صدای معلم

" عدالت همسان سازی نیست . عدالت این نیست که همه با هم برابر باشند و دریافتی یکسانی داشته باشند .عدالت یعنی هرکسی به اندازه تلاش و سایر مزایای خود مزد بگیرد "

سخن صریح یک معلم بازنشسته با رئیس سازمان برنامه و بودجه

سعید صادقی/ بازنشسته و فعال صنفی

سخن صریح یک معلم بازنشسته با رئیس سازمان برنامه و بودجه

جناب نوبخت!

زمانی که ما معلمان در انتخابات با تمام قدرت از آقای روحانی حمایت می کردیم . اصلا فکر نمی کردیم که کسانی مثل جنابعالی در پشت رئیس جمهور سنگر گرفته اید و قدرتی مافوق همه قدرتهای اجرایی خواهید داشت . زمانی که ما با کمترین حقوق و کمترین امکانات در کشور زحمت می کشیدیم شما در کاخ خودتان می نشستید و نقشه می کشیدید که چگونه می توانی از حق و حقوق فرهنگیان کسر کنی تا به نهادهای قدرت ببخشی که چند صباحی بیشتر در ظلم به ما استمرار داشته باشید و با آن قدرت فریب خاص خود یک بودجه به مجلس ارائه می کردید اما در اجرا آن را کنار می گذاشتید . خودتان هر چه می خواستید انجام می دادید که ظلم بیشتری در حق ما انجام دهید .


جناب نوبخت

ما نمی خواهیم فرزندانمان را به اروپا و یا امریکا بفرستیم . اما دوست هم نداریم که فرزندان ما از شغل شریف ما ایراد بگیرند .

مگر نگفتید که :

من هم معلم بودم .

جناب نوبخت

عدالت همسان سازی نیست . عدالت این نیست که همه با هم برابر باشند و دریافتی یکسانی داشته باشند .عدالت یعنی هرکسی به اندازه تلاش و سایر مزایای خود مزد بگیرد . اگر شما همسان سازی را عدالت می پنداری پس چرا ما را با بازنشسته تامین اجتماعی ، بانک ملی یا خودتان مقایسه نمی کنید ؟چرا همسان سازی را با آنها انجام نمی دهید .؟

کارمندان و بازنشستگان طبق قانون مدیریت خدمات کشوری همترازی دارند که دریافتی بازنشستگان باید 90 درصد دریافتی شاغل همتراز خود باشد . بازنشستگان به غیر از آن هیچ  قانونی را که به زور از طرف جنابعالی اعمال شود قبول ندارند . این همسان سازی را شما از کجا آوردید ؟

چقدر قدرت دارید که همه را دور بزنید ؟
همسان سازی یعنی بی عدالتی محض ... پس تفاوت ها چه می شود .؟
جناب نوبخت من با طبقه 15 در سال 97 بازنشسته شدم . زمانی که شاغل بودم با یک نوع بی عدالتی و زور مرا فقیر کردید و زمانی که بازنشسته شدم یک نوع دیگر   .
قانون خدمات کشوری در سال 86 تصویب شده و از سال 87 اجرایی می شود . زمانی که وزارتخانه ها و سازمانهای دیگر فصل دهم افزایش 50 درصدی را اجرا کردند من شاغل بودم .

زمانی که قانون مدیریت خدمات کشوری اجرایی می شد من شاغل بودم .

زمانی که قانون حمایت از رزمندگان جنگ تحمیلی تصویب و اجرا شد من شاغل بودم که هیج کدام از این قوانین در آموزش و پرورش اجرا نشد . حالا که من بازنشسته شدم . تمام قوانین فوق اجرایی شد که توسط قدرت شما شامل من نشود و همکاران من نشد  .الان در صورتی که فقط 17 ماه ازبازنشستگی من سپری شده ، تفاوت دریافتی من با همتراز شاغل خود به 3 میلیون تومان رسیده است . در یک بازه  زمانی 10 ساله فاصله من با همتراز شاغل خود روی هم 500 میلیون تومان خواهد شد . این بی عدالتی بزرگ و ظلم مضاعف را شما به وجود می اورید . زندگی و دنیای ما بازنشستگان فدای مقام پرستی و تفسیر به رای قانون شما شده است .

سخن صریح یک معلم بازنشسته با رئیس سازمان برنامه و بودجه

جناب نوبخت

ما در مسیر این انقلاب بزرگ شده ایم و زحمات زیادی را در بدترین شرایط کشور یعنی جنگ و اقتصاد متحمل شده ایم . زخمی شدم اما جانباز نشدم چون به صداقت خدمت پای بند بودم .اما برای زندگی کردن یاد نگرفته ایم التماس کنیم . وقتی که بی قانونی و زور به یک قشر مظلوم تنها ابزار جنابعالی باشد باید به عرضتان برسانم که حق اعتراض خیابانی و تلاش برای عدالت گستری مثل انتخابات مهم است . وقتی که این همه تبعیض و بی عدالتی را می بینیم و تمام مسئولان نظارتی و قضایی بی اعتنا از آن می گذرند . ما هم می توانیم این خواسته های خود و عدالت را در خیابانهای تهران اجرایی کنیم .

آقای نوبخت

طرف حساب ما خود رئیس جمهور محترم است و باید به خواسته های ما توجه کرده و اجرایی کند . اما شما با قدرت خاص خود نان دست ما را می گیرید و لقمه ای هم به طرف ما پرتاب می کنید و ما را وادار می کنی که سپاسگزار هم باشیم . ( همسان سازی ).

ما سی سال در کلاس از حضرت علی و عدالت او گفتیم . و علی وار با شجاعت جنگیدیم . اما حاشا روزی برسد که یکی مثل شما پیدا شود . که برای ما بی عدالتی انجام دهد .

امیدوار هستیم که به جای خیابان و به جای قهر و خشم ، شما در کاخ خودتان خواسته های زیر ما را اجرای کنید :
▪️ اجرای قانون فصل دهم افزایش 50 درصدی برای بازنشستگان .
▪️ اجرای ماده 64 قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان .
▪️ اجرای دستورالعمل شماره 10176 به تاریخ 98.2.4 برای تمام بازنشستگان ( این یکی دیگر اوج تمسخر و تحقیر بازنشستگان است .هیچ کس فکر نمی کرد که امتیازات جبهه و جنگ برای بازنشسته و شاغل فرق می کند .)
▪️ اجرای تبصره ماده 29 قانون ششم توسعه .

سخن صریح یک معلم بازنشسته با رئیس سازمان برنامه و بودجه

ضمنا لازم به توضیح است که باز هم اگر خواستید قانون را به رخ ما بکشید و فصل 13 و 10 را بهانه قرار دهید ؛ قانونا بازنشستگان سال 96 به بعد بر اساس قانون باید تمام امتیازات شاغلین برای شان اجرایی شود .

اگر شما به موقع قانون را اجرا نکردید مقصر خودتان هستید نه بازنشسته . و برای بازنشستگان قبل از سال 96 نیز بر اساس قانون 90 درصد همترازی شاغلین باید اجرایی شود .
همچنین بازنشستگان نماینده ای که از طرف خودشان انتخاب نشود و در جلسات شما شرکت کند قبول ندارند .

نماینده بازنشسته که نباید دولتی باشد تا دو میلیون بازنشسته را فدای ندانم کاری خود کند .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سخن صریح یک معلم بازنشسته با رئیس سازمان برنامه و بودجه

شنبه, 13 ارديبهشت 1399 15:09 خوانده شده: 2368 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +15 0 --
حیدری 1399/02/13 - 18:39
ساده و برخاسته از دل. عالی بود.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/02/18 - 05:59
والله عجیب است بعد از 41 سال چه توقعاتی از این جماعت دارید؟ یعنی هنوز نمیدانید ماموریت اینها نابودی ایران است؟یعنی فکر میکنید روحانی کاره ای است؟ نه عزیزم همه ما .....
پاسخ + +10 -1 --
منوچهر 1399/02/13 - 22:44
ضمن تشکر از صدای معلم و همکار محترم بازنشسته که حرف دل ما را بیان کرده.
گرفتاری ما انجاست کسی که اعتقاد به عدالت ندارد و در باطن دلبستگی به وطنش نداره مجری عدالت شده و کلید بیت المال به دست ایشان سپرده شده . در بیانات مختلف حضرت علی(ع) در باره عدالت میفرمایدعدل در معنای مساوات به­ کار رفته است. لازم به ذکر است، مساوات به­ معنای برابری افراطی بدون درنظر گرفتن استعدادهای افراد و تلاش‌های آنان نیست.جناب نوبخت شیاد و ریاکار یه عمل پوپولیستی انجام میدهد که بعضی مسئولین فریب شیادی ایشان را میخورند و انهم برجسته کردن حقوق های پایین که مستخدمین ان شرایط خاص خود را دارد و هرسال حقوق انها رادوبرابر افزایش میدهد و مانور میدهد که همسان سازی باعث دوبرابری قشر پایین کارمندان شده ولی برعکس افرادی مثل من که مدرک ارشد دارم تو مدارس استثنایی خدمت کرده ام مدیر بوده ام اینها باعث شده موقع بازنشستگی سال94 زیر حکم من 3 تومن شود
پاسخ + +8 -1 --
منوچهر 1399/02/13 - 22:45
ادامه...
حالا بعد از پنچ سال حقوق من 2 میلیون افزایش نداشته ولی یکی با مدرک پایین سابقه پایین مدیر نبودن در عرض 2 سال حقوقش بامن برابر شده از نوع همسان سازی من دراوردی جناب نوبخت این عدالت نوبختی است شاید حق با ایشان باشد چون بچه هاش در کشور فئودالیسم تحصیل میکنند از انها تاثیر پذیرفته.من فقط این را میگم خدایا به خون ناحق ریخته حضرت علی نوبخت و خانواده ایشان را به درد ناعلاج مبتلا ساز که بداند مفهوم فقر نداری و شرمنده زن و بچه بودن چیست.
پاسخ + +9 -2 --
بازنشته 1399/02/14 - 01:04
برادرم تا بوده همین بود ه.ومی دانی آنچه به جائی نرسد فریاد است واینجاست که پوپولیسم معنی پیدا میکند .
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1399/03/08 - 06:56
برادر عزیز اعتراض ،انتقاد حق هر فردی هست کودک به کودکی خودش اگر ناله ای نکند مادرش شیر ندهد من هم مهر 98 باز نشسته شده ام با هم تراز خودم 3میلیون اختلاف حقوق داریم این کجا عدالت است
پاسخ + 0 0 --
متین، 1399/04/19 - 15:14
برای رصای خدا هم هشده شما ننتخی مردم هستید منطقی باشید رتبه بندی فقط شامل معلم شاعل بایدبرای ایجاد رقابت مثبت بشدد ونبلید درپاداش وخقوق یازنشستگان نیمه ی دوم موثر باشد که باعث ایجاد فشار رویحی به بازنشستگان نیمه ی اول 98 و قبل از آن بشود
پاسخ + 0 0 --
متین، 1399/04/19 - 15:27
اقای نوبخت با اجرای عدالت مردم راناراصی ودسن را زیر سوال نب سد .مردم ما برای اسلام بهای سنگینی داده اند .واگر طلم هم همگانی باشد راصی هستند ولی یک بام و هوا را نمی پذیرند .وش ما غم که از قشر گعلم بوده دیر وبا پیشینه ی خوبی که داشتید در مسند خوبی قرار گرفته اید .در تصمیم گیری ها یتان با تفمل ودقت عمل کنید.نام تیک گر بماند از ادمی .به که ماند صد سراس زرنگار .جای امیر کبیر بهشتی درجایی در کشورمان خالی دست
پاسخ + +16 0 --
نادر 1399/02/15 - 09:08
سال ۹۱ باحقوق هفتصد هزار تومان بامدرک کارشناسی بازنشست شدم دو دانشجو در دانشگاه آزاد داشتم با قسط بانکی وجراحی و...‌یعنی همیشه هشتم گرو نه بود وبعد از آن هم افزایش لجام گسیخته تورم وگرانی دمار از روزگارم درآورد واین قصه همچنان ادامه دارد فشار زندگی در این سالها خانواده ام را نابود کرد ومن به امید اجرای قانون دلخوش می کردم ولی دریغ از تمکین به قانون ،حال سر نماز دعا می کنم خدا باعث این همه مشکلات را به خاک سیاه بنشاند
پاسخ + +9 0 --
اسفندیارپور 1399/02/15 - 11:59
سخنان اقای صادقی سخن کلیه بازنشستگان است واقعا بودجه دست ادم نالایق بیافتد اینقدر اختلاس میشود اختلاسگران که باز نشستگان شریف نیستند ودولت امید یکی راهم معرفی نکرد ما 4میلیون ماهیانه را به اقای نوبخت وکابینه امید مدهیم اگر توانستند با این مبلغ ..... باز نشسته حق قانونی خود را میخواهد نه صدقه شما که مدعی بودید دولت اقای احمدی نژاد بی قانون بود والا شما دست او را از پشت بسته اید لااقل ایشان آبروو غرور ملت ایران را حفظ نمود شما که همه چیز را دادید برجامتان هم شکست خورد مدعیان قانون قانون را نصفه ونیمه اجرا نکنید اگر لازم باشد تاپیش رهبری هم خواهیم رفت از سرا سر کشور به تهران خواهیم امد فقط برای بازنشستگان پول ندارید چطور برای شاغلان 4حکم ظرف 3ماه زده اید واقعا خجالت بکشید واز مردن وخدا وشب اول قبرتان بترسی چون نفرین بازنشستگان پشت سر شماها است
پاسخ + +9 0 --
اسفندیارپور 1399/02/15 - 12:05
تازه خدایی باید حقوق باز نشستگان بیشتر از شاغلا ن باشد بازنشسته داماد دارد عروس دارد نوه دارد مریض است خرج عمل دارد رفت و امد دارد جهیزیه باید بدهد سیسمونی باید بدهد خرج دانشگاه آزاد باید بدهد جوانش هم که بیکار است کاری کرده اید وقتی بچه ها می خواهند بیایند بازنشسته دست پاچه شود چون با این تورم وگرانی نمی تواند از بچه هایش پذیرایی کنند حقوق 4 میلیون یعنی چیزی مختصر بخور تا نمیری نه اینکه زندگی کن ماها که مثل شماها سر کیسه مملکت به دستمان نیست فقط امیدوارم خدا ازتان نگذرد همینطور که ما شرمنده بچه ها وخانواده هستیم شما شرمنده خداوند باشید که قطعا هستید
پاسخ + +5 0 --
متین 1399/02/17 - 11:15
چرا بازنشستگان قبل از سال 88که نه هماهنگی شامل شان شده ونه رتبه بندی را نمی بینید .درسال 85 با مدرک لیسانس وگروه 15وسه سال اخر خدمت تجربه ی روستا.خدمت در منطقه ی جنگی با تصمیم گیری های مقطعی در سال 88 هماهنگی به اجرا درآمد که باعث اختلاف حقوق بارنشستگانمعلم قبل از 88وبعد از 88شده.حالا هم با این پلکان بی عدالتی چشمتان را بروی همه ی معیار و ضوابط بسته اید اگر به پلکان فقط ه دارید برای همه ی رده های شغلبازنشستگان و شاعلین اجرایی نمیکنید.حقوق یک شاغل و یک بازنشسته ی سال 98 دیپلم دو برابر من وانتقال من است..ایکاش باد روان می شد که همه ی تشکیلات
پاسخ + +6 0 --
متین 1399/02/17 - 11:38
ایکاش با رمان می شد که همه ی تشکیلات آموزش و پرورش برای تعلیم و تربیت انسان هایی است که فردا سکان دار این کشور باشند و این وظیفه ززا تنها معلم به عهده دارد ،نه کادر اداری و نه مشاغل سرپرستی در ادارات آموزش وپرورش .خصوصا معلم ابتدایی که نقشماندگاری بر صفحه ی پاک ذهن یک فرد حک می کند . به معلمان بازنشسته بها بدهید که اینه ی معلمین شاغل هستند .اجازه ندهید یک معلم بعد از بازنشسته شدن به شغلی که درشانش نیست رو بیاورد .و اورا رها نکنید .با حقوق نای زبر که نآینه اش مشکات روحی که سلامتی روحی و جسمی از دغدغه‌های
پاسخ + +5 0 --
متین 1399/02/17 - 11:42
پلکان را برداید افق فکری تان رآ بالا ببرید تا آنا سطح که فقط ضوابط را ببینید ،نه اینه چه کسانی این صوابط شامل شان میشود یا نمیشود
پاسخ + +6 0 --
متین 1399/02/17 - 11:58
اگر میخواهید به حقوق های پایین کمک کنید .از صندوق های دیگر کمک بگیرید .نه با پلکان ز حقوق ما بردارید .به حقوق های پایین تر اوصاف کنید مدارک تحصیلی پایین میگویند ما که زحمتی نکشیدیم از درس خوانده حقوقمان بیشتر اضافه شده .کارمندان با وجود شرایط کرونا همه به خاطر تصمیم لحظه‌ای مسولین که حقوق 6 به 9 ملیون رسیدجشن گرفتند و مهمانی دادند .بازنشستگان که زمانی معلم شان بودند کم سان خمار شد و یک آه به جنگ مشکلات که نتیجه ی بی تدبیری است میپردازند .در هفته ی معلم مقام معلم که شغل انبیاست را بها بدهید
پاسخ + +8 0 --
بازنشسته ۹۷ 1399/02/18 - 02:07
دست مریزاد برادر بزرگوار! باید همه دست به دست هم دهیم و حقمان را بگیریم.
پاسخ + +6 0 --
خانی 1399/02/18 - 23:14
همکارعزیز.. بسیارمتشکریم. جاناسخن اززبان ماگفتی.... احسنت. همسان سازی فوق لیسانس ودکترا چه شد؟ اگرتحصیل کرده درآموزش و پرورش نمیخواستید زودتر میگفتیدبادیپلم بچه هارامیخواستیدباسوادو باانگیزه کنید.... ازکوزه همان تراود که دراوست....... همسان سازی صفر؟!!!! ❗️ حاشابه غیرتتان
پاسخ + +5 0 --
خانی 1399/02/18 - 23:14
همکارعزیز.. بسیارمتشکریم. جاناسخن اززبان ماگفتی.... احسنت. همسان سازی فوق لیسانس ودکترا چه شد؟ اگرتحصیل کرده درآموزش وپرورش نمیخواستیدزودتر میگفتید بادیپلم بچه هارامیخواستید باسوادوباانگیزه کنید.... از کوزه همان تراود که دراوست....... همسان سازی صفر؟!!!! ❗️ حاشابه غیرتتان
پاسخ + +6 0 --
خانی 1399/02/18 - 23:17
فقط شعارمیدهیددررسانه ها.. کدام همسان‌سازی..به تمام فوق لیسانس ودکترا همسان سازی صفردادید؟!!! اینم دستمزدباسوادی؟!
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1399/02/21 - 10:55
جناب آقای نوبخت سلام قول رتبه بندی بازنشستگان نیمه اول و اول مهر 98 را دادید نه تنها آن را اجرا نکردید در همسان سازی حقوق 98 حتی یک ریال به بازنشستگان 98 اضافه نشد و فقط 15 درصد را برای بازنشستگان 98 اجرا کردید داد را به کی بگیم وگناه ما که 98 بازنشست شدیم مگر مازن وبچه نداریم مشکلات وبدهی وپسر ودختر دم بخت نداریم هزینه دانشگاه و هزاران مشکل دیگر نداریم چرا اینقدر مارا با این همه بی مهری مورد آزار روحی قرار میدهید چیه لطف کنید دلسوزانه پیگیری فرمایید ممنون
پاسخ + +5 0 --
بازنشسته 98 1399/02/22 - 15:31
خدایا در ماه مبارک رمضان ودر آستانه شب های قدر هستیم. خدایا با صفاتی که ازتو سراغ داریم (کریم ،رزاق بخشنده ،مهربان و.... )مطمئنم هرگز در شب قدر سال گذشته برای ما مقدر نکردی که ما بعدار سی سال خدمت از سه نعمت مادی هم زمان محروم شویم وریاضت اقتصادی را تحمل کنیم پس کسانی که ما را از رتبه بندی، افزایش 50% وهمسان سازی محروم کردند را به تو واگذار می کنیم.خدایا حق ما را از آنان بستان چون غیر از تو یاوری نداریم.
پاسخ + +5 0 --
بازنشسته ۸۶ 1399/02/22 - 21:29
باسلام خدمت شما عزیز دل که سخن ازدل ما گفتی خدا لعنت کند کسیرا که قانون در صدی را ابداع کرد وبنفع خود وامثال خود اجرا کرد میکنند والا ۱۵ درصد حقوق آقایان دوبرابر حقوق خیلی از ما باز نشسته هاست //// ماکه تواین ماه رمضان موقع افطار بادعا حتما مسئولین بی مسئولیت ودروغگورایاد خواهیم کرد ///...... آیا حق ما باسی سال خدمت دبیری ومعلمی واقعا ۳/۵۰۰ است که حتی یک ..... ازین بیشتر حقوق میگیرد //// ما که جز دعابرای شمابی... بدرقهای نداریم
پاسخ + +6 0 --
عبدالله حقگو 1399/02/27 - 22:03
سلام
ممنون ازصراحت لهجه وعمق مطالب شما.

بایدعرض کنم نوبخت همان کاری رامیکندکه رییسش به اودستورداده است.
اینهمه هم به بازنشسته ها ستم میکندوبه لطائف الحیل....بخاطرخودوخطاهای اقتصادی خودوخانواده اش است
....
قصداین دولت فقط وفقط به زانو درآوردن ایران برای پذیرش خواسته اربابان غربی خودوموفقیت وتحمیل برجامهای موهوم روحانی.
جناح مخاالف هم فقط شکست رویاهای اینان وانحصاربیشتر.
ماتنهاییم.
وموردهجوم بدترین ستمها.

یاحق
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1399/02/30 - 11:49
تلخ ترین خاطرات دوران سی سال خدمت
انصراف یک معلم از آموزش به خدمات بود
و خیلی اظهار رضایت از اینکه مستخدم شدند داشتند
و گفتند ،نه استرس آموزش دارم ،،نه دغدغه پول گاز ،تلفن ،برق ،اجاره هم نمیدم ،وسط وسط شهر هم هستم ،کرایه تاکسی هم نمیدم ،، چون روستاهای دور افتاده همه چیز گردن مدیر آموزگار است ،،اما روستاها و شهرهای امکانات دار مستخدم دارند و ولی متاسفانه به دلیل کمبود معلم ابتدایی ،،و رواج نشدن این جریان ،فورا بیچاره را دوباره به آموزش برگرداندند،بعد از یک سال مستخدمین
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1399/02/30 - 11:53
در مسافرت های تابستان و اقامت در مدارس متوجه شدم ،عده ایی از مستخدمین در امامت مدرسه که بر گردن آنها است گاها بی توجهی میکنند ،،و روزهای تعطیل دور از چشم مدیر مدرسه جولانگاه شستشوی ماشین ،اقوام ،خویشان ،ادارات ،اداره ای ها ،میباشد ،،
حتی شماره می دادند ،،دفع دیگر نرو ستاد ،،منزل بگیر ،،بیا همین جا خوخودم اتاق ،میدم ارزان تر از ستاد که بسیار تعجب کردم
پاسخ + 0 0 --
متین، 1399/04/19 - 15:50
امید واریم دولتمردان با کمک گرفتن از دستورات قرآنی که ایما به خ آ که نشانه هایی دارد و آن صداقت .امانت داری .وفای به عهد است بیشتر دقت تظر دتصمیماتشان داشته باشند .دین مبین اسلام را در نطر افراد صد دین زیر سوال نبرند .که گناه مصاعف برای مسولین خواهد بود
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1399/02/30 - 12:00
چرا نخبه های زیر پانصد که علاقه دارند در آموزش پرورش باشند و.وارد این وزارت میشوند ،،هیچ امتیاز پختگی نمی گیرند،،یا عدم کسورات حداقل
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1399/02/30 - 14:52
عالی در حد بوندسلیگا
پاسخ + +7 0 --
محمد 1399/02/30 - 18:16
سلام
آقای نوبخت .... دروغگو ما خودمون باسوادت کردیم حلا سرخودمان کلاه میذاری ومارو سرکارمیذاری؟؟؟
آقای حاجی میرزایی
هندوانه دادن زیر بغل ما وتعریف وتمجیداز معلم وروز معلم وتقدیرنامه های کذائیتان برای زن وبچه ما نون وآب نمیشه.
اگر ایمان دارید ومسلمانید وآخرت روقبول دارید یا رتبه بندی رو اجراکن ویا وزارت خانه را رهاساز واستعفاء بده برو کنار.
مورد لعن ونفرین صدها هزار فرهنگی هستید
وبترسید از آه معلم.
شما نام دین ونام عدالت را لجن مال کردید.
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1399/03/01 - 06:44
جناب نوبخت
حتما قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 را دارید ولی اینرابدان که بازنشستگان دیگه به شما وامثال شما رای نخواهندداد ودروغگویی شما برهمه ثابت شده است .دیگه نمیتونید نه خودت ونه افراد نزدیک به شما از ظرفیت میلیونی بازنشستگان برای جلب آرا استفاده کنید .
پاسخ + +3 0 --
بازنشسته 1399/03/07 - 09:31
باسلام
نمایندگانی که این چندسال بارای من وفرزندانم به مجلس راه پیداکردن کاری برای بازنشسته هانکردن ولی میگن نمایندگانی که قراره این دوره برن سرکارقول دادن که ازحق بازنشستگان دفا ع کنن فعلاامیدمان به اینهاست اگه خداترس باشن ومارادک کنن.
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1399/03/08 - 07:47
نباید تحت هیچ شرایطی به نوبخت ، لاریجانی وامثال اینها که اصلا معتقدبه احقاق حقوق بازنشستگان نیستند درهیچ انتخاباتی رأی داد .
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته ۹۸ 1399/04/12 - 12:41
واقعا که از زندگی خسته مان کردید آخه چقدر وعده و وعید چقدر تبعیض و بی عدالتی
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته ۹۸ 1399/04/12 - 12:43
در انتخابات از منزلت بازنشستگان می گویید ولی زمان اجرای همسان سازی منابع نیست
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته ۹۸ 1399/04/12 - 12:44
این حرف ها درد همه بازنشستگان است اما کو گوش شنوا
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته ۹۸ 1399/04/12 - 12:46
به خدا کاری کرده اند که اگه بگن داریم حکم می زنیم کسی باور نمی کند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/04/14 - 20:38
....از این دولت بخدا ندیدیم همش دروغ اختلاس اگر نوبخت.... بوجه نیست چرا برا خود و امثال شماها هست چرا خودتان حقوق های نجومی میگیرید و معلم را بیچاره کردید بعد از سی ویک سال خدمت مسافرکشی میکنم لعنت بر این دولت ....
پاسخ + +1 0 --
متین، 1399/04/19 - 16:31
ظلم همگانی هم عدالت است .نمدانم کدام مسئول فامیلش باد نشسته نیمه ی دوم 98 است کهبرای شخص مورد نظر رتبه بندی شامل این قشر از بازنشسته ها شد که هم در میزان حقوق وهم د رمیزان پاداش شان تاثیر گذاشت و باعث فشار روحی برای بازنشستگان قبل از نیمه ی دوم 98 و فشار روحی بیشتر به زنشستگاننیمه ی اول که بایک روز زود تر از این نعمت جا ماندند. به قولی لب چشمه رفتند ولی تشنه برگشتند.اگر آقای وزیر دقت داشتند اصلا باید شامل بازنشسته بای نیمه ی دوم هم نمی شد وای زنجیره ی اختلاف سال بازنشسته شدن که از زنجیره اعتراض است را قطع میکردند . اختلاف در سال بازنشستگی برای معلم های ایران دردسر ساز شده.بجای تخصیص بودجه برای معلمین شاغل که متشابه حقوقشان نسبت به بازنشسته ها دوبرابر بود.همسان سازی حقوق بازنشستگان معلم را به اجرا در می اوردیدید که خیر دنیا و آخرت داشت.بازنشستگان آفتاب های لب بام هستند شاید سال 1400که آقای نوبخت وعده داده اند .دیر باشد.
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته ۸۶ 1399/04/23 - 14:05
بیعدالتی تاکی خدالعنت کند مسببین ضرروزیان ما بازنشستگان اسبق راکه همه بیعدارتیها چه دردوران اشتغال وچه بازنشستگی رادر حد اعلی دیدیم وقابل جبران هم نخواهد بود انشاالله که خدا برای مسئولینی برما ظلم کردند جبران نماید
پاسخ + +1 0 --
علی جهاندوست 1399/06/31 - 14:50
بدبخت شدم سال96بارنشست شدم حالا باید گدایی کنم تاخرج خرج خانواده رابدم بدیکسال80تومان گرفتم باحقوق3500ت باهم ردیفم 3میلیون اختلاف دارم کم کم بایدبمیرم تاشرمنده بچه هام نباشم ازاول عمربودم ولی بدترشد راه دزدی رویادندارم یکی بهم یادبده اقای نوبخت
پاسخ + 0 0 --
اسسون امینی 1399/07/13 - 18:41
بسیار علی ومتین وبحق اما درتعزیه وقتی شمر م جلوی ابوفاضل س قرار میکیرد وابوفاضل درگفتگو راه هدایت را باو خاطر نشان میکند شمر در جواب میکوید این حرفها بر شمر ستمگر اثر ندارد حتی گر بخوانی برای من کل قران را چه خوب بود افراد پیشینه خودشان را فراموش نمیکردند خصوصا دوران تحصیل را وبعد چگونه مسئول شدن ببخشید از بیان راه ورسم مسئول شدن معذورم
سید گیسو

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور