صدای معلم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره مشکل ایجاد شده برای برخی از پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان :

در دانشگاه فرهنگیان کسی پاسخ گو نیست !

گروه اخبار/

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مورد مشکل ایجاد شده برای برخی از پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان انتقاداتی را مطرح کرده است .

این نماینده مجلس در حالی مسئولان این دانشگاه را  با عنوان" غیرپاسخ گو " مورد خطاب قرار می دهد در حالی که دانشگاه فرهنگیان تاکنون در مورد گزارش های متعدد صدای معلم در سال های اخیر حتی یک پاسخ هم ارائه نکرده است .

پاسخ گویی در دانشگاه فرهنگیان

حسن کامران دستجردی درباره مشکل ایجاد شده برای برخی از پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: متأسفانه به دلیل غفلت برخی از مدیران در سطح دانشگاه‌ فرهنگیان، اسامی برخی داوطلبان کنکور به عنوان پذیرفته شده در این دانشگاه اعلام شده ولی در هنگام ثبت نام به آن‌ها عنوان شد که پذیرفته نیستند و نام آن‌ها به اشتباه اعلام شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این اشتباه فاحش عنوان می‌کند که خطای انسانی رخ داده در حالی که این اشتباه چندین سال است که مرتبا در دانشگاه فرهنگیان رخ می‌دهد و کسی پاسخگو نیست.

 

نباید به راحتی با آبروی افراد بازی کرد

وی با بیان اینکه حتی اگر نام یک نفر به اشتباه اعلام شود، وزیر آموزش و پرورش باید با این خطای رخ داده به صورت جدی برخورد کند؛ ادامه داد: متأسفانه به این شکل با آبروی این داوطلبان و خانواده‌های آنان بازی می‌شود.

کامران اضافه کرد: این افراد از نظر سازمان سنجش پذیرفته تلقی می‌‎شوند ولی دانشگاه فرهنگیان آن‌ها را پذیرفته شده نمی‌داند.

وی اضافه کرد: امسال عنوان شد که تعداد 10 داوطلب به اشتباه در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند؛ تعدادی هم سال‌های گذشته پذیرفته شدند. جالب این است که 50 نفر از داوطلبان نیز که باید پذیرفته شده باشند، رد شده‌اند.

 

قول مساعد وزیر برای حل این اشتباه فاحش

عضو کمیسیون شوراها امور داخلی کشور در مجلس تصریح کرد: این موضوع در نشست اخیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور وزیر آموزش و پرورش مطرح شد که وی و رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاون مدیریت منابع انسانی وزیر قول حل این مشکل را در آینده‎‌ای نزدیک دادند.

خبرگزاری خانه ملت


پاسخ گویی در دانشگاه فرهنگیان

شنبه, 18 آبان 1398 11:49 خوانده شده: 320 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
بازداشتگاه فرهنگیان 1398/08/18 - 13:50
اکی.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور