعدی اقای ایین پست ریاست است. اقا اسدزاده به فکر یه جا برا خودت باش........
پاسخ + +85 -1 --
معلم روستایی 1396/06/11 - 20:30
با سلان همکاران می دونید چرا اموزش وپروش به خصوص معلمان در جامعه مظلوم واقع شده این نمایندگان که برای کسب در امد به مجلس می روند ددر بعضی مواقع برای بدست اوردن پول کلان وقت سخنرانی خود را می فروشند در عزل نصب مدیران اموزش و پرورش دخالت مستقیم دارند مثلا مدیر اموزش و پرورش ما یکی از جارو کشان شهرداری تبریز است پسیعنی توهین به ساهت مقدس معلمی یعنی دربین انتخابات معلمی وجود ندارد که از جاروکش شهرداری با عرضه دیگر این اقا چه می فهنه معلم یعنی چه و....
پاسخ + +84 -1 --
Am 1396/06/11 - 23:05
ای شکاش اینها یه کمی هم به فکر آموزش و آینده فرزندانمان باشند.
با کنار گذاشتن افراد لایق و شایسته به مملکت و شهر عزیزیان بناب خیانت بزرگی می کنند
پاسخ + +15 -79 --
ج ل 1396/06/12 - 07:37
عجب ؟؟!! با تمام احترامی که به معلمان عزیز دارم ولی باید عرض کنم که ببینید شهرداری از شما عزیزان چه کشیده. هر دور شورا با رای مردم نمایندگانی دارید که همیشه ضعیف عمل کرده اند. شهرداری که یک سازمان کاملا تخصصی میباشد. هر کسی از راه رسیده در مورد این اداره نظر میدهد. لطف کنید به مسایل و مشکلات درون سازمانی خود رسیدگی کنید و شهر و شهرداری را به متخصصان شهر ی بسپارید. با سپاس
پاسخ + +2 0 --
حسن کیا 1396/06/12 - 09:22
با سلام به نظر شما آنهایی که غیر معلم بودند خیلی موفق عمل کردند؟در تخلفات جدید و کلان شهرداری و شورا چه کسانی نقش اصلی داشتند؟معلما بودند یا دوستان دیگر؟شهرداری شهر تهران را چه کسی تحویل گرفت؟آقای نجفی که زمانی معلم بودند.ما در آموزش و پرورش نیروهای خیلی قوی و متخصص داریم که اگر شرایط سیاسی و اقتصادی اجازه می داد افراد خیلی قوی تری را به شورا می فرستادند.
پاسخ + +2 0 --
طاهر 1396/06/12 - 19:02
در حقیقت تعریف افراد متخصص در شوراها باید روشن شود، نمی‌توان از ورود تخصص‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، روانشناسی، عمرانی، صنعتی، علوم اجتماعی، علوم اداری و غیره به شوراهای اسلامی شهر و روستا جلوگیری کرد. مشکل اساسی در شوراهای اسلامی شهر و روستا عدم نظارت دقیق بر عملکرد آنهاست و جنبه نظارت بر شوراها ضعیف است، متاسفانه شوراها تا حدود بسیاری سیاسی هستند و خیلی از افراد با ورود به شورا قصد رسیدن به جایگاه‌ها و مجامع بالادستی چون مجلس شورای اسلامی را دارند و یا اهداف خاص اقتصادی البته اگر این مسیر به شکل منطقی و با هدف ساماندهی و بهبود شرایط باشد ایرادی بر آن نیست اما متاسفانه به این شکل نیست.
پاسخ + +80 0 --
ناشناس 1396/06/12 - 09:34
نماینده بناب ودوستانش فرصت طلبانی هستن که فقط دنبال منافع خود هستند.آموزش وپرورش هم از این قاعده مستثنی نیست مدیر کل واقعا غیر منفعت گرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا در مقابل این اقدامات کوتاه نیومده!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +79 0 --
معلم چینی 1396/06/12 - 13:23
دوستان مشکل اصلی و اساسی خود معلم ها هستند که نتونستند نماینده های خوبی برای مجلس بفرستند. از ماست که بر ماست
پاسخ + +81 -2 --
ن ی 1396/06/12 - 15:37
سلام ، متاسفانه سیاسی کاری و باند بازی در آموزش وپروش بناب نهادینه شده و در سه دوره گذشته مجلس که نمایندگان آقایان صدیقی ؛ اعزازی ، باقری و الان دوباره اعزازی است،از شایسته سالاری خبری نیست. و همچنین در موردخیلی شهرها این قضیه صادق است. باید این مساله به گوش رییس سه قوه برسد شاید ، شاید . . . نمی دانند. البته یه تعدای به اصطلاح معلم نیز نباید شخصیت خودشان را به یک پست مدیریتی بفروشند.
پاسخ + +80 -1 --
معلم روستایی 1396/06/12 - 16:38
سلام جسارت نباشد به محضر کارمندان شریف شهرداری در هرشغلی افراد ان شغل از همه خبره ترند وقتی در بین معلمان افرادی هستند که می توانند مدیر ومدبر باشند ودرد جامعه معلمان را خوب می فهمند وخوب هم به مراتب بالا انعکاس دهند ولی نمایندگانی شغل اصلی خود را فراموش کرده اند فقط کارشان شده در امد زایی عزل و نصب ان وقت است در جامعه همه درمانده بیچاره می شوند فردی که در جامعه شهرداری کار می کند می تواند در شهرداری موفق باشد و فردی در آموزش و پرورش باشد در اموزش وپرورش موفق می باشد ان وقت پیشرفت در جامعه حاصل می شود .گندم ازگندم آرد جو زجو پس امیدوارم که نمایندگان عزیز دنبال وظیفه خود باشند و عزل و نصب به خود نهاد ها واگذار نمایند
پاسخ + +83 -1 --
حبیب ناصری 1396/06/12 - 19:09
با سلام خدمت تمامی عزیزان خبری که من شنیده ام بسیار تاسف بارتر از همه این مسائل است و امیدوارم این خبر درست نباشد و وزیر و مدیر کل محترم به افکار عمومی مردم و فرهنگیان بناب جواب قانع کننده ای بدهند.همانطور که مستحضرید جناب آقای نورعلی آین که از دوستان و یاوران نزدیک نماینده فعلی بناب درمجلس هستند و در دوره دولت احمدی نژاد معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش بناب بودند و به دلیل عمکرد ضعیف و منفی، باندبازی و سیاسی کاری هایشان در سنوات گذشته سبب نارضایتی بخش بزرگی از فرهنگیان از عملکردشان شد و بیشتر مواقع عملا مانعی شدند برای تحقق خواسته‌های همکاران.بنابرایندر سال 93 با اعتراض فرهنگیان از این سمت برکنار شدند
پاسخ + +82 -1 --
حبیب ناصری 1396/06/12 - 19:10
ادامه:ولی بعد از انتخابات مجلس در اسفند 94 و تصاحب کرسی نمایندگی توسط آقای زیادالله اعزازی که از اعضای جبهه پایداری هستند به یکباره تمامی ملاک های شایستگی و شایسته سالاری در شهر بناب جای خود را به ارادت سالاری، باند بازی و رفیق بازی دادند.در این راستا و در طول یک سال و اندی ادارات شهرستان بناب در تصاحب و اختیاراین تفکر ویرانگر قرار گرفتند و مثل اینکه کسی را یارای مقابله با این وضعیت نیست. بالاخره کار بدانجا رسید که آقای آین (عضو ستاد انتخاباتی ابراهیم رییسی) قصد تصاحب مجدد کرسی معاونت آموزشی را نمودند ولی با مخالفت سرسختانه فرهنگیان از جمله اعضای ستاد فرهنگیان دکتر روحانی مواجه شدند و با اصرار مانع از این امر شدند
پاسخ + +81 -1 --
حبیب ناصری2 1396/06/12 - 19:11
اما بر اساس شنیده ها متاسفانه در جریان رای اعتماد به آقای بطحایی نماینده شهر از فرصت استفاده نموده و رای موافق به وزیر را منوط به انتصاب آقای آین به سمت معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش بناب می کنند. آقای بطحایی هم با توصیه به آقای پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی موجبات این انتصاب را فراهم می آورند و حالا این انتصاب در واقع هدیه ای هست از طرف دولت و وزیر محترم تدبیر و امید به فرهنگیان و مردم بناب که با رای 70 درصدی خودشان به دکتر روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت 96 منتظر تحول و تغییر بودند ولی...
پاسخ + +2 0 --
حسن کیا 1396/06/12 - 22:56
البته و صد البته یک ذهن کجی بزرگ و آشکار به جبهه اصلاح طلبان و اعتدالیون
پاسخ + +17 -77 --
سیروس 1396/06/12 - 22:33
سلام
همه نظرات را خواندم و آگاه شدم
1.تغییر و تحول لازمه پیشرفت و حرکت است
2. از کجا معلوم نگارندگان این نامه همان عزل شوندگان از سمت هایشان هستند . اینگونه همه اصول را زیر سوال می برند
3. اگر تغییر و تحول نبود همان مسولان سابق هم نمیتوانستند به سمت های خود رسند
4.برای پویایی باید جابجایی صورت گیرد تا اندیشه های نو بکار گرفته شود
5.از متن نامه مشخص است برخی عقده های خویش را گشوده اند . متانت مسولان در قبال این مغرضین ستودنیست
پاسخ + +2 0 --
حسن کیا 1396/06/13 - 09:31
سلام برادر عزیز سوالی دارم از شما که آیا می شود معترضین و یا منتقدین از وضعیت برآشفته آموزش و پرورش را مغرض نامید؟ لااقل کمی انصاف داشته باشید و از مشکلات موجود چشم پوشی نکنید و حقایق را فدای منافع شخصی نکنید.بفرمایید به همان مسئولین مغرض که چوبه های دار را آماده کنند تا صدای منتقدین را در گلو خفه کنند تا بلکه دیگر صدای مخالفی نباشد و بلکه چند صباحی بیشتر به مدیریت خود ادامه دهید.
پاسخ + +2 0 --
سمیه 1396/06/16 - 17:06
با سلام همکار عزیز آقای سیروس از لحن آمرانه شما(همه نظرات را خواندم و آگاه شدم) مشخص است که نگاه از بالا دارید. معلوم است که یا جزو روسا یا معاونان اداره یا مدیران آقای اعزازی یا اسد زاده هستید. یک نگاهی هم به اطرافتان بیندازید و ببینید چه خبر هاست!!!
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 17:07
سیروس خان منظور شما از مسئولین و متانت شان چیست؟ نکنه شما هم جزو همین مسوولیتن با متانت هستید؟ خدا به شما صبر بدهد در مقابل این یاوه گویی ها چه می کشید.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 10:06
ظاهرا اقا سیروس شما دید بازتری نسبت به بقیه دارید متاسفانه بعضی افراد خیلی دارن در توهین وتهمت به بقیه زیاده روی میکنند واقعا از خدا نمی ترسن همین جوری بدون سند ومدرک صحبت میکنند واقعا خجالت داره
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:25
شما چطور ؟ از خدا می ترسی یا نعوذ بالله خدا را ابزار ترساندن دیگران نموده اید تا خودتان به اسم خدا و پیغمبر هر کاری دلتان می خواهد انجام دهید؟
پاسخ + +79 -1 --
معلم روستایی 1396/06/12 - 23:09
همکار محترم ازنظرات جنابعالی خیلی متشکرم درمیان جانوران قلمرو جانوری بزرگ است که از همه همنوعان خود قوی تر عاقل تراست پس ما معلمان که قشر فرهیخته و زحمت کش این مملکت هستیم حق داریم برای رسیدن به حقوق خودفردی مدبر وکاردان انتحاب کنیم این که گفته اید عقده گشایی است حرف نادرستی است وبه خاطر داشته باشید که سطح فرهنگ وپیشرفت یک کشور با معلمان ان کشور بررسی می کنندپس معلم حق دارد سرنوشت و پیشرفت و رسیدن به حقوق ازدست رفته خود درانتخاب یک مدیراظهار نظر کند نه یک نماینده که با دوغ و کلک و هزار وعده دروغ وارد مجلس شده
پاسخ + +79 -2 --
حسن کیا 1396/06/12 - 23:26
آقا سیروس تغییر و تحول این را معنی بفرمائید ‌و پیشرفت های حاصل از آن را نیز قید کنید.برمبنای کدام شاخص ها از تغییر و تحول دم می زنید در حالی که خودتان می دانید جماعتی قله ای بر مسند امور سوار شده اند که حتی به اندازه چند پاراگراف سواد مدیریتی و فرهنگی ندارند.پس با وجود این مدیران عزیز چه پیشرفتی حاصل خواهد شد۰ لطفا لیست غزل شوندگان را بفرمائید تا ببینیم در طی ای یک سال و نیم چقدر همکار غزلی داشتیم؟ بعد بفرمائید اشخاص و عملکرد ناصحیح شان زیر سوال رفته یا اصول؟ نکند این حضرات با اصول برابرند؟۳.اتفاقا درست فرموده اید ولی هر تغییر و تحولی به پیشرفت و صلاح منتهی نمی شود.سیستمی که در راس آن کوتوله ها قرار گیرند رو به سراشیبی و سقوط می رسد۴.شما از کدام پویایی حرف می زنید که در سایه جابجایی ایجاد شده است؟ همکار خدماتی که در عرض چند روز به مدیریت مدرسه می رسد قادر به کدام پویایی خواهد بود؟
پاسخ + +81 -2 --
رها 1396/06/12 - 23:57
تا زمانیکه قشر فرهنگیان از اراده ای قوی و راسخ برخوردار نیستند و خر را یک وری سوار می شوند تا در بزنگاهها بسته به شرایط زود پیاده شده یا در صورت مهیا شدن فرصت پای آسوده بر هر دو سوی سواره اندارند, بدانندکه وضع همان است که هست.لازم است با یدک کشیدن این هویت شغلی بر خود آمده جسارت به خرج داده و آبروی الگو شدن بر دانش آموزان که می بایست از معلمان خود شهامت و جرات ورزی فرا بگیرند, به این راحتی حق و مسولیت و عزت خود را در بازار فرصت طلبان و کج اندیشان حراج ننماییم.دادخواهی فقط در انتخابات نیست. این صداها باید دوباره و چند باره به اشکال گوناگون بطور رسا بیان بشود تا گوشها از قدرت اکثریت آگاه و ناتوان از خود را به نشنیدن صدای غالب ببیند.
پاسخ + +81 -2 --
دا 1396/06/13 - 00:21
متاسفانه در چند سال اخیر ماناظر بر این پدیده شوم یعنی تاثیر روز افزون نقش سیاست در آموزش و پرورش یا به اصطلاح سیاست زدگی در آن هستیم بنا به فرمایش مقام معظم رهبری کار سیاسی خوبه اما نه سیاست زدگی ایشان در تبیین این موضوع دریا و دریا زدگی را مثال آوردند. بی شک بر همگان روشن است که به وظایف سیاسی و اجتماعی خود در قبال جامعه ای که در آن زندگی می کند بطور کامل و به نحو احسن به طرق مختلف اقدام نماید اما دخالت دادن این گرایش های سیاسی در انتخاب مسولان و مدیران در نهادی چون آموزش و پرورش که نهادی با مسولیت ها و کارکرد های تخصصی خود می باشد ،این نهاد را از انجام وظایف محوله باز می دارد وقتی در این مورد قوانین و مقررات لازم تدوین شده و قانون و مقررات ابزار و شیوه حصول به اهداف آرمانی ، کلی و جزیی را مشخص می کنند .
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:29
دادچ داری اشتباهی منفی می زنی اول مطلب رو بخون بعد نظر بد بزن.مث اینکه چشم بسته داری می زنی. خوب بخون یه مطلب کاملا علمیه و به شما و آداماتون کاری نداره حالا چرا این توشته هارو به خودت گرفتی نمی دونم؟
پاسخ + +81 -2 --
دا 1396/06/13 - 00:21
بخش دوم
وقتی در شیوه نامه انتخاب مدبران به صراحت به مدرک تحصیلی ، رشته تحصیلی ،سابقه وسایر شرایط انتصاب مدیران اشاره شده چرا باید کسانی که وظیه اصلی و قانونی شان نظارت بر حسن اجرا قانون است بیایند از مر قانون سرپیچی نمایند؟مگر جز این است آموزش و پرورش نهادی تخصصی است و باید توسط افراد متخصص و شایسته اداره شود؟
پاسخ + +80 -2 --
دا 1396/06/13 - 00:23
بخش سوم
مدیریت از هر نوع که باشد دارای کارکردها و ویژگی های ظریف ودقیقی است که در هر شرایطی نسبت به موقعیت اقدام وتصمیم متناسب خود را می طلبد و مدیریت آشفته و به اصطلاح دیمی نتیجه ای جز هدر دادن منابع مادی و معنوی جامعه در پی نخواهد داشت.
پاسخ + +80 -2 --
یاسر 1396/06/13 - 17:00
بر طبق قانون اساسی نماینده دارای دو وظیفه اساسی می باشد:۱- قانون‌گذاری در صحن مجلس و مشارکت در مباحث مجلس برای تصویب قانون ۲- نظارت و بررسی کار سایر قوا برای استیفای حقوق ملت. بنابراین با توجه به اصل۵۷ قانون اساسی مربوط به تفکیک قوا ، نمایندگان حق دخالت در امور قوه مجریه را ندارند و تنها می توانند مدیران را رصد نمایند و نقش نظارتی ایفا نمایندو در مواقع قصور یا سهل انگاری به دولت تذکر بدهند. متاسفانه اولین ناقض این حقوق خود در شهرستان بناب آقای اعزازی هستند و شاهد آن هم دخالت های بسیار زیاد در عزل و نصب ها بوده است و از دیدگاه ایشان کسانی می توانند مدیر شوند که ارتباط نزدیکی با نماینده داشته یا برایشان هزینه نموده یا در جریان انتخابات برایشان رای جمع آوری نموده اند
پاسخ + +80 -2 --
hadi 1396/06/13 - 17:07
متاسفانه اقدامات آقای اعزازی در انتساب مدیران کاملا مغایر با یکی از وظایف اصلی ایشان در قانون اساسی، یعنی نظارت بر دولت می باشد چرا که نماینده نه تنها نمی تواند بر مدیر منسوب خود نظارت داشته باشد چه بسا که درصدد پوشش عیوب او نیز باشد و این یعنی نقض آشکار قانون اساسی توسط نماینده ای که مردم او را کلید توسعه منطقه خود می دانند. اما اینکه چرا ایشان در انتساب های مدیران حتی تا سطح یک مدیر مدرسه هم دخالت می کنند، ریشه در عدم توانایی ایشان در تصمیم گیری کلان ملی و عدم توانایی در مشارکت مربوط به مباحث اساسی در سطح ملی را دارد و با این دخالت های نابجا در انتسابها، به نوعی حس جاه طلبی و قدرت نمایی خود را ارضاء کرده و دستمزد دوستان،فامیل و کسانی که به هر طریق برای ایشان رای جمع آوری نموده اند از جیب ملت و مردم تسویه می کنند .
پاسخ + +79 -2 --
پیمان الف 1396/06/13 - 17:15
آفت ها و دلایل دخالت نماینده محترم بناب در عزل و نصب ها:
۱- انتساب مدیران متملق( در بیشتر موارد) و به حاشیه رانده شدن نیروهای لایق و متخصص که اهل تملق و رانت نیستند .
۲- بستن چشم خود بر کاستی های مدیران وابسته.
۳- عدم استقلال اندیشه مدیریتی مدیران ، چرا که در صورت تمرد از دستورات نماینده به راحتی برکنار می شوند.مدیران منصوب ایشان به ناچار به نیات و خواسته‌های مختلف نماینده اعم از خواسته‌های شخصی و گروهی تن میدهند و این قطعاً خلاف اصول مسلم مدیریتی بوده و هست.
۴- ....به راحتی خواسته به های آنها نیز تن می دهند، و این یعنی دخالت افراد ...در عزل و نصب مدیران نه بر اساس شایستگی بلکه بر اساس وابستگی های گروهی، سیاسی و قبیله ای.
پاسخ + +83 -2 --
پژواک 1396/06/13 - 17:36
آقای اعزازی آیا نمایندگانی مثل مطهری یا پزشکیان هم در عزل و نصب مدیر یا معاون یک مدرسه روستایی دخالت می کنند؟
پاسخ + +82 -2 --
محمودی 1396/06/13 - 19:02
در بناب انگار قحط الرجال هست که سکان مدیریت آموزش و پرورش را به کسی سپرده اند که حتی یک کلاس را نمیتوانست کنترل کند واینهم از معاونش که عملکردش بسیار ضعیف و منفی بوده .جناب نماینده انتصابهای شما خسارت محض هست بروید دنبال قانونگذاریتان دست از سر آموزش و پرورش برداریدخدایا به داد فرهنگیان مظلوم برسید که امیدی به بندگانت نیست
پاسخ + +69 -2 --
متین 1396/06/14 - 13:46
وضعیت دخالت نماینده محترم بناب در آموزش و پرورش و کلا در حوزه انتخابیه بناب به گونه ای پیش رفته که ایشان به سهم خواهی از دولت روی آورده و با عِده و عُده تلاش می کند با دخالت بیشتر و چانه زنی ویا بهره گیری از ابزارهای پارلمانی خواسته های خود را به دولت و فرهنگیان بناب تحمیل نماید، اما روند موجود حکایت از این واقعیت تلخ دارد که ایشان ازموضع اراده ی معطوف به دخالت ، شان واستقلال قوه ی مجریه را مخدوش کرده ، وهم نظارت نمایندگی را فرو کاسته اند. نماینده مجلس که نباید وقتش را در عزل و نصب‌ها به کار گیری کند و دخالت در انتصاب‌ها در شان نماینده مجلس نیست.جایگاه ایشان جایگاهی ارزشمند در تدبیر امور و نگاه کلان به مصالح جامعه است و نباید با این حساسیت به کارهای کوچکی نظیر عزل و نصب مدیران همت کرده و از وظیفه خطیر خود غفلت کند. البته اگر چنین توانی در ایشان موجود باشد و این امر کمی بعید به نظر می رسد.
پاسخ + +68 -1 --
فاطمه علی زاده 1396/06/14 - 14:05
محمود احمدی نژاد با همه بی کفایتی در مقابل زیاده خواهی نمایندگان جناح مخالف خود شجاعانه ایستاد و در مهر ماه سال 91 طی بخشنامه ای به مسوولان اجرایی کشور در مورد عزل و نصب ها تاکید کرد:باعنایت به اصل تفکیک قوا در قانون اساسی جمهوری اسلامی‌و لزوم اعمال مدیریت متمرکز دولت در راهبری امور اجرایی کشور و ضرورت ایجاد همگرایی کامل در تحقق وعده‌های دولت به مردم شریف و همچنین ضمن اعتقاد به لزوم تعامل فعال و سازنده با مجلس محترم شورای اسلامی‌در چارچوب قانون لازم است از پذیرش و انجام هر گونه اقدامی‌که شائبه دخالت در عزل و نصب مدیران اجرایی در اثر فشار یا خواست نمایندگان مجلس را متبلور می‌کند جدا خودداری شود اینم از رییس جمهور جدید با اون شعارهای توخالی که میدان را به رقیبان واگذار نموده و عملا هیچ گونه حمایتی از طرفداران خود نکردند و عملا باعث سرخوردگی حامیان خود شد.
پاسخ + +74 -1 --
ن م 1396/06/14 - 16:50
آقای سیروس از کجا معلوم شما هم از جزء کسانی هستید که به جلسات نماینده نهار یا شام داده اند برای مدیریت مدارس در نوبت هستند، باشید؟
پاسخ + +70 -1 --
حجت شهابی 1396/06/14 - 17:17
آقای اعزازی، درست است که در قانون این اجازه به نمایندگان مجلس داده شده است که وزیر را برای رای اعتماد،ادای توضیح یا استیضاح به مجلس بکشانند ولی رای اعتماد یا استیضاح ابزاری برای انتخاب وزیری لایق و یا برکناری وزیران ناکارآمد است نه وسیله‌ای برای حفظ اطرافیان خود در قدرت یا گماردن افراد خود در پست‌های مدیریتی که بعضاً بدون در نظر گرفتن مواردی است که لازمه یک مدیر در کشورمان است.اگر می خواهید نامی نیک و کارنامه ای کارآمد در داوری مردم داشته باشند ، دست ازاین خبط وخطای قانونی خود برداشته و در مسیرتقلیل آلام وافزایش رفاه و رضایت فرهنگیان حرکت کنید ؛ درغیراین صورت کارشکنی ها ودخالت های زیان بار شما درادارات ودستگاه های اجرایی از ذهن ها پاک نخواهد شد و خاطره و جایگاهی کریه و سیاه از خود به یادگار خواهید گذاشت
پاسخ + +72 -1 --
دنیز مرادی 1396/06/14 - 17:42
بکارگیری مدیران و مسئولان ناتوان و بی‌کفایت به خصوص در دانشگاه آزاد، دانشگاه بناب و آموزش و پرورش بناب که صرفا با نگاه سیاسی و حزبی صورت گرفته منجر به ایجاد نارضایتی در میان مردم بناب شده است. بدون تردید تداوم این عزل و نصب های فله ای، برای آقای اعزازی در انتخابات آتی مجلس گران تمام خواهد شد و ایشان نباید انتظار داشته باشد هیچ رأیی از سوی اکثریت قاطع مردم شهرستان بناب به نام وی به صندوق ها ریخته شود مگر اینکه......! اعطای قدرت رای اعتمادو طرح سئوال و استیضاح از وزیران و رئیس جمهور به نمایندگان مجلس از سوی قانون اساسی که با هدف نظارت بر قوه مجریه بوده؛گویا موجب انتظارات فراقانونی و غیرمنطقی از سوی نماینده شهرستان بناب شده که یکی از این موارد در عزل و نصب مسئولین اجرایی، از مدیران شهر تا آبدارچی یک مدرسه شده است و واقعا شرایط افتضاحی رابوجود آورده است.نمی دانم چرا مسئولین استان و کشور هیچ واکنشی به این قضایا نشان نمی دهند؟
پاسخ + +72 -2 --
قهرمان قهرمانی 1396/06/15 - 09:13
سندی از نقش نماینده بناب و رییس آموزش پرورشش در پروژه خیانت بر علیه دانش آموزان و آموزش و پرورش بناب:به نقل از سایت بناب نیوز و سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش در 19 ارديبهشت 1395 مدرسه 18 کلاسه دولتی ساز بناب در 2500 متر مربع فضای آموزشی با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس آذربایجان‌ شرقی و مسئولان محلی (در اواخر دوره نمایندگی باقری بنابی) در بناب وبا اعتبار 45 میلیارد ریال کلنگ‌زنی می شود. اما متاسفانه این پروژه هیچ گاه به اجرا در نیامد چرا که با تبانی نماینده مجلس و فردی بنام .... که محل ساختمان مذکور را از مدت ها پیش برای مدرسه و کودکستان خصوصی به صورت استیجاری در اختیار دارند و از قِبَل آن نیز مبالغ هنگفتی به جیب زده اند مانع از تخلیه ملک مورد اجاره و تحویل آن به آموزش و پرورش می شوند.
پاسخ + +74 -2 --
قهرمان قهرمانی 1396/06/15 - 09:14
ادامه:اگر چه در همان زمان از طرف عباس ممقانی ریاست وقت آموزش و پرورش بناب از ..... درخواست تخلیه ملک مذکور می شود ولی ایشان امتناع نموده و تهدید می کنند که موضوع را با اعزازی نماینده جدید مجلس مطرح خواهند نمود. بعد از عزل عباس ممقانی از پست ریاست آموزش و پرورش بناب که با فشار نماینده مجلس و توصیه ....معاون آموزشی متوسطه اداره کل و انفعال مدیر کل آموزش و پرورش استان صورت می گیرد اسد زاده مدیر جدید آموزش و پرورش بناب که از بستگان نماینده مجلس هستند جهت تجدید و تمدید قرارداد اجاره ملک مذکور به ....، .... معاون مالی سابق اداره آموزش و پرورش بناب را تحت فشار قرارمی دهند ولی ایشان حاضر به این امر نمی شود و در نهایت با همکاری .... مسئول مدارس غیرانتفاعی و .... این قرارداد اجاره تمدید شده و اعتبار 45 میلیاردی این پروژه نیز در سایه این تبانی و خیانت برگشت داده می شود تا برگه زرین دیگری از عملکرد درخشان این آقایان در تاریخ آموزش و پرورش بناب ثبت شود.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/06/15 - 20:39
جالب است که همین آقای .... مدتی پیش به همراه بعضی آقایان که از ستاد آقای ابراهیم رییسی بودند در یک انتخابات مخدوش که در آن اکثرا از افراد خاصی دعوت به عمل آمده بود به عنوان عضو هیت مدیره خیرین مدرسه انتخاب شدند تا انجمن خیرین مدرسه ساز نیز خط و خطوط سیاسی پیدا کرده و هم سو با سیاست های آقای اعزازی عمل نمایند.سوال اینجاست فردی که اینگونه در حق آموزش و پرورش و دانش آموزان خیانت کرده فردا روزی چه کارهایی که نخواهند کرد.حال تو حدیث مفصل بخوان از این مجمل.چه شود با این هیت مدیره؟؟؟!!!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 10:01
این اقای مهدی بهرامی چه ادم مهمی است .چه قدر پشت سرش دارن حرف میزنن خوش به حالش گناهاش داره میریزه درضمن حتما خیلی ادم خوبی وبا لیاقتی هست که تونسته به هیت مدیره راه پیدا کنه چون هرکسی را بهر کاری ساختند پس اگر تو هیت مدیره هست یعنی کاربلد هست وبه نظرم تو انتخابات هیت مدیره رای مخدوشی نباشه چون اصلا نیازی نیست که کسی با تقلب به اون جا برسه اخه مگه اون جا چه تصحیلاتی میدن .......خودتونو ان قدر عصبانی نکنید برا خودتون بده
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 15:27
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +1 0 --
بهروز 1396/06/20 - 16:37
برادر ناشناس تسهیلات نه نصهیلات
پاسخ + 0 0 --
حسن قربانی 1396/06/21 - 15:38
آخه IQ مگه این .... چکار کرده آدم مهمی شده؟ جز اینکه به پشتوانه همین نماینده مجلس مدارس دولتی را که مال بیت المال و مردم هست غصب نموده و با این وضعیت اسف بار مدارس بناب مشغول رانت خواری هستند؟ ایشون اگه راست می گن مدارس دولتی را تخلیه کنند و برای خودشان جای دیگری را پیدا کنند. این همه تو این شهر مدرسه غیر دولتی وجود داره شما یکی از این مدارس رو نشون بدید که در مکان دولتی مستقر هستند؟! تازه با آن درآمد میلیاردی کلی منت هم سر ما می گذارند.
پاسخ + +71 -2 --
حمید محمدی 1396/06/15 - 12:37
آقای اعزازی شما طبق قانون اساسی باید نگاه ملی و حتی فراملی داشته و سیاست های کلان بین المللی و ملی کشور را تبیین نمایید ولی متاسفانه شما شأن خود را از سیاست گذاری های استراتژیک ملی و فراملی به پایین ترین سطوح ممکن، یعنی عزل و نصب مدیران و حتی هیت مدیره یک تعاونی تنزل داده و در اموری بسیار جزیی که هیچ تناسبی با شرح وظایفتان ندارد؛ دخالت می نمایید! دخالت های شما در عزل و نصب ها علاوه بر کسر شأن جایگاه نمایندگی تان، پیامدهای سیاسی و اجتماعی متعددی نیز به دنبال دارد. یکی از عوارض این دخالت های شما، متوقع شدن هوادارانتان در دوران انتخابات و به عبارتی دیگر تزریق فرهنگ غلط سرمایه گذاری بر روی شما به امید دست یابی به یک پست و مقام دولتی بود.
پاسخ + +70 -2 --
ناشناس 1396/06/15 - 16:44
در این چند سال که آقای اعزازی نماینده بناب شدند در انتصاب مدیران دستگاه های اجرایی حوزه انتخابیه دخالت مستقیم داشته اند و متأسفانه این دخالت غیر‌قانونی به یک سنت تبدیل شده است. بدتر آن که وزیران محترم نیز برای پیشگیری از خطر "شمشیر داموکلسی" به نام سئوال و استیضاح و یا گرفتن رای اعتماد ، به ایشان امتیازاتی می‌دهند که مانعی بزرگ در راه اجرای سیاست ها و برنامه های مصوب و کارشناسی شده است! و در این راستا وزیران محترم مجبور به اعطای پست های دولتی به مدیران موردنظر آقای اعزازی و یا تصویب و اجرای برخی طرح های غیرکارشناسی و بدون توجیه سیاسی و اقتصادی می شوند.
پاسخ + +70 -2 --
بینام 1396/06/15 - 23:39
اداره آموزش پرورش بناب شده ستاد تبلیغاتی اعزازی واقعا آدم شرمش میایداز این تغیر و تحولات نماینده.خجالت هم خوب چیزیه. ببینید ریس اداره قبل از انتصاب بنگاهچی بوده دیگه چی بگیم.
پاسخ + +68 -3 --
بنابی 1396/06/16 - 00:48
با تشکر از همکاران ارسال کننده نامه و نویسندگاه نظرات:
آقای اعزازی و یاران شفیق ایشان که به دنبال پست های اداری و سرپرستی کارگاه و معاون و مدیر مدارس هستند بدانند در این دنیای دنی ارزش معلمی خود و منافع معلمان و دانش آموزان را به دوستی و رانت نفروشند چرا که روزی رسوا می شوند. از طرفی متاسفانه .... که .... وارد شده لطفا با توضیحات فوق ، .... که خانم امیر صمدی(مدیر طاها) با وجود هزینه 50 میلونی در آماده سازی مدرسه آنرا تخلیه کرد و شما با پشت گرمی نماینده و حمایت اسدزاده و خودشیرینی مقصود وحیدی تخلیه نکردید.
پاسخ + +69 -2 --
بنابی2 1396/06/16 - 00:48
در ادامه لازم است بدانید جناب وزیر و آقای ریس اداره آموزش و پرورش و فرماندار و مدیر کل آقای پاشایی و سایر مسوولین خواهان میز و پست نه تنها ما معلمان و دانش آموزان و منافع شهر و امتیاز ساخت مدرسه در زمین کودکستان و مدرسه فاطمه الزهرای سابق را به چند روز ریاست و منافع فردی می فروشند. بلکه احتمالا توجیه هم بکنند و آقای .... از الان هزاران دروغ را به عوض آقای ....آماده کرده تا تحویل سایرین دهد. این را .....بدانند همه دنبال کار خود خواهند رفت و شما و بچه هایتان در این شهر بزرگ و زندگی خواهید کرد.
در دوره قبل این گروه در خصوص محول کردن امتیاز کودکستان ها به بخش خصوصی به نفع خود عمل کرده و با همکاری آقای اعزازی و آقای ....(معاونت آموزش: هنوز ابتدایی و متوسطه تفکیک نشده بود) و همکاری آقای .... و در حق دختران تجصیل کرده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/16 - 10:20
نام آقای .... در آن زمان و از خویشاوندان .... را نیز....مربیان کودکستان ها و .... و ... به این لیست سیاه اضافه شود
پاسخ + +70 -2 --
بنابی3 1396/06/16 - 00:49
مجبور به کاردر کودکستان، ظلمی مضاعف نمودند حتی بعضی از آنان را با ماهی 45 هزار تومان بدون بیمه که پول کرایه ماشین هم نمی شد به خدمت گرفتند و خودشان بر خلاف بخشنامه که می توانید آنرا در قسمت بخشنامه های اداری وزارت ببینید ....
در آخر لازم به ذکر است اینها با این اقدامات معلمان(جابه جایی معلم ابتدایی به سرپرستی کارگاه هنرستان الزهرا با وجود نیاز مبرم) ونصب معاون از سایر مقاطع(معاون ابتدایی با وجود حتی مخالفت اداره کل) و کادر اداری دلسوز مانند حسین پارسا مهر(باسابقه 7 سال حسابداری در بناب و اداره کل) لایق معاونت مالی و لایق و صاحب نفوذ در اداره کل و سایر مدیران را از شغل معلمی و خدمت ناراضی و به آموزش و پرورش بناب ضربه می زنند . (سایر مصداق ها را اضافه کنید)
پاسخ + 0 0 --
سمیه 1396/06/16 - 17:33
برای تنویر افکار عمومی :واگذاری زمین محل خانه معلم شهرستان بناب واقع در خیابان زرگران(محل فعلی مسجد میرغفور)به شهرداری بناب. باید عرض کنم در دوره قبلی نمایندگی جناب اعزازی با ...اسماعیل بایگان مدیر آموزش و پرورش وقت و خیراله شیری معاون مالی اداره آموزش و پرورش آن زمان که هر دو از مدیران منصوب آقای اعزازی بودند این زمین را که در موقعیت بسیار عالی وبا ارزش چندین میلیارد تومان در عوض مسجدی که بر اثر ساحت و ساز های جدید به بخشی از مغازه های بازار الغدیر تبدیل شده بود به بهایی نارل و بدون برگزاری مناقصه در اختیار شهرداری قرار دادند که حتی تابحال این مبلغ نازل نیز به آموزش و پرورش پرداخت نشده است تا سند دیگری باشد از ... آقای اعزازی و مدیرانش به آموزش و پرورش،معلمان و دانش آموزان بناب.
پاسخ + +70 -2 --
بنابی5 1396/06/16 - 00:50
پیشنهاد: با وجود انتقادات فوق لازم است به عرض آقای داود اسدزاده برسانم که:
-آقای اعزازی به خیلی از افراد قول پست داده ولی لازم است شما کمی هم استقلال داشته باشید.
- به نیروهای کیفی هرچند مخالف نظر و میل و دیدگاه شما به خاطر منافع معلمی و منافع آموزش و پرورش بناب بها بدهید.
- از نظرات نیروهای کیفی و تمام معلمان استفاده کنید و آنهار ا به جلسات ماهانه دعوت نمایید تا در حلقه یاران شفیق اسیر پست و تملق گرفتار نشوید.
- با توجه به ضعف شما در ارتباط رودرو با مراجعین و ادا و اطفار از قبیل زیر عینکی و بالای عینکی دارید به طرف دیکتاتوری گریز از پاسخگویی رو می آورید به یاد داشته باشید بعد از دو سال شما از صندلی اداره پایین آمدید و در میان مردم و معلمان سر تان بالا نگه دارید.
-
پاسخ + +70 -2 --
بناب5 1396/06/16 - 00:51
سریعا در خصوص عدم ساخت مدرسه در زمین کودکستان حضرت معصومه(....) شفاف سازی کنید تا به خیانت متهم نشوید چرا که .... و منافعش را می برد به شما ...می ماند.
در خاتمه از همکاران محترم خواهشمند است با توجه به فرصت اظهار نظر، به آقای وزیر و پاشایی و اسدزاده در کنار انتقادها،پیشنهاد های سازنده ارایه دهند تا مسوولیت این ها در کاربست نظرات و پیشنهادات مفیدواقع شود . چرا که ما در کنار انتقاد وظیفه راهنمایی و راهبری رسانه ای هم داریم، و به شهر و منافع ملی و شغلمان وفاداریم و خرابی آموزش و... را برنمی تابیم.
والسلام
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 09:47
اقای محترم داری به کسی که هرساله نزدیک به چهارصد تا ازدانش اموزای همین شهر و تربیت میکنه این حرفارو میزنی واقعا خجالت داره که چشماتونو بستید وفقط دارید حرفای ناروا به این و اون میزنید میاد اون روزی که رسوایی این حرفای کذب برا شما ها می مونه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 15:12
پس به خاطر همین تربیت های خوب شماست که روزبروز آسیب های اجتماعی در حال افزایش است؟ اون دوست عزیز راست گفتن که باید کار را به کاردان سپرد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/27 - 07:47
ایشون اگه تونستند دو سطر در مورد شیوه تعلیم و تربیت علمی دانش آموزان بگند؟!
پاسخ + +71 -2 --
disgruntled 1396/06/16 - 08:31
متاسفانه دخالت نمایندگان مجلس و سایر شخصیت های سیاسی و مذهبی در عزل و نصب رئیسان و سایر کارکنان ادارات از حد گذشته
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 09:37
من نمی دونم چرا شما ان قدر حساسیت نشون می دید اصلا هم این طور نیست .درضمن یه روزی به خاطر این حرفا باید مدرک هاتونو رو کنید.......
پاسخ + 0 0 --
disgruntled 1396/06/22 - 07:35
ناشناس10:37
احتمالا شما در این کشور زندگی نمی کنید و در یکی از کشورهای اروپایی ساکن هستید ، به نظر شما نمایندگان مجلس ، ائمه جماعات ، امیران نظامی در عذل و نسب مدیران دخالتی ندارند؟
پاسخ + 0 0 --
disgruntled 1396/06/22 - 09:33
ناشناس 10:37
بفرمائید این هم مدرک و سند بنده
(http://www.tabnakardebil.ir/fa/news/489109/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%D8%A8%D8%B2%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%BE%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86%D8%AF
پاسخ + 0 0 --
یحیی 1396/06/26 - 23:17
این هم مدرکی دیگر:http://www.farsnews.com/13950115000761
پاسخ + +45 -25 --
ناشناس 1396/06/16 - 16:46
من فکر می کنم چون به بعزی آقایان صهم نرسیده ناراحت شده اند و ثر و صدا به راح انداخته اند والا در آموظش و پرورش بناب اسل شایصطه صالاری هاکم است و حمه مدیران لایقی حثطند.اطفاقا بعزی ها با عنوان دروغ اسلاح تلبی و اعذای ستاد دکتر روحانی با رفطن به فرمانداری شهر و اثتانداری می خواثتند جلو آمدن مدیران لایق را به اداره آموزش و پرورش بگیرند ولی موفق نشدند هالا این کارحا را می کنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 00:16
لابد شما هم با این سوادتان یکی از اون شایسته ها هستید؟ واقعا که حقتان را خورده اند. اگر سواد نماینده تان هم در این حد باشد واویلا!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
باقری 1396/06/17 - 20:51
ماشاالله با این سوادت چشم نخوری.من پیام شما را چندین بار تایید کردم.نمی دانم عمدا اینجوری نوشتید یا سوادتان در همین حد است؟ در هر حال شما بیشتر به درد نماینده می خورید تا ما.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/06/17 - 21:19
شما که با کلمات هم صادق نیستید چه رسد به دوستان، و معلوم است که برات سهم رسیده است که به دیگران نیشخند می زنی، خوب نوشته ای که اسلاح تلب هستی نه اصلاح طلب ، هیچ کس به تو اعتماد ندارد حتی دوستانت، با این ادیب بازی خود خودت را لو دادی، آقای اعزازی انسان پاکدلی هست فقط امثال تو آنقدر دنبال پست و مقام هست که به ایشان همیشه ضرر می زنید و مایه آبروریزی هستید، باز هم تاکید میکنم تو انسان قابل اعتماد نیستی، تاکید کردم تا دوستانت هم بدانند، آقای اعزازی هم می داند تو قابل اعتماد نیستی، خوشبختانه اصولگراهای بناب بامرام هستند ، با نوع نوشتن خود می خواهی خود را تطهیر کنی ولی متاسفانه خیلی غافل هستی، هر چه زودتر اصلاح شو ، دیگر بس است....
پاسخ + 0 0 --
نبی زاده 1396/06/17 - 21:58
بالاخره آقا معلم معلوم نیست این آدمی که خودشو لو داده کیه؟ ما که نشناختیم.بامرام این شخص را اگه می شناسی به ما هم معرفی کن ای از عالم غیب خبردار ای پاکدشت ای پاکدل و ای اسول گرای...
پاسخ + 0 0 --
غلامی 1396/06/18 - 09:13
در بیشتر نظرات اسامی افراد فرصت طلب و خطاکار برده شده شما هم معلم محترم نام این فرد را بنویسید تا رسوا شود.
پاسخ + +68 -1 --
حسین شریفی 1396/06/16 - 17:56
آقای اعزازی در همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری 96 شهرستان بناب می فرمایند:در مدارس ما از اوایل انقلاب تاکنون مشکلات زیادی در آموزش و پرورش به وجود آمده که این مشکلات ناشی از عدم مدیریت مناسب بوده است.در مدیریت آموزش و پرورش کشور غفلت کرده‌ایم باید در این عرصه تلاش‌هایمان را افزایش دهیم و خودمان، آموزش و پرورش، ساختمان‌ها و کیفیت آموزش را تکمیل و بهبود بخشیم.استعداد زیادی در این شهر نهفته است که ما باید کاری کنیم تمام استعدادهایمان شکوفا شود. ما دِین خود را ادا نکرده‌ایم.اگر در آموزش و پرورش به مسئله پرورش توجه می‌شد اکنون این کشور دچار این فساد نمی‌شد.
یکی نیست به این آقا بگه لطفا شما با این مدیران دست چین شده دست از سر این آموزش و پرورش فلک زده بردارید و اداره آن را به دست خود فرهنگیان بسپارید تا خودشان تصمیمات درست و لازم را را بگیرند. ترا بخدا اینقدر شعارهای خوب خوب ندهید که دلمان غش رفت.واقعا از عملکرد خودتان خجالت نمی کشید؟ واقعا این همه ظلم وخیانت تا به کی ادامه خواهد داشت؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 00:13
پس جنابعالی معترفند که دینشان را نسبت به آموزش و پرورش ادا نکرده اند.راست هم می بفرمایند.دینشان را ادا نکرده تیشه به ریشه آموزش و پرورش زده اند اگر ادا بکنند اون وقت چی مییییبشه.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/17 - 10:39
آقای اعزازی حضرتعالی فرموده اید آموزش و پرورش ازعدم مدیریت مناسب دچار آسیب شده است. آیا مدیریت مناسب این است که اعضای ستاد انتخاباتی خودتان را به سمت های مدیریتی بگمارید؟ در آموزش و پرورش بناب در حدود ۲۰ نفر یا بیشتر همکار دارای مدرک دکترا در تخصص های مختلف از علوم پایه گرفته تا روانشناسی و حتی مدیریت داریم ولی شما مثلا فردی چون ابراهیم رنجبر را که قبلا در پست خدمتگزار مدرسه بودند به سمت مدیریت گمارده اید تا مدیریت مناسب را برای ما معنی کنید. این یعنی تناقض در حرف عمل شما.
پاسخ + 0 0 --
حبیب کرم زاده 1396/06/17 - 12:11
ایضا با وجود نیاز مبرم نیرو در دوره ابتدایی همسر مسئول جدید واحد تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش(عضو ستاد آقای اعزازی ) آموزگار ابتدایی را با وجود مجالفت مدیر هنرستان الزهرا به عنوان سرپرست کارگاه منصوب نموده اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:45
برا نظر آقای کرم زاده مدرک نمی خوای؟
پاسخ + +64 -1 --
حبیب کرم زاده 1396/06/17 - 12:00
دخالت نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در چیدمان مدیران شهر یک پدیده شومی است که متاسفانه در یک سال‌ اخیر، نقش پررنگ‌تری پیدا کرده است! و این پدیده‌ی شوم، تلاشی از سوی ایشان ، برای تصدی پست‌های اجرایی توسط هواداران خود است امری که باعث می شود به دلیل این دخالت های نا به جا! حتی به اصل "شایسته‌سالاری" فکر نکنند و در نتیجه اولویت اول ایشان به جای خدمت راستین به مردم‌، رضایت هوادارانش باشد!
پاسخ + +63 -1 --
نبی زاده 1396/06/17 - 17:20
با سلام خدمت دوستان .موضوع جالبی.فردی که خود منشا ایجاد فساد و رانت خواری می باشد دم از وجود فساد در کشور ناله می کند. آقای اعزازی به نظر شما این کارهایی که در شهر بناب انجام می دهید باعث ایجاد فساد و رانتخواری نشده است؟ با این کارهای شما و امثال شما فساد به شکل سیستمی در کشور حاکم شده است و قربانی آن همین دانش آموزان و بچه های معصوم هستند. راستی می تونید جواب بدید که در انتخابات مجلس چگونه توانستید رای بیاورید؟؟؟!!!
پاسخ + +61 -1 --
مسعود حدادی 1396/06/17 - 19:16
به هرحال نماینده بناب ، اولویت کارشان را عزل و نصب و جابجایی مدیران قرار داده اند چون باید برای دور بعد انتخابات هم رای لازم دارند.اگر بنا به کوچک ترین تغییر باشد، پای وزیر و رییس جمهوری را هم به میانه می کشند تا رفیق و نیروی ستادشان بر سر آن مقام بماند؛ حالا مردمی که به این دولت رای داده اند و تغییرات دلخواه شان را انتظار می کشند، چه اهمیتی دارند؟
پاسخ + +58 -1 --
عظیمی 1396/06/17 - 19:34
البته باید موشکافانه‌تر به قضیه نگاه کنیم، چون اعضای ستاد ضیا اله اعزازی در زمان انتخابات وعده و وعید ریاست و پست را گرفته اند، ایشان را تحت فشار قرار می‌دهند تا به آنان پست و موقعیت داده شود.بیشتر طرفداران ایشان خارج از سه دسته‌ی زیر نیستند:
الف : برای دریافت وام.
ب: برای شغل.
پ: برای پست و جایگاه مدیریتی. چون مورد اول و دوم کمیاب شده اند پس مورد سوم بیشتر به چشم می آید. بیچاره اعزازی با این همه وعده و وعیدی که داده مانند... در گل گیر کرده.
پاسخ + 0 0 --
راستی 1396/06/17 - 21:26
واقعا راست میگید آقای اعزازی مانده که چه کار کند؟ آنقدر تشنه پست و مقام هستند که به ایشان ضرر می زنند، حدود یکسال و خرده ای به انتخابات مانده است این دوستان نادان به آقای اعزازی حتما ضرر می رسانند
پاسخ + +59 -3 --
باقری 1396/06/17 - 21:06
با سلام من از دانش آموزان قبلی دبیرستان نموده ولی عصر بناب هستم که الان دانشجوی دانشگاهم. در 88 آقای اسدراده در مدرسه مامعاون پرورشی بودند ولی ببخشید ایشان خیلی آدم دست وپا چلفتی بودند.وقتی شنیدم رییس آموزش و پرورش شده اند نزدیک بود از تعجب شاخ در بیاورم چون ایشان حتی عرضه اداره یک کلاس را نداشتند و چون بچه ها در کلاس خیلی سربه سرشان می گذاشتند جرئت ورود به کلاس ها را نداشتند و در چند سالی که در مدرسه بودم بندرت به کلاس ها سر می زدند. مسئولین محترم یعنی در میان این همه کارمند آموزش و پرورش یک آدم حسابی نبود که ایشان شدند رییس آموزش و پرورش؟
پاسخ + 0 0 --
رضا 1396/06/18 - 00:26
ایشان خیلی به امور مسلط هستند و با شعار تکریم همکاران آمد و تاکنون ثابت کرده است به همکاران ارزش و بها می دهد، و هنوز هم به آن شعار پایبند است، مشکل آموزش و پرورش بناب هجوم مقام پرست ها به اداره است والسلام، باید به ایشان کمک کرد ، فکر کنم این نامه هم هدفش داشتن استقلال برای آموزش و پرورش است لذا ایشان راضی نیستند اداره مشکل داشته باشد آقای نماینده هم باید ملاحظه حال ایشان را بنمایند و به ایشان کمک کنند، از طرفی نماینده بناب هم زیر فشار افراد فرصت طلب هست متاسفانه.
پاسخ + 0 0 --
بهروز 1396/06/19 - 09:25
آقای رضا در خصوص تسلط ایشان بر امور همین بس که در آخرین ماه های مدیریت آقای ممقانی بر آموزش و پرورش بناب با بررسی های بازرسین استان دار عملکرد کارکنان اداره فردی که بیشترین تخلف را (به تعداد ۲۰مورد) داشتند آقای اسدزاده محترم بودند که در آن زمان کارشناس حقوقی اداره بودند. جالب اینکه ایشان از همه دیرتر وارد اداره می شدند و از همه زودتر می رفتند. حتی موقع حضور بازرسین در اداره نبودند و و قتی در کمد ایشان را باز نمودند مثل کمد آقای قوپی در برنامه کودک همه چیز بیرون ریخت.جالب اینکه کارشناس وقت اداره کل از آقای ممقانی درخواست کرده بودند که ایشان از پست کارشناس حقوقی برکنار شوند که به دلیل حمایت نماینده مجلس از ایشان این کار صورت نگرفت و در عوض به جایگاه ریاست اداره ارتقا یافتند.
پاسخ + 0 0 --
سیاوش 1396/06/21 - 16:12
آقای قوپی که در کارتون تنسی تاک سی دو و چاملی (دو پنگون دست و پا چلفتی) بودند بسیار شخصیت باهوش و خلاقی بود اگر چه وسایل کمدش منظم نبود. به نظر من آقای اسد راده از نظر عملکرد بیشتر شبیه تنسی تاک سی دو و چاملی می باشد.
پاسخ + +58 -1 --
ناشناس 1396/06/17 - 23:05
البته خانم معلم ابتدایی که به الزهرا رفته همسر برادر مسوول تربیت بدنی است . همسر حاج حسن اسماعیل زاده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:47
برا این خبر مدرک نمی خوای؟
پاسخ + +59 -1 --
غلامی 1396/06/18 - 09:05
دوست عزیز شما از کدام تکریم صحبت می کنید؟ بنده به اتفاق جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش که در شهرک فرهنگ ساکن هستیم برای حل مشکل و استیفای حقوق از دست رفته آموزش و پرورش در مورد ساختمانی که کاربری آموزشی داشت ولی به لطف اسماعیل بایگان و خیرالله شیر ی از روسای سابق به مسکونی تغییر کاربری داده شده و فروخته شده و تاخرج... شود خدمت همین آقای اسدزاده رسیدیم که ایشان با کلی ادا و اطوار و قدم زدن در اتاقش جلو ما و بالا و پایین نمودن مرتب عینک خود تنها جمله ای که به ما گفتند این بود که من وقت ندارم مخلص کلامتان را بگوئید و زود تشریف ببرید. یواش یواش معنی تکریم و ارزش و بهادادن را داریم می فهمیم.
پاسخ + +57 -1 --
یاور صمدی 1396/06/18 - 12:26
آقای رنجبر نیروی خدماتی با حمایت نماینده مجلس نشسته اند پشت میز مدیریت و به معلمان به بدترین شکل توهین می کند،معلمان بدبخت با هزاران مشکل خودشان را به مدرسه ای می رسانند که در یک روستای مخروم قرار دارد ایشان به علت چند دقیقه تاخیر معلمان از آنان تعهد کتبی می گیرد که اگر بار دیگر تاخیر داشته باشند در اختیار اداره قرار می گیرند.این هم سبک جدید مدیریت از مدیران عزیز منطقه بناب
پاسخ + +58 -2 --
جواد سبحانی 1396/06/18 - 12:50
بله شما درست می فرمایید ایشان در از بین بردن انگیزه و کرامت معلمان تسلط کامل دارندو همچنین در انتصاب معاونان با درایت چون آین،جعفری،عبدالهی نژند با آن سابقه درخشان شان که همگی این آقایان از ستاد انتخاباتی نماینده مجلس هستند و در نزد فرهنگیان منطقه از جایگاه خوبی برخوردار نیستند خیلی درایت به خرج دادند.نیز در سیاسی کردن گروه خیرین مدرسه ساز با آوردن افرادی ....چون مهدی بهرامی،ناصر بزاز بنابی،بهروز حلیل نژاد تفکر واقعی خود را نشان دادند. راستی سوالی از شما دارم.فرموده اید نماینده بناب هم زیر فشار افراد فرصت طلب هست می توانید به این افراد اشاره کنید که چه کسانی هستند؟
پاسخ + +58 -1 --
salimi 1396/06/18 - 13:00
با سلام به همگی عزیزان و تشکر از مدیر محترم سایت صدای معلم لازم است به یک نکته اساسی اشاره کنم که لاجرم هواداران ضعیف و فاقد بینش سیاسی، نماینده‌ی ضعیف انتخاب می‌کنند و نمایندگان ضعیف، به دنبال لابی سیاسی برای هواداران ضعیف بر می‌آیند. راه حل این معادله، اصلاح فرهنگ انتخاباتی جامعه و نقد اساسی فرهنگ سیاسی مردم است.
پاسخ + +58 -1 --
salimi 1396/06/18 - 13:08
در جواب آقای بنابی باید بگ.
ویم از راه‌کارهای جلوگیری از وضعیت اسفبار دخالت غیرقانونی نمایندگان در عزل و نصب ها و اختلال در کار قوه مجریه و دولت ، ارتقای سطح فرهنگ سیاسی مردم است. اگرسطح دانش سیاسی مردم بالا برود و در قالب احزاب و تشکل‌های سیاسی خود را متشکل نمایند و ازا ین راه گرایش‌های فکری خود را بر اساس مصالح و منافع جمعی و نه منافع شخصی سامان دهند هرگز به کاندیدای رانتی رای نمی‌دهند و از هر کسی هم پشتیبانی نمی‌کنند
پاسخ + +55 -1 --
محمد اسدی 1396/06/18 - 17:59
بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری وقواعد واصول حقوق اداری، مدیران باید پلکانی درجات اداری را طی کنند و باکسب مهارت وآموزش ضمن خدمت ارتقا یابند. ولی فشارهای نماینده مجلس آقای اعزازی باعث زیر پا گذاشته شدن قانون و اصل شایسته‌سالاری شده و سهم‌خواهی هواداران ایشان باعث ایجاد این وضعیت آشفته شده است تا جایی که بعضی آقایان یک شبه ره صد ساله را پیموده اند. البته تا زمانی که مردم نماینده را از سر تعصب و یا به خاطر رسیدن به یک دستمال یا مبلغی توجیبی انتخاب می‌کنند بدون شک اوضاع بهتر ار این نخواهدشد. معرفی هواداران توسط نماینده مجلس، برای کسب جایگاه بالاتر اداری، نخست نوعی باج‌دهی به هواداران و دوم خلاف اصول و ضوابط اداری محسوب می‌شود ولی کو گوش شنوا؟
پاسخ + +55 -1 --
محمد اسدی 1396/06/18 - 18:08
به نظر حقیر از آفات این روند نادرست یعنی دخالت نماینده در عزل و نصب ها، مدیریت افراد متملق و به حاشیه رانده شدن کنشگران توانمندی است که اهل تملق و رانت دادن به نماینده نیستند و این حاصلی ندارد جز فشل شدن سیستم و کاهش راندمان و دلسردی نخبگان همانگونه که این وضعیت را به عینه در شهر بناب شاهد هستیم و تبعات و تاوان چنین کارها و رویه های غلط را همه احساس می کنند.
پاسخ + +56 -2 --
رحمان رحیمی 1396/06/18 - 19:43
متاسفانه الان دوره کوتولوله ها و کوتوله پروری در آموزش و پرورش بناب هست و اینطور که پیش می رود کوتوله پروری به شدت جای خود را به شایسته سالاری داده است. به داد آموزش و پرورش بناب برسید.
پاسخ + +52 -1 --
فرهنگی آزاده 1396/06/18 - 22:03
چیزی که من متوجه شدم این است که بعضی از دوستان روشن‌فکر در هنگام انتخابات مجلس در اسفند 94، کاملا عوام شده و چنان مسئولیت روشنفکری خود را فراموش کرده بودند که با همان معیارهای عوام انتخاب و عمل کردند و چنان رفتارهایی هم نتیجه اش از این بهتر نمی شود. اگر چه سلامت انتخابات مجلس در بناب در اذهان عمومی لکه‌دار می باشد و این به ضرر مردم و حاکمیت می باشد ولی باز بعضی از روشنفکران و بزرگان شهر بناب در این انتخابات مسئله دار بسیار نقش ناشیانه ای را ایفا کردند و شاید مسبب بسیاری از این مسائل پیش آمده در شهر و آموزش و پرورش همین عزیزان هستند که با ایجاد چنددستگی و اختلاف در شهر چنین نتیجه ای را در انتخابات رقم زدند تا شهر را به دست افرادی بسپارند که نه مردم برایشان اهمیت دارد و نه سرنوشت دانش آموزان و بچه های پاک و معصوم.
پاسخ + 0 0 --
بهروز 1396/06/28 - 16:09
میدانید چرا؟ چون این دوستان روشنفکر نما هستند نه روشنفکر. چون روشنفکر منافع جمعی و جامعه را فدای منافع فردی نمیکند.تازه بعضی از این شبه روشنفکرها با هدفی خاص و با تبانی به میدان انتخابات وارد شدند و با گول زدن مردم‌ و تقسیم آرا در بین چند نفر موجب راهیابی فردی خاص به مجلس شدند.
پاسخ + +50 -1 --
farajiyan 1396/06/19 - 12:27
دخالت آقای اعزازی در عزل نیروهای توانمند و نصب اعضای ستاد خود به جای این نیروها در آموزش و پرورش و سایر ادارات شهر چنان فاجعه‌بار است که می توان گفت خود ایشان از موانع اصلي توسعه آموزش و پرورش شهر بناب هستند شاید اگربرای يك دوره اين شهر بدون نماينده بود فرهنگیان و مردم بناب خیلی راحت تر یودند.ایشان با عملکرد خود در دوره قبلی و در دوره جدید نشان داده اند كه اصلاً طرح و برنامه‌اي برای توسعه‌ی آموزش و پرورش ندارند و فقط به دنبال شعار دادن و بده یستان های آنچنانی مشغولند. ایشان بيشتر به دنبال عملیاتی کردن منويات خودشان هستند و درواقع به نوعی باعث عقب ماندگي شهر ستان و عامل دامن زدن به اختلافات مابین شهری و روستایی، داخل شهر و حاشیه شهر ،افراد بومی و غیر بومی و سياسي کاری های به شدت هزینه ساز شده‌اند
پاسخ + +53 -2 --
farajiyan 1396/06/19 - 12:44
نظر آقاhadi خیلی درست به نظر می‌رسد.شاید اصلی ترین دلیل برای دخالت‌ نمایندمحترم در"عزل و نصب" مدیران و معاونان اداره و مدارس آموزش و پرورش این است که ایشان نماینده ای در حد ملی نیستند و قدرت مشارکت در مباحث ملی و فرا ملی را ندارند. به همین دلیل و از سر ناچاری خود را به مباحث شهرستانی محدود می کنند. در شهرستان‌ ما هم، غیر از تغییر مدیران خرد و میانی و جابه‌جایی مدیران و معاونان مدارس، موضوع دندان گیرتری نمی یابند.برهمین اساس با توجه به فرهنگی که در شهر ما نهادینه شده است حتی اگر بهترین و موفق ترین چهره های علمی‌، اجرایی و سیاسی هم مدیر باشند دربرابر چشمداشت شخصی و بخشی نگری‌های آقای نماینده و هوادارانش یارای مقاومت نداشته و عزل خواهد شد تا سرنوشت و آینده ی جوانان به دست افرادی بیفتد که تنها چیزی که برایشان مهم است فقط و فقط منافع شخصی شان هست.
پاسخ + +52 -1 --
هدایتی 1396/06/19 - 13:56
به کارکرد نمایندگان استان اصفهان در هنگام دفاع از منافع شهرستانی و استانی در سطح کشور نگاه کنید.در آن‌جا منافع گروهی و سیاسی کاری در مقابل منافع حوزه انتخابیه و استانی کنار گذاشته می‌شود و در مناسبات کشوری اولویت نخست را به ارتقا سطح شهرستان و استان می‌دهند. متاسفانه در بسیاری از مسایل کلان نماینده محترم بناب اظهار نظر نمی‌کنند اما تا حرفی از انتصاب "مدیر"ی به میان می‌آید بازار موضع گیری و لابی گری نماینده محترم داغ وتنوری می‌گردد. همانگونه که دیدیم ایشان با وجود مخالفت فرهنگیان بناب با انتصاب مجدد آقای نورعلی آین به پست معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش (به دلیل عملکرد منفی در زیرآب زنی همکاران مستقل و غیر سرسپرده و باندی عمل کردن) با وزیر و مدیرکل محترم وارد معامله شده و عملا نشان دادند تنها چیزی که برایشان مهم است حفظ منافع خود و اعضای ستاد انتخاباتیش هست.
پاسخ + +52 -2 --
ناشناس 1396/06/19 - 15:00
از اهالی روستای چلقایی بناب هستم. معاون مالی جدید اداره آموزش و پرورش هم روستایی ما هستند. اگر بخواهم واقعیت را بگویم این آقا خیلی از جوان های روستا را با گزارشات خودش بیچاره کرده و به خاک سیاه نشانده است. حالا که رفته اداره معلوم نیست چه بلاهایی می خواهد سر دانش آموزان بدبخت بیاورد. آقای اعزازی دست شما درد نکند با این مدیرانتان
پاسخ + +52 -2 --
ناشناس 1396/06/19 - 15:13
با سلام هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به موضوع دخالت نماینده بناب در عزل و نصب های فله ای مدیران فاقد صلاحیت رسیدگی کند.
پاسخ + 0 0 --
جعفری 1396/07/16 - 15:26
متشکرم
پاسخ + +51 -2 --
ناشناس 1396/06/19 - 15:38
آقای اعزازی در یکی از مصاحبه های خودشان با سایت بناب نیوز به تاریخ 22 مرداد 1396 فرموده اند "سهم خواهی اصلاح طلبان در کابینه بی اساس است و اصلاح طلبان تصور می کنند ۲۴ میلیون تنها آن ها هستند در حالی تعدادی از اصولگرایان نیز به آقای روحانی رأی دادند. ۱۶ میلیون رأی هم اگر به آقای روحانی رأی نداده مردم همین مملکت است و باید به مطالبات آن ها پاسخ داده شود." سوالی از ایشان دارم: در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند 94 شما از مجموع 77 هزار رای 26 هزار رای یعنی 33 درصد آرا مردم بناب را دارید (!!!) یعنی دو سوم مردم بناب به شما رای ندادند آیا شما به مطالبات آن ها پاسخ دادید؟ مگر این 50 هزار نفری که به شما رای ندادند مردم همین شهر نیستند؟ چرا به خواسته های آنان توجه نمی کنید؟!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:52
برادر عزیزی که نظر منفی دادی عین صحبت آقای اعزازی همراه با آمار رای دهندگان آمده است و به استناد همین سخنان از ایشان سوالی شده است. شما چرا هول شدید؟ اینگار از ایشان به شما هم منافعی رسیده؟
پاسخ + 0 0 --
یحیی 1396/06/26 - 23:20
خداییش آقای اعزازی به سوالات باید حتما جواب دهد.
پاسخ + +53 -1 --
جباری 1396/06/19 - 15:55
آفای اعزازی نماینده ای هستند که اهل معامله و زد وبندند. مثلا ایشان جزو موافقان استیضاح آقای فانی وزیر آموزش و پرورش بودند ولی چون موافقت برکناری آقای ممقانی مدیر تلاشگر بناب را
از فانی و پاشایی گرفتند و فامیل بی کفایت خود را به جای ایشان منصوب کردند استیضاح خود را پس گرفتند . نیز در طرح استیضاخ آخوندی وزیر راه امضای ایشان پای استیضاح بود ولی بعدا از استیضاح آخوندی عقب نشینی نموده و امضای خود را پس گرفت. چرا؟ خود ایشان باید توضیح دهند و ...
پاسخ + +52 -3 --
پیروزی 1396/06/19 - 17:28
در پاسخ دوست یا همکار عزیزم آقا طاهر:‌یادتان رفته: ایستادگی آقای کاظمی را درمقابل اصلاح طلبان تقلبی و افراد مغرض ؟زمانی را که آقای جعفر ممقانی را به اتهام واهی به دادگاه کشاندند ؟ می دانید در آن اوضاع آشفته و خفقان چه کسانی با هزینه از جیب خودشان همایش اصلاح طلبی برگزار کردند؟ و با سخنان شورآفرین و پرحرارت خود آتش در خیمه افراطیون انداختند و حتی واکنش های تند افراطیون را بر انگیختند؟چه کسی این جسارت و صداقت را داشت که بدون چشم داشت بتواند این همه در خدمت اصلاحات باشد . برادر من همین آقایان کاظمی، ممقانی ،زلفعلی فام و داداشی کسانی بود که اولین ستاد را با تعداد کمی از فرهنگیان برای حمایت از دولت تدبیر و امید در مغاره ای که متعلق به آقای ممقانی بود راه انداختند.تلاش و کوشش آقای کاظمی و دوستانشان بر هیچ یک از طرفداران اصلاحات و فرهنگیان این شهر پوشیده نیست و همگی قدردان زحمت هایشان هستند.شما خودتان می دانید که عامل اصلی این وضعیت تاسف بار نماینده شهر هستند که مانع از تغییر و تحولات مثبت می شوند و همچنان بر طبل زیاده خواهی و سهم خواهی و کارشکنی در مقابل دولت می کوبند.
پاسخ + +53 -3 --
واقع بین 1396/06/19 - 22:35
سلام
زیاد عصبانی نباشید شما همون هایی هستین که ایام انتخابات منفعل بودید کاری نمیکردید خودکرده را تدبیری نیست اگه این نوع جریانات اتفاق نیفته که نمیشه تفاوت نماینده ها با هم مشخص بشه. اولین بار شاهد بودیم که نماینده قبلی با رای نماینده معلم ها رئیس آموزش و پرورش و برکنار و آقای ممقانی و رو نصب کرد. در کل نباید زیاد ناراحت شد این مسولیت ها ربطی به لیاقت نداره این افرادی که در آموزش و پرورش پست گرفتند از جون دل مایه گذاشتن هزینه مادی کردن سخنرانی کردن شام و ناهار دادن رای خریدن نمیشه که بی تفاوت باشن و پست نگیرن بالاخره حسابشون ی جایی باید صاف بشه. کی برای رضای خدا میتونه این همه از وقت و هزینه اش بگذره مگه میشه؟
پاسخ + +50 -5 --
امین 1396/06/19 - 23:31
ای قافله سالار کجائی که ببینی
دزدان همگی همره این قافله هستند
دردا در گنجینه به ما را بگشودند
اندوه، که بر دوست ره خانه ببستند
افسوس که کاشانه به دشمن بسپردند
آن قوم که بیگانه و بیگانه پرستند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 15:23
چرا بعضی ها این نوشته هارو به خودشون می گیرند؟
پاسخ + +6 -51 --
فولاد بناب 1396/06/20 - 00:54
با سلام خدمت تمام معلمین بناب
انصافا بعضیا عصبانبت زیاد کار دستشان میدهد فقط آیا شما در زمان نمایندگان قبلی یا رییس های قبلی وقتی ارزشهای اسلام و انقلاب را زیر پا گذاشته و حتی از خوتان غافل بودید امروز چه شده دم از خدمت به دانش آموزان زده و به یک فرد متدین و انقلابی که هر سال چند صد میلیون تومان را از دوش آموزش پرورش برداشته وبا شهریه خود دانش دانش آموزان زمینه تحصیل حدود 300 دانش آموز و زمینه اشتغال حدود 35 را به صورت مستقیم و 120 بصورت غیرمستقیم در این وضعیت اسف بار اقتصادی دولت ، را فراهم آورده است .
پاسخ + 0 0 --
فولاد ظفر 1396/06/20 - 08:26
همان فرد متدین و انقلابی که تا دیروز پیکان سوار می شد ولی امروز ماشین شاسی بلند سوار می شود. در سی سال خدمت معلمی بیشتر از یک ماشین پراید نتوانستیم سوار شویم. از کجا آورده اید؟ شما با کدام تخصص وارد آموزش و پرورش و مدیریت مدارس شده اید؟ با پرداخت چندرغاز به مربیان مظلوم از آن ها بیگاری می کشید. ماشا الله به شما آقا فولاد. نوشته های شما آدم را یاد خاوری انقلابی و متدین و صفدر حسینی که با حقوق ماهیانه 50 میلیونی فقط سهم خودشان را از سفره انقلاب برمی داشتند می اندازد. چه لزومی دارد برای تطهیر خودتان دیگران را آماج تهمت ها و انگ های خود قرار دهید؟ ما هم دلمان می خواهد شاسی بلند سوار شویم ولی افسوس مثل شما متدین و انقلابی نیستیم؟ اصلا چه ربطی دارد؟ وای به حال ما که افرادی چون شما برای توحیه خیانت های خود از انقلاب و اسلام مایه می گذارید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 13:57
می توانید بفرمایید دقیقا در زمان کدام نمایندگان قبلی یا رییس های قبلی ارزشهای اسلام و انقلاب را زیر پا گذاشته است؟ نکنه خودتان را برابر با ارزش ها،اسلام و انقلاب می دانید؟ آیا به قول خودتان مطالب شما حاوی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نیست؟ ونباید در مقابل خداوند متعال وقانون کشور عزیزمان پاسخگو باشید؟
پاسخ + 0 0 --
یحیی 1396/06/26 - 23:27
حضرت آقای فولاد به نظز شما در زمان آقای اعزازی ارزشهای اسلام و انقلاب بیشتر زیر پا گذاشته شده یا نمایندگان قبلی؟ چون به بعضی ها خوب ماسیده باید از اسلام و انقلاب مایه بگذارید؟!
پاسخ + +4 -53 --
فولاد بناب 1396/06/20 - 00:56
سندتان را در مورد چهل و پنج میلیارد ریال ارایه کنید و حال آن که آقای عیدی مدیر کل نوسازی سال گذشته در حضور فرماندار و سایر مسئولان شهری صراحتا اظهار میدارد دولت هیچ اعتباری و پولی برای مدرسه فوق تخصیص نداده است پس چگونه شما دیگران را متهم به خیانت می کنیددرحالیکه از سال 1386 مجموعه تحت مدیریت .... خدمات زیاد و چشمگیری را با همکاری مجموعه خدوم ودلسوز آموزش و پرورش بناب در این 10 سال بر ای فرزندان عزیز این شهر در امور علمی و تربیتی و فرهنگی و اجتماعی ارایه کرده حتی ایشان در زمان انتخابات حاج شیخ رضا باقری بنابی و حاج ضیاء اله اعزازی عضو هیت اجرایی انتخابات مجلس شهرستان یوده و عضووطرفدارهیچ یک از عزیزان نیوده است
پاسخ + 0 0 --
حق 01 1396/06/20 - 10:16
به نظر من کسی که حساب پاک است از محاسبه چه باک است به نظر من ... واقعا خیلی ادم خوبی است چون از قدیم گفتن هرکی که انسان پاک وخوبی باشه پشت سرش زیاد حرف میزنن فک کنم دیگه این همه حرف های کذب و دروغ نشون میده که بعضی ها بالا رفتن بعضی هارو نمی تونن تحمل کنن ومجبور میشن یه سری سخنان کذب رو بسازن وتحویل مردم بدن واقعا براشون متاسفم .... همچنان پشت این سنگر بمان چون شهر به امثال تو نیاز دارند وبه این دروغ ها هم توجه نکن
پاسخ + 0 0 --
سیاوش 1396/06/21 - 16:03
البته این را هم نباید فراموش کرد که پشت سر آدمهای خلافکار هم حرف و حدیث زیاد هست
پاسخ + 0 0 --
یحیی 1396/06/26 - 23:35
برادر من چرا فکر می کنید مردم هالو هستند؟ مگر شما در انتخابات مجلس طرفدار آقای اعزازی نبودید؟ مگر در ستاد آقای رییسی نبودید؟ اگر کس دیگری به جز شما بود سه مدرسه دولتی را برای استفاده شخصی آنهم با اجاره ای اندک می توانست غصب کند؟ به اسم انقلاب و اسلام چه کارهایی که نمی کنید.
پاسخ + +5 -52 --
فولاد بناب 1396/06/20 - 00:57
کودکستان و مدرسه مورد نظر شما در سال 1386 به ایشان واگذار شده که آقای اعزازی نماینده نبوده وعزیزانی که اسم آنها ذکر شده در اداره حضور نداشتند مطالبتان حاوی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بوده وباید در مقابل خداوند متعال وقانون کشور عزیزمان پاسخگو و بدانید اینگونه افکار ونشر اکاذیب در جهت انجام فعالیتهای موثر ومفید وارزنده ، که شما را اینگونه عصبانی کرده هیچ گونه خللی ایجاد نخواهد کرد واز مسئولین امر و شخص ....عاجزانه تقاضا داریم این سنگر را همچنان گرم نگه داشته وهمچنان منشا خیرات برای فرزندان ما باشند.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی ما رستگار
پاسخ + 0 0 --
حق 01 1396/06/20 - 10:19
.... دمت گرم ماپشتتیم نگران نباش
پاسخ + 0 0 --
طاهر 1396/06/20 - 14:11
می توانید بفرمایید سال 86 نماینده بناب چه کسی بودند؟ اگر توجه کرده باشید در گزارش غصب مدرسه به تمدید و تجدید اجاره در سال 95 و 96 اشاره شده است که در آن زمان آقای اعزازی نماینده شهر می باشند.زیاد هول نشوید.مطلب را کامل و درست بخوانید. فعلا که کل شهر را غصب نموده اید.
پاسخ + 0 0 --
بهروز 1396/06/22 - 21:21
راست گفتی آقا کسی که حق الناس را پایمال می کند باید بهش دمت گرم گفت
پاسخ + +6 -52 --
فولاد بناب 1396/06/20 - 01:03
یا تبریک هفته دفاع مقدس یاد آور دلاوریها و رشادتهای شهدای عزیز و پیشاپیش آغاز فصل تعلیم وتربیت و بازگشایی مدارس را در سال تحصیلی 96 -97 به تمامی زحمت کشان و معلمین دلسوز بناب و حومه از صمیم قلب تیریک وشادباش میگویم . یا علی مدد
دبیر آموزش وپرورش بناب
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/20 - 14:02
اگر تبریک شما رو نخوایم کیو باید ببینیم؟
پاسخ + 0 0 --
حنانه 1396/06/22 - 14:10
برادر عزیز تا کی استفاده ابزاری از جنگ تحمیلی و دلاوریها و رشادتهای شهدای عزیز
پاسخ + +54 -2 --
فولاد ظفر 1396/06/20 - 08:44
آقا فولاد یعنی فکر می کنید مردم مغز خر خوردند که دروغ های شما را باور کنند؟ این فضای مجازی عجب کارهایی که نمی کند.اگر در اینترنت جستجو کنیداین عبارت را :"کلنگ زنی مدرسه 18 کلاسه دولتی ساز بناب" حتی در سایت متعلق به بسیج هم این خبر درج شده است .لابد ایشان هم دروغ می گویند. اصلا چرا راه دور برویم این سوال را از آقایان فرج الهی فرماندار شهر،ممقانی مدیر قبلی آموزش و پرورش بناب، محمدباقری بنابی نماینده سابق مردم بناب در مجلس که در مراسم کلنگ زنی حضور داشتند بپرسید؟تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. عکس مراسم کلنگ زنی در همه سایت ها هستش الا ماجرای پول یک تومانی در دوران دبیرستان به دلیل نبود فضای مجازی در آن زمان.در ضمن ترا به خدا برای سرپوش گذاشتن بر اعمال غیر قانونی و خفت بار تان از آبروی اسلام و انقلاب و نظام خرج نکنید.
پاسخ + +54 -2 --
فولاد تبریز 1396/06/20 - 08:56
فولاد جان هنوز چند روزی مانده به هفته دفاع مقدس. ولی پیام شما دریافت شد. می خواهید با چسباندن خودتان به اینگونه مسائل مثلا بگویید که شما هم بعععععععله. ولی حقایق چیزی نیست که همیشه پشت پرده بماند. دیر یا زود افشا شده و آدم را رسوا می کند. با پنهان شدن پشت دیوار ارزش ها ،اسلام،انقلاب و ... می خواهید حصار امنیتی برای خودتان دست و پا کنید ولی ذهی خیال باطل تنها کار درست توبه و تخلیه کردن مدرسه غصب شده توسط جنابعالی هست.
پاسخ + +53 0 --
طاهر 1396/06/20 - 14:13
قابل توجه بعضی ها:فتوای آیت اله سیستانی مسأله ۲۵۶۳ ـ اگر انسان نگذارد مردم از مسجد و مدرسه، و پل و جاهای دیگری که برای عموم ساخته شده است استفاده کنند، حقّ آنان را غصب نموده است، و اگر کسی در مسجد جایی را برای خود بگیرد چنانچه دیگری او را از آنجا بیرون کند و نگذارد که از آنجا استفاده نماید، گناه کرده است.
پاسخ + +45 0 --
حسن قربانی 1396/06/21 - 15:19
ورود نماینده مجلس حاج آقا اعزازی در مسائل مدیریتی شهرستان بناب سنتی سیئه و بدعتی آشکار است و سبب به هم ریختگی در مدیریت شهر شده و جایگاه فرماندار در شهر بناب را جایگاهی دکوری و نمایشی کرده است.
پاسخ + +46 -1 --
سیاوش 1396/06/21 - 16:00
متاسفانه نماینده محترم بناب برای انتصاب چنین مدیران بی کفایتی ازشخصیت خویش هزینه ها نموده است و به احتمال زیاد از الان یکی ازعلت های عدم راهیابی ایشان به دور بعدی مجلس را در انتخاب چنین مدیران نمونه ای باید دانست.
پاسخ + +43 0 --
حسن 1396/06/22 - 10:03
فکر میکنید جاهای دیگر بهشت است.ریس ناحیه سه تبریز فر مورد حمایت شهرتی فر فرماندار تبیز است که پاشایی وی را مورد حمایت قرار داده است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/06/25 - 09:59
هیچ جا بهشت نیست ولی همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند امثال پزشکیان یا مطهری دیگه اینقد شان خودشان را پایین نمی آورند که در انتصاب یک مدیر و معاون مدرسه دخالت نمایند.
پاسخ + +47 0 --
علی بابازاده 1396/06/22 - 12:39
در چنین شرایطی، سهم‌خواهی از آموزش‌وپرورش از ناحیه نماینده محترم مجلس و اطرافیانش مانع از کیفی بودن فعالیت‌ها و رسیدگی به مشکلات فرهنگیان شده است. در شرایطی که تلاش‌های نماینده باید در جهت رفع مشکلات فرهنگیان، واریز مطالبات پرداخت نشده آنها و بررسی مسائل و مشکلات مدارس کشور باشد، سهم خواهی ها و انتصابات و عملکرد ایشان در آموزش‌وپرورش بر مشکلات افزوده است.
در یک سال اخیر نیز شاهد انتصاب‌های متعدد ایشان در آموزش‌وپرورش بناب بودیم که به اذعان اکثر افراد با انگیزه‌ها و لابی‌گری‌های سیاسی صورت گرفته است.
پاسخ + +46 0 --
صولت 1396/06/22 - 18:45
سلام و عرض ادب؛
دل و روحم آزاری صد چندان می بیند وقتی می شنود نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و قانون گذاری هنوز نمی داند وظیفه اش در حیطه قانون( پیشنهاد، رفع تعارض، تصویب و ...) و در حوزه نظارت ( در امورات مختلف) هست.
سوالاتی در این باب مطرح می شود. آیا انتخاب روسای ادارات بر عهده نماینده مجلس هست؟ صد البته خیر قانون تصریح می کند که انتخاب روسای ادارات بر عهده قوه مجریه هست. آقای اعزازی آیا به مبانی حقوق آشنایی دارید؟ چرا در مورد تصویب، پیشنهاد و ... قانون طرحی نمی دهید. اینقدر قوانین متعارض و اکثرا دست و پا گیر در امورات مردم وجود دارد چرا به کار خودتان نمی رسید؟یا در کار خود تخصص ندارید یا اصلا برایتان مهم نیست؟چرا نماینده قانون خودش یکه تاز عرصه بی قانونی و نقض صریح قانون و دخالت در نص صریح قانون و اختیارات قوه مجریه هست؟
پاسخ + +46 0 --
دادگر 1396/06/22 - 19:00
اما اگر نماینده ای به درستی در کار قوه ی مجریه بلاخص در انتخاب مدیران دخالت نکند، این نماینده از جایگاه لازم برخوردار است .هم دولت و هم دوستانش از ایشان حساب می برند و دنبال سهم خواهی و باج خواهی نمی افتند، و حاشیه کذب امنیتی برای مدیران ضعیف ایجاد نمی شود و کارت های برنده نماینده درجهت حصول حق وحقوق مردم حوزه استحفاظی صرف می گردد نه برای عزل و نصب های فله ای.
پاسخ + +45 0 --
بهروز 1396/06/22 - 21:17
کدخدایی که گمان کرده خدای ده ماست
کدخدا نیست، خدا نیست، بلای ده ماست
روزگاریست به گوش همه خواند که خداست
خانه اش در ده ما نیست، جدای ده ماست
بینوا بی خبر از حال و هوای ده ماست
پاسخ + +41 0 --
hesam 1396/06/23 - 19:45
چرا آقای نماینده به جهت حمایت بی چون وچرا از آدم های ضعیف النفس مورد سوال وبازخواست قرار نمی گیرد؟
پاسخ + +40 0 --
hesam 1396/06/23 - 19:51
واقعیت این است نماینده محترم بناب درخواست های خود از مدیران کل فقط برای عزل و نصب مدیران بی کفایت خرج کرده اند، و توقعات ایشان در انتصاب مدیران به سادگی هزینه شده است بنابراین دیگر نمی تواند آن تأثیرگذاری لازم را برای حصول اهداف متعالی تری داشته باشد.
پاسخ + +38 0 --
فرهنگی 1396/06/24 - 18:48
ضمن تشکر از کلیه همکاران ،قابل ذکر است که متاسفانه در بدنه آموزش و پرورش بناب سکوت مسولین حراست منطقه و گزینش در قبال این عزل و نصب های بدون ضابطه چه توجیهی می تواند داشته باشد چرا این عزیزان سکوت کرده اند مگر نقش حراست پاسداری و صیلانت از حقوق کارکنان نیست ؟ چرا دستورالعمل انتصاب مدیران که امسال به مدارس ارسال شد اجرایی نشد و اگر قرار بود اجرایی نشود چرا به مدارس ارسال کردند؟چرا گزینش منطقه در انتصاب شخصی که نه اعتقاد به اصول دارد و نه معتقد به فروع هست و خود را مقید به هیچ اخلاقیاتی نمی کند هیچ اظهار نظری نمی کند با این اوصاف انتصاب برای پست مدیریت مدرسه شهید نامجو چه توجیهی برای مسولین محترم آموزش و پرورش این شهرستان دارد ؟
پاسخ + +38 0 --
ناشناس 1396/06/25 - 10:04
متاسفانه مسئول حراست نیز از منتصبان رئیس جدید بوده و مسئول گزینش نیز از دوستان رئیس اداره و از هواخواهان نماینده شهر می باشند
پاسخ + 0 0 --
اسکندری 1396/07/16 - 15:12
ببخشید دوست عزیز گزینش مستقل است و وابسته به هیچ گروهی و جناحی نیست و در اراره نیز به عنوان نمایندگی هسته گزینش استان فعالیت می کند و وظیفه اش نیز گزینش افراد قبل از استخدام است و هیچگونه دخالتی چه در زمان مدیران قبلی و چه در زمان مدیر فعلی آموزش و پرورش در عزل ونصب مدیران مدارس و کارکنان اداره ندارد و اظهار نظر در هر مورد در رابطه با بنده دور از انصاف است و نهایت از عدم آگاهی وی می باشد .
پاسخ + +42 -1 --
ناشناس 1396/06/25 - 10:09
برادر فرهنگی مگر خبر نداری عضو ستاد انتخاباتی نماینده بودن اولین و مهم ترین ملاک و شاخص برای احراز پست مدیریتی می باشد و بقیه ملاک ها زیاد مهم نیست و در حد فرعیات هست؟
پاسخ + +41 0 --
کدخدای ده 1396/06/25 - 15:06
سلام.مگر خبر ندارید تا بحال شمس دانش مدیر مدرسه شهدا و خاکپور مدیر مدرسه استثنایی به بهانه های واهی و بعد از چند بار احضار به اداره حسن زاده مسئول حراست اداره با تهدید این مدیران را مجبور به استعفا کرده و قرار بود در پروژهای بعدی خود با این روش تعداد دیگری از مدیران را برکنار کنند که با شروع اعتراضات و مقاومت بعضی از مدیران فعلا این روند را متوقف نموده اند تا سر و صداها بخوابد؟
پاسخ + +14 -30 --
ابراهیم دردمند 1396/06/25 - 15:48
تا به حال انتصابات آقای اسدزاده خوب و از روی شایسته سالاری بوده ولی گویا قرار است تحت فشار مخالفان آقای اعزازی فردی با چندین پرونده سنگین اخلاقی به عنوان معاون اداره نصب شود که در صورت انتصاب این شخص افشاگری خواهد شد.
پاسخ + +41 0 --
ضادق بناب 1396/06/25 - 17:03
متاسفانه آموزش و پرورش بناب این روزها بدترین حال خود را سپری می کند و نماینده مجلس و رییس تحمیلی اش به آموزش و پرورش به هیچ روی تاب شنیدن نظرات مخالف خود را ندارند و به جای اینکه تجربه،تلاش و سابقه همکاران مدنظر باشد مسائل و خواست‌های سیاسی است که مجموعه فعلی آموزش و پرورش را به قهقرا می برد.با گفتن واقعیات و مشکلات و انعکاس آن ها می توان به حلشان امیدوار بود نه باپرده پوشی و تملق و چاپلوسی و ظاهرسازی. آقای اعزازی شما که دائم از سیستم کشورهای غربی به خصوص آمریکا می نالید و ضد آمریکایی تشریف دارید می توانید بگویید آیا با عوض شدن نماینده مجلس شان مدیران مدارس شان هم عوض می شوند یا خیر؟ و آیا در آن کشورها نماینده اصلا نیازی به این حرکات پوپولیستی می بیند؟ فکر نمی کنید با وجود نمایندگانی مانند شما این کشور به دشمن نیازی ندارد؟
پاسخ + +42 0 --
ناشناس 1396/06/25 - 23:06
آقای داود اسد زاده ِرییس مخترم سوالی از جنابعالی دارم؟ آیا اولویت کار شما رسیدگی به وضعیت بحرانی آموزش و پرورش و همکارانی است که دچار بیماری های مختلف و بعضا صعب العلاج و یا مقروض هستند می باشد؟ یا فقط کارتان شده برای این و آن جلو اداره یا جاهای مختلف بنر تشکر و تبریک نوشتن و ارائه آمار قبولین کنکور؟ راستی با این وضعیت سرانه مدارس و در حالی که بسیاری از مدارس حتی توانایی پرداخت پول قبوض خود را ندارند شما پول این بنرها را از کجا می آورید؟آیا ....
پاسخ + +39 0 --
یحیی 1396/06/26 - 23:09
با سلام خدمت مدیر محترم سایت صدای معلم و همه همکاران.به نظر من خانه از پای بست ویران است. این مطلب را بخوانید چیزهای زیادی دستگیرتان می شود: http://www.farsnews.com/13950115000761
پاسخ + +39 0 --
علیرضا طباطبایی 1396/06/27 - 08:39
قابل توجه نماینده بناب (و میاندوابی های مقیم بناب):ضیاءالله اعزازی ملکی در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهر 1390مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خودبا اشاره به جنبش وال‌استریت در آمریکا و برخورد خشن پلیس این کشور با مردم فرموده بودند: ((از مجامع بین‌المللی می‌خواهم که به داد مردم مظلوم آمریکا برسند.)) عرضی داشتم با شما نماینده عزیز که اینقدر نگران مردم آمریکا و پایمال شدن حقوق آنها هستید پس چه کسی به داد مردم و فرهنگیان مظلوم بناب که حقوقشان توسط شما پایمال می شود برسد؟
پاسخ + +37 0 --
محمدمهدی 1396/06/27 - 21:25
آقای اعزازی انتقاد، مخالفت و نظارت حق شماست همانگونه که مدیریت اجرایی و عزل و نصب آن ها حق بلکه وظیفه دولت است پس بهتر است در امور اجرایی دخالت نفرمایید و به وظایف قانونی خویش بپردازید که انتظار مردم رعایت انصاف و توجه به خواست های واقعی ایشان به دور از عوام فریبی و شعار زدگی است.
پاسخ + +43 0 --
بچه تخس 1396/06/27 - 21:42
آقای اعزاری یادته در برابر تاراج و نابودی منابع و منافع ملی کشور در دولت قبل( اخمدی نژاد) در جایگاه نمایندگی سکوتی سرد و سنگین برگزیده بودی و حتی حمایت هم می کردی؟ آیا این نحوه عملکرد ناشی از بی صداقتی یا به دلیل گرایشات خاص سیاسی نیست که علاوه بر دخالت در عزل و نصب های مدیران هر ننه قمری را در راس امور بذاری که گند بزنه به ته مانده منابع؟حاجی لپ کلام بگم اوضامون بده ؟ دیگه بس کن. کم این ملتو بیچاره کن.
پاسخ + +36 0 --
Yaser 1396/06/30 - 12:33
با سلام جدیدا فرماندار بناب که در شرف بازنشستگی قرار دارند در جلسه شورای آموزش و پرورش فرموده اند کسانی که در مورد آموزش و پرورش شایعه سازی و جوسازی می کنند بروند توبه کنند.باشد ولی جناب فرماندار تد بیر و امید آیا شرط انصاف است که آقای اعزازی نماینده بناب با آقای خدابخش گزینه احتمالی استانداری سر ماندن شما در فرمانداری بناب معامله کنند و شما در عوض چشمانتان را به روی حقایق بسته و اوامر نماینده را برآورده نموده و منتقدین راستین را شایعه ساز و جوساز خطاب فرمایید؟!
پاسخ + +32 0 --
بچه تخس 1396/06/31 - 16:22
بنا به فرموده آقا فرماندار ،فرجِ الهی یارمان باشد توبه می کنیم و دیگه از شما و نماینده منتخب 30 درصدی و رییس آموزش و پرورش که فامیل نماینده باشند بد نمی گیم.
پاسخ + +30 0 --
ببو گلابی 1396/06/31 - 16:41
و این هم از فرمایشات تازه دیزاین شده فرماندار محترم تدبیر و امید در شهرستان بناب.من موندم که چی بگم به این جماعت بوقلمون صفت
پاسخ + +31 0 --
رحمان رحیمی. 1396/06/31 - 21:08
آقای فرج الهی شما نماینده دولت هستید یا مجری دستورات و خواسته های آقای اعزازی.به جای انتقاد از عملکرد نماینده مجلس در دخالت در امور اجرایی و عزل و نصب ها با ایشان همصدا شده اید و فرهنگیان منتقد را سرزنش می کنید؟ آیا فکر نمی کنید آلت دست نماینده مجلس شدن در شان شما نیست؟یعنی این پست اینقدر مهم است که حتی وجدان و انسانیت خودتان را چوب حراج زده اید؟
پاسخ + +31 0 --
پاشابیگ 1396/06/31 - 22:29
سلام به انسان های راستین
آقای فرماندار بناب مگر شما همان فردی نیستید که در حضور فرهنگیان معترض به حضور نورعلی آین در پست معاونت آموزشی اداره فرمودید : من به آقای ممقانی( رییس قبلی آموزش و پرورش بناب که توسط آقای اعزازی کنار گذاشته شد) گفتم که از این لیست 40 نفره که آقای اعزازی اصرار دارند که این ها باید مدیر شوند لا اقل 20 به نفرشان مدیریت بده تا بتونی در پست ریاست بمونی ولی آقای ممقانی قبول نکردند و به همین خاطر رفتنی شدند. حال چه اتفاقی افتاده است که دچار تناقض گویی شده اید؟ آیا به شما هم وعده ای داده شده است؟
پاسخ + +28 0 --
معلم زیادی 1396/07/02 - 20:35
برادران بنابی پشت پرده همه این اتفاقات عاشور اکرمی اصولگرای تندرو و از مدیران دولت مهرورز احمدی نژاد که معون مدیر کل هستند که شاید اینطوری که آقای روحانی پیش می رن فردا روزی اکرمی با 36 سال سابقه بشه مدیرکل جدید. بعدا نگید من نگفتم.
پاسخ + +17 -1 --
یعقوب 1396/07/06 - 20:15
افسوس و صد افسوس آموزش و پرورش ماجولانگاه سیاسیون تازه بدوران رسیده شده و هر کسی دنبال منافع خودش می گردد و در این میان نیز افرادی از جنس اعزازی هر کسی را به ثمن ناچیزی می خرند. یک فرد عادی رای را به ۲۵ هزار تومان می فروشد و یک معلم با روشنفکر دانشگاهی رای را به یک معاونت مدرسه یا مدیریت مدرسه یا دانشگاهی به معاونت پژوهشی دانشگاه و ریاست فلان دانشگاه یا یک شبه اصلاح طلب برای انتقال به دانشگاه و این است حکایت تلخ رفتارهای مردم یک جامعه از عوام گرفته تا خواص نه تنها در بناب بلکه در تار و پود جامعه ایرانی.
پاسخ + +11 0 --
عربعلی 1396/07/11 - 23:31
سلام به همگی دوستان من یک سوال از آقای اسدزاده دارم. زمانی که آموزش و پرورش به معلم ادبیات در مقطع دوم متوسطه نیاز دارد چرا شما با انتقال آقای صفرعلی اصغری به دانشگاه موافقت کردید؟ آیا این نشان دهنده بی ارادگی و سرسپردگی شما در برابر نماینده نیست؟ فردا روزی می آید که در پیشگاه همکاران و همشهریان سرافکنده و شرمنده خواهید شد و آن روز زیاد دور نیست
پاسخ + 0 0 --
اسداله 1397/02/15 - 19:48
بابا اسدزاده خودش هم انتقال گرفت دانشگاه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/02/28 - 15:33
به این میگن شایسته سالاری!!!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی بنابی 1397/03/01 - 00:24
البته خودش که به دانشگاه نرفت بلکه به علت اینکه در کار مدیریت آموزش و پرورش سنگ تمام گذاشت آقای نماینده دیدند که ایشان بیشتر به درد دانشگاه می خورند تا آموزش و پرورش.
پاسخ + +2 0 --
رحمان محمدی اصل 1397/01/04 - 17:22
آقای روحانی 5 سال قول ریشه کن کردن فساد را دادید ولی نه تنها فساد ریشه کن نشد بلکه آمار و ارقام فساد بیشتر گردید و اکنون که قول ریشه کن کردن فقر را می دیهد لرزه بر جان ملت افتاده که نکند مبارزه با فقر هم مثل مبارزه با فساد موجب ازدیاد فقر ملت شود ؟
پاسخ + +1 -1 --
محمد 1397/07/23 - 12:14
سلام...دوستانی که به ریاست فعلی آموزش پرورش میتازند هرچه میتوانستند در زمان دکتر ممقانی روبرو و پشت سر به ایشان و استاد نظامپرست گفتند.این عزیزان تخصصشان تاختن به کسی است که مسئولیتی دارد نه راهکار میدهند نه انتقاد میکنند..این سخنان بقول هگل نشان دادن درون چرکین است.موفق باشید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/13 - 15:21
فکر می کنم خودت این هارو نوشتی ولی چرا با اسم مستعار فقط فراموش کردی که بنویسی چه کسانی دکتر ممقانی و به قول شما استاد نظام پرست را سر کار آوردند همان استاد نظام پرستی که حتی خواب چنین پستی را هم نمی دید ولی وقتی بر مسند ریاست تکیه زدند رویه دیکتاتوری و پس زدن منتقدان را آغاز کردند که در نهایت باعث شده که پشتوانه همکاران خود را از دست بدهند و به راحتی توسط نماینده وقت کنار گذاشته شوند لطفا اطلاع رسانی غلط نفرمایید
پاسخ + 0 0 --
محمدحسن 1397/11/12 - 15:54
آفرین بر ص.ا و... و درون پاکش!!!
پاسخ + +1 0 --
محمد حسین 1397/11/01 - 00:09
سلام.آقای نطامپرست ودکتر ممقانی خیلی در آموزش وپرورش زحمت کشیدند.اما دوستان همیشه مغرض که نام اصلاحات هم دارند و همیشه معترض و غرغر هستند بلایی برسر آنها آوردند که نگو.
آقای باقری نماینده،خوب از دکتر ممقانی حمایت کرد.اما متاسفانه آقای بشیرپور و اردشیر کاظمی باید از استاد نظامپوس و دکتر ممقانی حلالیت بطلبند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/13 - 16:36
من خبر دارم که شما چه کسی هستید همان به اصطلاح اصلاح طلب قدیمی و فرصت طلب فعلی که به خاطر گرفتن یک پست رفتید زیر علم نماینده ای که از طیف جبهه پایداری بود اف بر شما که آبروی هر چه اصلاح طلب بود را بردید. درود بر اصلاح طلبان واقعی چون دکتر کاظمی و استاد بشیرپور که هزینه های زیادی را متحمل شدند ولی چون شما خود را به .... نیالودند و همچون ... لطفا دیگر شما یکی اظهار نظر نفرمایید و از آب گل آلود ماهی نگیرید و در فکر خیانت هایی باشید که به دوستان و شهر خود روا داشتید
پاسخ + +1 0 --
محمدحسن 1397/11/12 - 15:53
جناب ص.ا و... می توانید لیست این مصائب و بلایا را ذکر کنید تا ما هم در جریان باشیم اگر چه خیلی دیر از خواب بیدار شده اید و یک سال و نیم از انتشار این مطالب می گذرد ولی مشخص است که چرا هنوز داغ دلتان تازه هست و هنوز می سوزید درد شما ممقانی و نظام پرست نیست آقای به اصطلاح مسئول... و احیانا منتقل شده به...، انسانی که عزت نفس داشته باشد خودش را به یک پست، پول و... نمی فروشد. اکثریت فرهنگیان بناب در جریان هستند در سایه تلاش ها و حمایت های بی دریغ افرادی چون بشیرپور، کاظمی و چند نفر دیگر از نمایندگان معلمان بود که افرادی چون دکتر ممقانی و به قول شما استاد نظامپوس (نظام پرست) به مناصب اداری رسیدند و این برایشان سکوی پرتابی شد برای ورود به شورای شهر. حال مغرض شما هستید یا دیگران پس سعی نکنید به جای دادن جواب منطقی، در مقابل گند کاری هایتان دیگران را متهم کنید یا با این نوشته ها بخواهید از سوزش حرف هایی که واقعیت داشته و به شما گفته شده کم کنید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در شرايط كنوني حضور طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه در مدارس چه مزيت‌هايي دارد؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور