صدای معلم

شبکه خبری "سی‌ان‌ان" گزارش داد ؛

تذکرات مسئولان مدرسه به " دختر ترامپ رئیس جمهور آمریکا " برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی !

ایوانکا ترامپ به خاطر تذکرات مسئولان مدرسه فرزندانش برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، عصبانی شده‌ و بچه‌‌ها را از مدرسه بیرون آورده‌ است. والدین شاگردان دیگر گفته‌اند که دختر ترامپ در زمان رساندن بچه‌ها ماسک نمی‌زد.

 

تذکرات مسئولان مدرسه به دختر ترامپ برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی

تست کرونای ترامپ مثبت شد. کارکنان امنیتی و نزدیکان مایک پنس، معاون او هم به ویروس آلوده شدند. پس از محرز شدن ابتلای یازده نفر از کارکنان کاخ سفید به کرونا  بسیاری پرسیدند آیا کاخ سفید کانون کرونا و منشا خطر برای دیگران است؟

در مراسم معارفه امی بارت به عنوان قاضی دیوان‌عالی هم که در باغ رز کاخ سفید برگزار شد، همگان دیدند که مهمانان تنگ هم نشسته و ایستاده بودند. تست کرونای تعدادی از حاضران بعدا مثبت شد. ایوانکا و همسرش البته در این مراسم حضور نداشتند اما پس از ابتلای کسانی که در تماس با آنها هستند، کسی از قرنطینه شدن این دو خبری نشنید.

این نکته و تردیدها گریبان نوه‌های ترامپ را گرفت. آنها به یک دبستان خصوصی نخبگان می‌روند اما شبکه خبری "سی‌ان‌ان" گزارش داده که ایوانکا، سه فرزند خود را از مدرسه بیرون آورده‌ است. علت امر، تذکرات مسئولان آموزشی به او در لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بوده است. سی‌ان‌ان می‌گوید به ایوانکا و شوهرش یادآوری می‌شد که باید ماسک بزنند و اگر با افراد آلوده تماس داشته‌اند، خود را قرنطینه کنند.

سی‌ان‌ان از قول والدین شاگردان دیگر عنوان کرده که دختر و داماد ترامپ مقررات بهداشتی در آمد و شد به مدرسه بی‌اعتنا بودند.

این والدین در عین حال شکایت داشتند که چرا ایوانکا در اولین مناظره پدرش و بایدن، مثل سایر نزدیکان ترامپ، ماسک نزده بود. از قول آنها گفته شده که پرستار مدرسه هم نتوانست ایوانکا را به استفاده از ماسک در زمان آوردن و بردن بچه‌ها راضی کند.

یک سخنگوی کاخ، خبر سی‌ان‌ان را "شرم‌آور" و "حمله منابع ناشناس" خوانده و در توضیح بیرون آوردن نوه‌های ترامپ از مدرسه گفته است: «خانواده کوشنر- ترامپ همان تصمیمی را گرفت که برای کودکان در شرایط بیماری بهترین کار است.»

سی‌ان‌ان نیز توضیح داده که هیچ یک از نقل‌قول‌ها ادعای این سخنگو مبنی بر "حمله" را تایید نمی‌کنند و منابع‌اش هم ناشناس نیستند، بلکه هویت آنها به دلیل حفظ حریم شخصی و امنیت‌شان محفوظ مانده است.

دویچه وله فارسی

پایان پیام/


تذکرات مسئولان مدرسه به دختر ترامپ برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی

یکشنبه, 25 آبان 1399 17:28 خوانده شده: 101 دفعه چاپ

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور