صدای معلم

نامه ی آموزش دهندگان فعال و پیگیر نهضت سوادآموزی کشور به وزیر آموزش و پرورش ؛

« خواهان پیشنهاد تشکیل کارگروه اضطراری و دفاع و حمایت سازمان به عنوان وکیل مدافع آموزش دهندگان به طور عینی و حقیقی هستیم »

گروه استان ها و شهرستان ها/

جمعی از آموزش دهندگان فعال و پیگیر نهضت سوادآموزی کشور در نامه ای به « صدای معلم » خواهان توجه وزیر آموزش و پرورش به مطالبات و حقوق قانونی خود شدند .

متن کامل این نامه به شرح زیر است .

 

درخواست آموزش دهندگان سوادآموزی از وزیر آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق و مطالبات قانونی

وزیر محترم آموزش و پرورش
جناب آقای حاجی میرزایی

سلام علیکم

احتراما به استحضار می رساند متاسفانه علیرغم تلاش های دلسوزانه و به حق آموزش دهندگان فعال در کشور، هنوز هم شاهد کم لطفی و بی مهری افراد خارج از سیستم و روسای ادارات سوادآموزی و کارگزینی های ادارات در شهرستان ها هستیم.
تا به امروز، همواره نیت مدنظرِ مجلس و وزارت ، تفکیک آموزش دهندگان از سه گروه مشمول در تبصره ۱۰ ماده ۱۷ و تحمیل آزمون داخلی ۲۰ تیرماه در اوج بحران شدید کرونا برقرار بوده و مساعی در این مسیر امری قابل تامل می باشد. لیکن همیشه در مصاحبه ها و گفت و گوهای خبری و اطلاع رسانی مسئولین راس در وزارت ، سازمان و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، هر چند برای رسیدن به اهداف نامبارک عده ای وعده ها را تکرار می کردند تا از هجمه های رسانه ای و کاهش بار تکلیف بر دوششان سخن گفتند اما بحث معرفی تمام آموزش دهندگانی که در آزمون پذیرفته شوند در همه ی خبرگزاری ها مشهود است. باید گفت انکار آن خدشه به مسئولیت پذیری های این عزیزان در سِمَت محسوب می شود که بنا بر قاعده معمول، جبران مافات به پای تفسیر غلط خبرنگاران از صحبت ها عنوان می گردد! با این وجود تا این لحظه نه تنها دامنه ی نگرانی های آموزش دهندگان کمتر نشده است بلکه با ابلاغ سهمیه استخدامی از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان ها و درهم کردن چهارگروه و رها کردن گروه شسته رفته ی آموزش دهندگان که گلچین شده از خط نموداری نتایج آزمون اخیر هستند، در مقوله ی امتیازبندی جدا حائز اهمیت است.
چگونه است تا به این لحظه باید آموزش دهندگان از سه گروه دیگر تمیز داده می شدند و راه نجات حق التدریس ها و پیش دبستانی ها، جدا کردن نهضتی ها از طرح بود ولی امروز که ۱۷۲۰۰ نفر استحقاق قطعی معرفی به دانشگاه فرهنگیان را دارند، باید در کمیته ی بررسی امتیازات شاهد تضییع حقوق این گروه باشیم؟

درخواست آموزش دهندگان سوادآموزی از وزیر آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق و مطالبات قانونی

آموزش دهندگان فعال و مستمر بیشترین لطمه را از این عملکرد خواهند دید. هر چند به قول و همت مسئولین سازمان سکوت کردند و گمان آن می رود امروز کسی در میدان عمل نباشد!
در بین مشمولین آموزش دهنده کسانی که تنها دو دوره قبل از ۹۰ را به هر طریقی در رزومه ی خود کسب کردند، بعد از تایید استفساریه ننگین رد سند مالی از مشمولین این قانون، به راحتی وجدانشان را نیز زیر پا گذاشتند و از همان راهی که برای شمولیت در این قانون بهره بردند، اکنون نیز برای استخدام استمداد می کنند.
در سالهای اخیر فرم های دارای ۶ امضا ، افراد زیادی را در وقفه و فتور نگاه تیز بین بازرسین ، مستفیض و روزگار تلاشگران را سیاه کرد . این ذهنیت حاصل شد که انگار بی مایه فطیر است! کسی که " بند پ " ندارد واقعا آسیب می بیند.
شاید زمانی انسانیت و صداقت در میان جامعه ی فرهنگی مقدّس بود ، فی الحال رویه عوض شده است و تغییرات اقتصادی و سیاسی و اجتماعی بر روحیه ی افراد کارمند نیز تاثیر گذاشته و انصاف را فدای معیشت می کنند.
از سال ۹۷ تاکنون رقم آماری آموزشیاران، آموزش دهندگان و مربیان پیش دبستانی به طرز فجیعی دچار تحول و رشد روز افزون شد.
جالب است بدانید که دعواهای وزارتی و مجلسی بر سر آمار ۱۳۰ هزار نفری نهضتی ها خیلی ها را سکته داد. اما نسبت به رشد پرونده سازی های محرز سه گروه ، هیچ نهاد و ارگانی دخالت نکرد.
مکرر تذکر دادیم و تقاضا نمودیم که بازرسی وزارتخانه و سازمان نهضت سوادآموزی بر این امر تحقیق و تفحص کنند ولی به جهت آنکه رو دربایستی و روابط حسنه میان مشمولین جعلی با برخی اداری ها وجود داشت ، ممانعت در پیگیری، انداختن بار جست و جو بر عنوان کنندگان موضوع و ایجاد نگرانی از باب آنکه نکند به مکافات عمل آنان شما دچار شوید، افتضاح امروز را به بار آورده اند. به نحوی که سر دفترهای اسناد رسمی با خنده بگویند: " عجب روزگاری شده، با یک استشهادیه محضری یک نفر کارمند رسمی می شود."
مع الاسف ، آموزش دهندگان بالاخص ورودی های ۹۳ تا ۹۵ در نهضت سواد آموزی و مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی(بسته های حمایتی) که مشمول این قانون نبودند در ظل این حمایت ها با مشورت کارمندان اداری، روزنه ها را آگاه شدند و به تناسب توانشان در دلالی وارد معامله با آموزشیاران رسمی سابق، مدیران و موسسان مدارس قرآنی و غیر دولتی، طی توافق های مالی، به دفاتر اسناد رسمی رجوع و گواهی فعالیت های ساختگی در طی سالهای ۷۹ تا ۹۱ را دریافت نموده و به مستندات مورد نیاز خود در پرونده سفیدشان ضمیمه کرده و می کنند.
در آزمون ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ تعداد ملاحظه شده ای از آموزش دهندگان بعد از ۹۲ به همین طریق توانستند در آزمون ثبت نام کرده ، حتی بدون داشتن کارت ورود به جلسه از وضعیت نابه سامان موجود استفاده کرده ،شرکت کنند و قبول شوند.
اینجاست که انگیزه از کسانی که برای لحظه لحظه ی تدریس و آموزش در شرایط سخت کوشیده بودند، از بین می رود و ناخودآگاه کمرشان می شکند و به درگاه خداوند سر بلند می کنند و می گویند؛ پروردگارا کَرَمَت را شکر.
پس جمله ی از ما حرکت از تو برکت چه می شود؟
چگونه نمایندگان رد صلاحیت شده ی مجلس می توانند به عناوین دیگری تمام این خط مشی ها و احتمالات را بدانند و با بلند پروازی و در نظر گرفتن اهداف خود و دوستانشان، در جهت میل به تصویب چنین استفساریه ی ناعادلانه ای پیش بروند و باعث ریختن اشک از چشمان زحمتکشان و پایمال شدن خون فعالانی چون هانیه اکبریانی شوند؟
عدالت شرط برابری و مساوات است و وقتی انصاف از جامعه رَخت می شوید، حتم به یقین ظلم جایش خواهد نشست.
این جبر، نه از سر تقدیر و سرنوشت، بلکه از خیانت در امانت داری افرادی نشأت می گیرد که روزی تمام قد سوگند می خوردند که جز برای خدمت به خلق مسئولیت های خطیر را تقبل نمی کنند و در کمتر زمانی، ناخودآگاه شان ، از عقل شان پیشی گرفت و احساس محبت و مهربانی را در هم شکستند و به پوچی رسیدند.
اگر چنین نبود، دیوان عدالت اداری با قابلیت های محکمه پسند توان این را داشت تا به راحتی جلوی حرکت نمادینی را که مدت زمانی ست رخ داده است در استفاده ی مجدد از موقعیت های سابق نسبت به تغییر ناگهانی احکام نیروهای قراردادکار معین به حق التدریس را بگیرد و با عدم تبدیل نوع فعالیت ، جمع کثیری از افرادی که در برهه ای از هول حلیم در دیگ افتاده بودند و برای استخدامی در ظاهر منصفانه، بدین صورت مشغول کار شدند را می گرفت. بوی استخدام مشام خیلی ها را پّر کرد. برای آنکه در حال حاضر با آن حکم نمی توانند وارد سیستم شوند ، از سقوط به حق التدریسی حس شادی کرده و به گروه مربیان پیش دبستان و حق التدریس کوچ می کنند.
چرا باید حکم و ابلاغ نیروهای قراردادی را لغو کنند و آنان را به قانون پر حاشیه ی ماده ۱۷ سرازیر کنند؟ این دلسوزی از کجا نشأت می گیرد؟ این حرکت چه معنایی پیدا می کند؟
این ظرف تا چه اندازه گنجایش دارد؟ آیا مسئولین خبر دارند که آموزش دهندگان با وجود رعایت مفاد قانون هنوز در کف این ظرفند و با افزایش حجم این خُمره و اولویت هایی که به این افراد داده می شود، بیشتر تحت فشار قرار گرفته اند؟ آیا این کار از نظر اخلاقی صحیح است؟
این دردها آسیب زاست. تنش ها را زیاد می کند و تعامل را میان زنجیره ی انسانی از بین می بَرَد. دشمنی ده ها گروه را با آموزش دهندگان فزونی بخشیده است.
تاریخ برخی مواقع زود به زود تکرار می شود. ولی حربه ها نه. با پاتک زدن به نیروهای آموزش دهنده زرنگ بودن نشانه ی کیفیت در زرنگی نیست.
یادمان به دی ماه سال ۹۶ و فروردین ۹۷ می افتد که بعد از رأی دیوان بر عدم به کارگیری مربیان پیش دبستانی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی به صورت حق التدریس به استناد آنکه سنوات ندارند، در طی دو نامه ای که سازمان به معاونت های سوادآموزی هر استان فرستاد، جمعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی، از ۸۴ نفر در کل کشور، طبق گفته ی نمایندگان مورد اعتماد کمیته تدوین آیین نامه وزارت آموزش و پرورش، ناگهان به حدود ۳۰۰۰ هزار نفر در پایان سه ماهه ی اول سال ۹۸ رسید.
بعد از آن تاریخ در هیچ یک از گزارش های خبری، شفافیت در بیان آمار دقیق آموزشیاران صورت نگرفت و بعضا از پاسخگویی به این سوال طفره رفتن زیاد بود.
این بی تفاوتی در جوابگویی را در بازپس گیری حق بیمه های آموزش دهندگان در ادارات سوادآموزی استان هم زیاد دیده ایم.
پاس دادن آموزش دهندگان میان مؤسس و اداره کار، ترفند موفقی بوده است که تاکنون ادارات سوادآموزی در ضعیف ترین شهرستان های کشور هم به آن مسلط شدند .
تلاش کنیم رشته ی کار از دستمان در نرود!

درخواست آموزش دهندگان سوادآموزی از وزیر آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق و مطالبات قانونی

چهار سال آموزش دهندگان از حق مسلم خود برای حق التدریسی تنها به خاطر دشمنی های موجود میان احزاب و مثلث وزارت و مجلس و نهضت بازماندند. هیچ کس هم این اجحاف را به گردن نگرفت.
اگر به کسی بر نمی خورد باید گفت چقدر تسهیل شده برای تخلف در جذب افراد بی سند و سابقه، دوندگی های یکپارچه منجر به تنظیم استفساریه شد و می بینیم که چگونه رحم و مروت را زیر پا گذاشته و بی پرده به رفتارهای خویش افتخار می کنند، ولی تفسیر یک خطی کلمه ی تجمیعی قابل تعمیم به هیچ کجا نبود ؟
تا هنگامی که برابری وجود نداشته باشد و با تخلفات ریشه دار برخورد نشود، باید این حق را بدهیم که شورای عالی انقلاب فرهنگی- هر چند برای حفظ ظاهر و بیان کلامی- جذب نیرو از میان مشمولین تبصره ۱۰ ماده ۱۷ را استحاله ی دستگاه تعلیم و تربیت بدانند و یک معلم به اصطلاح کهنه کار خوزستانی، در دورهمی خانواده ی بزرگ فرهنگیان به هنگامه ی جشن بازگشایی مدارس در سامانه شاد، با افتخار خود را بِخرَد معرفی کند و خردمندانه و برنامه ریزی شده وجود نهضتی ها در سیستم آموزش و پرورش را در حضور وزیر آموزش و پرورش -که خود عمری را در نهضت گذرانده و مویی سپید کرده است، - مایه ی ضعف و ناکارآمدی عنوان کند و سکوت حاضرین با خنده ی ریاست جمهوری تلطیف شود.

درخواست آموزش دهندگان سوادآموزی از وزیر آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق و مطالبات قانونی

بله سر و ته یک کرباسند. این جمله را هم زیاد از زبان عامه می شنویم. هر چند تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها. هر اتفاقی می افتد در سایه ی فراموشی هایی ست که تاریخ در دلش دارد.
وقتی اتفاقات را مرور می کنیم ، تنها قربانیان این گفتمان های پر مخاطره، نسلی ست که در کِش و قوس جنگ بر سر آب و نان حتی فرصت نظاره کردن هم ندارد و له می شود.
اگر علاقه مند به فرزندان و این آب و خاک هستیم، باید ایرانی باشیم.در غیر این صورت مقدور نیست در این سرزمین ماندگار شویم. حتی یادگار هم نمی مانیم.
از حضرتعالی تقاضای کن فیکون کردن و رسیدگی به تمام وجنات اسفبار این قانون گره خورده را نداریم، لذا با عنایت به تعاریفی که از هوشیاری شما در رسیدگی به جزئیات مسائل بر ما گفته شده است، از جنبه ی انسانی، شرعی و اخلاقی و حفظ حقوق شهروندی و مدنی آموزش دهندگان فعال، مستمر و زحمت کشیده و پیگیر در پیکره ی سوادآموزی، که برای به ثمر نشستن تلاش های شبانه روزی خود به طور عادلانه در این قانون خون دل خوردند و پیگیرند، خواهان پیشنهاد تشکیل کارگروه اضطراری و دفاع و حمایت سازمان به عنوان وکیل مدافع آموزش دهندگان به طور عینی و حقیقی هستیم.
امید است که به لطف خداوند تبارک و تعالی و گشایش راهی که عاقبت به خیری برای همگان داشته باشد ، نسبت به حفظ انگیزه در مشمولین واقعی این قانون اهتمام ویژه صورت بگیرد.

و من الله التوفیق
جمعی از آموزش دهندگان فعال و پیگیر نهضت سوادآموزی کشور


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درخواست آموزش دهندگان سوادآموزی از وزیر آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق و مطالبات قانونی

چهارشنبه, 28 آبان 1399 15:17 خوانده شده: 652 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 -1 --
حقگو 1399/08/28 - 17:17
تداعی معنای آموزش دهنده گاه یعنی شاگرد دزدی که همچون حق التدریسی با پارتی بازی وارد سیستم شده و در آزمون انحصاری شده جهاد دانشگاهی هم شرکت کرده
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1399/08/28 - 19:11
شما از همه جا بی اطلاع هستید
قضاوت ناعادلانه نکنید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/08/29 - 08:00
تشریف ببرید دفترخانه های اسناد رسمی و هم چنین معاونت توسعه و پشتیبانی ادارات کل آموزش و پرورش استانتان تحقیق و تفحص. تا متوجه شوید پیش دبستانی ها و مربیان به اصطلاح قرآنی و حوزوی ها و اقوام و آشنایان اداری ها و وابسته به آنان چه کردند. زحمت بکشید و این کار را انجام دهید.
جناب آقای بنی شریف و خدادادی که قطعا خوب می دانند
احتیاط از آقایان فولادوند، زینی وند، محمدی، کریمی فر، الهیار، علیین و ... هم بپرسید بد نیست.در چشمانشان نگاه کنید و بپرسید.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 12:24
گویا چشمان شما فقط به روی آموزش دهنده ها باز شده بهتر است با دقت بیشتری نگاه کنید تا افرادی را که با شش امضا کارشان درست شده و بدون رسانه ای شدن وارد چرخه آموزش می شوند را هم ببینید،تداعی شما نیز همچون کبکی است که سرش را زیر برف کرده، شاید شما هم برای گمراه کردن آمده اید تا اصل و واقعیت اتفاقهایی را که رخ می دهد بپوشانید، بهتر است قبل از حرف زدن تحقیق کنید....
پاسخ + +9 0 --
من 1399/08/28 - 17:32
با سلام
آموزش دهندگان کل کشور خواهان اجرای عدالت و صیانت از آزمون ۲۰ تیر در اوج کرونا می باشند.امیدوارم مسئولین عدالت را اجرا کنند.
پاسخ + +15 0 --
آموزش دهنده مستمر 1399/08/28 - 17:36
در حق آموزش دهنده های مستمر اجحاف نکنید آموزش دهنده ی مستمر را با آموزش دهنده‌ای که از سال 92 هیچ گونه فعالیت آموزشی نداشته هم طراز نکنید
پاسخ + +4 0 --
زیور ابن علی 1399/08/28 - 18:44
موافقم چرا قانون به اسم مستمر ها بود وبه کام غیر مستمر ها شد
پاسخ + +4 0 --
آموزش دهنده 1399/08/28 - 18:51
لطفا پیگیر حق ما باشید. ما به صورت پیوسته تا الان در آموزش و پرورش خدمت کرده ایم.
ما از این همه کم لطفی و بی توجهی مسئولین ناراحت هستیم.
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده 1399/08/28 - 19:09
آموزش دهنده ی که آزمون داده است ، سند مالی دارد، آیا نباید خیلی سریع تر و سهل تر از سه گروه دیگر به مرحله ی استخدامی برسد،دنیا برعکس شده است ، آموزش دهنده دارد به عقب رانده می شود.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 19:33
تقاضای پیگیری داریم
پاسخ + +2 0 --
سل 2 1399/08/28 - 20:09
برای استخدام و برقراری عدالت باید گروه های دیگر هم آزمون ورودی دانشگاه فرهنگیان را شرکت کنند. آزمون باید میان چهار گروه باشد.
پاسخ + +2 0 --
سل 2 1399/08/28 - 20:11
برای استخدام و برقراری عدالت گروه های دیگر هم باید در آزمون دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند. آزمون باید میان چهار گروه باشد.
پاسخ + +2 0 --
خانم 1399/08/28 - 20:13
از حق مسلم آموزش دهندگان فعال و زحمت کش نهضت سواد آموزی دفاع کنید
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 20:19
با سلام و احترام.
امید است وزارت آموزش و پرورش جانب عدالت را رعایت کرده و حساب آموزش دهندگان قبل از ۹۲ و مستمر را از پیش دبستانه های سند سازی شده جدا نمایند....به امید رو سفیدی در عدالت خداوند
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده۹۲به بعد 1399/08/28 - 20:25
تقسیم آموزش دهندگان بر مبنای شروع سال فعالیت کار عقلانی نبوده و ملاک باید مقدار فعالیت و سابقه قرار داده شود
پاسخ + +2 0 --
رها 1399/08/28 - 21:07
لطفا پیگیری شود
پاسخ + +2 0 --
رها 1399/08/28 - 21:07
لطفا پیگیری شود
پاسخ + +3 0 --
ماهک 1399/08/28 - 21:17
عدالت را بین چهار گروه برقرار کنید.
سوابق بعد ۹۲ آموزش دهندگان را در نظر بگیرید.
با این امتیازبندی آموزش دهندگان مستمر حقشون ضایع خواهد شد.
آزمون برگ برنده ی ما نسبت به سایر گروه هاست؛پس اولویت با آموز دهندگان باید باشه
پاسخ + +2 0 --
سارا 1399/08/28 - 21:21
از مسئولین مربوطه خواهشمندیم مستمر بودن و آزمون را ملاک قرار دهند چرا یک آموزش دهنده با ۸سال سابقه کار و قبولی در آزمون ۲۰تیر باید امتیازش ۹۰باشد و درحالی کسانی که به ناحق امتیازات بالای۲۰۰دارند.حتی آموزش دهندگانی که قبول نشدند و مستمر بودند نسبت به کسانی که با یک دوره کلاس چه در نهضت چه درگروه های دیگر بودند اولویت دارند.مستمربودن را لحاظ کنید. آزمون ۲۰تیر را لحاظ کنید
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 21:31
باسلام احترام
آموزش دهندگان قبول شده در آزمون 20 تیر ؛ که در شرایط بحرانی کرونا وبا استرس و اضطراب امتحان داده وقبول شده اند باید استخدام شوند
پاسخ + +1 0 --
خانم رحیمی 1399/08/28 - 21:42
بسمه تعالی
از مسئولین ارجمند خواهشمندیم نسبت به رعایت عدالت و جلوگیری از پایمال شدن حق هرکدام ازمشمولین طرح بهتر است که در محاسبه سوابق فعالیتهای آموزشی برای هر چهار گروه یک زمان خاص را درنظر گرفته و نسبت به امتیازبندی براساس امتیازهای بدست آمده محبت فرمائید.براین اساس سنوات فعالیت آموزشی آموزش دهندگان نهضت را همانند سایر گروههای مشمول از سال ۹۲به بعد در نظر گرفته و امتیاز بندی نمایید.
باسپاس
پاسخ + +1 0 --
ابراهیمی 1399/08/28 - 22:20
باسلام ما آموزش دهندگان 92 به بعد نیازبه آزمون نداریم مازمانی آزمون داریم که باتمام وجود باوجود مشکلات اقتصادی واجتماعی فراوان درعرصه ریشه کن کردن بی سوادی ثابت قدم ماندیم وبه فرمایشات امام خمینی که فرمودن تمام ایران باید مدرسه شود گوش جان سپردیم ما ثابت شده ایم گواه ما مادرانی که دعاگوی ماهستن
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 22:32
لطفا پیگیری شود
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده ی مستمر 1399/08/28 - 22:36
باسلام و احترام
قبول شدگان آزمون 20تیر که در شرایط بحرانی و حساس امتحان داده و قبول شده اند باید بدون چون و چرا قبل از سه گروه دیگر به دانشگاه فرهنگیان معرفی شوند.
پاسخ + +3 0 --
همتی آموزش دهنده 1399/08/28 - 22:44
با سلام و احترام
از وزیر و مسئولین وزارت خواستار رسیدگی به این بی عدالتی هستیم. تبعیض در حق آموزش دهندگان به حد اعلا رسیده است.
در بدترین وضعیت روانی جامعه آزمون نداده ایم که در کف جدول امتیازبندی قرار بگیریم . عدالت حکم می کرد همه ی گروه ها آزمون ورودی داشته باشند. حال که بقیه گروه ها از آزمون تبرئه شدند باید این آزمون یک امتیاز برای در اولویت قرار گرفتن آموزش دهندگان باشد نه سوق آنها به کف جدول امتیازبندی!!
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده ی قبول ش 1399/08/28 - 22:46
سلام و خسته نباشید و خدا قوت به فعالین پیگیر
از مسئولان محترم وزارت و سازمان نهضت سوادآموزی تقاضا داریم . همانطور که نهضتی را با آزمون از سه گروه دیگر جدا کردند امتیاز بندی و سهمیه این گروه را هم از سه گروه دیگر جدا نمایند.
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده شیراز 1399/08/28 - 22:50
سلام و درود بر همکاران فعال و پیگیر
و سپاس از مدیر صدای معلم
از مسئولان وزارت و سازمان نهضت خواهان صیانت از حق آموزش دهندگان را داریم و اجازه ندهند افراد بدون سابقه واقعی و بدون سند مالی در اولویت جذب قرار گیرند. ما در این راه شهید داده ایم و خون دلها خورده ایم انصاف نیست که نورچشمی های ادارات اموزش و پرورش و سوادآموزی در اولویت جذب قرار گیرند.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 22:58
تمامی قبول شدگان آزمون ۲۰تیر باید امسال به دانشگاه فرهنگیان بروند قول شما مسئولین بود
پاسخ + +1 0 --
مریم 1399/08/28 - 23:05
واقعا ظلم بیداد می کنه.. آموزش دهندگانی که آزمون دادند و مدرک دولتی دارند ته صف امتیاز بندی!!
اینست عدالت علی(ع)!!!!!!!!!
پاسخ + +1 0 --
راضیه 1399/08/28 - 23:06
واقعا دستان پشت پرده چطور می توانند بخوابند و راحت افرادی که کلاسی نداشتند رو به راحتی استخدام کنند واموزش دهندگان بمانند تا ......
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 23:12
با سلام
آموزش داندگان خواهان اجرای عدالت هستند
سنوات سال ۹۲ تا ۹۹ آموزش دهندگان باید محاسبه شود؛ علت این همه تبعیض چیست ؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/08/28 - 23:12
نتایج امتیازبندی الان اعلام نمی شود.
چون می دانند که اگر اسم کسی در آن نباشد کلاس ها را رها می کند و وسط کار دستشان خالی می ماند. بنابر این دست شما را در پوست گردو می گذارند.
الهیار ترکمن و لاشکی خوب برنامه ریزی کرده اند نگران نباشید. دمادم انتخابات ۱۴ هزارنفرتان را با پارتی بازی وارد سیستم می کنند و تمام . دوره ای هم وجود ندارد.
سال تحصیلی را هم با بیگاری از شما به پایان می برند.
بایستید و تماشا کنید.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1399/08/28 - 23:21
بهانه های وزارت تمام شدنی نیست کدام گروه از ۴گروه آزمون دادند که ارجح شدند نسبت به آموزش دهندگان . جدول امتیاز بندی چند بار دست خوش سلیقه ای آقای لاشکی ووزارت ومخصوصا مدیر کلها قرار گرفت به چه منظوری ؟ اگر عدالت در بین ۴ گروه هست از هرگروه به صورت مساوی بردهرید وطبق سنوات بدو ورود .... نه اینکه سنواتها وامتیازات را طوری سلیقه ای بچینید که نهضتی در کف جدول قرار گیرد .باوجود آزمون و سختیهایی که طی چند سال به این گروه دادید
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1399/08/28 - 23:31
سوابق بعد از 91 برای ما اصلا حساب نشد!
ماه های خدمت ما را کمترین امتیاز را دادند.

واقعا خواهان پیشنهاد تشکیل کارگروه اضطراری و دفاع و حمایت سازمان به عنوان وکیل مدافع آموزش دهندگان به طور عینی و حقیقی هستیم.


دوبار آزمون از ما گرفته اند.
آخرین آزمون تحمیلی در 20 تیر در بدترین شرایط اوضاع کرونا.
دیگر چ می خواهید؟!
ما فرزندان ایرانیم
آن زمان ک منتظر دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی بودیم، درهای آن به روی ما بسته بود. چند سال خدمت باید کرد؟ چقدر بیگاری؟
پاسخ + +1 0 --
جلیلی 1399/08/28 - 23:40
با سلام آموزش دهندگانی که 20تیر آزمون دادند باید
استخدام شوند بدون هیچ دلیلی چون با شرایط
بحرانی کرونا آزمون دادند وقبول شدند ونباید حالا
که وقت استخدام با آن سه گروه امتیاز بندی شوند
چون ما آزمون داده واین بالاترین امتیاز است.
پاسخ + +2 0 --
آموزشیار قبول شده در 1399/08/28 - 23:40
با عرض سلام وادب
امیدواریم عدالت برقرار باشد .برگ برنده ی گروه ما قبولی در آزمونی است که در شرایط سخت برگزار شد....بنابراین گروه نهضت باید اولین گروه راه یافته به دوره ی فرهنگیان باشد در غیر این صورت باید از هر چهار گروه آزمون گرفته می شد.
پاسخ + 0 0 --
زیور ابن علی 1399/08/29 - 07:35
درحق اموز‌ش دهندگان مستمر اجحاف نکنید
پاسخ + +2 0 --
مطالبه گر 1399/08/29 - 00:02
مرد باشید و بر وعده خود عمل کنید.
وعده‌اي که بارها گوش فلک را کر کردید و گفتید:
"تمامی آنهایی که در آزمون قبول شوند را استخدام می‌کنیم!!!! "
قبل از آزمون ۲۰ تیر، حرفی از امتیازبندی نبود!!
حال شما را چه شده؟؟؟؟
تا کی به این سرگردانی و بلاتکلیفی هر بار با بهانه ای می خواهید دامن بزنید؟!؟!؟!؟!؟!؟
پاسخ + +1 0 --
معلم 1399/08/29 - 00:05
چرا فقط به بخشی از مفاد این قانون، عمل می شود؟
استمرار همکاری چه شد؟
همینکه فقط با دو دوره قبل ۹۱ مشمول قانون باشند و قطع همکاری سالیان آنها اصلا دیده نشود عدالت است؟
پس برای چه آزمون گرفتید؟؟؟؟
پاسخ + +1 0 --
F .Sh 1399/08/29 - 01:06
" بسمه تعالی "

با عرض سلام و احترام ؛
وزیر محترم آموزش و پرورش لطفا ، به فرمایش متین خودتان در جلوی رسانه ی ملی و در حضور نمایندگان مجلس ، جامه ی عمل بپوشانید . مگر شما بزرگوار نفرمودید؛ که آزمون ۲۰ تیر ماه ۹۹ حتما در وقت موعد برگزار شود تا قبول شدگان در آزمون مذکور ، به مهر سال ۹۹ برسند برای دوره ی فرهنگیان و تبدیل وضعیت کاریشان...؟؟؟!!!
پس چه شد آن وعده متین و به ظاهر خوش شما...؟؟؟!!!
در قانون لازم الاجرای ۹۷ دامنه ی شمول نیروهای نهضتی تا قبل از ۹۲ می باشد ولی محاسبه ی سنوات آنان باید مستمر تا هم اکنون فعال می شد . پس چرا در فرم های امتیازبندی خودتان عرصه را برای غیر فعال ها فراخ نمودید . آیا شیوه ی محاسبه ی امتیازبندی مشمولین نهضت ، دور از انصاف نمی باشد...؟؟؟
آیا بهتر نبود که محاسبه ی سنوات نیروهای نهضتی جدا از دیگر گروهها می شد...؟؟؟
لطفا شرط عدالت و مساوات را در بکارگیری ۴ گروه مشمول اعمال بدارید...
بی شک ، در سایه ی نیت خیر و فعل خواستن شما بزرگوار ، نهضتی ها ، به حق مسلم خودشان نائل خواهند گشت... ان شاءالله
پاسخ + +1 0 --
F .Sh 1399/08/29 - 01:12
" بسمه تعالی "
با عرض سلام و احترام ؛

شیوه ی امتیازبندی در بین ۴ گروه مشمول کاملا فراخور حال نیروهای پیش دبستاتی و حق التدریس و خرید خدمات و حتی سرباز معلم می باشد . با چنین اوصافی تعیین تکلیف نیروهای نهضتی بدون شک ، به قرن بعدی یعنی چند سال دیگر به طول می انجامد و مانند همیشه در حق نیروهای نهضتی اجحاف و ظلم بزرگ‌ صورت خواهد گرفت...
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/08/29 - 01:14
سلام, این چه قانونی ست که حق آموزش دهنده های فعال و مستمر تضییع شد وزارت و سازمان جوابگوی حق تضییع شده ی آموزش دهنده های فعال و مستمر باشید ننگ بر استفساریه ننگین
ننگ بر حدف سند مالی
ننگ بر بی عدالتی
فرم های امتیاز بندی اصلاح شود سوابق بعد از ۹۲آموزش دهندگان حساب شود
تمام مشمولین استخدامی نهضت جذب شوند.
پاسخ + +1 0 --
Hilda 1399/08/29 - 01:17
با سلام
۱۷۲۰۰نفر از آموزش دهندگان قبول شده آزمون ۲۰تیرماه منتظر تبدیل وضعیت خود هستند،خواهشمندیم که این بار ما را یاری کنید و اینقدر ما را مورد بی مهری قرار ندهید باور کنید آموزش دهندگان از این همه ظلمی که در حقشان شده به ستوه آمده اند...ما هم جوانان همین مملکت هستیم ما هم در شغلی که داشتیم سخت جان کندیم و تلاش کردیم همین طور که مستحضرید در اوج کرونا و استرس اولیه بیماری کرونا مطالعه کردیم و آزمون دادیم بعضی از ما ۶ماه مشغول مطالعه بودیم
دلیل تزریق این همه اضطراب و استرس بر آموزش دهندگان چیست؟
چرا کسی حاضر نیست از آموزش دهندگان و آزمونی که بر آنان تحمیل شد صیانت کند؟
چرا به دفاع محترمانه برخی مسئولین از آموزش دهندگان ترتیب اثر داده نمیشود؟
ما آموزش دهندگان قبول شده آزمون ۲۰تیرماه خواستار تبدیل وضعیت حداکثری خود هستیم
پاسخ + +3 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 01:18
تراژدی دردناک آموزش دهندگان به پایان خواهدرسید؟
فصل های فراوانی از سریال پردرد این گروه به اتمام رسید
ظاهرا فصل جدید درماه های پیش رو پخش خواهد شد
تجمیعی
مستمر
فعال
عدم احتساب سنوات
آزمون و..
موضوعات فصل های قبل بودند.
مسولین مخالف آموزش دهندگان نیز،کماکان به نظرات غیرکارشناسی درمورد این گروه بدون استدلال منطقی، ادامه می دهند
سوال اینجاست چرا نسخه دانایی خودرا برای یک گروه می پیچند وسه گروه دیگر مبرا از شروط هستند؟
ما بامسولین مخالف صحبتی نداریم چرا که به مخالفت هایشان ا امه می دهند
پل صراط محل سختی است
خواهان تشکیل کارگروه اضطراری ورفع مشکل حاد این گروه درکمترین زمان هستیم
امیداست وزیرمحترم با درایت وجدان بیدارشان که سالها شاهدبوده ایم شرایط برابر بین ۴ گروه را برقرارنمایند
پاسخ + 0 0 --
دستگه 1399/08/29 - 01:19
لطفا پیگیر تبدیل وضعیت آموزش دهندگان 92به بعد باشید که همگی تحصیل کرده ومستعد وتلاشگر وصبور در حوزه آموزش می باشند.باتشکر
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/08/29 - 01:24
سلام و عرض ادب
عدالت و مساوات رمز موفقیت یک جامعه ست
برای برقراری عدالت گروهای دیگر هم باید در آزمون دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند,
آزمون باید میان چهار گروه باشد.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده کرمان 1399/08/29 - 02:24
سلام
ّاز مسئولین تقاضا داریم به این تبعیضات بین گروه نهضت و سه گروه پایان دهند. تقاضای امتیاز بندی جدا و سهمیه جدا برای پیمانی شدن نهضتی ها داریم.
پاسخ + +1 0 --
مرادی 1399/08/29 - 07:28
از زحمات آقای پورسلیمان برای آموزش دهندگان بسیار سپاسگزاریم.
خدا به شما اجر معنوی دهد.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 10:52
به نام خدای عادل ضمن عرض سلام و خدا قوت به مدیر محترم صدای معلم،جناب آقای وزیر آیا مصاحبه ها و توضیحاتی که در رابطه با قبولی آموزش دهندگان و معرفی آنان به دانشگاه فرهنگیان را قبول ندارید؟آیا شما به نمایندگان مجلس نفرمودید که اگر آزمون با تاخیر برگزار شود آموزش دهندگان برای معرفی به دانشگاه نسبت به سه گروه دیگر عقب می مانند؟دلیل آن همه اصرار برای برگزاری آزمون چه بود؟چرا الان همه سکوت اختیار کرده اند؟ چرا کسی در خصوص پرونده سازیهای متعدد برای گروه پیش دبستانی اعتراضی نمی کند؟ آیا در نظام آموزشی افرادیکه بدون داشتن حتی یک روز سابقه کاری و صرفا داشتن بند پ و رشوه دادن پرونده سازی می کنند و وارد چرخه آموزش می شوند مورد تایید قرار می گیرند ولی کسانیکه سالها تلاش کرده اند و در آزمون 20تیرماه شرکت کرده اند و نمره لازم را کسب نموده اند باید تا به این حد مورد بی مهری قرار بگیرند؟ ما خواستار معرفی تمام آموزش دهندگان قبول شده به دانشگاه فرهنگیان هستیم
پاسخ + +1 0 --
سارا 1399/08/29 - 11:30
خواستار اجرای عدالت علی از حکومت علی (ع) هستیم. آزمون و مستمر بودن را لحاظ کنید.
پاسخ + +1 0 --
سحر 1399/08/29 - 11:34
سلام.لطفاازمون ومستمربودن وسنوات بعداز۹۲ رابرانهضتی هالحاظ کنین وهمچنین کسانی که آزمون قبول نشدن بااین همه سابقه حقشون نیست.
پاسخ + +2 0 --
بی نشان 1399/08/29 - 11:48
دقیقا ۱۵ سال زحمت کشیدن چطوری یک عده بیخبر
از همه جا پایمال کردند.
ما خواهان عدالت هستیم. در کشوری که حکومت ، حکومت
علی هست
پاسخ + +1 0 --
علوی 1399/08/29 - 12:08
با سلام


ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی؛ خواهان رفع تبعیض و برقراری عدالت هستیم!

با سپاس
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 12:59
سلام,
چرا سال ۹۸کسایی که دو سال سابقه قبل ۹۲داشتند و غیرفعال بودند حق التدریس شدند؟ چرا برای حق التدریسی تنها چیزی که مدنظر نبود سابقه بود پس تکلیف آموزش دهنده های فعال که به بهانه عدم نیاز که از بازنشسته ها استفاده میکنند چی میشه؟ جناب وزیر محترم آموزش دهنده های اصلی و فعال و مستمر فعلا قانون استخدامی شامل شون نشده و خیری ندیدند جناب وزیر این همه ظلم آشکارا به آموزش دهنده ها بخاطر چیه؟ ظلم را در ادارات ریشه کن کنید جلوی پرونده سازی سه گروه دیگر را بگیرید
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 13:16
موافقم ما از مسئولین انتظار داریم خواهان حق آموزش دهنده های فعال و مستمر باشند بیشتر از این در حق شون اجحاف نکنید آموزش دهنده های فعال و مستمر آموزش دهنده های اصلی هستند باید در اولویت برای استخدام قرار بگیرند,
سوابق بعد از ۹۲در فرم های امتیاز بندی لحاظ شود.
پاسخ + +1 0 --
بهار 1399/08/29 - 14:29
لطفاآزمون آموزش دهندگان در۲۰تیرماه۹۹وهمچنین مستمربودن لحاظ شودچون واقعابعضی هادودوره کلاس گذاشتن ودیگه پشت سرشونونگاه نکردندوحالاکه بحث استخدام پیش اومدباپارتی واردشدندخدایی حقشون نیست حق اونایی که مستمرکلاس داشتندازبین میره لطفابه عدالت حضرت علی قسم که عدالت داشته باشیدومستمربودن مدنظرباشه برای آموزش دهنده هاوسنوات بهشون تعلق بگیره
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 15:59
چرا در سال ۹۸ برای حق التدریس شدن تنها چیزی که مدنظر نبود سابقه بود اکثرا غیر فعالا با یکی دو سال سابقه حق التدریس شدند و الان هم چون کد پرسنلی دارند در اولویت استخدام برای پیمانی شدن هستند پس حق آموزش دهندگان اصلی و فعال و مستمر که به بهانه عدم نیاز استان ها بلاتکلیف ماندند چی میشه؟؟؟
مسئولین ما خواهان برقراری عدالت از طرف شما هستیم هستیم
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده مستمر 1399/08/29 - 16:16
کار درست را کسانی کردند که در خانه خوردند و خوابیدند و به دور از هیاهو و زحمت، برایشان فرش قرمز پهن کردند.
تنها دو دوره ی ساختگی قبل از ۹۱ کار کردند و تمام. اکنون هم در اولویت جذب هستند.
کاش امتیازبندی ها این هفته مشخص شود تا ما هم بدانیم که اگر جزو لیست نیستیم همین لحظه کلاس ها را رها کرده و در خانه بنشینیم.

اگر امتیازبندی ها ظرف این یکی دو هفته مشخص نشود و به دی و بهمن بکشد، قطعا معرفی به دانشگاه فرهنگیان به امسال وصال نمی دهد.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده فعال 1399/08/29 - 16:49
کسانی که استفساریه ننگین را برای بی سند مالی شدن ۸۸ هزار نیروی بلا استفاده تایید کردند ، خیانت بزرگی در حق علاقه مندان به حرفه ی معلمی و بالاخص نسل مورد آموزش نمودند.
پاسخ + 0 0 --
م 1399/08/29 - 16:57
کار درست را کسانی کردند که در خانه خوردند و خوابیدند و به دور از هیاهو و زحمت، برایشان فرش قرمز پهن کردند.
تنها دو دوره ی ساختگی قبل از ۹۱ کار کردند و تمام. اکنون هم در اولویت جذب هستند.
مسئولین بزرگوار بیشتر از این حق آموزش دهندگان فعال رو پایمال نکنید
سوابق بعد از ۹۲در فرم های امتیاز بندی لحاظ گردد
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده از تهران 1399/08/29 - 21:23
بی عدالتی محض است
سوابق ۹۲ تا ۹۹ ما در نظر گرفته نشود
هیچ جای دنیا سوابق رو تا ۷ سال قبل محاسبه نمیکنند .
عدالت را اجرا کنید
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده از تهران 1399/08/29 - 21:26
با سلام و عرض احترام
از ریاست محترم سازمان سوادآموزی خواستاریم، مانند همیشه از حق نیروهای خود دفاع کنند و عامل اجرای حق و عدالت باشند، وسنوات آموزش دهندگان مستمر را تا کنون محاسبه کنند
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1399/08/29 - 21:30
باسلام
در شهر من نهضتی ها بهترین کلاس ها را در آموزش و پرورش اداره کرده اند،اما گویا کیفیت مهم نیست.
سنوات مالی مهم نیست.
ازمون مهم نیست.
سابقه مهم نیست.
فقط منفعت یک عده ی محدود باعث شده این قشر لایق از آ.پ نادیده گرفته شوند.
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده کازرون 1399/08/29 - 21:35
با سلام
مسئولین به موظفند همانطور که ضرب العجل آزمون را در وضع بد جامعه برگزار کردند . ضرب العجل امتیاز بندی و سهمیه جدا به آموزش دهندگان قبول شده در آزمون بدهند.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده کازرون 1399/08/29 - 21:35
با سلام
مسئولین به موظفند همانطور که ضرب العجل آزمون را در وضع بد جامعه برگزار کردند . ضرب العجل امتیاز بندی و سهمیه جدا به آموزش دهندگان قبول شده در آزمون بدهند.
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده مستمر کر 1399/08/29 - 21:37
سلام و تشکر از نویسندگان این متن که واقعیت را منعکس نموده اند
از مسئولین خواهان پاسخ منصف هستیم.
پاسخ + 0 0 --
علوی 1399/09/03 - 09:12
«هوالحق الوکیل»


با سلام

لطفاً مطالبات بحق آموزش دهندگان که دو برتری فاحش (آزمون و سند مالی) دارند را برآورده بفرمایید و بی هیچ قید و شرطی جزو اولین گروه مشمول سهمیه ی استخدامی باشند!

با سپاس
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده سنندج 1399/08/29 - 21:38
سلام و سپاس از تلاشگران عرصه نهضت
خواهان شفافیت امر توسط مسئولین وزارت و سازمان نهضت و سازمان امور استخدامی هستیم.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده ی تهران 1399/08/29 - 21:40
باعرض سلام و احترام

همه جا مدام در حال شعار دادن عدالت هستند.
خیلی عالی عدالت را به رخ کشیده اید.
فرم امتیاز بندی بین چهار گروه را باید بگذارند سر دَر تمام ادارت مربوط آموزش و پرورش در همه ی استان ها به عنوان عدالتی که به آن فخر میفروشند.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده مازندران 1399/08/29 - 21:41
سلام
مسئولین ما را قربانی استفساریه بدون سند مالی های سندسازی شده جعلی کرده اند. باید از مشکل آموزش دهندگان که در بد ترین شرایط کشور آزمون داده اند رفع ابهام کنند.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده لرستان 1399/08/29 - 21:43
با سلام و احترام
بر چه اساسی مارا با آزمون از سه گروه دیگر جدا نمودند و بر چه اساسی در امتیاز بندی شریک کرده اند؟
امور اداری و استخدامی کشور باید از سه گروه دیگر آزمون بگیرد.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده لرستان 1399/08/29 - 21:46
با سلام
رسیدن سهم کسانی است که نمی دوند
ما کاشتیم غیر حق برداشت کرد.
این چه کشور اسلامی است که ظلم و بی عدالتی در آن بیداد می کند ؟ این چه اسلامی است که مسئولین آن در ظلم از هم سبقت میگیرند؟؟؟
خواهان حق مسلم خود در این قانون سراسر تبعیض هستیم.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1399/08/30 - 00:32
وزیر محترم‌ آموزش وپرورش لطفا خواسته آموزش دهندگان رااجابت کنید.
پذیرفته شدگان آزمون نهضت که سندمالی دولتی دارند نباید درصف امتیازبندی باافرادی باشند که بدون داشتن سنددولتی وشرکت درآزمون ورودی قرارگیرند.
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 3 1399/08/30 - 12:13
ما خواهان پیگیری، عدالت و عدم تبعیض هستیم
ما سند مالی داریم
2بار آزمون داده ایم

شما ک الان مسئول هستید،
شما روزی معلم ما بودید

چرا تصمیم ناعادلانه می گیرید؟!
چرا عمر نزدیک یک دهه فرزند ایرانی را به نابودی می کشانید؟

شما را چ شده است؟
صحبت هایی ک در کلاس به ما می گفتید چه شد؟ چرا پایبند نیستید؟ هر کدام از ما ب محبت یکی از شماها، عاشق معلمی شده است. پس ما ...
پاسخ + 0 0 --
سیدموسوی 1399/08/30 - 17:06
سلام علیکم
سپاسگزاریم از نویسنده ی نامه فوق
به والله در حق من و امثال من که تا به امروز مستمر در بدترین شرایط کار کردیم حتی یک دوره انفصال خدمت نداشتیم ظلم بزرگی شده است.
و خوشا بحال کسانی که یک دوره دو دوره کلاس دا‌شتند و رفتند دنبال زندگی هایشان و حال بنده و امثال بنده باید با شخصی که فقط از جلوی در اداره رد شده است و خود را صاحب حق می داند برابر باشیم.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده نیشابور 1399/08/30 - 17:10
سلام علیکم
ای وای از بی عدالتی
ایهاالناس کجای دنیا تا حالا دیده شده که یک نفر که 9 سال مستمر سابقه ی فعالیت داره بایک نفر که یک سال سنوات داره برابر باشد.
خدایا خودت شاهد این ظلم هستی!!
پاسخ + +1 0 --
ایلیا بابلی 1399/08/30 - 18:50
لطفا در مورد استخدام آموزش دهندگان پذیرفته شده رسیدگی کنید چون استان ها بیشتر سلیقه ای انتخاب میکنن
پاسخ + +1 0 --
نهضت سواد آموزی 1399/09/01 - 12:57
خاطرات بد نهضت:شهیده هانیه اکبریانی
ظلم
بی عدالتی
مصوبه ۹۵
مصوبه ۹۷
استفساریه ننگین
تجمعات و مطالبه گری برای حذف آزمون
وعده های نماینده ها
بی مسؤولیتی مسئولین وزارت
بی مسؤولیتی مسئولین سازمان
حق التدریسی غیر فعال ها با یکی دو دور ساختگی در سال ۹۸
آزمون ۲۰تیر
بی عدالتی در نتایج آزمون ۲۰تیر ارفاق شده
پایمال شدن حق آموزش دهنده های فعال و مستمر
عدم نیاز استان ها
عدم سوابق در فرم های امتیازبندی
خاطرات خوب نهضت:

.
.
.
.

.
.
.
.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/09/01 - 18:51
سلام بله باید حتما پیگیری شود چون بنده سه آموزش دهنده را می شناسم که از سال ۹۳ به بعد وارد نهضت سوادآموزی شدند اما به طور بسیار عجیبی اسامی آنها جزء قبولی های آزمون ۲۰ تیر ۹۹ بود و امسال هم حق التدریس شد ولی متاسفانه ما که از سال ۹۲ به دنبال جذب و آموزش بی سوادان بودیم خود بی سواد و بی کفایت محسوب می شویم وحتی روسای اداراتمان هم برای ما ارزشی قائل نیستند.جناب وزیر از شما که خود سال ها در نهضت سواد آموزی بوده اید جای تعجب است که این قدر نظرات و اهدافتان در مخالفت با نهضت سوادآموزی و آموزش دهندگان ااست با اینکه این سازمان در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تاسیس شده است هدف آن ریشه کنی بی سوادان کشور بوده است و تا سال ۹۲ که آقای قرائتی ریاست سازمان نهضت سوادآموزی را برعهده داشتند بعد از گذشت حداقل ۵ سال معلمان نهضتی وارد آموزش و پرورش می شدند و اکثریت معلمانی که اکنون سال های آخر خدمت خود را می گذرانند خروجی نهضت سوادآموزی بودند حال چطور شد که معلم نهضت بی سواد تلقی می شود در صورتی که نمایندگان و کارمندان و وزرایی که تا کنون بر سرکار آمده اند تعلیم شده همین معلمان خروجی نهضت بوده اند.
پاسخ + +1 0 --
نهضت 1399/09/02 - 01:02
آزمون باید میان چهار گروه باشد


از سه گروه دیگر آزمون بگیرید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور