صدای معلم

" این سخنان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حالی بیان می شود که ایشان در طول یک سال اخیر ، هیچ گونه" جوابیه ای " در برابر انتشار گزارش ها و نقدهای معلمان در صدای معلم ارائه نکرده است "

دعوت مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برای نقد عملکردخویش

گروه استان ها و شهرستان ها/

دعوت مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برای نقد عملکردخویش

پرتال اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های شهرستان های استان تهران نوشت : ( این جا )

" مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مجمع عمومی انتخابات هیات مدیره صندوق وام ضروری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، فراهم آوردن امکانات رفاهی را برای فرهنگیان از جمله اهداف آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مجمع عمومی انتخابات هیات مدیره صندوق وام ضروری که با حضور اعضای شورای معاونین در محل نمازخانه اداره کل برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اولین انتخابات صندوق برای تعیین اعضای هییت مدیره این صندوق از طریق آراء مستقیم اعضاء، گفت: حفظ کرامت و عزت فرهنگیان همیشه سرلوحه تیم مدیریت آموزش و پرورش این استان بوده است و با همین دغدغه باید در جهت بهره‌مندی بیشتر همه عزیزان تلاش کنیم.

وی با اشاره به گذشت یک سال از زمان مدیریتی خود از همکاران خواست تا نقاط ضعف و قوت این دوره را مطرح کنند و افزود: باید با پذیرش کاستی‌های موجود در فرایندهای کاری عملکرد خوب را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم و به تلاش بیش از پیش خود ادامه دهیم. "

این سخنان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حالی بیان می شود که ایشان در طول یک سال اخیر  ،  هیچ گونه" جوابیه ای " در برابر انتشار گزارش ها و نقدهای معلمان در صدای معلم ارائه نکرده است .

همچنین بر اساس قولی که ایشان داده بود قرار بر این بود تا تربیون سکوت برای معلمان برگزار گردد که این رسانه از آن بی اطلاع است ؛ همچنین « صیدلو » متعهد شده بود تا ماده 5 آیین نامه گروه های آموزشی و تربیتی را اجرا کند که باز هم از آن بی اطلاعیم .

از وضعیت حضور نماینده معلمان در شورای معاونین اداره کل هم اخباری به این رسانه نرسیده است .

پایان پیام/


دعوت مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برای نقد عملکردخویش

سه شنبه, 28 آبان 1398 22:37 خوانده شده: 733 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 -1 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/08/29 - 15:51
سلام. بعد از اینکه بنر بزرگ تبلیغات موسسات کنکور را در صحن اداره اموزش و پرورش مشهد دیدم رفتم همایش تبلیغاتی موسسات کنکور گاج و قلم چی در سالن همایش شهید حاتمی اموزش و پرورش مشهد متوجه شدم بیش از ۲۰۰.۰۰۰ پیامک به دانش اموزان مشهدی زده بودند که هر موسسه چند روز تبلیغات داشت. با استفاده از اصول روانشناسی و با علم به نگرانی دانش اموزان و والدینشان به انها استرس وارد میکردند و بعد به انها میگفتند اگر پک کامل ما را به ۱۰ میلیون تومان بخرید کنکور قبول می شوید. این در حالی است که وزیر اموزش پ در نماز جمعه تهران بر علیه مافیای کنکور صحبت کرد! روز بعدش رفتم گزارش تهیه کنم دو نفر از عوامل انها که خیلی حرفه ای بودند حدود ۵۰ مشت به سر و صورت من زدند که پرده گوشهایم پاره و شنوایی انها تا ۵۰ درصد کم شد. یک دندانم را هم شکستند و .... پزشک قانونی همه را تایید کرد. لطفا انعکاس دهید و یا با من مصاحبه ای در این زمینه داشته باشید. ۰۹۱۵۳۸۵۲۵۹۹
پاسخ + 0 0 --
معلم اصفهانی 1398/09/02 - 11:03
مدیر اموزش پرورش مشهد کیه؟!!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم شیرازی 1398/09/02 - 11:16
ما امید داریم نمایندگان محترم ملت و حتی ایات عظام احساس مسیولیت کنند و به این نوع ... واکنش مورد انتظار شرع و اسلام و ملت مسلمان ایران را نشان دهند.
پاسخ + 0 0 --
مجید تقی پور 1398/09/02 - 12:30
جناب مدیرکل در صورت امکان و صلاحدید،نسبت به اعاده حق افرادی که از ناحیه آقای رزاقی مسوول سابق حراست دچار خسران شده اند،دستور عاجل صادر فرمایید،متاسفانه آقای رزاقی نسبت به برخی از همکاران بدلیل انتقاد به آقای فولادوند،بغض و کینه داشتند و موقعیت هایی را که شما برای ایشان ایجاد نموده بودین بناحق و به دروغ که پاسخ استعلام نیامده از ایشان سلب نمودند...درحالی که پاسخ نامه نفرستاده قاعدتاً نمی آید...و هیچ مرهمی بر این زخم جز اعاده حیثیت و جایگاه در نظر گرفته نیست...عنایت بفرمایید...آثار ظلم آقای رزاقی را پاک کنید...
پاسخ + +5 0 --
فرهنگی شمیرانات 1398/08/30 - 08:25
اگه یه معلم دانش اموزی رو زده بود صدا و سیما در سطح ملی انعکاس می داد و به تخریب وجهه معلمان می پرداخت....
پاسخ + 0 0 --
ارش 1398/09/05 - 06:39
صدا و سیما هم از همان سفره ای ارتزاق میکند که مافیای حاکم بر اموزش پ و اموزش عالی. کمی به تبلیغات کنکور و چپاول مردم از طریق صدا و سیما دقت کنید. انوقت شما انتظار دارید ....
پاسخ + +1 0 --
پروانه تقی زاده 1398/09/02 - 08:22
جناب آقای صیدلو...از شما تقاضا داریم در ارتباط با وضعیت آموزش و پرورش ری1 و ری2 زودتر تصمیم بگیرید و زودتر اجرا کنید...ضمناً از شما تقاضا داریم در انتصاب مدیران شایسته برای شهرری زد و بندهای انجمن اسلامی معلمان و مجمع فرهنگیان را نادیده بگیرید و به فرزندان کمتر دیده شده ی ری که تجربه ی تعامل و ارتباط با نهادهای مختلف اجتماعی فرهنگی ری را داشته اند،اعتماد کنید...به همکاران توانمندی که مشروعیت مدنی در ری دارند اعتماد کنید...اتفاقا به همان هایی که خناسان شما را از انتصابشان باز می دارند اعتماد کنید...حتی میتوانید بعنوان سرپرست مدتی عملکردشان را مورد بررسی قرار دهید و در صورت جلب رضایت حکم مدیریت بزنید اما اعتماد کنید...به فرزندان ری و به همکارانی که از جنس ری هستند و در طول سالهای گذشته در این باندهای مافیایی ری و ترکیب های تکراری نبوده اند اعتماد کنید...اقتضائات ری با کهریزک و فشافویه متفاوت است به دلسوزان خود اعتماد کنید...
پاسخ + +1 0 --
منتقد منصف 1398/09/02 - 11:55
با تشکر از مدیرکل فرهیخته ی شهرستان های استان تهران که باب گفت و گو و نقد را گشوده اند...به نظر حقیر و برخی دیگر از همکاران آشنا به وضعیت استان و آشنا به ظرفیت های مدنی...عملکرد انجمن اولیاء و مربیان این استان بسیار ضعیف و کند و خلاصه شده به گزارش سازی و آمارسازی بوده است و نیاز به یک تغییر و تحول جدی جهت بالفعل نمودن این ظرفیت مدنی در سطح استان کاملاً محسوس است،جنس کار انجمن اولیاء و مربیان جنس مدنی و غیردولتی است که در مدیریت این حوزه به نظر باید از افرادآشنا به حوزه مدنی و سازمان های مردم نهاد بهره جست...انجمن های اولیاء و مربیان مدارس اگر دقیق و اصولی و با نظارت صحیح شکل بگیرند و مهندسی نشوند برآیند آن برای کل استان بسیار مطلوب و سودمند خواهد بود و حضور اولیاء در 4حوزه هدایتی/مهارتی/حمایتی و مشارکتی میتواند انجمن اولیاء را به یک مولفه ی مهم و کارآمد در حوزه تحقق اهداف سند تحول بنیادین مبدل نماید...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/09/02 - 18:46
لعنت الله علی القوم الظالمین و الجاهلین و الضالین و الغافلین و المغضوبین
پاسخ + +1 0 --
امیرعاشوری کوپس 1398/09/03 - 11:16
جناب مدیرکل اقدامات شایان تحسینی در جمع آوری بساط ماشین های در اختیار انجام دادند و حذف سرویس کرج هم اقدام سنجیده و منطقی و خوبی بود اما پیشنهاد میکنم تما اعضای شورای معاونین و روسای اداراتی هم که از آزانس جهت ایاب و ذهاب استفاده میکنند هم مکلف به استفاده از سرویس بشوند و جز مدیرکل معزز و معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی هیچ کس از این امکان نابرابر و ناعادلانه استفاده نکند...چرا یک عده معدود حساب خود را در ایاب و ذهاب و ناهار خوردن از سایر همکاران جدا نموده اند و از ما بهترون شده اند؟!یا کسر شأن خودشان میدانند در منار سایر همکاران از سرویس استفاده کنند و یا در کنار سایر همکاران در غذاخوری غذا نوش جان کنند؟!واقعا چرا؟!
پاسخ + 0 0 --
کاشی 1398/09/03 - 14:03
سلام علیکم .
بله ، به درستی اشاره کردید . با ژست های دلسوزانه و شوهای تبلیغاتی نمی توان سازمانی را اداره کرد . عمل به وعده ها و عملکرد ملاک مناسبی است .
لطفا روابط عمومی اداره کل شهرستان های استان تهران پاسخگوی موارد ذیل که وعده و تکلیف است توضیح دهند :
1- گزارشی از عملکرد یک ساله مدیر کل منتشر کنید .
2- تریبون سکوت که وعده کردید چه شد ؟
3- منتخبین شواری عالی استانی که باید در جلسات شرکت می کردند و ابلاغ می گرفتند چه شد ؟
4- دلایل خروج بی ضابطه نیروی انسانی از استان چیست ؟
5- نماینده معلمان و مدیران در شورای معاونین اداره کل چه شد ؟
6- برای خروج از وضعیت فعلی اداره کل با انبوه مشکلات چه طرح و برنامه ای دارید ؟

لطفا به این سوالات صادقانه پاسخ دهید . با تشکر فراوان .
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:24
علیک سلام والرحمه ا...
1)گزارش سازی و آمار بازی و طراحی نمودار و خرج الکی کاری نداره...عملکرد را باید در حوزه های مختلف لمس نمود...انتصاب یوسف بهارلو بعنوان معاون پشتیبانی/جمع کردن بساط ماشین های در اختیار و ایجاد سامانه خدمات رفاهی و حذف سرویس خارج از استان کرج و اتفاقات مثبتی که در حوزه های مختلف بویژه حوزه معاونت توسعه و مدیریت پشتیبانی افتاده است،خود گویای اتفاقات ارزشمند و شایان ستایش است...
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:27
2)تاکنون چند تریبون سکوت برگزار شده است اما متاسفانه اغلب افراد شرکت کننده به جای بهره برداری از فرصت ایجاد شده و مطرح نمودن نقطه نظرات سکوت می کنند و یا به موضوعات سطحی و پیش پا افتاده همچون کیفیت غذا و و بسته رفاهی و مسائل معیشتی می پردازند و یا بهداشت سرویس های بهداشتی،چند نفر تاکنون از این فرصت جهت تحلیل وضعیت موجود و ارائه راهبرد استفاده نموده اند؟!چند نفر بصورت مکتوب نقطه نظرات خود را در حوزه های مختلف از جمله شایسته سالاری و قانونمداری و احصاء نقاط مثبت و منفی استفاده نموده اند که الان منتقد عدم برگزاری تریبون سکوت باشیم؟!!
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:33
3)منتخبین شورای عالی استانی آیا خودشان بر مبنای یک فرآیند مدنی انتخاب شده اند؟!یا بصورت فرمایشی انتخاب شده اند؟!هنوز بستر انتخاب مدنی و شفاف و بدون آلایش و اعمال سلایق جهت حضور منتخبین شفاف فراهم نیست و اگر قرار بر این باشد که صرفاً این ظرفیت ها برای عده ای محدود ایجاد رانت کند همان بهتر که بصورت بالسویه امکان حضور برای یک تعداد محدود و نام های تکراری فراهم نباشد چون معمولاً نقش تایید کننده و همراهی کننده در جلسات را ایفاء می کنند...و در نهایت هم تنها فایده حضور در این جلسات میشود کارت هدیه و حق الجلسه که همان بهتر که از بیت المال این مخارج مصروف دانش آموزان محروم شود تا بعنوان حق الجلسه و کارت هدیه اینگونه محافل و جلسات مصروف شود!!
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:39
4)مستندات شما جهت این که می فرمایید خروج بی ضابطه از استان چیست؟!آیا دائم انحصار حضور در اداره کل باید محدود به یک جمع خاص شود...و بخش ستادی استان همچون مردابی بدون تحرک با انباشت نیروهای انسانی مواجه باشد که هرآنچه در فکر و اندیشه داشته اند ارائه نموده اند و راه بر اندیشه های نو بسته باشد؟!آیا اینکه امکان برای حدود50جوان فراهم شده است که در اداره کل بدون وابستگی به شرکت سهامی مجمع فرهنگیان و کارتل انجمن اسلامی معلمان حضور داشته باشند،اقدام بدی است؟!اینکه امکان حضور بانوان در بخش های ستادی فراهم شده و اینکه اساساً هوای تازه ای بر کالبد نیروهای انسانی اداره کل دمیده شده است،اتفاق بدی است؟!آیا باید جلوی پیشرفت و تعالی و ترقی نیروهایی که بهر دلیل تصمیم به رفتن از استان داشتند را می گرفتند و یا غل و زنجیر به پایشان می زدند؟!
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:43
5)یکربع قرن در سیستم آموزش و پرورش و مدارس فعالیت نموده ام تاکنون خاطرم نیست که نماینده معلمان و نماینده مدیران در یک فرآیند شفاف مبتنی بر موکراسی واقعی منتخب شده باشد،بنابراین حضور نماینده معلمان و مدیران در شرایط کنونی همانند انتخاب نماینده فرهنگیان در صندوق ذخیره قطعاً منفعت و فایده ای برای استان نخواهد داشت و صرفاً منافع آن عاید همان نماینده معلمان و نماینده مدیران خواهد شد و از روز اول حضور تلاش می کنند برای تصدی سمت درمنطقه و استان و انتقالی و استخدام فرزندان و.... و....خود و اطرافیان و بستگان!!
پاسخ + 0 0 --
میمه ای 1398/09/03 - 14:52
6)برای خروج از وضعیت فعلی اداره کل نیاز به حضور نیروهایی با برنامه و مدیر و مدبر همچون یوسف بهارلو در بخش های مختلف داریم...باید هوای تازه ای بر کالبد مناطق دمیده شود و مافیای انجمن اسلامی معلمان و مجمع فرهنگیان و سایر مافیای قدرت دست از سر این استان بردارند و تنگ نظران و خناسان نسبت به روی کارآمدن مدیران و مشاوران و روسای کارآمد با بی تقوایی مانع ایجاد نکنند...امکان حضور افراد دارای طرح و برنامه در حوزه مدیران مناطق و ادارات کند و راکدی همچون انجمن اولیاء و مربیان فراهم شود و مشاوران شایسته و توانمند و خوشفکر در جای خود قرار بگیرند تا بتوانند در عملیاتی شدن اهداف و برنامه های متعالی مدیرکل معزز نقش موثر ایفا کنند...قطعا یک معاون اداره یا یک کارشناس مسوول یا یک کارشناس نقش چندانی نمی تواند در معادلات داشته باشد و نقش اجرای فرامین و دستورات مافوق را بر عهده دارد اما با قرار گرفتن افراد توانمند و شایسته و کارآمد و خوشفکر همچون یوسف بهارلو در کنار مدیرکل معزز میتوان نتایج و ثمرات این سرمایه گذاری را در استان و مناطق شاهد بود...
پاسخ + 0 0 --
کاشی 1398/09/03 - 21:16
خانم یا آقای میمه ای سلام علیکم .
به طور رندانه ای توپ را در زمین مجمع فرهنگیان و انجمن اسلامی انداختید !!!
علی الظاهر چشم ها و گوشتان را به اسم و رسم ((سازمان معلمان)) و تاخت و تازشان در اداره کل بسته اید !!!
درست می فرمائید محافل نام برده پیگیر مطالبات معلمان و دغدغه مند آموزش نیستند ولی آیا سازمان معلمانی که آقایان صیدلو و بهارلو و گروه مالی اداره کل و مشاورین مدیر کل از این جرگه هستند ، عملکرد قابل قبولی داشته ؟؟؟
اگر تمایل داشتید شفاف توضیح دهید وگرنه که هیچ ...!!!
خروج بی ضابطه نیرو از (( استان ))؟؟
آنقدر تعصب در دفاع داشتید که واژگان برایتان بی معنا بود ! آیا استان فقط اداره کل است ؟ و یا نه شامل 21 منطقه نیز می شود ؟ لیست اسامی افرادی که انتقالی یا بازنشستگی پیش از موعد گرفته اند موجود و حاکی از رانت و بی عدالتی است !
اگر زمان تریبون سکوت را اعلام و به درستی اطلاع رسانی کنید قول می دهم حتما شرکت کرده و اطلاعات مفیدی از نظرات و انتقادات معلمان به حضورتان داشته باشم ! صدای بنده را از کلاس درس می شنوید نه اداره کل و نه ادارات مناطق !!!
پاسخ + 0 0 --
ازانی 1398/09/03 - 22:39
خانم یا آقای کاشی...اعتبار سازمان معلمان را لطفاً به کاسبکاری مجمع فرهنگیان و قدرت طلبی انجمن اسلامی معلمان گره نزنید...فردی که بیستم تیرماه در آخرین مجمع عمومی کشوری سازمان معلمان با بیشترین مشروعیت مدنی و با بیش از صد و بیست ری که بخش عمده ای از ایشان مدیران و معلمان ناحیه یک شهرری بودند،با همه ی توانمندی و رزومه اجتماعی و فرهنگی که به جرات میتوانم بگویم که هیچ یک از روسای مناطق شهرستان های استان تهران و ورسای ادارات چنین رزومه ای را ندارند که سابقه ی مشاور فرماندار ویژه شهرستان ری گرفته تا دهها جایگاه مدنی و اجتماعی و فرهنگی را تجربه کرده باشند،در اداره کل یک کارشناس ساده بیشتر نیست و سازمان معلمان حتی برای این سرمایه اجتماعی خود هم حمایتی را انجام نداد!!اما توزیع کنندگان پذیرایی همایش های انجمن اسلامی معلمان در شهرری و سیاهی لشگر جمع کن های همایش های نجمع فرهنگیان در میان مشاوران و مدیران مناطق جا دارند...
پاسخ + 0 0 --
ازانی 1398/09/03 - 22:41
آقایان صیدلو و بهارلو و البته بخش حسابداری در گروه مالی الحق و الانصاف عملکرد قابل قبولی داشته اند و جمعی از سالمترین و شایسته ترین نیروهای استان در این بخش حضور دارند...و اتفاقاً تنها افراد و بخش هایی که شفاف میتوان از عملکردشان دفاع کرد همین آقایان و همین بخش است.
پاسخ + 0 0 --
ازانی 1398/09/03 - 22:48
انتقالی و بازنشستگی پیش از موعد در فرهنگ لغت معادل رانت و بی عدالتی است؟! کدام تعصب دوست عزیز؟!چرا نیمه دیگر لیوان را نمی بینید که افرادی که با همه ی شایستگی و توانمندی در جایگاه شایسته خود قرار نگرفتند...اما باز هم از عملکرد شایان تحسین مدیرکل محترم و معاون کاربلد توسعه مدیریت و پشتیبانی دفاع جانانه می کنند!!به شما اطمینان میدهم که بازهم تریبون سکوت برگزار می شود و باز هم شنونده حرف های سطحی و تکراری و بی محتوا و البته سکوت و محافظه کاری جمع کثیری از همکاران خواهیم بود...امیدوارم اگر به وعده ی خود عمل نمودید و آمدین جانب منطق و انصاف را نگاه دارید و برای هر مدعایی مستندو مستدل سخن بگویید...البته جدا از تریبون سکوت همکارانی هستند که آمادگی مناظره شفاف و منطقی با شما را دارند.میتوانیم از صدای معلم کمک بگیریم و یک مناظره شفاف و بی تعصب داشته باشیم در محیطی آزاد و فارغ از اداره و اداره کل!! یا علی...
پاسخ + +1 0 --
سعادتی 1398/09/05 - 07:06
طرحی را جناب مدیر کل بنا نهادند به نام ارزیابی از رییس و شورای معاونان مناطق از طریق نظرسنجی از مدیران فی نفسه طرحی جالب و خوب بوده است اما در اجرا کاستی و راست ازمایی خوبی نداشته است مثلا در منطقه فیروزکوه همکاری که از ااداره کل تشریف اوردند بسیار بدون حوصله و بدسلیقه بوده اند در حضور و زیر دید شورای معاونین و با گشت مکرر انان در بالای سر مدیران به ناچار و زیر تیغ انها صوری برگه های ارزشیابی را مدیران پر نمودند و طبیعتا نتایج هم غیر واقعی و در حالت ترس فرم ها پر شده است لذا سوال اساسی این است که با توجه به هزینه رفت و امد و وقت و ... بازده این کار چه بوده است؟؟ و با توجه به عدم اعتقاد تیم شما به این طرح و اجرای ابتر و پاسخ های زورکی چه لزومی به اجرای ان دارید؟برای راستی ازمایی مجددا در مناطقی پایلوت همین فرم ها را در فضایی بدون ترس توزیع و نتایج را با قبل مقایسه و یا فیلم دوربین این مناطق از روز برگزاری را چک نمایید
پاسخ + 0 0 --
هراندهی 1398/09/05 - 09:57
مشکل اینجاست که برای مناطق دور بویژه فیروزکوه و بخصوص در نیمه دوم سال اکثر مدیران طراز اول هیچ تمایلی برای بازدید و نظارت و سرکشی و...ندارند و معمولاً فردی که در یک واحد زورش کمترذ هست رو میفرستند فیروزکوه و مناطق دور...معمولاً میل مدیران طراز اول به ری1 و2 و یا منطقه ی خودشان است....!!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگ 1398/09/11 - 21:14
کیا بودن که اومدن اونجا؟
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/09/21 - 16:59
خواهشا مدیر. کل باشید
در. سربازی به سرهنک هایی که توانایی پایین داشتند لفظ سرهنگ وظیفه داده میشد
امروز شاهد عنوان مدیرکل خدماتی برای شما به کار. میبرند
اقتدار ندارید. متاسفانه

و. حتی نمیتونید. جلوی شواف ها و همایش های نمایشی معاون. تربیت بدنی و سلامت خود رابگیرید

لطفا مدیر کل باشید
پاسخ + 0 0 --
صالحی 1398/09/22 - 11:14
متاسفانه درسته
ایشون اختیارتی ندارن
به شمل عجیبی خودشون رو وام دار این خانم میدونه
و حتی کوچمترین نظارتی بر هزینه کرد ایشون نداره
....
و اصل تربیت بدنی و سلامت فراموش شده
و وزارت هم متوجه شده ایشون چقدر تو این ولخرجی ها خوب عمل میکنه و خق الزحمه ها به موقع به وزارتی ها میرسه همکاریش رو بیشترکرده
هم مدیرکل تربیت بدنی که کل تحصیلاتش در. دانشگاه های ازاد بوده و هم دوست قذیمی ایشون مدیر. کل سلامت

از زمانی که ایشون اومدن هیچ بودجه ای به مناطق داده. نشده و تمامی بودجه ها به مدارس. معین خاص منطقه ما و چند. منطقه خلص و اردوگاه های استان واریز میشه و بعد تصمیم به نحوه هزینه کرد گرفته میشه

چرا جناب آقای مدیر کل نظارتی ندارید نه به معاون تربیت بدنی و سلامتتون و نه به معاون مالی
.... کاش اصلا قبول نمیکردید

خدا. از گناهان شما نخواهد. گذشت
پاسخ + 0 0 --
الیاسی 1398/09/22 - 11:48
مجمع فرهنکیان
و سازمان معلمان
و تا حد کمی انجمن اسلامی
این انتخاب خیانت کارانه را توضیح دهند
پاسخ + 0 0 --
آموزگار 1398/09/29 - 00:55
به راستی که افتاب در حال غروبه در آموزش و پرورش که افرادی همچین تیم کوتولوله اجرائی به مقام رسیدن

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

" کیفیت آموزش " را در شبکه شاد و برنامه های تلویزیون چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور