صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

چرا یک فوق لیسانس نیروی مسلح در دکتری آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد می تواند با مجوز ادامه تحصیل بدهد و اعمال مدرک شود اما معلم نه ؟

- | فارس

ادامه تحصیل فرهنگیان و معلمان

با سلام خدمت آقای پورسلیمان
آقای پورسلیمان بسیار از شنیدن یک خبر ناراحتم . الان چند مدتی تو سایت پیگیر این اعمال مدک تحصیلی نیستید ؟

به من جواب بدهید من «بعد از شنیدن این خبر که یک فوق لیسانس نیروی مسلح می تواند در دکتری آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد می تواند با مجوز ادامه تحصیل بدهد و اعمال مدرک شود و همچنین بیست درصد هم هزینه اش را هم این نهاد مسلح پرداخت بکند در حین این که رشته سنخیتی با رشته او نداشته باشد » به من بگو آیا باید حرص بخورم ده بار به دفتر بابت این بخشنامه ظالمانه به دفتر ریاست جمهوری زنگ زدم اما دریغ از یک جواب قانع کننده و بعدش در زمینه حقوقشون هر سه ماه یک بار به این بخش از نیروهای مسلح بعد کالا داده می شه در ضمن وام 40 میلیونی با کد 60 دارن و در ضمن مواد خوراکی برای آنها از قبیل روغن ، برنج و.. نصف قیمت حساب می شه و نصف دیگر را دولت می پردازن هر جا سفر هم برن جای خواب و هتل و .. رایگان می شود .

آقای حسینی وزارتخانه آموزش پرورش آقای نوبخت و شما آقای پورسلیمان جواب بده این حقه ؟

چرا معلمی که در بهترین دانشگاه آن هم سراسری و آن هم در رشته مرتبط با خودش ادامه تحصیل می ده نباید اعمال مدرک نشه خواهشا یکی به من جواب بده  .

خواهشا آقای پورسلیمان از مدرک بابت این سخنانم نخواه -ده ها بار بابت این بخشنامه به دفاتر مختلف ریاست جمهوری زنگ زدم .آخرینش با این شماره 02185352312 آقای جولوم باریان تماس گرفتم ایشون گفتن معلمها درخواستی را با امضای بسیار بنویسن و به ریاست جمهوری بدن حتما ترتیب اثر می دن  .

شما دیگر آقای پورسلیمان دیگر دنبال این موضوع نیستید دیگه موضوع را ول کردید . می گن اگر وزرات خانه اگر خودش اعلام نیاز بکند می تواند مجوز بدهد و اعمال مدرک بکند به خدای احد و واحد این کار را با وجود نیاز چون بار مالی دارد انجام نخواهد .

شما را به خدا پیگیر باشید .

واقعا ظلمه دلیلش هم آن مثال بالایی .


علی پورسلیمان :

سلام

دوست عزیز

نمی دانیم چرا برخی از همکاران حتی برای پی گیری حقوق قانونی و مسلم خویش هم واهمه دارند ؟اتفاقا این صدای معلم بود که برای نخستین بار این موضوع را علنی کرد و از مسئولان توضیح خواست !

در گفت و گوی اخیری که در مورد منشور حقوق شهروندی خود با خبرگزاری جمهوری اسلامی داشتم این موضوع را مطرح کردم . ( این جا )

دوست عزیز !

چرا دوستانی مانند شما دائما منتظرند که دیگران برای آن ها بنویسند ، گزارش کنند و...

مگر شما نیروی تحصیل کرده نیستید ؟

معلمان لرستانی برای تغییر مدیر خود که مورد حمایت رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بود ده ها نامه ، یادداشت و... برای صدای معلم ارسال کردند و البته سرانجام هم موفق شدند !

مثل شما چند نفر در آموزش و پرورش وجود دارند ؟

چرا آن ها پی گیر نیستند ؟

چرا نامه های گروهی در رسانه ها و صدای معلم منتشر نمی کنید ؟

همکار گرامی

ما فقط یک رسانه هستیم و قدرت اجرایی نداریم .

نمی دانم شباهت من با آقایان نوبخت ، حسنینی و... چیست که بنده را در کنار آن ها قرار داده اید ؟

برای رسیدن به حق باید تلاش کرد .

باید مطالبه گر بود .

به دنبال قهرمان نباشید !

پایدار باشید .


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم
گروه تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

خوانده شده: 350 دفعه شنبه, 18 دی 1395 ساعت 10:17

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
taroatapikatma 1395/10/18 - 10:42
چون بار سنگین مالی برای دولت دارد
پاسخ + 0 0 --
- 1395/10/19 - 01:06
آقای پور سلیمان با سلام من خدمت شما عرض کنم من هیچ وقت به خودم جسارت نمی دهم شما هم ردیف کسانی چنین مصیبتی که بر سر ما آورده ام قرار بدهم من خدمت شما و همکاران محترم عرض کنم من خیلی در مورد این موضوع باوزارت خانه و ریاست جمهوریتماس گرفتم بارها تلفنی با افراد متعددی صحبت کرده ام واقعیت امر این است کسانی که خارج از وزارت خانه آموزش و پرورش هستند به طور متفق القول میگن هیچ کس از آموزش و پرورش به چنین موردی اعتراض نکرده با خود دفتر معاونت پشتیبانی وزارت خانه صحبت می کنی می گن ما سه بار اعتراض در این مورد بخشنامه اعمال مدرکتحصیلی کردیم حتی شماره نامه دادن من از آقای مهدی نیا با شماره تماس 0218532524 تماس گرفتم گفتن آموزش و پرورش با خواهش و تمنا آمدن از ما مجوز برای بعضی استثناآت گرفتن تا بتونن اعمال مدرک را برای رشته های آموزش و پرورش انجام بدن از طرفی در عمل
پاسخ + 0 0 --
-- 1395/10/19 - 01:07
من از هر کسی که پرسیدم اصلا دیگر اعمال مدرک بیش از یک بار انجام نخواهد شد پس این استثنااتی که مهدی نیا می گن که آقای حسینی وزارت خانه اومده از ما اجازه اش را را گرفته کجا اجرا می شه شما را به حسین من از هر کارشناس امور اداری که پرسیدم همه بالاتفاق می گن نص بخشنامه اعمال مدرک باید اجرایی بشه آقای پورسلیمان هدف من این هست شما با این آقای حسینی تماس بگیرید بگید این که استثناآت چیا یا کدام رشته ها هستند مشخص کنند من خدا شاهده پیگیرم نگید پیگیر نیستید خدا شاهده در آن دنیا فقط به خاطر این چنین تراوش ذهنی جواب پس بدهند حالا اجرایی یا به صورت بخشنامه شدنش بماند من سوالم وقتی دکتری آموزش ابتدایی که برای فوق لیسانس نیروی انتظامی آنهم با بیست درزصد هزینه ی پرداخت شده
پاسخ + 0 0 --
نن 1395/10/19 - 01:07
از طرف آن نهاد و بعد مجوز برای اعمال کردنش در آینده می شود یک استثنا چه خاکی بر سر ما شده که منی که رشته ام از اول این بوده و مرا آموزش و پرورش بر اساس نیاز بیه این رشته برداشته نتونم اعمال مدرک بکنم منی از یک دانشگاه معتبر قبول شده ام من نمی دانم آقای پور سلیمان خواهش این مطلب را در صفحه اول سایت قرار بدید تا همکارها بیشتر عکس العمل بدهند
پاسخ + 0 0 --
-تن 1395/10/19 - 01:08
از طرفی چرا در مورد رتبه بندی با همان آقای مهدی نیا تماس بگیرید می فرمایند که آموزش و پرورش از 11 بند اجرایی در رتبه بندی فقط سه موردش اجرایی کرده بعد هم در این اخبار فرهنگیان حتی در خبر 20:30 گفته می شود که رتبه بندی کامل آن در سال 96 اجرایی می شه بعد شما با دفتر معاونت پشتیبانی که تماس می گیری می فرمایی
پاسخ + 0 0 --
---تن 1395/10/19 - 01:09
که رتبه بندی ناقص ، حرف از دهانت بیرون نیامده کی می گه رتبه بندی ناقص بعد ادعا می کنن ما رتبه بندی را کامل اجرایی کردیم من نمی دونم پس این پیگیری نیست پس اسمش چیه من سوالم اینه که چرا شما آقای پورسلیمان که بارها بارها با آقایان بطحایی ، حسینی و.. مصاحبه کردید چرا با این پست ها تماس نمی گیرید و شفافیت موضوع را نمی پرسید تا به سایتهایی مثل خبر 20:30یا سایت اخبار فرهنگیان http://khabarpu.com/pu/site-pu/medu/education-news.htmیا سایت خبر24 http://khabr24.blogfa.com/post/5745نگند خبرهای کوچه و بازاری - من خودم و همه ی فرهنگیان شفافیت این دو دغدغه اکثریت معلمان از این افراد بخواهید ممنونتان می شیم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع حذف آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) موافقید ؟

پربازدیدترین

 تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

خدمات چاپ

تلگرام صدای معلم

تحقیقات و آموزش

چاپ مدارس

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

صندوق ذخیره فرهنگیان

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور