صدای معلم

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس :

نباید " بازگشایی مدارس " را با طرح مباحث فرعی به حاشیه برد !

گروه اخبار/

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازوجرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت : بازگشایی مدارس در این تاریخ با توصیه ستاد ملی کرونا صورت گرفت و مسائلی از قبیل نفع اقتصادی عده‌ای از قبال بازگشایی پیش از موعد مدارس مطرح نبوده است.

نظر نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد بازگشایی مدارس

محمد وحیدیدرباره بازگشایی پیش از موعد مدارس در تاریخ 15 شهریورماه، اظهار کرد: در زمان شیوع ویروس کرونا یک هشدار و تذکر جدی نسبت به اوج گیری بیماری کرونا در پاییز داده شد و احتمال تداخل این بیماری با آنفولانزای فصلی بسیاری از کارشناسان را نگران کرده بود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازوجرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی افزود: از سوی دیگر مسئولان آموزش و پرورش و کارشناسان حوزه آموزش تأکید داشتند که برای سال تحصیلی جدید باید ارتباط واقعی بین دانش آموز و معلم شکل گیرد؛ بر همین مبنا بر تشکیل کلاس‌های حضوری اصرار می‌شد و هدف این بود که این حضور فیزیکی در مدارس پیش از پاییز باشد.

وی تصریح کرد: بنابراین بازگشایی مدارس در این تاریخ با توصیه ستاد ملی کرونا صورت گرفت و مسائلی از قبیل نفع اقتصادی عده‌ای از قبال بازگشایی پیش از موعد مدارس مطرح نبوده است.

 

نباید بازگشایی مدارس را با طرح مباحث فرعی به حاشیه برد

وحیدی، شکل گیری ارتباط اولیه بین دانش آموز و معلم به صورت حضوری را بسیار مهم دانست و گفت: قطعا تصمیم نحوه بازگشایی مدارس پس از بحث‌ و بررسی‌های فراوان در ستاد ملی کرونا اتخاذ شده است و نباید به سادگی این تصمیم را با طرح مباحث فرعی به حاشیه برد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن آوری مجلس با اشاره به توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی مدارس در کمیسیون، تأکید کرد:  قطعا ستاد ملی کرونا در زمینه بازگشایی مدارس حرف اول و آخر را می‎زند و آموزش و پرورش با محدودیت‌هایی که داشت، چنین تصمیم را اتخاذ کرد.

خبرگزاری خانه ملت


نظر نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد بازگشایی مدارس

دوشنبه, 24 شهریور 1399 13:32 خوانده شده: 98 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
دبیر مفت 1399/06/24 - 21:40
((فرماندار بندرعباس گفت: معلمان با توجه به مسوولیت حساس شرایط ناشی از کرونا حق شرکت در مجالس و حضور در تجمع های عمومی را ندارند و باید از شرکت در این برنامه ها بپرهیزند.))

بعد از سواستفاده آموزش و پرورش از وسایل شخصی معلمان به بهانه ی کرونا و شاد و تدریس مجازی و بازگشایی غیرقانونی مدارس در نیمه شهریور و بیگاری کشیدن از معلمان نوبت به مداخلات و سرکشی به رفت و آمدهای ما رسید.

چه کسی به فرماندار بندرعباس مجوز داده که برای زندگی معلمان حق و حد و حدود مشخص کند؟

جواب وزیر و نماینده ها کم بود نوبت فرمانداران و استانداران رسید.

جرات دارید چنین فرامینی را برای کادر درمان صادر بفرمایید. تذکر به آنها واجب تر است. چرا که در ارتباط مستقیم با بیماران کرونایی هستند.
ما کرونا بگیریم میشینیم خونه. مرخصی استعلاجی رو برای همین روزها گذاشتن.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/25 - 00:03
در دیزی بازه و گربه هم فراوون.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/06/25 - 20:42
متاسفیم واسه وزیری که می گه اگه معلم از کرونا بمیره هیچ‌نشکلی نیست یا اکه دانش اموزی از کرونا بمیره مسئله ای نیست اینهمه مرگ ذر طول روز و ماه تو کشور اتفاق می افته اینم روش

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور