صدای معلم

وزیر کشور بریتانیا :

همه ما باید مسئولیت شخصی را بپذیریم

قانون منع تجمع بالای شش نفر در بریتانیا البته برای مدارس، محل کار، مراسم‌ عروسی‌ و تشییع جنازه و همچنین تیم‌های ورزشی که از دستورالعمل دولتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا پیروی می‌کنند لازم الاجرا نیست.

مسئولیت شخصی و بازگشایی مدارس در انگلستان

پریتی پتل، وزیر کشور بریتانیا روز دوشنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) گفت طبق محدودیت‌های وضع شده جدید در این کشور از این پس نشست ‌و ‌برخاست بالای شش نفر ممنوع است و در صورت مشاهده چنین موردی افراد می‌توانند آن را به پلیس اطلاع دهند.

به گزارش اسکای‌نیوز قانون منع تجمع بالای ۶ نفر از جمله محدودیت‌هایی است که به دلیل شیوع همه‌گیری کرونا در بریتانیا وضع شده است. پیش از این تجمع بالای سی نفر در بریتانیا ممنوع اعلام شده بود.

خانم پتل گفت: «اگر من رفتار نامناسبی را ببینم و مشاهده کنم که افراد در زمینه رعایت مقررات ضد کووید-۱۹ غیرمسئولانه عمل می‌کنند صادقانه بگویم که سریعا با پلیس تماس می‌گیرم و کار درست هم همین گزارش دادن است.»

وی با تاکید بر اولویت سلامت عمومی و رد اینکه گزارش‌دهی به پلیس همان «فضولی و چغلی همسایگی» است، گفت: «ممکن است این کار از آن زاویه دیده شود، اما من فکر نمی‌کنم این دو قضیه به هم مربوط باشند. این اقدام جدید درباره پیروی نکردن از مقررات است. درباره این واقعیت که همه ما باید مسئولیت شخصی را بپذیریم.»

بریتانیا مقررات محدودیت‌زا را پس از آن از روز دوشنبه تشدید کرده است که شمار مبتلایان جدید در این کشور از حدود هزار نفر به حدود سه هزار نفر در روز رسیده است.

قانون منع تجمع بالای شش نفر در بریتانیا البته برای مدارس، محل کار، مراسم‌ عروسی‌ و تشییع جنازه و همچنین تیم‌های ورزشی که از دستورالعمل دولتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا پیروی می‌کنند لازم الاجرا نیست.

وزیر کشور بریتانیا گفت: «نشست و برخاست در شرایطی که کرونا وجود دارد ممنوع شده است. این قانون به این منظور وضع شده تا اطمینان یابیم مردم هشیار هستند و سلامتی افراد دیگر را در خطر نمی‌اندازند. کرونا در حال افزایش است و این کار درستی است که همه آنچه می‌توانیم انجام دهیم تا از سلامت عمومی محافظت کنیم.»

تا کنون در بریتانیا حدود ۳۷۰ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد بیش از ۴۱ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

یورونیوز فارسی

پایان پیام/


مسئولیت شخصی و بازگشایی مدارس در انگلستان

پنج شنبه, 27 شهریور 1399 21:48 خوانده شده: 154 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1399/06/27 - 22:06
همه جا کرونا و بدبختی بیداد میکنه،فقط ما خوبیم
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1399/06/28 - 09:20
اصلا اشاره به بازگشایی مدارس نکرده گفت اگر کسی رعایت نکرد به پلیس زنگ بزنید
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1399/06/29 - 00:21
روباه پیر استعمار گر وقتی میگه روزه حتما شب هست

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور