صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

پیشنهاد

مهدی | آذربایجان شرقی

روحانی و آموزش و پرورش

دوستان با کم توجهی که آقای روحانی در طی دوران ریاست جمهوری خودش نسبت به معلمان روا داشته از قبیل اجرای ناقص رتبه بندی - وعده های دروغین - از بین رفتن منزلت اجتماعی معلمان -تاخیر چند روزه درپرداخت این حقوق های ناچیز و .... به نظرتون آیا میتونیم با توجه به خانواده بزرگ آموزش و پرورش که شامل معلمان و اولیا دانش آموزان میشه کمپینی در تلگرام و سایر فضاهای مجازی واسه یک دوره ای کردن ریاست جمهوری ایشان تشکیل بدیم تا حساب کار دستشون بیاد که معلم جماعت اگه بخواد میتونه هر کاری بکنه هر چند تو نگاه دولت مردان بی ارزشیم .


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم
گروه تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

خوانده شده: 447 دفعه شنبه, 11 دی 1395 ساعت 11:03

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 -4 --
جگر 1395/10/11 - 16:49
گاهی آدم در هنگام برخورد با معلمانی همچون شما که نظریات آبکی ،بدون حساب و کتاب و عوام گونه دارید قانع می شه که آنچه که به معلمان داده می شود کم که نیست خیلی هم بیشتر است .( البته با معذرت از اکثریت معلمان). جگر جون تبعات ندانم کاری ها و اقدامات نسنجیده دولت و وزیر قبلی ( حاجی بابایی)است که حالا آ ـ پ را به خاک مزلت نشانده است . جذب نزدیک به 120هزار نفر نیروی غیر ضرور ورزشی و مشاوره ، ایجاد دانشگاه فرهنگیان با جذب رتبه های 60 - 70 هزاری و بالاتر که کمر آموزش و پرورش و تربیت و آموزش را در آینده خواهند شکست، ایجاد معاونت های بی کار در مدارس، ایجاد دفاتر همکاری های آ ـ پ با سایر نهاد ها با هزینه های گزاف و ... حالا آموزش و پرورش را زمین گیر کرده است و سال ها زمین گیر خواهد کرد . باز هم دست مریزاد به وزرای روحانی که با وجود این مشکلات ایجاد شده توسط دولت و وزیر قبلی، آموزش و پرورش را سرپا نگه داشته اند . لذا آبکی لطفا نظر اعاده نفرمایید.
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1395/10/11 - 21:04
جناب جگر.شما هم مثل آقای روحانی هر جا کم میارین میندازین سر دولت قبلی .در اینکه جناب محمود خان نه تنها آموزش و پرورش رو بلکه کل مملکت‌رو ویران‌کرد جوری که خود آقای خامنه ای هم توصیه کرد که وارد انتخابات نشه شکی نیست ولی بزرگوار روحانی تو این سه سال و چند ماه بغیر یه رتبه بندی ناقص چه ارمغانی واسه آموزش و پرورش آورده
پاسخ + 0 0 --
جگر 1395/10/11 - 21:28
جواب شما مطالبی است که در کامنت بالا نوشته شده . لطفا خوب و با دقت بخوانید .
پاسخ + +1 0 --
مهدی 1395/10/12 - 10:12
جناب جگر معلومه که شما طرفداری کورکورانه میکنین منم دربسیاری از موارد طرفدار کارهای روحانی هستم ولی این دلیل نمیشه که چشمم رو روی کم کاریهاش ببندم لطفا صرفا به خاطر حزب اصلاح طلب یا اصول گرا بودن طرفدار کسی نباشیم بلکه هم نقاط قوت و هم ضعف رو ببینیم
پاسخ + 0 0 --
جگر 1395/10/12 - 16:48
قربون آدم چیز فهم . من هم حرفم اینه که مشکلات تل انبار شده توسط حاجی بابایی را به گردن این دولت نیندازیم . به پیر به پیغمبر قسم مشکلات فعلی که در آ ـ پ هست و یا بهتر بگوییم بحران فعلی در آ ـ پ نتیجه اقدامات بی حساب و کتاب حاجی بابایی است که این دولت که سهله چند دولت هم بیاد این مشککلات و بحران به وجود آمده توسط حاجی بابایی را نمی شود جمع کرد . لذا ما نباید انتظار بیشتری از این دولت و دولت های بعدی داشته باشیم . خیلی زمان می برد که اقدامات ویرانگر حاجی بابایی را جبران کرد .(جذب نزدیک به 120هزار نفر نیروی غیر ضرور ورزشی و مشاوره ، ایجاد دانشگاه فرهنگیان با جذب رتبه های 60 - 70 هزاری و بالاتر که کمر آموزش و پرورش و تربیت و آموزش را در آینده خواهند شکست، ایجاد معاونت های بی کار در مدارس، ایجاد دفاتر همکاری های آ ـ پ با سایر نهاد ها با هزینه های گزاف و ... )

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

در سال تحصیلی 98-97 در نظام مدیریتی ، نظام آموزشی و پرورشی مدارس ، معیشت معلمان ، بودجه وزارتخانه و توجه مجموعه نظام به آموزش و پرورش چه اتفاقی می افتد؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور