صدای معلم

"فرهنگیان و همکاران گرامی گزارش ها و اخبار خود را در زمینه کیفیت و سرویس خدمات این مراکز همراه با گزارش تصویری برای صدای معلم ارسال فرمایند"

فانی : 7میلیارد تومان به منظور اسکان مسافران در مدارس در اختیار ستادهای اسکان قرار گرفته است /بسیج امکانات آموزش و پرورش در اولویت نخست برای فرهنگیان و سپس برای سایر اقشار است

گروه اخبار/ وزیر آموزش و پرورش گفت: 7 میلیارد تومان به منظور اسکان مسافران در مدارس در اختیار ستادهای اسکان قرار گرفته است.

ستادهای اسکان فرهنگیان و مراکز رفاهی معلمان

علی‌اصغر فانی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان مازندران، در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی کامل آموزش و پرورش در سراسر کشور برای میزبانی میهمانان نوروزی اظهار کرد: در مجموع ۳۰۰ اردوگاه دانش آموزی آموزش و پرورش و ۵۰ پردیس فرهنگیان برای اسکان میهمانان نوروزی امسال مهیا شده که در خدمت فرهنگیان است.

وی با تاکید بر تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر" اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" بیان کرد: آموزش و پرورش در بعد فرهنگ‌سازی و اتکای مردم به توانمندی‌های خود نقش مهمی ایفا می‌کند.

فانی با اشاره به اینکه بسیج امکانات آموزش و پرورش در اولویت نخست برای فرهنگیان و سپس برای سایر اقشار است، گفت: برای نوروز امسال تعداد ۱۰۵ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در قالب ۱۱هزار مدرسه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: تا آخر روز نخست فروردین ماه تعداد دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در مراکز اسکان فرهنگیان کشور مستقر شدند.

فانی با اعلام اینکه بیشترین اسکان مسافران فرهنگی در این چند روز از تعطیلات نوروزی از آن استان خراسان رضوی بود، ابراز کرد: استان‌های فارس، گیلان و یزد نیز در این روزها بیشترین اسکان مسافران فرهنگی را داشتند.

وی با اشاره به فعالیت 25 هزار نفر از فرهنگیان در ستادهای اسکان این قشر در کشور یادآور شد: آموزش و پرورش کشور برای ایجاد رفاه و آسایش مسافران و فرهنگیان مبلغ 7 میلیارد تومان اعتبار در اختیار این واحدها قرار داده است.

وزیر آموزش و پرورش در مورد وضعیت طرح فرهنگیان حق‌التدریس در استان مازندران گفت: اصل این قانون تصویب شده بر اساس نیاز آموزش و پرورش است که با توجه به اینکه استان مازندران از نظر نیروی انسانی در آموزش و پرورش غنی بود قانون حق‌التدریس در آن خیلی کاربرد ندارد.

فانی در پایان با اشاره به زیرساخت تربیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش تاکید کرد: این زیرساخت از طریق تحصیل در دانشگاه و ورود در بازار کار ایجاد می‌شود و آموزش و پرورش تامین کننده شعار اقتصاد مقاومتی در بعد فرهنگی و تربیت نیروی انسانی است و در این راه تلاش بسیار دارد. ( ایسنا )


گروه صدای معلم :

همان گونه که قبلا نیز اعلام گردیده است ( این جا ) ؛ فرهنگیان و همکاران گرامی گزارش ها و اخبار خود را در زمینه کیفیت و سرویس خدمات این مراکز همراه با گزارش تصویری برای ما ارسال فرمایند .

چهارشنبه, 04 فروردين 1395 09:40 خوانده شده: 1382 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +21 -2 --
دبیر 1395/01/04 - 12:42
من امسال در شیراز مدرسه رازی ۱ پشت ترمینال کاراندیش مستقر شدم۰بسیار عالی بود ۰اتاق تمیز همراه با تلویریون و یخچال مجزاـ
از انجا به اصفهان رفته و به ستاد اسکان مراجعه کردم ۰قبل از مراجعه به ستاد اسکان واقع در خ شیخ صدوق.,به چند مدرسه اطراف جهت گرفتن نشانی ستاد اسکان مراجعه کردم .بهترین مدارس در اختیار قشرهایی به جز فرهنگیان بود۰سپس به ستاد مراجعه نمودم.مسولین مستقر در ستاد مدرسه ای را به بنده معرفی کردند که :
١_چهل دقیقه و با بدبختی نشانی را پیدا کردم.
۲_مدرسه مذکور بیشتر شبیه پادگان نظامی بود که البته پادگان بهتر بود۰
۳_داخل اتاق هیچ وسیله ای به جز میز و نیمکت بچه ها و دو عدد فرش شش متری نبود۰نه یخچالی نه تلویزیونی نه پریز برقی و....
پاسخ + 0 0 --
معلم. ناامید 1395/01/05 - 06:42
جناب فانی جناب بطحایی
همه ارگانهای دولتی و شخصی در مراکز مهم گردشگری و توریستی اماکن مجهز برای پرسنل خود ساخته اند اما ما معلمان باید ب مدارس و کلاسهای درس بریم ساکن بشیم!!!!
اونم با پرداخت پولللل!!!
واندک مراکز مجهز وخانه های معلم و...برای ازمابهتران مثل مدیران کل و اعضای ستادی وزارت و....
اینه عدالت و توجه ب منزلت معلم!!!!!
پاسخ + +12 -1 --
دبیر 1395/01/04 - 12:42
۴_شیشه های کلاس پرده نداشت و چون در طبقه دوم بودیم"ساختمان های اطراف مشرف به اتاق ما بود۰
۵ـیک یخچال کوچک برای دو طبقه ساختمان با ۳۰ اتاق
۶.حمام داخل دستشویی بود که به اب سردوگرم ان دوش وصل کرده بودند!استفاده دوگانه
۷_دستشویی ها در پشت ساختمان مدرسه بوده و رفتن از طبقه دوم به انجا مخصوصا در تاریکی هوا وحشتناک بود۰
۸_اجاق گاز ۵ شعله برای سی خانوار جالب بود!!!!
۹_تا چند کیلومتری مدرسه حتی یک مغازه .رستوران ویا نانوایی موجود نبود.
۱۰-وووووو...........
وقتی برای اعتراض به ستاد اسکان مراجعه کردم با بی احترامی تمام با من برخورد نموده و متاسفانه جلوی دیگر اقشار مردم با فضاحت تمام و بی ادبی محض ابروی بنده را ریختند ۰
در صورت درخواست ادرس ستاد و نشانی مدرسه محل استقرار بنده ارسال می گردد۰
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1395/01/04 - 12:52
سلام
دوست عزیز
قبلا هم اعلام شده است .
در صورت امکان گزارشی از محل ، نحوه برخورد مسئولان و عوامل اجرایی و... همراه با عکس برای صدای معلم ارسال شود .
قطعا این گزارش ها در ارتقای کیفیت تاثیر دارد .
پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1395/01/04 - 13:04
محل دقیق استقرار من در اصفهان عبارت بود از مدرسه ابتدایی شیخ بهایی خیابان چهار باغچه .کوی(٧۰) کوچه شهید
علیخانی
پاسخ + 0 0 --
نیما 1395/01/04 - 19:19
بخدا حقمونه من دوبار همین اتفاق سرم اومد بار آخر در مشهد تابستان 92 بعدش به خودم قول دادم یا نمیرم سفر یا برم شاهانه میرم باور کنید زیاد فرقی نداره . بری مسافرخانه یا سوئیت. بخدا به من تو مشهد یه سوئیت با بهترین امکانات پیشنهاد شد قبل رفتن به مدرسه(پذیرش) قیمتش 100 تومن بود روزانه. ولی متاسفانه فکر کردم برم مدرسه خوبه ولی متاسفانه گاهی یادمون میره همه اش هزینه سود نیست با فاصله 20 الی 30 کیلومتر از حرم مدرسه گرفتم مجبور بودم هر روز سه مسیر عوض کنم تا برم برگردم حرم. بعدش به خودم گفتم این چه ارزشی داره ؟هزارن کیلومتر بیای ولی نتونی به جای که می خوای راحت بری اگر همون سویت که بغل حرم بود می گرفتم درسته 100 تومن هزینه داشت عوضش نه دوربین مداربسته تو سالن و کلاسش داشت و نه اینکه مجبور بودم دوباره همون درهای زندان الکاتراز دوباره ببینم و تخته سیاه همون یاداور شکنجه با شلاق جلوی چشام باشد قول دادم اگر برم تو بیایان هم بخوابم مدرسه نمیرم
یا شاهانه یا هیچ هیچ
پاسخ + +11 0 --
اسماعیلی 1395/01/04 - 12:44
جناب فانی وزیر محترم،این هفت میلیارد تومان ،از چه محلی هزینه شده است،بنده خودم سال ها مدیر مدرسه ای بودم که محل اسکان بوده،نه وجهی متناسب با هزینه های انجام شده پرداخت گردیده است،اخیرا ودرسال جاری نیز که تعمیرات مورد نیاز مراکز اسکان به خود مراکز واگذار گردیده است،پس توضیح بفر مائید این هزینه 7 میلیارد تومان برای چیست؟
ضمنا پیشنهاد می شود به جای تبدیل کردن آموزش وپرورش به هتل برای مردم،وایجاد خسارات توسط برخی مسافران به مدارس ،همین مبلغ برای اجاره مهمانسرا وهتل در اختیار فرهنگیان قرار گیرد،هم مدارس خسارت نمی بینند وهم معلمان می توانند با تخفیف در مکانی آبرومند بیتوته نمایند
پاسخ + +14 0 --
دبیر 1395/01/04 - 12:44
و به دلیل عصبانیت و دعوای خانوادگی در خصوص محل اقامت که شبیه دخمه بود متاسفانه عکسی تهیه نشد۰
پاسخ + +6 0 --
محمود مرادی 1395/01/04 - 15:16
همکاران سلام
سال نو همه مبارک
اگر در ایام عید گذارتان به استان گلستان و به شهرستان بندر ترکمن افتاد برای اقامتی راحت حتما به شهر گمیش تپه در 18کیلومتری این شهر سر بزنید. خوشحال خواهیم شد میزبان قدوم شما عزیزان باشیم. جهت اطلاعات بیشتر لطفا به این لینک مراجعه بفرمایید.
http://www.sahelegomishan.ir/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87/10082-klklk-2.html
پاسخ + +7 0 --
جلیل 1395/01/04 - 17:26
بابا ایشون که قبلش گفت حافظه کوتاه مدتش از کار افتاده الانم دروغ می گه پولی که به خاطر اجاره به معلمین از این کلاسها گرفتته میشه پول زیادی اس و کمتر از پول هتل و مسافرخانه نیست اتفاقا این مدارس کلی سود و درآمد برای فانی داره البته منظور فانی اینکه فانی : 7میلیارد تومان از اسکان مسافران در مدارس عادید ما شده اکا جمله رو اشتباه گفته بلاخره چی کار کنه 47 سال داره تو آموزش و پرورش کار می کنه اینو به حساب خستگیش بذارید
پاسخ + 0 0 --
نیما 1395/01/04 - 19:23
داداش جلیله این از اولشم ..... بود فقط بلده میز چهار دست وپا بچسبه نه دو دستی این آقا وزیر دولته اومده وزارت نه اینکه کاری برای ما بکنه خوابش میاد تازه ...
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/01/04 - 21:00
بله توکیش مدرسه شبی 60 تومنه!!؟
توقشم خانه معلم همین قیمت بود
ما یه خونه گرفتیم نوساز شبی 70
وزیر جان!!فکر کنم فعل معکوس بکار بردن منظورشون دریافت این مبلغ وسود آموزش وپرورشه ،،نه پرداخت '
شما وما که احوالات این چوپان صادق رو خوب میدونیم؟؟؟
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1395/01/04 - 23:18
باسلام خدمت مدیر محترم کانال معلمان.
وقتی اموزش و پرورش نهادهای اقتصادی قوی چون بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان با آن همه بنگاه اقتصادی و درآمدزا و البته با پول ماهانه معلمان در اختیار دارد چرا اینقدر وضعیت رفاهی و معیشتی معلمان وخیم است؟!!
این نهادهای ثروت که زیر مجموعه اموزش و پرورش هستند در خدمت به چه کسانی و چه نهادهایی هستند؟!
با وجود این زیر مجموعه مالی قوی چرا باید شاهد فقر و کمبود بودجه در اموزش و پرورش باشیم؟!
مشکل چیست؟ لطفا پاسخ دهید.!!
فرهنگی از آذربایجان غربی
پاسخ + +3 0 --
فرهنگی از شوشتر 1395/01/05 - 10:47
سلام
آقای وزیر خسته نباشید . عیدت مبارک
لطفا به سئوالات زیر پاسخ دهید :
1. کدام ارگان از پرسنلش پول می گیرد تا آنها را در کلاسهای کوچک و بدون امکانات و ... جا دهد ؟
2. وزیر کدام دستگاه این همه کوتاهی را با افتخار و با منت فراوان در مقابل چشم میلیونها بیننده اعلام می کند ؟
3. درآمد فراوان ستاد های اسکان چقدر است و به جیب چه افرادی می روذ ؟ ( هفده روز شبانه روزی ستاد اسکان کار کردم 130 هزارتومن به من حق الزحمه دادن ، شما و معاونینت چقدر در مقابل کا انجام نداده دریافت کردید؟ )
4. هزینه ی انواع رفاهیات و کالاهایی که به نیروهای ستادی داده می شوذ از این درآمدهاست یا از جای دیگری حق معلم ضایع می شود تا ستادیهای ..... و زحمتکش (نخندید ) به نان و نوایی برسند؟
5. .....
6......
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/01/05 - 19:40
همکار ارجمند ریاد انتظار معجزه نداشته باشین تازه مجلس رو هم دست گرفتن که پدر مردم و بخصوص معلم ها رو دربیارن ؟؟!
از متمول ترین کابینه انقلاب و پیرترینش چه انتظاری دارین ؟؟!
پاسخ + +1 -10 --
معلم ناامید 1395/01/06 - 06:58
مشهد اومدید حتما از توس زادگاه حکیم سخن فردوسی توسی دیدن کنید
نیشابور هم با عطار خیام قدمگاه امامزاده محروق کمال الملک باغرود و...میدرخشد
پاسخ + +5 0 --
فرهنگی بازنشسته بلوچ 1395/01/08 - 01:01
باسلام وتبریک سال نوبرهمکاران. بنده گذرم براستان فارس افتاد وشب مجبورشدم درمنطقه ای بنام آباده اتراق کنم وارد مدرسه که شدم مسولی که انجا بود اول گفت جا نداریم با اسرارزیاد گفت جای خودم را به شما می دهم وپنجاه هزار تومان می گیرم بنده با چهل تومان راضی شدم یک کلاس به ما داد که فقط یک روفرشی داشت ویک بخاری چیز دیگری نداشت این است امکانات معلمان هفت میلیارد کجا خرج شده جناب فانی. گوشه ای از کلاس صندلی ومیز دانش اموزان بود. ایا امکانات ورفاه یک فرهنگی همین است که فقط داخل یک کلاس بایک رو فرشی بخوابد وچهل هزار تومان بدهد. مدرسه هم دبیرستان دوره اول بود درمرکزشهر اباده.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/01/08 - 08:33
مراکز اسکان معلمان شرم اوره
پاسخ + +2 0 --
محمود مرادی 1395/01/08 - 13:51
گفتگوي خواندني با اولين مسافر نوروزي گميشان/مهماني كه در گميشان ماندگار مي شود
خوشحال خواهیم شد میزبان قدوم شما عزیزان باشیم. جهت اطلاعات بیشتر لطفا به این لینک مراجعه بفرمایید.
http://www.sahelegomishan.ir/2014-03-02-14-57-57/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/10102-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%D9%8A-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%8A-%DA%AF%D9%85%D9%8A%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D9%83%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%85%D9%8A%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%8A-%D8%B4%D9%88%D8%AF.html
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1395/01/09 - 12:19
ما هم درشهراصفهان مدرسه خالی گیرمون نیومد یک شب درشاهین شهر ویک شب هم در خمینی شهر اسکان گرفتیم که غیر از دو فرش شش متری بسیار کثیف هیچ وسیله ای در اتاق ها نبود بسیار برا معلم بودن خود تاسف خوردیم/؟؟؟/
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1395/01/09 - 12:24
سلام
دوست عزیز
اگر می توانید گزارش تصویری برای ما ارسال کنید .
پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/01/09 - 15:45
دادن به بقیه ارگانها ـچون بیشتر پول می دن ـچادر زدن کنار خیابون شرف داره به این جور جاها
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1395/01/09 - 17:53
پول اتاق ب را ازمون گرفتن اتاق ج تحویل دادن در قم از بالش خبری نبود سرم را روی زمین سفت گذاشتم هنوزم سردردم خوب نشده تو رشتم با زور پتو بالش گرفتم!!!!!!!
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1395/01/10 - 20:58
فقط بگم آقای فانی شرمنده شوید ...امسال ما شرمنده شدیم ....6ماه طلب کار کرده...خداوند شما را شرمنده کند...
پاسخ + +3 0 --
دبیر 1395/01/11 - 09:44
آقای همکار محترم ....اگر به خانواده ات احترام قایل هستی آنها را در چادر کنار پارک نگهدار به این گونه مراکز نبرشون......در طول سال از کلاس و مدرسه سیر نمیشد دوباره می خواهید با زن و بچه ها به مدرسه بروید......بخدا مقصر اصلی خودمون هستیم .....یکی از مدیران با تمسخر می گفت یکی از معلمها که در بهمن ماه به مشهد رفته بود از اونجا به تهران زنگ زده که فلانی تورا خدا اسم ما را برای حوزه ی اجرا 7اسفنداسم کن....یا یکی از همکاران با خانواده شامل پسر و پسر دایی و پسر عمو و پسر عمه که شغل های آزاد داشتند به 7اسفند رفتند ....پس اعتراض نکنید توی این 23سال خدمتم یک باربه اسکان فرهنگیان رفتم ...خدایی اونهم بد نبود ولی با این وجود همون یک بار توبه کردم .....
پاسخ + +4 0 --
معلم نا اميد 1395/01/13 - 07:49
وضعيت پرديس هاي دانشگاه فرهنگيان وحشتناكه..
مخصوصآ پرديس هاي اصفهان رجايي - يزد پاك نژاد با وجود زير ساخت هاي بسيار عالي كه از گذشته هاي دور باقي مانده ، بعلت عدم نگهداري صحيح و عدم تزريق اعتبار و پول، به وضعيت جهنمي تبديل شده است..
وزير محترم يكبار به آنجا ها سر بزن شرم آور است..
مانده ام كه دانشجويان بيچاره چطوري در آن مكان ها زندگي ميكنند...
از اين دانشجويان چه انتظاري خواهيد داشت...
واي به حال آموزش و پرورش كشور...
پاسخ + +1 0 --
داودی 1395/01/15 - 10:38
مرکزاموزشی رفاهی شماره دو خرم ابادوضعیت غذا افتضاح از سر مجبوری و ذاشتن فرزندان کوجک و شرایط بد جوی هفتم فروردین برا ناهار رفتم اعتراض تمامی مسافران همکار را داشت ولی کسی هست رسیدگی کنند.سرویس بهداشتی افتضاح ....هفتم فرورین

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در شرايط كنوني حضور طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه در مدارس چه مزيت‌هايي دارد؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور