صدای معلم

« پلیس فرانسه این افراد را که برخی از آنها آموزگار، واعظ مذهبی یا کارمند شهرداری هستند در جریان عملیات گسترده خود در فاصله بین روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه بازداشت کرد »

عملیات پلیس فرانسه علیه شبکه توزیع پورنوگرافی کودکان؛ ۶۱ نفر بازداشت شدند

گروه اخبار/

عملیات پلیس فرانسه علیه شبکه توزیع پورنوگرافی کودکان

مقامات فرانسه روز پنج‌شنبه اعلام کردند که پلیس این کشور ۶۱ نفر را به ظن نقش آفرینی در یک شبکه توزیع اینترنتی تصاویر پورنوگرافی کودکان بازداشت کرده است.

به گفته آنها سه نفر از بازداشت شدگان متهم به تجاوز جنسی به کودکان در برابر دوربین هستند. این در حالی است که برخی از بازداشت شدگان هم به واسطه فعالیت حرفه‌ای خود با کودکان در تماس بوده‌اند.

پلیس فرانسه این افراد را که برخی از آنها آموزگار، واعظ مذهبی یا کارمند شهرداری هستند در جریان عملیات گسترده خود در فاصله بین روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه بازداشت کرد. کارآگاهان متخصص جرائم اینترنتی طی ماههای گذشته در حال تحقیق در مورد مبادله تصاویر حاوی پورنوگرافی کودکان روی اینترنت بودند.

در جریان عملیات پلیس فرانسه صدها رایانه، دیسک سخت، رایانه لوحی (تبلت) و «فلش یو اس بی» توقیف شد. پلیس فرانسه همچنان در حال بررسی داده‌ها و تصاویر به دست آمده در جریان این عملیات است.

به گفته مقامات فرانسه یکی از بازداشت شدگان یک مربی ورزشی است که در رختکن اماکن ورزشی از کودکان تصویربرداری می‌کرده است. یکی دیگر از مظنونان نیز به گفته پلیس فرانسه یک کارشناس رایانه است که به تجاوز جنسی به دختر ۱۴ ساله‌اش اعتراف کرده است.

بنا به اعلام پلیس، این فرد گفته است که تجاوز جنسی به دخترش را از زمانی که او ۹ ساله بوده آغاز کرده است. پلیس در منزل این مظنون بیش از ۱۱۰ هزار عکس و دو هزار ویدئو با محتوای مجرمانه یافته است.

همه بازداشت شدگان به جز یکی از آنها مرد هستند. تنها زنی که در جریان این عملیات بازداشت شده متهم است که به همراه شریک زندگی‌اش به تماشای ویدئوهای پورنوگرافی کودکان می‌نشسته است.

حدود ۶۰ دادستان هم اکنون مامور رسیدگی به پرونده این بازداشت شدگان شده‌اند.

یورونیوز فارسی

پایان پیام/


عملیات پلیس فرانسه علیه شبکه توزیع پورنوگرافی کودکان

جمعه, 18 مهر 1399 23:52 خوانده شده: 1582 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +11 0 --
مدرس آزاد 1399/07/19 - 20:49
حالا چه ضرورتی بود این خبر رو تو این سایت باز نشر کردید؟
تو ایران هیچ مسئله ای نیست؟!
مجرد از استادی معارف دانشگاه منع می شود، متأهل خطا می‌کند!!
هنگامی که در اثر بدبینی یا توهّم یا خودحواهی ‌ها و خود برتربینی ها، حلالهای خدا و شایستگی‌ها حرام می‌شود! آه چه نزدیک است که ضعیفان یا ناچاران حرام را جلال کنند!!
بار الهی! به تو پناه می‌برم از توهّم و شیطان!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا رتبه بندی معلمان در شکل و ساختار کنونی که برای آن تعریف شده است به ارتقای منزلت اجتماعی معلمان در جامعه منجر خواهد گردید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

راهنمای ارسال مطلب برای صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور